Silhana és Qui (MU 3. event)

Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 01 Márc. 2018, 00:01


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 01 Márc. 2018, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász


Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Végre egy kis kikapcsolódás, ennyit igazán megérdemeltem. Bár talán egy jobb hotel is megtette volna. Igaz ott nem tudtam volna kamatoztatni a szerencsémet. Arról nem is beszélve, hogy még Dandem-mel is találkozni fogok itt. Messze vagyunk az óriási csúszómászóktól és területüktől. Itt biztonságban találkozhattunk, hogyha akartunk. Mondjuk nem mára ígérte, hogy felbukkan, hanem pár nap múlva, de azért én már itt voltam. Nem mondhatja senki, hogy csak miatta érkeztem. Így volt lehetőségem és időm arra is, hogy a bár egzotikumait kiélvezzem, ahogyan azt is, hogy szerencsejátékozzak. Hátha szerencsém lesz é nyerek valamit, ami után fel is mondhatok, mint fejvadász és valahol nyugodtan letelepedhetek. Nem, az nem én lennék és nem tudnám megtenni. Hamar elunnám magam. Még úgyis, hogyha közvetítő lennék fejvadászoknak és csempészeknek. Noha ennek is megvan a bája, biztonságosabb. Bár nem volt kiért biztonságosabb munkát vállalnom, egyedül voltam és az én munkámban mindez így volt jól. Felpillantottam a droidra, aki kihozta az italomat, egy plusz pont a hely tulajának, hogy nem alázott meg azzal, hogy twi’lek, vagy egyéb rabszolgát küldtek ide. A droid tökéletesen megfelelt.
Belekortyoltam az italomba és a kivetítőn futó hírekre pillantottam, nehéz volt elhinni, hogy még mindig béke van és minden fél részéről vannak itt emberek. Mióta vége volt a háborúnak többen voltak itt, mint valaha és kevesebb a balhé. Bár ebben nem voltam biztos, annyit nem jártam ide. Az italom fogyasztása közben diszkréten igyekeztem a tömeget is végignézni, hátha látok valamilyen ismerőst erre, akkor mondhatnám, hogy mennyire is kicsi a csillagköd.

felszerelés/egyebek:



_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 01 Márc. 2018, 22:50





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Ha volt egy valami, amit tudtam, hogy nem fogok kihagyni, az a Knowhere-i kaszinózás volt. Tudtam, hogy Tirvukot nem tarthatom vissza, nélküle viszont nem akartam semmilyen vállalkozásba fogni, és én se vetettem meg egy kis szórakozást. Éppen ezért most mindketten itt voltunk, bár őt már a dokkolás után elveszítettem az embertömegben. Nem zavart, amúgy se akartunk egymás nyakán lógni. Első utam természetesen a kantinhoz vezetett, de úgy láttam ezzel nem voltam egyedül. Sehol nem láttam üres asztalt, és ahogy néztem a bárszékek is tele voltak. Nem örültem neki, jobban esett volna, ha egyedül ihatok, minden esetre elkezdtem körbe nézni, hátha meglátom Tirvukot, és beülhetek mellé, hogy legalább ne idegenekkel üljek együtt. Egy félkört leírva viszont nem találtam a társamat, egy ismerős twi'lek lányt viszont igen. Ha még nem vett észre, akkor egyszerűen odasétáltam hozzá, és köszöntöttem.
- Szia, zavarnálak ha leülnék? Ahogy látod tele a hely. - mosolyogtam barátságosan, és kerestem a jeleket, hogy mennyire zavarja a társaságom, még ha nem is mondja ki, nem akartam ráerőltetni magam.
Ha viszont korábban találkozott a tekintetünk, akkor intettem, és úgy kérdeztem kézjelekkel, hogy zavarná-e a társaságom.  




