Aina és Stephanie (2029-2030)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Re: Aina és Stephanie (2029-2030)

Témanyitás by Thorhalla on Hétf. 11 Feb. 2019, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Bál, szabadjáték
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus

Játékostárs(ak) neve: @Aina

Idő: 2029. december 31., esti órák
Helyszín: Természettudományi múzeum, New York
Cél / Feladat: Jól érezni magát
Többiek: Aina Bennet
egyéb információk:
Éppen nincs

- Ők mindenki felett állnak, átkozottul ősiek – mondta. – Gaia például mindenhol felbukkan, csak máshogy nevezik. Az emberekkel nem igen törődnek, időnként előfordul, de a szemükben Jon és én is istenek minősülünk. Szolgálatainkért engedték, hogy halálunk után Valhalla-ba kerüljünk, ahogyan a leszármazottjaink is… bár van egy érzésem, hogy amiatt, hogy mind a kettőnk lelke isteni eredetű…
Egy pillanatra elfintorodtam, még az eredetű is enyhe kifejezés volt, hiszen egy-egy istennek a lelke egy részéből formáltak engem és Jon-t is. A többi meg bonyolult, főleg nála, mert ott még nem kevés időmágia is volt a dologban Hela részéről, nálam semmi ilyen, azt mondhatjuk hagyományos módnak is.
- Egyébként az asgardiak nem minősülnek istennek, csak az uralkodói család minősül annak itt Midgardon. És ők akkor is a leghalandóbbak az isteni pantheonok közül – magyaráztam.
Néhány pillanatra elgondolkodtam.
- Akkor „szólnak” bele a halandókéba, amikor rajtuk keresztül szeretnének egy-egy istenre, vagy pantheonra hatni. Igazából megkérnek, dönthetsz úgy, hogy nem vállalod, nekem is felkínálták a lehetőséget annak idején, hogy segítsek-e Thorhalla-n, vagy sem. Őket is köti az egyetemes törvény, talán ennek a legcélszerűbb nevezni. Loki rémtettei óta, a Bukás, amit az előző AIM-mal művelt… azok óta pedig különösen figyelnek arra ők és minden isten is, hogy senki se szedhesse meg mindezeket.
Volt egy érzésem, hogy nem tud ezekről sem túl sok mindent, mert az efféle információkhoz nagyon nehéz volt hozzájutni, így úgy éreztem, hogy ezzel kapcsolatban kapni fogok még kérdéseket tőle.

felszerelés/egyebek:

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14366
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére