Iziz

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Iziz Empty Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 09 Márc. 2019, 14:50

A bolygó fővárosa, itt található a vallási és kulturális központ is, bár több nagy város is található a bolygón. A politikai életnek is ez a fő helyszíne. Egy hegyekkel ölelt völgyes részen épült a hely. Az egyik része még sivárabb - völgy bejárata előtt, de a zöme zöldövezet leginkább. Található itt egyetem, illetve központi nagykövetség is.

Főváros elülső része a bejáratnál a völgybe:
Iziz S2FOyxI
Templom:
Iziz GSRErLm
Egyetem:
Iziz CyT7eza
Nagykövettségek negyede:
Iziz VrRD1e3
Belváros:
Iziz ZrM7rSR
Iziz A8Lhvm0

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 18 Márc. 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. március 22.péntek


Iziz TkdXhEB


Iziz 1wHqHUL

Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)
Iziz 6hlARrA

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 14:30 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


A csillagköd népe joggal gondolhatta volna, hogy az utóbbi hónapok során bőven lecseng az az ügy, hogy a Császárnak voltak gyerekei, de nem így lett. Egyre több és több információ látott napvilágot szerte a csillagködben. Ezeknek a jelentős – szinte egésze – része ugyan hamis hír volt, öt perc hírnévért, vagy éppen tömérdek pénzért bárki bármit feldobott a HoloNet-re. Egyetlen egy dolog volt, ami hitelt érdemlő volt és valós adat. Egy szimbólum.
Iziz MMolfh5

Ez az ősi szimbólum, aminek valaki utána tudott járni, hogy létezik-e még, megtalálható-e valahol, amint kiderült, hogy igen, már nem volt hosszú idő mire valaki megtalálta mindazt. A nyomok pedig az Onderon nevű bolygóra vezettek, ami a Független Rendszerek Konföderációjának területén volt megtalálható. Mondani sem kell, de napok alatt a környező űrt megszállták a különböző frakciók, mindenki információkat akart, a Birodalom pedig eltusolni és eltűntetni azokat. De egyelőre még senki sem tudta, hogy mennyi releváns információ van a bolygón, vagy csak a véletlen műve az egész. Igazából a bolygón található nemesi házak sem.

Éppen emiatt az uralkodóház és a többi nemesi ház engedélyt adott arra, hogy az FRK-n kívüli többi frakció követei, emberei is a bolygóra lépjenek, mindaddig, amíg betartják a helyiek törvényeit. Abban az esetben, hogyha az egyik – legyen az bármelyik – frakció megszegi a törvényeket, akkor az összest kitiltják. Így mindenkit, aki a bolygóra jött a saját frakciója előre ellátta a helyi törvények rövid változatával, illetve a lelkükre kötötték, hogy ne keressék a konfliktust.

Szerencsére a többséget ez egyébként pont nem érintette, mert nagyon szanaszét mentek és szinte alig volt interakció a különböző frakciók között, annyira szétszórva kezdtek el kutakodni, vagy diplomatákat küldtek, akik ki sem mozdultak az épületből, ahol a tárgyalásokat folytatták. Így emiatt nem nagyon kellett aggódni az első néhány nap lezajlott úgy, hogy semmi sem történt.



Iziz 9ezp6fNMiin alig pár perce érkezett, jöhetett a saját hajójával, vagy pedig egy mezei utasszállítóval is, bármelyik megfelelt. A főváros hatalmas űrkikötőjébe érkezett. Már előre megkapta, hogy egy bizonyos Myn Lucky nevű papnővel kell találkoznia. Egyelőre a külvilág nő is maximum annyit tudott meg a bolygóról, ami általános turisztikai könyvekben van benne, azaz nem túl sokat. Hagyományőrzők, de nyitottak az új dolgokra, monarchiában élnek, földrajz, nagyobb városok és effélék.Az űrkikötő roppant zsúfolt volt, tele mindenféle lényekkel minden frakcióból, ebből is látszott, hogy mennyire sokan érdeklődnek az iránt, ami miatt mindenki a csillagködben az utóbbi időben. Miin megkapta Myn holoképét is, az alapján egy fiatal papnőről volt szó, hogy ő lesz az, aki kíséri majd a városban és segít neki. mindezt pedig a Főkancellár révén protekcióból kapta a nő, mert másoknak nem volt kísérőjük.

Helyi idő szerint kora délután volt, az űrkikötő a templom-negyed szélén volt megtalálható. Miin pár perc nézelődés után pedig kiszúrhatta az ezüst hajszínű fiatal nőt a tömegben, ahogyan egy táblát tartott rajta Miin nevét, hogy őt keresi, bár szegény lány eléggé elveszettnek tűnt, bizonyára nem kapott képet arról, hogy az, akit kísérnie kell miként néz majd ki.

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 14:30 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


A csillagköd népe joggal gondolhatta volna, hogy az utóbbi hónapok során bőven lecseng az az ügy, hogy a Császárnak voltak gyerekei, de nem így lett. Egyre több és több információ látott napvilágot szerte a csillagködben. Ezeknek a jelentős – szinte egésze – része ugyan hamis hír volt, öt perc hírnévért, vagy éppen tömérdek pénzért bárki bármit feldobott a HoloNet-re. Egyetlen egy dolog volt, ami hitelt érdemlő volt és valós adat. Egy szimbólum.
Iziz MMolfh5

Ez az ősi szimbólum, aminek valaki utána tudott járni, hogy létezik-e még, megtalálható-e valahol, amint kiderült, hogy igen, már nem volt hosszú idő mire valaki megtalálta mindazt. A nyomok pedig az Onderon nevű bolygóra vezettek, ami a Független Rendszerek Konföderációjának területén volt megtalálható. Mondani sem kell, de napok alatt a környező űrt megszállták a különböző frakciók, mindenki információkat akart, a Birodalom pedig eltusolni és eltűntetni azokat. De egyelőre még senki sem tudta, hogy mennyi releváns információ van a bolygón, vagy csak a véletlen műve az egész. Igazából a bolygón található nemesi házak sem.

Éppen emiatt az uralkodóház és a többi nemesi ház engedélyt adott arra, hogy az FRK-n kívüli többi frakció követei, emberei is a bolygóra lépjenek, mindaddig, amíg betartják a helyiek törvényeit. Abban az esetben, hogyha az egyik – legyen az bármelyik – frakció megszegi a törvényeket, akkor az összest kitiltják. Így mindenkit, aki a bolygóra jött a saját frakciója előre ellátta a helyi törvények rövid változatával, illetve a lelkükre kötötték, hogy ne keressék a konfliktust.

Szerencsére a többséget ez egyébként pont nem érintette, mert nagyon szanaszét mentek és szinte alig volt interakció a különböző frakciók között, annyira szétszórva kezdtek el kutakodni, vagy diplomatákat küldtek, akik ki sem mozdultak az épületből, ahol a tárgyalásokat folytatták. Így emiatt nem nagyon kellett aggódni az első néhány nap lezajlott úgy, hogy semmi sem történt.



Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 14:30 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Kessia, ahogyan az nem túl meglepő az Örök Birodalom követeivel érkezett, saját parancsokkal. Neki nem az volt a feladata, hogy a diplomatákkal ücsörögjön szépen, hanem a figyelmeztetések ellenére is egy árulót kellett likvidálnia. Egy külvilági – az Örök birodalom számára az – csempész, vagy kalóz nem is olyan régen megfordult a Zakuul közeli űrben, ahol először fogságba ejtett egy kereskedőt és annak a lányát, majd a fiatal nőt kivégezte, a család pénzével és készereivel együtt lépett le. Azonban ki tudták nyomozni, hogy hol húzta meg magát, az pedig ez a bolygó volt. Az utóbbi hetekben éppen kiskirály módjára szórta a pénzt, ez volt az, ami végül is a nyomára vezetett. A család nem élve akarta a kalózt, hanem holtan, így a megfelelő személyeken keresztül felvették a kapcsolatot a megfelelő emberekkel, akik utána Kaméleon számára adták ki a feladatot, hogy ölje meg a férfit. Egy nikto fajú egyénről volt szó, bár a nőt nem kifejezetten érdekelte az, hogy ki melyik fajba tartozik. Addig a pillanatig, amíg nem urdrarr az illető. De mivel most ilyesmiről nem szólt szó, így nem volt gond.
A sajátjához hasonlatos, de mégis némileg eltérő alakot választott magának ezúttal, a ruházata megfelelt egy átlagosnak, amit bármilyen frakció edzettebb személyei viselhettek. Ezt a páncélja fölé vette fel, az úgyis teljesen illeszkedett a testéhez, nem tűnt fel senkinek, hogy kívül lazább, lezserebb ruhát hordott. A sisakját rejtette csak el, mert mégsem akart abban mászkálni. Egyelőre most még a diplomáciai negyedben volt, itt nézelődött és viselkedett úgy, mint egy teljesen átlagos személy. Egy valaki tudta csak a követek közül, hogy miért is volt itt valójában – egyébként hivatalosan testőréként érkezett. Így most a nő nem messze a követektől várakozott és őket figyelte a többi testőrrel együtt. Arra várt, hogy megkapja az engedélyt, hogy távozzon és elvegyülhessen a városban és megkezdhesse a vadászatot a nikto után.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Csüt. 21 Márc. 2019, 20:06



Iziz T5Rs9Zv
Heiwanna Miin Klodov


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság




”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:




Volt időm gondolkozni az út alatt amíg ideértem. Jobbnak láttam a saját hajómat, hiszen alapból nem akartam kiöltözni, de ha lesz valami váratlan, akkor mégis csak könnyebb visszajönnöm majd a hajómhoz, átöltözni és menni a találkozó helyére, ha valami hivatalosabb is lenne. Addig is egy eléggé egyszerű ruházatban lépdeltem le a hajóról eléggé minimális felszereléssel. Nem számoltam harcra, vagy hasonlókra, maximum a jó ételektől és italoktól való kimerültségre, miután sikerült megismerkednem a helyiek szokásaival, kultúrájával.
Nálam volt az a kép, amit kaptam a kísérőmről és a nevét, hogy könnyebben rátaláljak, miközben lassan kifelé haladtam az űrkikötőből, miután lezártam a hajómat. Elég nagy volt itt a tömeg, és főleg a fajok sokasága, ami a hely titokzatosságát elnézve, azért érthető is volt. Engem is eléggé kíváncsivá tett, hogy alig tudni erről a helyről valamit. Talán eléggé leköt itt minden, hogy a gondolataim ne kalandozzanak el saját gondjaim felé, amíg itt vagyok. Némi bandukolás után pillantom meg a kísérőm, akit ahogy elnéztem annyira nem informáltak, hogy kit is kell keresnie, így szegény egy táblával ácsorgott várva a megváltásra, hogy ráakadok.
Lassan lépkedtem hozzá, majd megálltam előtte, kedvesen rámosolyogva, majd megszólítottam nyugodt hangon.
- Üdvözlöm, ha jól sejtem ön lenne Myn Lucky – kezem nyújtottam felé – örülök, hogy megismerhetem, és hogy segít számomra megismerni a népét. A nevem Heiwanna Miin Klodov, de szólítson nyugodtan Miin-nek – teljesen nyugodtan beszélek, majd kicsit figyelem a reakcióit is, hogy hogyan is fog reagálni. Vártam egy kicsit ezek után, hogy mit fog mondani, van e esetleg valami amit előre szeretne tisztázni, szabályok törvények, bármi, amit elsőre elmondana, a fiatal nő így csak figyeltem. Ha nincs akkor rákérdezek, hogy van e olyan helyi szokás, amire jobban ügyelnie kell egy messziről jöttnek is, esetleg van e valamilyen terve, ami szerint érdemes lenne haladni a város, a bolygó és főleg a népe megismeréséhez, esetleg előre lebeszélt találkozók.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 22 Márc. 2019, 00:00

//Nem voltam ma jól és végig aludtam a nap 3/4-t egyébként is, így kedden lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 26 Márc. 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. március 30. (szombat)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 14:35 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fN Miin végül nem váratta és kínozta túl sokáig a fiatal nőt, hanem egyből odament. Vagyis inkább átverekedte magát a tömegen, hogy megérkezzen. Amint ott volt az érintett fiatal lány végignézett rajta.
- Igen én vagyok, üdvözlöm! – köszönt ő is.
A kinyújtott kézre meglepetten nézett, nem igazán tudta, hogy ezzel mit is kezdjen. Inkább csak a jól megszokott Miin által is látott formulát használta, amit a többség szokott, főleg a Jedik körében. Meghajolt a nő irányába, alázattal, udvariasan. Ha Miin tanulmányozta a helyi nemesi házakat, családokat már az ide érkezése előtt, akkor a fiatal nő ruháján az uralkodóház szimbólumát láthatta, de valahogyan furcsán. Ha nem, akkor csak szép aranyszínű mintázat látszott a nő köpenyén. Egyébként ilyen archaikusnak tűnő bőr vértezetet viselt, amiken fém megerősítés volt, amiken azonban modern technológia nyoma látszott.

Myn intett, hogy Miin kövesse, mert elég nagy a hangzavar idebent, ez tény és való, Minn-nek is hangosabban kellett szólnia, hogy egyáltalán a saját hangját is hallja, nemhogy a másik őt. Ha követte, akkor a nő kikísérte erről a nyüzsgő helyről egy a személyzetnek fenntartott csöndes folyosóra vezette őt. Ott a ruházata, vagy valami más miatt azonnal félreálltak előlük. Egy tágasabb folyosóra érkeztek, ahol csak néhányan sétáltak és egy-két egérdroid is haladt, ahogyan takarítottak.

- Én leszek a kísérője, ahogyan gondolom minderre már rájött – mosolyodott el. – Az Erő templomának egyik papnője vagyok. Velem bárhol megfordulhat a bolygón, ha szeretne. Mit nézne meg először, vagy miről hallana szívesen?

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 14:35 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 14:35 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Az elhangzott dolgok egyáltalán nem untatták a nőt, hiszen bőven volt ideje arra, hogy felmérje azt, hogy miként mozognak a helyiek, milyen gesztikulációkat hajtanak végre. Mindezek nagyon fontosak voltak, hogyha teljesen el akart itt vegyülni. Így nem is bánta, hogy nem azonnal küldték a feladatára, amit egyébként is este, vagy éjjel célszerűbb volt, mert akkor sokkalta könnyebb beleolvadni az árnyakba. Annak határozottan örült, hogy a bolygón főleg humanoidok élnek, mert így ha nem szorulhatna a holografikus álcázójára, akkor is egészen könnyedén válthatna alakot. Örült annak igazából, hogy volt ilyen eszköze, mert így legalább nem volt fájdalmas az, hogy más alakot vegyen fel. Persze ha el akar tűnni, akkor muszáj lesz, de addig nem.
Úgy tűnt a nő számára, hogy igencsak teátrálisak a helyiek, szép nagy kézmozdulatokkal magyaráztak az Örök Birodalom képviselőinek, hogy mik is a helyi szokások, mennyire örömmel fogadják őket és örülnek annak, hogy a Csillagköd legrejtélyesebb birodalma, vagy inkább frakciója volt olyan kegyes, hogy meglátogatta őket. Szerencsére tökéletesen uralta az érzelmeit, különben kiült volna rajta az undor és a hányinger. Régen látott ekkora nem is leplezett s**g nyalást. Nem tudta eldönteni, hogy ez most itt teljesen megszokott és általános, vagy éppen csak tényleg őket akarták lenyűgözni. Mindazonáltal érzelemmentesen várakozott és figyelt, emiatt örült a hosszú évekig tartó képzésének, mert képes volt tökéletesen uralni az érzelmeit.
A szemével a felettesére sandított, alig észrevehetően, aki hasonlóképpen jelzett számára, hogy még mindig várjon. Így tehát nem igen tehetett mást, mint egyelőre várakozott arra, hogy itt végre végezzenek.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Pént. 29 Márc. 2019, 19:12



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Mikor a nő nem fogadta a kéznyújtásom, és meghajolt akkor viszonoztam azt. Ezután vezetni kezdett valamerre, aminek hála figyelhettem az öltözékét. Nem volt sok időm tanulmányozni a helyi dolgokat, de a szimbólumot felismertem, hogy felsőbb körök tagja, de valahogy azért más volt, mint azon személyek jele. Maga a ruházat jellege érdekes volt. Részben régies könnyű vértezetnek tűnt, ugyan akkor modernebb elemeket is tartalmazott, ami igen csak lenyűgöző kombinációja volt a régi időkhöz való ragaszkodáshoz és a modernebb technikák alkalmazkodáshoz is.
Ahova elmentünk az egy csendesebb folyosó volt, ahova nem sokan jöhettek be, de neki hála bejutottunk hamar, és itt már talán könnyebb is lesz beszélgetni is vele. Ezután a szavaira elmosolyodtam, majd elkerekedtek a szemeim egy kis időre, és jó eséllyel úgy csilloghattak, mint a egy kis gyereknek, mikor az édesanyja az édesség boltban azt mondja, hogy bármit választhat és nem is csak egyet.
- Igen, ahogy mondja – válaszoltam egy kedves mosoly kíséretében, miután kicsit próbáltam nyugalmat erőltetni magamra, ami bár külsőleg hamar ment, de belül azért annyira nem, hiszen ez olyan páratlan és nagyszerű lehetőséget jelentett. Lehet nagyon látszik rajtam, hogy legszívesebben a nyakába zúdítanék számtalan kérdést, már most, de próbálok valahogy uralkodni magamon. Végig nézek újra a ruházatán, majd elgondolkozva megszólalok
- Nagyon sok kérdésem lenne, és nehéz csak egyet választani, amivel kezdjek – mosolyodok el. – Ha lehetséges, akkor elsőre mondana egy pár szót a Templomukról, és hogy az ön rangja mit takar? Ismerek kultúrákat, ahol a papnők vallási vezetők, máshol harcosok, védelmezők, tanítók. Ezek után a társadalmukban elfoglalt helyükről? Azt látom, hogy tisztelet övezi önt is. – fejtem ki egy kicsit a gondolataimat, a kérdés után, majd érdeklődve tekintek rá. Bár elhallgatok, de azért ott van bennem, hogy kérdezzek történelemről, nagyobb személyekről, kúlturális dolgokról, de egyenlőre még nyugalmat erőltetek magamra.


