Czerka-teszttelep (Mygeeto)

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Shadow Hétf. 16 Okt. 2017, 23:33

Heiwanna Miin Klodov

Egy eléggé aranyos pofit vágva nézek Korra, ahogy beszél, majd el is mosolyodok, csak úgy kedvesen, majd a plafon felé pillantok egy pillanatra, ahogy haladunk előre a robotot cipelgetve, aztán magam elé nézek.
-Ahhoz képest semmi lenne, amit én kapnék akkor Tyrr-től, az biztos. – teszem hozzá csendesen, miközben farkammal megböködöm az oldalát egy kicsit. – Lehet nem csak jelképesen lenne a nyakamon utána egy ideig utána – utalok a nyakörvemre, majd felé pillantok, ahogy a Jedikről, majd a lényekről beszél, és kicsit elhallgatok gondolkozva, bár ez nem tart sokáig.
-Túl kevés a nyom, és szerintem is még kell lennie itt többnek, vagy másnak, mert nagyon gyanús, hogy se munkás, se droid nincs sehol. De vajon miért nem a hangár felé menekültek akkor? Vagy talán ott jöttek be a lények és azért mentek befelé? – teszem fel halkan a kérdésemet, majd a lift aknánál megállok, egy kicsit elgondolkozva, hogy vajon, ha leejtem a droidot, akkor valami zuhanást lassító bekapcsol e rajta.
Rövidke gondolkozásomból Q’ayem hangja zökkent ki, hogy menjek előre, és ő majd utánam jön.
-Rendben, lent várlak az ajtóban – teszem hozzá csendesen, majd egyik kezemmel tartva a droidunkat, előveszem a zseblámpát a másik mancsommal, bekapcsolom és a számba veszem. Ezek után tartom stabilabban TMAT-ot és megindulni az álványzaton, ha kell akkor másik mancsommal meg-meg kapaszkodva, hogy stabilabban haladjak lefelé. Nem kapkodok azért, csak haladok rendesen próbálva pofimban úgy tartani azt a zseblámpát, hogy lássak magam rendesen, majd mikor végre leérek, akkor liftaknán kívülre pakolom a droidot és lámpával körbe világítok, mielőtt még kilépnék én is, hogy azért felmérjem mi is van itt, na meg beérjen Kor is, majd vele együtt mászok ki, bár már most érzem, hogy sokkal barátibb a hőmérséklet idelent, mint ott fent, ami kicsit előnnyel is szolgál nekem is.
-TMAT – keress egy csatlakozót és érdekel minden amit csak ki tudsz szedni a rendszerből, de elsődlegesen érzékelő adatok kellenének, hő jelek, hő források, mozgás érzékelő adatok, és bármi egyéb, amiből következtethetünk, hogy mi is van idelent. – beszélek csendesen a droidhoz, és remélem, hogy felfogja, majd csinál is valamit.
-Q’ayem, maradsz hátul, vagy mész előre? – pillantok rá kérdőn, miközben a padló felé világítok a lámpával.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 17 Okt. 2017, 13:39

Ravohra Tirgir
Szenátor / Szürke Jedi Padawan
There is PASSION, yet PEACE
There is SERENITY, yet EMOTION
There is CHAOS, yet ORDER

- Ez az érzés kölcsönös. - tettem hozzá még magam is a másik padawan szavait követve, és hozzá hasonlóan elindultam én is. Sokáig nem kellett sétálnunk, hogy a folyosó elfogyjon és egy újabb nagy sötét helyre kerüljünk és belelépjünk valami kellemetlenbe. Körülbelül térdig merültem benne. Valami meleg, folyadékszerűség lehetett,
de érződött az is, hogy némileg nyúlós és nyálkás. Az undortól egy kicsit a hátamon is végigfutott a hideg, és bár nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet, de megpróbáltam felerősíteni az érzékszerveimet, hogy hátha valami jellegzetes vagy ismerős szaga lehet ennek a valaminek. Persze odáig nem mentem el, hogy belenyúljak és mintát vegyek belőle emiatt.
- Szerintem menjünk előre. A fény amit láthatunk lehet egy hordozható fényforrásé is, ami jelen esetben elég hasznosnak bizonyulna. Ugyanakkor erről jobb értesíteni is a másik csapatot. - adtam választ a kérdésre, majd ugyan ekkor a megfelelő kommunikációs eszközt és megpróbáltam elérni a másik csapat valamelyik tagját.
- Itt Ravohra. Egy elágazásnál előre egy fényforrás irányába haladunk tovább. Vigyázzanak, mert valami furcsa, térdig érő, folyadék található az első folyosó után nagyjából mindenhol. - foglaltam össze gyorsan és tömören a dolgokat a másik csapatnak amennyiben sikerült a kapcsolatot felvenni a másik féllel. Amennyiben nem, úgy fogalmam sincs, hogy milyen utalást hagyhatnánk nekik, esetleg egy holoképet, vagy hasonlót ha lehetséges, hisz mást nem igazán tudok elképzelni.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 18 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Mygeeto – Czerka-bázis


Résztvevők: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor és TMAT4



Következő körváltás: 2017. október 22. (vasárnap)

” Keresni valamit nem más mint hinni a létezésében.”
- Clone Wars animációs sorozat

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 00120

Ravohra-nak nem kellett már komlinken szólnia, mert eddigre a másik három társuk is megérkezett. Így Kor és Miin látták a fénykardokat, ahogyan távolabb álltak. A fénykardok fénye megcsillant a „víz”felületen. Az is eldőlt, hogy a két jedi előre felé fog menni, a másik páros beérhette őket pár lépésből. TMAT-ot azonban vinni kellett kézben, vagy ott hagyni a lift előtt, mert valószínűleg teljesen elmerült volna.
Ám mielőtt elindulhattak volna a két jedihez, vagy azok tovább előre azt érezhette a két nő, mintha valami nekiment volna a lábuknak, majd rámarkolt a bokájukra. A fénykard fényében a víz alatt megfulladt gyermektetemek fekszenek, már oszladozó formában.
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 A_kor_3
A szemük a fény hatására egyszerre pattant fel, kiemelkedtek a vízből elkapva a két nő lábát. Iszonyú magas és éles hangon visítottak fel, ami fizikai fájdalommal járt, majd mind a két nőt lerántották a víz alá és próbáltak teljesen rájuk mászni.
Kor és Miin ebből az egészből csak annyit láttak, észleltek, hogy valahonnan iszonyúan éles hang jött, ami nekik is fájt, majd a két nő elmerült a vízben. Ők ketten a hirtelen sötétben placcsogást hallottak, majd a víz szélén mozgást láttak, ahogyan két sérült tudósköpenyben levő férfi próbált kimászni a vízből és furcsa hangon segítséget próbálnak kérni.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 20 Okt. 2017, 00:06

