Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sarah Kedd 28 Május 2013, 01:46

A rögtönzött pajzsom egészen jól működik, vagyis jól működne, valószínűleg, de szerencsére nem velem foglalkozik az ellenség, illetve amely mégis, az képes akkorát odacsapni, hogy a falnak vágjon vele, hiába csak az előttem lévő böhöm testet találja el. A karomban fájdalmat érzek, rá tekintve pedig az első gondolatom az, hogy:
~ F@sza... Eltört?... Err... Ficam, egy fokkal jobb. ~ Hát, azt legalább ha ügyes vagyok vissza tudom rakni, ha nem akkor is, csak nem olyan egyszerűen. Jelen helyzetben nem számít és nem állok le vele vesződni, magam előtt tartom a tetet, biztos ami biztos, mert inkább érje azt még egyszer egy ilyen lövedék, minthogy engem kapjon a következő mert kétlem, hogy egyben maradnék utána, odalent pedig nem örülnének, hogy nem igazán végeztem a dolgomat, igaz én rajta lennék az ügyön, de még mindig nincs rá lehetőségem, tényleg csak jussak ki innen és retteghetnek a félvérek. Lényeg a lényeg, a hullát továbbra is magam előtt tartva megindulok ismételten előre, ha pedig szükséges akkor buzogányként használom a közelben lévő katonák ellen, hogy a falba passzírozhassam őket, mielőtt még ők pumpálnának tele ólommal, mert hát vagy ők vagy én, és inkább ők, egyértelműen, legalább életcélom van és kivételesen szeretném magamat tartani hozzá és ha ehhez pár ember élete vezet el... Nos, akkor így jártak, bár kétlem, hogy belehalnának ennyibe, nekem az is elég, hogy kábák legyenek addig amíg távozok, lényegében őket megölni még mindig nem az én dolgom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Vas. 09 Jún. 2013, 23:16

Saraht eltalálja egy altató, majd tank láthatatlanul átrohan az őrjöngve előre rohamozó 99 mellett. A hadsereg élő és mozgásképes tagjai menekülnek amerre tudnak,d e a naivabbak még képesek Ramirezre is lőni, ami teljesen értelmetlen. A kristálybőrű mutáns egy folyosóval tovább ment, amikor a mesterlövész utána szól a karjaiban az eszméletlen ördög lány fekszik.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Hétf. 10 Jún. 2013, 00:37

Előre török a folyosón és a lowok armadája már el is kezd leavelni, ez pont olyan mint amikor a nagy mesterlövészek egymást lövik egy toronyház tetején, mindegyik nagyon oda teszi magát aztán egyszer csak ledobják egy helikopterről Ponet, kilövi a a felét, a másik fele már magától ugrik le. Végül ő is leugrik, nem hiába az én tanítványom. Tényleg már nem is tudom mi lehet vele. Gondolatmenetemből ismét a mérhetetlen düh ver fel mikor meghallom a kiáltást, megfordulva látok egy alakot aki éppen túsznak használja a démont, már éppen indulnék hogy darabokra tépjem, amikor meglátom hogy ki ő.
~ Soap McTavish, SOAP!. Modern Warfere 2-3, a háromban elvileg meghal, de nem! Tudtam egész végig, hogy életben van! Micsoda nap! Na ő aztán biztos betartja a kódexet, csak fenyegetőzik, nem ölné meg.
A kezemet parancs szerint felemelem, de azt nem mondta, hogy nem mehetek közelebb így nagy léptekkel nem fenyegetően de megindulok felé. Közben már mosolygok, a harag helyét átvette az öröm, mintha egy régi baráttal találkoznék.
- Soap. Soap McTavish! Elnézést az előbbiért csak mára már kicsit sok volt a lowokból. Ha megkérlek adnál egy aláírást erre a papír... Várj nem is kell, nem fárasztalak ilyennel, már amúgy is van egy poszterem rólad. Majd egyszer csinálhatnánk egy közös montázst Soap & Master99 néven. Nos öröm volt a találkozás de nekem dolgom van, mennem kell, ki kell jutnom, sajnálom hogy a gép nem egy csapatba dobott de ha tudsz akkor gyere át hozzánk, úgyis van szabad hely. Szívesen mennék egy ilyen nagy legenda mellett. -kis szünetet tartok, mosolygok majd kedvesen folytatom- Egyébként tudom, hogy úgysem lőnéd le, te annál jobb vagy. Viszontlátásra.
Ezzel óvatosan megfogom a lányt, kirántom a kezei közül, közben félreütöm a fegyverét ha kell, a vállamra veszem a démon lányt és folytatom a kiutat. Ha eddig egyáltalán eljutok akkor nyugodtan kicsit sietve megyek tovább a folyosón. Nem érdekel ha közben megtámadnak vagy hasonló, csak megyek tovább előre.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Tank008 Csüt. 13 Jún. 2013, 11:33