_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 30 Márc. 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. április 3. (szerda)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 14:40 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fN Amint bejutottak a folyosóra Myn felhozta, hogy Miin kérdezhet tőle a külvilágról érkezett nő szemei szinte azonnal felcsillantak és neki is látott azokat feltenni a fiatal nőnek. Ahogyan Miin „vívódott”, hogy most feltegye-e a kérdéseket, vagy pedig nem, akkor a lány arcán megjelent egy mosoly, mivel Miin erőérzékeny és immáron használó volt, így egy másik erőhasználónak ezekkel az gondolatokkal nyitott könyv lett.

- Nyugodtan kérdezzen, azért hoztam fel, hallottam már önről és olvastam is több könyvét – mondta.

Ezek után tényleg bátran kérdezhetett Miin, a papnő végighallgatta mindazt, amit a nő kérdezett, aztán kezdett válaszolni.

- Én noha az uralkodó „törvénytelen”… egészen pontosan egy ágyastól született gyermeke vagyok, a Lucky is ezt jelképezi, mivel a királyné nem szült gyermeket én vagyok az Onderon trónörököse – kezdte magyarázni. – A tisztelet, amit kaptam leginkább ennek járt és nem pedig papnőségemnek.

- A népünk vallásos, három istenség jelképezi a Pantheonunkat, akik a fényt, a sötétséget és a köztes állapotot hozták el a világunkra nagyon, nagyon régen. Nálunk papok és papnők is vannak. vallási szerepet csak erőhasználók tölthetnek be a templolokban képeznek minket. leginkább harcosok vagyunk, ha meg kell védeni a bolygónkat, mi vagyunk a legfőbb védvonal.

- Többen kiválóan látják a jövőt, akárcsak a Voss fajnál, vagy az Örök Birodalomban nálunk is van ilyen specializáció. Mások gyógyítók lehetnek. Mindenki maga választhatja ki, hogy mihez ért, mi jelképezi őt. De lényegében békefenntartó, elit testőr, gyógyító, illetve tanár is lehetnék. Mindenkit, aki átesik a képzésen, melyet gyermek korban kezdenek pap, vagy papnői rangot kap, attól függetlenül, hogy mivel is foglalkozik.

- Remélem sikerült kielégítő választ adnom erre a kérdésére. Mit szeretne látni, megnézni először Lady Miin? – kérdezte. – Szerencsére bárhova be tudom vinni, nagyjából a kincstárat kivéve – nevetett fel a végén.

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 14:40 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 14:40 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Beszéd, beszéd és beszéd, továbbra is csak beszéd. De legalább így tényleg volt arra ideje, hogy mindent megfigyeljen és később, hogyha szükséges mindez, akkor felhasználhassa itt. Szerencsére úgy tűnt, hogy a közös nyelvet beszélik egymás között is, mert protokoll droid nem volt itt, ami meglehetősen furcsa volt Kessia számára, bár persze az is lehet, hogy a helyiek nem rajonganak a droidokért és nem nagyon használják őket. ennek jobban utána kellett volna néznie, de most már késő bánat, ha a városban jár, majd úgyis megtudja, hogy miként is néz ki mindez a valósában. Addig is… várakozott és figyelt tovább. Általában izgalmasnak találta ezt a részét is a munkának, de azokban az esetekben a prédát figyelte meg és nem pedig teljesen random személyeket. A beszéd továbbra is csak zajlott bár már úgy tűnt, hogy kezd a vége felé haladni. Lopva ismét Drakan felé pillantott, aki a felettese is volt ezúttal egyszerre, nem csak a szeretője. Látta, hogy a férfi észrevette mindezt, de ezúttal nem reagált. Azon azonban jót mulatott, hogy a férfi is kezdte halálra unni magát. Valóban nem a katonák számára találták ki az efféle üdvözléseket.
És végül bekövetkezett az, amire valószínűleg mindenki már percek óta várakozott, hogy végre befejezze a helyiek követe a beszédet, és ez most be is következett. Ezzel együtt neki is látott annak, hogy mindenkit beinvitáljon az Örök Birodalomnak kijelölt nagykövetségre, szállásra, hogy elfoglalhassák a helyüket és pihenhessenek majd a vacsora előtt. Addig pedig egyébként is jó lehetőség lesz, hogy valaki ki megy a városba körbenézni. Így most még követte a többieket, hogy mégiscsak lássák, hogy itt volt és bemegy majd a szobájába, amit a felettesei kijelölnek neki. Addig is majd odabent is jó alaposan körbenéz, hogy minél jobban felmérhesse a területet és felkészülhessen mindenre.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 03 Ápr. 2019, 00:00

//Vasárnap lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 07 Ápr. 2019, 00:00

//Bocsánat nem voltam itthon egész nap és fél éjfélre értem haza, így nem tudtam reagot írni, csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 11 Ápr. 2019, 00:12



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. április 15. (hétfő)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 14:45 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fNUgyanaz, @Shadow szólt, hogy nem tud írni a körben.

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 14:45 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 14:45 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Ahogyan mindenki más, Kessia is úgy tett, ahogyan az elvárható volt, segített a siklóról lepakolni és elfoglalta a saját szobáját. Mindez szükséges volt ahhoz, hogy a terv hibátlan legyen és senki se találhasson rajuk fogást. Drakan direkt az egyik szélső szobát jelölte ki a számára, amiért roppant hálás volt, a másik pedig, hogy a férfi pont a vele szemben levőt foglalta el. Ha lesz egy kis idejük, akkor legalább még könnyebben át is tudnak osonni egymásoz, úgyis ismert pletyka volt, hogy állítólag van közöttük valami, ha pedig erre rájátszanak és szükség lesz valamiféle alibire, akkor ez is jó lesz. Amikor már lepakolt és végre volt egy kis ideje, akkor igyekezett a teljes épületet végignézni, felmérni, hogy mi is van itt, hol vannak a kijáratok, melyik folyosó hova vezet. Mivel szerencsére jó kapcsolatai voltak, így a biztonsági rendszerekre is rákérdezett. Mivel testőri minősítésben volt jelen, így ez még gyanút sem kelthetett, hogy ő maga is tisztában akar lenni annak, hogy milyen fenyegetések is érhetik a követeket, vagy mivel lehet fellépni ellenük. Szerencsére úgy látta, hogy átlagos volt a rendszer, azaz ami másnak gondot okozott volna, számára nevetségesen könnyedén kijátszható. Talán még a sith orgyilkosok azok, akiknek ez könnyedség lett volna, de az úton-útfélen felszedett és felbérelt fejvadászoknak, vagy bérgyilkosoknak semmi esetre sem. Amint végzett mindennel, akkor kereste fel a felettesét, azaz a saját szeretőjét.
- Őrnagy, uram! A szolgálati időm lejárt, engedélyt kérek arra, hogy a városba mehessek és ott is szétnézhessek! – szólt a férfihoz formálisan.
- Természetesen hadnagy, de a szolgálatba lépése előtt egy órával már érjen vissza! – mondta a férfi.
A nő még szalutált neki a szerepe szerint, ami alapján ismét hadnagy volt, majd sarkon fordult és elindult ki az épületből.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Vas. 14 Ápr. 2019, 15:27