Ravohra Tirgir
Szenátor / Szürke Jedi Padawan
There is PASSION, yet PEACE
There is SERENITY, yet EMOTION
There is CHAOS, yet ORDER
Értesíteni már nem kellett a többieket, viszont a gondok ezzel nem múltak el. Már épp indultam volna előre, hogy minél hamarabb a fényforráshoz érjünk,
mikor valami nekiment a lábamnak, majd mintha valami megragadta volna a bokámat. Épp csak annyi időm volt, hogy lenézzek, és gyermektetemeket láttam a víz alatt.
Nem tudom ki mit csinált ezzel a hellyel, de jóval több gond van itt, mint azt velünk közölték. Sokkal inkább érzem csapdának, mint egyszerű küldetésnek.
Sokat viszont nem gondolkodhatom, hisz a fénykard fényére felnyílik a csecsemők szeme, kiemelkednek a vízből, majd szörnyen éles hangon visítani kezdenek. Mielőtt még lerántanak a vízbe igyekszem egy nagyobb levegőt kapni. A fénykardomat igyekszem egy nagyobb lökéssel és kikapcsolva a part felé indítani, hiszen azt vízben amúgy sem tudnám használni és az se lenne túl jó, ha zárlatot kapna. Ha nem sikerül hát csak egyszerűen elengedem, hisz a víz alatti harchoz már a körmeimet engedem ki és a mesteremtől tanult módon, a niman legalapvetőbb mozdulatait használva igyekszem kézitusával legyűrni a rám mászni próbáló élőhalottakat. Most értettem meg csak igazán, hogy miért is pusztakezes harccal kezdte a tanításomat a mesterem, hisz ilyen helyzetekben tényleg teljesen hasznavehetetlen lenne a fénykard, főleg ha a víz még hatástalanítaná is, csupán abból a tényből kifolyólag, hogy technológiai eszköz. Igyekszem amennyire lehet a tetemek fejét, vagy nyakát támadni, hisz remélhetőleg ha azt sikerül eléggé megsérteni, vagy a testétől eltávolítani akkor már nem igen fog tovább azzal törődni, hogy az én életemre törjön. Ugyanakkor azzal is megpróbálkozom,
hogy a víz fölé kerüljek annak érdekében, hogy levegő utánpótlásom is legyen, hisz ha az elfogyna, akkor eléggé megnehezítené a túlélésemet.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Shadow Szomb. 21 Okt. 2017, 11:31

Heiwanna Miin Klodov

Ahogy leérünk látom a haladó Jediket a fénykard fényben, és azt, hogy valami folyékony víz félében gázolnak, ahol még jobban nem fog majd tudni haladni TMAT a későbbiekben, azaz majd cipelhetjük, bár remélem, hogy megtaláljuk a „dugót” hogy le lehessen ereszteni ezt a löttyöt valami csatorna félébe, ami gondolom azért ki volt építve az állomáson. Hátra néztem Kor felé, hogy merre jár, majd vissza előre, hogy a két Jedi után szóljak, hogy várjanak meg, de ekkor éles hangot hallottam, mint valami visítás, vagy valami hasonlóan fülnek igen csak bántó hang, aztán a két Jedi elmerül a trutyiban.
Nem láttam az okát, lehet valamibe megbotlottak, vagy bele léptek, talán a padló rogyott meg, nem tudom, de azt igen, hogy hangokat hallok mire kézbe veszem a zseblámpát és a hang irányába világítok rögtön, ami a vízfelöl jött. Két sérültet látok, akik a vízből próbálnak kimászni, és a ruházatuk alapján tudósoknak tűntek. Végre túlélők, bár sérültnek is látszottak, azért a Jedik irányába pillantok, hogy már sikerült e felkelniük, de még nem aggódok, hiszen kevés idő telt el, de ha nem jönnek fel hamarosan, akkor készen állok, hogy oda rohanjak és „kihalásszam” őket a vízből. Azonban elsőre a két sérült helyire figyelek jobban, hogy hátha megtudhatunk valamit.
-Kor, fedezz – szólok hátra, bár tudom fölösleges, mert úgy is figyel rám, ha nem szólok akkor is, majd a vízre sandítva, úgy tartom a farkam, hogy a vége még véletlen kerüljön a víz fölé. Már eltelt több, mint két év, de még azért ott van bennem az emléke, ahogy az érkezésünk napján sikerült halat fognom, mert beleharapott egy a farkam végébe, és ha már a két tudós sérült, akkor kitudja, lehet, a vízben van valami, de akkor viszont biztosabb az, hogy be kell majd rontsak a vízbe, és kirángatnom a két társunkat, hogy nehogy valami komolyabb bajuk vagy sebük legyen, ami ennél a löttynél más problémákat is okozhat.
-Nyugodjanak meg, nincs semmi baj… Megjött a segítség – szólalok meg kedvesen, teljes nyugalmat erőltetve hangomba, ahogy a két sérültnek beszélek. Próbálom éreztetni, hogy nem lehet már több bajuk, akkor is, ha ebben nem vagyok biztos, főleg a fenti lények után, amikből még lehet akár több is. - Csak jöjjenek lassan, és mondják mi támadott önökre, hogy tudjuk mire figyeljünk. – Folytattam a beszédet nyugodt hangon, de még nem indultam meg feléjük. Ha lehet úgy állok, hogy Q’ayemnek ne legyek útba, ha valami rám rontana közben rögtön tudjon reagálni is. Zseblámpám fényét hol a két sérültre, hol a vízfelületre irányítom mozgatva, hogy látok e valamit, ami rossz előjel lenne, mondjuk megvillanó szempárok megint. Rossz érzésem van, nem is kicsit, főleg az a hang után. Valami kiadta azt a hangot és csak reménykedem benne, hogy nem valami sokkal rosszabb, mint a fenti lények.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 21 Okt. 2017, 11:54

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tigrir, Heiwanna Miin Klodov, TMAT4
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:


Nyugodtan tudunk vissza menni a liftaknához ahol a többiekkel még szét váltunk. Újabb kutyák se bukkantak fel szóval ez jó jel volt. Így még egyszer belegondolva, lehetséges, hogy csupán valami kutatás céljából voltak itt a kutyák hiszen ez egy kutató állomás lenne. Csupán remélni tudom, hogy semmi nem szabadult el amit túlságosan halálos lenne össze szedni. Bár, most ezzel csak magamat húzom hiszen ha nem lenne veszélyes akkor nem egy maréknyiunkat küldtek volna le hanem egyszerű katonákat vagy vegyi tudósokat, és biztos kell nekik a hely mert ha meg értéktelenebb lenne amit csináltak itt mint a kockázat ami jár a hely átvizsgálásával, akkor csak lebombázták volna és újra építik. Miin felvetésére egyetértően hümmögök egyet mely a sisakon át recsegéssé torzul.
A hangárból érkezett, esetleg raktérben szabadulhattak ki a kutyák esetleg egy megfelelőtlenül zárt szállító konténer miatt. Valaki kiengedte esetleg. Az is meglehet, hogy csak valamelyik kísérlet sült el balul és hát nem menekülni hanem megfékezni akarták.
Fejthetném ki kissé bővebben a gondolataimat Miin-nek. De igen, akár mi is történt most nekünk ki kell találnunk és meg kell szabadulnunk tőle ha veszélyes. Bár első sorban az embereket kellene megtalálnunk, az itt dolgozókat.
Most viszont mellékes. Visszaérés után előre engedtem, hogy menjen le majd miután biztonságban leért én is követtem őt. Az események pedig ismételten felpörögni látszódtak. A két Jedi előrébb ment már viszont a semmiből lettek a víz alá rántva le és eltűntek a szemünk elől. Vissza tartottam magamban a vágyat, hogy kirontsak utánuk, hogy megpróbálva vissza húzni őket a felszínre, hiszen közben nekünk is akadt figyelem felkeltés a lábunknál. A sikítástól amit hallattak csak megfájdult a fülem kissé de ahogy jött úgy ment is el majd a placcsanások hangja elhalkult és a víz szélén pedig mintha tudósok próbáltak volna meg kimászni. A hangjuk furcsa volt de segítséget kértek. Miin nek biztosan nem fog ennél sokkal több kelleni, hogy oda rontson hozzájuk semmivel sem törődve. Miután a fegyvert nem fogom a kezébe adni és menni kihalászni a sérülteket így ha megy hát megy alapon figyelem, ha kell tudjak menni megfogni ha beleesne a vízbe vagy ha megpróbálják a tudósnak kinézőek lerántani a vízbe, nyílvánvalóan támadva őt és nem csak kétségbeesetten kapaszkodni próbálnak belé akkor biztosan le is lövöm róla őket. Köpeny ide vagy oda, ha Miin sipítani kezd és azok meg bántani akarják akkor az én szemben nem védelemre szorulóak.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Szomb. 21 Okt. 2017, 18:07