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 03 Márc. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Egyelőre még az italomba mélyedve figyeltem a környéket, hogy látok-e ismerőst, vagy felismerek-e bárkit a körözési listákról. Bár elég messze voltunk a megszokott vadászmezőmtől, így ezt nem hittem. Olyanokra meg nem fogok vadászni, akiket kilenc naprendszerben ítéltek halálra a távollétükben. Vagy egyéb efféle közismert alakokra, akiket sok helyen ismernek és bizonyos, hogy sok mindent követtek el. Még nem éreztem magam annyira jónak, hogy ezeket próbáljam megölni, vagy éppen élve elfogni és odacibálni azok elé, akik akarják őket. Már csak azért sem, mert azzal nagyon szépen feltudnám magamra hívni a figyelmemet, ami rontana a munkakörülményeimen is. A mostani ideális, egyelőre nem akartam váltani. Majd ha nagyobb igényeim lesznek és több bevétel kell, csak akkor, addig ráértem.
Nos, továbbra sem láttam semmilyen ismerős személyt, a percek pedig teltek, abban egyre biztosabb voltam, hogy Dandem nem ma fog felbukkanni és ekkor megérkezett az egyik úgymond „ismerősöm”. Qui Non. Volt még egy neve, de az csak akkor ugrott volna be, hogyha az éltem múlt rajta. Korábban találkoztam vele, pár hónapja a Toruga-n, rajta keresztül próbáltam Dandemet megtalálni. Nem sok sikerrel, de végül is sikerült. A jelzéseire bólintottam és a kezemmel intettem, hogy nyugodtan jöjjön ide. A történelem ismétli önmagát, bár elsőre én hívtam magamhoz, most ő hívatta meg magát. Ezen elmosolyodtam, majd a férfira is, hogyha megérkezett és leült az asztalhoz.
- Üdv Qui! – köszöntöttem. – Nem gondoltam volna, hogy pont itt fogunk találkozni.
Megvártam, amíg ő is köszön, esetleg mond még valamit, utána szólaltam meg ismét.
- Hogy teltek az előző hónapjaid, amióta nem találkoztunk? – érdeklődtem.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 03 Márc. 2018, 21:00





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Úgy tűnt, hogy a lányt nem zavarja a társaságom, és intett, hogy nyugodtan csatlakozzak hozzá, én pedig így tettem, miközben lázasan gondolkodtam, hogy mi is volt a neve. Úgy emlékeztem, hogy valamilyen Li, vagy... Lynn? Lynne. Mire odaértem, már megvolt a keresztneve, és úgy tűnt, hogy ő is emlékezett az enyémre. Hiába, a mi munkánkban nem ártott a jó emlékezőkészség.
- Szervusz Lynne. - mosolyogtam rá, miközben helyet foglaltam. - Valóban meglepő, hogy ismét összefutottunk, méghozzá milyen hamar. - helyeseltem, és közben ha volt az asztalnál konzol, amin keresztül italt lehetett rendelni, akkor megtettem. Felkínáltam volna Lynne-nek is, de ahogy láttam előtte már volt egy pohárral.
- Oh, főleg csak a szokásos csempészmunkák, nem mondhatom, hogy unatkoztam. Mondjuk volt egy elég izgis munka a Rakata Prime-on. És neked sikerült megtalálnod a barátodat? - utaltam vissza a korábbi találkozásunkra, amikor "felbérelt", igaz nem zárult sikerrel a próbálkozásunk. Emlékszem, hogy keresett valakit, de sajnos úgy tűnt, hogy az illető nem fordult meg a bolygón, úgyhogy nem igazán tudtam neki további segítséget nyújtani.   




_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 04 Márc. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Lynne, igen, volt egyáltalán valaki, aki a rendes nevemen szólított, vagy azt használta? Nem sokan tudták már, Dandem az egyike volt, meg az a csúszómászó hutt, meg a többi fejvadász, aki őt szolgálta, szóval a munkatársak. Ha így akartam fogalmazni. Való igaz, ha nem szerettem volna a Lynne nevet, akkor nem is használtam volna.
- Azért jó fél év eltelt azóta – feleltem. – Az idő gyorsabban telik, vagyis úgy tűnik amióta nincs háború.
Legalább is jómagam így éreztem, főleg azóta, hogy szabad is voltam és nem rabszolga többé. Rá is kérdeztem gyorsan, hogy mit csinált az elmúlt időszakban. Amikor kimondta, hogy hol volt a szemeim elkerekedtek és a végén nem is bírtam megállni, hogy ne nevessem el magamat. Csak egy kicsit, illedelmesen kacagva egy kicsit.
- Na ne! Ennyire nem lehet kicsi ez a csillagköd! – mondtam. – Néhány hónapja én is jártam a Rakata Prime-n kincsvadászaton, az egyik társaddal, akivel a Fellegvár Csillagán érkeztél. Claye Jaro a neve.
Persze megvolt a lehetősége, hogy nem is emlékezett már rá, de úgy véltem, hogy nem árt, ha megemlítem. A másik kérdésre pedig illő volt válaszolnom, aminél szerencsére csak csupa jó hírt tudtam mondani.
- Igen, sikerült pár héttel később és jó pár rendszerrel és szektorral odébb megtalálnom. Ha minden igaz, akkor pár nap múlva itt is találkozom vele. Hacsak nem keveredett megint olyan balhéba, hogy valamelyik bolygó egyik kórházának bacta tartályban köt ki.
Ha megérkezik közben a rendelt itala, akkor elhallgattam, ha a pincér távozott, akkor szólaltam meg ismét.
- Te egyedül érkeztél? – kérdeztem végül.