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Mikor Myn felhozta, hogy ismer már, azaz hallott rólam, könyveim is olvasta, akkor kicsit talán könnyebben kezdtem bele a kérdezősködésbe. Figyeltem ezután a válaszait, érdeklődve, kíváncsian, és már a kezdeti reakcióiból tudtam, hogy akár csak Morwen számára, neki is nyitott könyv leszek, hiszen még ha olyan helyen vagyok, hogy a nyugalmat kell mutatnom, de most itt ez a bolygó, az érdekes népével, és lehetőségem van itt lenni, még ha akarnám se akkor se tudnék nagyon parancsolni belül magamnak, még ha kívülről meg is próbálok nyugalmat erőltetni magamra, amennyire csak ez lehetséges volt.
- Ohh, értem, - lágyan elmosolyodok - … akkor még nagyobb megtiszteltetés számomra, hogy a trónörököse az aki megtisztel azzal, hogy időt szakítva rám, mutatja be a népét és kultúrájukat. – ezután elhallgatok, és elgondolkozok azon, hogy mennyire hasonló ez a betöltött szerep máshelyekhez. Ahogy a fiatal korban elkezdett tanítás is, és az irányok, amiknek tanulhatnak, azaz utak amiken járhatnak.
- Három istenséget említett, őket egységesen tisztelik, egy irányzatként egyensúlyban, vagy a három iránynak meg van a saját iránya, templomai, és úgy alkot egy egységet egyensúlyban? – érdeklődök kíváncsian, és próbálom azért nem mindig megakasztani szegény papnőt, ezért is vártam, hogy elmondja amit szeretett volna így kezdetnek és csak utána kérdeztem vissza. Mikor azt kérdezte, mit szeretnék látni és a „Lady” megnevezést használta, csak elgodolkozó képet vágtam, de belül megrohant az otthon emléke egy pillanatra, amit gyorsan el is próbáltam nyomni, hogy arcomon ne jelenjen meg ennek nyoma, és inkább elmosolyodtam.
- Hááát a kincstár és a hozzá tartozó pénz, adó és egyéb pénzügyi dolgok kezelése biztos érdekes lenne pedig, és biztos lenne olyan lelkes hivatalnok aki a hozzá tartozó jogi szabályozásokat és törvényeket napokon át tudná sorolni, de akkor erre most „sajnos” le kell mondanom – válaszolok egy széles mosoly kíséretében idézőjeleket mutatva ujjaimmal, majd a végére el is vigyorodok egy kicsit.
- Szerintem elsőre a történelmükkel ismerkednék, ehhez tudna valami szép helyet, múzeumot, templomot mutatni, és közben mesélhetne a társadalmukról, a társadalmi rétegek kapcsolatáról, és a vallás szerepéről a mindennapokban. – mondom nyugodt hangon, majd egy kis zavart mosoly kíséretében vakarom meg kicsit a fejem.
- Talán ezek után kicsit könnyebben tudok helyet mondani, hogy konkrétan hova is szeretnék jobban bemenni. Mondjuk a templomuk szeretném megnézni szintén, de előtte szeretném egy kicsit jobban átlátni a helyi dolgokat és nem csak az építészet szépségeiben gyönyörködni csak, ami már most is nagyon tetszik, amit láttam leszálláshoz való készülődés közben – próbálom rendezni a gondolataimat azért közben, mert nem akarok úgy menni, mint a kisgyerek aki előszőr van szüleivel egy új helyen és csak rángatja őket ide-oda, mikor meglát valamit.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 15 Ápr. 2019, 00:01



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. április 19. (péntek)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 14:50 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fNMiin és Myn tovább beszélgettek egymással, a nő megtiszteltetésnek érezte, hogy a trónörökös lesz az, aki körbekíséri itt, a fiatal nő azonban minderre csak legyintett. Hagyta, hogy a testbeszédéből könnyedén ki lehessen olvasni, hogy nem kell így éreznie Miin-nek, mert csak a kötelességét teljesíti.

- Egyelőre csak papnő, még nem biztos, hogy lesz bármi közöm a trónhoz – mondta kedvesen. – Ezt ők is tudják, de szeretném azt hinni, hogy papnőként tudtam annyit tenni már eddig is, hogy mindezt kiérdemeljem tőlük. Csupán a kötelességemet teljesítem, papnőként szent kötelességünk, hogy a külvilágiakkal megismertessük az Onderon-t.

Figyelmesen hallgatta végig Miin-t és bólintott.

- Igen, a személyek mentalitásától függ, hogy a három útból melyiket is fogja valaki járni, a világost, a sötétet, vagy a szürkét. A tanulmányainkat is ezek szerint folytatjuk miután gyermekként átesünk játékos próbákon és utána jönnek a további alrészek, amiket korábban említettem. Jó magam, akárcsak anyám a fény útját járom.

A pénzügyi és jogi dolgokra Myn felnevetett és csak egyetértően bólogatott, hogy valószínűleg tényleg nem a legjobb és legnyerőbb ötlet. A templom és a múzeum említése azonban máris jobban tetszett neki, hogy azokat nézzék meg, így minderre válaszolt is azok után, hogy befejezte Miin a mondandóját.

- Öt órakor lesz a délutáni mise, így a templomba csak utána tudunk menni, de addig is múzeumot látogathatunk. A közelben van a Népművészeti múzeum, ahol főleg művészeteket vannak bemutatva a történelmünkből, illetve az Iziz-i Történeti múzeum, ami teljes népünk kultúráját és történelme a kezdetektől napjainkig. Melyikre lenne kíváncsibb elsőre?

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 14:50 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 14:50 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Először úgy döntött, hogy itt fog körbenézni a nagykövetségek környékén, csakhogy ne legyen túl feltűnő az, hogy egyből a városba megy, amikor ez volt a legszebb része az egésznek, állítólag. Őt magát mondjuk nem különösebben érdekelte az, hogy melyik helynek mi a szépsége, a feladatot végezte volna a legszívesebben máris. De mivel ezt nem tehette meg egyelőre, kénytelen volt szépen sorjában haladni. Az nem számított, hogy itt nézelődve ezt az alakját látják, majd később úgyis másban megy vadászni. Először itt kezdett az Örök Birodalom nagykövetsége körül, amiről azonban kiderült, hogy nem csak az övék, egy hatalmas palota volt mindez, amit több részre bontottak, hogy a Köztáraság, a Birodalom, az FRK, a Huttok, a Chissek és a Mandaloriaiak is elférjenek, hogyha megjelentek volna itt. A cégek és efféle személyek nem ebben az épületben kaptak szállást, hanem kisebbekben, még akkor is, ha lehet, hogy nagyobb volt a befolyásuk a csillagködre, mint mondjuk a chisseknek, vagy épp az Örök Birodalomnak. Mint megtudta a Czerka Részvénytársaság is képviseltette magát ezen a helyen; ezen nem lepődött meg, az lett volna furcsa, ha nem teszik. De mivel a feladata közé nem tartozott, hogy beköszönjön nekik, így figyelmen kívül hagyta. Ha majd jelentést akarnak, ha megtudják, hogy itt van, akkor kapnak, de addig nem. Úgyis ideje volt már annak, hogy függetlenedjen és valahogyan majd megtörje az agymosását és azt szolgálhassa szabad akaratából, akit akar és úgy élje az életét, ahogyan szeretné. A saját és az Örök Birodalom biztonsága érdekében viszont próbálta felmérni azt, hogy a többi frakció kikkel és mikkel képviselteti magát ezen a helyen. Mindezt nem ártott tudni, hogyha a közelgő gyilkosság miatt felbolydul majd a teljes város és talán ez a hely is.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Csüt. 18 Ápr. 2019, 19:41



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Figyelve Myn testbeszédét leszűröm a mondandóját, hogy még koránt sem biztos, hogy ő lesz az, de ez majd kiderül, annyi biztos, hogy most ő az aki kísér, és elég jó társaságnak is tűnik, már most is. Elég jól magyarázza a dolgokat, amiből megtudom, hogy itt a három oldal egy helyen van, attól függően, hogy ki milyen is, mire lehet képes, vagy merre tart.
- Számomra érdekesek az Erő eme dolgai és útjai, irányi, ahogy tanulják alkalmazni, felmérik, használják, mivel a honnét érkeztem ott nincs Erő. Váratlan és furcsa ajándék volt, hogy engem is átjárt, és ezzel együtt rá kellett döbbennem, hogy az a nyugalom, és nyugodtság ami eddig jellemzett közel se olyan, mint aminek kéne lennie. – elmosolyodok egy kicsit. – A csillagködön kívül elég volt, hogy kívül nyugalmat mutattam, hangomban, viselkedésemben, addig mélyen belül nem számított mit érzek, és hogyan… Nem volt lényeges az úton amit jártam, hogy én is diplomata lehessek ahogy őseim is, de aztán letértem eme útról, hogy azzal tudjak foglalkozni ami jobban érdekelt, azaz a fajok, kultúrájuk, történelmük, filozófiájuk, és amit még megismerhetek. – beszélek és beszélek, majd kicsit észhez kapok, hogy hagyjam szóhoz is jutni, majd mikor felajánlja a lehetőségeket, akkor elgondolkozok egy kicsit.
- Talán elsőre a Történelmi múzeumot, és akkor utána a Népművészeti múzeum dolgait jobban tudom kötni az eseményekhez, amik a művészetekben is megjelennek. – választottam, hogy merre is menjünk, míg a templomba nem tudunk bemenni. Ezután, amerre indult mentem vele, követve.
- Míg oda érünk, mondana néhány szót a társadalmukon belül az osztályokról, hogyan viszonyulnak egymáshoz? – nézek rá, kíváncsian, majd előre magam elé is, hogy azért ne essek orra. – Természetesen ha lenne kérdése, felém, és tudok akkor válaszolok szívesen én is. – teszem még hozzá, hátha azért ő is kíváncsi lenne dolgokra.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 19 Ápr. 2019, 00:01

//Bocsánat, fél 11-re fejeztem be mindent Rhys-hez, holnap megpróbálok írni napközben körváltást, kedden lesz körváltás és nagyon-nagyon bocsánat.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 23 Ápr. 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. április 27. (szombat)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 14:55 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fN - Nem a legkönnyebb megtanulni, sem pedig kontrollálni. Úgy tudom, hogy nem csak itt, hanem máshol is több évig, évtizedig tart, mire valaki rendesen megtanulja használni – mondta.