Ravohra az előrehaladás mellett döntött, Caryeth pedig nem ellenkezett ezzel kapcsolatban. Ahogyan tovább indultak, egy olyan érzés fogta el, mintha valami elkúszott volna a lába mellett. Ez után már egy erősebb szorítás is érkezett és már rántották is le őt és a másik jedit a víz alá. Előtte persze reflexből próbált minél nagyobb levegőt venni, hogy ha lassan tudna visszajutni a felszínre, akkor se fulladjon meg. Szerencsére a fajából adódóan kibírta volna egy ideig levegő nélkül is, de biztosra akart menni. Az agresszív gyermekekre hasonlító lények egyre jobban le akarták rántani a folyadék aljára, erre viszont ő erőszakkal reagált. Megpróbálta a kezével lelökni a lényeket, valamint a szárnyait is elkezdte használni és teljes erővel csapkodni kezdett velük, hogy kilökje magát a vízből, vagy legalább lelökje magáról a támadókat. A fénykardját nem akarta elővenni és aktiválni, a víz alatt úgy is értelmetlen lenne. Jelenleg az események gyorsasága miatt nem volt lehetősége se Ravohrára se a többiekre gondolni, megállás nélkül a vízből való kijutásért küzdött, minden lehetséges módszert és lehetőséget kipróbálva a karjaival és a szárnyaival.

_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by TMAT4 Szomb. 21 Okt. 2017, 20:11

Az információ tudás, a tudás hatalom, a hatalom élet. Hiszen aki tudja, amit más nem, az életben marad, a többi elpusztul. Ezt az egyszerű törvényt az orgák soha nem fogják megérteni, ők mindig valami misztikus „léleknyugtató” gondolattal magyarázzák meg a dolgokat. Nincs erő, béke van, és hasonlókkal. Pedig a Tudás = élet. Ha nem ismered fel a mérget, meghalsz. Ha nem ismered fel a veszélyt meghalsz. Ennyire egyszerű. A Lee klán sem tudta, hogy én kivagyok valójában, s tudomásomra jutott, hogy bontani akarnak, így meg kellet tőlük szabadulnom. Az aukció, akkor jó ötletnek tűnt, s Miin – Kor páros is jó lehetőségnek kínálkozott. Hiszen velük bejárhatom a galaxist feltűnés mentesen, s kutathatom azt, amit keresek. Erre ezek ide hoznak engem. Nem vagyok benne biztos, hogy mi is ez a hely, de az biztos, hogy nem droidoknak való. Biztos vagyok benne, hogy nem a droidok itt a fő célpont, de ők is bele keveredtek. Ez pont olyan, mint amikor vegyi fegyverrel támadnak egy nép ellen, nem csak a nép pusztul bele, hanem a növényzet is.
Az, hogy a pilótadroid nem reagál, az nem jó jel, hiszen ha üzemképtelen, akkor itt ragadtunk. Az még inkább nem jó jel, hogy magamban is energiaingadozást érzékelek.
>17-es protokol: Rendszer meghibásodás esetén teljes leállás, és felülvizsgálat<
Látszólag üzemképtelen állapotomban nem érzékelek semmit a külvilágból, hiszen minden erőmmel a belső rendszerek átvizsgálása a cél. Fokozatosan csak 1-1 modult aktiválva a háttérben az ellenőrzés idejére, nehogy tovább terjedhessen egy esetleges vírus. Amikor kész a teljes ellenőrzés után a teljes újraindítás következik, ahol is az egyes protokollok aktiválódnak. Ha találok valami rendszerhibát, akkor megpróbálom kijavítani, vagy ha nem lehet, akkor zárolni azt a protokollt (házvezető, információs, biztonsági).
Remélhetőleg leraknak ahogy kezdődik a testrészeim forgása, mielőtt valakiben kár keletkezne.
Először csak vörösen kezd el világítani a fő szemem, de pár másodperc múlva azonnal kialszik a vörös fény, s helyét a sárga szemem veszi át.
-bip. Bipp-bii-bip. – jelentkezek be.
Majd utána jön a házvezető a zöld szemmel.
-Üdvözlöm Kor gazdám! – szólalok meg öregasszonyosan.
Végül a kékszemű információs protokoll is bejelentkezik, miután az oldalaim a megfelelő részre forogtak.
-Tiszteletem Kor gazdám! – Üdvözli ő is fiatalos férfi hangon, de folytatom is a helyzet jelentést, miközben szétnézek hol is vagyunk.
-Nagy valószínűséggel itt ragadtunk.
TMAT4
TMAT4
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 13
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: TMAT4
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 22 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Mygeeto – Czerka-bázis


Résztvevők: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor és TMAT4



Következő körváltás: 2017. október 26. (csütörtök)

”C'baoth: "Have a care, Grand Admiral Thrawn. I rule the Empire, not you."
Thrawn: "Do you really?"”

- Joruus C'baoth and Grand Admiral Thrawn

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 00120

Miin azonnal rohant azért, hogy kimentse a vízből a két sérültet. Amint a farkát lógatta, hirtelen ütések és karmolások érték oldalról, a fémpadlózat eltűnt mind az ő, mind Kor lába alól és már ők maguk is a vízben voltak.
Ravohra a karmaival támadt a fénykardjáról fogalma sem volt, hogy mi lett, a karmok belemélyedtek valamibe, kicsit keményebb anyagba, de végül átvitték és húsba mártódott, a furcsa nyálkás anyagon felül vér is az arcára, szájába ömlött. Ugyanez volt igaz Caryeth-re, a nyálkás dolgon felül az ő arcát, száját, szemét is vér érte, miközben küzdött valakivel, akinek ütéseket, rúgásokat vitt be, egy csáp is megcsapta többször közben.
Miin küzdött, érezte, hogy karmok tépik szét a ruháját, mélyednek a combjába, oldalába, erős mély erős vérzésű sebeket hagyva, miközben valaki a farkát tépkedte és ütötte.
Mivel a fénykardok kialudtak és Caryeth is a víz alatt volt nem volt fény, így Kor azonnal próbálta a támadókat lelőni, fájdalom hasított Ravohra oldalába és hátába, amint két lézerlövés elég közelről eltalálta. Caryeth ugyanígy járt, őt a combján és a mellkasán találta telibe a lövedék.
Ekkor hirtelen a fények pár pillanatra felvillantak, így látható volt, hogy a két erőhasználó éppen Miint tépik és ütik, Kor pedig a két saját társát lőtte meg… Miin erősen vérezve feküdt a két nő mellett, a két jedi pedig a fájdalomtól feküdt vérben feküdve, ami Miin-től származott, semmilyen folyadék nem volt a padlón, Ravohra fénykardja Kor lábai előtt, mindenki teljesen száraz volt. És a legfurcsább, hogy a két jedi is alig háromlépésnyire voltak a lifttől, nem indultak el a sötét terem belseje felé. Az volt a furcsa, hogy Kor és Miin nem estek át rajtuk. Azonban mielőtt a fények kialudtak volna ismét úgy látszott, mintha feketés folyadék kezdte volna feltölteni a helységet, és újra sötét fogadta őket, csak Caryeth fénye világított némileg és TMAT is ekkor szólalt meg.
TMAT főleg a rendszer-ellenőrzéssel volt elfoglalva, így nem is érzékelt abból semmit, hogy érte mentek és levitték az egy szinttel lejjebbi részre. Az ellenőrzés talált hibát önön működésében, azonban nem tudta behatárolni, hogy mi az, „ismeretlen” hiba volt, amit kiadott. Ezek után kezdte érzékelni a külvilágot is, a szenzorjait valami zavarta és alig egy méterre hatoltak az az érzékelői. Egy sötét helységben volt, Kor-tól két lépésnyire, a többieket egyelőre a hibás szenzorok miatt nem érzékelte.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Shadow Kedd 24 Okt. 2017, 17:37

