Echo bázis

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Echo bázis Empty Echo bázis

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 25 Ápr. 2018, 11:17

A bolygó déli féltekéjén található bázis, közel helyezkedik a dél sarkvidékhez. Egy nagyobb síkság és egy roppant magas hegylánc találkozásánál épült. Főleg megfigyelő állomás, de időnként az állat- és növényvilágot is vizsgálják. Mindhárom frakcióból vannak itt tudósok, katonák.
Echo bázis MD8dJ6R
Echo bázis BHwlN3H

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Echo bázis 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 29 Ápr. 2018, 00:00



Egy kaland: A közös munka





Echo bázis


Résztvevők: Riku Blackclaw, Aric Ouren, Siqsa Povoxa, Chuhk G'vaamnohrk,


DT-B3N / Ben Serrano és Darcol Randarn / Ballista



Következő körváltás: 2018. május 3. (csütörtök)

Echo bázis DG36iqs


~ Közelmúlt ~
Mindenki máshogyan értesült erről a küldetésről, Ben-t a felettesei küldték a feladatra, mert több fontos tudós is van a bázison, Siqsa az egyik oktatójától kapta, hogy a mestere utalt rá, hogy ideje lenne élesben is gyakorolnia, így itt van ez a feladat, utazzon el az Ossus-ra és tegye magát hasznossá. Chukk-nak nem volt választása, őt teljesen random emelték ki az ossus-i birodalmi börtönből.
Riku és Aric önként vállalkozhattak minderre, cserébe, ha ide jönnek, akkor elengedik a büntetésüket, amit okirat hamisításért és csempészésért kaptak, így számukra ez teljesen jó üzlet volt. Ballista pedig jó eséllyel a HoloNeten látta, vagy valamelyik kantinában hallotta, esetleg valamelyik ismerőse ajánlotta.
Így végül is egymás tudta nélkül össze is állt egy kisebb csapat, akik kimennek. A bolygóra való megérkezés teljesen hétköznapi volt, a többség a saját hajóján, vagy éppen frakciójának megfelelővel érkezett és egyenesen a Knossa-i űrkikötőbe érkeztek, onnan pedig nem volt nehéz eljutni a megadott pontra…

Echo bázis DG36iqs


~ Jelen ~
Helyszín: Knossa, piactér
Helyi Idő: 07:30 Ossus helyi idő; 119. nap, 3. év a Megérkezés után (07:30 OHI, 119.3 MU)
Fázis: 0. fázis – Feladatkiosztás
Birodalmiak / foglyok: Siqsa Povoxa | Chuhk G'vaamnohrk | DT-B3N / Ben Serrano
Köztársaságiak / foglyok: Riku Blackclaw | Aric Ouren
Huttok / foglyok: Darcol Randarn / Ballista
piactér:

A Knossa-i piactér valószínűleg a nap minden egyes órájában nyüzsögni szokott, most azonban már a közelében is teljesen néma csend volt és érezni lehetett a feszültséget. Chuhk-ot négy rohamosztagos kísérte a helyre, egyelőre bilincsben. Ugyanez volt igaz Rikura és Aric-ra is, őket hat köztársasági katona. Ők bilincsben voltak, a leendő felszerelésük pedig még a katonáknál. Ez a hármas volt az első, aki megérkezett a helyszínre.
Mindenki más utánuk érkezett, ami azonnal feltűnő lehetett mindenkinek, hogy a piactéren egy tucatnyi halálosztagos álldogált a stratégiailag fontosabb pontokon. Így nem volt csoda, hogy senki sem mert a közelébe sem jönni a helynek. Ezen felül volt még itt a másik tíz katona is és három rab – ezt minden később érkező látja.
A megbeszélt időpont helyi idő szerint 0730 volt, valószínűleg mindenki pontosan meg is érkezik, vagy valamivel korábban. A megbeszélt időben pontosan az egyik boltból egy húszas évi végén, harmincas évei elején járó vörös hajú nő lépett ki, oldalán fénykard
a nő:

A jelenlétére a halálosztagosok mind vigyázzba vágták magukat és a sima rohamosztagosok követték őket. Siqsa megismerhette a nőt, Lady Ti'ilandra Errin Sallin volt, Lady Vadrin tanítványa. Riku számára onnan volt ismerős, hogy iszonyúan hasonlított arra a nőre, aki a hajóján lelőtte őt, csak ennek nem volt zöld tetoválás a homlokán és pár évvel idősebbnek tűnt. Mindezt Chuhk és Aric is felfedezhetik, mert a Mule-n a Havoc Squad-os nő igencsak feltűnő volt.
Ti'ilandra odasétált az egyik magasabb doboz halomhoz és egy könnyebb mozdulattal ugrott fel a tetejére, majd tapsolt párat, hogy felhívja magára a figyelmet. Amint megkapta, akkor szólalt meg.
- Nekem jutott a feladat, hogy tájékoztassam önöket a küldetésről. Pár percen belül egy LAAT-ra fognak felszállni és az viszi el önöket az Echo-bázishoz. A bázissal két napja nincs kapcsolatunk. Mielőtt felteszik a kérdést, hogy miért nem ment még senki oda az ok az, hogy alig egy órája ért véget egy hatalmas vihar a környéken, ami napok óta dúlt. Próbálták megközelíteni a helyet, két lezuhant csapatszállító volt az eredménye. Szóval önök odamennek, felderítik mi az oka a rádiócsendnek. Ha bármi gond van, akkor visszafoglalják és biztosítják a bázist. A helyi törvények betartásáért Lady Siqsa felel, amik egyszerűek senki sem támad senkire, itt közös munka van. A katonai kérdésekben pedig DT-B3N a parancsnok. Folyamatos jelentést várok el mindannyiuktól, amíg kint vannak a terepen. Mivel tudom, hogy nincs kérdésük indulhatnak is.
Ezzel leugrott fentről és elindult kifelé a piactérről a halálosztagosok pedig csatlakoztak hozzá. Kérdésnek tényleg nem kellett lennie, mindenki megkapta a hely térképét és azt, hogy főleg tudósok és némi katonai személyzetnek kell csak a helyszínen lennie. A nő által említett LAAT pedig feltűnt az égen és a piactér nyílt részén szállt le, talán harminc, negyven méterre a társaságtól.

//Felszereléslistát írjatok, a három rabunkat illetően, szegény Chuhk nem kapott semmit sem, csak egy komlinket, a két köztársasági egy könnyű páncélt és egy sugárpisztoly, vagy vibrokardot/vibrotőrt és egy-egy kommunikátort.//

Echo bázis DG36iqs


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Echo bázis 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 29 Ápr. 2018, 02:57