Egyébként illedelmesen végighallgatta Miin hosszú mondandóját, nem szakította félbe, nem szólt bele, még úgy sem, hogy picit kellemetlen volt számára, hogy a nő ennyi személyes dolgot zúdított rá, amivel láthatóan nem is nagyon tudott mit kezdeni, vagy épp hova tenni mindezt. Így határozottan megkönnyebbült, amikor Miin végül felhozta azt, hogy mit is nézne meg elsőre.

Így el is indultak arra, először ki az épületből, majd ott mivel valószínűleg nem volt messze sétálva indultak el egy kihaltabb sétálóutcán. Ezen a helyen nem voltak boltok, üzletek, ami megszokott egy ilyen helyen, esélyes volt, hogy ezért nem volt annyi sétáló errefelé. Közben pedig válaszolt is Miin kérdésre.

- Ami a társadalmi osztályokat illeti, feudális rendszerű monarchia a társadalom. Legfelül az uralkodóház áll, utána jönnek a nagyházak, majd a közép és kisnemesség. A papság a középnemesekkel van egy szinten, a nemesség alatt a katonaság áll, aztán jönnek az értelmiségek, tudósok, filozófusok, iparmágnások, mogulok és effélék. Ők gyakran több vagyonnal rendelkeznek, mint a nemesség.

- Ezek alatt helyezkednek el a kétkezű munkások, mint bányászok, földművesek, stb. alattuk pedig már csak végre felszámolás alatt álló rabszolgarendszer van, és a droidok. A nemesség elég sznob, nehezen engednek be maguk közé olyan személyt, aki csupán vagyonos. A népünk szereti a változást, jól fogadják őket, bár azt politikai öngyilkosságnak tartják, hogy a rabszolgarendszer felszámolás alatt van.

- Ez még a Köztársaságból maradt meg, ők köteleztek erre minket, hiszen ott tiltott az efféle dolog. De… de sokan úgy vélik, hogy mivel már az FRK tagjai vagyunk, a köztársaság kérése már irreleváns…


Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 14:55 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 14:55 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


A körbenézés meglehetősen gyorsan és hamar meg Kessia a számára, a köztársaságiaknál látta, hogy még egy jedi is van velük, milyen szerencse, hogy folyamatosan elrejtette magát az Erőben, hogy vagy kevésbé érezzék, vagy éppen semennyire. A jedi körül csak alig fél tucat katona volt még itt, illetve egy civilnek tűnő személy, valószínűleg valamilyen diplomata, vagy efféle. A Birodalomnál tudta, hogy mit várjon, a Terjeszkedés és Diplomácia szférája követe, valószínűleg mellé halálosztagosok és persze tisztek. Esetleg a Rejtélyek szférából egy sith. Ahogyan körbenézett ráhibázott, sith-et nem érzett a környéken, akik ők még annyira sem voltak védettek, mint a köztársaságiak, hacsak nem rejtette el magát az illető. Ez pedig nagyon is könnyedén elképzelhető volt. A huttoknál a megszokott felállást találta, egy küldött és mellé zsoldosok. A chissek és a mandaloriaiak nem küldtek külön senkit, a birodalmiaknál volt kettő-kettő belőlük, az FRK-nak pedig állandó helye volt itt, így őket nem találhatta meg itt. Meg nem is beszélve arról, hogy éppen úgyis a Konföderáció területén voltak. Az itt járőröző helyieket is megnézte, azt örömmel tapasztalta, hogy nem sok droidot használtak így látásra, hanem főleg emberi erővel dolgoztak. Egy részük hagyományőrző, bármiféle technológia nélkül, azonban most már látta azokat is, akik viszont rendes, modern páncélzatot viseltek modern fegyverzettel. Úgy vélte, hogy a másik díszőrség lehet és ezek teszik ki a valódi haderőt. Ránézésre nem tudta megmondani, hogy milyen képzettek lehettek, de úgy vélte, hogy valamilyen elit haderő lehet a helyiek között. Nem mintha gondot okozott volna neki, de remélte, hogy nem kell majd kipróbálnia, hogy mennyire komoly ellenfelek.
Így, hogy most itt végzett mindennel tényleg elindulhatott a város kevésbé előkelő részeibe.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Pént. 26 Ápr. 2019, 18:02



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Kicsit a monológom személyesebbre sikeredett utólag belegondolva, mint kéne, de ilyen vagyok, és ez fel se tűnik, az a baj, ha csak úgy csevegek, így indulás után csak egy rövid időre térek vissza ehhez.
- Elnézést, nyugodtan megszakíthat, ha túl sokat beszélnék – mondom kedvesen egy kis mosollyal – rossz szokásom a sok beszéd – teszem még hozzá, majd az ő tempóját tartva sétálok mellette, figyelve amit mond, meg az utcát is amin vagyunk elgondolkozva, tűnődve egy kicsit, bár a rabszolgaságnál akaratlanul is a nyakamhoz nyúlok. Egy pillanatra Tyrr jut az eszembe, majd elgondolkozó képet vágva tűnődők egy kicsit mielőtt megszólalnék.
- Megértem, hogy sokak ellene vannak a rabszolgarendszer felszámolásának, hiszen ingyen munkaerő, ha úgy vesszük, de eme „haszna”… - ujjaimmal mutatom az idézőjeleket” - … mellett azért igen sok hátránya is van, ami a társadalomnak se jó. Hosszútávon egy fejlődő társadalom számára inkább teher a rabszolgaság megléte, mint előny, mert problémák, ellentétek forrása lehet egyre jobban, ami nem szokott jól elsülni. – fejtem ki a gondolataim nyugodt hangon, miközben a nyakam fogom egyik kezemmel, mintha csak ujjaimmal a hajam tolnám félre hátul nyakamtól.
- Igen a Köztársaság ellene van a rabszolgatartásnak, és bár az FRKnál tény, hogy nincs ez, ahogy a többi frakciónál se, mégis, szerintem hosszabb távon jobban járnak majd ha tovább viszik a rabszolgaság felszámolását. De tudom, hogy ez most nehéz helyzet a népének, hiszen hirtelen az eddigi rabszolgákkal kell kezdeni valamit a társadalomnak, ha már szabadok lesznek, beilleszkedés, elfogadás is egy olyan dolog ami nem egyik napról a másikra történik meg egyik oldalról se. – fejezem be, ahogy sétálok és Mynre pillantgatok, majd az útra magam előtt.
Tudom, hogy nekem könnyű és jó sorom volt, de sokak számára ez sokkalta nehezebb esély nélkül a szabadulásra a kilépésre ebből. Itt most lehetőség lenne erre, csak kitudja, hogy mindenki képes lenne e lemondani az eddigi rendszerről, és ha a felszínen meg is történik a változás, vajon ez tényleges lesz, vagy csak látszat?

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 27 Ápr. 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. május 1. (szerda)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 15:00 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fNMiin szavaira, amikor a sok beszédről beszélt, akkor elmosolyodott.
- Úgy tanítottak, hogy ne szóljak közbe senki beszédébe Lady Miin, így nem zavarnám meg véletlenül sem – mondta. – Egyetértek, főleg, hogy megmaradna az ingyen munkaerő, most már a Független Rendszerek Konföderációjának tagjai vagyunk, a fejlettebb bolygók mindegyike ajánlott fel számunkra droidokat, amik dolgoznának a földeken, a gyárakban, kiváltva a rabszolgaságot. A Techno Unió és a benne foglaltatott cégek nagyon készségesek voltak. A Vállalatszövetség vállalta, hogy elhozza őket, a Kereskedőtestület és a Kereskedelmi szövetség pedig felajánlották, hogy segítenek a többi bolygóval kereskedni. Az Intergalaktikus Bankár Klán pedig kamatmentest hitelt nyújtanának, hogy a külvilági kereskedelmünk beinduljon. De nagyon sokan maradiak és szerintük nincs szükségünk külvilágiakra.

Fejtette ki a fiatal nő a véleményét. A séta közben pedig tovább beszélgettek. Ahogyan egyre jobban távolodtak az űrkikötőtől úgy kezdtek az emberek is elfogyni. Közben kissé zavart lett Myn rabszolgákra és felnevetett kissé kínosan.

