Tengerpart

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 18 Jan. 2018, 15:11

Claye valóban néha talán idegesítő hisz sokat tud beszélni. Szerencsére ezt ő nem veszi észre magán és így csak a környezetét szokta idegesíteni. Persze ha nem válaszolnak neki akkor nem tud reagálni mit így ő is elhallgat. Ballista megjegyzésére viszont reagál.
-Kerüljük el. Egy csapda is lehet a földben.
Tudja, hogy létezik ilyesmi és elnézve ezt a helyet el tudja képzelni, sőt biztos benne, hogy voltak azon a technikai szinten, hogy ilyen csapdákat tudjanak készíteni. Ami viszont történik az teljesen ledöbbenti őt. El nem esik, de majdnem viszont, azt megérzi, hogy a gondok csak most fognak kezdődni. Majd rájön, hogy egy gond van, de az túl nagy. Sokk alá nem kerül hisz képes gondolkodni viszont meglepődik.
-Javasolnék egy taktikai visszavonulást. Kétlem, hogy a fegyvereink kárt tudnának ebben tenni. Főleg ha más meglepetései is vannak.
~Még a hajóm is lehet, hogy megsínylené egy ilyennel való találkozást.~
Ő mindenesetre felkészül a visszavonulásra és arra, hogy a lézerpajzsát próbára tegye. Ha egy lövést kibírna azon meglepődne.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Vas. 21 Jan. 2018, 16:44

~Darcol Randarn~


A többiekkel elindulunk befele. Claye szerint valami csapda lehet itt, ami nem áll messze a valóságtól. Bár azt hiszem, egy csapdának jobban örültem volna. Ahogy beérünk már sejteni lehet, hogy nagyon nagy bajok lesznek. Elkezd remegni a föld, ami igazából még nem annyira baj, szerintem mindannyian meg tudjuk őrizni az egyensúlyunkat. Ha még is úgy érezném, hogy elesek, akkor bekapcsolom a hátirakétám, hogy stabilizáljam magam egy kis lebegéssel. Közben a szemben lévő fal kinyílik és felénk indul egy hatalmas harci droid. Ahogy többiek elindulnak kifelé, én megpróbálok hátul maradni, hogy fedezhessem őket. Ha megtámad a droid, akkor gyorsan kijjebb lököm magam a hátirakétámmal. Ha mindenki kiért akkor megpróbálom becsukni az ajtót. Ezután várok még pár másodpercet, hogy halljam követ-e minket. Persze, kicsit messzebbről.


Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Lassan haladunk egyre beljebb, Illetve tippem szerint beljebb. Nem nagyon tudom hol vagyunk, sem azt, hogy hogyan lehet kijutni. Nem igazán bizalom gerjesztő a hely, de ha eddig eljöttünk. Ez az elhatározás egész addig tart ki, amíg bele nem futunk a kibelezett bothaniba. Mielőtt felsikoltanék vagy hánynék- és ebben az esetben mindkettőre megvan a lehetőség- a szám elé kapom a kezem, hogy visszafojtsam az érzést. Rögtön a lezuhant űrhajónk jut eszembe, bár ott legalább össze voltak égve a holttestek. Nem volt ennyire... véres. Miután kicsit összeszedtem magam, jobban körülnéztem. Megláttam a rabokat, legalábbis eléggé úgy néztek ki. Quira pillanatok, hogy mit csináljuk. Egyelőre nem volt itt senki. Ha Qui nem figyelmeztet, akkor előre lépek miközben az ujjam a szám előtt van jelezve, a raboknak, hogy ne hívják fel rám a figyelmet.


Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 22 Jan. 2018, 07:32





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Nem kellett sokat menjünk a hang irányába, hamar megérkeztünk egy helyiségbe, amit úgy tűnt, hogy félig természetesen, félig pedig egy űrhajó lezuhanásával hozott össze a balsors. Itt aztán körbenéztünk, és láttunk több rabot akik ketrecben voltak, illetve egy kibelezett hullát. Silenusra pillantottam, láttam, hogy nem tetszik neki a látvány, én pedig jeleztem, hogy maradjon csöndben, és várjon még. Jobban átnéztem a helyet, és bár egyelőre nem láttam ellenségesnek tűnő alakokat, nem igazán tetszett a szituáció.
- Szerintem te maradj itt a droiddal, én pedig lemegyek körülnézni. Ha rám támadnak, akkor innen tudtok fedezni, egész jó lőállás ez a hely. Ha jelzek, akkor gyertek utánam. Ha viszont túl sokan jelennek meg, akkor semmi hősködés, hívd Tirvukot, és együtt találjátok ki hogyan tudtok kimenteni. Semmi értelme annak, hogy téged is elkapjanak, barátom. - mondom Silenusnak, remélem, hogy tetszeni fog neki is a terv. Amennyiben ezt megbeszéltük - ha nem akarja elfogadni a tervem, és ő is jönni akar, akkor rá hagyom, elvégre nem parancsot adtam neki, csak javaslatot - lemegyek, és jelzem a humanoidoknak, hogy folytassák a kiabálást - túl gyanús lenne, ha hirtelen abbamaradna - és közben a ketrec közelében keresek valamilyen panelt, amivel kiengedhetném őket a ketrecből, vagy bármi hasonló.  




