Éden / Paradise

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Bíbor Kísértet Kedd 09 Jan. 2018, 14:20

- Hé ember, ez itt az én szobám! - méltatlankodott a foxiai, mikor Carl csak úgy beengedte a védőruhás nőt, és Stratosra pillant. - Szólj rá a házikedvencedre, vagy olyat kap, hogy a tudatát csak MI formájában lehet majd visszanyerni!
Yalvis újra és újra ledöbben az emberi faj látható inkompetenciáján, mikor látja hogy a Morrow nevezetű földi hogy viselkedik a Mann nevű orvossal. Aki talán nem is orvos... Volt ebben valami gyanús.
Valami...
- Aha, és miért nem a badoont szkennelik? - kérdezte a foxiai. - Szerintem benne tuti ott a vírus. Itt valami van... Miből gondoljam, hogy maga tényleg igazi orvos, és nem e annak mondja magát, hölgyem!
Kivicsorítja szemfogait, a szemei dühösen villognak.
- Mutasson valami engedélyt, vagy addig nem engedem be....
Például egy fejvadász, aki látva hogy a kree birodalom egyik katonájával és egy Nova tiszttel távozott orvosnak kiadva magát próbál meg bejutni a szobába. Aztán egy-egy kábítólövés...
- És mutassa a bioszkennert is! Fiúk, legyetek résen, itt valami bűzlik.


_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 09 Jan. 2018, 14:37

A foxiai felvetésére csak jót röhögök, Jelly sztoriját viszont nem sikerül felidéznem. Lehet, hogy túl sok ilyen volt, és már meg sem tudom különböztetni az eseteket, amikor őt szivattam. De az is lehet, hogy épp többet ittam a kelleténél, és ezért esett ki az egész. De mindegy, a lényeg, hogy Jelly még emlékszik erre, örülök, hogy maradandó félelmeket szerzett miattam.
Végül ketten is elmennek az ajtóhoz megnézni, hogy ki kopogtat. Az ajtó kinyitása után én is kilesek a folyosóra, de nem sokat látok a többiektől. Végül Carl arrébb áll, és már kezdi is tenni a szépet a doktornak, aki gondolom, hogy egy csinos hölgy lehet. Felkelek a fotelből, és biccentéssel üdvözlöm a doktornőt, ha bejön.
-Heló, Nestor vagyok, én jelentettem az esetet a folyosón - mutatkozom be, de a kézfogást mellőzöm, fertőző betegek esetében ez nem olyan imponáló.
-Yalvis, higgadj le, nyilván a badoon már karanténban van, ha egyáltalán él még. A doktornő pedig nyilván tudja magát igazolni, a szkennere sem lézerpuska, nem igaz? - Kérdem az orvost, de csak azért, hogy Yalvis megnyugodjon. - Bocs, de Yalvis barátunk egy kicsit paranoiás, remélem nem veszi sértésnek. Essünk túl a kötelező körökön, hogy aztán hozzáláthassunk a szkenneléshez.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Éden / Paradise  - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 11 Jan. 2018, 22:16

-Intézkedj csak öcsém. Aztán nehogy valami galiba törtéjen. És remélem a kapcsolattal sem lesz semmi gond. Nem fog akadozni vagy ilyesmi.
A problémát valóban profi, dicséretre méltó módon és nagyon hamar oldották meg. Valószínűleg az egész rendszer automatikus volt és ezért ment át rajta ilyen gyorsan a kérés.
-Remek. Igazán remek. Egyelőre ennyi lenne. Majd ha a tárgyalásnak vége akkor kérek majd egy szobapincért ide. Most magamra is hagyhatsz.
Ha magára hagyták akkor fel is készült a hivatalos tárgyalásra. Rendbe szedte az ábrázatát amennyire tudta és megmosta a képét. Ezek után helyet foglalt a szobája székén mintha tényleg egy tárgyalóban ülne, megkereste a jegyzeteit melyeket használni kíván és felhívta a fickót akivel tárgyalása lett volna.
~Jaj ezt sem így terveztem. Remélem valóban nem adódik semmi problémám ebből. Bár valószínűleg még így is miénk lesz az üzlet. Mégiscsak egy ciegrimit volnék. Ha piáról van szó akkor mi vagyunk a nyerők~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Jan. 2018, 00:00



Galaxis Védelmezői 19.: Megérdemelt pihenés



Résztvevők: Vubalh, Nestor Stratos, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet és Carl Morrow / Jelly



Következő körváltás: 2018. január 16. (kedd)

” A halál csak átmenet, egy hely, ahol várni kell, ahogy az öltözőben várunk, mielőtt kimennénk játszani.”
- Stephen King: Végítélet

Éden / Paradise  - Page 2 00120

Vubalh ugyanaz.

Carl és Nestor beengedték volna a nőt, Yalvis azonban nem a paranoiája miatt. Carl helyesen tudta, valóban a nő is a Tejútból származott.
- Nem, nincs köze a csillagászati eseményhez – mondta. – Ha jól tudom az lesz látható, hogy két feketelyuk egyesül.
Azt, hogy mennyire különleges a bolygó azt már látta a három férfi is, hogy valamiért innen olyan helyek is feltűnnek az égen, ami egyébként nem lenne lehetséges és nincs rá magyarázat. A szerkezetek, amik a nőnél voltak teljesen normális orvosi felszerelésnek tűntek.
- A badoon már karanténban van, az elmúlt percekben az ő elszállításáról gondoskodtunk.
Mann némileg aggódva pillantott Yalvis felé.
- Az eddigi adatok szerint egy másik bolygóról, a Sakaar-ról hozott vérzéses láz. Alapvetően a legtöbb fajra veszélytelennek kellene lennie, így lehetséges, hogy mutálódott. Tévképzetekkel, túlzott paranoiával és lázzal kezdődik. Igazolványom megértik, ha nincs nálam, de a hotel termináljáról lehívhatják a személyzet listáját, ott megtalálnak. Megvárom, ha akarják.
Ha valaki tényleg ellenőrizni akarta, akkor a nő tényleg az volt, akinek mondta magát. Így végül be is tudott jönni. A vizsgálat valóban nagyjából három percnél nem tartott tovább, mindenkit végigszkennelt és ennyi volt.
- Ön Mr. Morrow, teljesen egészséges, az ön leletei Mr. Stratos nagyon furcsák és nem egyértelműek… olyan mintha nem is lenne itt, mintha nem is valódi adatokat produkálna. Mi lehet az oka? – megvárta a választ, majd Yalvis-hoz fordult. – Ön pedig beteg, hőemelkedése van már, két tized fokkal van a fajának lázat jelző hőmérséklete alatt…

