Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sarah Pént. 24 Feb. 2012, 11:13

Továbbra is csak ácsorgok és bámészkodok, legalább is egyenlőre, nem igazán érzem úgy hogy én jelen helyzetben bármit is tudnék csinálni, szóval csak figyelek és igyekszek nem lemaradni semmiről. Az ajtó ami el lett torlaszolva... Nos igen, ki tudja hogy ezek a mocskok mikor jutnak át rajta, és tartok tőle hogy az a bizonyos az egyetlen kiút erről a helyről, vagy mondjuk lehet hogy a mögött mögött az ajtó mögött is a szabadság vár, amit most feszegetnek, de valószínűleg inkább csak egy újabb rab lesz az. Végül ami úgy konkrétabban felkelti a figyelmem, az a vörös hajú hajdani szomszédom hirtelen agresszív viselkedése, amit én jómagam csak felvont szemöldökökkel figyelek.
- Huha... - Kezdek bele, de aztán elhallgatok, pár másodperces hezitálásba esek, s próbálom eldönteni hogy megéri-e tovább mondani, vagy fölösleges lenne. Végül csak úgy döntök hogy folytatom.
- ... Mióta vagy ennyire agresszív? Feldúlt az iménti baleseted? - Semmi aggodalom vagy hasonló nincsen a hangomban, csak puszta kíváncsiság, hiszen érdekes hogy hirtelen így viselkedik, mikor az elmúlt hosszú, nagyon hosszú időben meg végig kussban volt. Az is megfordul a fejemben hogy talán bekattant mert ütés érte a fejét, de lehet hogy csak azért gondolom így mert velem van a probléma, bár azt erősen kétlem. Végül vissza terelem a figyelmemet az ajtóra, és kíváncsian várom hogy mi van mögötte.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Steven Hétf. 27 Feb. 2012, 17:21

Míg a többiek az utolsó ajtót feszítik ki és az egyikük egy halott őr ruháját veszi le, addig én a plafont pásztázom, hogy ha esetleg láttok valahol kamerát, akkor azt kilőjem. Miután ez megvolt csak utána teszem fel a kérdést.
- Mielőtt még kitalálnánk, hogy hogyan juthatnánk, ki elmondaná valaki, hogy ki mire képes? Elég hasznos lenne ez az információ a szökési terv megbeszélése szempontjából. – Kérdezem a többiektől, miközben újratöltöm a fegyvert, majd az egyetlen őrhöz lépek, akit életben hagytam, bár elég komolyan megsebeztem. Amennyiben elájult vagy ájultnak tette magát rá fújtam a szemére, csak hogy tudjam tényleg elájult-e, és ha magánál van de nem akar beszélni, akkor az egyik sebébe bele nyúltam két ujjammal és kotorászni kezdtem, hogy minél nagyobb fájdalmat okozzak neki, ameddig nem hajlandó az együttműködésre.
- Áruld el, hogy hogyan lehet innét kijutni és ne hazudj, mert van velünk egy telepata, aki azonnal megérzi. – Persze csak blöfföltem neki, de reméltem, hogy elégé meggyőző voltam ahhoz, hogy bevegye. Xavier bár életben volt, de elégé fáradtnak tűnt. Kétlem hogy most figyelne rá, de ha összeszedi magát, akkor se fogja tudni megcsinálni azt, amit a férfi kért tőle szerintem. Miután az ór akár elmondta, akár nem, leütöttem és én is elkezdtem az egyik őr ruháját lehámozni, majd felvenni. Remélhetőleg egy olyanét, amelyik nem lett véres.
- Ha a két mágneses krapek elég erős hozzá, akkor akár utat nyithatnának a tető felé is, majd egy fém gömbben ki is vihetnének. Nyersanyag van hozzá bőven a kérdés, hogy elégerősek-e hozzá?

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Tyler Szer. 29 Feb. 2012, 19:36

Próbál hozzá férni a shield rendszereihez, nem sok sikerrel. Túl erős a védelme ahhoz, hogy a börtön részlegéből hozzá tudjon férni. Így felhagy a próbálkozással. Kilép a cellából.
-Nem tudom feltörni a rendszereket, innen semmiképpen sem...-
Jelenti ki, majd Xavier professzort pillanatja meg, bólint feléje. Majd az ajtót kezdi el bámulni, amit most próbálnak meg kinyitni. Talán még annyit megpróbálhat, hogy ennek a testnek átfésüli a memoriáját, hátha talál valami használhatót. Jobb ötlete egyenlőre nincs.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Szer. 29 Feb. 2012, 21:01

Az ajtók remegnek és nyikorognak. A következő pillanatban az ajtók kitárulnak és még megannyi gépet félre húznak mire nagy nehezen meglátnak egy embert, de velük ellentétben ez a férfi nincs rabruhában, csak jobban lefogva és lekötözve, mint mindegyikük összesen.
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 1958453-hush
A fehér hajú fiú Rorschachra néz.
- Hasznos vagy - mondja elismerően a mágneses erőire utalva. - Ezt már szeretem.
- Bocs - szól közbe Zack. - Ki is vagy te?
- Hívjatok... Hoodnak. Igen, az most jó lesz.
- Hood?
Kérdezi az utolsó bebörtönzött a megannyi fém bilincs mögött. Álmosan felnéz és tekintete a vörös hajú nőn áll meg.
- Thorhalla... hmm szóval ebben az időszakán vagyunk? Érdekes... tovább voltam itt rab, mint akartam. Sebaj.

