Rhys és Claye (MU 3. event)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 23 Ápr. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
Köztársasági katona/vadászpilóta/rajparancsnok (hadnagy a speciális erőknél, Havoc Squad), erőhasználó



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 F9lWy2f

~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Rhys bólintott, teljesen megtudta érteni azt, hogy nem kedveli a férfi a birodalmiakat. Nem nagyon tudott volna bárkit mondani, aki kedvelte volna. Azok talán még magukat sem szeretik, nemhogy más őket. Persze tudta, hogy nem igaz, aki hatalommániás az odalehet a birodalom módszereiért, de mások nem. Ha ott nőtt volna fel, akkor már lehet, hogy életben sem lenne, hiába az egyik tanácstag akarta őt magának. Ezek a dolgok még mindig nyomasztották, talán jobb is lett volna, hogyha ki sem derült volna.
- Ezt megtudom érteni – értett egyet.
Csak sikerült arról a témáról elterelnie a dolgokat azzal, hogy Ossus-t felhozta. Valóban igencsak különleges hely volt.
- Nem, semmi ilyen – mondta. – A 8. szektorban van, pont a három határ találkozásánál. Több kereskedelmi útvonal is van a közelében. Jó helyen van, van rajta Jedi templom, Jedi könyvtár, úgy tudom, hogy mindhárom frakciónak börtöne. Urdrarr akadémia, fejvadászképző, vagy minek hívják a huttok mindezt. Nagy kereskedelmi központok, ahol legálisan kereskedhet egymással mindhárom fél. Vegyes lakosság, átlagos klíma, bár így belegondolva talán fénykard-, vagy kiberkristályokat tudnak bányászni a bolygón. Ez kellően elég indok arra, hogy mindenki betelepüljön oda.
Azt pedig saját maga sem tudta, hogy miért nem esett még ezért egymásnak a három oldal.
- De ha egyszer elmegy oda, akkor bizonyosan megtudja, hogy miért is olyan különleges az a hely.
Talán egyszer még saját maga is eljut oda arra a bolygóra, ha máshogy nem, akkor majd szabadság alatt, ha már Keth is újra vele lesz, mert amíg ez nem történik meg, addig úgyis a férjét keresi minden idejében.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 24 Ápr. 2018, 15:07

Claye valóban nem szívleli a birodalmat. Túl titkolózóak, őrültek és ön és közveszélyesek. Viszont a köztársaságiakat sem annyira szívleli a moralizálásaikért meg ilyenekért. Ő a magafajta mocskos kapzsi, de becsületes alakokat szívleli, akikben valamennyire meg lehet bízni. Persze ha eleget fizet és a saját erkölcseinek megfelel a meló akkor ő oldaltól függetlenül bárkinek hajlandó dolgozni. A bolygó leírásánál kicsit összébb húzza a szemöldökét. Annyit tud már a három frakcióról, hogy a békés egymás mellett tevékenykedés több okból is problémás. Az pedig, hogy sithek és jedik tudjanak egymás mellett élni szerinte lehetetlen. Csak abban az esetben nem ha nagyon megéri nekik. A kiberkristályos kiegészítést hallva kicsit enyhül és bólint. Nem sokat tud azokról a cuccokról, de annyit igen, hogy nagyon ritkák és ha valaha a kezébe kerülne ilyesmi akkor nem tudna egyszerűen továbbadni rajta. Az ilyen erőhasználó dolgok már csak ilyenek. Jobb is kerülni az ilyesmit. A megjegyzésre, hogy személyesen kéne elmennie megnézni csak elvigyorodik.
-Ha valaha úgy alakul, hogy egy üzlet arra sodor akkor biztos szétnézek. Már nem mintha érdekelnének engem ezek az űrvarázslók meg a dolgaik. Mondjuk jedikkel nem sokat találkoztam még. Mint olyan, aki azért töltött már gondolom időt jedik irányítása alatt árulja már el, hogy ők tényleg olyan rideg figurák. Nem is ridegek. Inkább mint a protokoll droidok nem?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 25 Ápr. 2018, 08:39




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
Köztársasági katona/vadászpilóta/rajparancsnok (hadnagy a speciális erőknél, Havoc Squad), erőhasználó


Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 F9lWy2f

~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Nem mintha a jedi templomok, vagy efféle helyek látogathatók lettek volna. Saját maga igazából kíváncsi volt arra, hogy milyen lehet a Coruscanti templom belülről, de tudta, hogy oda úgysem teheti be soha sem a lábát, hiszen nem volt jedi. Egy kicsit elmosolyodott azon a feltételezésen, hogy töltött már együtt időt Jedikkel. De bólintott is, a végén pedig kénytelen volt felnevetni. Néhány pillanatra az emlékeibe villant, ahogyan roppant forró és szenvedélyes éjszakákat töltenek Keth-el, nos határozottan nem volt a férje olyan, mint egy protokoll droid. De ami azt illette a többség sem, akiket ismert. Aeyaj kivétel, ő tényleg olyan, de ő nem is hasonlított a twi’lekekre sem.
- Nem önön nevettem – mondta gyorsan. – Csak elképzeltem, hogy a jedi ismerőseim mit szóltak volna ehhez a feltételezéshez.
Még kellett néhány pillanat, hogy a kuncogást is abba tudja hagyni, aztán megköszörülte a torkát.
- Valóban, a háború során a jedik, mint tábornokok vettek részt, a padawanok parancsnokként. Noha nem ők ruházták fel magukat ezzel a pozícióval kialakult. Minden katona elfogadta, hogyha jedi volt a harctéren, akkor az ő parancsait követtük, ha magához vette mindezt. Voltak, akik nem éltek ezzel, de a többség igen. Valóban több tábornok alatt is szolgáltam a háborúban, főleg azon időben, amíg nem kerültem a Havoc-hoz. Itt egy tábornok volt csupán a háború utolsó nyolc évében.
Most, hogy eljutott az utolsó kérdéshez ismét fel kellett neveznie.
- Közel sem olyanok – mosolygott. – Persze van egy-kettő keménykalapos, akik igen, de a többség nem. Ők is éreznek, akárcsak mi, csak éppen megtanulják kordában tartani, azért tűnhetnek annak. A többséget ha civil ruhában lenne, meg sem lehetne viselkedésileg különböztetni másoktól. Akiket ismerek azoknak a zöme ugyanúgy szokott tivornyázni a barátaival, mint mások. A mi tábornokunk E’ron lovag a legjobb barátom, ő is eljárt… eljár az egységgel inni. Ugyanúgy nevetnek a vicceken, kötnek barátságokat, ugyanúgy éreznek könyörületet, szeretetet, barátságot, megbocsátást, elhivatottságot, bármit, min ön, vagy én. Amiben mások, hogy heves érzelmi kitöréseik nincsenek és letudják küzdeni a negatív érzelmeiket, nem hagyják, hogy felülkerekedjenek rajtuk, mert az a sötét oldalra vezethet, a düh, a harag, a félelem. Remélem egyszer tapasztalatokat is szerez, hogy nem olyanok, amiket eddig hallott róluk… igaz a Yavin-on Avenay mester volt ott, ő ugyan kissé távolságtartó és anyáskodónak tűnhet, de ő sem vaskalapos és tud laza is lenni. Bár ott nem derült ki ez róla.

felszerelés/egyebek:



_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 27 Ápr. 2018, 10:11

Mivel elhangzott már, hogy ők a HS-nél követik a hagyományokat és ha egy jedi érkezik akkor az a főnök, a nő meg harcolt a háborúban Claye kikövetkeztette, hogy nem egy jedivel találkozott már életében. Nála minden bizonnyal többel. A kuncogást pedig egyáltalán nem veszi magára. Akkora egója azért nincs vagy pont, hogy akkora van, hogy ennyi ne ártson neki.
-Hát igen. Nekik másképp tettem volna fel a kérdést.
Ha a nő nem Havos-os lenne csak ismerné őket akkor valószínűleg azokról is másképp beszél volna Claye. Konkrétan szólva abban az esetben az őszinte véleményét fejtette volna ki róluk nem pedig csak az eredményeiket dicsérte volna. A nő pedig miután túltette magát Claye talán kicsit nyers fogalmazásán el is kezdett hosszan magyarázni. Kezdésnek nem is a kérdésről hanem, hogy mi köze volt neki a jedikhez. Ez pedig sok új információt nem jelentett a csempész számára csak annyit, hogy nem mindegyik vállalta a vezetői szerepet és a Havoc tőlük független akciókban vett részt a háború során. Mondjuk az utóbbival tisztában volt hisz egy elit csapatról van szó. A továbbiakban viszont már a választ kapja meg Claye, aki közben rendel magának még egy italt annak ellenére, hogy már így is észrevette magán, hogy kicsit nyersen fogalmaz és talán nem kéne. Néhány fontosabb gondolatot eltesz magának későbbre.
-Szóval Avenay volt a neve? Ezt, megjegyzem. Csak azért kérdeztem mert hallottam erről a dolgukról, hogy elfojtják a haragjukat meg ilyeneket, meg mert gyerekkorban viszik a templomba őket és elzárják jól, meg hogy úgy hallottam a nőkkel kapcsolatban is... Szóval... Érti? Vannak szabályaik. Önmegtartóztatás. Én nem ismerem a vallásukat, de nekem az ilyen figurák furának tűnnek. Belegondolni, hogy például serdülő korukban a mindenféle vágyaikat vissza kell fogniuk és egy csomó hasonlóan kanos kis űrvarázsló között vannak ez nagyon bizarrnak hangzik. Bár ahogy mondtam én nem ismerek egyet sem. Ha azt mondja biztos normális fickók lehetnek.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 28 Ápr. 2018, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
Köztársasági katona/vadászpilóta/rajparancsnok (hadnagy a speciális erőknél, Havoc Squad), erőhasználó



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 F9lWy2f

~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

Rhys bólintott a férfi szavaira, hogy érti, hogy mire gondol, de nagyon szélsőséges nézeteket vallott, vagy hallott. Ez leginkább valamilyen szektának tűnt így a nő számára, miközben közel sem ez volt a valóság. Az önmegtartóztatásra magában jót mosolygott, de ebből kívülre nem látszott meg semmi. Ezek alapján Keth nem kifejezetten volt a jedik mintapéldánya, még akkor sem, ha kiváló, nagyon jó jedi volt. Hiába voltak együtt évek óta néha még mindig elfogta a nőt a bűntudat, hogy lehet, hogy egyszer miatta rúghatják ki a Rendből, ha kiderül a kettejük kapcsolata. Noha tudta, hogy ehhez ketten kellenek. De végül visszaterelte a gondolatait a jelenbe, a Claye-vel való beszélgetéshez, vett egy nagyobb levegőt és megpróbálja majd azt, hogy megcáfolja ezeket a botorságokat, amiket a férfi hitt.
- De ez nem kötelező – mondta. – Bármikor otthagyhatják a rendet, hogyha akarják, nem tartóztatja őket senki sem. Nem egyszer fordult elő, hogy valamelyik jedi szerelmes lett és úgy döntött, hogy inkább kilép a Rendből, szürke jedi lesz és a választott párjával, családjával él. Nem zárja el őket senki, úgy tudom… láttam már kicsi hat-hét, maximum tíz éves kis tanoncokat is valamelyik hadihajó fedélzetén, mert éppen egyik bolygóról a másikra mentek, vagy valamilyen játékos feladatokat végrehajtani, vagy éppen fénykard kristályt keresni. Ők is ugyanúgy elérhetik a holonetet, találkoznak másokkal. Leginkább olyan ez, mint egy akadémia a fiataloknak, ott sem mehetnek ki felügyelet nélkül a kadétok az akadémiáról. Itt sem. Szabályok… még a Birodalomban és a huttok alatt is vannak, mindenhol. Azok nélkül minden a káoszba fulladnak. Igen, a kamasz és serdülő kor valóban nehéz lehet, de addigra már nem együtt vannak. Persze találkoznak, de addigra padawanok lesznek, olyan 10-11 éves kor körül, legkésőbb tizenhárom. Akit nem választanak ki, abból nem lesz Jedi.
Belekortyolt az italába és folytatta.
- Ez még mindig jobb, mint a Birodalomban. Nem sokat tudunk az ottaniakról, de amit hallottam, hogy önként küldik az erőhasználó gyereket, felnőtteket, rabszolgákat az akadémiákra. A köztársaságban a szülő eldöntheti, hogy elvihetik-e a gyerekét, vagy sem. Ott úgy működik a rendszer, hogy vagy eljut valaki élve addig, hogy padawan legyen, vagy meghal. Nincs más lehetőség….
Vajon mi lett volna a sorsa, hogyha a szülei nem dezertálnak és Lady Vadrin szárnyai alá került volna? Nem… igazából nem akart belegondolni mindebbe.
- Így már jobban érthető és nem tűnnek olyan furcsának? – kérdezte egy halovány mosoly kíséretében.

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 29 Ápr. 2018, 15:37

Újabb dolog amiről Claye eddig nem tudott. Főleg mert ilyen mélyen nem is érdeklődött a rend iránt. Pár dolgot meg mint kiderül rosszul tudott. Nem egy csoportban vannak mint kanos suhancok és igyekszenek ellenállni az ösztönöknek.
~Vajon én milyen lehettem kamaszkoromban? Mondjuk biztos minden nőt megkaptam, akit akartam. mindenkit megvertem aki belém kötött és bárkinek elnyertem a pénzét amiből úgy kitomboltam magam mint állat. Biztos ilyen lehettem.~
Egy kis ellenpropagandát is kap, hogy "bezzeg a birodalom...", de azzal nem nagyon foglalkozik. Eszébe jut az a sith csaj akit egyszer a mesteréhez szállított. Neki elég gáz élete volt arra emlékszik. Meg sem akart benne bízni. A hajón is csak bezárkózott a neki szánt kabinba és ki sem jött míg meg nem érkeztek. A birodalmiak furák.
-Ja. Most már kicsit kevésbé tűnnek furának. Továbbra sem mondom, hogy teljesen rendben lenne az a banda, de már kevésbé tűnnek valami szektának. Bár az igaz, hogy lemondanak a vagyonukról és csak abból élnek amit a rendjüktől kapnak? Az azért fura lenne.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 30 Ápr. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Szerencsejáték event
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
Köztársasági katona/vadászpilóta/rajparancsnok (hadnagy a speciális erőknél, Havoc Squad), erőhasználó



Játékostárs(ak) neve: Claye Jaro


Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 F9lWy2f

~ Helyszín: Port Nowhere bár ~
kép:

A férfit továbbra is nagyon furcsának gondolta, bár betudta annak, hogy a csillagködön kívülről jött. Bár a pénz iránti imádata meg pont, hogy Rhys-nek volt furcsa és nem igen tudott ezzel a világszemlélettel azonosulni.
- Szerintem nem furcsa, a pénz nem minden – mondta. – Elég sekélyes élete lehet azoknak, akik csak a pénzt hajhásszák életük során és a körül forog minden gondolatuk. És mielőtt azzal jön, hogy azért gondolom így, mert elég sok van nekem, nem… minden creditet önmagam kerestem meg. De sem nekem, sem a barátaimnak nem ez a mozgatórugója. Tudom a maguk fajtának igen, de vigyázzon, egyszerre arra fog ráeszmélni, hogy hiába van bármennyije nem élt, mert csak azzal törődött, hogy pénze legyen.
Közben ránézett az időre a holoprojectorán és már igencsak későt volt, lassan körbe kellett volna néznie, hogy van-e már jele annak, hogy Keth megjelenik itt. Éppen ezért gyorsan kiitta a maradék italát is, ami még benne volt a poharában.
- Kezd későre járni, azt hiszem, hogy visszavonulok – mondta. – Örültem a találkozásnak és annak, hogy minden rendben van önnel. Remélem a későbbiekben eléri azokat a célokat, amiket még akar.
Még a kezét nyújtotta a férfinak búcsú gyanánt, ha Claye viszonozta, akkor határozottan szorította meg. Még letett pár creditet az asztalra, annyit, ami elég arra, hogy a két italát kifizesse. Ahogyan elfordult még intett egyet Jaro-nak majd ha kiért a bárrészről, akkor el is indult a szállása felé.

//Köszönöm ismét a játékot Smile //

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rhys és Claye (MU 3. event) - Page 2 Empty Re: Rhys és Claye (MU 3. event)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.