Hala

Go down

Hala Empty Hala

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 25 Ápr. 2018, 10:29

Cithe főadmirális hajója és a Birodalomi Flotta zászlóshajója. Egyike a 13 db szuper csillagrombolónak (a másik 12 a Sötét Tanács tagjainak tulajdona), amik 19 km hosszúak. A hajó paraméterei megegyeznek az itt leírtakkal.
Hala NiJ28vS

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala Empty Re: Hala

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 20 Május 2018, 13:15

[Előzmény: Kaylyn és Kirageen Lakása (Dormund Kaas) ]

  Kíváncsi lettem volna arra, hogy Kaylyn hogyan ébredt ezen a reggelen. Aki azt mondja merni rólam, hogy én egy "reggeli személy" vagyok, hát azt a Legfelsőbb Bíróságra utaltatom szemenszedett hazugság miatt. Még fél percig hevertem az ágyban, próbálva ököllel kinyomogatni a szemeimből az álmosságot, aminek csak annyi következménye lett, hogy fájós testrészeim listájára most már a látószerveimet is felírhattam. Még fél perc ment el csipa vadászattal, meg félkómás kutakodással az éjjeli szekrényemen hagyott iszonyat erős kávé után. Mynar se volt éppenséggel nagy segítségemre, hisz legalább két percig ásítozott, ami nagyon ragadós volt, úgy hogy egy szép duettet műveltünk le. De ettől eltekintve tényleg minden rendben ment...eltekintve attól, hogy egy ideig a nadrágomat akartam a fejemre húzni, aztán rájöttem, hogy talán egy póló sokkal jobb választás lett volna. Azon már nem is csodálkoztam, hogy a zoknikat kifordítva aggattam magamra, és csak a bakancs felvétele után javítottam ki a tévedéseimet. Utálok ébresztőre kelni kora reggel...vagy is hát, hajnalban. Rohadjon meg mindenki, aki kitalálta a reggeli kelést. Ideális esetben délben feltápászkodnék, meginnék két üveg likőrt, és már is vidámabb lennék.
  Miközben Kay készülődött, igyekeztem őt nem nagyon zavarni. A protokoll droid összedobott valami reggelit, ami iszonyatosan undorító volt és csak nekem kedveskedett vele, Kay-nek valami mást csinált. Eh...hát már semmi se működik jól ezen az átkozott helyen? Öt percig hajkúrásztam Mynar-t, aki az őrizetlenül hagyott adrenalin kapszulákból kapott be kettőt és most úgy rohangált a lakásban, mint egy megkergült rancor és mynock keveréke. Mire sikerült leszedálnom valamivel, sikerrel felkeltem én is és azon nyomban valami hordozható ketrecbe vágtam őt bele, hogy nyugodtan el tudjam szállítani. Mindezek után már csak a felszerelések magamra aggatása volt vissza, az utazó táskát a vállamra dobtam, aztán már mentünk is a siklóhoz - legalábbis én azt választottam - és némi dzsungeles terepen átvágva már a kikötőnél voltunk.

  Az igazat megvallva valahogy az a rész nekem kiesett, hogy miképp is találtuk meg a legújabb cimborámat, valami Diggz századost. Nem nagyon kedvelte az én kis drágaságomat, de legalább Kay macskájára is fújtatott és a fejét csóválta. Éreztem, hogy már is jobban megkedveltem a rusnya kis dögöt, a századost meg már kevésbé.