A találat sikerül a lány elkábult gyorsan oda mentem mellé elkaptam és fegyvert szegeztem a fejéhez. Még bilincset is aggatok a lányra ha tudok, hogy biztosan ne mozduljon ki a kezeim közül. Majd a fickóra szóltam ezzel remélve, hogy megállítom álmok futását. Azonban amikor vissza szól eltűnik a harag a szeméből és az élvezet is amit a szemében láttam amikor gyilkolt mintha csak egy játék lenne számára úgy élvezte az ölést ez a gyereke erre temet gondoltam is magamban az tudnám, hogy akkor, hogy került ide de nem is érdekes. Szavai igen furák voltak és igen hamar rákellet döbbennem, hogy a várt győztes sakkmattom még sem annyira jó még sakknak sem minősült. Hisz a fickó szinte dicsérően közeledett felém mintha az aktámba olvasott volna tudta a nevemet mindent. Megőriztem póker arcom annak ellenére, hogy ezzel felrúgta a kigondolásomat legalább új ötlethez jutatót. Egy dologban igaza volt nem akartam megölni a lányt és kezdett a helyzet kicsúszni az irányításom alól... 
- Ha tudod ki vagyok tudod, hogy nyilván nem lőném le. 
Engedem el a lányt amely folytatom.
- Látom élvezed amit csinálsz miért nem a mi oldalunkon csinálod ugyanezt meglehetne oldani, hogy a szökésed akár sikeres legyen és a katonaság oldalán lehetnél egy hatalmas gyilkológép...
Egyenlőre még én sem tudtam mit akarok kihozni a helyzetből de majd kiderül mit sikerül. 
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Pént. 21 Jún. 2013, 20:19

Ramirez kirántja a lányt Tank kezéből majd kicsapja a pisztolyt is. A fegyver a falnak csapódik és darabokra törik. Tank még mond pár dolgot a mutánsnak mielőtt az megindulhatna ki a folyosóról. Tank a fülesében parancsot kap:
- Tartsa fel bármi áron. Tartsa az épületben valamilyen módon.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Pént. 21 Jún. 2013, 21:15

