Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Go down

Privát játék Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 01 Dec. 2018, 00:02


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 01 Dec. 2018, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

Morwen egészen korán érkezett meg Zakuul-ra, egyik szenátor ismerőse – talán barát is – invitálta el, hogy tartson vele. Nem kifejezetten a bál miatt, hanem egy tárgyalásra, amin felül lesz még a bál is. Vele tartott Nemic kérésére a férfi padawanja is Essia Sagan, aki már el is vegyült itt. Ahogyan közeledett Organa felé a férfi tisztelettel biccentett az irányába és a nevén köszöntötte, hogy „Avenay mester”. A nő elmosolyodott és viszonozta a köszönést.
- Lord Organa! – biccentett ő is hasonlóan.
Lehet, hogy ellenfelek, ellenségek voltak, de az nem jelentette azt, hogy ne adják meg egymásnak a tiszteletet. Sőt, úgy vélte, hogy elég gyerekes lenne, ha nem tennék. A bál kezdete előtt ő maga is megérezte elég hamar azt, hogy valaki közeledik, ösztönösen is megfeszültek az izmai ugrásra készen, de itt nem történhetett semmi. Nem tagadhatta, hogy nagyon, de nagyon megdöbbent, amikor a császár és a császárné sétáltak be a terembe. A legjobb tudomása szerint a császár még a háborúban sem vett részt, erre most fizikailag jelent meg. Volt egy olyan érzése, hogy ez volt a valódi teste a férfinak, mert semmilyen olyan legenda nem volt róla, ami arra utalt volna, hogy másokat szállt meg. Néhány pillanatig volt csak merev, utána nyugodtan szemlélte az eseményeket, tudta, legalább is bízott benne, hogy semmi sem fog történni. Úgy tűnt, hogy ez az este folyamatos meglepetéseket tartogatott, mert a kezdő tánc után a korábban említett Organa nagyúr lépett oda nőhöz és kérte fel egy táncra. Nem volt igazán oka nemet mondani, így elfogadta a felkérést. A tánc közben még röviden el is tudott beszélgetni a férfival, majd a tánc végén ment ki-ki a saját dolgára.
Ahogyan visszatartott a parkett szélére akkor vette észre Miin-t a tömegben, így oda is sietett hozzá, majd köszöntötte őt.
- Szép jó estét Miin, nem is tudtam, hogy el szokott járni efféle rendezvényekre – köszöntötte a nőt.

felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Shadow Vas. 02 Dec. 2018, 16:54

Heiwanna Miin Klodov

Egy újabb olyan nagy hivatalos esemény, amin részt is vehettem, és ráadásul nem is igazán akartam volna kihagyni se. Igaz, az utóbbi idők eseményei egy kicsit változtattak a dolgokon, de attól még sokak számára nem voltam több, mint egy kintről jött író, aki a történetei mellett, még a helyi fajokat is kutatja, majd ír róluk. Ennek hála juthattam el ismét ide, ahol a felsőbb körök is vannak. Ennek megfelelően öltöztem estélyibe ahogy illik, és nem is nagyon hoztam magammal sokmindent, csupán egy adattáblát, ha épp valaki megtalálna valamivel, és fel kéne jegyeznem néhány dolgot. Igazából próbáltam elvegyülni most, és kikapcsolódni, ami jó lett volna, igaz annak fényében, ami történt eddig egy kicsit azért próbáltam a Birodalmiaktól nem túl látványosan azért, de távolságot tartani. Igaz, itt semmi nem történhetett, de azért jobb lenne nem jobban magamra vonni a figyelmet, mint, ahogy azt kéne. Ennek fényében egy ital társaságában beszélgettem azon személyekkel akik eddig is már támogattak, vagy írtam nekik. Teljesen nyugodt voltam, egészen a megnyitóig, ahol eléggé furcsán kezdtem magam érezni, igaz a furcsa a nem épp a legjobb szó rá, inkább nyomasztóan, fojtogató. Figyeltem az érkezőket, majd megkönnyebbültem, mikor ez az érzés végre megszűnt.
Örültem viszont, hogy a nyitótáncra nem kapott el, akarom mondani kért fel senki se, így csak nézhettem azt, majd feltűnt egy számomra oly kedves személy is, de nem akartam zavarni, így kicsit odébb vonultam, és csak onnét figyeltem az eseményeket. Szép volt meg kell hagyni, és miután végetért Morwen is kiszórt engem, és oda is jött hozzám. Fejet hajtottam felé, ahogy köszöntöttem.
- Avenay mester – majd elmosolyodtam kedvesen. Szívesen öleltem volna meg, de az illem és a hely se volt erre alkalmas.
- Sokan íróként ismernek, és ennek hála eljutok az ilyen eseményekre. Remek lehetőség esetleg egy új könyv ötlethez, vagy esetleg egy korábbi folytatásához. – hangom nyugodt és csendes, ahogy beszélek. – Természetesen, a kikapcsolódásról is szól számomra is – mosolyodok el ismét.
- Nem hittem volna, hogy önnel is itt össze futok Mester – teszem hozzá, de már nem teszem hozzá, hogy örülök neki, szerintem az elég látványos a boldogabb pofin amit vágok.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 03 Dec. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

