Metró

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 20 Feb. 2012, 15:36

A menekülés hamar megtorpan, mikor mind orra bukunk valamiben. Ahogy jobban szemügyre veszem a dolgot, és a szemem is hozzászokik a sötétséghez, villámként csap belém a felismerés, hogy Freyr fekszik a földön holtan.
-Nem gyújtogattak... Ez mágia. Tűzmágia, és kard - állapítom meg, ahogy lehajolok Freyr egykori testéhez, a vágás egyenes, karddal ejtették. - Szerintem asgardi leszámolás lehetett.
A húgom kérdésére felnézek rá, és fanyar mosoly jelenik meg az arcomon, távol áll tőlem az efféle humor, de mégis illik a helyzethez.
-Hosszú a lista. Talán asgardiak, talán Magneto emberei, mutánsok is lehettek, egy pirokinetikus mutáns gyújthat itt is tüzet. Freyrt még a csapat többi tagjánál is kevésbé kedvelték az ellenségeink. De talán hagyott a gyilkos valamilyen üzenetet vagy nyomot.
A környező falakra nézek, a holttest mellett a földre, és a plafonra, hátha találok valamit.
-Te vagy a született gyilkos, te mit tettél volna?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Tyranis Hétf. 20 Feb. 2012, 16:45

2046. október 14. vasárnap késő délután – Metró, New York
Résztvevő: Zyro Tao, a Pók, Félvér és Tyranis

A lány a karjához ért és valami halkan pityent kettőt, a karján levő szerkezetből, ami leginkább egy alkarvédőre hasonlított egy fénygömb emelkedett fel és nagyobbodott meg, világoskék derengésben töltötte be a helységet, és így már mindenki tisztán látott mindent. A testet por fedte be, a falakon több helyen megszenesedett foltok, Zyro tudja, hogy Freyr képes volt energiagömböket idézni, így valószínűleg azok okozhatták. A fej úgy egy méterre volt a testtől, ami abba az irányba nézett, mint amerről a társaság érkezett. A ruhája nem volt megszenesedve, csak egy-két karcolás volt rajta, amit láthatóan akkor szerzett, amikor a metrószint beomlott. Egy táska volt nála, benne az összes felszerelése, amivel korábban távozott a Főmágus toronyból.
- A tűzmágia nem asgardi, nem érzékelek olyan sugárzást, ami kozmikus energiák manipulálását jelentette volna. De járt itt Asgardi – mondta érzelmek nélkül, miközben a kütyüt nézte a karján. – Azonban, aki itt volt, az mestere az idő manipulálásnak, még mindig kavarognak az energiák. Ismertek ilyet, akinek ilyen képessége lenne?
A bátyja kérdésére a lány körbenézett, elég sok mindent tett volna, de ez leginkább a parancstól, vagy attól függött volna, hogy ki is küldte ide. A tetem mellé térdelt és vizsgálni kezdte. A halott hátán, combján, lábain is vágások voltak, mélyek, ezekkel haladni sem nagyon lehetett, valószínűleg el is vérzett volna, ha nem veszik a fejét, akkor is.
- A parancsnak engedelmeskedni. Ez kietlen hely, itt senki sem lát meg, rejtőzködéshez ideális, ha el akarod kerülni a Magneto befolyása alatt álló mutánsokat. A gyilkos pedig erős volt, tűzmágiával bírt, ami nem asgardi és jól forgatta a kardot. A kardok, ha csontot érsz minimálisan károsodnak, hacsak nem nagyon jó minőségűről és egyedileg gyártott darabról van szó, vagy kozmikus és mágikus. Itt, testen a vágásokat fémek okozták, amik egymás mellett helyezkednek el. Nyomok nem igen vannak, arra néhány, de utána eltűnnek. Vagy teleportált az illető, vagy repült. Ez a leírás ismerős valakinek? – még mindig bármiféle érzel nélkül beszélt és úgy vizsgálta a tetemet, mint egy tudós szokta azt, ami elé kerül és őt érdekli.
A leírás pedig leginkább Zyro-nak ismerős, bár a médiában a másik két fél is látott már hasonlót az új Parlamentnél levő incidensnél, amikor azt támadás érte nem is olyan rég, de ők nem tudták a nevet. Zyro viszont ebből igen, Halál volt az, Apokalipszis lovasa.

//4 kör sötétedésig//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metró                - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 20 Feb. 2012, 20:48

Az ősz hajú nőszemély megérintette a karján lévő alkarvédőjét amiből furcsa pityegő hangot halottam. Hirtelen egy apró fénygömb pattant ki a csukosából vagyis az alkarvédőjéből. A gömb a magasba röppent majd addig nőt míg a fénye teljesen be nem világította a bűntény teljes helyszínét. Ahhoz képest, hogy a vér szerint nemrég lehet halott a testét teljesen beterítette a pór. A feje egyenesen ránk bámult mintha csak arra várt volna, hogy megérkezzünk. Föltettem magamban a kérdést vajon én rám is várhatott ez a fickó? Megvolt a saját bajom menekültem a katonák elől ráadásul egy vasam sem maradt kajára és csak egy hamburgert ettem aznap. A gondolataimat elvonta az az érdekes tény, hogy a falakon jól látható égés nyomok voltak de se a fejen se a ruházaton nem láttam annak jelét. Pár apróbb karcolás láttam csak rajta de azok elhanyagolhatóak voltak. Meg voltam bizonyosodva úgy szerezte akárcsak mi zuhanás közben. A halálát egy tökéletes vágás okozta. Nagyon ügyes lehetett fejetlen barátunk ha a lángokat el tudta kerülni. Nem láttam a környéken semmi jelét bárminek, hogy valamilyen képességgel hárította volna. Ha például vízzel védekezett volna a tűz ellen akkor lettek volna tócsák.
Az ősz hajú nőszemély mondott valamit, hogy nem asgardi a tűz okozója de egy járt itt. Továbbá ő is arra a következtetésre jutott mint én egy vágással egy kivételes kardal végeztek vele. Azt hogy hogyan tűnt el a gyilkos nem tudtam de az a jel egyáltalán nem volt ismerős a számomra. Behunyom a szemem és erősen próbálok koncentrálni arra az emlékre. Sajnos nem ugrott be hol láttam bár megvoltam győződve a másik felem tudja mi az a jel. Ha esetleg kicsit később mikor már a másik tudatom van ébren meglátja megtudná mondani hol látta és mi az. Továbbra is csendben maradok és figyelem a fejleményeket. Semmi kedvem traccspartizni.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 22 Feb. 2012, 10:32

Miközben a húgom átvizsgálja a holttestet, én is körülnézek. A falakon energia gömbök nyomai, amilyeneket ő használt, tehát harcolni próbált, de láthatóan esélye sem volt. Annyi vágás van rajta, hogy valószínűleg, csak feküdt a földön, és vérzett. Talán menekülni próbált, de nem elég gyorsan. De ahogy Tyrannis mondja, időmágiája volt a támadójának, így aztán pláne esélytelen a menekülés, vagy a harc.
És emellett tűzmanipuláció is, de nem asgardi módon, mégis asgardi jelenlétét érzékeli.
-Apokalipszis? - Tűnődöm el félhangosan. - Van egy lovasa, Halál, akire illik a leírás. De miért akarja Apokalipszis Freyr halálát? Legutóbb még szövetkezett velünk, hogy együtt vessünk véget Magneto rémuralmának. Tény, hogy Apokalipszis nem kedveli a nem mutánsokat, és Freyr asgardi volt... Vagy félig talán. De aki megölte... Hm, nem, ennek így nem sok értelme van. Szólnunk kell a többieknek, hogy Apokalipszis többé már nem megbízható.
A gondolat elég különös, az előbb még az életünkért futottunk, vagy legalábbis úgy tűnhetett, most pedig beszélgetünk, és nagyjából közösen, egy csapatként dolgozunk az üldözőnkkel. Valami nedvességet érzek magamon, odapillantva látom, hogy a hasamon lévő seb még mindig vérzik, nem tett neki jót, hogy lezuhantam a metróba.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Tyranis Csüt. 23 Feb. 2012, 09:42

2046. október 14. vasárnap késő délután – Metró, New York
Résztvevő: Zyro Tao, a Pók, Félvér és Tyranis

Félvér és a Pók is hallott már Apokalipszisről, a hírekben benne volt az alak, ő az, aki saját magát a mutánsok istenének tartja, egy saját kiterjedt vallása is van, amit az Akkaba-klán irányít. Állítólag, amikor a vírus, ami a teljes emberiséget átváltoztatta mutánsokká, akkor támadt fel az isten is. Ahogyan a mitológiában, mesékben is volt, Apokalipszis hatalmát a négy Lovasa, Háború, Halál, Éhínség és Pestis az, aki reprezentálja. Ezek mindig is a történelemben nagyhatalmú mutánsok voltak, akik kellően erősek ahhoz, hogy a mutáns isten avatárjai lehessenek. Egyes pletykák szerint pedig manapság éppen a lázadók oldalán áll, hogy megdöntsék Magneto-t és a házát, hogy újra visszaállítsák a régi rendet, ami a vírus előtt volt. És azok alapján, amit a két fiú újdonsült társa mondott, ez még igaz is lehetett.
Zyro szavain a lány elgondolkodott, majd a két másikra is ránézett, hátha támadna valamilyen ötletük, de mivel nem szóltak, így hát ő tette meg újra.
- Jelet hordozol, hogy Mephisto-é vagy, mi lenne, ha idehívnád és ő választ adhatna a kérdésekre. Freyr is hozzátartozik, nem igaz? Tudom, mivel csak félvér, odahaza a Csatabolygón hallottam erről beszélgetni az asgardiakat.
A Mephisto név is ismerős volt a két fiatalnak, a sátánt, az alvilág urát nevezték így.

//3 kör napnyugtáig//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metró                - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 23 Feb. 2012, 14:02

Elgondolkodom azon, amit Tyrannis mond, de nem igazán tudom, hogyan kéne ezt csinálni.
-Igen, valóban "jelet hordozok", és Freyr is hordozta. De nem tudom, hogyan tudnám idehívni Mephistot, szerintem magától is észrevette, hogy Freyr halott, hiszen a lelke hozzá került, de mivel nincs itt, gondolom nem érdekli annyira a dolog.
Egy ideig csak töprengek, és a pókszerű mutánsra, meg a másik fickóra nézek tanácstalanul, nem igazán tudom, hogy mihez kezdhetnék, és valószínűleg ők többszörösen érzik ezt, hiszen fogalmuk sincs arról, ki a húgom, és miféle helyzetbe csöppentek.
-Na jó, hát... Szólítalak Mephisto, hogy jöjj elő, mert szolgáidat veszély fenyegeti, és segítségedre van szükségük! Segíts most rajtuk, hogy tovább szolgálhassanak életükkel... És halálukkal.
A szöveget csak úgy improvizálom, nem tudom, hogy működni fog-e, és közben Freyr testét nézem. Mindenki követ el hibákat, de vajon mit kell tenni ahhoz, hogy valakinek ilyen méltatlan halála legyen? Mégis, azt hiszem, nem véletlen, hogy itt vagyunk, és megtaláltuk. Túl nagy ez a város, hogy csak úgy beleütközzünk ebbe.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 24 Feb. 2012, 14:30

Amint kiejtette a fickó az Apokalipszis nevet már nem volt szükségem a másik felem segítségére. A kirakatokon keresztül gyakran lehet hallani a tévékből Apokalipszisről. Tudtommal ő egy mutáns aki istennek képzeli magát. Könyveket soha nem olvastam de a valahogy információkat juttathattak belém amikor megalkottak. Tudtam Apokalipszisnek négy lovasa volt és Tao elmondása szerint a jel amit találtunk az a Halál nevezetű lovasé. Majd megtudtam, hogy a mi kékbörű barátunk igazi nagykutyáknak dolgozik. A nőszemély említett valamiféle jelet ami szerint ő és a hulla Mephistónak dolgoznak. Tudtommal Mephisto az alvilág ura a sátán bár eddig csak egyszerű mesének képzeltem de ezek után bármi lehetséges. Tao elmondott valami szöveget ami egyáltalán nem hangzott megidézési rituálénak. Sokkal inkább rögtönzöttnek tűnt. Azonban mikor a szolgálatról esett szó kicsit megütköztem.
-Én csak magamat szolgálom. Különben is minden főnök csak a saját bőrét menti és frászt se törődik az alkalmazottaival.-
Nem tudom miért talán a sok hatalmas név miatt lettem ilyen szoszátyár. Máskor nem szoktam ilyen bőbeszédű lenni.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Tyranis Pént. 24 Feb. 2012, 18:23