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
"Fear. Fear attracts the fearful.
The strong. The weak. The innocent. The corrupt. Fear.
Fear is my ally."
Mivel edzések tanulásokat és kutatásokat követtek, amiket újabb edzések, így valahol útközben teljesen elvesztettem az időérzékemet. Egy idő után, már nem számított semmit az, hogy milyen nap van, vagy hogy hány óra, csupán az éjszakát és a nappalt ismertem. Ennél több külső, zavaró információra nem is volt szükségem. Az életem nagyban változott a korábbihoz képest, hiszen míg eddig azért keltettem fel mások figyelmét, hogy elérjek valamit, addig most el kellett érnem valamit, hogy mások figyelmét felkelthessem. Az új mesterem elég világos és egyértelmű célt fektetett le elém, és hamar bizonyos lett az is, hogy ezt nem tudom csak úgy elérni. Nem is tudtam róla, hogy mennyire elkényeztetve éltem eddig, hiszen itt senkit sem érdekelt, hogy ki vagyok, még az sem, hogy urdrarr vagyok-e vagy sem, csupán akkor, hogyha képes voltam teljesíteni.
- Igen, értettem. Azonnal indulok. - válaszoltam lihegve a mellém kiosztott kiképzőnek, aki a mesterem utasítását tolmácsolta számomra. Csupán annyi időm volt, hogy átöltözzek és összeszedjek mindent amire szükségem lesz a küldetés alatt, amit kaptam. Igazából hosszú idő óta most először hagytam el a Yinchorr-t, viszont azt elmondhatom, hogy elértem valamit, hisz a szállító hajón, ami a bolygóról ahhoz a hajóhoz vitt, amelyik a küldetés helyére visz el meglepő ajándék várt. Egy olyan köpeny, amit a mesterem emberei viselnek szolgálatban. Hogy ezt a nagyúrtól kaptam-e vagy esetleg csak a kiképzők közül valakitől, fogalmam sem volt, de mindenképp nagy megtiszteltetést jelentett, hiszen ezek szerint valamennyire elismerik azt, amit eddig letettem az asztalra. Ilyen rövid idő alatt pedig már ez is valami.
Az átszállást követően egyenesen a hídra mentem. Az elmúlt hónapok után egészen szokatlan volt számomra a hajlongó és minden körülmények között tiszteletet adó személyek körében mozogni. Viszont nem volt nehéz újra hozzászokni sem. Az út hátralevő részében pedig az aktuális hírekről és történésekről érdeklődtem. Nem igazán volt időm és energiám amit arra fordíthattam, hogy ilyesmi után kutakodjak. Ami szabad időm volt azt is általában tanulással töltöttem, mintsem bármi olyasmivel ami elvonhatja a figyelmemet.
A landolást követve már a rámpánál voltam, hogy elsőnek szállhassak ki a járműből. Az eligazítóval való találkozás időpontja előtt jóval megérkeztünk és nem akartam semmittevéssel tölteni az időmet. Először a legközelebbi terminált kerestem fel annak érdekében, hogy a bolygóról és az itt működő dolgokról mindent letölthessek magamnak ami csak szükséges volt. Mindazonáltal azt is szerettem volna látni, hogy miként folyik itt az élet, még ha csak néma megfigyelőként is. Amikor elérkezik a találkozó ideje, igyekszem amennyire csak lehet minél hamarabb odaérni, természetesen a pontosság érdekében valamivel hamarabb, mint a megbeszélt időbont. A rabokon csak átfut a tekintetem, hiszen egyik sem ér semmit sem a szememben, majd ha nem találok semmi furcsát vagy figyelemre méltót, akkor kényelmes pihenő pozíciót veszek fel, amíg az eligazítónk megérkezik.
- Úrnő. - még számomra is kifejezetten nagy meglepetés, hogy eddig nem is ismert automatizmussal köszöntöm a rangban felettem álló urdrarrt és a testem is magától mozog, hogy vigyázba álljak és megadjam a megfelelő tiszteletet, ahogyan arra ki lettem képezve. Mindezt követve pedig elkezdtem a szavait hallgatni. Amikor kitért a viharra, akkor elővettem a datapadot annak érdekében, hogy kiderítsem, amennyiben lehetséges, hogy az előrejelzések szerint mikorra várható a következő vihar, valamint mikre lehet számítani, hogyha megjelenik. A nevem hallatára pedig ismét vigyázba álltam és bólintottam. Annak pedig örültem, hogy a katona, akivel együtt érkeztem ide felelt a katonai kérdésekért. A mester és környezet váltás úgy vélem elég nagy hideg zuhany volt annak érdekében, hogy rájöjjek, hogy mik a hiányosságaim és miket kell még bőven pótoljak. Egyelőre a katonák kezelését még nem tanultam meg, így pont jó, hogy van valaki, akinek ez lesz a feladata. Ami a rabokat illette, elsődleges dolgom volt most már felmérni őket, hogy mégis kik is azok, ebbe pedig az is beletartozott, hogy kinyúltam az Erőbe annak érdekében, hogy kideríthessem, hogy van-e köztük erőérzékeny. Azt, amelyik mellett rohamosztagosok voltak szinte biztosan kizárhattam, hiszen akkor nem itt lenne, hanem Korribanon. A köztársasági rabok viszont lehettek, ott más törvények uralkodnak. Akárhogy is, mindenképp külön kell rájuk figyelnem, hiszen többek közt, ezt kaptam feladatul.
- Bármilyen előzetes véleménye vagy kérdése, parancsnok? - fordultam DT-B3N irányába miközben elindultam a jármű felé, amelyik a szállításunkért felel. A kérdés részemről leginkább teszt volt, hiszen ki akartam deríteni, hogy hogyan viselkedik, és amennyiben van bármiféle kérdése vagy véleménye, akkor milyen a gondolkodása. Ez a két dolog erős fegyver lehet a kezemben akár most, akár a közelebbi vagy távolabbi jövőbe. Nem feltétlenül ellene való felhasználásra, hanem saját érdekeimben való felhasználásra.

Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:
Faji képességek:


_________________
Echo bázis 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Echo bázis FUn312o
Echo bázis 6fZaEMM
Echo bázis EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 29 Ápr. 2018, 22:14





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




Alig végeztem az alap pilótakiképzéssel, végre megérkezett a parancs, amit annyira vártam. Újra terepre küldtek, és ezúttal nem kellett beépüljek, úgyhogy vihettem a rendes felszerelésem, amiben sokkal jobban éreztem magam. Ahogy minden nálam volt, amire szükségem volt, már indultam is a kikötőbe, hogy kivárjam a hajóm indulását. Több másik DT-ssel együtt szokás szerint a központi indítóba vittek, itt szálltam át egy kisebb hajóra, amit sajnos nem vezethettem, viszont egyenesen a bolygó körüli űrállomásra vittek. Az utazással járó időt arra használtam, hogy kipihenjem magam, és mentálisan megfelelő állapotba kerüljek. Fontos volt, hogy nem csak fizikailag, de mentálisan is a toppon legyek. Ahogy megérkeztem a bolygó körüli állomásra, úgy készültem, hogy egyszerűen átszállok a helyi kis hajóra, de ez nem volt ilyen egyszerű. Nagyjából egyszerre érkeztem egy urdarr nővel, aki úgy tűnt szintén a felszínre tart. Előre engedtem volna, ahogy a józan ész diktálja, hiszen miért is utazna velem egy shuttleben. De úgy tűnt, hogy mindketten ugyan arra a feladatra érkeztünk, és nem zavarta a jelenlétem. Természetesen nem feleljtettem el kinyilvánítani hálámat, hogy megtisztel azzal, hogy vele utazhatok. Ahogy landoltunk, még bőven volt időnk a találkozóig, úgyhogy úgy döntöttem, ezt az időt további felkészüléssel töltöm. Első sorban igyekeztem megismerjem a bolygót, az itt élő viszonyokat tanulmányoztam, és próbáltam megérteni, hogy hogyan képes együtt létezni a Birodalom, a köztársaság, és a hutt alvilág egy bolygón. Első körben azt akartam megtudni, hogy mik a helyi törvények, és hogy a három frakcióból milyen emberek tartózkodnak itt. Az is érdekelt, hogy voltak-e korábban áthágások, és miképp kezelték ezeket a helyzeteket. Ezen kívül még a bolygó maga érdekelt, hogy miből áll a felszíne, miért fontos mindenki számára, és hogy milyen lehetőségeket rejteget bármelyik frakciónak.
Másnap igyekeztem pontosan érkezni a találkozó helyszínére, nagyjából 0720-0725 körül ideérni, hogy ne kelljen sokat várakozzak, de mindenképp időben itt legyek. Amikor a nő megjelent nem szóltam semmit, csak térdre ereszkedtem a tisztelet jeleként. Figyelmesen hallgattam végig az eligazítást, amikor a nevemet említette, akkor a szemébe mertem nézni, jelezve, hogy "igenis értettem", ezen kívül természetesen kerültem a szemkontaktust. Ahogy végzett, és megjelent a LAAT, felálltam, és a foglyokat figyelemmel tartva elindultam volna a szállító felé, azonban érkezett egy kérdés az urdarr nőtől. Fejet hajtottam.
- Egyelőre nincs kérdésem, Lady Povoxa. Viszont célszerű lenne megtudni, hogy várható-e újabb vihar, ami elvághat minket a várostól. Ha engedi, akkor utánanéznék a hely meteorológiai jelentéseinek, hogy ne érjen minket váratlanul, ha ismét kialakulna egy.  - persze azt nem tette hozzá, hogy elég valószínű, hogy nem olyan egyszerű a helyzet, aminek a másik Sith beállította. Érthetetlen, hogy miért hívtak volna egy halálosztagost, és egy másik urdarrt, ha nem lenne rá alapos, nyomós okuk. Biztos volt benne, hogy valami váratlan, ismeretlen akadályba fognak ütközni, amiről a helyiek nagyon jól tudnak. Ha Lady Povoxa engedélyezte vagy parancsolta, akkor megnézte a meteorológiai jelentéseket, más esetben viszont egyszerűen felszáll a LAAT-ra.  




A hozzászólást Michael Nikostratos összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 03 Május 2018, 00:00-kor. (Reason for editing : Michael Nikostratos)

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 02 Május 2018, 11:09

Chuhk elég ramaty állapotban van. Valahogy a munkatábor nagyon nem neki való dolog. Mikor kiragadták a cellájából és szó nélkül vezették valahova már annyit tudott, hogy nem érdemes kérdezni mert a birodalmiak nem szívlelik ha hozzájuk szólnak. Mármint az inhumán lények. Kijutott a börtönből méghozzá a városba. Ezzel foglalkozott csak. Út közben amennyire csak tudta megnézte magának a környéket és mindent, ami mellett elhaladtak, hogy ha szüksége lesz rá akkor használhassa. Ez ugyanis akármi is akar lenni egy lehetőségnek kell legyen számára. Csak egyszer enyhüljön a rohamosztagosok figyelme és megpróbál megszökni. Csakhogy nagyon úgy látszott, hogy nem lesz ez egyáltalán olyan egyszerű. Egy piactérre vezetve várakozott és egy sith úrnő érkezett egy halálosztagos társaságában. Ez nagyon nem hangzott jól. Aztán jött egy másik sith nő is és előadta a feladatot amire küldeni akarják őket. A többi rab még fegyvereket is kapott csak Chuhk nem.
~Ha valakivel találkozok akkor talán komlinkkel verjem agyon? Már mintha ezért küldtek volna ide. Élő pajzs leszek b@ssza meg. Birodalmi férgek, hogy folyna ki a szeme az összesnek.~
Mást nem tehet minthogy szó nélkül követi a parancsokat és megy amerre vezetik.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Jelly Szer. 02 Május 2018, 20:06

Aric örült, hogy újra szabad levegőn és nyílt térségben lehet, mikor a köztársasági katonák ki kísérték őt és a társát a piactérre. A lény egy macskaszerű humanoid fajba tartozó fiatal nőstény volt.
Körbepillantott a téren, és kiszúrta a halálosztagosokat, amik stratégiailag fontos helyeken voltak. Annyi biztos, hogy a Birodalom is komoly erőket hozott a bolygóra, ahogy a Köztársaság is. Körbefordult a téren, és újra társára pillantott.
- Birodalmiakkal fogunk dolgozni - mondta undorodva.
A felszerelése nélkül meztelenek érezte magát, és az erőtől is elvágva érzi magát. Megdörzsölné az állát, és körbepillant az őrökön.
Az eligazítást unottan hallgatta végig, és dühösen nézett az azt eligazító nőre.
Együtt dolgozni a mestere gyilkosaival. Elhúzta a száját.
- Essünk túl rajta - morogta. Egy könnyű páncélt vett magához, majd egy vibrotőrt és egy lézerpisztolyt is magához vett. - Mi a neved?
Kérdezte a különös lánytól.
- Ha már együtt fogjuk hullajtani a vérünket, akkor bizony tudni kellene a nevünket.