A kérdésére kapott válasz kissé meglepte, hogy kapcsolatok révén jutott el ide. Volt egy olyan érzése Morwennek, hogy összekeverte a nő azt, hogy ez nem a Köztársaság valamelyik szenátusi rendezvénye, ahova tényleg kell a protekció. Igazából meg mert volna esküdni, hogy elég sok szegény eljön, hogy együtt szórakozzon az elittel és ingyen egyen-igyon, hátha még munkára is le tudnak csapni. Kicsit közelebb lépett a nőhöz, mert a halk beszéd miatt nem nagyon hallotta, értette, hogy mit mond a másik. A zene és mások beszélgetései kellően elnyomták a nő beszédét.
- Ide bárki besétálhat, aki csak akar, nem kell külön meghívó, vagy rang hozzá – mosolyodott el.
Arra bólintott, hogy pihenni és kikapcsolódni, arra valóban remek volt ez a hely, gyönyörűen nézett ki, maga az egész bolygó is, noha bolygóváros volt, mint Coruscant, de teljesen egyedi, más légkör. A visszakérdésen nem csodálkozott, már csak udvariasságból is illett feltenni.
- Az egyik ismerősömmel jöttem ide, egy szenátorral, ha pedig itt voltam, akkor Rix mester tanítványát elhoztam ide, aki velem tartott az úton, had nézzen itt körbe – magyarázta.
Gyorsan körbenézett, de nem látta a lányt, hogy merre lehet, amiatt nem aggódott, hogy elveszne.
- Ha nem nagy kérés, megtenné Miin, hogy egy kicsit hangosabban beszél, nem szeretnék illetlen közelségbe lépni, hogy értsem, amit mond. Hangos a zene és mindenki más is – szabadkozott egy kicsit.
Ha megkapta a választ a kérésére, akkor folytatta.
- Egyébként már csak a császári pár ittléte miatt is érdekes a mai nap. Ha minden igaz évezredek óta nem látták így…

felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Shadow Kedd 04 Dec. 2018, 23:59

Heiwanna Miin Klodov

Morwen kis megjegyzésén elmosolyodok, miután közelebb lépet, majd csak hozzáteszem, hogy most csak ő hallja, ha már közelebb lépett.
- Lehet kihagytam volna most, ha nem teszik meg. – majd hangosabban folytatom, hogy a zene miatt és jobban halljon és ne kelljen annyira közel állnia.
- De igaz, már ez a látványosság megérte, hiszen jó kérdés, hogy megérjük e a következő ilyen alkalmat, ha tényleg ilyen gyakran mutatkozik. – mondom nyugodt hangon, majd körbenézek.
- Érdekesek ezek az események, hogy milyen békésen megvannak egymás mellett a frakciók tagjai, ez mindig lenyűgözött az ilyen alkalmaknál, amiken eddig részt vettem – csevegek nyugodt hangon, majd mosolyogva körbe nézek az itt megjelenteken – Örülnék, ha ilyen béke lenne máshol is – jegyzem meg, majd Morwenre pillantok.
- Mihez lenne kedve Mester? – teszem fel a kérdést kíváncsian.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 06 Dec. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

Miin a szavainak egy részét még halkan mondta, amit már tényleg csak úgy hallott Morwen, hogy közelebb lépett a nőhöz. A szavaira bólintott, de mindez már a múlt volt, a lényeg az, hogy a nő itt volt, a miként annyira nem számított. Azzal teljesen egyetértett, hogy ez valóban különleges alkalom a császár jelenléte miatt és a korábbiakból adódóan nem feltétlen biztos, hogy megélik az, hogy újra lássák.
- Ön ismeri a császár faját, mennyire jellemző náluk, hogy ennyi ideig élnek? – kérdezte.
Saját maga szinte semmit sem tudott, de igazából érdekelte, már csak amiatt is, hogy a legnagyobb ellenségüket a lehető legjobban megismerhesse. Nem sok olyan fajt ismert, ami képes volt ennyi ideig elélni főleg nem a saját testében. Igazából egyetlen egyet sem. Nagyon keveset tudott a csillagködön kívüli fajokról és már csak a császár miatt is érdekelte mindez.
- Egy este idejére mindenki képes visszafogni magát. Egyébként pedig nem a személyi ellentétek azok, amik képviselik a frakciókat, vagy az egymás iránti ellenszenvet, már akinél mindez megvan. Pusztán az eszmék azok, amik a nézeteltéréseket, vagy a háborút szülik. A legtöbbekről pedig meg sem lehet mondani, hogy melyik frakcióba tartozik. A nagyurak kivételek, vagy egy jedi, mint én, esetleg a huttok. De az átlag személyekről senki se mondja meg, hogy mely frakciót képviselik. És ez így rendjén is van – fejtette ki a gondolatát.
Mikor egy pincérdroid elhaladt mellettük, levett egy pohár italt és belekortyolt.
- De gondolom arra is utalt szavaival, hogy látta, hogy Lord Organa-val táncoltam. Régebb óta ismerjük egymást, harcoltunk egymás ellen a csatatéren is, akkor még nem voltam tanácstag. Nincsenek negatív ellenérzéseink egymás irányába, talán önnek furcsa lehet, de leginkább tiszteljük egymást, még akkor is, ha ellenséges oldalon állunk – mosolyodott el.
Arra egy pillanatra elkomorodott, hogy Miin ilyen békét akarna mindenhol.
- Sajnos ez kivitelezhetetlen, maximum úgy lehetne, ha rákényszerítené valaki mindenkire ugyanazt. Az pedig miben lenne más, mint a birodalom fasizmusa? – kérdezte őszintén.
Az utolsó kérdés kissé meglepte, nem nagyon tudta, hogy mivel is lehetne a táncon, beszélgetésen kívül elütni a időt.
- Nekem már ez is megfelelő, hogy hallgatni a zenét, figyelni a táncokat, beszélgetni. De ha önnek van valamilyen ötlete, akkor örömmel hallglatom.

felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Shadow Hétf. 10 Dec. 2018, 13:29

Heiwanna Miin Klodov

Morwen kérdésére a Császár felé néztem, majd vissza rá kicsit elgondolkozva.
- Vannak fajok, akik képesek a hosszú életre, de a Kree faj ilyen hosszú életre nem. Igaz, ők is három-négyszáz évet is élhetnek, de ha igazak a legendák a Császár jócskán idősebb ennél. – töprengek egy kicsit – De ha azt vesszük, hogy engem is változtatott valami az ideérkezéskor, most kitudhatja, milyen hatást váltott ki még a Császár esetében az Erőre való érzékenység. – gondolkozgatok egy kicsit beszéd közben, tanulmányaimat is felidézve.
- Celestial és a Kree Örökkévalók, akikről tanultam, hogy nagyon sokáig élnek, még a fajomnál is hosszabban. De ők szinte már halhatatlanok, még a számunkra is, úgy, hogy mi sok ezer évet élhetünk... – kicsit a végén azért érezhető, hogy elkomorodok - …azonban hatalmas a galaxis és olyan kicsik vagyunk benne, nem lepne meg, ha még lenne több ilyen hosszú életű faj, ahogy számtalan olyan, akik élethossza közelebb áll az itt is átlagosnak számító élethosszokhoz. – teszem még hozzá, majd  hirtelen témaváltással próbálom elrejteni a kicsit komorabbá váló hangulatomat, hiszen azért ez fájó pont számomra, hogy ha nem csinálok akkora hülyeséget, akkor végig nézhetem azt, hogy mindenki meghal körülöttem öregségben, és tisztában vagyok vele, hogy a családom is még élhet. Ez még Morwen előtt se ismeretlen, mert erről már beszélgettünk korábban is, hogy a többi érkezővel ellentétben, engem lenne aki várna otthon.
- Igen, ez teljesen így van a csillagködön kívül is – jegyzem meg Morwen szavaira. – Nem így értettem, hanem általánosságban, és nem furcsa a kölcsönös tisztelet se, hiszen diplomataként se az ottlévő személyek egymással vitatkoznak, tárgyalnak, hanem azok nevében, akik odaküldték őket, és az esetek többségének a két diplomatának semmi gondja nincs egymással. – mondom nyugodt hangon, majd sóhajtok egyet.
- Tudom, hogy nem lehetséges, vagy ha össze is jönne, akkor meg tartós nem lenne, még egy fajon belül se. De itt talán sose lesz évezredekig tartó háború, ami azért a galaxis életté nagyon befolyásolja, és egy fajomhoz közeli faj a Skrull akik háborúznak a Kreekel odakint. – hangom kedves és nyugodt, majd a Pincér droidtól szerzek még italt.
- Nekem ez is teljesen megfelel Mester, csak néha azért van olyan érzésem, hogy nem mindenki rajong azért, hogy sokat beszélek, de a beszélgetéssel zenehallgatás közben és a tánc figyeléssel nincs gondom, míg nekem nem kell táncolnom. Egy törzsibb közösségben még megfigyelem, hogyan táncolnak, és hogy a bizalmukat jobban elnyerjem beállok szívesen, csak az ilyen eseményekhez a tánctudásom a nem a legjobb. – fejezem be végül, és kicsit iszok is az italból.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 11 Dec. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