Morsus értetlenül nézi a jelmezes fickó majd amikor Steven kínozni kezdené a katonát egy villámmal csapja a falnak. A füstön és kínokon kívül nincs komolyabb sebesülése tőle, de látja, hogy Zacharias dühösen néz rá.
- Mégis mit csinálsz?
Az kapun a dörömbölés elmúlik.
- Már mindegy - mondja Hood. - Mindjárt berobbantják az ajtót.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Márc. 2012, 12:42

Miller egyelőre nem kapott választ, de legalább az átöltözés megvolt, döbbenten kapta a fejét abba az irányba, amerre az újdonsült rabtársuk éppen nekiállt megkínozni a még életben levő őrt. A szerencséjére Morsus vágta falhoz, mert Jon szíve szerint golyót engedett volna a fejébe. Mindezek után válaszolni sem akart neki, sem pedig szövetkezni vele a kijutáshoz.
- Köszönöm – mondta Morsus-nak. – A következő ilyennél nem távozik innen! – nézett Steven-re.
Tyler nem jutott semennyire sem, de a rab szabad volt, okés, ennyire még őt sem kötözték le, pedig már ő sem tudott mozogni az elmúlt héten semennyit sem. Azonban nem is ez volt a furcsa, hanem az, hogy a férfi egyből Halla-ra nézett és a nevén nevezte. Ő és Einar az Asgardi szavak után sem volt benne teljesen biztos, ő pedig csak így ránézés alapján meg tudta mondani? Azonban erre most nem volt idő, mert az ajtót majdnem berobbantották már. Nem szívesen engedte volna ki a benti férfit, mert… mert a legtöbben itt valóban bűnözők, akiket nem érdekel az emberi élet sem.
- Védekezni fogunk és nem ölünk meg senkit! – mondta katonásan parancsolva. – Aki arra megy, hogy valamelyik lejövő őrt megölje, azt én lövöm le! Mindenki húzódjon fedezékbe és az átokba, elég ha megsebzik őket. Constantine, maga jön a A2-es cellába, mi leszünk legelöl, én az A1-ben leszek. Halla menj fedezékbe te is!
Pillantott még a nőre, majd visszasietett a folyosó elejére és a saját korábbi cellájába ment és ott úgy helyezkedett, hogy majd ő maga kilásson a megérkezőkre, de azok lehetőleg ne lássák meg őt.


Egy kicsit kezdtem jobban érezni magam s az első érzéseken úrrá lenni s lenyugodni. Noha még éreztem zavartságom s azt, hogy nem tudom, hogy mi történt. A furcsa lényre pillantottam némileg undorodva, mi megszólított. Szóval ő ismerheti azt, kinek a testébe kerültem.
- Nem tudom, hogy miről beszélsz – mondtam. – Nem kellene itt lennem, s nem kellene ebben a testben lennem, ez nem hozzá…
Elakadt a hangom, mikor a benti férfi a nevemen szólított. Felvont szemöldökkel néztem rá, honnan tudta, hogy ki vagyok s miket beszélt, oly furcsa. Időszak? Úgy beszél, mintha ismerne s mintha nem ezen időből való lenne. Jonathan szavaira csak biccentettem, de nem vettem le a szemem a férfiról.
- Ki vagy te drágám, hogy tudod ki vagyok úgy, hogy a jegyesem s Jonathan sem ismert meg? – kérdeztem gyanakodva. – Ki vagy te, ki úgy beszélsz, mintha nem is ezen korból származnál s ismernéd az elkövetkezőt?
Gyanakodva tettem felé néhány lépést befelé a cellába. Egyelőre nem akartam elengedni s a harcot megoldják a többiek, hisz nem tudom azt sem mire képes a test. A férfit figyelem s próbálom felmérni, hogy láthattam-e már korábban s ismerhetem-e, hasonlít-e valakire. De ha tudta s ezen időszakom, akkor tudnia kellett azt is, hogy miként kerültem ebbe a testbe s azt is, hogy miként kaphatom vissza a sajátomat. Csak akkor állok meg, mikor már kellően közel értem hozzá.
- Úgy vélem tudod, hogy miként kerültem ezen testbe s miként kaphatom vissza a sajátomat. Segítesz s én is segítek neked kijutni innen – néztem a szemeibe. – Áll az alku drágám?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sarah Csüt. 01 Márc. 2012, 21:41

A vöröshajú nő szavait nem nagyon értem s ezt irányába igazából egy furcsa " hát te meg mi a jó büdös francról beszélsz? " tekintettel jelzem,
- Azt hiszem túlságosan beverted a...- Aztán realizálom hogy Thorhallának nevezték, aminek hatására kényszeresen megvakargatom a tarkómat a farkincámmal.
- Thorhalla az nem az asgardi bige?... Hacsak nem torzította el valahogy a testét ezzé... De miért tette volna? Egyáltalán képes ilyesmire? - Ez pusztán hangos gondolkodás, majd Stevenre nézek akit meg még korábban felkentek a falra, és kissé idegesen összébb szorítom a szemhéjaimat, és a jobb tenyeremet az arcomhoz emelem, hogy az ujjaimat a homlokomnak és az államnak támaszthassam.
- Egy cseppet sem lettél okosabb drága testvérem, egy rohadt cseppel sem. - Rázom meg a fejemet, bár lehet most erre mondani hogy pont én beszélek? Amikor én sem vagyok az ész megtestesítője, de azért ilyen társaságban csak úgy kínozni én se kezdek el, mert tudom hogy hasonló végem lenne, már ránézésre süt a társaság nagy részéről, meg verbálisan is bizonyítják, hogy nem egy oldalon állunk, és szövetségünk csak átmeneti.
- Nincs ölés oké amúgy sem.... Te szentségtelen sátán! - Nézek rá a lekötözött alakra.
- Veled aztán alaposan elbántak hallod-e?. - A lekötözésére gondolok az alapos elbánás alatt, az előbb meg amit mondani akartam hogy amúgy sem kell megölnöm senkit, csak a félvéreket, de őket nagyon, szóval ha csak nem lesz félvér az ellenség között, aki ösztönösen felkelti valahogy a figyelmem, mondjuk ha jól emlékszem... Mi is volt az?... Ösztönös undor?... Szóval amíg ilyen nincs valaki felé addig nem kell ölni se, tök boldog történet. Megpróbálok elhelyezkedni valami jó helyre, nem túl elől, nem akarok közel lenni a robbanáshoz, miután ez megvan várom hogy betörjenek, ez érdekes lesz, közben meg gondolom valaki kiszabadítja az utolsó rabot, vagy lehet nem, kitudja.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 02 Márc. 2012, 11:50