Felszereléslista:


A hozzászólást Jelly összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 16 Május 2018, 19:41-kor.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Shadow Szer. 02 Május 2018, 21:53

Riku Blackclaw

Elérkezett az utazás napja, a szokottól most se tért el a viselkedésem, azaz teljes mértékig engedelmeskedtem a rám vigyázóknak, hagytam magam, kicsit se álltam ellen, de ezt megszokhatták tőlem a korábbi 4 hónapban. Nem panaszkodhattak, hogy vad, durva lennék, ellenkező, vagy bármi ilyesmi. Csak akkor szólaltam meg, ha kérdeztek, és ez igaz is volt a mozgásra is. Hiába járt át az erő ismét, ez nem változtatott semmin, hiszen eddig is ellenállhattam volna, a fizikai erőm meg volt ha az Erővel meg is szakadt a kapcsolatom, de nem tettem, nem akartam megtenni. Ők nem az ellenségeim, a történtek ellenére se, és ők is csak azt tették ami törvény szerint jogos is volt.
Ennek fényében teljes nyugalommal haladtam, majd mikor megérkeztünk akkor egy kicsit megremegtem a birodalmiak láttán. Nem a puszta jelenlétük ami aggasztott, csak egy rossz érzés, hogy eléggé a penge élén táncolok most.
- Igen, látom – jegyzem meg csendes nyugodt hangon a velem érkező rabtárs szavaira, majd a mellettünk álló Köztársaságiakra néztem. Valahogy az ő jelenlétük több megnyugvással töltött el, mint a Birodalmi felhozatal, amiből voltak egy páran.
Egy kicsit megállt bennem az ütő, mikor arra a nőre néztem, aki felhívta magára a figyelmet. Kísértetiesen olyan volt, aki miatt anyám oda rendelt az állomásra, akit elhoztam, és utána elkábított és leadott a börtönbe. Csendesen hallgatom végig amit mond, majd a két említett birodalmira pillantok, és a harmadik rabra. Nem igazán akart a korábbi rossz érzésem elmúlni, így kicsit csendesen az erőben kezdtem el fürkészni a környezetem, hogy felmérjem, kikkel is van dolgom.
- Csak nyugalom – pillantok a velem érkező rabtársra – Hallottad az Úrnőt, itt nem eshet egyik oldal se a másiknak, ha ezt betartjuk, és megoldjuk a feladatot, békésen távozhatunk – hangom csendes, nyugodt, majd kedvesen elmosolyodok, miközben elengednek annyira, hogy magamra vegyem a páncélt, bár azt úgy teszem, hogy véletlen se fedjem fel a hátamat.
- A nevem? – pillantok fel rá, majd felveszek egy vibrokardot és nézegetem, majd felé fordulok ráfigyelve kicsit meghajolva – Riku Blackclaw – megforgatom a kardot, majd tokjába rakom és a derekamra kötöm, aztán a másik rabtársunk felé pillantok, aki fegyvert se kap, se semmit.
- Remélem csak egy vicc, hogy őt így akarják küldeni? – teszem fel a kérdést csendesen, miközben bár nem tudok lőni nagyon, de elrakom a pisztolyt is, majd a komlinket, és felnézek arra aki a nevem kérdezte.
- Benned kit tisztelhetek? – kérdezem kicsit megkésve ugyan nyugodt hangon, majd ha a katonák jelzik, hogy menjünk a hajó felé bólintok és megindulok oda mindenféle ellenállás nélkül, bár szemem sarkából figyelem a két birodalmit, akiknek a parancsnoksága alá vagyunk beosztva.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 03 Május 2018, 00:00



Egy kaland: A közös munka





Echo bázis


Résztvevők: Riku Blackclaw, Aric Ouren, Siqsa Povoxa, Chuhk G'vaamnohrk,


DT-B3N / Ben Serrano és Darcol Randarn / Ballista



Következő körváltás: 2018. május 7. (hétfő)

Echo bázis DG36iqs


Helyi Idő: 07:35 OHI, 119.3 MU
Helyszín: Knossa, piactér
Feladat: Feltérképezni a bázist és visszafoglalni
Birodalmiak / foglyok: Siqsa Povoxa | Chuhk G'vaamnohrk | DT-B3N / Ben Serrano
Köztársaságiak / foglyok: Riku Blackclaw | Aric Ouren
Huttok / foglyok: Darcol Randarn / Ballista
piactér:

Datapadon keresztül a HoloNet helyi dolgait lehetett nézni, a műholdas adatokra rá kellett az egyik közelben levő terminálra csatlakozni. De szerencsére a HoloNet is folyamatosan friss adatokat közvetített, sugárzott, így teljes mértékben pontos volt az. Amikor utána néztek az új vihar kialakulásának esélyének, akkor örömmel nyugtázhatta mindenki, hogy 2-5% között volt ennek esélye csak. Szóval szerencsére szinte kizárható, hogy újra legyen bármi is arrafelé.
Siqsa ellenőrizte azt is, hogy a másik két rabbal mi a helyzet, a köztársaságiakkal. Külsőre mindössze annyi tűnt fel mindenkinek, hogy a nő két-három métert szinte a semmiből hátrarepült és az egyik ládának érkezett a háta. A többiek ugyan nem tudták, érezték, hogy mit tett, de Siqsa most először tapasztalhatta, hogy milyen, amikor erőhasználó elméjét ellenőrizte, mind a fiatal lány, mind a fiú azok voltak és az elméjük ereje ösztönösen lökte hátra a nőt, ahogyan az tanítva van. Ballista esetében semmi sem történt, a férfi nem volt erőérzékeny, sem használó.
Ben annak látott neki, hogy a törvényeket megnézze, egy több ezer oldalas pakkot le is tudott menteni a datapadjára, a legtöbb rész igazából számára wookie volt, értelmezhetetlen jogi blabla. Amit sikerült kiszednie belőle az az volt, hogyha valami történik, akkor mindhárom frakcióból egy-egy jogi személy az, aki közösen dönt az esetekről. Itt nem ölhet egy urdrarr sem csak úgy kénye kedve szerint. Bármi történik a frakciók között jelenteni kell és életbe lép mindez. Ha valakinek a saját frakciójabélivel van gondja, akkor a saját törvényeik vonatkoznak, de ha már másikat érint, akkor a három fős bíróság dönt. Szóval ez alapján Ben és Siqsa sem ölheti meg a köztársasági rabokat, ha szökni akarnának, hanem csak kábítani lehet és elvinni a hatóságokhoz, akik majd döntenek pár napon belül. A leírtak alapján kevés jogi eset van itt, nem sok gond szokott lenni.
Chuhk magában morogva és káromkodva, de jobb híján kénytelen volt felszállni a gépre.
Amint mindenki más is fent volt a LAAT egy sima hutt oldali pilótával szállt fel és indult el az Echo bázis irányába.
Aric és Riku számára a páncélt már nem kellett felvenni, abban jöhettek, de a fegyvereket kapták meg most beszállás előtt, ahogyan a komlinket is.

Echo bázis DG36iqs


Helyi Idő: 09:35 OHI, 119.3 MU
Helyszín: Echo bázis
Feladat: Feltérképezni a bázist és visszafoglalni
Birodalmiak / foglyok: Siqsa Povoxa | Chuhk G'vaamnohrk | DT-B3N / Ben Serrano
Köztársaságiak / foglyok: Riku Blackclaw | Aric Ouren
Huttok / foglyok: Darcol Randarn / Ballista
Echo Base:

Az út mintegy két óráig tartott és igencsak egyhangúnak volt mondható, az út alatt, hacsak valaki nem tett semmit, akkor teljesen egyhangúan telt el. Ami hamar nyilvánvaló lehetett mindenkinek, hogy a két köztársasági fogoly nem mint fogoly voltak itt jelen, hiszen mind a ketten kaptak bizonyos védelmet nyújtó páncélt és fegyvert, így legalább ők nem, mint élőpajzs voltak beküldve ide, mint szegény Chuhk.
Az út során hegyek, völgyek, patatok és erdők felett repültek el, mígnem egy hosszabb síkság következett. Itt rengeteg elhullott állattetem látszott, illetve két lezuhant LAAT félig betemetve, kiégve, holtestekkel körülötte. Hacsak valaki nem akarta, hogy leszálljanak és megnézzék ezeket, akkor a pilóta csak a koordinátákat továbbította, hogy hova lehet jönni értük. Végül két standard óra után feltűnt a távolban a bázis is.
- A biztonság kedvéért a tetőn landolok és nem a hangárban, ha ez megfelel önöknek – szólt a pilóta.
A válasznak megfelelően az ember férfi oda fogja letenni a gépet, ahova az utasai mondták. Amint landoltak már nyitotta is fel az oldalsó ajtót és ki is lehetett szállni.