//Simán lehet asztalon levő panelről rendelni ^^ //

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 04 Márc. 2018, 20:21





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Természetesen találtam konzolt, amin leadhattam a rendelésem, és ezzel éltem is. Nem válogattam sokáig, maradtam az alapoknál, és coreliai világos sört rendeltem magamnak. Időközben beszélgetésbe is kezdtünk, én pedig a szokásos, érdeklődő tekintetemmel figyeltem a lányt. Mindig így néztem beszélgetőtársaira.
- Fél év nem olyan hosszú idő, legalábbis ha sokat dolgozik az ember. - mosolyogtam, és ezzel a munkára is terelődött a szó, néhány szóban vázoltam, hogy mit csináltam. Érdekes megállapításra jutottunk, miszerint ugyan azon a bolygón jártunk nemrég. Először furcsálltam, hogy felnevetett, de hamarosan csatlakoztam hozzá.
- Na ne. - ismételtem, és visszagondoltam. - Minket mentőakcióra küldtek, úgyhogy nem tudtunk sok kincset keresni, pedig érdekelt volna, hogy mit rejt a bolygó. Az ásatást végző csoportot fogta el egy csapat helyi bennszülött, őket kellett kimentenünk. Képzelheted, milyen mészárlást rendeztek archaikus fegyvereikkel... semmit nem ért ellene az energiapajzs. Szegény ördögök... De te találtál valami érdekeset? - bár elkomorodtam, amikor a kutatókról beszéltem, a végén ismét csillogó szemekkel néztem rá, érdekelt az ő története is. Ugyan így rákérdeztem a barátjának a sorsárai is, és úgy tűnt, hogy valóban megtalálta, sőt, a napokban találkozni is fognak.
- Ezt örömmel hallom. Remélem, hogy újból egymásra találtok. - ennek nyomatékosításául bele is kortyoltam az italomba, amit időközben felszolgált egy droid.
- Nem, a társammal, Tirvukkal. Ő a másodpilótám. Viszont amilyen jól repül, olyan rosszan kártyázik... úgyhogy lehet, hogy hamarosan te is láthatod, ha beront ide egy leizzadt alderaani, aki láthatóan engem keres, az valószínűleg ő lesz. - nevettem.  



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 05 Márc. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Relatív, hogy kinek mennyire hosszú és rövid. Én úgy véltem, hogy még munka mellett is lehet nagyon, de nagyon hosszú, és semmittevés mellett is rövid. Így éppen adott helyzet és személyfüggő, hogy milyen is. Csak mosolyogva bólintottam, majd máris a munkára terelődött a szó. Hamar kiderült, hogy a közelmúltban, az elmúlt félévben mind a ketten jártunk a Rakata Prime-n. Az külön vicces lett volna, hogyha kiderül, hogy ráadásul nagyjából egyszerre is lett volna.
- A bolygó klímája első osztályú, trópusok, gyönyörű tengerpartok – kezdtem. – De annyi biztos, hogy a császár golyóira… rühellem a rakatákat!
Nem lehetett szép látvány, nem is tudtam, hogy arra menteni kellett volna bárkit is, legalább is a mi részünkön, de naivság lett volna azt hinni, hogy csak azon az egy részen kerestek bármit is a huttok, vagy az, aki felbérelt minket.
- Mi szerencsére megúsztuk a dolgot úgy-ahogy, legalább is ami az élőlényeket illeti. De a jó tíz-tizenkét méter magas óriási rakata harcidroid nálam maximálisan kicsapta a biztosítékot. Nem tudom, hogy mennyit tudsz a csillagköd történelméről, de a Birodalom közel 11.000 éves, a rakaták már sehol sem voltak, amikor a császár faja megérkeztek ide, akikből az urdrarrok lettek… ha minden igaz, már akkor sem volt a rakatáknak nyoma. Szóval minimum 15.000 éves, vagy még régebbi volt az monstrum. Még mindig működött a pajzsa é a fegyverzete is. Ha a többiek nem lettek volna tetőtől talpig páncélban valószínűleg ott maradunk.
A hangomból is könnyedén ki lehetett hallani, hogy mennyire elegem van a harci droidokból és emiatt a kis fiaskó miatt sem lesz a Lehon a kedvenc bolygóm. Ezek után Dandemre került a sor és a szó, amit örömmel mondhattam, hogy meg is találtam, egyben.
- Köszi! – mondtam őszintén.
Kiderült, hogy nem egyedül érkezett, hanem a pilótájával. Felnevettem azon, amit Tirvuk-ról mondott.
- Akkor miért engeded játszani? Nem félsz, hogy elveszti a hajótokat? – kérdezte mosolyogva.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 05 Márc. 2018, 21:25