A tervem tökéletesen beválik, a gyorsaság és meglepetés erejét használva még a legendás Soap McTavish-t is sikerült kicseleznem. Bár ez kettős érzést vált ki belőlem, főleg, mikor felajánlja, hogy csatlakozhatnék is hozzájuk. Egyedi egység, Black vagy Spec Ops, egyedi felszerelés, különleges bevetések. Egy álmom válhatna valóra, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy nem olyan egyszerű a TGF az ilyen nagy klánokba, mint amit én megszoktam. Kompromisszumot kell kötnöm. Szoros tempóban folytatom a menetelést a kijáratot keresve gyakorlatilag már futólépésben.
~ Ezen most komolyan el kell gondolkodnom. A lányt ki kell vinnem minden áron, kell az achie. Aztán visszafordulhatok és vagy eljátszhatom a Kofi manővert, mivel akkor egy csapattársam se lesz a terepen és az ellenség hatnál több főből áll, ha az összeset legyőzöm meglesz az "Enemy of the State" és a "The Legend" felirat is sőt 'The Mastodon" és a "Public Enemy" is meglenne!. Vagy megfontolom az ajánlatot és megkapok egy titkos feliratot. Mindegyik ugyanannyit ér, a titkos kitesz négy neves feliratot.
- Igazán sajnálom Soap, hatalmas megtiszteltetés lenne az oldaladon harcolni, de pont azért vagyok itt mert a "jófiúk" átvertek. Óvatosnak kell lennem. De ne aggódj, kiviszem őt, hogy megkapjam a  feliratot és jövök is vissza, addig nyugodtan egyeztesd a tagfelvételt a klán vezetőivel. Egy feltételem van, teljes amnesztia, mégse egy, kettő, adunk a démonnak egy óra egérutat. Követhetsz, de én sosem hazudok, minden amit mondok szóról-szóra igaz. Csak azt használom ki, hogy másképp fogalmazok vagy nem határozok meg fontos dolgokat, ez az egyetlen lehetőség amivel megkerülhetem a saját szabályom, ha csak szóról szóra igaz, értelmezve nem. De most megígérem, hogy nem teszem. Ezzel zárul a kör.
Ha megint lőnének megkettőzöm a gyorsaságom, esetleg még gáztámadásra is felkészülök egy hatalmas levegőt veszek és amíg bírok azzal futok, egészen a kijáratig. Kell az a rohadt felirat és már olyan közel vagyok... Közben azért ha sikeresen kezdem meg és kivitelezem a mentőakciót megszólal a fejemben Ghost, közli, hogy jól csinálom és máris megvan az egyik felirat.

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Bulletproof
Élj túl annyi lövést, ami bárki mással végezhetne

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Tank008 Vas. 23 Jún. 2013, 11:55

A coltom falnak csapódik és széttörik majd ezt követően lányt is kiveszik a kezem közül mivel elengedtem így ez nem nagyon lepett meg. Kissé vakrom a fejemet míg a golyó álló fickó mögött sétálok azaz tartom vele a sebességet nehogy elveszítsem. Közben hallgatom a feltételeket és időközben a parancsot is megkapom, hogy megállítsam.
~ Egyenlőre ötletem sem volt, hogy a fickót, hogy kéne feltartani de nem is akartam bevallom őszintén hisz amit mondott elgondolkoztatott.... Egy ilyen kiváló katona sokkal többet érne mint harcos nem pedig egy mint egy rab... A szituáció legalább egyszerű volt ha igazat mond akkor a parancs is teljesítve lesz és még akár egy kiváló társra is szerethetek sőt még talán egy bankot is kirabolhatunk ilyen képességekkel bár ez már csak a fejembe volt kosza gondolat mikor azon gondolkoztam mire mennék kettőnk erejével.
Gyors eszme futtatás majd szolok is vissza a börtön parancsnoknak.
- Hagyják hagy vigye ki a lányt- Mondom hangosan, hogy a fickó is hallja előttem majd folytatom kissé halkabban, hogy innentől már ne hallja amit mondok.
- Vissza fog jönni meg kell, hogy bízzunk benne nem fogja elhagyni az épületet... Viszont a lányt kifogja rakni mert ezt egy szent küldetésének érzi vagy mi.... Jó lenne ha börtönön kívül várná egy osztag a lányt, hogy amint elindul elkapják a következő sarkon és vigyék egy másik intézménybe. Tartsák vissza a többi rabot és MR. Master99-et vagy kit meg engedjék el az ajtóig aztán bízzák rám. Megtudunk vele egyezni ha meg nem akkor sem fogják elhagyni az épületet...