A fickó, aki az utolsó ajtó mögött volt egy cseppet sem ismerős, persze a fásli alatt nehéz lenne felismerni, de a hangja, a stílusa és a ruhája sem. Az viszont egyértelmű, hogy ő sem egészen ide tartozik. Ha végeztünk itt, majd elbeszélgetek vele erről.
Most viszont úgy néz ki, készülünk a kitörésre. Jon megtartotta régi szokását, nem akar gyilkolni, ő a jó fiú, ezt az ember világokon át sem felejti el, ahogy elnézem. A vele sréhen szembelévő cellába állok, és bár azt gondolom, hogy szívesen kitaposnám ezeknek a férgeknek a belét, akik bezártak ide, most talán mégis úgy kell játszani, ahogy a többiek is akarnak, mert Jon ezzel a vörös hajú Thorhallával van, ő vele meg nem szabad rosszban lenni.
Szóval beállok a beöltözött fickó melletti cellához, és jobb híján a képességemmel igyekszem majd lefegyverezni az ellenséget, kirántom a kezükből a puskát, vagy a puskából a tárat, ahogy kijön majd. Praktikus, és cseppet sem halálos.
-Csak úgy kíváncsiságból, te tényleg feltámadtál? - Kérdem a lányt, aki állítólag démon. Ez annyira nem izgat, hogy milyen formában támadt fel, maga a folyamat érdekel inkább.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 02 Márc. 2012, 12:53

Az utolsó cellában lévő fickót is csekkolom, miután elült a tömeg, de egyáltalán nem ismerős, viszont valamiért ő is ismeri Thorhallát, pedig csak pont most került ebbe a testbe - ha jól raktam össze a dolgot. Szóval akárhogy is, ez a fickó is valami csodabogár lehet, bár erre nem nehéz rájönni a fáslis arcából.
Miller máris utasít, hogy foglaljam el a helyemet, hát felveszem az egyik összevert őr fegyverét, mert anélkül egyelőre nem sokra megyek azt hiszem.
Beállok a cellába Jonnal szembe, és várom a fejleményeket. Terv szerint térdmagasságban akarok lőni, így le is guggolok, és épp csak annyira lesek ki, hogy lássam, mikor jönnek be az ajtón a kommandósok.
Közben azért megfordul a fejemben, hogy mennyire reális kérés, hogy ne öljünk, egy ilyen lövöldözés során még véletlenül is lelőhetünk valakit, és arra sincs biztosíték, hogy egy láblövés után a fickó nem akar még mindig lelőni minket. Arról nem is beszélve, hogy egy jól irányzott comblövéstől is el lehet vérezni perceken belül. Na mindegy, ezen nem állok le veszekedni, úgyis lesz nagyobb gondunk annál, mintsem hogy a végén minden shield-es pulzusát ellenőrizgessük.

//Ugye még mindig nem tudom használni a képességemet a drogok miatt? Csak mert Taonál írtad külön, hogy múlik a drog hatása, de nekem még nem.//

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 03 Márc. 2012, 19:02

Remeg, nyikorog, csikorog minden darab az ajtókban, és nem tudom, hogy az én erőm mennyit segít – csak remélni merem, hogy én is hozzáteszem a részem a kinyitásukhoz, mert nagyon úgy érzem.

Végül az ajtók megadják magukat, és már csak pár gépet kell félrehúznunk az útból.

- Ez… sikerült. Istennek hála.

És most, pubi?

Hát… nos…

Isten majd utat mutat, Walter! Ne inogj meg – ha gyenge vezetőnek bizonyulsz, átveszem tőled a testünket, és--

Hallgass! Nézzétek.

Egy férfit pillantunk meg… igencsak különös öltözetben. Illetve nem is az öltözete annyira furcsa, sokkal inkább a bekötözött arca. Talán… valamiféle műtéten esett át?

- Öhm… Ismeri őt valaki?

A maszk… elfed és elrejti valódi énünket. Új személyiséget ad nekünk. Egykor… még mi is maszkot viseltünk, Walter. Az én… igazi arcomat. Az arcot, amelyben mindenki megláthatta saját, elkövetett bűneit.

Csodás, de Walt nem figyel rád, szentfazék. Épp a mágneses kölyökkel beszélget.

A fehér hajú fiúra pillantok, és elmosolyodom. Kezet nyújtok neki.

- Igyekszem megtenni, ami tőlem telik, fiam. Walter. Örvendek.

Hood… Milyen érdekes… és valahogy baljós név.

Miért nem tartotok rögtön egy ismerkedős estet, ha már ennyire ráértek? Akkor majd kielemezhetitek egymás érdekes neveit.

Most egyet kell értenem Rorival, Walt. Majd később spanolsz, most koncentráljunk a kötözött sonkára.

Igaz… Úgy tűnik, a férfi felismerte Hood nevét, majd a vörös hajú nőre pillant…

Mi? Thorhallának hívta? Az nem az a másik flepnis bige volt?

Ne érdekeljen már titeket ennek a sok istentelennek a neve! Az Úr legyen irgalmas hozzátok, amiért nem a feladatra összpontosítotok!

ARGH! Elegem van!

Amikor az egyik szánalmas alakot egy másik a falnak csapja egy villámmal, átveszem az irányítást. A Hood nevezetű kölyök közli, hogy be fogják robbantani az ajtót, és én nem leszek még egyszer fogoly itt, Istenre esküszöm!

Valaki parancsokat osztogat, hogy ne öljünk, és hogy csak sebezzük meg az őröket… Hmpf. Majd azt eldöntöm. Ha úgy hozza a helyzet, végezni kell a Sátán szolgáival.

Egy hirtelen lendülettel az egyik rácsos börtönajtó felé fordulok, és a képességemmel megpróbálok kilazítani benne két fémrudat a rácsok közül. Ha sikerül kiszednem őket, mindkét rúd mindkét végét hegyesre alakítom – szintén az erőmmel. Remélem, ennyi még kitelik megfáradt testünkből, és így a kihegyezett rudakat használhatom majd fegyverként.