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 22 Jan. 2018, 09:00

//Bocsánat, de tegnap technikai problémám volt, nem volt egész nap netem, így nem tudtam kört váltani... pénteken lesz új kör, elnézést.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 25 Jan. 2018, 23:02

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
A liftaknába való lejutás nem jelentett gondot, és arra is került valaki aki visszamenjen az antigravitációs podokért. A landolást követően viszont nem várt minket újabb hosszú folyosók sora, hanem egy kijárat. Legalábbis elsőre azt hittem, hogy egy kijárat, mondjuk egy belső kertbe, vagy akár a templom kora okán egyből ki a szabadba. Ez csak részben volt igaz. Egy az egyben olyan volt a hely, mintha a bolygó felszínén lettünk volna és nem egy épületben viszont a szigorú pontossággal való elhelyezés és a napkorong hiánya hamar engedett arra következtetni, hogy még mindig a templomon belül vagyunk.
- A Rakaták nagy birodalom volt, biztos, hogy nem kövekkel és botokkal érték el mindezt. - tettem hozzá a többiek szavaihoz, miközben a bámészkodás és csodálkozás helyett inkább megfelelő lópozíciókat és lehetséges elmozduló elemeket kerestem a tekintetemmel. Badarság lenne részünkről azt feltételezni, hogy ha korábban már voltak halottak, akkor ez a helyiség mentes lenne védelmi berendezésektől, vagy csapdáktól.
A megérzésem most sem hagyott cserben, hisz hamarosan kezdett megjelenni a jól ismert érzés, mintha figyelnének valahonnan. Természetesen az sincs kizárva, hogy számunkra észrevehetetlen kamerák vagy technológia áll ennek a hátterében és valószínűleg már azóta így van, hogy beléptünk a templomba.
A társaság hamar eldöntötte Ballista szavait követve, hogy merre is folytatjuk tovább a felfedezést, ám nem érhetünk túlságosan messzire amikor megremeg a föld a talpunk alatt. Jól betanult és már nem egyszer használt mozgással igyekszem megtartani az egyensúlyomat, szükség esetén akár háti rakétával is rásegítve minderre. Ugyanakkor egy másik szinte már automatikus reakció is végbement a testemben és inkább elrugaszkodva a földtől, háti rakétáim fenntartó erejére támaszkodva élesítettem a fegyveremet és céloztam be a szétnyíló fal közepét, hogy bármi is érkezzen ott egyből a szeme közé, vagy a látó szenzorába lőhessek ha lehetséges. A többiekkel ellentétben meg sem fordult a fejemben a menekülés lehetősége vagy egyáltalán a ténye. Ha sikerül leadni a lövést, ha pedig nem, akkor is egy jó magasságban levő helyet keresek, ami védhető is és lövéseket is tudnék leadni onnan. A droid méretéből adódóan is értelmetlen lenne egyből közelharcon gondolkodni és valószínűleg a többieket is én kell kimentsem, ha a menekülésük nem járna sikerrel.
felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart - Page 3 FUn312o
Tengerpart - Page 3 6fZaEMM
Tengerpart - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 26 Jan. 2018, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. január 30. (kedd)

” The galaxy is ours to grasp. Let us reach!”
- Darth Marr

Tengerpart - Page 3 00120

~ Bolygó másik fele ~
Még az is különbség volt, hogy amit Silenus korábban lezuhant gépet látott az friss volt, ez akár évezredek óta itt lehetett, így legalább lángok és égett hullák nincsenek.
Végül is abban egyezett meg a páros, hogy Qui megy le és próbálja kiszabadítani a rabokat, addig Silenus és a droid hátramarad. A shi’ar közelebb tudott menni, ezt már a rabok is észrevették, a kiabálás a meglepettségtől abbamaradt, de a kérésre, vagy intésre, amelyik elhangzott, vagy megtörtént folytatták, hogy ne legyen feltűnő. Qui igyekezett végignézni a környéket, de nem volt panel, láthatta, hogy egy nagy lakat és egy vastag lánc volt az, ami bent tartotta a rabokat a ketrecben, régi, roppant archaikus megoldással.
Amíg Qui ezzel volt elfoglalva, addig Silenus és a droid várakozott, majd a HK megbökte a gazdája vállát és a bejárat felé mutatott, amit Qui nem láthatott, két olyan furcsa külsejű idegen jött befelé a csarnokba.

~ Templomnál ~
A társaság úgy döntött, hogy a legjobb az lesz, hogyha menekülni fognak a harcidroid elől és nem állnak le vele hadakozni. A droid mindezt észlelhette, mert rakétákat lőtt ki, amik még azelőtt abba a falba csapódtak, amin a négyes kijött ide a központi térre. Mindez újabb rengéseket okozott, ezúttal jócskán kisebbeket, mint az előző alkalommal, így most rakétákat, se semmit sem kellett igénybe venni, bár egy picit lassított mindenkit, bár Darcol még próbált hátramaradni, hiába. A fal leomlott és elzárta a kivezető utat még azelőtt, hogy bárki elérhette volna azt. Úgy tűnt, hogy mégiscsak kénytelenek lesznek arra, hogy szembenézzenek és szembeszálljanak a csatadroiddal. Shayla ekkor tüzelt a szenzorokra, a lövedékek valamiféle még úgy-ahogyan működő energiapajzsnak csapódtak, ami elég közel volt a droid testéhez, így egyelőre nem tett benne kárt, de az legalább látható lett, hogy a pajzs nem volt tökéletes.
Ha pedig mindez nem lett volna elég a monstrum mind a négy itt levő személyt célba vette és készen állt a tüzelésre.

statisztika:


Tengerpart - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Hogy hol lehet csapda és hol nem részbe nem szóltam bele, de talán a nagy droid lehetett a csapda. Én sem vártam korábban, hanem nekikezdtem futni, hallottam a rakéták süvítését, majd pedig láttam, ahogyan a falba csapódtak. Ezúttal is megremegett minden, de most könnyedén, egy kisebb mozdulattal egyenesben tudtam maradni, de ami az egész kis akció végeredménye lett az inkább katasztrófa volt. A hely, amin bejöttünk beomlott a rakétáknak hála, így bizonyosan itt nem fogunk kijutni, hacsak nem tudnak a többiek is szép nagy lyukat robbantani, de akkor pedig még mindig ott volt a kérdés, ha próbálunk arra kimenni vajon be lenne még omolva tovább?
~ Karabast! ~ gondoltam újra magamban. ~
Vajon merre lehet kijárat, talán azaz energiaforrás az, amit észleltek a fickó, vagy át kéne futni, be a másik épületbe a droidon túlra? Igazából ezt igyekszem majd megcélozni, ha a többiek nem találnak ki valamit. És mindez tényleg nagyon sürgőssé kezdett válni, hiszen láthatóan a droid célba is vett. Így igyekeztem elfutni a célzás elől úgy, hogy ne a többiek felé szaladjak, nem akartam, hogy a rám lőtt valami őket találja el, vagy zavarja meg. Közben pedig akkor így elsőre igyekeztem közel kerülni a droidhoz, igaz nem annyira, hogy kisüléssel földre vihessen és átszaladni rajta a túloldalára, oda, ahonnan kijött, hogy biztonságban lehessek, remélhetőleg.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 29 Jan. 2018, 13:45