//A kockák döntöttek, hogy ki lett beteg és ki nem.//


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Éden / Paradise  - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 15 Jan. 2018, 15:52

A doktornő némi pepecselés után elvégzi a vizsgálatokat, és kiderül, hogy míg én itt sem vagyok, addig Yalvis már meg is betegedett. Hm, majdnem biztos vagyok benne, hogy én vagyok az eredeti Nestor, és a másolatom van a szobában. Ilyen sokat ittam volna már korán reggel? Hát, legalább az tuti, hogy nem mentem túl sok ember közé. Ha a partnerem nem beteg, akkor jó eséllyel én sem lehetek még az, nem igaz?
-Van rá esély, hogy az eredeti testem egy másolata vagyok - vetem fel a fejemet vakarva az orvosnak. Tényleg le kéne állni a cuccokkal... - Azt hiszem, a folyosó végén balra van a szobám, ahol ezek szerint valójában tartózkodom. Nem szívesen jönnék át ide, tudván, hogy itt van egy fertőzött, de ha gondolja, ott megvizsgálhat - teszem hozzá, és egy kicsit elmosolyodom a lehetőségen, hogy becsatlakozik harmadiknak a doktornő.
-Azt viszont megkérdezném: mennyire fertőző ez a kórság? Gondolom, hogy Yalvist máris karanténba zárják, de mondjuk Carl barátom itt biztonságban van azután, hogy ennyi időt töltöttek egy szobában? És van rá valami ellenszer?

Miközben itt folyik a beszélgetés, kénytelen vagyok a másik szobában is lassan véget vetni a mókának, hiszen elképzelhető, hogy perceken belül a doktornő fog bekopogtatni az ajtón, hogy megvizsgáljon, és nem venné ki jól magát, ha még elfoglalt lennék valaki másban. Szóval a dolgok részletezése nélkül: rövidre fogom a végjátékot. Legfeljebb, ha kiderül, hogy egészségesek vagyunk mindketten, akkor egy második menettel folytathatjuk a napot.
Nem is gondoltam rá eddig, hogy a másolatom immunis a betegségekre ilyen módon...

Felszerelés: kommunikátor, drog, kártya

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Éden / Paradise  - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Bíbor Kísértet Hétf. 15 Jan. 2018, 18:05

Yalvis pupillája elkerekedett, mikor a nő elmondta hogy beteg. A tünetek pedig.
Ó, a láz nincs azzal semmi gond, volt már máskor is lázas. Igazából Yalvis a maga alap biológia tudásával, amit az évek során és az iskolában megtanult, tudta hogy a melegvérű idegeneknél az immunreakció jegye.
- A Saakaról? Abból a patkányfészekből? - kérdezte döbbenten, és felszisszent. - És túlzott paranoia? Tévképzetek?
A többiekre néz. Valahogy nem tudja érdekelni, hogy Morrow még egészséges és Nestor nincs is ott...
Hanem csak azt, hogy karanténba zárják. Összecsapja a kezeit, és felmorran.
- Jó, lázasnak érzem magam, de a másik tünet rohadtul nincs igaza. Ha karantéban zárnak, akkor basszus valaki jöjjön velem. Mert így könnyű engem élve elkapni! - csettintett egyet. - Mondjuk Nestor, küldd már el velem valamelyik másik éned... Komolyan, nem akarok meglepetéseket.


A hozzászólást Bíbor Kísértet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 23 Jan. 2018, 19:04-kor.

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Jelly Hétf. 15 Jan. 2018, 18:10

Carl hangosan felröhög, mikor Yalvis azt mondja, hogy nem paranoiás. Körülbelül mióta találkoztak vele, azóta nyomatja az összeesküvéselméleteivel. Jó hogy a mérgező kondencsíkokat és bolygók térképét átrajzoló elektromágneses fegyvereket vagy a bolygók kormányaiba beszivárgó skrullokat.
Csak a foxiai arról pofázik, hogy rá fejvadászok utaznak, és bármit megtennének érte. Egy számítógépes bűnözővé.
- Kicsit ideges, tudja egész életében üldözték - mondta mosolyogva és odalépett mellé. - Bocsi, hogy kiröhögtelek. Mit lehet még tudni a járványról? Lehetnek durvább tünetek, mint a paranoia.
Közelebb hajolt a nőhöz, és suttogóra vette a hangját.
- Tehát mondjuk hogy ez a paranoia agresszív viselkedéssel párosul. Úgy értem, hogy a betegek az egészségesekre támadhatnak? Hallucinációkról tudunk?
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Thorhalla Kedd 16 Jan. 2018, 00:00



Galaxis Védelmezői 19.: Megérdemelt pihenés



Résztvevők: Vubalh, Nestor Stratos, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet és Carl Morrow / Jelly



Következő körváltás: 2018. január 20. (szombat)