Reméltem, hogy a fickó igazat mond a börtön igazgatót pedig próbáltam meggyőzni. E közben vissza vettem a tempóját 99-nek majd vártam a választ a parancsnoktól.
- Rendben intézkedtem már csak a választ várom addig viszont nem kell ennyire rohannod a szavamat adom, hogy kiviheted a lányt illetve azonnal amint megkapom rá az engedélyt...
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Csüt. 11 Júl. 2013, 01:00

Tank a fülesében egy választ hall.
- Negatív. Engedje csak futni a férfit, rárobbantjuk a szárnyat. A robbanás ereje képes megtörni a gyémánt bőrét is. Maga induljon meg az ellenkező irányba ez parancs katona!
Ezt csakis tank hallotta, közben a páros megérkezik a jobb szárnyba, felrohannak a lépcsőn és egyenesen mennek egy folyosón. Tanknak döntenie kell, ha teljesíti a küldetést akkor a páros meghal, ha megtagadja, dezertőr lesz és lehet, hogy ős is meghal.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Tank008 Szomb. 13 Júl. 2013, 10:13

A Férfi előttem sétál karjaiban a lánnyal futásnak ered majd érkezik a válasz amire tudtam, hogy nem kéne habozni viszont nagy volt a difi.
Nem haboztam rögtön válaszoltam majd indultam is de nem a megadott irányba hanem a két célszemély fele.
- Negatív... Ismétlem negatív ne robbantsák be a szárnyat elkaptam őket! Ismétlem elkaptam őket.
Próbáltam hosszúra fogni ezt a rövid üzenetet miközben egy gyors sprint keretében ha tudtam beértem a gyémánt bőrű fickót de csak látótávra.
Amint ez megtörtént felvettem a gázálarcomat majd betöltöttem a robbanó töltényt ismét a fegyverembe és hátba lőttem a gyémánt bőrű fickót. Legutóbb mikor ezt tettem a férfi a földre esett és csak megszédült most is csak ugyan ezt a hatást akartam kiváltani meg azt, hogy a teste védje a lányt a szilánkoktól. Ha a férfi elesik rögtön ismét tüzelek, hogy a földön tartsam majd eldobom az összes altató gránátomat alá. Amíg azok alá esnek és kifejtik hatásukat ismét lőni kezdtek rá remélve, hogy sikerül a földön tartanom amíg elalszik.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Szomb. 13 Júl. 2013, 10:32

Futok és futok, elég jól haladok már felértem egy lépcsőn és valószínűleg a felszínen vagyok, innen már csak ki kell érni a szárny végére és kint vagyok az épületből, ami előtt valószínűleg tele van tankokkal helikopterekkel, kommandósok százaival, amin nem tudok majd átjutni, de nem is kell, elég ha belemegyek az alkuba. Már egy folyosón futok végig, látom magam előtt az itt dolgozók hatalmas tömegét, akik most nincsenek itt, de azért udvariasan elnézést kérek mindegyiktől, akit fellökök.
- Elnézést, bocsánat, utat kérek, egy kis helyet, vigyázzon uram. Sérült démont viszek, elnézést, kérem álljon arrébb. Vigyázzon!
Most annyira nem veszek tudomást a környezetemről, csak az a lényeg, hogy az ajtóig kijussak utána már minden a terv szerint fog menni. Ha mégis történne valami és támadás érne akkor az előbbi harcok során felállított terv szerint megpróbálok feltápászkodni venni egy nagy levegőt és töretlenül haladni tovább.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Pént. 23 Aug. 2013, 22:14

Tank szavaira már válasz sem érkezik. Lövése után a kristálytestű mutáns a földre esik. Elejti a lányt, de legalább az nem sérül meg jobban. valamit hall tank a robbanás után, de nem tudja mit.
- Hat, öt, négy...
Hallja a kapitánya szavait. A füstölgő hátú Ramirez lassan feláll.
- Három...
A mutáns picit rendbe rakja a fejét és Tank elkezdhet futni, ah akar.
- Kettő...
99 megindul tovább miközben felemeli az ördöglányt.
- Egy.
A padló megremeg, a hőség nyomása hirtelen fojtó lesz, a padlóból pokoli lángok csapnak ki.

