Aric Ouren (Halott)

Go down

Aric Ouren (Halott) Empty Aric Ouren (Halott)

Témanyitás by Jelly Kedd 23 Jan. 2018, 19:57

Név: Aric Ouren
Egyéb név(i): Tüske
Faj: Aiper
Nem: Férfi
Jellem: Bőbeszédű és robbanékony. Ezek mellett túlzott igazságérzete van, amivel gyakran szembekerül a beépülős küldetése során, mikor ölnie kell, vagy ha az ártalmatlanok védelmére kell kellnie. Ilyenkor mérlegelnie kell, hogy feladja e az álcáját. Emiatt gyakran fusztrált és szembekerül a másokkal, de ezt próbálja nem előbukni hagyni.
Születési helye és idő: ME 23. Az Arellia
Kor: 26
Család: Nem emlékszik rájuk
Foglalkozás/kaszt: Kalóz álcában lévő szürke jedi
Testmagassága: 179 cm
Testsúlya: 89 kg
Szeme színe: barna
Haja színe: fekete
Bőre színe: sápadt
Különleges ismertetőjel: Rövid, katonásan felnyírt fekete haja van. A jobb karja mechanikus.
Egészségi állapot/ betegségek:

Életrajza:

Annyit tudok a szülőbolygómról, hogy egy mocsaras bolygó volt, hatalmas árterekkel, és sárga nádasokkal, amikben zsúpfedeles halászfalvak bújtak meg. Igen, egy ilyenben születtem. A szüleim a befogott halakat a közeli űrkikötőben adták el. Emlékszem, hogy mindennap visszatért a terepsiklójuk üresen.  
Egy problémája volt a bolygónak.
A jedi rend feljegyzéseiből tudtam meg, hogy a bolygó kormányzója összeütközésbe került egy helyi kalózkirállyal. Valami kártyatartozás volt a dolog oka, ami miatt a cirkálói bolygókörüli pályáról bombázták le a szülővilágom kontinenseit. A tűzben elpusztultak a szüleim és testvéreim, ha voltak. A mészárlás okait egy jedikből álló nyomozócsoport jött kivizsgálni. Ennek a vezetője volt Abata Di egy togruta jedi. Ő megtalált engem, egy kiégett fatörzs alatti odúban rejtőzve és megérezte bennem az Erőt.
Közben a kalózok tettét senki sem torolta meg.
Magához vett, és megkapta az engedélyt, hogy jedit faragjon belőlem... Persze ez azt jelentette, hogy amint megkaptam a fénykardomat, és padawanná váltam, kivettem a részem a Birodalom elleni csatákból. A mesterem mellett kiváló pilótává és türhető fénykardforgatóvá váltam.
Persze a háború nekem is újabb veszteségekkel járt. A Daruin nevű hegynyi gyémántokkal borított világon a mesterem egy sith nagyúrral került szembe, és én végignéztem a fénykardpárbajt... A mesterem, az a hatalmas jedi hölgy csodálatosan harcolt, szinte táncolt az ellenfelével. Az azonban egy erővillámmal leterítette és végzett vele.
Én a képzésemet feledve ugrottam neki a sithnek, de a fekete páncélos harcos röhögve kerekedett felém és levágta a bal karomat és megszégyenítve otthagyott a sárban. Én folytatni akartam a háborút, de nem tudhattam.
A Köztársaság valami idegen hajó érkezése miatt békét kötött a Birodalommal.
Én nem tudom ezt a rendet szolgálni, akik hagyták a gonosz forrását létezni. Ha ezt olvasod, akkor mostanra elhagytam és elindultam a szülőbolygóm felé. És onnan a Peremvidékre, hogy megtaláljam az a kalózbandát, akik megölték a családomat. Hatalmas birodalmuk van, tudom. De ha bekerülök és belülről bomlasztom fel, akkor talán legyőzhettem a bűnvezért, a gonosz egyik formáját.
Ne kövessetek, a saját háborumat vívom.


Elgondolkodva nézte vissza a hologramot a Nar Shadaai hotel egyik koszlott szobájában. Hamarosan lemegy a kantinba, hogy átadja egy csempésznek, aki talán elviszi a Jedi rend központjába. Utána pedig a fénykardját a csomagjában biztos helyre rejtve elindul, hogy megkeresse a szülei gyilkosait és végül elvegyen tőlük mindent.
A vagyonukat, a becsületüket és az életüket...




Képességei: Gyakorlott fénykardvívó. Ért a telekinetikához, és a projektív telepátiához.

Szakértelmei: Kiváló pilóta. Ért a technikai dolgokhoz, a diplomáciához és a megtévesztéshez.


Megjegyzések:


A hozzászólást Jelly összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 24 Jan. 2018, 17:44-kor.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aric Ouren (Halott) Empty Re: Aric Ouren (Halott)

Témanyitás by Jelly Kedd 23 Jan. 2018, 20:09

Adatlap: Aric Ouren
Szint: 1 szint
Pont: 10

Erő alkalmazások:

Fénykardvívás 1. szint (Ataru) - 1. pont
Telekinézis 1. szint - 1. pont
Receptív-Projektív telepátia 1. szint - 1. pont
Meditáció 1. szint - 0.pont
Rövidtávú emlékezetnövelés - 0.pont



Felszerelés:

Egykezes kékpengéjű fénykard - 3 pont
Egykezes sugárpisztoly - 500 kredit

NJK:

R2-D3 (asztrodroid) 2 pont (a foglalatában a fénykardjával)


Kredit: 500

Különleges képességek: Kiváló pilóta. Ért a technikai dolgokhoz, a diplomáciához és a megtévesztéshez. Fejlett közelharci képességek.

Pontok: 10 pont
Elhasznált: 9 pont
Maradt: 1 pont


A hozzászólást Jelly összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 24 Jan. 2018, 17:39-kor.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aric Ouren (Halott) Empty Re: Aric Ouren (Halott)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 24 Jan. 2018, 08:37

Elfogadva,
[08:33] Nefadar: majd nézz rá kérlek az adatlapodra, előtörinél írtad h van érzékszerv élesítésed, aztán mégsem vetted fel pontból
[08:33] Nefadar: btw a sugárpisztolyt tudod venni akezdő 500 credtiedből is, nem kell pontot áldozni rá

Ezt még első játékod/kalandod kezdésig javíthatod.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aric Ouren (Halott) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aric Ouren (Halott) Empty Re: Aric Ouren (Halott)

Témanyitás by Jelly Szer. 25 Ápr. 2018, 21:39

Karakter neve:Aric Ouren
Kaland címe: Ahol az út véget ér
Játékostárs(ak) neve(i):Rhyssa Edaara Quillan-E’ron, Chuhk G'vaamnohrk, Aeyaj’gamu, Aadya Valerie, Rorrwwook
Kalandmester: Shadow
Kezdő reag: https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3659-hutt-ur-peremvideke#71668
Záró reag: https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3659p75-hutt-ur-peremvideke#73566

Kaland tartalma:
Őt bízták meg a foglyok elkísérésével, de azok átvették az irányítást, és ott hagyták. Próbált meglógni a hajóról, de végül a köztársasági hatóságok elkapták.

Bővítés:
Az elkövetkezendő pár hónapot egy Köztársasági börtönbe töltötte. Az eszközei, droidja és mindenféle szabadságjogai nélkül. A legnagyobb szerencséjére nem a köztörvényesekkel, hanem szabakkcsalókkal, tolvajokkal és más kisstílüekkel került össze.
Így az ebédlőben és a szabadidős helyiségben nem volt semmi probléma. Viszont már lassan kezdte megunni a helyet. Úgy gondolta, hogy ez egy kis pihenő a kalózok elleni magánhadjáratában. Összeszedi magát, rendezi sorait és mikor már kezd unatkozni valahogy megpróbál kijutni a börtönből.
Akárhogy...
Ha lennének rá tervei...
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aric Ouren (Halott) Empty Re: Aric Ouren (Halott)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 26 Ápr. 2018, 00:00

Elfogadva.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aric Ouren (Halott) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aric Ouren (Halott) Empty Re: Aric Ouren (Halott)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 16 Jún. 2018, 00:00

A karakter elhunyt.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aric Ouren (Halott) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Aric Ouren (Halott) Empty Re: Aric Ouren (Halott)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.