” A betegség, sajnos, a legtöbb betegnek, gyereknek és felnőttnek egyaránt, nemcsak fizikai mozgásterét, hanem akaratát is korlátozza.”
- Georg Klein

Éden / Paradise  - Page 2 00120

Még mielőtt a robot távozott volna még volt egy megjegyzése Vubalh számára.
- Az orvosi csapat már nekilátott annak, hogy megvizsgálja a vendégeket, hamarosan önhöz is ide fognak érni, számítson erre – mondta még.
Ezek után azonban tényleg elhagyta a helységet és a „csiga” feltudta hívni azt, akivel tárgyalást folytatott volna a mai napon. A férfi képe meg is jelenik szinte azonnal.
- Barátom! – mondta aggódva. – Már hallottam a járványról, ami a hotelban van, remélem te nem fertőződtél meg.
Azt nem lehetett eldönteni, hogy tényleg Vubalh miatt aggódik-e, vagy pedig a leendő üzlet miatt.

- Köszönöm az együttműködést – mondta Nestor-nak Mann. – Majd oda is eljutok, de úgy vélem, hogyha ön nem beteg, akkor valószínűleg az eredeti teste sem. Ha jól sejtem, ön embertelen, igaz?
A következő kérdésen sem gondolkodott, hanem rögtön felelt.
- Szerencsére nem nagyon fertőző, legalább is az eredeti verzió. Legyengül immunrendszer kell hozzá, ami a betegnél láthatóan fennáll, hiszen a teljes teste teljesen megégett. A foxiaiaknál pedig a bunda is részese az immunrendszernek, ami itt hiányzik. De Mr. Morrow teljesen egészségesnek tűnik, így nem valószínű, hogy elkapná, de neki és önnek is hagyok itt vitaminokat és immunerősítőt, biztos, ami biztos.
Yalvis-ra nem reagált, hiszen ő továbbra is csak pánikolt és a többieket kérdezte, ellenben Carl-nak felelt.
- Igen, ezek az első tünetek – mondta. – Utána véres fekélyek is kialakulhatnak, ezek minimális vérveszteséggel járnak, de kezelni kell őket, hogy ne fertőződjenek el. Súlyosabb esetben azt látták önök is, hogy a Badoon-nal mi történt odakint. Nem, mire ezek a tünetek jelentkeznek magas lázzal jár és gyengeséggel, illetve kiszáradással.
Az orvosi táskájából néhány pirulát vett elő, amit Nestor-nak és Carl-nak adott át.
- Az említett gyógyszerek, azonnal szólok egy robotnak, hogy Mr. Trewero-t kísérjék a gyengélkedőre és fertőtlenítsék a szobát a biztonság kedvéért.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Éden / Paradise  - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 16 Jan. 2018, 12:55

A robot megjegyzésére a csiga legyintett.
-Rendben csak ne zavarjanak meg. Várják meg míg befejezzük.
Még csak az kéne. Így is át kellett szerveznie a találkozóját. Amíg, azt el nem intézi addig őt hagyják békén. Aztán vizsgálhatják vagy tehetnek vele amit csak akarnak őt nem érdekli míg lesz a kezében pia. Mindent előkészített, az üzlettársát felhívta és úgy látszik a szerencse most vele van mert a kapcsolat gond nélkül létrejött. A másik fél őszinte aggódását egy magabiztos mosollyal fogadta. Ő tipikus kereskedő. Az látszik rajta, hogy győzni jött és semmi sem állhat az útjába. Semmi sem ijesztheti el a sikeres üzlettől.
-Ugyan már egy kis járványka nem dönthet le a lábamról. Még a híres üstökös pálinkának is csak sokadjára sikerült. Semmi bajom. A találkozónkat viszont sajnos személyesen nem tudjuk megejteni, de a hotel személyzete lehetővé tette, hogy így távolról megoldjuk ha neked megfelel.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 19 Jan. 2018, 17:49

A doki kérdésére csak bólintok, megerősítve, hogy embertelen vagyok. Aztán hallgatom a jótanácsokat, és persze örülök neki, hogy vélhetően az eredeti testem sem beteg. Yalvis viszont nehéz eset, amúgy sem egy nyugodt fickó, és ha tényleg paranoiával jár ez a betegség, akkor bizony extra mennyiségű nyugtatóra lesz szükség.
-Hát nem hangzik valami jól, de legalább időben észrevettük - összegzem a dolgot. - Ne aggódj, Yalvis, veled tartok az orvosi szobára, hiszen úgy sem veszélyes rám a dolog a doki szerint.
Átveszem a vitaminokat, és elteszem a zsebembe. Talán Yalvis paranoiája kezd átragadni rám, de felmerül az ötlet bennem, hogy talán a gyógyszer nem is az, amit mondanak, és a paranoia, mint tünet, csak kamu, hogy a gyanakvókat kapják el először. Az viszont tuti, hogy én nem azért gyanakszom, mert beteg vagyok, hiszen épp most vizsgáltak meg. Kezd zavaros lenni ez az egész.
-Carl, te is jössz? Talán tudunk valamit segíteni a gyengélkedőn, vagy a biztonságiaknak, mielőtt mindenki bepánikolna, és tényleg gondot okozna ez a betegség.
Egyre inkább rossz érzésem kezd lenni, de nem tudom biztosan, hogy azért, mert valami itt bűzlik, vagy azért, mert befuccsol a pihenésem egy hülye vírus miatt. A megérzéseim viszont általában nem csalnak, úgyhogy nem hagyjuk magára Yalvist.
-A szobában úgysem maradhatunk, hogyha jönnek lefertőtleníteni... - Teszem még hozzá.