Az épület szárnya hatalmas robbanással tűnik el a lángok között. A füst beteríti a negyedet. A remegéstől a közeli ház ablakai betörnek.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Hétf. 26 Aug. 2013, 22:59

Érzem a lövést, amitől a földre esek, de ismét összeszedem magam, tudom, hogy megint elárultak, de nem állok már meg, még csak ideges sem leszek vagy meg sem lep, már túl sok időt pazaroltam el így is. A fejemben hallom Ghost hangját, ahogy az interferencián keresztül üvöltözi, hogy ne bízzak meg a SHIELD-ben mert valójávan Shepherd-el vannak. Nincs többé szükségem egy klánra sem, ha mindegyik elárul. Lassú meneteléssel haladok tovább, hátra se nézek. Hirtelen megremeg az épület, a nyomás, a hő, majd a felszakadó padló. De nem hagyom, hogy ez megállítson, amíg fizikailag képes vagyok rá és van talaj a lábam alatt menetelek tovább, rendíthetetlenül.
~ Felrobbantják a saját épületüket, az egész mapot, csak azért hogy egyetlen egy játékossal elbánjanak. Gyáva férgek. Ha kijutok innen mindegyiket egyesével fogom levadászni, dupla pontozásért az elesett társak és a bosszú miatt is. Remek. Sőt ha pont akkor tudnék kiérni mikor a lángok még égnek, és a háttérben ott van a romos épület akkor még egy achievet is szerezhetnék. Már csak az a kérdés, hogy ezt kibírom-e a Juggernaut képességeimmel.
Ha még életben vagyok és képes vagyok beszélni, akkor az egyik kedvenc náci tisztem szavai jutnak eszembe.
- Aki megáll, meghal.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Hétf. 02 Szept. 2013, 01:03

A romokat azonnal elkezdik eltakarítani, de 99-et is csak darabokban találják meg. Tank holtestét megtalálták, de Sarahét soha. A hadsereg így is sikeresnek ítélte a tervet hisz három közveszélyes mutánst iktattak ki.

/Epilógus a kövi körben./

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Csüt. 12 Szept. 2013, 18:23

Epilógus: Egy héttel később

SHIELD titkos katonai bázis valahol Alaszkában:
A műtőmaszkos férfi egy darab kristállyal sétál az asztalhoz és a többi közé teszi.
- Ez az utolsó darab.
A több millió apró szilánk újra gy emberi formává lett összerakva az asztalon.
- És most?
Kérdi a másik.
- Jó kérdés, de majd kiderül. Menjünk.
Kilépve a laborból a széttört figura pislog egyet...

SHIELD bázis romjai:
Sarah érzi ahogy a lelke az égbe emelkedik és három szárnyas alak jelenik meg körülötte.
- A sors kegyetlen volt veled Sarah Storm, de mi most esélyt adun a megtisztulásra, légy egy földi angyal, egy próféta, a béke hírhozója és cserébe lelked békére lelhet. Bűnbocsánatot nyerhetsz.

Valahol egy műtőasztalon:
Tank halk suttogás hall. Morgós, öregember hangja. Parancsokat oszt. A hang egyre erősebb. Tank fekszik és éles fények vakítják el. Mikor a hangot keresi egy tábornokot pillant meg műtős maszkban. A retinája felvillan és az alapján minden nyílt katonai aktát meglát róla.
- Ébresztő fiam, a hadseregnek még szüksége van magára.
Mondja a katona és a mesterlövész hirtelen látja az adatokat, hogy miféle kibernetikus műtétetek végeztek rajta. Majd a saját magát egy speciális ruhában és felette egy projekt nevet: Fáklya 2.5: Lopakodó.
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 3211756-22