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Ahogy arra számítottam, a rabok a közeledésemre abbahagyták a lármázást, de ahogy jeleztem nekik, kicsit bizonytalanul ugyan, de folytatni kezdték. Csak remélni tudtam, hogy nem keltették fel senkinek a gyanúját. Ahogy körbenéztem semmilyen panelt nem találtam, amivel kiengedhettem volna őket, és ahogy a ketrecet vizsgáltam meg jobban, láttam, hogy egyszerű lánccal zárták el őket, látszólag nem volt semmilyen műszerhez kötve. Odaléptem inkább, és egy pillanatra bekapcsoltam a fénykardomat, épp annyi időre, ami alatt elolvaszthattam egy láncszemet, aztán igyekeztem elkapni egy-egy távolabbi ponton, ami remélhetőleg nem melegedett fel túlságosan, hogy megakadályozzam a lánc hangos csörgéssel járó földre esését. Ha sikerül, akkor akármennyire is éget a lánc - már ha éget - igyekszem halkan letenni a földre, aztán megpróbálom kinyitni, és kiengedni a rabokat. Ha Silenus időközben jelzett, akkor viszont intek, hogy maradjanak a helyükön, és megpróbálok fedezéket találni, reménykedve benne, hogy nem fogják észrevenni a földön heverő vasat. Próbálok olyan helyen elbújni, ami fedett,
nem vesznek észre, mégis rajtaütés szerűen hátba tudom támadni azokat, akik túszul ejtették szegényeket - ha ilyet nem találok, akkor marad a legközelebb eső rejtekhely, és egyelőre kivárok.




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Hétf. 29 Jan. 2018, 17:15

~Darcol Randarn~


Úgy tűnik a droid programja még egyben van, legalábbis annyira, hogy gyorsan kiszedje a menekülési útvonalunkat. Nem tudom, hogy Ophi számított-e erre, de ő már támadó állásban volt és tüzet is nyitott a droidra. Ha jól látom, még van valamekkora energia pajzsa, de nem nézz ki teljesen épnek. Ez jó, így legalább esélyünk van ellene. Gyorsan felrepülök, hiszen így talán összelehet zavarni a szenzorjait. Nem lehetetlen, hogy rosszabbul érzékelik a gyors mozgást. Az biztos, hogy három dimenzióban könnyebben ki tudom kerülni a támadásait. Közben a fegyveremet sorozat tüzelésre állítom, majd rendesen megsorozom a droid. A célom az, hogy akár egyetlen lövésem is átmenjen a pajzsán. Ha az sikerül, akkor olyan gyorsan ahogy csak tudom droidra dobom az egyik thermogránátomat, hátha az sikeresen kiüti őt.



Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Qui szokása szerint előre rohan mártíroskodni, de megint csak ez volt a legokosabb ötletünk. Azt tudom, hogy akármi is történik nélküle nem indulok el. Egyrészt mert a barátom, másrészt mert nem hiszem, hogy sokáig jutnék nélküle. Akárhogy is ő előre megy kiszabadítani a rabokat, addig a droid meg én hátrébb maradunk. Pár perc várakozás után HK megböki a vállamat, hogy jelezze, vendégeink érkeznek. Gyorsan jelzek Quinak, majd pedig kicsit hátrébb húzódunk, hogy minket se lássanak meg. Közben jelzem a droidnak, hogy figyeljen és próbálja becélozni. Elméletileg elég sokat fizettem érte, hogy képes legyen rá. Azért is célzom őket, de egyenlőre nem lövök. Megnézzük mi történik.



Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 30 Jan. 2018, 08:13

//Szombaton lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 02 Feb. 2018, 19:05

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
Hálát adtam az oktatóimnak, hogy amit csak kellett azt mind belém nevelték. A többiek menekülése hiábavaló volt, hiszen a droid még azelőtt elzárta előlük a visszafele vezető utat, mielőtt elérhették volna azt. Sajnos nem ez volt az egyetlen szerencsétlen dolog, amellett, hogy menekülni akartak, hanem az is, hogy bár a lövésem talált, de felfogta az egy még működő energiapajzs.
- Haar'chak! - fakadok ki fedezékkeresés közben, ahogy arra is igyekszem figyelni, hogy hátha van egy olyan rész a droidon, vagy az azt védő energiapajzson egy rés, vagy gyenge pont, amit gond nélkül kihasználhatok annak érdekében, hogy sérülést, vagy komolyabb hibát okozhassak neki. Közben pedig arra is ügyelnem kell, hogyha esetleg lövést adna le rám, akkor ki tudjak térni előle.
felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart - Page 3 FUn312o
Tengerpart - Page 3 6fZaEMM
Tengerpart - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 02 Feb. 2018, 19:06

Remek a menekülés nem lesz olyan egyszerű mint ahogy, azt Claye elképzelte. Úgy látszik nem csak arra való a droid, hogy elriassza azokat akik megpróbálnak illetéktelenül belépni hanem egyenesen meg akarja őket ölni, hogy hírét se kelthessék a helynek. A menekülési útvonal lezárult, de Claye nem jön zavarba. Háti rakéta bekapcsol és igyekszik úgy átrepülni a droid felett, hogy ne legyen egy társa közelében sem. Így legalább nem tudja a gépszörny egyszerre többjüket célba venni. Ezen kívül Claye meg is sorozza a droid pajzsát. Hátha talál rajta gyenge pontot vagy ő gyengíti meg vagy csak eltereli a figyelmét. A saját pajzsa bekapcsolására továbbra is fel van készülve. A helyzet nem túl rózsás, de az okoskodásra még most is van ideje.
-Ránézésre a leggyengébb pontja a csípője. Azt kéne felrobbantani.
Mármint nem neki mert neki még egy gránátja sincs hozzá.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 03 Feb. 2018, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. február 7. (szerda)