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Elbeszélgettünk kicsit a rakata bolygóról, és amikor a klímáról beszélt, akkor bólintottam.
- Valóban gyönyörű hely volt, sajnálatos, hogy a helyiek nem hagytak esélyt arra, hogy kiélvezzem. - mosolyogtam, és mikor a rakatákról beszélt, ismét bólintanom kellett. - Benne voltam az egyik fejében... félelmetes, hogy mennyire állatias a gondolkodásmódjuk, teljesen primitív, ösztön szintű. - avattam be a dologba. Nem emlékszem, hogy megemlítettem-e korábban, hogy erőérzékeny vagyok, és most mennyire érte ez új információként, de sose titkoltam, hogy ki vagyok, és mire vagyok képes, úgyhogy nem zavartattam magam ezzel kapcsolatban.
- Rakata harci droid? Nem semmi!- ámultam el, és figyelmesen hallgattam a beszámolóját. - Mi főleg csak a helyi törzzsel találkoztunk, akik leginkább lándzsát dobáltak, de azt úgy, mint senki más. A társam harci droidját pillanatok alatt tették tönkre, úgy ment át a fémházán a fegyver, mintha csak egyszerű selyem lett volna. - ismertem el a képességeiket. Közben Tirvuk is szóba került, és felnevettem a lány kérdésén.
- Nagyon rossz kártyás, de szerencsére nem hülye. Csak azt játssza el, ami az övé, vagy amit kölcsön adnak neki. Tudja, hogy a hajó az enyém, és ezt tiszteletben is tartja. Mondjuk annyira nem féltem - vele ellentétben én az átlagosnál jobb játékos vagyok. A hajónkat is úgy nyertem, nem sokkal a csillagködbe érkezésünk után. - nem dicsekedni akartam, ezt talán láthatja is rajtam, csak tényszerűen közöltem a dolgot.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 07 Márc. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

- Mi helyieket szinte nem is láttunk, csak szobrokon és domborműveken – mondtam.
Igaz, azok alapján, amit a férfi elmondott, talán annyira nem is bántam azt, hogy nem láttunk helyieket. Így is bőven elég volt az, amit tapasztaltunk. Amit olvastam azok alapján eléggé visszafejlődtek ezek abból, amik annak idején voltak még a Birodalom előtt. Belenézett a fejébe? Ez igencsak érdekesnek hangzott.
- Ó! – mondtam. – Teleptáia, vagy Erő?
Érdeklődtem, tudtam, hogy ez a kettő két külön, már csak azért is, mert jómagam is erőérzékeny voltam, mint a fajon minden tagja. Annyit tudtam, hogy lehet ilyesmivel, de korábban találkoztam már umbaraival is, akik viszont ténylegesen telepátiát használtak és nem Erőt. Mondjuk ő a csillagködön kívülről érkezett és amit mondott, ott nem volt Erő. Így akkor inkább lehet, hogy sima telepátia. Vagy később is lehet erőérzékenyé válni? Annyira keveset tudtam erről, hogy fogalmam sem volt, reméltem, hogy ő többet tud és a visszakérdezésemre választ is kapok bővebben.
- Félelmetes, hogy mennyire visszafejlődtek a régi időkhöz képest.
Ezek után én meséltem egy kicsit arról, hogy miféle harcidroiddal találkoztunk. Hű! Nem semmi fegyvereik lehettek a primitívségük ellenére, ilyesmire nem csak a duracél lenne képes? Vagy valamilyen másik nagyon kemény fém?
- Akkor primitívségük ellenére elég jól értenek a fegyverkészítéshez.
Mosolyogva hallgattam, ahogyan arról mesélt, hogy a társa mégsem fogja eljátszani a hajót és, hogy ő egészen jó játékos. Igazat megvallva magamról nem tudtam, nem igen játszottam soha sem szerencsejátékot.
- Lehet, hogy ironikusan fog hangozni, de soha sem szerencsejátékoztam – mosolyodtam el kissé sután.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 07 Márc. 2018, 11:07





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Úgy tűnt, ők megúszták az őslakosokkal való találkozást, és csak szobrokon látták őket. Úgy minden bizonnyal barátságosabb látványt nyújtottak. Arra, hogy közelebbről is megismertem a gondolkodásmódjukat, szinte felkapta a fejét, ez már érdekes információnak tűnt számára.
- Igazából mindkettő. - mosolyogtam, de gyorsan hozzá is tettem valamit. - Utóbbit viszont még csak tanulom, de szerencsére a mesterem elég szabad szellemű, és a tanítási módszerei se fárasztóak. - nem akartam, hogy alaptalanul túl nagyra tartson. Ahogy megfigyeltem, azokat, akik bánni képesek a főnix erővel, más szemmel nézik csillagköd szerte. Közben visszaterelődött a szó, és a rakaták fegyvereiről beszéltünk.
- Hát igen, félelmetes volt, hogy mire képesek azokkal a fegyverekkel. Szerencsére sikerült megúsznunk, de nem volt könnyű. - nosztalgikus hangulatban gondoltam vissza, hogyan kergettek minket végig a dzsungelen. A szerencsejátékra pedig csak legyintek.
- Nincs is abban semmi baj. Nem mindenkit köt le a játékok világa. Én is csak akkor játszom, amikor szükséges - Tirvuk viszont ezzel szemben élvezi, ha leülhet egy asztalhoz, és nem számít neki, hogy nyer vagy veszít, ő a játék miatt játszik. Ezért is olyan rossz játékos - még amikor tudja, hogy ki kellene szállni, képes akkor is inkább maradni, hogy egy kicsit többet játszhasson, egy kicsit izgalmasabb legyen.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 09 Márc. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Szóval mindkettő. Ez igencsak meglepett, nem tudtam, hogy mindez egyáltalán lehetséges-e. Még furcsább, hogy akkor alapból telepata volt, hogy ilyesmi a csillagködön kívül is előfordul. Néha jó lett volna tudni, hogy mi van a ködön túl, de még itt is olyan keveset tudtam, hogy itt kellett volna elsőként mindent megtanulni és megérteni. Amihez pedig egy élet valószínűleg nagyon, de nagyon kevés lett volna.
- Más a kettő, vagy egyikkel erősíted a másikat? – érdeklődtem.
Arról pedig végképp nem tudtam semmit, hogy milyen egy erőhasználó képzése, tanítása, így sajnos semmit sem mondott, hogy a tanítója szabadszellemű. Inkább nem is kérdeztem vissza, mert szinte biztosan nem értettem volna semmit sem abból, amit mond. Azon elfintorodtam néhány pillanatra, hogy éppen hogy csak megúszták a dolgot. Persze nem az bántott, hogy megúszták, annak örültem, hanem, hogy ennyire veszélyesek voltak a rakaták. Egyre határozottabban örültem annak, hogy nem találkoztunk élőkkel.
- Minket meg a templomuk kirakott, szó szerint – tereltem barátságosabb témára a dolgot.
Legalább is megpróbáltam így tenni, aztán kiderül, hogy sikerült-e. Végül a szerencsejáték  került szóba, ahol roppant naivnak tűnt a férfi. Látszott, hogy lehet, hogy lassan két és fél éve itt él, de még nem nagyon van tisztában egyes helyeken a megszokott dolgokkal. Ilyen az, ahonnét a rabszolgák jó szerencsével kiszabadulhatnak.
- Aranyos a naivságod – mosolyodtam el. – Azért nem játszottam, mert amilyen körökből jövök, ott az én fajtám nem játékos, hanem tét.
Mondjuk a köztáraságban bizonyosan nem így van, a Birodalomban meg nem hiszem, hogy bármelyik twi’lek játszani is tudna…