- Nyuugi kicsikém, a százados nem akart semmi rosszat sem.
  Nyugtattam le a fújtató kutyaszerűséget, miközben a siklóban ülve hallgathattuk a százados tüsszentés szonátáját. Igyekeztem elrejteni a vigyoromat, bár nem nagy sikerrel, így inkább az út hátra lévő részében határozottan és feltűnően máshova nézegettem, igyekezve felmérni a terepet. A bolygó körül hajók egész sora várakozott, amelyek elegek lettek volna egy masszív offenzíva kivitelezéséhez. Na meg persze civil és kereskedő hajók, de azok nem nagyon tudtak érdekelni. A technológia nagyban emlékeztetett a mi világunkéra, döbbentem rá ismételten, és ettől egy pillanatra majdnem otthon is éreztem magam - de csak majdnem. Aztán amikor a bolygót megkerülve megláttuk a hatalmas szuper csillagrombolót, az állam is leesett.
- Még hogy nem a méret a lényeg...
  Dünnyögtem az orrom alatt a masszív konstrukció láttán. Ebbe a kis apróságba annyi tűzerőt pakoltak, hogy lazán kiírthatott volna egy egész szektort. Mindig is érdekelt, hogy amikor még a Birodalomnak - a miénknek - száz számra álltak rendelkezésre Csillagrombolók és az Executor - na meg még pár szuper csillagromboló - hogyan voltak képesek a mocskos Lázadók győzni. Bolygóról bolygóra kellett volna kiírtani az összes rendszert, ami szimpatizált velük, és hagyni a picsába a Halálcsillagokat. De senki se kérdezte ki a véleményemet és mindenki láthatja az eredményét.

  A landolás simán ment és végre a rohadt nagy hangárban találhattuk magunkat, ami tele volt pakolva hadi felszerelésekkel, szárazföldi támogató egységekkel, vadászokkal és siklókkal. Észre se vettem, hogy menet közben a kísérőink csak úgy elpárologtak s már csak Kay és az állatok voltak velünk. Egészen addig, míg valaki meg nem szólalt és magára nem vonta a figyelmemet. Ahogy megláttam a rangjelzését, rögtön haptákba is vágtam magam és vártam a "Pihenj!" parancsra. Fenébe a hülye beidegződésekbe. Mocskos katonaság...

- Kirageen Disra hadnagy szolgálatra jelentkezik. Természetesen készen állunk, D'jek ezredes.
~ Legalábbis én mindenképp. Lehet, hogy Kay még elugrik egy kis manikűrözésre, meg az Úrnős bőrszerkóját felvenni. Hmm...lehet, hogy el kellett volna fogadnia azt az ajánlatot. Vajon az itteni cirkuszi mutatványosoknak milyen felszerelése lehet? Remélhetőleg valami mély dekoltázs, feszülős bőrnadrág és....KIRA, MI A FRANC?!~
  Hát igen na, a figyelmem néha még mindig elkalandozott.


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Hala Empty Re: Hala

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 21 Május 2018, 00:00



Az új munkahely





Dokkok, Hala


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Hala 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy és Cithe főadmirális


Idő: 09:05, GSI, 78.3 MU, 2. nap
Helyszín: Hala, Dokkok
Cél / Feladat: Reggel jelentkezni az űrkikötőben
Szövetségesek: Kirageen Disra
Ellenségek: -
kép:

//Előzmény: Kaylyn és Kirageen lakása//

Ha valamit nagyon rühellek az a kora reggeli kelés a katonaságnál. Csak még öt percet, csak öt perccel tovább aludni, mint hajnali négy. De legalább a hideg vizes zuhany segít rajta és utána már ébren is voltam. A pakolással nem kellett fáradnom, már készen voltam vele előző napról. A reggel legnehezebb része az volt, hogy belegyömöszöljem Nyaut a szállítódobozába. De amint megvolt a reggeli és ezek után már indulhattunk is. Szerencsére végigaludta az utat, csak akkor kelt fel és lett igencsak morcos, amikor megérkeztünk a siklóhoz és kiderült, hogy a százados allergiás az állatszőrre és végigtüsszögte az utat. Nem elég nekem, hogy alapesetben végig Kirageent hallgatom, de most még ez is. Inkább lőjenek agyon máris sokkalta jobban járok. Ahogyan kiértünk a bolygóról ismét a megszokott flotta látszott, ami itt volt már akkor is, amikor megérkeztünk. Ez igazából kényelmes volt, hogy szinte, vagy éppen pontosan úgy néztek ki ezek, mint a sajátjaink otthon. Így legalább nem kellett mindent előröl tanulni, hanem csak egy-két apróságot. Én is hasonlóképpen reagáltam, mint Kirageen, amikor megláttam a szupecsillagrombolót. Odahaza az Executor-t is csak holoneten és holofelvételen láttam, de ez a hajó. Wow! Ahogyan olvastam tizenhárom ilyennel rendelkezett a Birodalom. Minden Sötét Tanácstagnak volt egy és még Cithe-nek a tizenharmadik.
- Wow! – mondtam halkan az orrom elé.
Mindig is akartam egy ekkora hajón lenni, legalább körbejárni, végre teljesül ez az álmom. Több, mint háromszázezren szolgálnak egy ilyen hajón. Hirtelen roppant izgatott lettem, mint amikor egy gyerek megkapja a legnagyobb álmát, vagy olyan, mint amikor otthon csatlakoztam a Birodalomhoz. A landolás után olyasmi történt meg velem, ami nem sűrűn szokott, kissé elveszettnek éreztem magam a hatalmas hangárban és fogalmam sem volt róla, hogy merre kellene menni, vagy mit kéne tenni. Végül is egy ezredes személyében érkezett meg a felmentő-sereg.
- Asszonyom! – köszöntöttem tisztelgéssel. – Készen állok.
Legalább egyből bevetés ennél nincs is jobb.