- Ó! Azt hiszem, hogy félreértettük egymást, rosszul fogalmaztam. A rabszolgák a bolygón nem külvilágiak. Mindannyian e világ lakói. Olyanok, akik eladósodtak, nem tudtak fizetni, vagy éppen valamilyen olyan súlyos büntetést szereztek, ami miatt börtönbe kerültek egész életükre. Az ilyeneket nem az állam tartja el az adófizetők pénzén, hanem rabszolgaként vannak dolgoztatva. A beilleszkedésükkel nem lenne gond, ismerik a világot. A szociális hálót kéne javítani, illetve a rehabilitációt. Bár sokan nem értenek egyet a felvilágosult nézeteimmel sem, hogy így gondolom. Talán egyszer tudok majd többet is tenni. Áh, meg is érkeztünk!

Valóban ekkor értek a sétálóutca végére és itt egy nagyobb tér következett, mert a város széle felé voltak már. Miin pedig megláthatta a hatalmas, impozáns, bár minden csicsás díszítőelemtől mentes múzeumot.
Iziz Npv88si

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 15:00 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 15:00 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Azt Kessia hamar megállapíthatta, ami már a levegőből is látszott, amikor közeledtek a fővárosba, hogy a város hatalmas részét tette ki az előkelő negyed, az épületek állapotából nagyon kevés olyan helyet látott, ami megfelelt volna a klasszikus rossz, vagy épp alvilági környéknek. Ahogyan utána olvasott a bolygónak a Fényváros volt az inkább, ami ilyennek megfelelt, de szerencse, hogy ezúttal nem egy maffiózót keres. Vagy legalább is nem a szó szoros értelmében, az adatok pedig arról szóltak, hogy az alak volt olyan ostoba és nem menet el rejtettebb helyre. Talán túlságosan is magabiztos volt, hogy azt hitte, hogy nem jönnek utána, vagy pedig valamilyen biztosítéka volt. Egyelőre ezzel nem foglalkozott, majd kiderül ez is akkor, hogyha odaért a célszemélyhez. Úgy négy-öt perc után végre kiért a diplomáciai, vagyis egészen pontosan a nagykövetségi részt. Amint kiért, akkor a datapadján megnézte, hogy merre is kell mennie, hogy hol is van az a kantina, amelyikben a férfi állítólag megszállt. Ha még itt van, akkor jó eséllyel ott kellett lennie. Nem igazán aggódott azon sem, hogyha meglépett, akkor talán még könnyebben utána lehet nyomozni, hogy merre és kivel ment el. Amit látott ezen a helyen és igyekezett is megfigyelni, hogy milyen a fajok közötti megoszlás. Amennyire hallotta és látta a helyiek voltak leginkább az emberek, a ruházatuk is eléggé egyedi, helyi volt, mintsem a bolygón kívül megszokott. Az idegenek pedig valóban a külvilágiak. Saját maga is inkább tűnt külviláginak, de most nem is próbált meg elvegyülni egyelőre. Nem volt baj, ha látják, amikor lecsap és előtte úgysem fogják.
A piac volt a legérdekesebb számára, mivel nagyon mást nem tudtak ők sem csinálni az edzések közepette korábban a CZ-198-n, így gyakran készítettek tárgyakat, így már-már boldogan nézegette a saját készítésű dolgokat az árusoknál.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Kedd 30 Ápr. 2019, 18:44



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Hallagatom figyelmesen Mynt, ahogy sorolja kik hogyan segítik őket, ami jól hangzik, és talán megoldást is jelenthet, majd elgondolkozva nézek magam elő egy kicsit, amiből kicsit kizökkent Myn reakciója.
- Ohh lehet én se fogalmaztam megfelelően – mondtam nyugodt hangon, majd félre pillantok egy kicsit.
- A szegénység, pénz hiánya az mindig nagy táptalaj annak, hogy az utolsó értéket adjuk el cserébe a túlélésért, ami a szabadságunk – jegyzem meg, miközben magam elé nézek. – Van aki önhibájából van aki azon kívül kerül arra a pontra. – tesszem hozzá, majd Mynre nézek.
- Szépek a gondolatai, segíteni eme polgárokat, hogy ne jussanak erre a sorsra, legyen lehetőségük újra felkapaszkodni, amíg szabadok. Mondjuk akiknek a büntetésük ez, azok lehet okkal érdemelték ki eme sorsot. Igaz van aki képes változni, de van aki nem. – lassan haladok Myn mellett.
– Bár tudom a szavam nem sokat számít, de egy ilyen elképzelést érdemes lenne szerintem támogatni, Lady Myn. – nézek kedvesen a nőre, majd mikor mondja, hogy megérkeztünk, akkor nézek rendesen magam elé, kicsit távolabbra, és látom meg a tér túloldalán a nagy épületet.
- Lenyűgöző egy épület, és minden bizonnyal belül is az lesz – mosolyodok el, és ha Myn is megindul, akkor úgy indulok meg, mint egy lelkes kis gyerek, hogy minél előbb bejuthassak szétnézni. Na jó, azért visszafogom magamat, hogy a látszat meg legyen, de úgy is érzi Myn.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 01 Május 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. május 5. (vasárnap)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 15:05 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fN - Remélhetőleg mások is úgy látják majd, hogy érdemes így tenni. Nem azokat kéne még jobban büntetni, akik, mint ön is mondta önhibájukon kívül kerültek ilyen helyzetbe. A bűnözők megérdemlik, de nem egész életükre, csak amíg letöltik a büntetést. Aki pedig saját hibájából tette, őket, mint a szerencsejátékosok, vagy drogosok, rehabilitációra küldeném – mondta.
Közben, amint megérkeztek a múzeumhoz Miin nem igazán tudta elrejteni azt, hogy mennyire oda is van ezért az egészért. Így Myn nem is várakozott, hanem azonnal arrafelé indult, továbbra is a korábban felvett tempóban haladt, hogy ne legyen zavaró a gyorsabb, vagy lassabb haladás. Hamarosan pedig már ott voltak a múzeum bejárata előtt. Jegyet, vagy effélét itt nem kellett váltani, bárki bemehetett nézelődni, hogyha szeretett volna teljesen a népnek volt fenntartva.

- Több részleg is van, olyan időbeli a legrégebbi, amikor még nem élt értelmes létforma a bolygón. Utána előd civilizáció, amiből az emberek fejlődtek ki. Rakata leletek nem nagyon vannak, azok zöme elpusztult, mint a csillagköd jelentős részén. Van egy köztes átmenet utánuk, amíg el nem jöttek az istenek. Majd utána négy nagyobb korszak az elmúlt közel tízezer évből. Ó, igen ő is a nagyon régi dolgok közül való ez a szép kislány.

Ha Miin előre nézett, akkor megláthatta a közel hatvan méter hosszú hatalmas sárkánycsontvázat lelógatva a plafonról, ami a teljes központi csarnokot végigérte.
Iziz TgIZhgZ

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 15:05 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 15:05 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Kessia vásárolt néhány kis apróságot végül, mint nyaklánc, vagy épp teafű, semmi komolyat. Semmi olyat, amivel esetleg a helyszínhez lehet kötni, hogy igen, valaki vásárolt méregkeveréshez alkalmas füveket, mert itt jó néhány herbalistát látott egyébként. Mivel éhes volt és szerette az efféle ételeket, amiket így készítenek, jobbnak ítélte őket – még a legborzalmasabbat is – mint a gyógyszereket, vagy épp proteinszeletet, amin lényegében gyerekkora óta élt, így vett sült húst, amit egybe tettek zöldséggel és valamilyen vékony kenyértésztába tettek és leöntötték még fűszeres szósszal és csípős szósszal. Egyébként is kellett ennie az alakváltás elég sok energiába került és fájdalomba is, de ha eszik, akkor valamivel jobb. Ha már itt volt, akkor dobozos üdítőt is vett, olyat, aminek a dobozát később megtudja majd semmisíteni. Amint itt végzett a nézelődéssel, akkor neki is látott annak, hogy körbenézzen arrafelé, amerre az érintett kantina is volt. amint elindult arra és egyébként a piacon is sok helyen látott idegeneket – azaz nem embereket – akikről üvöltött, hogy úgyszintén külvilágiak. Azt már megállapította, hogy a helyiek mind emberek és eléggé egyszerű, hagyományos öltözetet viselnek. Ahogyan megfigyelte a helyieket nem zárkóztak be az idegenektől és velük is hasonlóan barátságosak voltak, csak néhány nagyon extrém külsejű idegen volt az, ami főleg a fiatalabb korosztályt ijesztette meg, de egyébként nem látott extrém esetet.
És séta közben pedig végre megérkezett arra a részre, ahova mennie kellett, amit megkapott korábban, hogy itt lesz a célpontja. Akkor nem maradt más, mint ott bent is körülnézni, hátha máris szerencséje lesz.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 05 Május 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. május 9. (csütörtök)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 15:10 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fN Ugyanaz.

