Sötét világ

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 12 Május 2019, 00:00

//Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 15 Május 2019, 21:01

- Valakinek a sárkányra is ügyelni kell. - vontam meg a vállam Rhys szavaira ami a "lefoglalást" illette. Nem nagyon, sőt gyakorlatilag egyáltalán nem bíztam a sárkányban. Kétlem, hogy túlságosan is csapat játékos lenne, vagy, hogy elég önmegtartóztatás lenne benne. Nem csodálom, hogy kényes feladatokra nem őt küldik, hanem csak olyanokra, ahol ledobják, aztán mikor már semmi használható nem marad a bolygón, akkor tovább viszik onnan, hogy ne legyen útba.
- Ennyire szükséges a nagyzolás? - vontam meg értetlenül a vállamat mikor a vörös előre elhúzott a bikerrel. Mintha egy személy nem lenne elegendő, aki a képességeivel kérkedik, bár meg kell hagyni, Rhyssának legalább van alapja hozzá. Úgyhogy inkább csak csendben és nyugisan követtem őt, attól nem féltem, hogy a sárkány lehagyna, max akkor, ha fénysebességgel csapódna egy fába, de azért meg megérné az egészet.
- Négy kilométerrel a cél előtt állj meg. Onnan majd előre megyek felderíteni, és ha lehet és addig nem veszti életét, akkor a duzzogó sárkányra vigyázz, hogy amíg nincs rá ok, addig ne csináljon semmi hülyeséget. Rendben? - az üzenetet kommlinken egyenesen Rhyssának címeztem, lehetőleg élesben, nem pedig úgy, hogy majd csak akkor kapja meg, amikor már oda ért, és épp várakozna ránk. Nem hiszem, és nem is úgy tapasztaltam, hogy meggondolatlanul cselekedne, csak jobb szeretném, ha időben értesülne és az szerint építené fel a stratégiáját.
Amennyiben különösebb gond vagy nehézség nélkül sikerül elérni azt a pontot, ahonnan már gyalog kell folytatni, úgy ott leszállok a járműről, majd kinyúlva az Erőbe láthatatlanná próbálom tenni magam fizikálisan és az Erőben is. Nem tudom, hogy van-e bármilyen erőhasználó a célpont közelében, így nem akarok nem várt problémába ütközni, hogy még azelőtt észrevegyenek, hogy az már túlságosan késő lenne. Ha mindez sikerül, akkor el is indulok a célpont, vagyis az épület felé, hogy felmérjem a terepet.

_________________
Sötét világ - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét világ - Page 2 FUn312o
Sötét világ - Page 2 6fZaEMM
Sötét világ - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 16 Május 2019, 00:00



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. május 20. (hétfő)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 11:35 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzK Aeyaj és Rhys elhaladtak és őrült sebesség mellett haladtak a céljuk felé.
- Nem nagyzolok, csak kiélvezem a sebességet - felelte komvonalon Aeyaj-nak.
Mivel a twi’lek nem haladt padlógázzal, így tényleg lemaradt a társnőjétől, aki egyébként is imád mindent, ami nem szó szerint a talajon közlekedik és gyorsan tud menni, bár a biker nem volt egy X szárnyú, de jelenleg nem volt jobb. Közben a twi’lek üzenetet küldött a majdnem fél hangsebességgel haladó társnőjének, aki a válasz alapján nem volt túl lelkes amiatt, hogy meg kell majd állnia.
- Rendben, bár nem értem, hogy miért ne én nézzek körül… az a dög meg lehet, hogy meg sem érkezik. - morgott.
Közben pedig Aeyaj tovább haladt a bokrok, fák, erdők között a cél felé, nagyjából harmad távnál lehet, a sebessége alapján pedig Rhys hamarosan megérkezik a célhoz.