Akár sikerül ily módon fegyvereket készítenem, akár nem, én is behúzódóm egyelőre az egyik cellába várva a támadást…

_________________
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Tyler Vas. 04 Márc. 2012, 17:11

Csendben figyeli az eseményeket. Thorhalla valahogy feltámadt abban a másik nőben. Míg a másik fiatal férfinak ugyan olyan mágneses ereje van, mint a több személyiségűnek.
A cellában egy még náluk is jobban őrzött alak tartózkodik. Tele bilincsekkel és ki tudja mikkel. Egyből fel ismeri az asgardikat, sőt ahogy észre veszi szinte mindenki mást is.
-Ebben az időszakban?-
Kérdezi érdeklődve, majd Xavier professzor-hoz lép, míg a többiek a harcra készülnek.
-Nem tudná őket manipulálni, az őröket?-
Ha nem mivel nincs olyan állapotban, akkor inkább a hátsó cellákhoz vezeti az öreget. Mivel fegyvere nincs így inkább kimarad, bár menet közben a cellájába lépve gyorsan leszakítja a kábeleket. Ezek is jobbak, mint a semmi.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Steven Vas. 04 Márc. 2012, 19:58


A villámcsapás váratlanul ért és elég fájdalmas is volt. Emellett a falnak csapódást már meg se kottyant. Fejemet fogva ülök fel mikor hallom, hogy Mr. Morsus igen csak dühösen kérdi, mégis mit csinálok.
- Idióták! - Jegyzem meg halkan magamnak, majd aztán felnézek és válaszolok a feltett kérdésre. – Próbálom csökkenteni a sérültek számát és növelni a kijutási esélyeinket. Ha van, jobb ötleteteket hogyan tudnánk információt szerezni arról, hogy az ajtón túl pontosan merre is kéne menni, akkor hallgatlak, mert az alapján amit eddig mondtattok, nektek sincs gőzötök se hogy pontosan hol is van a kiút. És ha csak nem akartok végig rohanni majd minden folyosón az összes őrt „leütve”, akkor valahogy meg kéne tudnunk, hogy mikor merre menjünk. Már pedig az egyetlen telepatánk jelenleg állni is alig tud a lábán, az ajtót pillanatokon belül betörik, közületeke pedig még senki nem jelezte, hogy értene a gondolatolvasáshoz. – Közben erőt gyűjtöttem, hogy felállhassak és megvizsgáljam az őr pulzusát, életben van-e még, ugyanis a villámcsapás idejében őt is fogtam éppen, így őt is megrázhatta az áram. Sarah megjegyzését jelenleg figyelmen kívül hagytam, mert nem volt rá idő hogy vele is leálljak vitatkozni, úgy se menne. Még ha őt meg is tudnám győzni, Jane már csak azért is ellenem hangolná.
- És van valami terved is a katonák fegyverei ellen, vagy csak reménykedsz, hogy néhány lövés hangjától megijednek, és csak úgy hagynak majd kisétálni? Ugyan is a két mágneses alakon kívül kétlem, hogy bárki letudná őket fegyverezni egyszerre az meg kérdéses, hogy ők elég erősek-e hozzá, vagy hogy nem készültek-e valamivel ellenük is. Vagy van bárki más itt, aki képes ártalmatlanítani gyilkosság nélkül egy teljes kommandós egységet? – Végül az egyik cella ajtajához állok én is hogy fedezékbe legyek, de ha esetleg valami távkapcsolóval azonnal be tudnák zárni a cellát, akkor rögtön ugorhassak a felborított kocsi mögé. Aki az utolsó cellában volt, elégé ígéretesnek tűnt remélhetőleg ő nem olyan lágyszívű, mint ezek ketten.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Vas. 11 Márc. 2012, 16:14

A helyzet fokozódik, úgy tűnik ki futunk az időből, találkozunk még egy fickóval, akinek be van fáslizva az arca, még egy segítő kéz el is kell, főleg ha nem ölhetünk.
~ Kommandós egység, kommandós... azokhoz értek, meg van adva a terv, miszerint kell cselekedniük és attól nem, vagy csak minimálisan térnek el.
- Nem is kell kitalálni a gondolataikat... -szólalok föl- Előre megbeszélt terv szerint zajlik a behatolás, az első ember fogja a jobb sarkot, még akkor sem védi magát, ha fegyvert fognak rá, mert őt a kettővel mögötte lévő fedezi, és így tovább mindenkit a mögötte lévő véd, így zárnak be egy majdnem 180 fokos szöget. Ha valami nagyot hozzájuk tudnánk csapni, mikor betörnek, az megbénítaná őket.
Miután ezt elmondtam, remélem mindenki ésszerűen dönt, magam részéről keresek valami rendes fegyvert amit tudok használni, meg egy jó fedezéket, meg valami nagyot amit feléjük lehet hajítani, mikor betörnek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Hétf. 12 Márc. 2012, 20:32

A kötésekkel takart arcú férfi érdeklődve nézi a támadásra készülőket.
- De érdekes - Sarahra vigyorgott - Ó, te és én szépségem, naaaagyon jóban leszünk.
Majd kicsit érdektelenül Hallára nézett.
- De aranyos vagy. Mindig elfelejtem milyen hamar meglehet törni a puhány kis lelkedet édeském. De nekem senki se tesz "szívességet".