2046. október 14. vasárnap késő délután – Metró, New York
Résztvevő: Zyro Tao, a Pók, Félvér és Tyranis

Tyranis Félvérre nézett a szavai után és gépiesen csóválta meg a fejét.
- Ez nem, ez más. Ez vigyáz a befektetéseire.
És úgy tűnt, hogy valóban így van, Zyro alig kezdett bele abba, hogy Mephisto-t szólítsa kacagás hangzott fel a metróalagútban, olyan hangon, hogy attól mindenkinek felállt a hátán a szőr és a legszívesebben elmenekült volna erről a helyről. Zyro már jócskán felismerte, hogy ez az ő nevetése volt, majd vöröses füst jelent meg a négy fiatal között, majd a füstből kiemelkedett egy cingár, majdnem két méter magas vörös bőrű férfi, vörös ruhákban, fekete hajjal és rémes vigyorral.
Metró                - Page 2 1985063-mephisto_man_of_wealth_and_taste_new_mutants_30
Alighogy megjelent valós alakjában az őszajú lány nyúlt ki felé villámgyorsan, majd megragadta Mephisto torkát, a démont felemelve csapta a falnak, mire az fal megremegett és megrepedt.
- Hát így kell engem fogadni? Miután Zyro éppen a következő randevúm előkészületeiről idézett meg – kérdezte a démon még mindig vigyorogva. – Pedig nem is… Ó, ti újak vagytok – most vette észre Pókot és Félvért. – Örömmel kezet nyújtanék és bemutatkoznék, de amint látszik a Halál úrnő avatárja éppen a nyakamat szorongatja.
Csettintett egyet, mire villanással tűnt el Tyranis kezei közül és állt meg újra a metró közepén, ott a ruháját igazgatta meg, mintha az előbb nem is az életére törtek volna.
- Akkor bemutatom magam… a híres és népszerű Mephisto vagyok, az alvilág ura. Szóval minek köszönhetem, hogy idehívtatok?

- Ne húzd az időt démon, beszélj! – parancsolta Tyranis.
- Lemaradtam – nézett a fiúkra. – Miről is kéne beszélnem?

//2 kör napnyugtáig//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metró                - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 24 Feb. 2012, 20:28

Az ősz hajú nőszemély még mindig érzelemmentesen bámult minket majd fejingatás közben közölte ez a főnök vigyáz a befektetéseire. Épp átfutott az agyamon az a gondolat, hogy nem végzett valami jó munkát mikor mintha csak a nő szavait akarná megerősíteni kísérteties kacagás ütötte meg a fülünket. Mióta elhagytam az üzemet vagy akármi is legyen ahol születtem sok véres dolgot láttam és hallotta. Azonban egyik még a közelébe se járt annak a kacagásnak. Éreztem ahogy minden egyes szőrszál tűként meredezett a tarkómon és csak erős akaratomnak köszönthetően nem szaladtam el. Egy kísérteties füst jelent meg díszes társaságunk középpontján. A vöröses színű füstből egy kimondottan furcsa férfi jött elő. Nem elég hogy akkora volt mint egy hegy de tetőtől talpig vörös színű volt a bőre akárcsak a ruhája. A vörös egyáltalán nem az én stílusom volt. Én az éjszakai műszakhoz hasonlóan a fekete színű ruhákat kedveltem. Azonban a magassága vagy a bőre színe sem volt annyira figyelemfelkeltő vagy furcsa mint a mosolya. Teljesen elvolt telve magától úgy vigyorgott mint aki mindenki felett áll. Ha viszont tényleg ő az a Mephisto akkor tényleg mindenki felett áll. Épphogy csak kisétált a füstből a nőszemély elkapta a nyaknál fogva és a falhoz szorította. A becsapod ásnak köszönthetően megrepedt a fal. Én valószínű nem éltem volna túl azonban a fickónak még ez se lohasztotta le a vigyort a képéről. Hízelgően elkezdett beszélni majd mikor észrevett engem és a pókfazont hirtelen eltűnt a csaj kezei közül és előttünk jelent meg. Bemutatkozása egyszerre volt udvarias és színpadias. Arra gondoltam kifejtem mekkora egy majom de inkább csöndben maradtam. Megvoltam győződve egy szemvillanás alatt kinyírt volna. Az éjszakai műszak viszont biztosan élvezné a társaságát. Egy levélváltás során megtudtam ő olyan harcias fajta és kicsit lökött. Az órámra pillantok és látom nemsokára itt van a műszakváltás ideje. Ha ez a Mephisto tényleg olyan nagy szám bizonyára tudni fogja mi történik ha előkerül a vadabbik énem.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 01 Márc. 2012, 20:15