Azt valahogy Morwen is törvényszerűnek érezte, hogy vannak hosszú életű fajok, hiszen Miin-é is az volt, az Anzatiké is, amit tudott, ahogyan a wooki-k, vagy a netik is nagyon sokáig éltek. Azonban az urdrarrok nem voltak ilyenek. Az, hogy a halált próbálták kijátszani egy teljesen más kérdés volt. Azt, hogy kree-nek hívták őket, azt már tudta a korábbiakból.
- Az ő érkezésük nagyon rég volt, nagyon kevés dolog maradt fenn abból az időből – mondta. – Annyi bizonyos, hogy ő a leghatalmasabb erőhasználó lény a csillagködben, így valószínűleg nagyon.
Celestialok ismerősek voltak a helyieknek számára is, hogy állítólag nekik köszönhető az, hogy ennyire sokszínű az élet itt a csillagködben és lehet, hogy miattuk nem lehet elhagyni a ködöt. Azt nem tudta, hogy mennyire lehetnek ezek az entitások egyenlők azzal, amit Miin mondott, de elképzelhető, hogy ugyanazok. Az örökkévaló név nem sokat mondott neki, hogy mik lehetnek, de a nevük alapján tényleg nagyon hosszú életűek lehettek. Morwen érezte azt, hogy komorabb lett a nő és mi miatt, így csak bólintott arra a részre, hogy mit mondott a fajokról. És inkább a halállal kapcsolatos részekre reagált inkább.
- A halál az élet rendje. Nem kell búslakodni azok miatt, akik itt hagyják ezt a világot, a túlvilágon folytatják az életet, mind egyek lesznek az Erőben és soha sem hagynak el minket igazán – mondta kedvesen.
Remélte, hogy ez valamelyest segít Miin hangulatán. Közben beszélgettek tovább és Miin válaszolt a diplomatás kérdésre. Önkéntelenül is halkan nevetett egy kicsit Morwen az elhangzottakra, nem akarta megsérteni a másik nőt, remélte, hogy nem sikerült.
- Mind a mai napig hihetetlennek találom, hogy ennyire idős és mégis időnként a tíz év körüli ifjak bölcsebbek önnél – felelte. – Úgy tapasztaltam, hogy csak megjátszás a legtöbb esetben, az árnyjátéknak nagyobb szerepe van. naivság azt hinni, hogy gyakori lenne közöttük.
Lehet, hogy odakint működik a csillagködön kívül, de itt olyan más eszméket vallanak az államok, birodalmak, hogy nem igazán lehetett.
- E szerint nem nézte végig rendesen a történelmet, mióta elkezdődött a kolonizálás és létrejött a Köztársaság, szinte folyamatosan háborúban állunk a Birodalommal, évezredek óta. Maximum akkor érhetne véget a harc, ha az Erő valamelyik oldala eltűnne – mondta komoran.
Azon elmosolyodott, hogy nem zavarja-e a sok beszéd, még kedvesen meg is ingatta a fejét.
- Jedi vagyok, ha tehetem elkerülöm a harcot és beszélek – intette nyugalomra a másikat. – Ami a táncot illeti nekem nincs vele bajom addig a pontig, amíg a partnerem is tud és nem a lábaimat tapossa.

felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Shadow Pént. 14 Dec. 2018, 22:28

Heiwanna Miin Klodov

Kicsit elmosolyodok Morwen szavain, mikor a halállal kapcsolatos igen szép és számomra is csodálatosnak ható tanítást mondja el.
- Annyira tetszik eme szép tanítás és hit, amit az Erőhasználók tanulnak és hisznek benne, ráadásul érdekes, hogy több faj kultúrájában, vallásában is megtalálható hasonló elem – mondom továbbra is mosolyogva, és igen, annyira szép eme gondolat, elv, ami megnyugvással tölt el. Talán egyszer jobban magaménak fogom érezni, ahogy többet tanulok erről, és több időt töltök el a Mesterekkel. Mikor Morwen nevetni kezd, akkor érdeklődve nézek rá, majd szavaira eléggé elvörösödve nézek rá.
- Önök számára sokat éltem, de fajtámban, még éppen csak nagykorú vagyok. Ha nem jövök el, akkor még tanulnék bőven, a következő iskolában, és ez még igen sokáig menne így, miközben gyakorlatot is szereznék a fajok közt Diplomataként. De számomra ön és az önhöz hasonlók hihetetlenek, hogy pont az ellenkezőik, mint nálunk, olyan hamar bölcsek lesznek. – hangomban ott a tisztelet, a kedveség mellett, majd sóhajtok egyet.
- Szerencsére az önök legvéresebb csatái is békés felvonulások ahhoz képest, amik kint zajlanak. Nem hiszem, hogy jellemző lenne az, hogy bolygókat tesznek lakatlanná kiírtva a lakosságot csak azért, mert talán ott van valami ami érdekes lehet, aztán ha tévedtek mennek tovább. Vagy csak felégetett bolygók, hatalmas mások számára hihetetlen erővel letarolt helyek, amiket még haderő se lett volna képes megállítani, nem kímélve civileket se. – kicsit elhallgatok, majd megszólalok újra.
- Elnézést Mester, csupán eszembe jutott a történelmünk azon része, amire nem lehetek kicsit se büszke, hiába nem a teljes fajomra jellemző.
- Ha az erő egyik oldala megszűnne, akkor borulna fel igazán az egyensúly szerintem – jegyzem meg, majd örülök, hogy nem zavarja a Mestert, hogy sokat fecsegek, és a táncos részen elnevetem magam, majd iszok egy kicsit.
- Sokszor többet lehet elérni szavakkal, mint erőszakkal, és talán veszélyesebb fegyverek is a szavak, mint akár a fénykardok. – teszem még hozzá – érdekes, hogy az idei év olyan változásokat hozott, amitől a harcok közelébe mentem tevőlegesen is, mikor korábban ezt próbáltam elkerülni, és másokat is visszatartani ettől – mondom elgondolkozva egy kicsit.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 15 Dec. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