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Vas. 15 Szept. 2013, 01:38

A robbanás után elsötétült minden, de most újra teljes a kép. Az első ami feltűnik, hogy van egy egyes a statom végén, tehát meghaltam, de mégis itt vagyok. Különös érzés, főleg azért mert csak apró darabokban látom a világot.
~ Elfelejtettem, hogy megállíthatatlan vagyok, de nem legyőzhetetlen és nem halhatatlan, még ha a Juggernaut közel is áll ehhez a kettőhöz, nem az. De a jó hír, hogy itt is van respawn, és nem végleges a halál, csak a statot húzza le. Furcsa játék, ilyennel eddig még nem találkoztam. Egyszerre szerepjáték, akciójáték, lövölde, logikai játék, minden, komplex feladatokkal. Mint ez a SHIELD, ez nem arról szólt, hogy rosszkor voltam, rossz helyen és elárultak, hanem egy csapda játék volt, és lassan reagáltam. Ez az egész egy sokkal nagyobb kihívás mint, amivel eddig találkoztam. De én vagyok a legjobb játékos a világon...
- Megállíthatatlan vagyok.
Mondom hangosan magam elé, ha képes vagyokrá, ha nem tudok megszólalni, akkor csak pislogok tovább, de egyik esetben se mozdulok meg, csak kivárok.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sarah Pént. 27 Szept. 2013, 14:33

Talán... Talán ez eddig a legfurcsább magamhoz térésem ami eddig volt, igaz a legutóbbi ami ilyen különös érzéssel töltött el az egy liftben való ébredés volt mielőtt a pokolra kerültem, de ez most más, nyugalom van és csend... Érzem ahogyan emelkedek, de miért?
~ Meghaltam?... Megint?... Akkor miért felfelé megyek? ~ Egy pár másodperc erejéig örülni kezdek a fejemnek, bár igazából mosolygás nélkül, mert továbbra sem értem, hogy én, aki már ölt, lopott, dolgozott démonoknak, igaz nem valami hasznosan, hiszen nem igazán volt lehetőségem tenni a dolgomat, szóval hogy egy magamfajta alak hogyan kaphat bebocsájtást odafentre. De mint mondtam ez csak egy pár másodperces állapot, ugyanis eléggé hamar megjelenik három alak, akik azt kezdik témázni, hogy milyen pocsék volt az életem és hogy most bűnbocsánatot nyerhetek. Itt úszik el az értetlenségem nagy része.
~ Hát, mégsem megyek oda fel, még nem. ~ Egy kicsit elgondolkodván szinte vállat vonok, szinte, végül nem teszem meg, de igazából mi mást mondhatnék az egész helyzetre? Ha nemet mondok, ki tudja, hogy mi lesz a lelkemmel, ha pedig igent, akkor ki tudja, hogy miféle démonok próbálnak majd levadászni a földön lényegében árulásért, igaz ez egy másik kategória, talán úgy lesznek vele, hogy amúgy sem volt semmi hasznom, akkor pedig had menjek, hiszen semmiféle hatalom nincs a kezembe és ugyan mégis mit tehetnék. A poén talán, hogy én is ugyan így látom, igaz démonok, már csak szórakozásból is próbálkozhatnak a vadászattal, de ez is egy olyan probléma, amin talán nem kéne gondolkodni, legalább is nem egy ilyen békés helyzetben és valószínűleg idővel ez majd úgyis kiderül, hogy érdekli-e őket egyáltalán vagy sem. Sóhajtok egyet kissé lemondóan.
- Akkor... Ezt meg is beszéltük, mikor kezdek és... Miért pont én? - Nem hiszem, hogy sokáig élvezhetem még ezt az állapotot amiben vagyok és nem igazán szeretnék még ebből távozni, de úgyis kénytelen leszek, pedig régen éreztem mindent ennyire nyugodtan körülöttem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 6 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.