Ezalatt Miin odahívta a katonát, aki megszólította, hogy elmondja, hogy mi a gond. A katona arcára zavar ült ki arra, hogy el kéne magyaráznia a jármű működését. Pillanatokkal később kiderült, hogy nem is ez volt a gond, hanem valami más, ami miatt zavarba jött.
- Napokba, de inkább hetekbe telik mire megtanulja úgy, hogy biztonságosan használja, főleg ilyen terepen. Ha most elmondom mivel ad gázt, fékezik, kormányoz, a sebesség mellett az első 200 méteren nekimegy valaminek és belehal… - szabadkozott a férfi.
Tény és való, hogy Miin is látta, hogy milyen őrült sebességgel lehet ezekkel haladni és megfelelő tapasztalat nélkül ez életveszély.
- De ha gondolja, akkor keresek egy kétszemélyes járművet és valaki elviheti - ajánlotta fel.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 11:35 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Ingrid nem igazán tudta, hogy mennyi idő telt el, amíg a szellőzőben tartózkodott, számára teljesen bizonyosan óráknak, vagy még több időnek tűnt. Nem tudta eldönteni, hogy szerencsének fogja-e fel, vagy éppen nem azt, hogy senkibe sem futott bele. De végül is megtalálta azt a helyet, amit keresett magának. Egy hely, ahol elég sok tetem volt összehordva és kevés az őr. Amennyire látta a környéken sem voltak effélék, ami pedig hasznos lehetett, még ha riadót is fúj a másik, saját maga megtud lépni azelőtt, hogy bárki észrevenné. Mondjuk ehhez még hasznos lett volna egy alaprajz is, de arra meg nem volt ideje, hogy megpróbálja feltörni a rendszert, mert droidot nem hozott magával. Vagyis igen, de az a hajóján volt, amit mostanra biztosan lefoglaltak, vagy akár meg is semmisítettek. Így itt le is ereszkedett a szellőzőalagútból és az egyik oldalsó járaton érkezett le a talajszinten ki az útra, ahol a testek is feküdtek. Így oda is ment, majd hangosan kezdett jajveszékelni és zokogni, hogy a fia és a menye meghalt, mi értelme van így az életének ezen túl. Szerencsére kellően jó színésznő volt ahhoz, hogy egy ilyen egyszerű kis feladatot és szerepet eljátsszon, ami a jajveszékelés és a sírás volt. Ez bárhol, még álmából felkeltve is ment volna neki. Nem is kellett csak pár percet csinálnia mindezt, és máris meghallotta a súlyos lépteket, amiket az okozhatott, hogy olyanok jönnek, akik páncélt, vagy fémtalpú cipőt viselnek. Néhány pillanattal később egy közepes páncélban levő Halálosztagos lépett be a folyosóra. A sisakja miatt nem nagyon lehetett érteni, hogy mit is mond Ingridnek, de a nő valószínűsítette, hogy éppen káromkodik, hogy valaki itt hagyta a vénasszonyt, de az alak óvatlan volt, még csak a fegyverét sem emelte fel, csak úgy simán közelített Ingrid felé, aki pedig már megfeszítette minden izmát és ugrásra kész volt. Amikor a páncélos teljesen közel ér, akkor fog lecsapni és támadni.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Shadow Vas. 19 Május 2019, 12:44



Sötét világ - Page 2 CzxlTBa
Heiwanna Miin Klodov


Köztársaság

felszerelés:


A katona kissé zavartnak tűnt és igen nehezen kezdett bele a mondandójába, de végül elmondta a lényeget. Vettem egy mély levegőt karjaimat összefontva tartva magam előtt, igen csak duzzogó képet vágtam, majd szemeim megforgatva pillantottam ismét a katonára kicsit füstölögve, hogy ennyire nehézkessé kezd válni az odajutásom, míg a másik kettő már közel lehet a szórakozáshoz is.
„Értem…” jegyzem meg röviden, majd leszállok a járműről és a katona elé állok eléggé közel hozzá.
„Akkor tegyen úgy és szerezzen egy járművet, plusz aki igen jól képes vele menni is” Ezután arra nézek amerre a másik kettő elment, de még egy üzenetet kap a katona eközben.
„Mennyi időbe telik mindez?” teszem fel a kérdésem, érezhetően és azért elég jól hallhatóan is, ahogy morgok közben, de kivételesen amiatt, hogy ilyen helyzetbe kerültem csak azért, mert nem igazán vagyok hajlandó ilyen alakban lenni. Ezen majd változtatnom kell a későbbiekben. Bár nem tudom ez a katonákat mennyire nyugtatja meg vagy érdekli jelenleg, annyi biztos, hogy most amint sikerül találni egy járművet, és hozzá egy pilótát, akkor rögtön felülök mögé, és már indulhat is a többiek után. Így is számítok néhány beszólásra vagy megjegyzésre tőlük, de ezt majd akkor és ott reagálom le ahogy jól esik. A lényeg most, hogy oda jussak, ahova tartottunk, és azt a térképen ha kell megmutatom a pilótának is, hogy hova tartottak a többiek, aztán a pontos helyért vegye is fel a kapcsolatot velük.


_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 19 Május 2019, 18:26

- Csak ugratlak, pilóta. - válaszoltam kacagással társítva, ugyanis itt megtehettem mindezt, hiszen most a sárkány sehol sem volt, főleg nem a kommvonal csatornán, így megengedhettem magamnak azt, hogy ténylegesen úgy viselkedjek Rhyssel, mintha a barátom lenne. Különben is, már csak azért is nem padlógázzal indultam, mert szinte biztos voltam benne, hogy versenynek fogta volna fel és ami repülést illette, abban biztosan nem tudtam volna legyőzni. Túl természetes volt mindez számára.
- Mert kettőnk közül én vagyok az aki az árnyakban jár, és te vagy a nagyágyú. Az meg biztos, hogy a tini sárkánybébi nem fog időbe jönni, vagy ha kiborul, akkor meg nem csendben, és te vagy az egyetlen kettőnk közül, aki inkább tud bánni vele. Meg jobban megbízom abban, hogy te képes vagy fedezni a hátamat. - válaszolom a nőnek, aki érthető módon nem tetszését fejezte ki a tervemmel kapcsolatban, miközben igyekszem felzárkózni mellé, ha lehetséges, vagy legalábbis amennyire csak lehet lekicsinyíteni a kettőnk közötti távot. Abban biztos vagyok, hogy ő ér majd előbb a megadott pontra, és csak reménykedni tudok benne, hogy nem lesz önfejű, de attól még megpróbálok igyekezni.