Elmosolyodott azon, amikor hitnek és tanításnak nevezte a dolgokat Miin. Már csak azért is, mert tényleg voltak kézzelfogható bizonyítékok arra, hogy mindez tényleg létezik. A szellemek nem horrorisztikus dolgok voltak, hanem létező dolgok.
- Ez nem hit és tanítás – felelte nyugodtan. – Már meséltem önnek az Erőszellemekről, a túlvilágról. Noha nem fizikai valóban, de láthatóak, beszélni tudnak, néhány még a képességeit is használni tudja. És akkor még nem is beszéltünk arról, hogy mi a sötét oldaliak miként cselezik ki mindezt.
Arra a felére bólintott, hogy több vallásban is előfordul az egész, a legközelebb talán a Naboo vallása volt.
- Minden hasonlít, a legtöbb vallás ugyanabban hisz, csak más-más néven – mondta.
Igen, hosszú életnek megvoltak az előnyei, ezt ő is megértette, ahogyan a hátrányai. Igaz mindennek volt előnye, hátránya.
- Igen, gyanítom, hogy roppant gyorsak lehetünk önnek és teljesen máshogyan látjuk a dolgokat – helyeselt.
Ismét bólintott arra, hogy mit mondott a nő, hogy mekkora háború volt. Valószínűleg korábban is mesélt ezekről Miin, így tudta, hogy ott nem két bolygó, vagy olyan kis rész háborúzott, mint itt, hanem két hatalmas teljes galaxis, ami igencsak más léptékű volt, mint ami itt volt náluk a csillagködben.
- De itt is előfordult, bár tény, hogy nem két galaxisnyi haderő küzd egymással, hiszen elég kicsi a csillagködünk – mondta.
Remélte, hogy a felhozott dolog, hogy eltűnik az egyensúly az Erőben soha se fog megtörténni.
- Igen, de sajnos néha nem elég a szó, hanem cselekedni kell, még akkor is, ha csak védelemből tesszük. Néha csak harccal lehet elérni a békét, még akkor is, ha ez nem tetszik nekünk sem.
Belekortyolt az italába és még eszébe jutott valami.
- Hogy halad a képzése? – érdekelődött.

felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Shadow Szer. 26 Dec. 2018, 01:16

Heiwanna Miin Klodov

Bólintok Morwen szavaira, hogy ez több puszta hitnél, amiről mesélt is már. Tény, hogy kézzelfoghatóbb ez az egész, mint más fajok, kultúrák körében eme nézet. Szerettem ilyen dolgokról beszélni a Mesterrel, és mindig érdekelt is a véleménye, meglátása, vagy épp tanácsai. Hiába nem a fajtám tagja volt, hiába volt évek szempontjából fiatalabb nálam sokkal, azonban ennek ellenére úgy tekintettem fel rá, mint egy nálam jóval idősebb fajtársamra, aki többszörösét megélte már, mint amit én.
- Remélem, hogy sose szabadulnak el annyira az indulatok, hogy a teljes csillagködöt megtizedelje – teszem még hozzá a harcokhoz, majd ahogy mondta, hogy nem lehet mindent szavakkal megoldani, arra bólintok lassan.
- Igen mester, ezzel tisztában vagyok, és ennek fényében kénytelenek vagyunk elengedni a „kontrolt”, hogy drasztikusabb módszerekkel oldjuk meg a helyzetet, mert a másik oldalra nem hatnak az érvek. Azonban akkor se szívesen élek vele, de megteszem, próbálva a lehető legjobban minimalizálni a károkat. – jegyzem meg, majd a képzésem haladására tett kérdésére, kicsit elvörösödök, és a hajamba túrok.
- Meditálás, érzelmek figyelése és a telepátia gyakorlása az megy, amikor csak lehetőségem is van rá, meg természetesen, amikor nem zavarok vele másokat. Természetesen majd még szeretném a tudásom tovább mélyíteni a későbiekben, esetleg másabb területekbe is bepillantást nyerni az Erő számomra eléggé misztikusnak tűnő világába. Az önvédelem meg… - kicsit zavartan nézek magam elé, majd Morwenre.
- Haladok vele, de azért nem az igazi. Vissza is fogom magam a végletekig, és talán jobban arra figyelek, mint a mozdulatokra, nehogy rosszul mozduljak, markoljak, dobjak. Tudom, hogy képes lenne elkerülni, védeni, de bennem van ez, aminek pedig az eredménye, hogy Lucky szépen felmossa velem a padlót, majd hallgatom, hogy mit kéne máskép csinálnom. Azt tudja, hogy erős vagyok, de azt nem, hogy miért is. – elgondolkozva félre pillantok, majd ismét Morwenre tekintek, ahogy folytatom.
- A lőgyakorlatok könnyebben mennek, bár még nagyon az elején tartok annak is, de legalább a fegyvert és a kezelését is jobban kezdem megismerni ami mindenféle képpen előny, és … - elmosolyodok ahogy eszembe jut valami, és egy kicsit kuncogok is rajta - …Ha most Kor látna. Mindig rágta a fülem emiatt, és morgott, mikor visszafogtam a fegyverét, hogy nem kell erőszak, és most… önvédelmet tanulok, lőfegyver használatot, és egy csatatéren is ott voltam azóta és nem mint diplomata… Mondjuk ő élvezte, mikor érzelmeket is kimutatok, nem csak teljes nyugalomat, amivel tárgyalni próbáltam. – majd veszek egy mély levegőt – hányszor kellett szerencsétlen hajó belső felét kikalapálnia, egy-egy kisebb kitörésem után – teszem még hozzá ártatlan képet vágva, majd veszek egy mély levegőt.
- Hazudnék Mester, ha azt mondanám, hogy nem hiányoznak és aggódok a jómadarak miatt, hogy mi lehet most velük. – jegyzem meg, utalva Tyrr-re és Q’ayemre.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 27 Dec. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