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 12 Márc. 2018, 20:14





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





Nem lepett meg, hogy a telepátiámról tovább kérdezett, a származásomon kívül talán ez volt még olyan, ami érdekes bennem. Ettől függetlenül nem szerettem magamról beszélni, viszont nem akartam udvariatlan lenni, boldogan válaszoltam a kérdéseire.
- Teljesen különálló dolog a kettő, nem tudom erősíteni az egyikkel a másikat - azt nem mondom, hogy nem is lehet, de én még nem találtam rá módot, hogy hogyan lehetne. De ha őszintén véleményt akarok formálni, akkor úgy gondolom, hogy nem is lehet. Persze ez csak egy megérzés, könnyedén tévedhetek. - mosolyogtam.
Arra, hogy a templomuk kirakta őket, barátságosan felnevettem - nem kárörvendően, vagy bántó módon, csak láthatta, hogy viccesnek találom a gondolatot.
- El sem tudom képzelni, hogy milyen lehet a rakaták temploma. Ahhoz képest, hogy a manapság őshonos nép milyen vad és barbár, belegondolni hogy ekkor ennyire fejlett technológiával bírtak... bárcsak láthattam volna én is. - csóváltam a fejem kissé csalódottan. - Persze ne érts félre, az is jó érzés, hogy megmenthettük azokat az ártatlanokat, de mégis, a bennem élő turista most elég féltékeny rád. - mosolyogtam, és ismét beleittam a poharamba. Közben feljött a szerencsejáték mint téma, és későn vettem észre, hogy mennyire tapintatlan voltam.
- Jaj ne haragudj, ez elég érzéketlen volt tőlem. - csóváltam a fejem. - Látod, ennyire nem vagyok még hozzászokva ehhez a világhoz... Jobb szavak híján csak azt mondhatom, hogy szörnyű, ami nem túl költői, de legalább pontos. - szomorodtam el, tényleg rosszul érintett, hogy rabszolgaként bánnak a fajtájával. Persze nem azt mondom, ha háborúban szereznek rabszolgákat, az megint más, azt még valamennyire meg tudom érteni. Annak van célja - az egyik fél erősödik, míg a másik gyengül. Bár az is kegyetlen, mégis érthető indok. Viszont az, hogy egy fajt csak a szépsége miatt szinte teljes egészében erre nevelnek, és mondhatni tenyésztenek... egyszerűen hányni tudnék, amikor erre gondolok.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 13 Márc. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Igazából én sem tudtam, hogy lehetséges-e a két dolog, amit kérdeztem, talán pont ezért voltam kíváncsi minderre. Szerinte nem lehet, végül is, ha az egyik a fajából, vagy hogyan adódik a másik pedig az Erő által, akkor nem valószínű, hogy össze lehetne adni. Azt tudom, hogy a fajom az empatikusság miatt fogékony az erőre és könnyedén észleljük mások érzelmeit, testbeszédből és mimikákból. Talán az Erőben is ezért boldogulunk az effélékkel könnyebben. Igaz mi itt fejlődtünk ki a csillagködben, míg az ő faja nem.
- Értem – bólintottam. – Annyit tudok, hogy a twi’lekek empátiája erősebb tud lenni az Erővel. De akkor e szerint a telepátia más lehet és máshogy működik.
Mosolyodtam el a végén, hogy azért érződjön, hogy nem vagyok egy nagy szakértő mindebben. A nevetésén újra elmosolyodtam, azon, hogy kihajított minket a templom én is csak nevetni tudtam most már. Akkor némileg bosszús voltam, de még mindig jobb volt a kirakás, mint az, hogy úgy végezni, mint a birodalmiak.
- Még szerencséd, hogy van néhány képem – kacsintottam rá. – Az egyik fejvadásznak, a mandaloriai nőnek volt kutaszdroija. Elkértem a felvételeket.
Ezzel elővettem a holoprojecotoromat és a meglévő képeket, még a rakata droidról is megmutattam a férfinak.* azért olyan sok használható nem volt a felvételen mielőtt meg nem vagdostam őket, de azért ezek is jobbak voltak, mint a semmi. Ők legalább hasznos dolgot tettek, megmentettek másokat azon a bolygón, mi csak sírrablást végeztünk.
- Remélem ezekkel a féltékenységed valamelyest csökkent – nevettem fel. – Mint láthattad még halott birodalmiakat is találtunk, amik a legutolsó háború elejéről származtak. Ami azt illeti a bolygón tett kirándulás után engem is érdeklni kezdett, hogy milyen birodalmuk lehetett. De sajnos kevés anyag van fent a HoloNet-n róluk.
Végül pedig a szerencsejáték jött fel témaként, ahol kiderült, hogy azért még nem olyan járatos Qui a világunk dolgaiban. Üdítő vele beszélni, hogy nem csak egy tárgynak, hanem érző lénynek néz engem úgyis, hogy twi’lek vagyok.
- Sajnos nem túl fejlett a bolygónk, a Ryloth és a „déli” peremvidéken fekszik, korábban a Birodalom, majd a Köztársaság része, de mivel olyan külső senki sem törődik vele, leginkább a rabszolga kereskedők járnak arra. Most talán javult a helyzet, mert az FRSz-t érdekli, hogy ne fosztogassák a bolygóikat. Talán javul a helyzetünk a csillagködben, igyekszem optimistán állni mindehhez – feleltem reményteljesen.