A beszélgetést a berobbanó ajtó szakítja félbe, de a füstből nem jön senki. Xavier koncentrálva bénítja le az őröket majd rákényszeríti őket, hogy eszméletüket veszítsék. A kopasz férfi meggyengülve zuhan Zack karjaiba.
- Az első hullámot így elintéztük, de több terv kell ide.
- Szabad lesz?
Mondja Hood és hanyagul sétál a fém ajtóhoz, ami elkezd szét folyni és lassan ráépülni a testére.
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Joseph_%28Earth-616%29_005
- Sokkal jobb.
Ezzel kisétál és az érkező katonákat a földön lévő apróbb fém darabokkal bombázza meg ameddig ki nem üti mindegyiket.
- Itt majdnem öt száz katona van. Ezek ismerik az erőinket és a módszereinket. Gyorsnak kell lennünk.
A csapat mögött az ismeretlen férfi kiesik a bilincseiből és kényelmesen feláll.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Steven Hétf. 12 Márc. 2012, 21:21

- Nos.. Ez már az a mennyiségű erő, amivel én is elképzelhetőnek tartom, hogy ki lehet jutni áldozatok nélkül. – Mondom miután láttam Hood-t bevetésközben. - De még mindig kéne, hogy merre felé mehetünk. Van bárki, aki esetleg felismerné a helyet, vagy van elképzelése hogy merre van a kiút? – Kérdeztem miközben kijöttem a fedezékem mögül majd Morsus-hoz sétáltam.
- Adja csak át. Az én adottságaim… kevésbé emberbarátiak, mint az öné. Ha tényleg nem akarunk megölni senkit, akkor ön képességének nagyobb haszna van, mint az én lőfegyver használatbeli jártasságomnak. Ha esetleg Hood kiterülne, néhány olyan villám, amivel az imént megcirógatott, biztos kiütne még pár katonát. Plusz az egyik őr ruhája is rajtam van, így ha csak egy másodperccel is, de később fognak rám lőni, mint önre. – Aztán ha Mr. Morsus átadja Xaviert, akkor őt cipelve megyek Hood és a többiek után. Amennyiben nem, akkor pedig az ájult őröket átkutatva valamilyen kés vagy hasonló vágóeszközt keresve, megyek tovább. Azzal még tudnék is úgy védekezni, hogy ne öljem meg az ellenfelet. A legutolsó cellában lévő férfi nem tetszik, nekem bár ez csak amiatt van, ahogy Sarahról beszél, de ő megtudja védeni magát, vagy ha nem sikerülne neki, majd akkor avatkozom csak bele.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Kedd 13 Márc. 2012, 11:51

Attól, hogy a szadistát senki sem méltatta szóra máris azt hiszi, hogy senki sem tudja, hogy merre van a kiút innen. Hihetetlen, hogy mennyit tudott siránkozni, és elvileg ez egy profi bérgyilkos. Az ajtó berobbant és az első adag katonát még Xavier intézte el.
- Ha kint leszünk innen ismerem a helyet – mondta Miller. – Mind a két SHIELD bázis helyét ismerem és Jackson is le tudja fentről kérni a tervrajzokat. És nem én vagyok az egyetlen innen. És igen képes vagyok arra, hogy leszereljek kommandós egységet – felelte teljesen nyugodtan. – És mielőtt megkérdezi ember vagyok, nincs képességem.
Csak épp Einar révén a világ egyik legképzettebb katonája és harcosa, de ezt már nem kellett hozzátennie hangosan. A homlokát ráncolta össze, amikor az alak ruhát öltött. Magneto! De ő meghalt, akkor ez? Majd később kiderítik, most nem volt rá idő. Miller is előjött a helyéről, hogy végül nem kellett használnia a fegyverét, az őrökhöz lépett, ha volt náluk gumibot, akkor két darabot vett el tőlük, majd pedig még egy pisztolyt és lehetőség szerint, ha volt az őröknél, akkor póttárakat is, lehetőleg nyugtató, vagy gumilövedékeket.
- Halla, gyerünk! – szólt hátra a nőnek.
Jobb híján Magneto mellett indul el előre, ha voltak olyan nyugtató lövedékek, akkor azokat használva próbálja leszedni a szembejövő katonákat, ügynököket úgy, hogy mindkét kezében van fegyver, persze arra ügyel, hogy nehogy eltalálják, így folyamatosan kitér, és próbál fedezékbe húzódni.


- Igen, Asgardi vagyok – szóltam hátra vicsorogva a nőre. – S nem tudom, hogy miként kerültem ebbe a halandó testbe!
Elfintorodtam a féreg szavaira s a sértései után teljes erőből próbálok lekeverni neki egy pofont.
- Pusztulj el itt akkor féreg – feleltem megvetően. – S úgy hiszem összekeversz valakivel, nincs puhány lelkem, erősebb vagyok bárkinél, kit ismerek!
Megvetően s sértődötten fordultam el tőle s indultam kifelé, eddigre már a többi halandó legalább elintézte, hogy könnyedén kijuthassak egy ideig. Lassan s nyugodtan sétáltam az eszméletlen őrök felé s ha van náluk nyugodtan veszek fel két gumibotot, kard épp nincs lásuk s ez hasonlít arra a leginkább. Ki eddig is beszélt most is csak azt teszi s egyre nagyobb ostobaságokat fecseg. Előbb még kínozni akart, most pedig hátramaradni s támogatni az öreget. A „bátor hős”.
- Te tudsz is valamit, vagy csak siránkozni? – néztem méla undorral végig azon, kinek be nem állt a szája (Steven) – Eddig nem úgy tűnik…
< - Szánalmas gyáva féreg… - fűztem hozzá még megvetően. >
Mivel jómagam nem értettem a lőfegyverekhez s nem tudtam, hogy ez a test mire is képes, így nem mentem előre, csak Jonathan után, de ha megvolt a lehetőség a támadásra közelharcban, akkor a két bottal támadtam nyakra s fejre erős ütésekkel s rúgásokkal torokra s mellkasra támadtam s persze próbálok védekezni a támadásaik ellen.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 20 Márc. 2012, 14:02-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Szer. 14 Márc. 2012, 21:36