~ Mesélői ~
Lirri D’jek ezredes bólintott is arra, hogy mind a ketten benne vannak a küldetésben, magukhoz intett két rohamosztagost és utasította őket, hogy vigyék a páros szállására őket, majd még elmondta a párosnak, hogy bármelyik terminálról lekérhetik azt, hogy hol van a két szoba és az eljutás is ott lesz.
- Akkor máris a feladatra térnék – váltott témát igencsak gyorsan. – Az aktájuk szerint mind a ketten dolgoztak már a Chiss Fennhatóság területén és chissekkel is együtt. Így viszonylag otthonos közegben fognak mozogni. A chissek évezredek óta a Birodalom szövetségesei, ezt mind a tizennégy uralkodói családjuk, házuk elismeri, de mindig vannak elégedetlenkedők. Ez igaz éppen Lico házra, akik szövetségeseket gyűjtenek, mindezt nem engedhetjük meg. Három nap múlva Eriadu-n a birodalmi kormányzói palotában egy bál lesz, ahol ők is megjelennének és beszédet tartanának. Nem érkezhetnek meg. A célszemélyek a házat vezető házaspár, Dlur'apuse'lico és Kozu'saika'lico. Bővebb tájékoztatást a chiss szövetségeseinktől kapnak, amint megérkeznek Eriadu-ra. Kövessenek.
Nem is kellett olyan sokat haladni, néhány vadászgépet és szállítóhajót kellett megkerülni, mögötte utazásra felkészítve két hajó várakozott. Az egyik egy TIE vadász az, amit Kirageen otthon használt, a másik Kaylyn Aing tii vadászgépe.
- A főadmirális ajándéka önöknek – mondta. – Azt üzente, hogy pár kilométerrel az önök felszedési helyétől találták meg őket. hozzátette, hogy érteni fogják, hogy mire vonatkozik mindez.


felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala Empty Re: Hala

Témanyitás by Kirageen Disra Vas. 27 Május 2018, 13:23

  Úgy teljesen őszintén megvalva halvány lila gőzöm se volt arról, hogy mi is lesz majd az első hivatalos feladatunk, de bíztam benne, hogy nem vágnak bele rögtön a mélyvízbe...valami kis felvezető, egy kis petting, meg előjáték és a többi ostoba baromság, amikről a férfi társaim szoktam mesélni. Soha se értettem ezeknek a lényegét, bár a nők állítólag szeretik az ilyet. Hmmm...ez mondjuk megmagyarázna pár dolgot, már mint az ilyenek teljes mértékű hiánya nálam és az, hogy a bizonyos esték után nem láttam többé viszont a nőket. Na de, vissza a Szuperhipermegasztikus Csillagrombolóra és az ezredeskére, aki már bele is kezdett az eligazításba. Csak szépen, lassan, fokozatosan...ugye?
- Ezredes, minden tisztelettel, de...- itt elcsuklott a hangom egy kicsit, ahogy megláttam az én TIE vadászomat...és persze Kay átokverte ostoba hülye hajóját, amiért annyira oda volt, hogy olyat én még életemben nem láttam. Megköszörültem a torkomat és a tiszthez fordultam.
- ...ahogy mondtam, minden tiszteletem az öné, de ennek az egésznek nagyon is merénylet szaga van. Én Birodalmi tiszt voltam, és most is az vagyok, ha minden igaz. Jó, Kay fejvadász...de erős ellenérzéseim vannak az egésszel kapcsolatban. De amennyiben ez a közvetlen parancs, kénytelen leszek teljesíteni a legjobb tudásom szerint. De ha jól sejtem, lenne három napunk megérkezni Eriadu-ra, megkapni az eligazítást, aztán még megakadályozni a két chiss megérkezését a kormányzói palotába - de valószínűleg jobb lenne, ha Eriadu-t se érnék el, hisz ha ott elhalálozik kettő, valószínűleg magas rangú chiss, az súlyos politikai konfrontációkhoz és bonyodalomhoz vezethet.