”Let another claim the throne. My place is on the battlefield.”
- Darth Marr

Tengerpart - Page 3 00120

~ Bolygó másik fele ~
Amit Qui akart kivitelezni, azt vibropengével lehetett volna, a fénykard, hiába csak egy pillanatra volt aktiválva az egész láncot több darabra vágta, ami le is esett a földre. Szerencsére homokos volt a talaj, így legalább hangja nem igen volt ennek.
Közben Silenus jelezni próbált, de mivel Qui a rabokkal volt elfoglalva, így nem látta mindezt, több idő pedig nem volt arra, hogy felhívja a figyelmét a társának a közeledőkre, mert már veszélyesen közel volt. Így a droid cselekedett még azok előtt, hogy a közeledő lények észrevették volna a shi’art és a szökő rabokat.
- Adják meg magukat! – mondta elég bugyután.
A két lény azonnal arra fordult és az egyik a droid felé dobta a lándzsáját. A droid nem mozdult ki az útjából, mert akkor felfedte volna Silenust és őt találta volna el, de így viszont a droid áldozta fel magát. A lándzsa áthatolt rajta, majd szikrázva dőlt el. A lény pedig kardot rántva kezdett Silenus felé rohanni a másik pedig a lándzsáját emelte rá.
Ezen idő alatt a rabok kitudtak menni a cellából és jelenleg mind takarásban voltak, csak a lándzsát láthatták – Qui is – majd az eldőlő droidot.

~ Templomnál ~
Ballista és a többir repülni képes szinte azonnal a levegőbe repült, míg Sil a droid mellett próbált átfutni, hogy annak a háta mögé kerüljön. Így mind eltudták kerülni a becsapódó rakétát és nem is lett semmilyen bajuk tőle, maximum egy kis lökést éreztek.
Claye tippet adott, de úgy tűnt, hogy nem fogadta meg a nő és az általa ismert férfi, mert nem a törzset kezdték lőni.
Ballista és Shayla egy nagyon jó ötlettel próbálkozott hála annak, amit a mandaloriai nő támadása közben látott. Többször is meglőtték a pajzsot, egészen addig, amíg nem sikerült kellően meggyöngítenie egy részen. Ehhez jó párszor kellett lőniük, de végül sikerült a rakétát lőni tudó – a képen bal oldali – kézre rádobni a termálgránátot. A gránát pedig néhány pillanaton belül fel is robbant súlyosabban károsítva a jobb kart, így abból már semmit sem volt képes lőni a droid. A sima lövés azonban nem tett benne szinte semmi kárt úgy sem, hogy pajzs volt rajta, annál nagyobb tűzerőre volt szükség.
Azonban ezzel a mutatvánnyal sikerült kivívnia a droid teljes figyelmét a férfinak, aki a másik kezéből egyszerre hat lézernyalábbal kezdett sorozatot lőni a levegőben levő férfira, ha pedig kitért, akkor követte a gyors és nagy tűzerejű támadással.

statisztika:


Tengerpart - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Szerencsére sikerült a rakéta elől félrerohannom, így nem szenvedtem el sérülést. Az előző támadásból láttam, hogy én hiába is próbálkoznék a kis sugárpisztollyal, semmit sem érnék el vele, hiszen még mindig volt páncélja és utána sem biztos. Lehet, hogy valami nagyobb tűzerővel rendelkező dolgot kellene majd vennem, hogyha mindezt túléljük. Bár az nem vágott a profilomba, de egyelőre a túlélés volt az első. Éreztem a hátamban a forróságot és a ki lökést is, de ez most közel sem lökött ki az egyensúlyomból. Amint már biztonságosabb távolságban voltam igyekeztem hátrafordulni és megnézni, hogy miként áll a harc. Alighogy megtettem egy újabb robbanás hallatszott, de ennek elszenvedője ellenfelünk volt. Úgy tűnt, hogy Ballistának sikerült teljesen magára vonnia a monstrum figyelmét, nekem pedig támadt egy ötletem.
- Igyekszem menekülő-útvonalat keresni! – kiáltottam a többieknek.
Nem akartam haszontalan lenni, amíg a többiek harcolnak, így hát tényleg próbálok nekilátni annak, amit az előbb felvázoltam. Így igyekeztem körbenézni itt, ahonnan a monstrum kijött, hogy hol lehet valamilyen beugró, ajtó, vagy titkos lejárat, vagy esetleg látok terminált, amivel valamit ki lehet nyitni, vagy lekapcsolni a droidot.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 06 Feb. 2018, 10:16





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:






Sajnos nem sikerült szépen átvágni a láncot, ahogy bekapcsoltam a kardom egyből darabokra szedte a vasat, de szerencsére csak homokba estek, szóval nem volt nagy csörömpölés és hasonlók. Minden esetre sikerül kiszabadítanom a túszokat, és indulnánk csöndben vissza, amikor látom ahogy egy lándzsa átszúrja a társam védelmi asszisztensét, az pedig egyszerűen eldől. Jeleztem a raboknak, hogy maradjanak takarásban, miközben felvettem a maszkom, illetve ezen mozdulat közben már aktivált fénykarddal megindultam a rakata felé futva. Felkészültem a sötét oldal erejére ahogy kinyúltam az erőbe, és próbáltam tisztán tartani az elmém, nem engedve a csábításnak. Remélem, hogy gyorsabban érek a rakatához, mint ő a társamhoz, viszont próbálok ügyelni rá, hogy nehogy komoly kárt tegyek benne - a gyilkosságot nem engedhetem meg magamnak ezen a helyen, félek hogy akkor tökéletesen eluralkodna rajta a sötét oldal, és amúgy se szeretek ölni. A célom az ártalmatlanítása, lefegyverzése. Amúgy is hasznos lenne, ha szereznénk egy túszt, akitől megkérdezhetjük, hogy mi ez az egész.
Ezen kívül számítok rá, hogy újabb támadók jelennek meg. Remélem, hogy a túszok takarásban maradnak, illetve nem próbálnak meg hősködni. Abban is bízok, hogy az erő és a fénykardom segítségével képes leszek védeni magunkat az esetleges lándzsadobálás ellen.