* Gondolom láttad a képeket a kaland topicban, amik ott voltak, azokat mutatta meg Sil is Smile

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 15 Márc. 2018, 20:40





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





A magyarázatom a telepátiával kapcsolatban úgy tűnt, hogy kielégítő volt, és érthető is, mert levonta a fő következtetést.
- Na igen, valóban furcsa, hogy nem lehet az egyikkel a másikra hatni, de szerintem ez azért van, mert a csillagködön kívülről jöttem. Ott nincs erő, amennyire tudom. - magyaráztam.
- De jó! Kár, hogy nálunk nem volt, csak egy harci droid, és az is megsemmisült. - nevettem fel, az előbb már kiveséztük szerencsétlen droid sorsát. Közben izgatottan néztem a képeket, tényleg érdekeltek. A halott birodalmiak említésére kissé elsötétült a tekintetem, de nem tettem szóvá azt a szerintem egyértelmű tényt, hogy megérdemelték a sorsukat.
- Hát, a személyes tapasztalatgyűjtést és a helyszíni érdeklődést nem ajánlom. - nevettem fel. - Hacsak nem akarsz dárdazáporban felszállni a hajódra. - mosolyogtam utólag a helyzeten, erősen összpontosítva, hogy ne gondoljak a szerencsétlen régészre, akit nem tudtunk megmenteni. Lényegtelen volt az erőfeszítés, mert egy jóval komorabb, és szomorúbb témára terelődött a szó, név szerint a Tvi'lek faj kihasználására.
- Ha rajtam múlna, én létrehoznék egy független szervezetet, aminek a célja a kevésbé fejlett bolygók védelme, és felügyelete, pont azért, hogy ne használhassák ki a helyzetüket. De persze ez legalább olyan naív vágyálom, mint a köztársasági lottó megnyerése. - az utóbbi hasonlatomon most nem tudtam mosolyogni. Tényleg rossz volt látni, hogy ennyire fejlett világban ilyen civilizálatlan hozzáállás lehetséges. Másfelől, mint az alvilághoz tartozó csempész, találkoztam már rosszabb dolgokkal is. Nem vállaltam el őket, de találkoztam velük.
- Néha azt kívánom, hogy mindhárom fél semmisüljön meg, és az értelmesebb réteg alapítson egy új társadalmat. - sóhajtottam.
 



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 17 Márc. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Igen, azt, hogy odakint nincs erő, ha jól emlékszem még Claye is említette, helyette valamilyen mágiát és effélét mondogatott. Továbbra is igencsak érdekes világnak véltem azt, ami odakint lehetett. Már, ha még létezik, mert úgy tudtam, hogy legalább hatszáz évet utaztak, ki tudja, hogy mi lehet ott. Talán a dárdaeső jobban hangzott, mint a felrobbanó óriási rakata harcidroid.
- Ami azt illeti a dárdaeső könnyebben túlélhető, mint egy óriási droid és egy energiaforrás felrobbanása – mosolyodtam.
A képeket megmutogattam, amiket szereztünk. Nem is tudom, hogy miért kértem el őket Surr-tól, talán, mert annyira tetszett az egész hely, csak sajnos, ahogyan Qui mondta az őslakosság miatt nem a legjobb hely arra, hogy oda menjen valaki. Ezzel sajnos egyetértettem, pedig jó lett volna ott egy nyaraló, süttetni magadat a tengerparton, nyugton bármilyen civilizációtól távol. Végül eljutottunk a komorabb témához, ahol igencsak merész álmai, gondolatai voltak a férfinak.
- Szerintem a lottóra több esély van – nevettem fel. – Ezek elég idealista álmok, amik nem nagyon hiszem, hogy kivitelezhetőek lennének. Túlságosan sok bolygó van és ekkora sereget, vagy szervezetet lehetetlenség lenne fenntartani. Vannak akkora kalózflották odakint, hogy egy-egy nagyobb blokádot is áttörtének.
Sajnos szélmalomharcnak láttam, de talán azért, mert csak ezt ismertem és nem tudtam más működőt elképzelni.
- Nem csak három oldal van, több is – mondtam. – De azok jócskán kisebbek és nem befolyásolnak semmit, vagy a háborúból is kimaradnak. Plusz ugye ott van még az Ismeretlen Régió is, ahova nem tudunk bejutni… de nem hiszem, hogy létezne értelmesebb réteg.
Igyekeztem ezek után elterelni a témát erről a kellemetlenebbről.
- De mondtad, hogy jó vagy szerencsejátékban – kezdtem. – Megtanítanál?