Echo bázis DG36iqs


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Echo bázis 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 03 Május 2018, 08:00





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

A koponya titka
Játékostárs(ak) neve: Jivi Ako, Ethiriel Dan Luthar




Utána nézhettem a meteorológiai jelentéseknek, úgy tűnt, hogy nagyon valószínűtlen egy újabb vihar kialakulása - persze ez nem nyugtatott meg, csak ezzel az információval felkészültebb lehetek. Ha megjelenik egy újabb vihar, ami elvág minket a külvilágtól, akkor majdnem teljessen biztosak lehetünk majd benne, hogy mesterségesen keletkezett, és nekünk szánták. Idöközben a sith nő bemutat néhány félresikerült mutatványt, amit természetesen egyszerű aiper katonaként nem kommentálok, sőt, úgy teszek mintha nem is láttam volna.
Utazás közben nem igazán beszéltem, csak ha az urdarr nő kérdezett, hanem fél szemmel a foglyokat, másikkal pedig a tájat figyeltem, illetve amikor elég közel értünk a helyszínhez, akkor felkeltem, és a pilóta mellé sétáltam, hiszen onnan jobban láthattam - persze csak akkor, ha a sith nő nem tart igényt erre a pozícióra, ez esetben a pilóta másik oldalán helyezkedtem el. Figyeltem a helyet, próbáltam kiszúrni bármi nem oda illőt, bármi árulkodót. Ahogy a pilóta feltette a kérdést, az egyik tárolómból néhányszáz kreditet húztam elő.
- Ha megtenné, hogy köröz egy kicsit, hogy felmérhessük a helyet, roppant hálásak lennénk, és meghálálnánk a fáradozásait. - lóbáltam meg neki a pénzt, miközben az urdarr nőre néztem, ha láttam rajta, hogy magyarázatot vár, akkor adtam is neki.
- Ha felmérjük a terepet, akkor nagyobb eséllyel tudhatjuk meg, hogy mi történt. Ha egyszerűen megsérült az antennájuk, akkor nyugodtabban sétálhatunk be. Ha viszont egy óriási lyukat ütöttek az egyik oldalra, akkor biztosra vehetjük, hogy támadás történt, és a behatolási pontot tanulmányozva felkészülhetünk a lény- vagy lényekkel való találkozásra. Az is lehet, hogy meg tudjuk mondani mivel állunk szemben, illetve hogy mekkora. Csupán pár perc kitérő, Lady Povoxa. - igazából nem csak a helyet akartam tanulmányozni. Azt is fel akartam mérni, hogy mennyire öntelt, és hogyan reagál arra, ha egy pillanatra magamhoz ragadom a kezdeményezést. Ha krízishelyzetben is mindig egyeztetni kell vele minden döntésről, az nagyban nehezítheti a túlélési esélyeinket. Attól pedig nem tartottam, hogy egyszerűen megöl ha nem tetszik neki valami, hiszen itt a bolygó törvényei tiltják, hogy ilyet tegyen, bíróság elé kell vigyen, ahol még több esélyem van a túlélésre. Persze nem tudhatom, hogy mennyire haragtartó nőszemély, de nem hinném, hogy egy egyszerű katona miatt hosszú terveket szőne a bosszúra. Ha minden igaz, van annál jobb dolga is.  



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 04 Május 2018, 18:15

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
"Fear. Fear attracts the fearful.
The strong. The weak. The innocent. The corrupt. Fear.
Fear is my ally."
Az erőérzékenység felmérése nem igazán úgy ment végbe, mint ahogyan azt elképzeltem, ezt a nem szándékos kis kaszkadőr mutatványom elég jól jelezte. Szerencsére kétlem, hogy bárkinek is halvány fogalma lehet arról, hogy mi is történt, akivel meg esetleg kellett volna emiatt szóváltásba kerülnöm, státuszához hű viselkedéssel fogadta. Valószínűleg a raboknak érthetetlen lesz az egész, viszont én már ezzel is sokkal több dolgot megtudtam róluk, mint amennyit elárultak volna maguktól. Röviden sokkal nagyobb figyelmet kell majd rájuk fordítanunk, hiszen veszélyesebbek is lehetnek, mint az egyszerű csőcselék.
- Én már megtettem, az előrejelzések szerint nem igazán várható újabb vihar, de ha pontos adatokra kíváncsi, nézzen csak utána. - válaszoltam a tisztnek miközben a rabok sustorgására figyeltem. Kíváncsi voltam arra, hogy mégis milyen személyek és, hogy remélhetőleg nem készülnek semmiféle atrocitás elkövetésére. A feladat elvégzéséhez még lehet, hogy hasznunkra lesznek, de ha valami ostobaságot csinálnak, akkor kénytelenek leszünk elkábítani őket és visszacipelni a bázisra. Az út közben, a LAAT-ban pedig a törvénykezéseket és szabályokat böngésztem ami erre a bolygóra vonatkozott. Azt értékeltem, hogy olyanok esetében akik a Birodalom tagjai, beleértve a birodalmi rabot is, a mi törvényeink lépnek érvénybe, a köztársaságiakat meg amennyiben bármiféle szabályszegést követnek el, úgy el kell fognunk és visszavinni a bázisra.
A katona szavaira felkaptam a fejemet és kérdően néztem rá. Nem igazán tudtam, hogy miért akar pluszban repkedni a hely körül. Szerencsére hamarosan bő magyarázatot is adott minderre, és lévén nem volt miért ellenkeznem vele, valamint részemről ez elég katonai döntésnek tűnt, így csak egy bólintással jeleztem azt, hogy megértettem, és nincs ellenvetésem a dologgal kapcsolatban. Ezután elpakoltam a datapadomat és a fél és teljes rabokra fordítottam a figyelmemet.
- Miért lettek rabok? - tettem fel a kérdést, elsősorban a két köztársaságinak szánva, hiszen a legkevésbé sem érdekelt a harmadik rab miértje, hiszen ha úgy gondolták, hogy megérdemli a rab sorsot, akkor biztos igazuk volt. Ugyanakkor azt is jó lett volna tudni, hogy mégis mire számítsak a másik kettő esetében, hogy mit követtek el, ami miatt lecsukták őket. Mégis csak könnyebb lesz úgy döntéseket hoznunk, akár nekem, akár a halálosztagosnak, ha tudjuk, hogy piti tolvajokkal, vagy sorozatgyilkosokkal van-e dolgunk. Habár ha a köztársaság ilyen lazán bánna egy sorozatgyilkossal, az elég sokat elmondana a törvényeik és szabályozásaik hiányosságairól és értelmetlenségéről.

Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:
Faji képességek:


_________________
Echo bázis 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Echo bázis FUn312o
Echo bázis 6fZaEMM
Echo bázis EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Shadow Szomb. 05 Május 2018, 23:37

Riku Blackclaw

A piactéri kis ottlétünket egy kis közjáték tette látványosabbá, azaz mikor az úrnő, kapott egy kis ízelítőt, milyen az ha tud repülni hátrafelé. Sejtettem, hogy miért is, bár úgy tudtam, hogy ez jóval gyengébb következményekkel jár, ami könnyen védhető is, bár akkor a mellettem álló, akivel épp váltok pár szót ő is képzett erőhasználó, vagy nem lett volna ekkora hatás a dolognak. Annyi biztos volt, hogy a másik rab, akit a halálba akarnak küldeni nem az, vagy nem itt lenne.
A hajóra való felszállás után leültem a másik köztársasági mellé. Majd a pisztolyt ellenőriztem, hogy amíg nem kell biztosan ne legyen kibiztosítva, aztán elrakva fészkelődtem egy kicsit, és ha volt helyem akkor ott, ha nem akkor leköltözve a padlóra ültem lótuszülésbe és lehunyva a szemem, vettem egy mély levegőt, meditálva, legalábbis próbát tettem rá, ha nem zavart meg benne senki se az út elején. Szinte éreztem ahogy szemmel tartanak a birodalmiak, azonban mivel igen csak fiatal voltam tippre a többiekhez képest is, így minden bizonnyal sokakban felmerült a kérdés, hogy miért is kerültem börtönbe, s vártam, hogy ki lesz az első, aki felteszi a nagy kérdést.
Ha csendesen telt el az út, akkor csak akkor kelek fel, mikor megérkezünk a bázishoz és az ablakon át nézek ki, majd a bázist nézem, aztán a pilóta megszólal, mire a halálosztagos már reagál is, hogy ő még szeretne repkedni. Miközben magyarázgat az úrnőjének előre szólok a pilótának.
- Pilóta, szerintem is tegyünk még egy kört a létesítmény körül, ha lehet, és utána részemről a tető teljesen megfelel. – hangom csendes és nyugodt, majd az ablakon átnézek ki én is, hogy figyeljem a bázist, mikor az úrnő feltesz egy kérdést. Lassan felé fordulok.
- Hamis iratok miatt, asszonyom. – válaszolok röviden és direkt nem azt a megszólítást használva, amit tanultam, hogy kéne tennem, főleg, hogy nem tűnt magas rangúnak se. Ezzel szemben számára is csak egy erőhasználó rab voltam a Köztársaságtól ami számomra igen csak kedvező volt. Nem szívesen lepleztem volna le magam, előtte, mert akkor nehezebb lett volna a dolgom. Reméltem, hogy ennél jobban nem is érdekli, hogy pontosan miért és hogyan kaptak el. Hogy ez a válasz mennyire lesz elég másoknak az is kérdéses volt. Jelenleg azonban reméltem, hogy a küldetés jobban érdekel mindenkit, mint egy fiatal kis rab kölyök származása.
- Elnézést asszonyom, ha lehet akkor lenne egy kérdésem nekem is a küldetéssel kapcsolatban – szólalok meg azután, hogy ha rabtársam válaszolt, vagy nem igazán akarja megtenni. Ha a nő engedi, akkor folytatom csak. – Remélem, hogy csak műszaki hibáról van szó, és akkor fölösleges nálunk is a fegyver, azonban, ha nem, akkor az önökhöz tartozó rab is kaphat fegyvert? – teszem fel a kérdésem, bár csak az álláspontja érdekelt az ügyben, és ennek megfelelően fogok mérlegelni a ránk váró helyzettől függően. Azonban az messze áll tőlem, hogy végig nézzem ahogy a halálba küldik, ha olyan lesz a helyzet.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Ervin Bludheim Vas. 06 Május 2018, 20:42