Eközben a másik szobában dolgom végeztével elkezdek felöltözni, egyrészt mert tudom, hogy hamarosan érkezhet valaki megvizsgálni. Másrészt azért is, mert ahogy a megérzésemmel kapcsolatban mondtam: nem szokott csalni. És ha tényleg van itt valami, akkor nem árt, ha nem a rövidgatyás másolatomra bízom a helyzet teljes felderítését, hanem viszek egy kis erősítést is majd. Szóval rendes ruhát veszek, a GV igazolványomat is magamhoz veszem, ha van rá időm, akkor a fegyveremet és a testpáncélomat is előkészítem. Basszus, tényleg fertőző ez a szar, még ilyen messziről is rám ragadt a róka hülyesége. Mindezzel együtt finoman a partnerem tudtára is adom, hogy jobban jár, ha a saját szobájában tölti a nap további részét.

Felszerelés a másolatnál: kommunikátor, drog, kártya
Felszerelés az igazinál: igazolvány, utcai ruha, kommunikátor, előkészített fegyver és testpáncél

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Éden / Paradise  - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 20 Jan. 2018, 00:01

//Szerdán lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Éden / Paradise  - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Jelly Kedd 23 Jan. 2018, 18:58

Carl szeme elkerekedik, mikor Nestor felajánlja a rókájuknak, hogy velük tart a vizsgálatra. Ha nem ismerte volna a társát és elsőszámú cimboráját azt hinné, hogy Stratosra átragadt a róka paranoiája.
Elkérte az embertelentől a kapott vitaminokat és gyógyszereket és kiveszi a tablettákat, hogy megvizsgálja azokat.
- Végül is Nestor, jobb minden annál, hogy a szobában üljek egyedül. Szóval, ha nincs ellenvetése a hölgynek, indulhatunk. És persze szeretnénk, ha a cimboránk megnyugodna.
Mosolyogva a foxiai vállába öklöz. Persze arra is számít, hogy esetleg tényleg csapda. A vírus pont most akkor csapott le, mikor a Galaxis Örzői csapat két tagja a bolygón tartozkódnak. Biztos véletlen, a nagy számok törvénya.
Viszont benne van a pakliban, hogy az egész egy csapda, számukra, vagy egy nagyobb entitás tervének a része, hogy elintézze őket esetleg meghódítsa a galaxist. Túl sok hasonló dolgot láttott már, mióta úgy mond a földönkívül tartózkodott.
- Foxiaiak híresen instabilak...
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Bíbor Kísértet Kedd 23 Jan. 2018, 19:10

Yalvis szájtátva meredt a nőre, mikor az tovább folytatta a tünetek taglalását. Véres fekélyek, amik később kifakadnak.
Komolyan, mintha a testén lévő sérülések nem okoznának neki elég gondot. És kezelés nélkül ez kiszáradást okozhat. A hisztériáján túl viszont ő nem akart vért hányni mint a szerencsétlen badoon a folyosón.
Aminek egy virgoncabb, idegen technológia által irányított fajtársával egyszer már meggyűlt a bajuk.
Megrázza a mancsát, mikor a nő robotokat említ.
- Engem bizony nem fognak robotokat kísérni, kisasszony! - mondja. - Nagy az esély, hogy csak elkottyínt egy kódszót, aztán azok lefognak és ön már akár vihet is a legközelebb hatóság...
Ekkor döbbent rá, hogy akár most is lelephezheti magát, hogy körözött bűnöző... Persze ha kiderül, hogy a nőnek, akibe a társai nem mellesleg egészségtelenül megbíznak semmi hátsó szándéka sincs.
- Ugyanis minden hatóság nekik jelent! A Sötét Szem szingularítás bundás alakváltóinak! Bizony! - kimutatja a foga fehérjét. - A társaimban tökéletesen megbízom! És rám vadásznak, mert én olyan információkat tudok róluk, ami könnyedén a pusztulásunkat okozhatja! Bizony!


A hozzászólást Bíbor Kísértet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 27 Jan. 2018, 19:19-kor.

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Thorhalla Szer. 24 Jan. 2018, 00:02



Galaxis Védelmezői 19.: Megérdemelt pihenés



Résztvevők: Vubalh, Nestor Stratos, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet és Carl Morrow / Jelly



Következő körváltás: 2018. január 28. (vasárnap)

” Az egészséges ember is beteg, csak nem tudja.”
- Dr. Knock c. film

Éden / Paradise  - Page 2 00120

Vubalh neki is látott annak, hogy beszéljen azzal a férfival, akivel a tárgyalása lett volna ma, az azonnal kifejezte a sajnálatát, erre pedig a „csiga” mondta, hogy akár így is letudhatnák a tárgyalást. A férfi elgondolkodott ezen kicsit talán hosszabban is, mint ami illett volna.
- Persze, legyen – mondta, azért nem kitörő örömmel. – De a végén, ha nyélbe ütjük az üzletet személyes találkozót is szeretnék.
Sietett hozzátenni, majd ha Vubalh válaszolt neki, akkor folytatta.
- Mi is azaz üzlet, amit hozott nekem egészen pontosan? – kérdezte.
Beszélgetés közben feltűnhetett Vubalh-nak, hogy odakint mintha sötétedni kezdett volna, pedig még nem volt itt az ideje a természeti csodának.

- Nem tudom, hogy mennyi beteg lesz, lehet, hogy útban lesznek a gyengélkedőn, révén nem túl nagy – mondta a nő. – De amíg van hely, maradhatnak.
Így a társaság el is tudott közösen indulni, legalább is ki a helységből, mert ott a doktornő elnézést kért, mert neki folytatnia kellett a vizsgálatot és az egyik robot volt az, el is indultak a gyengélkedőre, ami a földszinten volt. Meg is érkeztek oda, egyelőre még csak ketten voltak ott, elkülönítve karanténban a badoon, akit láttak korábban, illetve egy kree nő, akin már kiütések jelentkeztek.
Ekkor tűnhetett fel a triónak, hogy hogy odakint mintha sötétedni kezdett volna, pedig még nem volt itt az ideje a természeti csodának.