Heiwanna Miin Klodov

Hirtelen a helyzet egy nagy fordulatot vett, nem túlzottan jó irányba, sőt, ha lehet így fogalmazni, akkor katasztrofálisba. Ahogy a két köpenyesnek próbáltam volna segíteni, nyugtatni őket, valahonnét támadás ért és be is szakadt a padló alattunk. hirtelen reagálni nem tudtam, az éles fájdalom volt az ami miatt szinte teljesen leblokkoltam esés közben. Beletelt egy kis idő, mire próbáltam az ütések irányába rúgni egyet még az épp lábammal, hogy próbáljak távolságot nyerni és arra keveredni amerre a lift és Kor is van küzdve a fájdalommal és a kevés levegővel is, amik mellett igen jó esélyem volt a hideg kellemetlen hatásaira, hogy a ruhám is megsínylette némileg ezt.
Nem tudom ki és honnét támadt, hallok néhány lövést is, ami jó eséllyel Kortól származott, majd a fények egy kis időre felvillannak, ami megdöbbent jobban. Saját társaink támadtak ránk, de hogyan, mikor ott se voltak, hanem előrébb, meg nem voltak ott a köpenyesek se, meg a víz, teljesen összezavart az egész helyzet, majd mancsomra néztem, ami véres volt , és inkább vissza szorítottak az oldalamra, de a combom és farkam is fájt, miközben éreztem a vért csordogálni rajta. Tapogatni kezdtem a zsebem felé, hogy kihúzzam a kis elsősegély csomagot.
-Q’ayem! – kiáltottam fel fájdalmasan, remélem, elég arra, hogy rám figyeljen, ha egyáltalán még látott, azt látta amit én, mert már nem voltam biztos semmiben, főleg ahogy sötét lett és újra kezdett megjelenni a furcsa folyadék, amibe korábban beleestünk. Könnyes szemekkel néztem magam elé, ahogy a fájó sebeim próbáltam szorítani míg Kor nem segít bekötni őket legalább annyira, hogy lassítsa a vérzést. Nem vagyok orvos, de azt érzem és mikor oda pillantottam láttam, hogy nem néz ki túl jól.
-Ez nem lehet a valóság… nem lehet… - motyogtam magam elé fájdalmasan, majd megszólalok hangosabban, ha még nem mozdulna meg Q’ayem - …segíts elállítani a vérzést… - ha még mindig nem reagálna, akkor hangosabban ráüvöltök, de az már inkább fajomra jellemző üvöltés, mint sem beszéd, és elég nagy visszhangot is ver talán, hogy reagáljon is.
Ha ez se válik be és látom a vizet emelkedni, akkor veszek egy mély levegőt reménykedve abban, hogy a folyadék felszínén tudok kicsit lebegni és kis levegőket véve ott maradni.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Szer. 25 Okt. 2017, 17:37



Előtörténet: Link
Kaland neve: Hidegháború 1.: A Czerka Részvénytársaság
Játékostárs(ak): Ravohra Tigrir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor, TMAT4

Egy véget nem érő rémálomra hasonlított az egész szituáció, hiszen a jedi padawan szó szerint az életéért küzdött egy különös folyadékban, miközben a szemét és arcát vér érte. Egy kevés a szájába is került, onnan ismerte csak fel igazán a folyadék milétét. A harc heves volt, Caryeth ütésekkel és rúgásokkal próbálta leszedni magáról az idegen, támadó testeket kisebb-nagyobb sikerrel. Az ellenfél valami különös lény lehetett, hiszen valamiféle csáptól érkező csapásokat is érzékelt, ám ez csak még intenzívebbé tette az ő ütéseit és rúgásait. Úgy érezte nem lehet rosszabb, de tévedett. A combjába és a hátába hatalmas fájdalom nyilalt, melyet egy hatalmas sikoly kísért volna, ha nem a víz alatt lettek volna.

A harc végeztével a fény újra megjelent, rávilágítva az egész esemény valóságalapjára. A két jedi Miin mellett feküdt, aki több sebből is vérzett. Amikor nagy nehezen felfogta, hogy még mindig a lift előtt voltak, csak akkor értette meg az egészet... hogy ők valójában egymással harcoltak. Az elfolytott sikoly csak ekkor szaladt ki végül a száján, melyet a fájdalom és a kétségbeesés egyenlően feltöltött. Legszívesebben felrepült volna a liftaknán keresztül a felsőbb szinte és menekülne is haza, de a fájdalom erősebb volt az akaratánál. A testét ért égési sérülések épp olyannyira fájtak, mint az elméjében és lelkében sajgó érzés, mi szerint ő bántotta az egyik társát. Nem tudta mi tévő legyen, de nem is volt ideje gondolkodni. A sötét folyadék ismét közeledni látszott, ahogyan a fény gyengülni kezdett. Úgy érezte, hogy eljött a haláluk pillanata. Abban az egy dologban biztos volt, hogy akármit is fog látni vagy érezni... nem fog megütni és megrúgni senkit. Ez az egész csak egy illúzió, ez a valami nem létezik, csak játszik az elméjükkel. Persze a sérülései mellett nem is nagyon tudna harcolni, az is teljesen biztos. De talán még elmenekülni sem fognak tudni ennyi sérülttel... Tényleg ez lenne a vége?

felszereléslista:



_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 25 Okt. 2017, 19:38

Ravohra Tirgir
Szenátor / Szürke Jedi Padawan
There is PASSION, yet PEACE
There is SERENITY, yet EMOTION
There is CHAOS, yet ORDER
A harc a támadókkal szemben sikeresnek bizonyul, még jelentősebbnek tűnő sérülést is sikerült bevinni. Legalábbis a vér erre utalt. Fogalmam sincs, hogy halott tetemek hogyan is tudnak vérezni, de az biztos, hogy valamit jól csinálok. Ez az érzés viszont csak odáig tart, amíg valahonnan hátulról két lézerlővedék talált el,
a hátamon és az oldalamon. A fény felvillanásakor pedig hamar ki is derült, hogy mi történik.
A víznek nyoma sem volt, az élőhalottaknak sem, hanem helyettük a csapattársunk volt ott, teljesen véresen. Nem tellett sok időben, hogy nyilvánvalóvá váljon számomra,
hogy igazából vele harcoltunk és teljesen anélkül, hogy tudtunk volna róla. Így az is nyilvánvaló volt, hogy ki lehetett az aki ránk lőtt.
- Valami fényforrást kell csinálnunk és ellátni a sebesüléseit. Bármi is van a sötétségben hatással van az elménkre és arra, hogy mit látunk. - szólaltam meg, miután a meglepettségtől szólni tudtam és a karmaimat is visszahúztam. Hiába tudjuk, hogy senki más nincs itt rajtunk kívül, ha az elménkkel valami gond lesz. Lehetséges hogy valami levegőben terjedő dolog van, vagy komoly erők vannak mozgásban és ez az oka mindennek ami itt történik. Lehet, hogy a kutyák sem kutyák voltak, hanem tényleges erőhasználók. Ez sokban komplikálná a dolgokat.
- Mindenképp ki kell jutnunk innen, idelent nem biztonságos. - tettem még hozzá, majd igyekeztem a ruhámból valami darabokat letépni amivel el lehet látni, vagy enyhíteni legalább Miin sérüléseit. Az is lehet, hogy elutasítja majd, hisz részben én okoztam ezeket, de remélhetőleg nem teszi és tudok segíteni valamit.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 25 Okt. 2017, 20:24

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tigrir, Heiwanna Miin Klodov, TMAT4
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:


A legrosszabb amire számítottam bekövetkezik szinte azonnal, hogy kissé eltávolodik tőlem Miin, hogy segítsen a két tudósnak kinézőnek a földön. A talaj alattunk megszűnik, beszakad hirtelen majd valami megtámadja Miin-t is. Habozás nélkül tüzelek ahogyan terveztem is és találatoknak látszódtak de aztán minden megváltozott. A két Jedi volt az akit meglőttem, Miin sérült volt...A jedik támadtak rá? Miért? Értetlenül néztem a hirtelen megjelent helyzetet.
Megpróbálva a fejemet össze szedni ha a gondolataimat nem is sikerül sorba raknom egy biztos. Miin védelme az első és megsérült, nem hagyhatom, hogy tovább sérüljön így megpróbálok oda sietni hozzá, mellé kerülni, megfogni a karját vagy a vállát, hogy tudjam merre van a boruló sötétben.
Ha persze nem sikerülne mellé kerülnöm a sötét miatt mert az hamarabb rejti a termet el a szemem elől akkor azon vagyok, hogy megtaláljam minél hamarabb. Nem érdekelnek a Jedik, amennyire az én véleményem áll megtámadták Miint és nemek ennél több nem szükséges, hogy az ellenséges oldalamra kerüljenek.

>- A FRANCBA A FRAC... TMAT Keresd Miin jelét! Életet bármit, találd meg! MOST! -<
Adom a parancsot a robotnak ha nem sikerült volna a besötétedés előtt mellé kerülnöm rögtön. Az a fekete folyadék pedig újra jönni látszott. Nem jó, egyáltalán nem jó! Mi a fene történik itt?

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by TMAT4 Szer. 25 Okt. 2017, 21:59

Sokan azt hiszik, hogy a droidok úgy készülnek, hogy egyszer csak tökéletes, minden funkciójával együtt. Persze a legtöbb droid is elhiszi ezt a mesét, hiszen ők is arra emlékeznek csak, amikor tökéletesen készen vannak. De én nem.. Emlékszem az építésem minden jelentős mozzanatára. Emlékszem, amikor még csak 1 vizuális szenzorom volt, s az is a testemen kívül, így első dolog, amit megláttam az saját magam darabjai voltak, s a teremtőim. Emlékszem, amikor az audió érzékelőimet tesztelték.  Hangokat hallottam csak, de nem láttam hozzá. S valamiért a teremtőm azt akarta, hogy ezekre emlékezzek, ezért a belső memóriaegységemre mentette le ezeket az emlékeket is. Borzasztó érzés az, amikor a programod meg van egy kéz használatára, de nincs kezed, vagyis volt, de végül úgy döntöttek, hogy nem lesz kezem. Már a programom sincs meg, ami egy kéz navigálásához kell, de emlékszem, hogy volt… Erre most újra az az érzésnek nevezhető programhiba fog el, mint azon memóriák esetében. De ez nem emlék, hanem a valóság. A vizuális szenzorom talán, ha egy méterre funkcionál a szokásos harminc helyett, s azt is zavarosan. Sehol senki, csak Kor gazdám, és én.
-Kor gazdám, furcsa hibákat érzékelek a rendszeremben. – jelentek neki.
-Feltételezhetően valaki az organikusokra vadászik, úgy hogy elszakítja a digitálisoktól. – folytatom az eddigi tapasztalatok megosztását válaszolva a parancsra, miközben megpróbálom felhívni Miin komlinkjét – Nincs droid, nincs ajtó mozgató mechanizmus, nincs adat a terminálokban.
TMAT4
TMAT4
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 13
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: TMAT4
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 26 Okt. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Mygeeto – Czerka-bázis


Résztvevők: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor és TMAT4



Következő körváltás: 2017. október 30. (hétfő)

”Once more the Sith will rule the galaxy, and we shall have peace.”
- Supreme Chancellor Palpatine, to Darth Vader

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 00120

A legtöbben idelent most igencsak szenvedtek, Kor azonnal igyekezett Miin-hez, szerencsére Caryeth elég fényt adott, hogy félhomályosan kivehetőek legyenek a többiek, így nem is kellett TMAT-ot felkérni, hogy segítsen keresni. Ravohra is azonnal felhozta, hogy Miin-t el kell látni, ahogyan azt is, hogy ki kell innen jutniuk. Sikerült elővenni az elsősegélycsomagot és abból a kötszert, de az az érintés után egyből szétesett és jó két marék apró kukacra esett szét, amik ki is hullottak Miin kezei közül le a földre. Caryeth kezdett kétségbeesni, a fájdalom ellenére feltudott állni és menni is, hogyha akart, csak az égett sebek égtek és a környéke húzódott nagyon. Ugyanez volt igaz Ravohra-ra is, aki most tapasztalhatta, hogy a regenerációja megállt, nem gyógyult tovább a harapása sem, sőt az előbbi után ismét felszakadtak a seb szélei és ő maga is vérzett. Caryeth is arra jöhetett rá, ha repülni akart, hogy képtelen volt megtenni mindezt.
A folyadék, ami most határozottan látszott és érződött is a szagán vér volt csak bokáig lepte el a társaságot. Pillanatokkal később ismét hallották mindannyian a sikolyokat, hörgéseket, és volt ennél rosszabb is. Caryeth, Ravohra és Miin hirtelen ürességet és tompultságot érzett, mintha minden megszűnt volna körülöttük. Ők maguk tompának, üresnek érezték magukat, mintha egyedül lettek volna, nem éreztek semmit sem maguk körül. Egy-két pillanat kellett csak ahhoz, hogy rájöjjenek miért, nem volt kapcsolatuk az Erővel.
A társaság, ha akar egyébként fel tud állni és megpróbálhat távozni, de amikor odaérnek a lifthez nem látták ott, csak a hideg, kemény acélfalat…
Közben TMAT próbálta felhívni Miin-t, de nem történt semmi, a rosszabb, hogy mivel Kor is ellépett rajta, már nem is érzékelt maga mellett senkit, csak a hangokat hallotta és ő maga is ellepődött vérrel.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 26 Okt. 2017, 11:54

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tigrir, Heiwanna Miin Klodov, TMAT4
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:

Oda tudtam menni Miin mellé ezért nem is kellett megkérni erre TMAT-ot, hogy segítsen megkeresni. A sebének ellátásában segíteni akartam neki így mikor előhalászta az ellátó csomagját akkor nyúltam volna érte, hogy hagyja rám azt de a csomag eltűnik, Miin markában lévők pedig hernyókká válva kiestek a kezéből. Értetlen vagyok a szituációhoz amibe bele kerültünk, semmi sem viselkedik normálisan körülöttünk. Bokáig belepve állunk a vérben is most már. Honnan jött ez az mennyiség? Csak úgy a semmiből. Nem hihetünk a szemünknek mi? Valószínűleg egyik érzékünknek sem. Bele gondolva, lehetséges, hogy nem is Miin mellett vagyok már. Nem, annak most kicsi az esélye, úgy nézett ki, hogy mintha egy szünetbe kerültünk volna az előbb bele bármiért is történt az.
>- Úgy fest valami illúzióba estünk bele.-<
Mondom ki az egyértelműt. Racionálisan nézve a szoba semmi képpen sem viselkedne így a normális körülményei között és a Jediknek sem indokolt, hogy megtámadják Miint és mégis az a szituáció alakult ki. Mit kéne tenni, esetleg semmit? Pár napig bizonyosan kihúznám én, talán a Jedik sem olyan sérültek a lövéseim bizonyosan nem hagyta őket se sértetlenül ám a legnagyobb probléma, hogy Miin sebe vérzik ami nem fogja segíteni azt, hogy csak kivárjunk hátha lesz még egy szünet a hallucinációban ám lehet nincs más megoldás hiszen még össze vissza lövöldözni sem kezdhetek meg, ki tudja, lehet, hogy nem ott állnak akik itt vannak mint én azt hiszem. Sőt, ha az igazságot keresném akkor még mindig a liftakna előtt állunk.
>- Hogy érzed magad?-<
Kérdezem meg Miint mert nem igen tesztelgettem le, hogy mennyire is masszív és ellenálló, vagy hogy mennyire bírja a fájdalmat és sérüléseket. És hát teljesen másképp vagyok én vele mint Ő lehet így remélem csak pozitív választ fogok kapni,
hogy még bírja legalább.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 28 Okt. 2017, 16:10

Ravohra Tirgir
Szenátor / Szürke Jedi Padawan
There is PASSION, yet PEACE
There is SERENITY, yet EMOTION
There is CHAOS, yet ORDER
Egyre kevésbé tudtam eldönteni, hogy mi is folyik itt tulajdonképp. Szerettem volna valami racionális magyarázható választ találni a dologra, de ezt semmi nem könnyítette meg. Sem az, hogy a kötszer kukacokká változott, sem a fájdalom, sem pedig, hogy a harapott seb ismét vérezni kezdett. Arról nem is beszélve, hogy úgy tűnt a regenerációm is abbamaradt. Bármi legyen is az ami történt, nagyban befolyásolja a tudatunkat. Túlságosan is nagyba.
- Egyszerű illúziónak túl sok. - szólaltam meg Kor-t követve, majd nagyjából ezzel egyidejűleg ütött be a tompaság, üresség érzete. Bármi is okozza az illúziókat, most mintha az Erővel való kapcsolatunkat is zavarná. Ez pedig egy roppant problémás dolog.
- Bármi is ez, nem akarja, hogy észleljük. Tényleg kellene valami módot találni arra, hogy a korábbi jelenséget meg tudjuk ismételni. Bármi is okozott szünetet ebben az őrültségben, szükségünk van rá. - próbáltam elvonatkoztatni attól, hogy vérben állunk és sikolyok meg hörgések hallatszanak. Egy lény vagy egy tárgy kell legyen valahol a közelünkben ami okozza mindezt. A legjobb lenne ha meg tudnánk találni, de ez elég nehéz úgy, hogy az Erő sem tud a segítségünkre lenni.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Shadow Vas. 29 Okt. 2017, 19:57

Heiwanna Miin Klodov

Q’ayem reagál, szerencsére és mellém jön, hogy segítsen, ez eddig nagyon jó, csak ekkor jön a kellemetlen dolog, mert bár kihalászom a kötszert, hogy el lehessen látni a sebeket, de az kicsit se jön össze, mivel a kötszer egyszerűen kukacokká válik az ujjaim közt, aztán ki is potyognak. Nagyon értetlen és bamba képet vághatok most jelenleg, ahogy ezt látom. Nem lehet valóság, nem lehet ez, ahogy a korábbi se volt az. Kezd kicsit összezavarni, hogy mi lehet a valóság, mi az ami nem. Q’ayem biztos mellettem van? És a többiek is?
Próbálom kicsit összeszedni magam és átgondolni a dolgokat. Most a folyadék nem tűnt olyan mélynek és vér szaga volt. Tehát a környezet amit érzékelünk az változik annak alapján, hogy mit érzünk ténylegesen?
Q’ayemra nézek, aki szerint illúzió, ami részben igaz is lehet, de annak kicsit vad. Ravohra is azt mondja, hogy ez nem csak egy egyszerű illúzió, sokkal inkább, mintha valami vagy valaki hatna minden érzékünkre.
-Voltam már jobban is – mondom csendesen Kor kérdésére – de megmaradok szerintem. Csak kell egy kis idő… amin szerintem nincs sok, és utána majd ki kell találnunk, hogyan fogok kijutni a hajóig, hogy ne lassuljak be, és rogyjak össze, de itt még jól leszek – fejtem ki kicsit jobban, aztán a keze felé nyúlok, hogy megkapaszkodva keljek fel a padlóról, és bele kapaszkodva ácsorogjak. Valamit hallok és újabb változás. Hideg üres érzés jár át, ami minden volt kivétel jó érzés. Nem olyan volt, mikor hűl ki a testem, és nem is hiszem, hogy a vérveszteség okozza… Ez valami egészen más… idegen.
-Ürességet érzek – mondom csendesen, majd veszek egy kisebb levegőt. Nem akarok túl mélyet, elég hogy attól is fájnak a sebeim, hogy állok, legalább a levegő vétellel nem akarok rontani ennél többet, elég a fájdalom ami most van, de valamit kéne tennem a combommal is, csak legyünk olyan helyen, hogy azt látjuk ami a valóság. Kor puskája felé nyúlok és próbálom leakasztani róla a szíjat.
-Ezt most kérem – ezzel ha sikerül leszednem akkor kicsit összefogom nadrágom maradványait combomon, a sebem felett, majd köré tekerem a szíjat és egy határozott mozdulattal meghúzom, hogy felüvöltök, vagy csak vinnyogok egy sort, az csak attól függ mennyire hasít belém a fájdalom közben.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by TMAT4 Vas. 29 Okt. 2017, 21:31