Nem tudom miért vállaltam el ezt a küldetést. Amikor mindenféle csempésszel és gyilkossal dolgozok a legveszélyesebb küldetéseken, akkor legalább viszonylag biztos lehetek benne, hogy mind a pénzért vagyunk itt. Mindenki tudja, hogyha nem dolgozunk együtt akkor nem jut haza és nem tudja elkölteni a pénzét. De a birodalmiaknál? Ezt nem lehet tudni. Láttam olyat, hogy az egyik tiszt a rajtaütésünk közben fordult az alatta szolgálók ellen. Ki csinál ilyet? Remélem azok, akik velünk jönnek okosabbak ennél. Úgy tűnik a névleges vezetőnk valamilyen erő használó. Nagyszerű. Már mindegy, elfogadtam a küldetést. Innen már nem fordulok vissza. Úgy tűnik, hogy még pár rab is csatlakozik hozzánk. Nem mondom, hogy az előpajzs taktikával nagyon meg vagyok elégedve, de majd elválik, hogy hogyan viselkednek. Rengeteg plusz fegyverem van, de nem akarom minden jött mentnek oda adni. A gépen nem beszélek semmiről, még nem vagyunk olyan jóban, hogy bármit is mondjak a birodalmiaknak. A velünk jött katona legalább nem tűnik hülyének, de még nem is beszélt sokat.

Felszerelés:
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Jelly Vas. 06 Május 2018, 21:23

Ouren meglepődött a lány közvetlen hangvételén, és amilyen barátságosan felé fordult. Aztán magában bólintott, és rásandított.
"Nincs érzelem, béke van" és kifújta a levegőt.
- Hívj Tüskének - mondta a kalózok között használatos nevét. A hajóra felszállás közben nem kerülte el a figyelmét, hogy újdonsült barátja milyen árgus szemekkel figyeli a birodalmiakat. Ő sem tehetett mást. Tekintetével folyamatosan a halálosztagosokat vizslatta.
Nem hitte el, hogy ezekkel kell együtt dolgoznia. A jedi leckéi folyamán folytatott légzésgyakorlatokkal próbálta magát lenyugtatni, miközben leültek. A kezébe vette a vibropengéjét, és ellenőrizte a fogását. Mikor megszólalt a velük tartó birodalmi nő felpillantott, és mikor a társa válaszolt, vállat vont.
- Kalózkodás - mondta neki.
Közben a macskalány, akit okirat hamísitásért buktak le, feltesz egy kérdést.
- Lehet valamelyik csoport tudósai toltak el valamit - mondta a lánynak. Remélte, hogy a hangsúlyából nem hallatszott ki, hogy ő a sithekre gondolt. Hisz ki tudja milyen indítékból irtották ki a köztársaságiak és a huttok tudósai. Igazából nem lett volna meglepve, hogy ha csak a birodalom képviselőit találták volna ott életben.
- Milyen ott az őrség? - tette fel a kérdés. - Voltak ott katonák, hogy őrizzék a titkokat?
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 06 Május 2018, 21:47

Az úrnő valami oknál fogva úgy dönt, hogy repked kicsit. Chuhk elfojtja a kárörömét és csak néz maga elé. A későbbiekben is jól viselkedik és nem lehet rá panasz. Talán kicsit büdös és megviselt, de azt leszámítva tényleg nem lehet rá panasz. Csendben ül és néz maga elé. Ha ablak mellett van akkor azon ki és figyeli a környezetüket. Igyekszik megjegyezni a tájat. Az úrnő és a tiszt szűkszavú beszélgetését csak hallgatja. Egyedül akkor reagál mikor kérdést intéznek hozzájuk. Nem túl barátságos a hangja, de ilyen alapból és nem személy szerint a nőnek szól. Pedig személy szerint ha tehetné megfojtaná a nőt már csak azért is mert nagyon elege van ebből az egész helyzetéből.
-Rosszkor voltam rossz helyen. Úrnő.
És nem hazudik tényleg így van. Ha az embert elkábítják majd elveszik a fegyvereit és a páncélját, aztán eladják a birodalomnak akkor ha nem is tett semmit akkor is rabszolga már csak azért mert nem embernek született. Örülhet, hogy egyáltalán él bár nem fog sokáig. A kérdésre, hogy ő kap-e fegyvert nem ad feltűnő reakciót csak a szemét előbb a kérdés feltevőjére teszi majd az úrnőre. Az arca nem árul el semmi érzelmet.
~Naiv vagy lány. Én élőpajzsnak vagy teherhordónak vagyok itt nem azért, hogy megvédhessem magam ha bajba kerülnénk. A birodalmiak másképp gondolnak a rabszolgáikra mint a köztársaság.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 07 Május 2018, 00:08



Egy kaland: A közös munka





Echo bázis


Résztvevők: Riku Blackclaw, Aric Ouren, Siqsa Povoxa, Chuhk G'vaamnohrk,


DT-B3N / Ben Serrano és Darcol Randarn / Ballista



Következő körváltás: 2018. május 11. (péntek)

Echo bázis DG36iqs


Helyi Idő: 09:40 OHI, 119.3 MU
Helyszín: Echo bázis
Feladat: Feltérképezni a bázist és visszafoglalni
Birodalmiak / foglyok: Siqsa Povoxa | Chuhk G'vaamnohrk | DT-B3N / Ben Serrano
Köztársaságiak / foglyok: Riku Blackclaw | Aric Ouren
Huttok / foglyok: Darcol Randarn / Ballista
Echo Base:

Ben kiadta, hogy körözzenek még a bázis körül egy kicsit, amire bólintással reagált is a pilóta. Hamarosan pedig megérkezett a társaság a csapatszállítóval a bázis fölé, a kérésnek megfelelően jó négy-öt kört tettek a körül. Felül nem volt kifejezette nagy az egész, révén a tervrajz alapján is a föld alatt volt a nagyobb része. Idekint semmi sem látszott, csupán kidőlt fák voltak. A lenti kinti ütegek láthatóan tökéletes állapotban voltak, semmi sem utalt arra, hogy itt támadás történt volna. Közben Aric is kérdezett.
- Legalább két tucat őr, vagy több. Fejvadászok, katonák, rohamosztagosok, egyéb biztonsági emberek – mondta. – Leginkább a ragadozók ellen vannak meg a bent őrzött lények miatt kellenek, mintsem egyéb miatt. Titkok nincsenek, maximum az, amit a bolygó rejt. Én is voltam ott korábban két hónapig, a világ legunalmasabb melója volt.
Így ezek után történhetett a landolás, a pilóta mindenkinek kiadott egy code cylindert – hasonlatost, amit a birodalom is használ, de mégsem teljesen – hogy az ajtók, liftek és minden effélét kitudja nyitni a társaság. Ezek nélkül nehéz lett volna egy bázison közlekedni. Itt fent három lift is volt, amit igénybe lehetett venni, csak a társaságon múlt, hogy melyiket fogja. Az egyik nem is olyan messze a landolás helyétől, ez vitt a főhangárba. A másik kettő egymáshoz közel helyezkedett el, az egyik vadászgépeknek volt fenntartva, ezt értelemszerűen nem lehetett használni, a másik pedig az északi részen levő 7-es hangárba vitt el.