- Sajnos bármikor megtörténhet, még ha nem is háborúval, de akár egy betegség is megteheti mindezt – mondta. – A legjobb tudomásunk szerint a Rakata Birodalommal is ez történt, akik a teljes csillagködöt uralták, aztán eltűntek teljesen.
De egyébként ő maga is remélte, hogy tényleg nem fog semmi sem történni. Hiába szerette volna azt mondani, hogy nem fog semmi ilyesmi történni, nem tehette meg, az egyszerűen hazugság lett volna. A képzésre is rákérdezett a válaszból úgy tűnt, hogy noha Miin úgy gondolta, hogy jól halad, azonban Morwen úgy látta, hogy még mindig egy helyben toporog. Egészen eddig nem mondta el, hogy minél van leragadva, de most mielőtt túl késő lenne úgy vélte, hogy ártani nem árthat.
- Arra nem gondolt, hogy olyan alakot vegyen fel, ahol a fizika ereje nem érvényesül? – kérdezte. - Ha olyan alakot vesz fel, ahol nincs kellően vastag izomzat, csontok, akkor nem lesz képes átlagosnál nagyobb fizikai erőt kifejteni, hiszen önön szervezete nem fogja tudni ezt megtenni. Engedje el a tudatalatti félelmeit, gátlásait, ami miatt folyamatosan erősebb akar lenni mindenkinél, mégis arra vágyik, hogy uralkodjanak magán. Ha nem teszi meg, akkor később, ahogyan jobban elmélyül az Erőben nagy károkat okozhat ez, egyenes út lehet a sötét oldalra is.
Kíváncsian pillantott a nőre, hogy miként is fog minderre reagálni, hogy.
- Miért zavarna másokat mindezzel? Ó…! Azt hiszem, hogy tudom. Nem az élő személyre kell ráfókuszálni, hogy érezze az érzéseiket, hanem az Erőre, annak rezdüléseire a személy körül. Bár, aki képes uralni az érzelmeit az eltudja zárni ön elől azt, hogy bármilyen módon is megtudja határozni.
Saját maga is ilyen volt, az ő érzéseit sem érezhette Miin, ha próbálkozik, akkor sem. Annál, hogy a hajót is ütlegelte Miin a nő arcán semmilyen érzelem nem tűnt fel. Inkább a másik utolsó szavaira reagált.
- Ezért nem lenne jó jedi magából soha sem, még ha azt is mondja, hogy pár száz év alatt azzá válna. Túlságosan ragaszkodik másokhoz, akiknek az elvesztése fájdalommal, kínnal járna az ön számára. Nem felügyelhet mindig mindenkit, hogy mi van velük. Ha így tennénk nem állna másból az életünk mintsem azon rágódni, hogy mi van azokkal, akiket éppen nem látunk, vagy nem beszélünk velük. Nem tudom, hogy mennyire társasági lény az önök faja, de ha mindig mások miatt aggódik… csak felőrli őket és önmagát is. Hagyjon nekik teret, a barátság és a rátelepedés teljesen más. Tudom, hogy megszokta, hogy Q’ayem ott van mindig önnek, de valószínűleg neki is kellett a magány, öntől távolabb a sok együttlét után. próbáljon aranyközépútra törekedni. Ha szükségük lesz önre, és úgy érzik, hogy újra fel kell venniük önnel a kapcsolatot, visszatalálnak önhöz Miin.
Nem akarta megbántani a másikat és csak tanácsokat adott, amiket Miin vagy megfontol, vagy nem. Morwen úgysem kényszeríthette rá ezeket és nem is akarta volna megtenni.

//Úgy vettem, hogy Morwen nem tudja, hogy Tyrr ténylegesen eltűnt.//

felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Shadow Szomb. 29 Dec. 2018, 16:02