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Kedd 06 Feb. 2018, 16:00

~Darcol Randarn~


Felrepülök a rakéta elől, szóval azt sikerül kikerülnöm. Miután a rakéta felrobbant mögöttem, hozzáláthattam, hogy megpróbáljam szétszedni a gépet. Nem csak nekem támadt az az ötletem, hogy ki lehet kapcsolni a pajzsát lövésekkel, hiszen Ophi és Claye is sorozni kezdi. Hamarosan le is esik a pajzsa, ami a megfelelő lehetőséget nyújtja nekem. Rá is dobom a thermogránátomat a robotra és pár pillanat múlva már nem létezik rakéta lövő karja. Ez a jó hír. Mivel én voltam az, aki leszedte karját a robot teljes figyelme rám irányult. Ez is jó hír, hiszen a többiek biztonságban vannak. Innen már csak ugyan ezt kell megcsinálnunk és már tovább is mehetünk. Egyenlőre csak próbálom a lézerlövedékeket kikerülgetni és bízom a társaimban, hogy addig intézkednek.



Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Qui sajnos nem vette időben észre a jelzésemet, szóval a droidom cselekedett. De elég... érdekesen. Úgy tűnik nagyobb sebesülést szerzett az esésben, mint gondoltam, mert összezavarodott a programozása. Valami rendfenntartónak képzelhette magát vagy valami ilyesmi. Legalább nem fedett fel engem, de sajnos ebbe tönkre is ment. Majd megjavítottom, a lándzsa sebesülést is. Az baj, ha ilyen erősek, mert akkor nagyon gyorsan le tudnak engem is szedni, akár fa formában is. Megpróbálok valami biztosabb fedezéket keresni, közben a környék növényeivel próbálom megfogni őket, vagy legalábbis lelassítani. Ha ezek sikerülnek, akkor megpróbálom szorosabbra venni a növényeket, hogy ezzel kiüssem őket.



Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 07 Feb. 2018, 00:00

Mivel nagyon rászokott a társaság, hogy 8 naponta ír 1x a 4 helyett… bevezetem a kövi körtől a Raten által kitalált szabályt, ami azoknak kedvez, akik írnak rendesen. Szóval, ha a játékosok miatt nem tudok írni, akkor az is körnek számít, így mindenki számára kimaradt körnek – aki nem írt ofc. Viszont aki írt annak a kimaradt és az azutáni kör is úgy számítódik, mintha írt volna (révén nem tud 2x írni, de mivel írt rendesen így beszámít). Ez talán ösztökéli a társaságot és igazságosabb lesz az 50%-os szabálynál is…

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 09 Feb. 2018, 20:45

Shayla Kelborn / Ophi Surr
Fejvadász
"There are hunters, and there are victims.
By your discipline, cunning, obedience, and alertness,
you will decide if you are a hunter or a victim."
Annak továbbra sem örültem, hogy még mindig volt, aki a harc helyett a menekülést választotta, de ezt majd ha a droiddal végeztünk majd szóváteszem. Ami pedig a droidot illeti, úgy tűnik, hogy a Ballista nevű férfi tényleg az, aminek mondja magát és őt lehet harcosnak nevezni. Ha minden jól megy, akkor talán elnézem majd neki, hogy az első gondolata a menekülés volt. Bár az én fegyverem nem okoz sérülést a droidnak, de a férfi gránátja hazavágta az egyik kezét. Sajnos fogalmam sincs, hogy mennyi gránáttal rendelkezik még, vagy, hogy meddig képes harcolni, főleg úgy, hogy jelenleg a droid teljesen rá figyel.
- Csalja a szimbólumhoz. Mennyire mélyen van ott az energiaforrás? - kiáltom a férfinak, miközben még pár lövést leadok, hogy gyengítsem a pajzsát legalább. Közben magam is elindulok a megadott irányba. Már csak azt kellene kitalálnom, hogy amennyiben nincs túl mélyen az a bizonyos energia forrás, és a szimbólum maga nem csapda, mint ahogy az korábban feltételeztük, akkor hogyan tudnánk elég nagy bummot összehozni ahhoz, hogy azt a droid is kellően megérezze, és lehetőleg az egész épületet ne omlasszuk saját magunkra.
felszerelés:
Szakértelmek:
Szótár:


_________________
Tengerpart - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Tengerpart - Page 3 FUn312o
Tengerpart - Page 3 6fZaEMM
Tengerpart - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 10 Feb. 2018, 15:39

A helyzetük valamennyit javulni látszik. Ballista ismét bizonyítja, hogy nem akármilyen figura. A droid pajzsa meggyengült és azt kihasználva egy thermo gránát átjutott rajta és sikerült az óriás egyik karján olyan sérüléseket okozni amivel, azt használhatatlanná tette. Ez jó hír. Az viszont nem, hogy a droid ezek után áttért Ballista támadására.
~A programja intelligens. Vagy irányítják. Mindenesetre nem semmi teljesítmény. Még így is veszélyes teljesítmény. Gyorsan kéne egy menekülési útvonal. Ballista-nak ügyesnek kell lennie.~
A tanácsát a páncélos nő nem vette figyelembe. Claye jól ítélte meg, hogy egy harcmániás őrülttel hozta össze a sors. Mindenesetre új tervvel áll elő. Az továbbra sem változik, hogy célzottan támad, de célpontot változtatott. A droid érzékelőjét kezdte lőni. Reményei szerint ezzel sikerülhet megzavarnia őt. Felkészült persze arra, hogy ezzel a gép figyelme áttér őrá és akkor neki kel úgy menekülnie mint Ballista-nak. Ha így történik akkor igyekszik a droid azon oldalán lenni amelyik oldali karját nem tudja használni.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 11 Feb. 2018, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. február 15. (csütörtök)