//Bocsánat a rövid posztért, csak azt hittem, hogy lesz valaki, aki leírja, hogy leszállás után megy a liftekhez Smile //

Echo bázis DG36iqs


statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Echo bázis 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 09 Május 2018, 23:37

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
"Fear. Fear attracts the fearful.
The strong. The weak. The innocent. The corrupt. Fear.
Fear is my ally."
Igyekeztem a lehető legkifejezéstelenebb arccal végighallgatni a rabok válaszait. Igazából roppant kevés információhoz jutottam, igazán reméltem, hogy lesz köztük egy amelyik beszédesebb is lehet a többinél. A lányt hamis okiratok miatt zárták be, a férfit meg kalózkodásért. Némiképp nevetséges, hogy a köztársaság nem vette észre, hogy mindkettő erőhasználó, hiszen a jedik folyton el vannak azzal, hogy a "jó" utat kell járni, és ők "segítenek" ezt megtenni, most mégis itt van két erőhasználó, akit egy gyengébb pillanatukban át lehet taszítani a "sötét" oldalra.
- Örvendek, hogy ugyan olyan szkepticizmussal gondol minden frakció embereire. - szólalok meg, miután a pilóta választ ad a kalóz kérdésére, természetesen a köztársaságinak intézve a szavakat. Nem kell Cereannak lenni, hogy értsem a hátsó gondolatot a szavai mögött. Nem vártam semmi mást egy köztársaságitól, még ha rab is, hogy első gondolata az legyen, hogy bármi rossz történik is, és van ott akár csak egy birodalmi is, az a mi hibánk legyen. Valószínűleg ezért fog nagyon hamar összeomlani a rendszerük, mert folyton másra mutogatnak, ha hibáznak, nálunk legalább nem így mennek a dolgok.
A feline lány megszólalása után rá szegeződik a tekintetem, és azon próbálok eligazodni, hogy vajon csak tudatlan, vagy teljesen ostoba. Természetesen nem akadályozom meg a kérdése teljes végigmondásába, de egyből nem is válaszolok, hanem a mi rabunkat nézem végig. Elég undorító egy teremtés, és csupán azért tartózkodom vele egy légtérben, mert muszáj. Az arcvonásai nem árulnak el semmit, így fogalmam sincs, hogy mit is gondol a gyermek szavairól.
- Őszintén szólva, ostobaságnak tartom. A raboktól nem azért vesszük el a fegyvereiket, mert szükségünk lenne rájuk, vagy mert jó szórakozás lenne. Igazából azt sem helyeslem, hogy önöknek adtak. A "kollégája" éppenséggel kalózkodásért került börtönbe, tehát nem kizárt az sem, hogy egyet gondol és ön ellen fordul, hiszen a kalózok elég minimális számú emberhez hűségesek, ha hűségesek egyáltalán. Ha mindenképp kockáztatni akar, akkor azt csinál amit akar. Abban nem akadályozhatom meg, hogy a fegyverét odaadja a rabszolgának, viszont ha akár rám, akár az őrmesterre emeli a fegyverét, úgy biztosíthatom arról mindkettejüket, hogy ő meghal, ön pedig bűncselekményben való segédkezésért mehet bíróság elé. - végig a feline gyermeket néztem a magyarázatom alatt, csak akkor sandítottam a másik két rab irányába, amikor róluk volt szó. Ha ezek után is ostobaságot akar elkövetni azzal, hogy fegyvert ad a másik rabnak, hát nyugodtan megteheti, de amit elmondtam, ahhoz is fogom tartani magam, és ha nem csalódom akkor az őrmester is.
A landolást követve mindenikünk kapott egy-egy code cylindert. Hasonló felépítése volt ahhoz, amit a Birodalomban is használnak, de valószínűleg nem pont ugyan oylan. Elég nagy hülyeség lenne, főleg ilyen helyen ahol a többi frakció is képviselteti magát.
- Szerintem kezdjük a legelején. Van kifogás ellene? - fordultam a birodalmi tiszthez mielőtt még elindultunk volna, hiszen ez már inkább katonai kérdéskörbe tartozott, mármint, hogy melyik liftet válassza a kis szedett-vedett csapatunk. Persze még nagyon keveseknek a véleményét valószínűleg meghallgattam, ha ő nem ad választ, mondjuk a fejvadászét, aki egészen mostanáig csendben volt. Jó lenne végre az ő hangját és véleményét is hallani, hogy valamit is meg tudjunk róla határozni. Amennyiben senkinek, akinek egyáltalán megfontolnám a véleményét, nincs kifogása akkor elindulok a legközelebbi lift irányába, hogy azzal lejuthassunk a bázis jelentősebb részébe.

Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:
Faji képességek:


_________________
Echo bázis 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Echo bázis FUn312o
Echo bázis 6fZaEMM
Echo bázis EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 10 Május 2018, 16:47





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

Egy kaland: a közös munka
Játékostárs(ak) neve: Riku Blackclaw, Aric Ouren, Siqsa Povoxa úrnő, Chuck G'vaamnorhrk, Darcol Randarn / Ballista




Figyelmesen végighallgatom a párbeszédeket, de nem fűzök egyikhez sem kommentárt. Nem azért vagyok itt, hogy a véleményem fejtegessem, én azért kellek, hogy ha szarul mennek a dolgok, legyen valaki akinek elég tapasztalata van kihozni a csapatot. Valószínűleg nem vezényeltek volna ide, ha nem rágom a felettesem fülét, hogy valami küldetést akarok, az elmondottak alapján bármelyik rohamosztagos elég lenne helyettem. Aztán ki tudja, lehet, hogy nem mondtak el nekünk mindent - nem ez lenne az első eset.
A pilóta teljesítette a kérésemet, amit a Sith nő se helytelenített - legalábbis látszólag - és megnézhettük a helyet magunknak. Erőszakos behatolásnak nem láttam nyomát, a lenti hely pedig valóban elég unalmas lehet a leírás alapján. Minden esetre mindjárt kiderítjük a dolgot. Rossz érzésem volt a hellyel kapcsolatban. A pilóta mindenkinek adott egy code cylindert, szívem szerint a birodalmi rabét elvettem volna, hogy biztosítsam a "hűségét". Ha van nála egy kulcs amivel bárhová mehet, mi állítja meg, hogy így tegyen egy óvatlan pillanatban? De annyira nem érdekelt, se fontosnak nem tartottam, hogy jelezzem aggályaimat - főleg, hogy volt nálam rangban módosabb személy, aki megtehette volna, ha zavarja. A kérdésre bólintottam.
- Rendben, az alábbiakat szeretném kérni a csapattól. Odalent a folyosók szélességétől függően egyesével haladjunk, ha az Úrnőnek is megfelel, akkor én vezetném a sort, illetve arra kérném, hogy ő zárja. Ezzel a csoportunk két szárnya lesz a lehető legjobban védett, bár valószínűleg erre nem lesz semmi szükség, mégse tudhatjuk, hogy mi vár minket odalent. Én nem zárnám ki a lehetőségét, hogy harc alakuljon ki. Ha ez megtörténne, próbáljunk együtt maradni, de külön fedezékben, viszont nem ismerjük a helyet, és a rádiót is zavarhatják, úgyhogy jó lenne, ha senki nem kóborolna el a csapattól, a feladat végrehajtását jelentősen nehezíti, ha hajkurászni kell egymást. Két dolog. Ha így csinálok - emeltem fel a kezemet ökölbe szorítva- akkor valami van előttünk, és mindenki legyen csendben, lehetőség szerint guggoljon is le. Ha pedig így intek, akkor haladjunk tovább előre, de továbbra is csendben osonva. - jeleztem az utolsó mozdulatot is. Úgy véltem ez a két jelzés döntő pillanatban fontos lehet, a többire nem állt szándékomban megtanítani a társaságot. - Számítok mindenkinek az együttműködésére, hogy minél előbb végezzünk. - néztem még utoljára a rabokra, aztán megindultam a Sith által kijelölt lift felé.  



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Ervin Bludheim Csüt. 10 Május 2018, 20:10

Úgy tűnik semmilyen veszélyes rab nem jött velünk. Kivéve a kalózt. Bár csak a bűnt tudjuk, akár a hajó kabalája is lehetett. Az biztos, hogy egyikük sem fog sok vizet zavarni. Akkor viszont a sith a birodalmi ügynök és én vagyunk a nagyágyúk, akikre a harcban lehet számítani. Nem nyugtat meg a tudat, hogy valószínűleg két birodalmira kell számítani. Nem vagyok nyugodt, az biztos. Egyenlőre probléma nélkül megérkezünk. Kint semmi nyoma nem erőszakos behatolásnak. Valószínűleg vagy nagyon profik törtek be, vagy valaki belül csinált valamit. Ha az előző van a háttérben, akkor gondolom ők már eltűntek a francba. Szóval szerintem az utóbbi állhat a háttérben. Közben megérkezünk és kiszállunk. Az ügynök felvázolja az ötletét, hogy hogyan tudunk haladni.
- Ha megbocsájt.- szólalok meg miután az ügynök befejezte a gyors oktatást.- Ha jól látom, az "úrnő" oldalán közelharci fegyverek lógnak. Nem lenne jobb, ha ő menne legelöl? Biztos jobbak a reflexei, ha nem kell neki lőfegyver. Több értelme lenne, ha maga vagy én hátul fedeznénk a társaságot. Ha valaki szembe jön, akkor találkozik a karddal, ha hátulról, akkor pedig egy lőzáporral. - Persze az igazi okom, hogy ne a sith legyen mögöttem, de szerintem elég ész érveket mondtam.- Ha az "Úrnő" fél a csapdáktól, akkor az egyik rabot viheti maga előtt. Ezért vannak itt, nem?