Nos, úgy tűnik, van érzékem ehhez a szólítgatáshoz, Mephisto pillanatok alatt megérkezik, és bár a fogadtatása nem a legkellemesebb, mégis elnézi ezt a kis kellemetlenséget.
-Freyr halott - közlöm vele, mikor egyértelművé teszi, hogy nincs igazán képben. - Ott fekszik... Meg ott - mutatok a fejére némileg odébb. - Azt gyanítjuk, hogy a tettes Apokalipszis egyik embere, Halál. Mivel őt is hozzád kötötte az esküje, azt gondoltuk, talán tudsz valamit az esetről, esetleg érdekel. Lehet, hogy Apokalipszis a többiekre is vadászik, és... - Úgy döntök, megpróbálkozok valamivel, ami biztos, hogy nem fog működni a sátánnál, de szerintem értékelni fogja a módszert. - És talán épp Rachel lesz a következő, így meg aztán törlődne a... Randitok.
A többiekre figyelek, és azon gondolkodom, mennyire lehetnek megijedve és összezavarodva. Remélem nem rezeltek be nagyon, bár ami azt illeti, én sem mondhatom, hogy nem félek. Ez a férfi nem csak roppant erős, de nagyon kiszámíthatatlan is. Egyik pillanatban talán úgy gondolta, hogy szükségünk lehet rá, a másikban már meggondolhatja magát, és egyetlen mozdulatával a pokolra küldheti az összes ittlévőt. Kivéve talán Tyranist. A húgom jelenléte valahogy megnyugtat, nem akarja, hogy Mephistohoz kerüljek, szóval azt gyanítom, bizonyos szempontból a védelme alatt állok.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Tyranis Csüt. 01 Márc. 2012, 20:30

2046. október 14. vasárnap késő délután – Metró, New York
Résztvevő: Zyro Tao, a Pók, Félvér és Tyranis

Mephisto kissé oldalra biccentette a fejét, miközben Félvérre nézett.
- Majom?! – kérdezte már-már felháborodva. – A mai fiatalságot már az illemre sem tanítják meg…
A Freyr halott részre csak legyintett.
- Tisztában vagyok vele, hogy halott – mondta, majd dühödté vált az arca. – És azzal is, hogy az a némber vitte el!

- Hela?! – szólt közbe Tyranis, majd amikor a sátán bólintott a lány folytatta. - Logikus. Akkor emiatt érezhettem kozmikus erőket, mert asgardi mágiát használtak, de mivel Freyr képtelen erre, akkor a lelkéért Hela érkezett meg és ő vitte magával. Ami nem logikus, minek kellett neki egy félvér?
- Olyan vagy, mint egy vulcani – vonta fel a szemöldökét Mephisto. – Tudjátok, Star Trek, sci-fi. Ennyit az emberekről… igen. valami olyasmiről beszélt, hogy a fiú apja alkut kötött vele, így kerülhetett oda a lelke. Freyr pedig igent mondott neki, hogy szolgálni fogja, Hela visszahozta és, ha emlékeim nem csalnak, akit hallottam, ellenetek fogja őt felhasználni. Apokalipszisnek mással nincs baja, csak azzal a félvérrel volt. Szüksége van rátok, hogy megkapja az őt illető helyet és Rachel… a nővérével, a lányommal beszélni kell. „Hosszú és eredményes éle…” khm…
Tyranis arcán nem látszott semmi, csak suhintott egyet a kardjával, majd egy szürkés villanás után el is tűnt a társaság mellől.
Mephisto elégedetten csettintet egyet.
- Érdekes egy családotok van – mondta Zyro-nak. – Menjetek, menjetek, biztonságba.
A démon csettintet egyet, majd a hármas és Freyr holtteste a főmágustorony veszélytermében jelent meg.


Tyranis: //Folytatás: Csatabolygó: A város//
//1 kör napnyugtáig//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metró                - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metró                - Page 2 Empty Re: Metró

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
» Metró
» Metró
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.