Felszerelések:
Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Hala Empty Re: Hala

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 28 Május 2018, 00:01



Az új munkahely





Dokkok, Hala


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Hala 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: Kirageen Disra / Balfasz


Idő: 09:10, GSI, 78.3 MU, 2. nap
Helyszín: Hala, Dokkok
Cél / Feladat: Reggel jelentkezni az űrkikötőben
Szövetségesek: Kirageen Disra
Ellenségek: -
kép:

A feladatra szélesen vigyorodtam el, végre valami nekem való és izgalmas dolog. Bőven nem ez lesz az első ilyen indíttatású munkám és valószínűleg nem is az utolsó. Jók is a politikai gyilkosság, azokban mindig van kellő izgalom és rizikó. Az idő is bőven elég volt, ha pedig Eriadu igencsak hasonlít az általunk ismertre, akkor még nagyon gond sem nagyon kell, hogy legyen azt nézve, hogy megtudni, hogy mi merre van. Persze Balfasz Hadnagynak nem igazán tetszett mindez, kissé meglepve néztem rá, hogy nem is csinált még soha ilyesmit? Igaz Thrawn-nak ott voltak a noghri-k, nem kellettek a tisztek, akik egyébként is túl fiatalok voltak bármihez, mert a birodalom krémje ott pusztult az Endornál.
- Ez egy roppant egyszerű és könnyű feladat – mondtam rá nézve. – Persze, hogy tudni fogják, hogy merénylet, a cél, hogy másra kenjük a dolgot és a Birodalom fedhetetlen maradjon és egy másik olyan chiss házra kenjük a dolgot, aki nem tartozik az uralkodói tizennégyesbe. Nekem nem ez lesz az első ilyen feladatom, bizonyára azt is mondani fogják Eriadu-n, hogy kire kell a gyanút terelni… Ha neked gondod van az efféle gyilkossággal, akkor majd fedezel, a többit én intézem.
Ezek után a nőre pillantottam, hogy igazam van-e a dolgokat illetően. Aki pedig el is vitt minket nem is olyan messze, ahol valami csodálatosat láttam meg.
- A hajóm! – kiáltottam fel lelkesen.
Ha nem akadályoznak meg benne, akkor gyorsítok a léptemen és odasietek a géphez és megérintem, igen ez határozottan az én hajóm. Azt hiszem, hogy Cithe felkerült a kedvenc főadmirálisaim igencsak rövid listájára.

~ Mesélői ~
Az ezredes megvárta, amíg mind a ketten végigmondták, amit akartak és csak utána szólalt meg.
- A politikai csatározások gondolom önnek sem ismeretlenek hadnagy – mondta. – Az ön feladata lesz az, hogy a Birodalomról eltereljen minden gyanút és segít az ügynöknek abban, hogy az ő dolga is gördülékenyebb legyen. A gyilkosság az ő reszortja, hiszen ez a feladata Lord Xeth szférájának. Arról, hogy kik a potenciális személyek, akikre rá lehet mindezt kenni az eligazításon kiderül és önnek kell majd kiválasztania azt, hogy kire kenik rá mindezt.
Így valószínűleg ez a válasz némileg megnyugtathatta Kirageen-t, hogy nem tőle várják azt, hogy ügynök, vagy bérgyilkos módjára a Birodalom ellenségeit orv gyilkolja, hanem ez Kaylyn-re marad. Neki a politikai részen kell majd helytállnia.
- Bízom benne, hogy így nincsenek olyan nagy ellenérzései hadnagy, de ha lennének ez akkor is közvetlen parancs volt. Egy jó tanács, ha egy sith is jelen van, ön csak bólogat és egyetért, különben jó eséllyel azok az utolsó szavai.
A végét kissé anyáskodva mondta.
- Extra igényű felszerelést is az Eriadu-nak majd, ha szükségük van holografikus álcázóra, vagy álcagenerátorra, azt már most is kaphatnak mielőtt indulnak.


felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala Empty Re: Hala

Témanyitás by Kirageen Disra Szer. 06 Jún. 2018, 12:14

- Juhéé, politikai merénylet!
Suttogtam magam elé nem éppen meggyőzőn, visszaemlékezve a percekkel ezelőtt elhangzott mondatokra, ahogy Kay-t néztem...aki úgy tűnt, hogy mindjárt ott helyben megcsókolgatja a gépét, és utána rögtön elrohan a Főadmirálishoz, hogy körbe táncolja őt és ellássa csókok egész hadával. Ha tudtam volna, hogy ilyen könnyű neki örömet szerezni, elnevezen Cithe-nek a kis mocskos dögöt...már mint a kutyuli butyulit. Az említett korcs a farkával csapdosott a ketrecén belül és már igen csak tele volt mindene azzal, hogy be van oda zárva. Háh, várja csak meg azt, amíg ledobom őt valahol a szobánkban és ki sem mozdul onnan napokig! Na jó, talán kiengedem, hogy ha normálisan viselkedik és végre megfojtja azt a dög macskát! Az lenne aztán csak az igazi móka. Óóóh hogy Kay hogyan sikítozna utána, ha meglátná a fehér szőrcsomókat Mynar pofiján. Bőven megérne bármilyen ár egy ilyen látványt! Azt hiszem, hogy ezt felírhatom a bakancslistámra.
- Óh, persze, hogy nem ismeretlenek... -válaszoltam végül az ezredesnek egy fintorgás kíséretében. - Bár leginkább a politikusok szokták művelni a tárgyalóasztalok között. Ki gondolta volna, hogy ezt szó szerint is kell és lehet érteni?
Vontam meg a vállamat a további magyarázatot hallgatva - na meg a fenyegetését. Sith-ek így, meg úgy...hadnagy, fogja be azt a lepcses száját. Na persze, majd pont egy ilyen aberált állat, mint az a Lord Xeth, vagy kicsoda. Hogy én de utálom a fajtájukat! A Birodalom berkein belül folyton keringett egy jó tanács: "Ha élni akarsz, kerüld Vader-t ÉS a Császárt...Ha gyors előre haladást akarsz, kunyizd ki, hogy az Excetutor-ra helyezzenek át...aztán tartsd lenn a fejedet, és ha valamelyikük is megjelenik, csak bólogass - még ha épp az édesanyádat is szídják le." Azt hiszem, hogy a helyzet itt se változott túl sokat. Heves bólogatás, meg kussban maradás. A régi jó séma.
- Az álcagenerátor egy EMI gránát hatására kipurcan. Ha már tényleg megcsináljuk ezt, jobbnak látnám többszörösen is bebiztosítani magunkat. Civil ruházatok, hamis igazolványként két eriadu-i polgár nevére, megfelelő háttérsztorival. Persze, később még szükségünk lesz további információkra. Részletes térképekre, menekülési útvonalakra, a célszemélyek pontos leírására és a többi és a többi. De ezt inkább a profikra hagynám.
Közelebb sétáltam a TIE vadászomhoz...néztem, hogy mi a francot lehet rajta simogatni és örülni neki, de valahogy nem jöttem rá. Ocsmány egy konstrukció volt, olyan igazi részegen telibehányós és még nem is sajnálós fajta. Na meg, túlságosan is feltűnő. Pont ahogy az a még ocsmányabb monstrum, amiért Kay úgy oda van. Egyszerű polgári hajó - ha gazdag alias-okat kapunk. Komp vagy tömeg közlekedés, ha csórók leszünk.