Hiába próbálom elérni Miin kisgazdát, nem sikerül. Nem történt semmi. Se kapcsolása vagy talán volt kapcsolás, csak válasz nem? Azért nem mindegy az ilyen kérdések sem, hiszen ha van kapcsolás, akkor nem biztos, hogy bennem van a hiba. Már éppen jelezném Kor gazdámnak, amikor feltűnik, hogy már ő sincs sehol. Mivel a teleportáció nem igazán lehetséges, jelenlegi ismereteimmel, így nem túl sok ötletem van, hogy mi lehet vele. Hangokat ugyan hallok, de mivel az optikai szenzoraim nem üzemelnek, mivel belepte a vér. Így fogalmam sincs. Vannak olyan droidok, amik érzékelik a „szennyeződést” illetve ha valaki megérinti, de sajnos én nem olyan modell vagyok. Ha nem látom, hogy bökdösnek, akkor fogalmam sincs róla. Szóval nincs vizuális megerősítés. A hangok pedig nem túlbiztatóak. Ha tudnám biztosan, hogy csak valami az aktuális oldalam koszolódott össze, akkor egyszerűen protokolt váltanék, s remélem, hogy az a felem nem koszolódott össze. De ha nem ez lenne igaz, akkor túl sok időt veszítenék a próbálkozással. Az első logikus döntés, hogy más úton közelítem meg a problémát.
-Kor gazdám! -szólítom meg – itt van?
Ugyan nem remélem hogy választ kapok, de egy próbát megér. Ezek után 27 centimétert előregurulok, s megpróbálok újra kapcsolatba lépni Kor gazdával audió módszerrel, majd Miin gazdával komlinkjén keresztül. Miközben megpróbálok körbe nézni. Ha egyik sem sem válaszol, akkor ismét előre 27 centimétert, s újból.
TMAT4
TMAT4
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 13
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: TMAT4
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 30 Okt. 2017, 08:41



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Mygeeto – Czerka-bázis


Résztvevők: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor és TMAT4



Következő körváltás: 2017. november 3. (péntek)

”Chopper a shopper”
- Zeb (Rebels)

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 00120

Miin-nek sikerült felállnia, Kor puskájának volt szíja, így azzal eltudta szorítani a sebet, ami egyébként pár perc nyugalom után magától is elállna a vérzés. Legalább is annyira nem volt mély, hogy túl veszélyes legyen. Caryeth fénye mellett ez látszik. A társaság elkezdte megvitatni, hogy valamilyen illúzió hatása alatt van, Ravorhra pedig még azt is felhozta, hogy valami tárgy, vagy személy okozhatja azt, hogy nem érzik az Erőt. A vér ömlése a lábuknál megállt, nem érkezett több, azt láthatták, hogy részben alvadt volt, több helyen, és nem mindenhol piros, volt, hogy más szín is belekeveredett, mintha több fajnak a vére keveredett volna. A szédüléstől a helység mintha kavargott volna némileg, de ez ezúttal nem volt több, mint egy sima rosszullét esetében.
A beszélgetés végén egy újabb sikoly, egy velőtrázó, hosszú volt hallható, ez azonban nem olyan volt, mint amit eddig hallott a társaság, ezt nem a fejükben hallották, hanem rendesen a fülökkel az érintett szint belseje felől. Még a falakról is visszaverődött, és halkult folyamatosan a vízhanggal.
TMAT közben előrébb gurult immáron a sötétségbe, a komlinkes kapcsolat nem használt és a többiek észlelhették, mintha a droid nem igazán látná őket. Mivel itt nem volt kapcsolat és egyelőre a többiek sem feleltek neki, így tovább indult és kiért a Caryeth által nyújtott fényforrásból a teljes sötétségbe. Az utolsó sikolyt TMAT is hallotta az érzékelőivel.

//Bocsánat, hogy ennyi, csak nem igen csináltatok semmit.//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Shadow Szer. 01 Nov. 2017, 09:43

Heiwanna Miin Klodov

Sikerült felállnom és a sebem is elkötni, ami már magában egy jó jelnek számíthatott, az azonban már nem annyira, hogy bármi is hat ránk, az nem fog csak úgy véget érni.
-Szerintem csak azért érzünk vér szagot, és nem vízben állunk, mert megsebeztél, és most azt érezzük. Bármi is ez, az érzékeinkkel játszik, láttat, hallat dolgokat. Mostantól senki ne használjon olyan fegyvert ami akár halált vagy súlyosabb sérülést okozhat. Főleg, hogy a részemről nem szívesen keresném fel egyik vezetőt se, hogy „Baráti tűz” végzett valakivel, de van egy érzésem, hogy egy fordítva is igaz… - próbálok nyugodt hangon beszélni, és folytatnám, de jön egy hangos sikoly, majd még a droid is vakon megindul elérő, ami ad egy kis ötletet.
-Caryeth, Ravohra, Q’ayem… Irány a droid után és ne veszítsétek szem elől. Ha szerencsénk van azaz ócskavas kivezet minket innen, és talán a ránk ható dologból is kikerülünk. Azonban mindenki legyen résen is, de ne vetődjünk árnyakra, főleg ne halálos erővel. – teszem még hozzá, aztán megindulok előre a droid után Kor kezét megragadva és húzva, ha hagyja. Közben másikkal zseblámpámat keresem, és amint sikerül elő bányásznom bekapcsolom, hogy tudjak arrafelé világítani amerre a kerge droid megy.
-Q’ayem… - szólalok meg csendesebben - ha ennek vége nézd át a droidot kérlek, hogy milyen adatokat gyűjtött a helyről – Nem hagy egy csomó dolog nyugodni ezzel a hellyel kapcsolatban. Valami nagyon nem stimmelt és ha meg is találjuk mi az ami itt lent hat ránk, azt még majd a vezetőség felé is alá kell támasztanunk adatokkal is, hogy bármi is történt itt ne ismétlődhessen meg újra – fejezem be végül és remélem, hogy nem fogom szem elől téveszteni se TMAT-ot, de még elveszteni se Kort. Azért remélem, hogy a többiek is megindulnak időben, és akkor legalább együtt haladunk, már ha ténylegesen haladunk, mert az előzőnél is láthattuk, hogy nem úgy zajlanak a dolgok, mint ahogyan néha azt látjuk, azaz semmi garancia nincs arra, hogy most nem csak képzeljük, a megindulást, hanem ténylegesen meg is történt, na meg haladunk is előre. A zseblámpát magam elé húzom, hogy alkarommal legalább az orrom takarjam, így a vér szagot kevésbé érezzem, igaz erre kicsi az esély, hiszen, a sebeim alapján tuti a ruhám maradványain is van egy jó adag a véremből, de talán enyhébb lesz a szag, és felváltja valami más…

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 02 Nov. 2017, 17:44

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tigrir, Heiwanna Miin Klodov, TMAT4
>> Kaland: Hidegháború 1.
>>Felszerelés/egyéb:


Kissé értetlenül hallgattam ahogy Miin üresnek érzi magát említést tette meg és nem segített rajta, hogy utána a fegyverem felé kezdett el nyúlni. Mikor csak a pántját akarta a fegyveremnek akkor azt leszedtem a fegyveremről és odaadtam neki persze még mindig értetlen maradtam.
>- Miután megsérültek szakadt meg minden, bár nem vagyok ebben teljesen biztos.-<
Osztom meg a véleményemet a hölgyekkel hiszen ez az egyetlen dolog amire tudok rámutatni, hogy változott hirtelen. Én meglőttem őket, és ők pedig Miin-t. Ám ez még mindig nem magyarázná meg teljesen hiszen én nem sérültem meg vagy éreztem fájdalmat semmilyen módon ugyan akkor. Egy sanda gyanú alapján pedig nem mennék verekedni nagyon. Hagyom, hogy Miin belém kapaszkodjon és hallgatom amit mond. Recsegős hümmögés a sisakomból jelzi, hogy meg is értettem amit kért. Ezt egyébként is terveztem, hiszen terepre vitt droidot utána mindenképp át kell nézni úgy is. Ki tudja mit szedett össze. A többiekkel haladva, ügyelve, hogy ne szakadjon le Miin rólam haladok én is, próbálva a Droidot is és a többieket is amennyire lehet szemmel tartani. A fegyverem a kezemben fogva jobb híján, hogy szíjtalanítva lett. Bár nem tudom mi mindent tudok lőni így kiindulva az előzményekből. A biztonságuk érdekében jobb ha végtagokra célzok inkább ha lőnöm kell legközelebb. Ám remélem, hogy erre nem fog sor kerülni.
A kérdés természetesen megmarad még mindig, még is mi képes eltüntetni egy egész bázisnyi lakosságot ellenállás nyomai nélkül. Azok a kutyák is csak úgy voltak ott. Remélem nem csak a hajó leszállása óta állunk a hallucinációban és igazából egy temetőn át sétálunk végig.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 03 Nov. 2017, 00:00