Heiwanna Miin Klodov

- Sokminden megtizedelhet egy nagynépességet, ez tény, de a fajok eléggé változatosak ahhoz, hogy talán ettől nem kell tartanunk annyira, mint az említett fajnak, akiken hamar végig söpörhetett mindez a jelentős változatosság hiánya miatt. – jegyzem meg, Morwen szavaira, majd mikor megemlíti, hogy lehetnék más alakban is, amiben nem vagyok képes annyi erőt kifejteni, elfordítom a fejem, és a padlót nézem.
- Ezzel már számoltam, azonban… - sóhajtok egy nagyot - …nem az tart vissza, hogy akkor nem leszek erősebb másoknál, hanem, hogy sokan így ismertek meg, ebben a formában, és nem tudom mennyire fogadnák el a tényeket, hogy ez se az igazi valóm, ahogy az se lenne az – lassan közben Morwen felé fordulok és a szemeibe nézek. – Igen, félek, hogy az igazság sokakat megrettentene, és megrendülne bennük a bizalom is az irányomba, Mester. A sötét oldalra vezető utak száma, igen sok, míg a másik irányba oly kevés, és mielőtt ideérkeztem volna ez nem olyan dolog volt, aminek részese lett volna, ahogy meg se volt bennem eme képesség, aminek köszönhetően szert tehetek azon képességekre, ami fajtársaimnak veleszületettje, de helytállni benne sokkalta nehezebb. Önök számára ez természetes az Erő csodái, ami lenyűgöz engem, pedig még a felszínét is alig kapargattam meg, nem hogy megértsem rendesen, hogyan is működik. – teszem még hozzá, majd egy kicsit elmosolyodok.
- Mielőtt idejöttem azt hittem tudom uralni az érzéseimet, úgy, hogy a környezetem ne lásson belőle semmit, csak nyugalmat, de rá kellett jönnöm, hogy közel se eléggé, és eme képesség használatánál lehet akkor elsiklottam afelett, hogy nem csak fókuszáltan lehet használni, hanem ha csak kinyúlok, akkor a környezetemben lévőket is érzem egyszerre, nem csak egy személyt? – kérdem, majd egy kis szünetet tartva veszek egy mély levegőt.
- Még fiatal vagyok és emiatt is változok, igen sokat. Azt nem mondom, hogy jó irányba csak, ahogy azt se, hogy rosszba fogok. De időm van bőven kitanulni a tudást magát, azonban ez csak maga a tudás megszerzése, elsajátítása tanulási szinten. Emellett mennyire változok lelkileg is azt nem tudom, de mások elvesztése egy olyan dolog, amivel eddig is szembe kellett néznem, de még nem megy túl könnyen belátom. A kapcsolatok hosszúak és tartósak természetes körülmények közt, legalábbis a környezetemben azok voltak. Tudom, a nemesi osztály élete másabb sokszor, mint a harcosok és a munkások, és bár letértem a diplomata útról részben, hogy fajokat ismerhessek meg jobban, azért tudom, hogy más, hogy volt mögöttem mégis hely otthon ahova visszamehettem, és ahonnét elmenekültem… - egy kényszerű mosoly ül ki a pofimra akaratlanul.
- Míj furcsa, hogy azért szöktem el otthonról, hogy a szabadságom megőrizzem és ne legyek a jövendőbelim számára nem több, mint egy használati tárgy, aki csak kölköket szül és nevel, itt meg az életben maradásért eldobtam a szabadságom… Igaz itt volt választásom, otthon nem szólalhattam fel azért, mert a családok érdeke lett volna. – jegyzem meg, majd sóhajtok egyet.
- Igen talán túlzottan Q’ayem nyakára másztam, de azért, mert ugyan azon ment át, mint én. Hiába nem emlékszik, de attól még kintről jött, de attól még eléggé tud magára vigyázni. Tyrr meg… hát ő képes volt mindig bajba keveredni, de vigyázni is magára, így igaza lehet mester. Túlzottan aggódok értük, mert nem ők nem képesek magukra vigyázni, hanem én, és eléggé magamból indultam ki. Biztosan hamarosan életjelt adnak, ha úgy gondolják, hogy találkozni akarnak – mosolyodok el egy kicsit.
- Köszönöm Avenay Mester. Nem hiába mester, nagyon jól tudja a fiatalság útját terelgetni a helyes irányba.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 31 Dec. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