A befáslizott fejű alak, olyan ismerős volt, aztán hirtelen meglepetésemre eszembe jutott honnan.
~ "Hush... most éppen Pingvinnek dolgozik, a madárnak vigyáznia kellene ezzel a mániákus bosszúhadjáratát járó pszichopatával" ; "Egy bandaháború tombol ebben a városban és a Pingvin nyerésre áll, de elmondok egy titkot, az ő terve az enyém lesz, és ha keresztbe akarsz tenni nekem, emlékezz: Halott ember nem beszél" ; "Gondolkozz úgy mint az ellenfél és nyerni fogsz" ; A fenébe is, ez Hush! Az a DC karakter aki Batman civil énjére vadászott, de nappal... Vagy csak egy mániákus fickó, aki utánozza.
Amíg én ezt szépen kigondoltam, zajlanak az események, semmi ajtórobbantás Xavier kiüti mentálisan az őrséget, nem lehet könnyű, ezután egy következő igen erős mutáns veszi kézbe a rohamot. Én megyek és hátulról fedezem őket, nincs szándékomba lövöldözni, abból mindig baj van.
- Hush?! - szólok oda a fáslizott fejű alaknak- Elnézést, de nem te vagy.
~ Aztán lehet hülyének néz, de ezt meg kell tudnom.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 15 Márc. 2012, 10:33

Nem igazán tetszik nekem az a kötésekkel takart arcú férfi, Rorschach…

Elhallgass most! Elhallgass! Te akartál mindenáron segíteni, nem? Kiszabadítani ezeket az ismeretlen istenteleneket, ugye? Most HALLGASS!

Berobban az ajtó, és felkészülünk… várunk… de nem jön senki és semmi a beáramló füstből.

Gáztámadás lenne?


Nem, itt valami nem stimmel… Nézzétek. Az őrök totál lebénultak. Heh.

Hrrrm. Telepatikus támadás. Gyűlölöm a telepatákat.

Persze, mert látják, milyen zizi vagy itt bent, ugye?

Hallgass! Hallgassatok mindketten, az Isten szerelmére!

Megpróbálom kizárni ezt a két gyenge akaratú szerencsétlent a fejemből, és a „Hood” nevezetű felé fordulok… majd a szemem láttára folyik szét a fémajtó, és épül rá a bűnös alak testére.

Undorító.

Az viszont elnyeri a tetszésemet, ahogy a kis fémdarabokkal hatástalanítja végképp az őröket. Egy kicsit talán még el is mosolyodom.

Odalépek Hood mellé, és egyetértően bólintok – majd próbálok halkan hozzászólni, hogy a többi velünk haladó ördögfattya ne halljon engem.

- Ha rajtam múlna, már rég nem lennénk itt. Nem szívesen dolgozom együtt másokkal, de a te erőd és hozzáállásod, testvérem… biztató. Mi akadályozna meg minket abban, hogy lebontsunk minden utunkban álló fémfalat, és megállítsunk minden golyót? Javaslom, távozzunk, a többiek meg megoldják maguk…

Vagy nem.

Lépdelés közben próbálok keresni valamilyen fegyvert. Ha valamelyik őrnél még van használható lőfegyver, gumibot vagy bármi, azt magamhoz veszem.

_________________
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sarah Hétf. 19 Márc. 2012, 04:25

A bekötött fickó rám néz és máris kapok egy... Dícséretet? Valóban az volt? Óh nem lényeg, kapok egy dicséretet és kész, na szóval a lényeg hogy ez mind attól az alaktól és állítása szerint jóban leszünk, s erre én most nem tudom eldönteni hogy mire is akar gondolni, tehát kissé ijesztő, mert végül is ki tudja hogy mire képes ez a baljóslatú fazon? Szóval csak meglepetten nézek rá amíg a többiek elvannak mással, vagy éppen vitatkozni próbálnak vele, majd aztán ha normálisan ki is tudom nyögni hogy mit akarok, na akkor megszólalok.
- Ezt hogy jóban leszünk... Hogy is kéne most értelmezni? - Kérdem érdeklődve tőle, majd megcsapja a fülemet a... Páncélos alak utolsó mondata, meg valaki kérdése arról hogy feltámadtam, akire értetlenül nézek.
- Honnan veszed? - Kérdezek vissza, a kérdésére, és ha csak legyint, vagy nem reagál akkor ez ennyiben marad. Na de visszatérve a páncélos ürgéhez... Na várjunk, hogy a francba került ide az a páncél? Egészen biztos vagyok benne hogy.. Áh! Biztosan lemaradtam valami fontosról... A lényeg hogy az utolsó mondata " megcsapja " a fülemet, mint egy.. Saller, és akkor ha jól értem kezdhetnénk kifele menetelni az ajtón, majd aztán pedig el innen... És ha minden jól megy akkor még a végén tényleg szabadon távozok még én is, és nem állít meg senki, na nem is mintha bárkinek is lenne oka erre, a csak nem tudják hogy mivel foglalkozok... De az nem lett bejelentve szóval mi történhetne? Na a lényeg hogy...
- Akkor gondolom... Mozogjunk? - Nézek rájuk kérdőn, és ha igen akkor már szedelőzködök is! Úgymond szedelőzködök, csak összegörcsölöm a farkincám, így egy nagy buzogányt formázva belőle és várok hogy haladjunk, ha haladunk.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 19 Márc. 2012, 16:15

-Az előbb mondta az a másik fószer - válaszolom a nőnek, és közben a belőtt alakra mutatok. - Ja és egy ördögfarok lóg ki a gatyádból. Bár ahonnan én jövök, ez mindennapos - közlöm vele hörgő hangon, és megkönnyebbülve lépek ki a fedezékből.
Ha így haladunk tovább, akkor piskóta lesz kijutni a börtönből, de akkor jön majd a neheze, gondolom. Kétlem, hogy ennyi lenne a show, jussunk ki, és mehetek haza. Nem, szerintem még sokkal több ellenséggel kell megküzdenem, mire ezúttal is elengednek.
Az egyik ájult őrtől elveszek egy gépfegyvert, pisztolyt dugok a gatyámba, de ügyelek rá, nehogy elsülhessen, és sebtiben lerángatok egy golyóállómellényt az egyik szerencsétlenről. Nagyrészt golyóállok, de minek kockáztatni. Ha találok valamelyik kommandósnál rádiót, azt is behúzom, és rögtön bekapcsolom, hátha fogok adást, amin épp azt dumálják, hogy mit küldenek ránk, és melyik irányból. Ja igen, és ha ellenséget látok, igyekszem jó fej lenni, és csak lábon lőni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 19 Márc. 2012, 21:35

-Oké. Így könnyű.
Állok fel a fedezékből, és tárakat meg két pisztolyt csórok a kommandósoktól, aztán követem Millert, jobbat nem tudok jelenleg. A fejem még hasogat a drogoktól, kemény holmit adtak, és nem keveset, órákig, talán még tovább tart, míg kijózanodok, addig pedig nem sokat ér velem a csapat. Egyelőre nem tudok átalakulni sem, talán nem kell teljesen kitisztulnia a szervezetemnek, hogy erre képes legyek, de koncentrálnom kéne, ami most nem igazán megy.
-Bizony, hogy feltámadt. Totál halottnak kell lenni, hogy démonná válhasson az ember.
...Én már csak tudom. Vékony jégen táncolok, vagy valami kötélen inkább, és bár jól kezdtem, most ez az image nem épp a fenti fiúk közé ajánl be, szóval vagy arculatot kell váltanom, vagy hamarosan elég komoly önértékelési zavarokkal fogok küszködni, miközben bűnösöket meg démonokat vadászok démonként. Beteg mi?
-Miller... Mit kéne tennünk, hogy... "segítségünkre siessen" a szőke asgardi herceg? - Kérdem tőle viszonylag bizalmaskodva, hogy ne mindenki hallja, aztán sikerül ahogy sikerül.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Kedd 20 Márc. 2012, 13:43

A kötéses férfi csak rámosolyog Sarahra.
- Ó, édeském. Ha tudnád. Nyugi, élvezted már... vagyis fogod. Ezek a fránya idősíkok.
Mondja nehézkesen és Thorhalla szavaira csak egy csókot küld mosolyogva.
- Áh, a másik világból jött zsoldos, beszélgess a kínaival sok a közös bennetek.
Tao az említésére veszi észre, hogy ismeri a férfit. Már a hangja árulkodó, de a modora és a mozgása azonnal felfedi ki is ő.
Morsus átadja az eszméletlen testet.
- Csak ésszel.
Mondja Stevennek.
Magneto Rorschachot hallgatja.
- Ha kijutottunk innen, mi ketten nagyon jóban leszünk.
A katonáknál csak éles fegyver, könnygáz gránátok és gumibotok vannak, de elég mindenkinek. Miller vezeti a csapatot, de sok útvonal még neki is szokatlan. Erre a szintre nem volt engedélye így sok helyen csak tippel merre is kell menni. Egy ponton Hood-Magneto megtorpan és az egyik labor felé indul. Az ajtókat felfeszíti és végig nézi a kémcsövekkel és gépekkel teli helységet.
- Miért nem őrizték ezt?
- Gondolom lezárták inkább a szintet.
Válaszol Morsus majd a csoport nagy fémes morgást hall. A hang irányába indulnak át a laboron, ami mögöttük elkezd remeg, majd minden összetörik.
- Mi nem vagyunk patkányok.
Mondja Magneto ridegen. Egy folyosóra érkeznek ahol egy gyakorlati terembe lehet belátni az ablakon. A hatalmas belmagasságú edző terem üres leszámítva két éppen ébredező mutánst. Skarlát Boszorkány mester és Sakura. Ahogy ők magukhoz térnek úgy veszik észre a többiek is a morgás forrását.
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 1543513-sent50
- Mik ezek?
Kérdi Zack ámulva.
- Őrszemek - feleli Hood szemeit lecsukva, látszik, hogy koncentrál. - Egy mező védi őket a képességeimtől, de érzem, hogy nincs bennük élő ember. Önállóan gondolkodó és cselekedő mutáns író gépek.
A szavak végén a két felébredt mutáns felé indul meg a két huszonöt méter magas robot.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Márc. 2012, 14:30

Miller ment elől, bár a hely annyira nem volt ismerős számára, korábban itt még nem járt. Valószínűleg valami rejtettebb szintek, vagy magasabb engedélyt tartalmazó, ahova még ő és Steph nem kaptak korábban engedélyt. Sajnos nem talált nem éles lőszert, de könnygáz gránátot is vett magához. A bekötött arcú férfi zavarta, valami nem tetszett benne neki, talán, ahogyan túlságosan is sokat tudott, az volt zavaró. Mikor Magneto megállt az egyik labornál. Constantine kérdésére csak ránézett a férfira, de nem válaszolt neki. Még mindig nem akarta elárulni, hogy Einar a másik fele, de azt pedig az előzőek után felesleges lett volna mondani, hogy nincs köze hozzá. Ahogyan a hatalmas robotokhoz, az őrszemekhez értek kezdett nagy gond lenni, főleg, hogy fémből voltak, de a mágnesesek nem tudtak velük mit kezdeni. Inkább az android felé fordult a labornál, és a neki mondottakban a válasz is benne volt némileg.
- Jackson, most próbáljon már meg végre valamit csinálni! – mondta. – Ezeket kell lekapcsolni, illetve keresse meg, hogy a személyes holmikat hol tartják. És lehetőleg úgy, mintha még élne! – adta ki a parancsokat. – Vagy írja felül a működésüket, programjukat!
Felnézett a monstrumokra, saját magának elképzelése sem volt, hogy miként működhetnek, tudta, hogy az emberi irányításúak mivel rendelkeztek, de hogy ezek? Sakura-t felismerte, meg Boszorkány mestert.
- Hány mutáns is van közöttünk? – kérdezte. – Ők ketten, maga, ő – Steven-re utalt – Xavier és még valaki? Sakura, húzódjon fedezékbe! – kiáltott a nőre.
Próbált fedezékbe húzódni és Halla-t is húzni magával. Számítógépet keresett a tekintetével, vagy bármit a helységben, ami EMP-t tud generálni. Végül is a végzettsége szerint képes arra, hogy számítógépes rendszereket feltörjön és átírjon, így ha Jackson nem tesz semmit, akkor saját maga lesz kénytelen ezt megpróbálni.