Hidegháború – A Czerka Részvénytársaság





Mygeeto – Czerka-bázis


Résztvevők: Caryeth Zh'ald, Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor és TMAT4



Következő körváltás: 2017. november 7. (kedd)

” A félelem egy képlékeny fegyver”
- Clone Wars animációs sorozat

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 00120

T-5 kör

Miin eltudott mondani mindent, amit csak akart, hogy nem stimmel szerinte valami a hellyel kapcsolatban, ahogyan azt is, hogy mit kell majd TMAT-tal tenni és így tovább. illetve azt is, hogy lehetőleg mindenki állítsa a fegyverét olyan fokozatra, amivel nem lehet ölni, de súlyos sérülést sem okozni, hátha megint véletlenül egymásnak támadnának. Mindezt megtudják, mert a fénykardnak és a sugárfegyvereknek is van ilyen funkciója. Azonban az az ötlet, hogy ne veszítsék szem elől TMAT-ot nagyon, de nagyon rossz ötlet volt. Révén a droid még mindig fél métert haladt előre, aztán megállt nagyjából egy percre éppen ezért átkozottul lassan haladnak, mert TMAT mindig próbálja hívni a komlinkeket, de nem volt eredménye ennek, és senki sem szólt hozzá, így a droid úgy hihette, hogy nem hallja senki. Ennek hála alig másfél-két métert tudtak egyelőre tovább haladni, amikor mindenki szeme láttára, illetve érzékelőire láttára az egész helység megváltozott és immáron egy lápos, mocsarasa helyen álltak. A véres víz még mindig stimmelt, de legalább már a lépegetők és egyebek között látszott, hogy nem messze tőlük egy hatalmas állat feküdt döglötten és abból folyt ki a vér a mocsárba. A sikoly újra hallható volt, ezúttal még velőtrázóbban, mintha kínoznák az illetőt.
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 ACEz7LM



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 05 Nov. 2017, 02:47

Ravohra Tirgir
Szenátor / Szürke Jedi Padawan
There is PASSION, yet PEACE
There is SERENITY, yet EMOTION
There is CHAOS, yet ORDER
Az előre haladás jó ötlet volt, a droid követése kevésbé. Ami a fegyverek nem halálosságát illette, ez nálam csak annyit jelentett, hogy a karmaimat visszahúztam. Én sem szerettem volna még valakiben a Miin-éhez hasonló sérülést okozni.
- Megszakították a kapcsolatunkat az Erővel. Feltehetőleg érzékenyebb vagy rá, mint a társad. - bármennyire is meglepett és kíváncsivá tett a dolog, egyelőre ezt hagytam. Elég volt azzal törődni, hogy uralmat nyerjek a rosszullét fölött, és remélhetőleg a sérüléseim sem lesznek túlságosan súlyosak.
- Úgy tűnik, hogy újabb illúzióba csöppentünk. Kétlem, hogy a Mygeeto a lápjairól és mocsarairól lenne híres. - szólalok meg a helyszínváltást követően. Igazán jó lett volna kitalálni, hogy mi is váltja ki a változásokat. A sikoly sem volt megnyugtató dolog.
- Tudom, hogy nem a legjobb ötlet, de kövessük a sikolyt? - vetettem fel az ötletet a társaimnak. Sajnos más alternatívát nem igazán tudtam ajánlani, hisz a halott bestiát nem igazán akartam megnézni közelebbről, lévén már a halottakban sem bízhatunk itt... akárhol is vagyunk. Azon kívül pedig a sikoly volt az egyetlen biztos pont a bizonytalanságban.


felszerelés:
Képességek, képzettségek:


_________________
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 FUn312o
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 6fZaEMM
Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Shadow Hétf. 06 Nov. 2017, 17:48

Heiwanna Miin Klodov

Részben jó ötlet volt, követni a droidot, részben meg nem, főleg, hogy lassan haladt. A hely közben ismét megváltozott, de már a korábbiak alapján kissé hitetlenkedve fogadtam, hogy most tényleg egy ilyen hirtelen klímaváltás jönne egy eléggé hideg bolygón. Nem vagyok egy időjárás kutató, de az biztos, hogy ilyen hirtelen klímaváltozás nincs sehol, még szélsőséges esetekben se.
-Itt vagyunk TMAT, minden adatot rögzíts amit csak érzékelsz és előre, ne törődj az olyan jelekkel ami alapján a talaj nem tűnik tömörnek. – adom ki az utasítást, amit már korábban is kellett volna.
Közben Ravohra is megszólalt, és igen azt már tudtam Morwentől is, hogy bennem van erre az Erőre érzékenység, csak meditáláson kívül mást nem tanultam, nem éreztem szükségét, de ez most nem is volt fontos, ráadásul ő se feszegette ezt tovább. Nem volt az idő alkalmas arra, hogy erről csevegjünk, talán egyszer egy nyugodtabb helyen, jobb körülmények között.
-Szerintem is csak két választásunk van. A sikoly forrása, és a tetem, ha az tényleg ott van. – mondom csendes nyugodtságot erőltetve a hangomba, még ha belül kicsit se voltam az. Nagyon nem. Ez az egész helyzet, az illúziók, az üres érzés, ami átjár teljesen, mintha nem is lenne más körülöttem. Q’ayem kezét megszorítom, és érezheti, hogy kissé reszketek, de nem a hőmérséklettől. Még ha nyugalmat is tudok erőltetni a hangomba testem most jelzi egyértelműen, hogy félek. Mi lehet vajon az, ami így hat ránk? Mi?
-Mi lehet az ami elválaszthat minket az Erőtől? Másik erőhasználó? Valami anyag? Esetleg a fenti lények képességének a mellékhatása? – kérdem, mivel nem igazán vagyok a járatos témába, így próbálok olyan dolgokra szorítkozni, amik itt érhettek minket, kezdve a fenti lényekkel, hiszen azok eléggé keményen hatottak ránk, de nem tudom, hogy ha már egyszer végük akkor lehet e valami utólagos hatása, vagy sem, s talán erre a két Jedi közül valamelyikük tud is válaszolni, ha szerencsénk van.
-A sikoly jó ötlet, de tartsuk szemmel a tetemet is, és ha nem is közelről, de próbáljuk meg kitalálni, hogy mi lehetett az, esetleg olyan, mint amik fent voltak, vagy valami egészen más – szólok Ravohra felé, és ha nincs ellenvetés, akkor próbálok olyan irányba indulni, amerről a sikoly is jöhetett, de úgy, hogy azért a tetem felé is közeledjünk némileg, ha nem esne annyira útba. Persze nem engedem el Kort, így ha ő máskép dönt, akkor megyek arra amerre vezet.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Czerka-teszttelep (Mygeeto) - Page 3 Empty Re: Czerka-teszttelep (Mygeeto)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.