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 15:10 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 15:10 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Kessia-nak meg kellett állapítania, hogy az épület, ahova mennie kellett közel sem hasonlított azokhoz a standard kantinákhoz, amit megszokott megannyi bolygón, ahol járt. Ez nem volt különálló épület, hanem több másik közé volt „ékelődve”, inkább egy sima lakóháznak tűnt, aminek több szintje van és még itt is lehet aludni. Nem voltak külön olyan szintjei, ahol bűnbarlangok, esetleg VIP részlegek voltak, vagy éppen kaszinózási lehetőség. Igaz ez főleg Nar Shaddaa-n volt megszokott köszönhetően, hogy bolygóváros volt, vagy éppen Coruscanton. Ez itt egy egyszintes ivó és étterem volt, aztán a többi rész hotelszerűség a kiírás alapján. Az egész errefelé borzasztóan átlagosnak számíthatott, de azoknak, akik a külvilágból érkeztek, azoknak rémesen idegen hatású volt ez a megoldás, bár tény és való, hogy nagyban megkönnyítette Kaméleon dolgát. Az ivót tudta, hogy merre lehet, hol kártyázik, vagy kockázik, de így feltételezhette, hogy itt is szállt meg a fickó. Az olvasott akták alapján kinézte belőle, hogy van ennyire idióta, ami csak neki segített a helyzet. Magában mosolyodott el, ha tényleg itt van az alak, akkor mindez könnyebb lesz, mint hitte, talán még itt helyben is képes lehet arra, hogy elintézze.
De most egyelőre akkor is úgy állt a helyzet, hogy nagyon jól áll, így adni akart egy „lapot” a szerencsének és elindult befelé a kantinába. Úgysem viselt olyan jelet magán, ami utalt volna arra, hogy honnan jött, még csak nem is Örök Birodalom specifikus jelzésűben volt, hanem egy teljesen átlagosban, de látszott, hogy külvilági. Ez pedig egyébként sem volt gond. Így hát elindult befelé az épületbe, hacsak nem állítja meg valaki ebben, akkor próbál bejutni és ott körülnézni miközben a pulthoz igyekszik, vagy ha van hely, ahova leülhet, akkor oda.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Vas. 05 Május 2019, 00:06



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Myn szavait hallgatva haladok, és bólogatok rá egyenlőre csak némán, ahogy haladok mellette a múzeum felé, és kicsit elgondolkozok, a dolgokon. Elég jók az ötletei, ahhoz, hogy változásokat indítson meg, ha sikerrel járna ezekkel, és talán rövid… relatíve rövid időn belül változások és fejlődés állhatna be még jobban náluk. Igaz, ez lehet nekik generáció váltást is jelentene, azaz nem is annyira rövid idő, számukra, mint nekem, de ezt most a legkisebb métékig se akartam hangoztatni egy pillanatig se.
Mikor beérünk a múzeumba érdeklődve nézek körbe máris, hogy miket látok, miközben figyelek Mynre is, aztán, mikor a „kislányt” említi, akkor pillantom meg a hatalmas csontvázat.
< - Hogy az a… - > nézem nagy szemekkel saját nyevemen szólalva meg hirtelen ahogy meglepődve nézem, a hatalmas maradványt. Akár egy hozzám hasonló is lehetne, bár arról volt tudomásom, hogy nem a miénk az egyetlen ilyen faj, de meglepő mégis találkozni egy másikkal, még ha már réges régen véget is értek a napjai ezen a világon. Beletelik egy kis időbe, mire realizálom, hogy nem a közös nyelvet használtam.
- Ohh elnézést Lady Myn, csak kicsit meglepett most amit látok – nézek Mynre, majd vissza a csontokra. – Akár az egyik távoli őse is lehetne a fajomnak, vagy egy hozzánk hasonló fajé, amiből él néhány odakint, legalábbis tanulmányaim közt volt említés róluk. – beszélek nyugodt, hangon, bár az biztos vagyok, hogy érezhető, hogy izgatott vagyok.
- Gondolom ő még abból az időből származik, mikor még csak a hozzá hasonlók uralták a bolygót, mármint a nagyobb testű ragadozók. – nézegetem a csontokat – Remek állapotúnak tűnik – teszem hozzá, miközben még körbe nézek a teremben.
- Velük együtt… – mutatok a nagy sárkány csontvázra – …már megjelentek az előd civilizációk, vagy az ő pusztulásuk után? És mi volt az a pont, mikor a nagyobb csúcsragadozók megfogyatkoztak? esetleg valamilyen természeti csapás, ahol a nagyobb testfelépítés hátránnyá vált, a kevesebb táplálék miatt, és a kisebb fajok kisebb táplálék igénye előnyt jelentett?

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 09 Május 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. május 13. (hétfő)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 15:15 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fNMiin eléggé meglepődött azon, hogy egy sárkányszerű lény csontváza nézett vissza rá rögtön azok után, hogy belépett a múzeumba. Úgy tűnt, hogy Myn-t nem különösebben zavarta az, hogy Miin nem olyan nyelven beszélt, amit ő maga is megért. Így csak legyintett egyet, amikor a másik emiatt szabadkozott. Figyelmesen hallgatta végig a nőt, hogy mit is mond, majd bólintott, bár látszott rajta, hogy nem igazán tudja hova tenni a dolgokat, főleg, hogy közel sem hasonlít Miin arra a csontvázra, sem méretekben, sem semmi másban. De nem reagált minderre, mert nem tudta hova tenni és vagy nem érdekelte a további részlet, vagy nem akart sebeket feltépni a további kérdezősködéssel. Így inkább csak a másik részére válaszolt a dolgoknak.
- Nem, mind a mai napig előfordulnak a lakatlan területeken, ott is főleg a hegyekben. Ilyen, vagy éppen ennél nagyobbak is. Bár tény, hogy a számuk erősen megfogyatkozott már, ahogyan a bolygó légköre is változott a technológia nyomán.

Magyarázta, a többi kérdést azonban láthatóan nem értette, hogy mire is vonatkoznak a kérdések.

- Mire gondol ezekkel a kérdésekkel? Mitől lett volna hátrány a nagy testfelépítés? Vagy mitől csökkent volna az élelem? Az óceánokban élnek ezeknél is nagyobb lények és sok más bolygón is vannak effélék, amik még ezeknél is nagyobbak…

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 15:15 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 15:15 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Ahogyan belépett az első dolga az volt, hogy felmérje a helyet, természetesen mindezt úgy, hogy senkinek se tűnjön fel különösebben az, hogy megteszi. Ebben pedig volt elég tapasztalata, hogy az még a legjobbaknak is csak akkor tűnjön fel, ha kifejezetten ezt keresik rajta. Így hát felmérte a helyet, ami elég zsúfolt volt a nap ezen órájában, pedig még a munkások sem nagyon végeztek amennyire a kinti nyüzsgésből és dolgozó emberekből látta. Ami egyből feltűnt neki, hogy idegeneket nem lát idebent, azaz hacsak nem volt másik alakváltó, akkor saját maga volt a leginkább idegen ezen a helyen. Külvilágiak voltak, az öltözetük elárulta őket, főleg, hogy zsoldos, vagy fejvadász ruhájuk volt, egyébként a többiek helyieknek tűntek, vagy pedig már régebb óta itt tartózkodó személyek, akik helyi ruhát viseltek, mert kényelmesebb volt itt venni újat, mintsem a saját ruhatárukat folyamatosan szállítani, ha hosszabb ideig maradnak valahol. Saját maga is így szokott tenni egyébként, ha hosszabb feladata van és a lehető legjobban el akar vegyülni, hogy senki se zargassa. Szóval, ha voltak itt ilyenek, akkor ők is profik.
Saját maga a pulthoz sétált és a hely nevezetességét kérte a csapostól. Ez általában mindig jó pont, főleg, ha a saját terméke az illetőnek az, amit így árul. Valamilyen fehér áttetszős és gyümölcs illatú italt kapott. Először csak megszagolta, majd óvatosan kortyolt bele, ami után egyből köhögni kezdett, mert annyira erős volt az ital. A pultos csak nevetett, hogy egyben kell lehúzni, úgy lehet csak meginni. Így igyekezett erőt venni magán, fel is emelte a poharat, hogy lehúzza az italt, ám a célpontja ebben a pillanatban lépett be a kantina ajtaján.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Vas. 12 Május 2019, 16:56