Morwen elgondolkodott azon néhány pillanatra, amit Miin mondott, szerencsére volt válasza rá szinte azonnal.
- Szerintem ezt a testét is feltudná úgy venni, hogy nincs extra fizikai ereje. Egyébként a csillagködben elég sok alakváltó faj van. Nem hiszem, hogy ez olyan sok problémát jelentene bárkinek is. Ha azt vesszük az riasztóbb lehet bárkinek, hogy a Csillagködön kívülről érkezett mintsem az, hogy milyen alakja van – mutatott rá a dolgokra.
Itt vett egy kisebb levegőt, majd folytatta, hiszen az még mindig ehhez a kis részhez tartozott.
- Csak egy így érdekes, ön hazudik másoknak, miközben elvárja másoktól, hogy ők ne tegyék magával szemben. Ezen elgondolkodott már? – kérdezte. – Ami volt elmúlt, nem szabad a múltban élnünk, ahogyan a jövőben sem, mert mind a kettő felemészt. Azok emlékek, már nem kötik gúzsba, csak annyira, amennyire engedi azt. Engedje el, ne ragaszkodjon hozzá, hiszen az elmondásai alapján csak kínt és fájdalmat okoznak.
Ezt nem először mondta, nem nagyon értette, hogy miért nem zárja már le a másik azt a korszakot. Természetesen nem azt várta, hogy elfelejtse, hiszen a múltunk is formál, de nem szabad, hogy örökre kihatással legyen valakire, hogy egész életében az határozza meg, hogy arra fogjon minden döntést, hogy mert a múltban az volt. Bólintott arra, hogy igen, másokat is érezhet az Erővel, nem csak egy-egy embert. A következőkre megcsóválta a fejét.
- Ha így áll hozzá, soha sem fogja megtanulni. Főleg, mert az Erő nem egy olyan dolog, amit magolással meg lehet tanulni, vagy kutatással meg lehet érteni. Ha így áll hozzá, soha sem fog haladni. Érezni kell, át kell az embernek adnia magát neki. ha ezt az utat választja az sok lemondással jár, amire nincs készen, nem is beszélve, hogy sokkalta nehezebb dolga van, mint másoknak, révén ön nem kicsit túlkoros. Okkal kezdődik az erőhasználók oktatása még gyermekkorban.
Továbbra is figyelmesen hallgatta a másikat, közben pedig szépen állt össze a fejében a kép, hogy mit is fog felelni.
- Hmm, nem hittem volna, hogy ön ennyire mélyen narcisztikus és önző Miin, de legalább ez is kiderült. Így lehet tenni azért, hogy mindez megváltozzon. – mosolyodott el.
Ha Miin itt védekezni akart volna, akkor felemelte a kezét, hogy elhallgattassa egyelőre, utána folytatta.
- Hihetetlenül sztereotípiák szerint gondolkodik és végletekben, ahogyan egy Sith, vagy Urdrarr teszi. Mindenkiről máris úgy ítélkezik, mintha joga lenne megtenni. Maga nem azért menekült el otthonról, mert hozzá akarták adni valakihez, ez a nemesek dolga, ez a kötelességük. Hosszú életűek, miből gondolja, hogy a párja úgy bánt volna magával? Sok politikai házasságból gyermek sem születik és mindkét fél éli a saját életét. Ha szerencsések megszeretik egymást és . amit mesélt az elmúlt években az önök népe emancipált, kizártnak tartom, hogy szó nélkül hagytak volna egy esetleges nemi erőszakot, amiről ön beszél. Vagy azt, hogy megerőszakolta volna a jövendőbelije, ha ön nemet mond. Békésnek írta le önmagukat, talán hazugság volt az is és egy nem civilizált barbár népből származik, ahol mindenki megszeg mindent, amit csak lehet, akár csak ön? Van egy olyan érzésem, hogy maga találta ki, indokot találni magának, hogy miért menjen el, mert nem tud parancsokat, utasításokat követni. Azóta pedig, hogy eljött maga dönt mások helyett. Ön a szüleinek a pontos tükörképe az elmondása alapján. Nem mondja el másoknak, hogy kicsoda maga, mert… már elmondta az okokat. Eldöntötte helyettük, hogy jobb nekik hazugságban, mint az igazsággal. Q’ayem esetében eldöntötte, hogy jobb lesz vele, mert ugyanonnan jöttek. Megkérdezte őt valaha, hogy akar-e önnel lenni igazán. Vagy megfogadta valaha, amit mondott? Azokat, amiket mondott Miin, nem tette. Vadidegenekre bízza önmagát, olyanokra, akikről nem tud semmit, felállít önmagában egy nézetet róluk, aztán beskatulyázza őket. Mégis mit gondol mennyivel jobb azoknál, akiket lenéz és megvet a szavai alapján?
Őszinte kérdő tekintettel fordult a másik felé. Nem gondolta egyébként, hogy Miin realizálta, hogy miket is tett. És Morwen még négy éve sem ismerte, nem tudta, hogy miket tehetett korábban.
- A hazugság, csak újabb hazugságokat szül, mindaddig, amíg végül a saját súlya alatt össze nem roppan. Utána pedig tényleg bekövetkezik, amitől fél, egyedül fog maradni – tette még hozzá.

felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 28 Feb. 2019, 00:04




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Meglepő találkozás
Morwen Avenay
Jedi mester, Jedi Tanács tagja, guardian (őrző), Jedi tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9rxltAV
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 9cmf3VI

Idő: Este, ZSI; 365.3 MU
Helyszín: Zakuul, Örök sárkány palotája, bálterem
Cél / Feladat: jól érezni magát
Társak: Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:

Morwen és Miin beszélgetése egy idő után a végéhez ért. Mivel Miin-t érdekelték a jedi filozófiák, így ez alapján próbált a fiatal nőnek magyarázni, azt nem tudta ugyan, hogy mennyire értek célt nála mindezek, mert egyelőre a csillagködön kívülről érkezett nő. Igazából amennyire elmerengett a másik úgy vélte Morwen, hogy éppen a hallottakon rágódhatott, hiszen elég gyakran szokta mindezt megtenni. másokkal ellentétben neki volt elég ideje arra, hogy ilyesmiken gondolkodjon és ezeken törje a fejét. A jedi mesternek pedig nem nagyon, sőt egyáltalán nem volt gondja ezzel. Legalább tényleg el lelehetett mondani, hogy a másik minden létező dolgot mérlegel. Legalább is szerette volna Morwen ezt hinni. Amíg a társnője válaszára várt feltűnt neki, hogy a padawan nem is olyan messze ácsorog és éppen várakozik. Ellenőrizte gyorsan az időt és már valóban késő volt, nem is beszélve az időeltolódásokról.
- Azt hiszem, hogy a velem levő padawannak kezd sok lenni az este, így a legjobb lesz, ha visszakísérem a szállásra. Örültem, hogy találkoztunk Miin! További szép estét, érezze jól magát!
A végén még egy kicsit meg is hajolt a nő irányába, majd csatlakozott Essia-hoz. Ha odaért, akkor nem is kellett már olyan soka várni, hanem a fiatal lány társaságában elhagyta a báltermet. Távozóban még búcsúzóul odabiccentett egyet Lord Organának is, ha már a férfi úgyis felkérte táncolni korábban. Igazából megkönnyebbült, amikor távozhatott a császárral való közös légtérből. Rossz, nagyon rossz előjelnek tekintette azt, hogy a férfi itt volt, valami történni fog…

//Köszi a játékot, mivel éjfélkor lesz vége, így gondoltam jobb, ha lezárom mintsem függőben érjen véget.//
felszerelés/egyebek:

Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) Kznmuer Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 8Ji3VpM Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) BKRQHwD Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) RlVyCIS Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) QwO4GV2 Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Miin és Morwen (MU 3. Évvégi bál)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.