Nestor a saját szobájában úgy döntött, hogy elküldi a partnerét, a nő felöltözött és szótlanul távozni is akart, de amikor kilépett volna a szoba ajtaján egy orvosrobot visszatartotta, hogy nem hagyhatja el a helységet a karantén miatt, így muszáj volt maradnia.
Az eredeti Nestornak is feltűnhetett, hogy ideje sötétedni kezdett odakint


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Éden / Paradise  - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 26 Jan. 2018, 23:26

Vubalh nem mutatta semmi jelét, de a hosszas várakozás azért egy kicsit megijesztette. Persze nem hiszi, hogy problémák adódhatnának hisz remek helyzetben van, de minden bizonnyal kicsit többet fogja magukat dicsérni mint eredetileg tervezte.
-Ne aggódj be fogjuk ezt pótolni ebben biztos lehetsz. Amint ezt az idegesítő zárlatot feloldják megbeszélhetünk egy időpontot. Én ne akarnék meginni veled pár pohárkával?
Ezek után rátértek az üzletre. Vubalh pedig elővette a legmagabiztosabb és megbízhatóbb hangját amivel otthon a saját fajtársaknak is árulta a piájukat miközben abban úsztak.
-Gondolom tisztában vagy cégünk profiljával. Nálunk van galaxis szerte a legnagyobb választék általunk készített párlatokból és égetett szeszekből. Mind ezzel mind a minőséggel hírnévre tettünk szert galaxis szerte. A Fass Sea termékeit imádják. Ezt bizonyítja, hogy tavaly első helyet ért el a Korall Whiskey-nk a Phantus-i whiskey shown. Még az Űrfantomokat is lemostuk a pályáról méghozzá hazai terepen pedig tudod mit mondanak róluk. Meg is kell hagyni ezek a pletykák igazak is. A bátyám is majdnem vett tőlük egy másik páncélt a régi helyett. A célunk pedig a terjeszkedés. Erre jó lehetőséget látunk ebben a bolygóban. Magam is utána néztem mióta itt vagyok és megállapíthatom, hogy nagyon jó hely a kikapcsolódásra és ezen különleges alkalmon kívül is sokan szokták látogatni. Úgy vélem komoly kereslet lenne itt a termékeinkre. Ki ne akarna egy gyönyörű tengerparton Korall Whiskey-t vagy Kagyló Pálinkát inni? Összeklappol a két dolog. Sőt, úgy vélem a mi italunk segítene az itteni légkör zamatát igazán kihozni. Viszont szükség volna valakire, aki forgalmazná a termékeinket és úgy véljük ti erre tökéletesek volnátok. Forgalmasak vagytok és könnyen belétek lehet botlani azoknak akik ide látogatnak. Ez egy jó üzleti lehetőség nekünk is épp úgy mint nektek. Mi ugyanis mint mondtam megszerettük a bolygót úgyhogy mindenképp fogunk itt terjeszkedni. Ez egy minden jóval telezsúfolt asztal amihez hozzá szeretnénk mi is férni és mi hozunk hozzá széket. Mit gondolsz? Kötnél velem egy jövedelmező üzletet, hogy neked is legyen helyed nálunk?
A sötétedéssel nem nagyon törődik. Furcsállja, de most nincs ideje ilyesmivel törődni. Ha nagyon fontos akkor felkapcsolja a villanyt.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Jelly Szomb. 27 Jan. 2018, 19:10

A doktornő, akitől Yalvis rettegett elbúcsúzott tőlük, mikor kiléptek az ajtón. Biztosan azért, hogy megvizsgálja a többi beteget, és nem azért, hogy szóljon azoknak a fejvadászoknak, akik csak Yalvis fejében vannak itt az Edenen.
- Mond csak Yalvis - kezdett bele a beszélgetésbe a foxiaival. - Nem szeretnéd, hogy én vagy Nestor ne fogjuk a kezedet, mikor beadják neked a szurit? Jaj, csak egy szúnyogcsípés lesz. Hidd el, hogy ha meg műteni, kell, akkor majd elaltatnak, és felkeltél. Ha kell én bent leszek a műtőben vagy Nestor is. Mert a Galaxis Örzőinek ez a sorsa.
A robot leviszi őket a gyengélkedőre, ahol ott van a vért hányó badoon és egy kiütéses kree nő. Morrow rápillant a foxiaira, mikor belépnek.
Mindenre felkészül, ha esetleg a foxiai pánikolni kezdene.
- Na, Yalvis, nyugi. Itt leszünk, és bárhogy is megvizsgálnak, segítünk...
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 27 Jan. 2018, 19:15

A foxiai összefüggéstelen szövegelése máskor valószínűleg simán elmenne a furcsaságai egyikének, de most lazán rámondom én is, hogy paranoia. Jelly-vel együtt elkísérjük, és a karanténokhoz érve láthatjuk, hogy egyelőre még nem sok fertőzöttet sikerült találni. A tünetek viszont stimmelnek, szóval nem arról van szó, hogy teljesen légből kapott hülyeség lenne a járvány, amivel valami titkos célja lenne valakinek.
Az orvosi részlegen bámészkodva kinézek az ablakon, és feltűnik, hogy a szokottnál jóval sötétebb van. Az esőzés elállt, felhők nincsenek az égen, és nem is lehetnek, hiszen mesterségesen irányítják az időjárást. Kora délután van, szóval a nap sem mehetett még le. Rémlik, hogy az a különleges természeti jelenség járhat sötétséggel, de annak sem volt még itt az ideje. Az orvosi személyzet egy tagjához fordulok, vagy egy robothoz, ha más nincs, hátha ők többet tudnak.
-Mitől sötétedett be odakint ilyen korán? Ez is a mesterséges időjárás befolyásolás miatt van? Sötétet csináltak, hogy az emberek ne akarjanak kimenni a karantén alatt?
Ez persze egy elég hülye tipp, de egynek jó. Közben figyelem, mit csinálnak pontosan Yalvis-szal, végeznek-e rajta további vizsgálatot, adnak-e neki gyógyszert, vagy ilyesmi. Egyre furcsább dolgok történnek itt.