” Death before surrender. But today is not our day to die.”
- Darth Marr

Tengerpart - Page 3 00120

~ Bolygó másik fele ~
Silenus-t valóban nem vették észre, így még időben eltudott a sziklák mögött bújni és megpróbált növényeket találni, irányítani. Itt bent ilyen nem volt, még gyökerek sem, nagyon gyengén érezhetett csak néhány gyökeret, de azoknak is több métert kellett volna a kemény talajban haladniuk, hogy kibukkanjanak itt. A lény pedig még mindig felé tartott.
Qui azonban nem akarta ennyiben hagyni, kinyúlt az erőbe és igyekezett tisztán tartani a gondolatait, a fejét. A haladás és ez azonban nem ment olyan egyszerűnek, vagy az egyiket, vagy a másikat tudja végrehajtani ezen a helyen. Azonban mivel meg akarta menteni Silenus-t, így csak azon kapta magát, hogy halad előre. A következő pillanat, amit feltudott fogni az az volt, hogy a lény, ami valószínűleg valóban egy visszafejlődött rakata lehetett a fejté elvesztve omlott a lábaihoz.
A másik mikor látta, hogy mivel is áll szemben nem próbált támadni, helyette érthetetlen halandzsa nyelven kiabálva kezdett menekülni…

~ Templomnál ~
Szerencsére a droid nem mozgott már olyan fürgén, mint amikor még valamikor a birodalom előtti készülésekor, így Ballista könnyedén kitudta kerülgetni a lövedékeket amik igazából így semmilyen fenyegetést nem jelentettek, amíg repkedett. Claye pedig lőtte tovább, de mint eddig is csak a pajzsot találta el. Surr oda is kiáltott neki, mert támadt egy ötlete, ami végül is kivitelezhető volt. Noha olyan 3-4 méter mélyen jelezte a szenzor, de nem volt semmilyen olyan dolog útközben, ami elfojtotta volna a sugárzást. Azaz valószínű, hogy csak az a kőburkolat volt ott nem túl mélyen, ami a felszínről is látszott. E szerint pedig elég könnyedén kivitelezhető volt mindaz, amire a mandaloriai utalt. Az egyetlen kérdés már csak az volt, hogy miként is fogják a monstrumot középre csalni, mert jelenleg mintegy hét-nyolc méter távolság választotta el a középponti körtől.
Bentről pedig ekkor hallatszott nagyon halkan Sil kiáltása, hogy volt kivezető út innen.

//Sil része a reagjában lesz.//

statisztika:


Tengerpart - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Najó, sikerült bejutnom, azonban nem könnyítette meg a helyzetemet az, hogy sok beugró volt, hála annak, hogy a falból egyenlő távolságokra kiugrók, vagy épp beugrók voltak, így nem tudtam olyan sokat belátni. Igyekeztem futva végignézni, hogy lehet-e valahol valami. Kintről hallottam, hogy a harc tovább folyik, de arra nem volt időm, hogy nagyon megnézzem mi is zajlik odakint. Női kiáltást is hallani lehetett, a szavakat nem kifejezetten értettem, de a hangszín alapján nem volt semmilyen gond. Ahogyan siettem mindkét oldalt igyekeztem végignézni, hogy hol is van valami. De egyelőre sehol semmi, már-már feladtam volna a reményt, amikor az egész helynek a legbelsejébe értem, már-már a falhoz. Itt mind a két oldalon egy-egy liftakna szerűség látszott és hozzájuk tartozó terminál. Elsőként a bal oldali felé fordultam és odarohantam, hogy megnézzem, hogy van-e benne energia és volt. A mennyiséget ugyan nem tudtam, de attól még volt és akkor a másikban is lehet.
Mivel jelenleg valószínűleg túl messze voltam, így igyekeztem kijjebb futni, legalább fél távra, aztán onnan kiabáltam ki a többieknek.
- Van menekülési útvonal, kijárat innen, két turbólift! Igyekszem az egyiket idehívni magunknak! – kiáltottam.
Reméltem, hogy meghallották, mindazonáltal megfordultam és igyekeztem visszarohanni, hogy hívhassam magunknak a baloldalit.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 14 Feb. 2018, 10:12





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Ahogy kinyúltam az erőbe, még sikerült tisztán tartani a gondolataimat, de ahogy megindultam, ahogy cselekedni kezdtem eluralkodott felettem a sötét oldal. Szinte észre se vettem, és az idegen lény holtteste már előttem hevert. Szerencsére úgy tűnt, hogy a másik lénynek ez eléggé elvette a kedvét a harcolástól, úgyhogy gyorsan megszakítottam a kapcsolatom az erővel, legalábbis próbálkoztam újra átvenni az irányítást a gondolataim felett. Ha sikerült, akkor kikapcsoltam a fénykardomat, és elcsitítottam az elmémet, pár pillanatig kiürítettem mindent a kobakomban, és sietve igyekeztem megnyugtatni magam, elűztem a főnixtől való félelmem, és teljesen érzelemmentes lettem, ahogy a mesterem tanította. Ahogy ezzel megvoltam, ismét kinyúltam az erőbe, és kommunikációs csatornát nyitottam a lény és magam között, remélve, hogy nem jutott messzire amíg ezzel foglalkoztam. Igyekeztem azt közvetíteni, hogy nem akarjuk bántani, és megnyugtatni, bizalmat erősíteni benne az irányunkba. Ezen kívül próbálom kiolvasni a gondolatait, hogy mit érez, mit gondol.
Amennyiben viszont nem hajlandó megállni, és tovább menekül, akkor utána iramodok, igyekszem elé kerülni, és úgy feltartóztatni. Erőszakmentesen. Ha ez sikerül, akkor újra próbálkozom a gondolat-beszélgetéssel.




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Szer. 14 Feb. 2018, 20:53

~Darcol Randarn~


Szerencsére a gép már nem volt a régi, ami érthető volt. Több ezer év mindenféle karbantartás nélkül megvisel bármilyen gépet. Amíg repülök, addig valószínűleg nem fog tudni eltalálni. Közben Ophinak támadt egy ötlete ami még akár működhet is. Nem tudom, hogy hogyan tudjuk megcsinálni, de ha sikerül, akkor működhet.