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 19 Márc. 2018, 23:41





Qui-Genua Non


Előtörténet
felszerelés:





A magyarázatom a telepátiával kapcsolatban úgy tűnt, hogy kielégítő volt, és érthető is, mert levonta a fő következtetést.
- A robbanás ellen véd a pajzsom, a dárdák ellen nem. - nevettem arra, hogy a dárdaeső mennyivel veszélytelenebb. - Voltam már lézerfegyverek kereszttüzében, de attól se féltem úgy, mint a dárdáktól, amik úgy hatoltak át a harci droid páncélján, mint kés a vajon.- nem tartottam attól, hogy kimondjam, félelmetes volt ott állni, és látni, ahogy záporoznak felénk a dárdák. Persze abban a helyzetben észre se vettem, hogy félek, jobban lekötött az, hogy minden erőmmel a túszokat védjem, de utólag, amikor már a hajón voltunk, felfedeztem magamon a jeleket.
Na és akkor a rabszolga téma, ami elég abszurd irányt vett nekem és az álmaimnak köszönhetően.
- Persze, tudom hogy csak egy vágyálom. - nevettem fel én is keserűen. - Mégis, jóleső gondolat, ha elképzeli néha az ember a helyzetet. De sajnos ehhez nagyjából elölről kellene kezdeni mindent. Természetesen tudom, hogy lehetetlen helyzet. - csóváltam a fejem.
Az utolsó sóhajomat pedig komolyan vette, ami kicsit meglepő volt, igazából észre se vettem, hogy kimondtam, de ha már belementünk, nem mehettem el mellette.
- Valóban, de a három nagyhatalom pusztulását látva ezek a kisebb szervezetek valószínűleg felemésztenék egymást a harcban, hogy ki emelkedjen olyan magasra, mint ők voltak. Persze az, hogy ne a legkegyetlenebb és legkapzsibb kerüljön hatalomra, hanem egy értelmesebb réteg, aki tenne a csillagköd egészéért megint olyan valószínűtlen, mint az előbbi utópisztikus gondolat. - ezúttal ismét a keserű nevetésen volt a sor. Azonban úgy tűnt, hogy most lágyabb vizekre evezünk, a következő kérdés alapján legalábbis.
- Természetesen, nem egy nehéz dolog. - mosolyogtam- Elméleti, vagy gyakorlati oktatást szeretnél? - azaz csak a szabályokat, és a stratégiákat mondjam el, vagy üljünk át az egyik asztalhoz, és játszunk egy kicsit élesben.  
 



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 22 Márc. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Silhana Lolaes'ra
Angyalarcú gyilkos, Szabadúszó fejvadász



Játékostárs(ak) neve: Qui-Genua Non


~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

- Ha kellően gyorsan dobják a lándzsát, akkor az ellen is véd a pajzsod – mosolyodtam el.
Utaltam arra a szabályra, hogy a pajzsokon csak a lassú dolgok mennek át, de a gyorsak már fennakadnak. Ezért akadtak meg a lövedékek, a lézerlövedékek is. Ellenben, ha valaki gránátot gurít alá, vagy olyan fegyvert használ, mint jómagam, az roppant kellemetlen tud lenni. Mindezek után igencsak hamar a kellemetlen rabszolgaságnál kötöttünk ki, aminél mind a ketten úgy tűnt, hogy ugyanazt szeretnénk, de én tűntem reálisabbnak, mondjuk nem volt olyan meglepő, hiszen én jobban ismertem a csillagködöt, mint ő. Persze lehet, hogy én is úgy gondolkodnék, mint ő teszi, hogyha csak úgy és akkor érkeztem volna ide a mi kis csillagködünkbe, mint ő.
- Maximum akkor lehetne, hogyha a Köztársaság győzne, és mindenhol eltörölnék ezt, mint ott – mondtam. – Máshogy nem tudom elképzelni, még az újrakezdéssel sem.
De jó kérdés volt, hogy vajon a Köztársaság sikerrel tudna a teljes csillagködben járni? Én így láttam, persze lehet, hogy sokan nem, de most kivételesen nem a sokak véleményét kellett hangoztatni, hanem azt, amit én gondoltam. Bólintottam a következőre, amit mondott.
- Ha a Birodalom széthullna még veszélyesebb dolog jönne létre a helyén. Bele sem merek gondolni, hogy milyen lenne az a sok sötét oldali erőhasználó, ha egymás ellen fordulnának… rajtuk kívül még a Mandaloriai Birodalmat tartanám olyan erősnek, hogy kiemelkedjenek. Velük találkoztál már? Nemcsak hallás szintjén kérdezem.
Nekem elég híresek, mert olyan körökben mozgok, hallani persze mindenki hallott róluk, de találkozni velük úgy, hogy túl is éld az már ritka. De ezek után felhoztam, hogy milyen is a szerencsejáték, igazából nem is nagyon volt a részemről kérdés, hogy miként legyen az egész.
- Legyen gyakorlati – mosolyodtam el. – Úgy gyorsabb és egyszerűbb megtanulni, mintha csak magyaráznál.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Silhana és Qui (MU 3. event) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Silhana és Qui (MU 3. event) Empty Re: Silhana és Qui (MU 3. event)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.