Mikor kitessékelném a szobámból a csajt, visszaküldik a karantén miatt. Jogos, de azért a saját szobájába csak elmehetne, vagy nem? Na nekem aztán mindegy, miután összekészülődtem, és a doki továbbra sem jött ide, felveszem a testpáncélomat is, és magamhoz veszem a puskámat.
-Na figyelj, édes, most elmegyek egy kicsit, hogy kiderítsem, mi folyik itt. Tudod, felelősséggel jár ez a munka - foglalom össze röviden a dolgot. Az ajtóban álló robotnak, ha engem is megpróbál feltartóztatni, nem lesz könnyű dolga.
-Nestor Stratos, Galaxis Védelmezői. Doktor Tisu Shani Mann már engedélyt adott, hogy elkísérjem egy barátom a gyengélkedőre, egy foxiait, most veszik épp nyilvántartásba.
Remélem ezzel megelégszik a robot, elvégre valóban megengedte a doktornő, hogy Yalvist elkísérjük, és ha a másolatomnak megengedte, akkor nekem is. Ha a robot továbbra is akadékoskodna, akkor utasítom, hogy kérdezze meg a doktornőt, végső esetben pedig az igazolványomat lobogtatnám, hogy az egész galaxisban úgy járok el, ahogy akarok, meg ilyenek. Ez persze tökre nem igaz valószínűleg, de egy hülye orvosi robot nem fog nekem dirigálni.

Felszerelés: kommunikátor, drog, kártya
Felszerelés: kommunikátor, páncél, fegyver, igazolvány

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Éden / Paradise  - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Bíbor Kísértet Szomb. 27 Jan. 2018, 19:25

Yalvis tekintete elkerekedett, az állkapcsa vicsorgásra fordult Carl gúnyosnak vélt szavaira. A gyengélkedőn szembefordult vele, és az ujjával a nova felé bökött.
- Attól, hogy egyméteres vagyok, még nem kell úgy kezelni mint egy fiókát, vagy hogy hívják a ti fajtátok porontyait!
Azonban mikor körbepillantott a gyengélkedőn, összevonta a szemöldökét és felsóhajtott. Hát szóval itt van... Lehet itt fogják élve felboncolni, vagy pillanatok múlva tagbaszakadt fejvadászok fognak betörni és elhurcolni.
Vagy megvizsgálják, és meggyógyítják a fertőzést... Aztán Nestor kipillantott az ablakon, és megjegyezte az elsötétedő eget.
- Most, hogy így mondod - közelebb lépett az ablakhoz, és jobban megnézte a sötétséget. - Lehet, hogy összegyűjtötték a felhőket, hogy elfedjék a napfényt? Akkor csak szóltak volna. Nem, ez nem természetes.
Hátrálni kezdett az ablakból.
- Ezt nem ők okozzák. Azzal csak nagyobb pánikot okoznának.
Az egyik egészségügyi robot felé fordul.
- Hé, pléhpofa, mi folyik itt?

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Thorhalla Vas. 28 Jan. 2018, 00:00



Galaxis Védelmezői 19.: Megérdemelt pihenés



Résztvevők: Vubalh, Nestor Stratos, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet és Carl Morrow / Jelly



Következő körváltás: 2018. február 1. (csütörtök)

” Óvakodj az erő sötét oldalától, a düh, a félelem, az erőszak, ez mind az erő sötét oldala, könnyű a csapdájába esni, és ha egyszer megkaparint magának, el nem ereszt, míg végül felemészt!”
- Csillagok háborúja c. film

Éden / Paradise  - Page 2 00120

A trió megérkezett lentre, ahol Nestor fel is tette a kérdését, amiről már a kérdésnél tudta, hogy ostobaság. Az orvosrobot felelt.
- Nem az épületen belül zajlik a sötétítés, hanem odakint természetes okokból, ha kinéznek látják, hogy a nap fent van és mégis – mondta.
Ez tényleg így volt, ha kinéztek az ablakon, akkor láthatták, hogy tényleg így van és leginkább egy napfogyatkozáshoz hasonlatos esemény zajlik odakint.
- Érdekes, nincs előre jelezve napfogyatkozás – mondta a robot.
Közben pedig már mutatott is egy ágyat Yalvisnak, ha a foxiai felült rá, akkor be is kötött neki egy infúziót a robot.

Odafent Nestor eredetije próbálkozott elhagyni a helységet, a szobáját, azonban a kinti robot megállította. Amikor mondta, hogy kicsoda és ki adott engedélyt, akkor
- Dr. Mann még nem járt ezen szobában és egy Nestor Stratos nevű személy már lement a gyengélkedőre. Kérem fáradjon vissza a szobájába.
Közben még azt is felhozta, hogy kérdezze meg a doktornőt, úgy tűnt, hogy mindez meg is valósult.
- A doktornő azt üzeni, hogy menjen vissza a szobába, még nem vizsgálta meg magát, csak a másolatát.
Ezzel még mindig nem mozdult az ajtóból ki nem engedve a férfit.