- Körülbelül három négy méter mélyen van, szóval az utolsó thermo gránátommal be tudom robbantani oda. Csak valahogy csaljuk oda.- Szólok a nőnek, miközben tovább kerülgetem a lövedékeket. Mivel a droid úgy tűnik csak távolsági támadásra van programozva, ezért nem hiszem, hogy közel lehetne csalni. AMire kíváncsi vagyok, hogy miként reagál a közeli fenyegetésre. Megptóbálok a lábai alatt vagy között elrepülni. Közben figyelek arra ,hogy ne tudjon eltalálni. Ha túl veszélyessé válik a szituáció akkor inkább hagyom a tervet.



Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Nem volt semmilyen növény a közelben, ami elég nagy baj. Legközelebb nem fogok elindulni otthonról pár zsebnövény nélkül. Vagy a droidomba teszem. Meglátjuk majd. Már éppen céloznék a lényre amikor hirtelen Qui elém ugrik és szinte egy pillanat alatt levágja a fejét. Nos, ezzel megoldotta a gondunkat, de lett egy másik. A lény társa elkezdett menekülni, amit teljesen megértek. Ezt a lényt Quire bízom, ő eléggé jól kezeli őket. Én lemegyek a rabokhoz és gyorsan megkérdezem, hogy mi van velük.

- Ne féljetek, segíteni jöttünk. Rendben vagytok?

[/color]

Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 15 Feb. 2018, 00:00



Hidegháború – Az örök nappal





Rakata Prime – Tengerpart


Résztvevők: Darcol Randarn / Ballista, Claye Jaro, Silhana Lolaes'ra, Qui-Genua Non,


Silenus és Shayla Kelborn / Ophi Surr



Következő körváltás: 2018. február 19. (hétfő)

”Demand: Are. We. There. Yet?”
- HK-55

Tengerpart - Page 3 00120

~ Bolygó másik fele ~
A lény – a rakata – alapból is messzebb volt, legalább nyolc-tíz méterre Qui-tól és meglehetősen gyorsan mozgott, így mire a férfi lecsendesítette az elméjét – ami nem ment pár pillanat alatt – kikapcsolta a fénykardját, majd újra kinyúlt az erében a másikat már nem lehetett látni, mert eltűnt a lépcsőn felfelé, ami arra volt. Az érzelmeket áttudta sugározni így is Qui, más kérdés volt, hogy a lény megértette-e, mert akaratlanul is kétoldali kapcsolat jött létre, bár a lény volt nem erőérzékeny. Állatiasságot és vadságot, illetve félelmet érzékelt irányából. Mivel nem állt meg a másik igyekezett Qui sprintelve utolérni, bár jócskán le volt maradva. Feltudott rohanni a lépcsőn, ahol egy rövid egyenes fémes folyosós szakasz után ki is ért a napfénybe, immáron a felszínre. A lényt látta jó harminc méterre magától a lagúna másik felén éppen azoknál a házaknál, ahol még láttak korábban kettőt még a dombról. A rakata pedig nem állt meg a házak mögötti roncsok felé igyekezett – ahol a másik kettő is eltűnt, amit láttak.
Odalent közben Silenus könnyedén odatudott menni a megmentett ex-foglyokhoz. Azok megkönnyebbülten néztek rá, bár némileg aggódva arra, amerre Qui futott.
- Köszönjük a mentést – mondta az egyik bothan férfi. – Tudtok valami másik kiutat, arra a falujuk van, amerre a jedi mester ment és tucatjával vannak ott…

~ Templomnál ~
Már csak egyetlen egy dolgot kellett megoldani, hogy Ballista is elfogadta Shayla javaslatát, hogy miként lehetne középre csalni. Végeredményben a férfi egyelőre csak felmérést és tesztet akart, de ennél sokkalta többet sikerült elérnie. Ahogyan átrepült a droid lábai alatt túlságosan eltippelte a programozást, ugyanis ilyen rövidtávon azért gyors volt a droid és sérült, felrobbantott karjával oldalba ütötte a férfit. A páncél felfogta az ütést, így fizikai sérülést nem szenvedett, de arra jó volt az egész, hogy a fölbe csapódjon Ballista, ráadásul ott, ahova csalni kellett. A harcidroid újra elkezdett rálőni, de közben gyalogosan is közeledett a férfi felé, vélhetően azért, hogy a nagy testsúlyával eltapossa őt. A másik két társa nem tett semmit most, csak figyelték, hogy ő mit is tesz.

statisztika:


Tengerpart - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az örök nappal
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro, Darcol Randarn és Shayla Kelborn


~ Helyszín: Rakata Prime, templom ~
kép:

Ez már kezdett több, mint aggasztó lenni, a többiek nem szóltak semmit és úgy tűnt, hogy még mindig harcolnak. Az egyetlen előny az volt, hogy legalább a terminál úgy működött, mint amiket ismertem, így tudtam hívni az ősi liftet, ami meg is érkezett. Működött, ezek után csak remélhettem, hogyha bemegyünk, akkor nem fog leszakadni. A furcsa jeleket, amik a liftben voltak nem ismertem meg, de mivel itt is egymás alatt több jel volt és jelenleg a legalsó világított, így joggal hihettem, hogy az azt jelentette, hogy most vagyunk a legalsó szinten a többi pedig a többi szintet jelenti, amiből volt egy pár. Már csak az kellett, hogy a többiek is ideérjenek és indulhassunk tovább.
Idegesen pillantgattam a kintiek felé, nem igazán láttam sokat, messze voltak és rossz szögben is voltak, de úgy tűnt mintha a droid mozgott volna. Nem tudtam, hogy mire készülnek, csak remélni tudtam, hogy nem fogják becsalni ide, mert azt úgy vélem, hogy több, mint kellemetlen lenne mindenkire nézve. Nem tudtam, hogy az épület mennyire stabil, vagy a liftek, de nem is akartam kockáztatni.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 16 Feb. 2018, 12:17