Felszerelés:
Ervin Bludheim
Ervin Bludheim
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 138
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Mar. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Erwin Vayne
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Shadow Csüt. 10 Május 2018, 20:40

Riku Blackclaw

A másik köztársaságból jött rab neve érdekes volt és valahogy azt sugallta, már első hallásra is, hogy katona lehetett vagy valami hasonló lehetett, de a hajón a válaszából megtudtam, hogy kalóz. Akaratlanul is az állomásra gondoltam, anyámra, és az ottani akciójukra, ami szintén kalóz hely volt, de elhesegettem a gondolatokat, miközben a másik rab szinte semmit se árult el, ami egy kicsit nehezítette a dolgot.
A pilóta is válaszolt közben amire oda is figyeltem, egy kicsit, de aztán az úrnő válaszolt, és inkább arra figyeltem, azonban nem csak arra amit mondott, hanem arra is, hogy hogyan. Ő se volt túl idős, de nálam minden bizonnyal az. A kissé kioktatás is jelezte, hogy egy egyszerű rabként kezel, semmi többnek, azon felül persze, hogy rájött, hogy erőhasználó vagyok én is, akár csak ő.
- Köszönöm, hogy a kezembe helyezi eme döntés jogát asszonyom. Reméljük, hogy nem kell rá sort keríteni, hogy a fegyverem átadjam számára, és így kelljen megvédenie magát, mert a bázison olyan esemény történt. – válaszolok nyugodt hangon a nőnek. – Azonban, természetesen, ha erre sor kerül és a jószándékommal visszaélve önök ellen fordítja az önvédelemre kapott fegyvert, akkor vállalom érte a büntetés rám eső részét. – folytatom továbbra is teljes nyugalommal a hangomban. A landolást követően nem indulok meg rögtön, hanem a birodalmi rabra nézek, és miután kirakom elé a karom, ha megindulna megszólalok csendesen.
- Ha úgy alakul tied a pisztoly amit kaptam, de te is hallottad a feltételt. Ne élj vissza vele, mert épp azért kapod meg a fegyvert, mert nem kívánom a halálodat. – nézek egyenesen a szemébe, majd ha reagál azt megvárom, és csak utána szállok le a cylindert átvéve. Elhelyezem a könnyű páncélon úgy, hogy ne hagyjam el biztosan és figyelem a két birodalmit, majd a kalózra nézek.
- Én nem ítélkezem azért mert ilyen utat választottál. Biztos okkal tetted Tüske, ahogy én is. Sajnos nem választhatjuk meg, hogy az utunk honnét indul, és van mikor azt se, hogy merre tart. Itt vagy, tehát a célunk egy és talán ezért se teszel te se olyat, ami ezt veszélyeztetné. – hangom csendes annyira, hogy a férfi hallja amit mondok. Ezután figyelem a kis eligazítást, és már megszólalnék, mikor a másik férfi megteszi ezt, és bár a zárása nem igazán tetszik amit mond, azért van benne igazság.
- Ebben igaza van, és ha az kell, akkor megyek én előre, ha úgy kívánják, ha ez megfelel önnek asszonyom, uraim. Én is inkább közelharcra lettem kiképezve, mint távolsági fegyverekre. De hogy ha nem felel meg önöknek, akkor ha lehet minél előrébb szeretnék lenni – mondom teljesen nyugodt tisztelt tudó hangon. Ezután attól függ hogyan döntenek haladok a kiszemelt lift felé. Az biztos, hogy ha kell előre megyek, mielőtt a fegyvertelent küldik előre, még azelőtt, hogy tudnánk mi is vár minket odalent.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 10 Május 2018, 20:54

Chuhk csak hallgatott és nézett. Már fejvadászként is híresen szűkszavú volt, de most birodalmi rabként ez kivételesen igaz. Mikor a fegyverről beszélnek akkor is csak nézi a két társalgó felet, de nem árul el az arca érzelmeket. A macskaszerű nő úgy látszik az erkölcsök és a tisztesség meg a becsület és a többi hülyeségben felnőtt figura. Ezt, megjegyzi mert akár még hasznot is húzhat belőle. A hajóról leszállás közben mikor a nő megállítja akkor visszanéz annak a szemébe. Nem olyan a tekintete min fejvadászként hisz mégiscsak megtörték kicsit azok amik történtek és talán pont ezért inkább morranásnak hathat a válasza.
-Nem vagyok hülye!
Majd ha nem engedi megpróbálja félrelökni az útjából, azt a kezet. Nehogy már egy rab is parancsolgasson neki. Kevés joga van, de annyi talán még igen, hogy raboknak ne hunyászkodjon meg. Lent megnézi a környezetét, de nem megy messze. Nem hiszi, hogy lát bármit is. Abba, hogy ő hova kerül nem szól bele, de azért vet egy olyan pillantást Ballista felé, hogy a férfi tudja ha egy szobában lennének ők ketten és Chuhk-nál lenne egy kötél akkor megfojtaná a férfit.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 11 Május 2018, 00:01



Egy kaland: A közös munka





Echo bázis


Résztvevők: Riku Blackclaw, Aric Ouren, Siqsa Povoxa, Chuhk G'vaamnohrk,


DT-B3N / Ben Serrano és Darcol Randarn / Ballista



Következő körváltás: 2018. május 15. (kedd)

Echo bázis DG36iqs


Helyi Idő: 09:45 OHI, 119.3 MU
Helyszín: Echo bázis
Feladat: Feltérképezni a bázist és visszafoglalni
Birodalmiak / foglyok: Siqsa Povoxa | Chuhk G'vaamnohrk | DT-B3N / Ben Serrano
Köztársaságiak / foglyok: Riku Blackclaw | Aric Ouren
Huttok / foglyok: Darcol Randarn / Ballista
Echo Base:

Azt Siqsa tudhatta a tanulmányai során, hogy a köztársaság akár a Jediket is bebörtönzi, ha azok a törvények ellen tesznek, így igazából ebből kiindulva nem volt olyan meglepő, hogy erőérzékenyként, vagy minimális használóként – ezt nem tudta eldönteni, csak azt, hogy érzékenyek – börtönbe zárják őket.
Siqsa végül megmondta, hogy melyik liftet válasszák, ez pedig a főhangárba menő volt. A lift kellően nagy és tágas volt, hogy mindenki kényelmesen beférjen. Egyedül a pilóta maradt fent, de ha igény volt arra, hogy ő maga is lemenjen a többiekkel, akkor megtette, ha nem, akkor felszállásra készen tartotta a gépet, hogyha menekülni kell, akkor feltudjanak a lehető leghamarabb szállni.
A lift leérkezett a hatalmas hangárba, ahol most is voltak gépek, amennyire látszott. Több kisebb vadászgép, illetve egy nagyobb – olyan diplomata hajó nagyságú – kutatóhajó, ezenfelül két kisebb szállítóhajó. Közvetlenül a lift mellett volt működő terminál, így aki nem kapta meg korábban a bázis térképét az most itt nyugodt szívvel letölthette azt, egy igen részletest. Ami rögtön látszott, hogy az energiával gondok vannak a fények vibráltak, hol volt, hol nem volt világítás. A generátorszoba nagyjából pont a bázis másik felén volt a lakókörzeteknél, a sötétebb színnel jelölt szoba, benne két narancssárga relével. Egyébként a fények ki-be kapcsolásának zaján kívül síri csönd volt mindenhol.
Innen három irányba is mehetett a tovább, a térkép alapján minden folyosó kellően tágas ahhoz, hogy három-négy ember kényelmesen elférjen egymás mellett, a keskenyebbek is olyanok, hogy párban lehesse haladni.

//A megérkezési pont a fekete csillag helyén van.
Bocsánat a rémes reagért, egész nap migrénnel döglődöm…//

Echo bázis DG36iqs


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Echo bázis 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 14 Május 2018, 04:26

Siqsa Povoxa
Sötét Jedi Padawan
"Fear. Fear attracts the fearful.
The strong. The weak. The innocent. The corrupt. Fear.
Fear is my ally."
Örültem annak, hogy a köztársasági gyermek hangosan is elismételte, hogy milyen következményekkel jár az, ha fegyvert ad a birodalmi rabnak, és hogy ez teljes mértékben az ő döntése és nem erőltette rá senki, így ha mégis csak ebből következően kerülne atrocitásra sor, akkor mindenki hallotta, hogy jogosan léphetek fel. Legalább ezzel is kevesebb lesz a nehézség ebben az ügyben, bár remélem ezt nem fog kelleni eljátsszuk.
A leszállást követően a közte és a fegyvertelen rab között lejátszódó kis közjátékon csak elmosolyodom. Azt már tapasztaltam, hogy naív a lány, de mégis most éreztem eddig talán a leginkább, hogy mennyire. Számomra rendkívül szórakoztató volt azt látni, hogy olyat akar megmenteni minden áron, aki fordított esetben nem tenné meg ugyan ezt. Valószínűleg ha a saját élete és a lányé között kell választania, akkor biztos nem a lányét fogja választani, és őszintén nem fogom hibáztatni emiatt, hiszen nem ő volt, aki a bizalmát feleslegesen és rossz helyre tette, de ez már nem az én problémám.
- Milyen jó megfigyelő és milyen kedves, hogy a biztonságom miatt aggódik. - szólalok meg, miután a fejvadász és a gyermek elmondta a magáét, a szavaimat egyelőre leginkább a fejvadásznak intézve. - Az, hogy elől haladok, vagy hátul, az teljesen mindegy, hiszen ha ténylegesen támadnak is, bármelyik oldalon is legyek, önök attól még nem feltétlen fognak megmenekülni, így véleményem szerint sokkal jobb, hogyha az őrmester taktikáját követjük. Amiatt fölöslegesen aggódnak, hogy esetleg kardot állítanék a hátukba, hiszen a törvények nem engedik meg mindezt számomra, és elég nagy sértés az irányomban, hogyha azt feltételezik, hogy megszegném őket. Másrészről pedig nem hiszem, hogy a rabok jelenléte azért volna, mert hogy élő pajzsnak küldték őket ide, vagy legalábbis a többséget nem. De roppant érdekes, hogy így gondolkodik róluk, önnek talán ezt mondták? - közel sem esett nehezemre mosolyogni és kedvesen beszélni. Valószínűleg mindenki másból is legalább annyira kihozza az érzelmeket, ahogy azt a birodalmiakból szokta. Arra nem tettem megjegyzést, hogy a birodalmi lány megjegyezte, hogy közelharci kiképzést kapott, ahogy arra sem, hogy milyen önfeláldozóan felajánlotta, hogy majd megy ő előre. Valószínűleg pont ez lesz a veszte és nem kizárt, hogy az egész akciót kudarcba fullaszthatja, ha nem tanul meg viselkedni, vagy parancsot követni.
- Indulhatunk amikor jónak látja, őrmester. - továbbra is megtartottam a mosolygást és a kedves hangnemet. Amennyiben a férfi változtatott a csapat felállásán, úgy alkalmazkodtam ahhoz, máskülönben az általa eredetileg elmondottakat követtem. A lifttel való leérkezés után is a férfire figyeltem, hogy merre is akar tovább menni, természetesen azután, hogy a magam számára is megszereztem egy egészen pontos tervrajzot a helyről, hiszen soha sem lehet tudni, hogy az mikor jöhet jól.
Felszerelés:
Misztikum jártasságok:
Szakértelmek:
Faji képességek:


_________________
Echo bázis 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Echo bázis FUn312o
Echo bázis 6fZaEMM
Echo bázis EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 14 Május 2018, 12:06





1. szint
Előtörténet | Hajó (még nincs)  | Adatlap

Felszerelés:

Egy kaland: a közös munka
Játékostárs(ak) neve: Riku Blackclaw, Aric Ouren, Siqsa Povoxa úrnő, Chuck G'vaamnorhrk, Darcol Randarn / Ballista




- Nem lenne logikusabb. Nem tudom maga milyen képzést kapott, és azt sem, hogy a többiek. Épp ezért ha túl nagy koncentrációjú tűz zúdul a közelharcosok hátába, az mindenkinek nehezíti a dolgát. Maga és én nem tudunk olyan pontosan célozni, mert félő, hogy a társainkat lőjük le, ahogy a közelharcosok nem tudnak nyugodtan az ellenfélre koncentrálni, mert elképzelhető, hogy beleállnak egy lövésbe. Épp ezért az Úrnő dolga ha támadás ér minket nem az, hogy az előttünk lévő ellenfelet likvidálja, hanem az, hogy védje a hátunkat, ezáltal biztosítva, hogy nyugodtan vegyük tűz alá az ellenséget, és ne tartsunk arról, hogy valami a nyakunkba ugrik. Természetesen ha egy olyan ellenséges hordával találkozunk, aki áttör a lövéseink tüzén, akkor jól jönnek a közelharcosok, mint a lány, aki megfelelő képzést kapott. Nem zárhatjuk ki az esélyét annak sem, hogy odalent beszorítanak minket, amikor ismét az a legjobb lehetőségünk, ha a két szárny megfelelően védett, és megfelelően eloszlott.  Ezen kívül szeretném én vezetni a csapatot. Persze az is lehet, hogy csak paranoiás vagyok, és semmilyen problémába nem ütközünk odalent. - válaszoltam, aztán még a lányhoz is odafordultam.
- Ha szeretnéd, jöhetsz mögöttem, illetve ha elég széles folyosóhoz érünk, akkor mellettem. Ezáltal az elülső szárny is védett mind közelharc, mind távolsági harc esetén. - mondtam, aztán ha mindenki elfoglalta a helyét, akkor el is indulhattunk a lift felé. Ahogy leérkeztünk, egy fő hangárban találtuk magunkat, ahol nagyjából felmérhettük a bázis állapotát.
- Az áramellátás ingadozik. - jeleztem meg, a fények felé mutatva. - Ha az úrnőnek és a csapatnak nincs ellenére, akkor szeretném kinyitni a hangárt, és megkérni a pilótánkat, hogy inkább itt várakozzon. Mivel a lift az egyetlen útvonalunk a menekülőhajóhoz, és nem tűnik stabilnak az ellátás, ezért feszélyezve érezném magam odalent. - mondtam, és ha beleegyezik a csoport, akkor nekilátok kinyitni a hangárt, miközben remélem, hogy valaki értesíti a pilótát a megváltozott helyzetről. Persze ha nem egyeznek bele, akkor se pánikolok, a pilótaképzésemnek hála ha szükséges az egyik itteni géppel is el tudnánk menekülni. Legalábbis én egy vadászgéppel biztosan, maximum az ölembe ül az úrnő.
- Szerintem célszerű lenne az irányító szobába, illetve az orvosi szobába menni először, és mivel az előbbihez az utóbbin keresztül is vezet út, így én erre mennék, de a döntést a csapatra bízom. - Ne érezzék úgy szegény köztársaságiak, hogy a csúnya birodalom elnyomja őket, még a végén panaszkodnak aztán valami diplomácia problémának a forrásai leszünk.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Shadow Hétf. 14 Május 2018, 19:42

Riku Blackclaw

Mit is vártam, a másik rabtól, talán, hogy megköszöni? Korábbi páros se tette, ha csak nem veszem a börtönben való ébredést annak, ahelyett, hogy sose ébredtem volna fel. Útjára engedem, egy csendes megjegyzéssel.
- Nekem ennyi is elég – mosolyodom elkedvesen, a durva válasz ellenére is, majd figyelem a kialakult beszélgetést, aminél nem tudtam, hogy jobban elmosolyodjak e, mikor az úrnő, válaszolt a velünk érkezett férfinak, ráadásul kicsit ki is térve arra, hogy feláldozhatónak tart minket. Jól tudtam, hogy ő se tekint ránk másképp, de ezzel most kicsit böködhette a másikat, mintha ő nem ilyennek tekintene minket. Hiszen fegyvert se adott volna nekünk, sőt a saját fogjuk nem is kapott ilyesmit, de még egy páncélt se. Ez elég jól jelezte, hogy mennyire feláldozhatónak tartja.
Ezután becsatlakozott a halálosztagos is, aki kissé meglepett, mikor nem durván elutasító volt, főleg, ahogy elkezdte, hogy semmit se tud arról, ki milyen képzést kapott és ebben tökéletesen igaza volt. Csak azoknál lehetett ezt gyanítani akiknél ott voltak az egyértelmű jelek, azonban rabtársaimról, velem együtt már annál kevesebb derült ki. Ennek ellenére végül belemegy, hogy mögötte, vagy mikor lehet mellette haladjak.
- Igen, szeretném uram. – válaszolok nyugodt hangon a kérdésére, hogy szeretnék e elől lenni vele. Ezután ahogy haladunk lefelé, feltűntek a lámpa fényei nekem is, ami nem jelentett túl sok jót, majd bólintok.
- Részemről megfelel, ha szükséges el tudok vezetni egy teherhajót, de jobban örülnék, ha nálam tapasztaltabb pilóta vinne ki minket, ha vészhelyzet van. – füzöm hozzá nyugodt hangon, majd ha mindenki egyetért, akkor próbálom elérni a pilótát, hogy jöjjön be a géppel a kinyíló hangár kapun keresztül, és maradjon készenlétben, ha esetleg menekülőre kéne fognunk.
Ezek után nézek Tüskére, és szólalok meg felé csendesen.
- Kicsit rossz érzésem van, neked? – kérdem, majd a katonára pillantok.
- Talán onnét tudhatjuk meg a leggyorsabban, hogy mi történt. Remélem, hogy az energia probléma nem fog túl sok problémát okozni – mondom csendesen, miközben várakozok, hogy a pilóta visszajelez e közben. De ha megindulunk, akkor a katona után, vagy éppen mellette haladok, a levegőbe szimatolva, és hegyezve a füleimet, miközben még az erő segítségével próbálok ezekre ráerősíteni, hogy jobban felfedezzek valamit ami alapján könnyebben kiindulhatunk.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 14 Május 2018, 22:24

A kapott mosolyt nem tudja hova tenni úgyhogy nem is reagál rá. Azt, mindenesetre elkönyveli magában, hogy az a nő furcsa és az a fajta, aki hajlandó másokért még a saját életét is veszélyeztetni. Az indulás előtti kis vitába ő nem szól bele hisz csak egy rabszolga. Méghozzá az úrnő szavaiból, azt veszi ki, hogy ő az akit élőpajzsnak hoztak. A köztársaságiak ezért kaptak fegyvert és páncélt. Eléggé el vannak kényeztetve. Túlságosan is hisz a lány még, azt is felveti, hogy ha úgy alakul akkor ő tudna egy hajót elvezetni. Mintha egy sith vagy egy halálosztagos ne tudna. Ha pedig tudnak akkor inkább ők vezetnek minthogy egy rabszolgára bízzák ezt. Chuhk direkt nem is jegyezte meg, hogy ő is tudna vezetni egyet ha úgy alakulna a dolog ugyanis nagyon előnyös lenne számára ha idekerülne és lehetőleg úgy, hogy az úrnőtől és a fickótól megszabadul.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Echo bázis Empty Re: Echo bázis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.