Ezalatt Vubalh a nekikezdett a tárgyalásnak, szerencsére a fényekkel nem kellett neki bajlódnia, mert ahogyan sötétedett odakint a fények maguktól felgyúltak idebent kellemes fényerősségre, hogy ne legyen túl sötét, de a lámpa fénye se legyen túl erős. A részegsége ellenére a szöveget remekül eltudta mondani, a tárgyalópartnere pedig végig figyelmesen hallgatta mindezt.
- Értem – mondta. – A cégetek a mienk részvényeinek hány %-t vásárolná fel? Milyen opciós jogaink lennének, mit nyernénk, illetve bizonyára lennének vesztségeink is, üzleti és egyéb átalakítások miatt. Mire számíthatunk rövid, illetve hosszú távon?
Teljesen átlagos kérdések voltak, nem volt bennük semmi extra, ezekkel bizonyára a csiga is számolt már, hogy elhangzanak.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Éden / Paradise  - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Feb. 2018, 00:00

//Hétfőn lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Éden / Paradise  - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Bíbor Kísértet Vas. 04 Feb. 2018, 15:50

Yalvis kipillantott az ablakon, miközben az infúziót bedöfték a vénájába.
- Remélem, hogy nem rossz helyre dugod, mondjuk valahova, amivel megölnél. - Felpillantott a napra, és látta, hogy valami sötét test takarja el és azért lett hirtelen éjszaka.
Ami ijesztő volt az, hogy ezt a helyi hatóságok nem jelezték előre.
Összehúzta a szemeit és rápillantott a többiekre.
- Ugye hogy paranoiás vagyok itt, mi? - rámutatott a napot eltakaró valamire. - Az űrvédelmi egységek érzékelnek valamit? Egyáltalán felvettük velük a kapcsolatot? Valaki vegye már fel velük a kapcsolatot.
Ránézz Carlra és széttárja a karjait.
- Hé, te Nova vagy. Vedd fel a kapcsolatot a hatóságokkal, vagy... - Előkapja a kommunikátorát és próbál rákapcsolódni a hálózatra. Hirek után keresett az eseményről, képeket. Próbált rákapcsolódni a műholdakra, feltörni a tűzfalaikat és letölteni a képeiket.


A hozzászólást Bíbor Kísértet összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 16 Feb. 2018, 17:23-kor.

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Jelly Vas. 04 Feb. 2018, 17:01

Carl megnyalja a száját és leküzdi a késztetést, hogy lehordja a foxiait a sárga földig. Persze megértőnek kellett a paranoiájával, mert ez csak egy ronda betegség roppant idegesítő tünete volt.
Felsóhajtott, és kipillantott a hirtelen jött napfogyatkozásra, és elismerte, hogy tényleg gyanús. Roppant gyanús ez az egész.
- Nestor, te vagy a csapat rangidős vezetője, hívd a helyi bolygóvédelmi erőket. Nekem nincs itt az egyenruhám. Nem hinnének nekem. Viszont roppant gyanús, hogy a járvány meg ez a napfogyatkozás is egy időben jött össze.
A badoonra nézett, és összevonta a szemöldökét.
- Mondja, maga hol volt utoljára, mielőtt elkapta volna ezt a járványt? - Bármit is mondd, ha egyáltalán mondd valamit, összeveti, mit tud a lappangási idővel. Ezzel együtt megnézi a hírek között, hogy azon a bolygón, vagy állomáson van e valami járvány.
- Carl Morrow vagyok, a galaxis örzői egység tagja.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 04 Feb. 2018, 17:41

A robot szerint természetes jelenség történik, napfogyatkozás. De az ilyesmiket évekkel előre tudják a csillagászok, ismerik a bolygók mozgását, nem kéne meglepetésszerűen történnie egy efféle konstellációnak. Mégis mi a fene takarhatja el a napot csak úgy, amire senki nem számít? Ego? Egy óriási űrhajó?
Carl és Yalvis közben sírak nekem, hogy ellenőrizzek le mindent mindenhol, hogy mi történik, mintha ez ilyen rohadt egyszerű lenne. Egy idegen bolygón vagyunk, ahol azt se tudom, miféle biztonsági szervek működnek, ki felügyeli a szállodát, vannak-e országok, vagy egységes planetáris hatóságok dolgoznak a bolygó védelméért.
A kommunikátorommal végzek egy sors keresést, hogy képbe kerüljek a helyi hatóságok illetékességéről, aztán rátelefonálok arra, amelyik a leginkább komolyanvehetőnek tűnik egy ilyen ügyben. Legrosszabb esetben megkérem, hogy kapcsoljanak tovább, vagy igazítsanak útba. Ha sikerül elérnem valakit, aki végül valóban tud válaszolni, akkor nekiszegezem a kérdést, némi körítéssel persze.
-Itt Nestor Stratos beszél, a Galaxis Védelmezőinek vezetője. Jelenleg az Éden bolygón tartózkodom a csapat néhány tagjával, az Éden Gyöngye Hotelben*, és felkeltette a figyelmünket egy napfogyatkozásnak tűnő jelenség. A csillagászati előrejelzés szerint ilyennek nem kéne mostanában történnie, de ezzel nyilván maga is tisztában van. Meg tudja mondani esetleg, hogy mi okozza ezt? Elég aggasztó feltételezésekre ad okot a dolog.
Még szerencse, hogy csak egy-két itallal kezdtem a napot, és jól forog a nyelvem, így körül tudom írni hivatalosan a helyzetet. Az meg még nagyobb szerencse, hogy a kommunikátoron csak hangüzenet formájában is tudok beszélni velük, így nem látják a szerkómat, ami elég komolytalanná tenné a dolgot.