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Amíg az elmém csillapításával és a belső békémmel voltam elfoglalva, a lény elég messzire jutott. Nem tudott zavarni, sokkal fontosabb volt, hogy megfelelő érzelmi állapotba kerüljek, és hogy ne rendezzek mészárlást, hogy ne kerüljek a "sötét oldal" befolyása alá. Lehet, hogy az ittenieknek csak játékszer volt, de én tudtam, hogy mire képes a főnix ereje, és eléggé tiszteltem ahhoz, hogy ne akarjak esélyt adni neki az uralomra magam felett. Mégis volt még időm felvenni egy pillanatra a kapcsolatot, és éreztem azt az állatias vadságot, amire számítottam. Civilizálatlan vad nép, ha eddig nem is voltam benne biztos, ez most meggyőzött róla. Hiába iramodtam egyből utána, nem sikerült utolérjem, viszont kijutottam a felszínre, és láttam eltűnni ott, ahol a másik kettőnek korábban elveszítettük a nyomát. Nem üldöztem tovább, inkább visszasiettem a foglyokhoz. Számítottam rá, hogy a lény a népét gyűjti össze, és támadni fognak, de most ez érdekelt a legkevésbé. Ha visszaérek a túszokhoz, és látom, hogy Silenus már beszélget velük, akkor csak odasétálok, és megállok a csoport mellett, hallgatva, hogy miről beszélnek. Nem akarok beleszólni, és feleslegesen kérdezni meg azt, amit esetlegesen Silenus már megtett. Viszont egy kérdés felett nem mehetünk el, ezt felteszem mindenképp, hacsak nem épp erről beszéltek amikor visszaértem, és hallottam a választ.
- Vannak még foglyaik, vagy egyedül önök élték túl?




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 17 Feb. 2018, 14:14

Claye lőtte a droidot, de nem történt semmi. Kárt nem tudott benne tenni, összezavarni sem tudta, ahogy mondta ez nem egy olyan ellenfél akit a mostani felszerelésükkel képesek volnának elintézni. Ennek ellenére felmerült egy ötlet. Már csak megvalósítani kéne, amire Claye nek nem sok ötlete támadt. Mármint azon kívül mint Ballista-nak. Vagyis, hogy a közelébe kerülni és úgy oda csalni. De mint hamar rájöttek ez sem egy megfelelő megoldás. Sajnos Ballista kárán. Úgy tűnt, hogy a férfinek nem esett semmi komoly baja. Egyelőre. Claye pedig nem is kívánta kivárni, hogy történjen. Nem akarta a pajzsát addig felhasználni míg nem lesz muszáj és úgy látszik most talán muszáj. Nem is vár sokat. Megindul Ballista felé jetpack-el. Mielőtt a droid lövései elérnék igyekszik bekapcsolni a pajzsát, hogy felfogja amit fel tud.
-Add a kezed haver. 
Ha Ballista megtette akkor Claye megpróbálta elkapni és fedezékbe vinni vagy úgy repülni a droid körül, hogy ne tudja őket eltalálni.
~Le kéne már innen lépnünk. Ha ez így folytatódik akkor mind meghalunk és nem lesz semmi jutalom. Dicsőségből pedig nem lehet whiskey-t venni.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ervin Bludheim Vas. 18 Feb. 2018, 21:08

~Darcol Randarn~


Hát erre nem számítottam. Lebecsültem a robot sebességét és kaptam egy nagyon szép ütést az oldalamba. Szerencsére jól megépített páncélt hordok, úgyhogy nem igazán esett bajom. És Claye még leszólt, hogy minden kreditet a felszerelésemre költöttem. Közben a robot célba vesz, szóval nincs időm gondolkodni. Gyorsan felkelek és már repülök is. Ahogy meglátom, hogy Claye mit tervez rögtön rászólok.

- Ne aggódj, megvagyok. Van egy ötletem is.- mondom a férfinak. Majd előveszem a huzal puskám és megindulok repülve a droid felé. Ha úgy működik a pajzsa, mint minden másnak, akkor elméletileg nincsen védve lassú behatolások ellen. Szóval, ha elég közel tudok menni, akkor rá tudom erősíteni a huzal kötelet. Elméletben. Tanultam az előzőből és nem a lábai között megyek. A lerobbantot kar oldaláról közelítem meg és ha sikerül elég közel kerülnöm, akkor gyorsan ráteszem a huzalt. Közben figyelek egy előzőhöz hasonló rúgásra. Ha sikerült rácsatlakoztatnom, akkor elkezdek körbe körbe repkedni körülötte, hogy körbe tekerjem. Ha elfogyott a huzalom akkor lecsatlakoztatom és remélem a legjobbakat.



Felszerelés (Ballista):

~Silenus~


Qui megáll egy pár pillanatra, ami fura, de nem nem teszem szóvá, biztos a főnixszel kapcsolatos. Nem értek hozzá és ez így is van jól. Amint elfut odalépek a túszokhoz, akik megköszönik a megmentést.

- Ne aggódjanak, nem kezdő jedi.- ebben a mondatban csak kettő hazugság volt, de ez most mellékes. - Van egy lyuk, ahol beszakadt alattunk a padló, ha találunk egy kötelet, akkor ott ki tudunk jutni. Onnan nincs, viszonylag, messze a hajónk és a szabadság.- válaszolom a kérdésükre és elkezdek a szememmel kötelet keresni. Akár találok, akár nem, felveszem HK-97 fegyverét. - Tudja valamelyikőtök használni?- ha akármelyiktől is kapok igenlő választ, akkor odaadom annak. Ezután felveszem HK-97 szikrátlan testét és a hátamra teszem. Nem szándékozom itt hagyni. Közben megérkezik Qui is és megkérdezi, hogy van-e még túlélő.


Felszerelés (Silenus):
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 19 Feb. 2018, 07:12

//Bocsánat, most miattam nem volt új kör, nem éreztem magam túl jól és hamar feküdtem, így csak pénteken lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Tengerpart - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tengerpart - Page 3 Empty Re: Tengerpart

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.