Kirageen Disra
Kirageen Disra
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 27
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 28.
Age : 32
Tartózkodási hely : ahova beosztják

Karakteradatok
Főkarakter: Kirageen Disra
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

chrisitantoth911021

Vissza az elejére Go down

Hala Empty Re: Hala

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 08 Jún. 2018, 00:01



Az új munkahely





Dokkok, Hala


Résztvevők: Kaylyn Ashanté Rix és Kirageen Disra hadnagy



Hala 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az új munka
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi



Játékostárs(ak) neve: @Kirageen Disra


Idő: 09:15, GSI, 78.3 MU, 2. nap
Helyszín: Hala, Dokkok
Cél / Feladat: Reggel jelentkezni az űrkikötőben
Szövetségesek: Kirageen Disra / Balfasz Hadnagy
Ellenségek: -
kép:

Láthatóan Kirageen nem lelkesedett azért, hogy feladatot kapott. Vajon az volt a baja, hogy a feladat mivolta micsoda, vagy egyáltalán az, hogy itt ebben a világban dolgoznia is kellene valamit és nem pedig apuci kibélelt széke miatt csak elviselik? Lehetséges, hogy mind a kettő, de ez van. Igazából roppantul neki passzoló feladatot kapott, pofázni azt tud, innen is bármikor fixen kidumálja magát. De ha nem akarja, akkor az a munka is rám marad, jellemző lenne. Visszafordultam az ezredes irányába és bólintottam neki, nekem nem kellett az, hogy ezeket a dolgokat kiemeljék, pontosan tudtam, hogy mi a teendő a birodalomban, ha nem így lett volna, akkor nem lennék már életben, bár mindig is a határokat feszegettem.
- Nekem minden világos asszonyom – mondtam.
A felszerelésen elgondolkodtam, vajon volt olyan, amit ott nem kaphatok meg? Nem. Mesterlövészpuskát, esetleg néhány gránátot kivéve mindenem volt. Maximum valami kevésbé kiffaros vért jöhetett még szóba, de igazából még ez is tökéletes, mert azt hihetik, hogy köztársasági vagyok, a birodalmi címer, jelzés úgysincs rajta.
- Szerintem nem mászkálnak olyan sokan EM gránáttal, főleg, hogy nem droidok ellen háborúznak – mondtam csak azért is ellen.
A felettesünk előtt nem fogom elkezdeni szapulni, hogy büdös számára a munka és azért húzza az orrát. Majd ha ketten leszünk.
- Nekem semmi olyanra nincs szükségem, ami ott ne lenne beszerezhető – tettem hozzá.
Ezek után odafordultam a hajómhoz és igyekeztem kinyúlni az Erőbe, hogy kapcsolatot létesítsek a hajómmal. Reméltem, hogy még mindig képes vagyok minderre, vagy a hajó nem ment tönkre ebben a világban.

~ Mesélői ~
Ha az ezredes hallotta is Kirageen szavait, nem mutatta jelét. Végighallgatta, hogy a páros mit mondott, majd újra a férfi felé fordult.
- Mindezeket továbbítjuk az indulásuk után az Eriadui bázisnak, így már tudnak készülni arra, hogy mire van szükségük. Mint mondtam a további eligazítást, kérdéseikre a választ ott fogják megkapni.
Közben Kaylyn ugyanúgy kapcsolatba tudott lépni a hajójával, mint korábban, talán kicsit könnyebben is, ahogyan azt itt ebben a világban tapasztalta, hogy könnyebb számára valamivel az Erőhasználat.
- Javaslom, ne késlekedjenek – mondta. – Sok szerencsét!
Pillanatokkal később egy droid jelent meg, hogy a csomagokat és a két állatot a páros szállására vigye. Ha ők pedig indultak, akkor megkapták a koordinátákat és a felszállási engedélyeket. Nem messze a hajótól pedig majd be is léphetnek a hiperűrbe, hogy pár órával később megérkezzenek Eriadu-ra.


//Folytatás: Eriadu City//
(Ismételten elég, ha oda írsz.)

felszerelés/egyebek:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hala 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hala Empty Re: Hala

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.