Megvetően néztem még az alakra, majd elfordultam tőle s többé nem érdekelt. Kissé nehezebben ment a két gumibottal a harc, mint gondoltam, végül is nem a saját testem. De mit így hirtelen éreztem s tapasztaltam, legalább olyan gyors s hajlékony, mint a sajátom. De gyengébb s valószínűleg nem is olyan ellenálló. Viszont könnyebb, s ez tette nehezebbé a vele való boldogulást. A leány hangja felé kaptam a fejem, ki méltatlankodott a férfi szavaira.
- Drágám, ennyire ne légy ostoba! – néztem a fura lényre lenézően. – Ha nem tűnt volna fel az idővel babrál, a szavai szerint a jövőből jött. S még minket Asgardiakat tartanak ostoba barbárnak a szokásaink miatt s mert az örök középkorból jöttünk. Pedig a halandók sokkal inkább azok…
Hátranéztem rá végül, pedig nem óhajtottam vele törődni.
- Csak helyeselj, mert nem tévedek, igaz? – kérdeztem gúnyosan.
Arra már nem méltattam, hogy megkérdezzem újra, hogy mely korból jött, úgysem fog rá felelni. Legalább is az eddigiek alapján így éreztem. Constantine kérdése, s Jon nem felelt, miért is felelt volna? Hisz mindig is oly nagyon óvta a titkot, de már nem volt jelentősége, ezek itt úgyis tudták már. Legalább is, ki elhitte s tudta, hogy miről van szó. Közelebb léptem hozzá s a fülébe suttogtam, hogy más ne hallja.
- Találd meg a nyakláncát drágám – leheltem. – Amíg az nincs nála nem tudja átadni az irányítást. Csupán Stephanie-nak nem volt szüksége ereklyére hozzá, hogy én kapjam az irányítást. De ő nem boldogul efféle tárgyak nélkül.
Egy csövekkel teli terem után hatalmas csarnok s két hatalmas masina, a vörös férfi, s Sakura, őt még ismertem is s Stephanie is. s mégis mit kezdjünk két ekkora valamivel?! Ha legalább a saját testemben lennék képes lennék arra, hogy tüzet idézzek s tehessek bármit is, de így? Jobb híján próbáltam fedezéket találni s ha mégis engem támadna a fémszörny kitérni előle. A szemeimmel pedig bármilyen fegyvert s tárgyat keresek, mi ezekkel felvehetné a versenyt s felhasználható lehetne ellenük.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 20 Márc. 2012, 15:53

~Mi a fen...~
- EeeiiiiÍÍÍ!
Síkítva nézek fel a két hatalmas robotra melyek tornyosulnak felettem. Dermedve nézem azokat ahogy mozogni kezdenek. Ismerős hang üti meg a fülemet. Nevemet hallom és, hogy húzódjak fedezékbe. Nem tudom hirtelen honnan jött a hang meg hogy mégis kitől érkezett de pánikkal ittasan kezdem el a lábamat szedni minél messzebb próbálva kerülni a robotoktól, meg-meg csúszva induláskor.
- SZAKADJ LE
üvöltöm a robotokra mintha bármit is érne de hangomból kiérezhető hogy nem kicsit szartam be ezektől itt hirtelen. Lányos zavaromban megtorpanok egy pillanatra és egy másik irányba kezdek el futni ahol fedezék is van mert úgy talán még el is fogok tudni bújni nem úgy mint nyílt terepen egyenesen futva kéz lóbálva sikítva. Ha elérek valami, akármi mögé ami mögött elférek még messzebbről is de bevetődök, bekúszok és összegubózok mögé minél kisebb és észrevehetetlenebb legyek.
~ Jesszusom jesszusom jesszusom, mi a sz*r van itt. Nem emlékszem, hogy egy katonai bázis kellős közepén aludtam volna el...Ébredj fel ébredj!! Ááhj már~
Kopogtatom meg a fejemet közben.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Tyler Szer. 21 Márc. 2012, 11:41

Xavier-nek sikerül az első hullámot ki iktatnia. Követve a többieket, felkap egy pisztolyt és könnygáz gránátokat, az egyik őrtől, majd csendben követi a többieket.
Gyanakodva hallgatja az időutazó férfi szövegét, akinek a segítségével talán már rég elmenekülhettek volna.
Egy újabb labornál, pedig két ismerős mutánst pillant meg és a tovább fejlesztett Őrszemeket. Kettőt is. Int Millernek, és gyorsan körbenéz, talál-e valami konzolt, de mivel egy gyakorló terem, nem igazán fog. A két mutánson tesztelnék az új Őrszemeket. Ha talál akkor megpróbál közel férkőzni, és azon keresztül leállítani, vagy összezavarni a két robotot. Ha nem megy akkor közel kell jutnia hozzájuk, ami nem lesz egyszerű, de megpróbálja, intve Millernek és a többieknek, hogy fedezzék, amíg megpróbál a közelebbi Őrszem közelébe jutni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 21 Márc. 2012, 12:23

-Na igen - mosolyodom el cinikusan a robot monstrumok láttán. - Ez már inkább vall Mojora... Én is mutáns vagyok - szólok Millernek, de igazából kétlem, hogy ez számítana valamit. A robotőrök általában azokat is leszedik, akik a mutánsokat segítik, velük együtt mozognak, vagy megtámadják őket. Legalábbis az én világomban ez így volt.
A hatalmas páncél egyértelművé teszi, hogy golyóállóak, szóval sérülést nem igazán tudok nekik okozni, és a gépesített erőm sem lesz elég, de azért valami kitalálok.
Összpontosítok, a drogok hatása már eléggé elmúlt ahhoz, hogy tudjam használni a képességemet. Megpróbálok felrepülni, és kellően felgyorsulni, hogy ne nyújtsak könnyű célpontot a robotok számára. Elkezdem a hatalmas csarnokban keresni a kijáratot, felgyorsulok, amennyire csak tudok (max 100km/h), és cikázva haladok, nehogy eltalálhassanak a gépek. Ha találok valamit, ami akár kijárat is lehet, vagy legalábbis olyan ajtó, ami innen kivezet, akkor megpróbálom áttörni azt (1 tonnás erő).

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ - Page 3 Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.