A fenti szobában eközben mérgelődve csapom a robot arcába az ajtót. A doktornő azt mondta, hogy ha a másolatom nem beteg, akkor én sem lehetek az minden bizonnyal, most meg azzal jön, hogy meg kell vizsgálnia külön. Remélem legalább siet, mert itt komoly dolgok történhetnek. Nyilván bolygószerte felkeltette az emberek érdeklődését a napfogyatkozás, le merném fogadni, hogy már sokan kiakadtak miatta, és van pár elmélet is. Amíg a másolatom a hatóságokkal beszél, én a neten nézek körül, hátha van valaki, aki többet tud, vagy épp magasan röpköd a bolygó körül, és látja is, hogy mi történik. Az sem kizárt, hogy a hatóságok már ki is adtak valami hivatalos közleményt, úgyhogy végignézem a nagyobb helyi híroldalakat, tévéket. Valahol csak mondanak valami hasznosat!

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Éden / Paradise  - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Feb. 2018, 08:00



Galaxis Védelmezői 19.: Megérdemelt pihenés



Résztvevők: Vubalh, Nestor Stratos, Yalvis Trewero / Bíbor Kísértet és Carl Morrow / Jelly



Következő körváltás: 2018. február 9. (péntek)

” Mindnyájunknak megvan a sötét oldala, és mindig ügyelni kell, nehogy előtérbe kerüljön.”
- Peter Freund

Éden / Paradise  - Page 2 00120

A badoon eszméletlen volt és a légcsövében egyébként is csövek voltak, hogy azzal lélegeztessék, így semmilyen esetben sem tudott volna vele Carl beszélni. Yalvis továbbra is folytatta a paranoiás képzelgéseit, mintha csak ő lenne az egyetlen személy az univerzumban, akit köröznek és nem egy jelentéktelen senki lenne.
Közben Nestor próbált tájékozódni, volt rendes űrhivatal itt is, így ők voltak talán a legkompetensebbek az ügyben, így őket próbálta a felhívni a kommunikátoron. A kapcsolat létre is jött, de a úgy a férfi második szavánál a kapcsolat megszakadt. Nem megszakították, hanem túl sok statikus zavar miatt megszakadt az összeköttetés.
Ezzel egy időben Vubalh tárgyalása is megszakadt odafent, ahogyan mindenki elvágódott a holonettől és Carl még a Világelmét sem volt képes elérni.
A robot mozgása is darabos lett, majd leállt minden egyes energiával működő dologgal együtt, így a badoon lélegeztető-gépe is. Mindezt odafent Nestor és Vubalh is tapasztalhatta. Nestor női vendége idegesen nézett ki az ablakon közben.
A napfogyatkozás pedig szépen lassan teljes lett és egy nem várt látkép fogadott mindenkit:
Éden / Paradise  - Page 2 B8aPvg3


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Éden / Paradise  - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 08 Feb. 2018, 15:54

Sikerül kapcsolni az űrhivatalt, és már magyarázom is a kérdésemet, amikor egyszer csak statikus zörejt hallok a kommunikátoromban, aztán teljesen megszakad a kapcsolat. Nem hinném, hogy szórakoznának velem, egy ilyen napfogyatkozásos cucc simán összezavarhatja a kommunikációs vonalakat, de ez nem igazán nyugtat meg.
-Hé, elment a rohadt kommunikáció! Na ennek aztán mondhatom...
A robotok is leálltak, úgy tűnik, többről van szó, mint egyszerű interferencia.
-Mi ez, valami elektromágneses jelenség? Mitől döglött meg minden technológia?
Akármi is folyik itt, semmi sem tudunk tenni, mert ha minden gép leállt, akkor űrhajóval sem fogunk tudni távozni a bolygóról, a liftek se mennek, és az elektromos bezárt ajtók sem fognak kinyílni egykönnyen. Más szóval a szálloda fogjai vagyunk egyelőre, de talán nem is baj, mert ki tudja, mi történhet éppen odakint.
És amikor ezzel a gondolattal a fejemben a gyengélkedő ablakához fordulok, már látom is, hogy mi történik odakint.
-Mi a f....

-...asz? - Teszem fel a kérdést magamnak, amikor meglátom a szobám ablakából, hogy mi történt az égen. Ez egyértelműen nem úgy néz ki, ahogy kéne. Akármi is ez, itt gondok vannak, méghozzá nagyok. A net elérhetetlen, semmi sem működik, a kommunikátorom is bekrepált. Az ajtóhoz megyek, hogy kérdőre vonjam a robotot, de az sem különösebben közlékeny éppen. De legalább nem is áll az utamba, úgyhogy kilépek a folyosóra, kezemben a vélhetően nem működő puskámmal, és elindulok a folyosón. Ha esetleg vak sötét van, mert elment minden energia, és nincs a folyosón ablak, akkor visszamegyek a szobába, és előkeresem a cuccomból az öngyújtómat a szivarok mellől. Az egyetlen nem elektromos cuccom, amivel lehet fényt csinálni. Szóval ebben az esetben a gyujtó segítségével világítok, és indulok el a folyosón, hogy első körben megkeressem a doktornőt, aki ezen a szinten volt még az imént. Ha nincs meg, legfeljebb elindulok a lépcsőn a gyengélkedő felé majd.

-Oké, Yalvis, szedd a cuccod, nem maradunk az orvosiban. Óvatosan szedd ki az infúziót, ha lehet. Jelly, próbáld meg a Világelmét. Egyelőre nem tudjuk, mi okozza ezt, úgyhogy feltételezzük, hogy ellenséges szándék. Maximum készültség, mindenki legyen résen.
Keresek valami jól marokra fogható tárgyat, amit alkalomadtán fegyverként is lehet használni, vagy egy orvosi szikét, ha van ilyesmi, és kilesek az ajtón, hátha van valaki a folyosón.

Felszerelés: drog, kártya, vitamin, orvosi szobában talált tárgy, mint fegyver
Felszerelés: páncél, puska, öngyújtó (?)

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Éden / Paradise  - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Éden / Paradise  - Page 2 Empty Re: Éden / Paradise

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.