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Mynre pillantok ahogy beszélek, majd mikor nemérti, akkor kapcsolok hogy hát igen, nem tűnők most még csak hasonlónak se, mint a nagy csontváz. Sóhajt egyet.
- Ahogy sokhelyen kezelnek, bánnak velem, könnyen megfeledkezek, hogy itt nem ismert a fajom, se a történelme, de ha egyszer kíváncsi lesz mesélek róla önnek. – zárom le az előző gondolataimat, majd a válaszaira figyelve elgondolkozok egy kicsit.
- Érdekes, hogy még megmaradtak példányok belőlük – mondom csodálkozva.
- Azt hittem, hogy már rég kipusztultak, és ennek az oka sokszor természeti katasztrófa, klíma változás, élelem hiány. De ha még most is élnek, akkor gondolom azokon a területeken élnek még más nagytestű lények, amikre vadászhatnak. – pillantok Mynre, majd a csontvázra.
- Kíváncsi lennék egy előre példányra is, hogy hogyan is néznek ki élőben. Esetleg olvasnék róluk majd később, de most haladjunk tovább, az önök történelmében, hogy mi is történt a Rakaták bukása után napjainkig. – próbálok témát váltani, bár érdekelne jobban eme itteni vaj, hogy meddig jutottak, milyenek is, de most elsődlegesen Myn népe miatt érkeztem, a többi meg, hát ha most nem akkor majd egy másik látogatás alkalmával, de most egyenlőre róluk kéne többet megtudnom, és megértenem a dolgaikat, hogy tisztábban láthassak. Lehet legközelebb már nem lesz ilyen szerencsém, hogy csak úgy ide jöhetek, hanem lehet feladatom is lesz már.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 13 Május 2019, 00:00



Hidegháború 6. – A jövő ígérete





Iziz, Onderon


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov és Kessia Miran / Kaméleon



Következő körváltás: 2019. május 17. (péntek)

Iziz O1r3KUc
Iziz YBGX5BA

Helyi Idő: 16:20 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megismerni a bolygót
Résztvevő: Heiwanna Miin Klodov | Myn Lucky
Egyéb információk:


Iziz 9ezp6fN - A bolygónk legalább 10.000 éve terraformált, erre már nem létezik olyan, hogy klímaváltozás - mondta.
Ebből Miin-nek is beugorhat, hogy a legtöbb modern bolygó, ami túl van azon, hogy képes kapcsolatot létesíteni a többi bolygóval azok 99,99%-a terraformálva van optimálisra az ott élő fajoknak. Azaz a legtöbb helyen nem igen fordul elő olyan, hogy nincs elég táplálék, vagy az, hogy klímaváltozással kellene szembenézniük. Megtudják oldani technológiával, hogy egyik se történjen meg. ha meg ők nem, akkor külső segítséggel, ha olyan frakcióba tartoznak. Ha pedig egy faj kihalt, akkor még mindig ott volt a klónozás, hogy azzal visszahozni azt. Ha ebbe belegondol, akkor rájöhet, hogy nagyon archaikus és kőkorszaki megoldással gondolkodott és alábecsülte a csillagköd technológiai fejlettségét, ami sokban a sajátja felett állt.
- Igen, okkal vannak a városok is pajzsokkal és nagy falakkal védve, a bolygó nagy része mind a mai napig érintetlen és tele vannak nagytestű és veszélyes állatokkal - magyarázta.

A lány bólintott és abba az irányba indult el, ahol az őskori leletek voltak. Egy úgyszintén hattalmas nagy csarnokról volt szó, ahol állatok csontjai voltak kitéve, még rakata csontváz is volt. Ami nem meglepő, rakata technológia nem volt, csak a csontváz és meglehetősen régi dolgok.

Agyag és fémedények, íjak, nyílvesszők, kőből és valamilyen bronzszerű fémből készült kardok, tőrök, de csontokból is készültek. Bőrruhák, amik megmaradtak. Holografikusan kivetített feltárt barlangsírok, barlangrajzok. Archaikus ékszerek, kövekből és csontokból főleg. Egy helyreállított jurtára hasonlító sátor. Ősrégi magok megkövesedve, háziasított állatok csontjai, vagy éppen holoképeik.

Összességében eléggé sok lelet maradt meg, eléggé jó állapotban, sok még olyan időből is, amikor a rakaták sem jártak erre, amikor még csak előemberek voltak az itteniek. Éppen ezért voltak borostyánba ágyazódott ősrovarok is. nagyobb hüllők, emlősök, tengeri állatok csontjai, amiknél viszont le volt írva, hogy tényleg nagyon, de nagyon régen kihaltak.

A terem akkora volt, hogy legalább egy órát el lehetett ott tölteni, amíg mindent alaposan megnéztek, de ha csak átfutottak akkor is jó huszonöt-harminc perc volt az egész.

- A következő helység az a korszak, amikor az isteneink megérkeztek és kiemelték a népünket a sötétségből - mondta Myn.

Iziz S138Zd2
Iziz DHW7QpI

Helyi Idő: 15:20 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Résztvevő: Kessia Miran / Kaméleon
Egyéb információk:


Lásd Kaméleon saját reagjában lejjebb.

Iziz 1wHqHUL

Felszereléslistát írjatok

statisztika:








Előtörténet:
LINK

Kaland:
A jövő ígérete
Kessia Miran / Kaméleon / Bestia
urdrarr/sith assassin, orgyilkos/fejvadász, kém/ügynök, echani harcművész/mandaloriai szuperkommandó képzés


Játékostárs(ak) neve: -

Iziz HLcp5hE
Iziz VaLqUdw

Idő: 15:20 OHI, 77.4 MU
Helyszín: Iziz, Onderon
Feladat: Megtalálni és likvidálni egy árulót
Szövetségesek: Még nincs
Egyéb információk:


Kessia alig akarta elhinni, hogy ilyen szerencséje van. Igazából pont nem várta azt, hogy a célpontja csak így lazán besétál majd oda, ahol ő van. Még akkor sem, hogyha saját maga azon a helyen van, ahol állítólag utoljára látták a férfit. Bleys Nilar; egy áruló, aki lehetséges, hogy még erőérzékeny is, bár ezt a megbízói kizárták, mert akkor lovag lett volna belőle, mert születéskor már megtalálják, mert az Örök Birodalomban is mindenkit születéskor vizsgálnak. Gyorsan összeszedte magában, hogy mit is tud a fickóról, Zakuul-on született, ott is nőtt fel és élt, azon kevesek egyike, aki végül is úgy döntött, hogy dolgozni fog és droidokat kezdett tervezni, mint az Égosztagosok és azok fejlesztése. Aztán valami történt és dezertált. Nem csak az, hogy felmondott és elhagyta az Örök Birodalmat, de az Égosztagosokkal kapcsolatban adatokat adott el az FRK területén levő néhány gyárnak is. Tömérdek pénzt kapott és azóta több bolygón is megfordult, a rejtőzködés miatt nem maradt túl sokáig sehol sem. De most itt legalább a kémek hamar beérték és nem is hagyta el ezt a bolygót. Talán úgy vélte, hogy a sok idegen miatt jól eltud vegyülni? Bár amilyen módon esett be ide, két nővel az oldalán, őket ölelgetve és csókolgatva, nem is beszélve arról, hogy részegen… nem úgy tűnt, mint aki olyan nagyon el akar vegyülni. Talán pont az ellenkezője, hogy fel akarja hívni magára, hogy ezáltal ne tűnjön ki, vagy ki tudja. Mindenesetre Kessia eléggé furcsának találta a dolgot. De egyelőre nem akart ő maga feltűnő lenni.
- Inkább maradnék a koréliai sör mellett, ha azzal rendelkezik - mondta a pultosnak végül.

felszerelés/egyebek:

Iziz ZDxfjCh Iziz Yo72OVb Iziz 3iCbzMQ Iziz OBNyZLN Iziz A2By7NV Iziz VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Iziz 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Shadow Csüt. 16 Május 2019, 20:52



Iziz T5Rs9Zv
[b]Heiwanna Miin Klodov]


Feladat: (Célkitűzés 1)
Köztársaság



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Myn válaszára rá kell jönnöm, hogy itt nagyon nem úgy mennek a dolgok, és igen, nekik nem kell sokmindentől tartani ami időjárás. Így csak csendesen figyelem amit mond és bólogatok. Jó, hogy élnek itt nagy állatok, és így majd lehet tényleg kéne egy kis körbenézés is később odakint, de nem most. Most a másik terembe megyünk át, és nézegetem a kiállításai darabokat, bár a rakata csontváznál kicsit megborzongok. Akaratlanul is beugrik a Szellemholdnál történtek. Ezek után nézegetem a többi kiállított tárgyat, maradványt, nem mondhatni, hogy rohantam volna, de nem is lassan, csak egyes tárgyaknál tűnődtem el, a hasonlatosságokon más bolygókéval.
Ahogy végig értünk, akkor megállok a terem ajtajában visszanézni.
- Nagyon szép állapotban maradtak meg a dolgok ilyen régről is – jegyeztem meg, majd megindultam a következő helység felé, hogy ott megtudjak az istenekről valami érdekeset, és hogy mi is történt addig velük, és közben, majd utána.
- Lady Myn, pontosan mi volt eme sötét korszak, mielőtt megérkeztek az Istaneik? – kérdem figyelve rá, hogy mit is fog mondani.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Iziz Empty Re: Iziz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.