_________________
Sötét világ - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét világ - Page 2 FUn312o
Sötét világ - Page 2 6fZaEMM
Sötét világ - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 20 Május 2019, 00:14



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. május 24. (péntek)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 11:40 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzK Aeyaj az ugratás említésére csak egy rövid visszajelzést kapott, hogy Rhys vette mindazt, de szavakkal nem válaszolt éppen. Közben haladt szépen, fogytak a kilométerek a sebességnek hála és tovább beszélgetett a másik nővel a twi’lek.
- Ha úgy jön, akkor nemes egyszerűséggel agyon… agyhelyen lövöm. Legalább a csapatok morálját és hatékonyságát nem fogja tovább rombolni a jelenlétével - mondta.
Aeyaj is tudta, hogy mire gondol, hogy a legtöbben félnek attól, hogy a sárkány megöli és megeszi őket, ahogyan azt rendre meg is szokta tenni, ha éppen útban vannak neki. Az utolsó kilométereknél egy nagyobb tavat hagyott hátra a twi’lek, majd egy sűrű erdőbe ért, a siklón ott volt a jelzése annak, hogy Rhys hol van, azaz ez alapján könnyű volt megtalálnia, aki úgy tizenöt-húsz méterrel az erdő szélétől takarásban várakozott, az egyik fa ágán ücsörögve. Akkor ugrott le onnan vissza a gépe mellé, amikor Aeyaj is megérkezett. Már ez a hely is a völgyben volt, innen hamar elfogytak a fák, néhány bokor még következett, utána pedig már csak a füves pusztaság volt hátra.
- Innen már nincs akkor nincs messze. Ha kell figyelemelterelés, hogy közel juthass, szólj - vigyorodott el.

Eközben Miin eléggé duzzogott, hogy a saját felsőbbrendűsége miatt nem jut előrébb és a többiek már valószínűleg ott is lesznek, vagy most érkeznek meg a közelbe. Arra a részre, hogy olyat is szerezzen, aki jól vezeti őket látszott, hogy ismét megjelennek a viharfelhők az arcán és zavartan nézett az égre az ott repkedő vadászgépekre.
- A legjobbak odafent vannak… már a parancsnokon kívül. És nem hiszem, hogy lejönnének… de kerítek valakit, aki jól ért hozzájuk - hebegte.
Ezzel jó néhány lépés távolságba elment, hogy Miin ne legyen a közelében; mondjuk ez teljesen megszokott reakció volt, hogy a sima katonák elkerülik őt, mert félnek tőle. A férfi néhány percig beszélt valakivel komlinken, majd megkönnyebbülten fordult újra Miin irányába, bár közelebb nem mert jönni.
- Néhány perc és megérkezik a jármű, illetve a pilóta, vagy sofőr is hozzá! - mondta.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 11:40 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Az álca miatt nem látszott ugyan, de Ingrid minden izma megfeszült és ugrásra készen várta, hogy a másik közel érjen hozzá. Attól, hogy pacifista még megtudta védeni magát és olyan képzést kapott, hogy akár a Köztársaság erőhasználóit is megtudja ölni. Más kérdés, hogyha tehette, akkor nem harcol. De most muszáj volt megtennie mindezt. Nagyjából úgy látta, hogy a magasság stimmelni fog a közeledő alak és közte. Maximum a páncél lesz túl nagy helyenként és törni fogja a bőrét, kidörzsölni, de ez semmiség volt ahhoz, hogy túlélje ezt a mai napot. Az alak, a sisakból kiszűrődő hang alapján egy férfi továbbra is szitkozódott, hogy nem hiszi el, hogy a többiek nem voltak képesek rendesen végezni a munkájukat és túlélőket hagytak. Végül megérkezett Ingridhez és megragadta a karját. Nem is számított arra, hogy ennyire jól alakuljanak a dolgok. Úgy számolt vele, hogy ki kell majd törnie és úgy rávetnie magát a páncélosra, de ez minden képzeletét felülmúlta. Szinte tálcán kínálta a saját életét a másik, bár nem számított arra bizonyosan, hogy kivel is állhat szemben. Ahogyan megragadta a másik a karját és felrántotta Ingridet a földről a nő nem is teketóriázott tovább, hanem kitépte a kezét a férfiéból, aki eléggé meglepődött a mozdulaton, amivel néhány pillanatnyi időt nyert a nő. A kezével megragadta a sisakot és igyekezett hátratolni a másik fejét, miközben a másik kezével előkapta a vibrotőrét, majd egy mozdulattal belevágta a férfi álla alatti részbe, ügyelve arra, hogy a legkisebb kárt tegyen a páncélban és a sisakban, bár itt pont úgyis kevés minden volt, csak arra szolgált, ha légmentesen akarja zárni a páncélt, ami annyira nem volt fontos jelen pillanatban. A penge behatolt a megfelelő részen és szinte azonnal megölte a másikat, a nőnek csak a vér útjából kellett félreugrania és várni, hogy a férfi némi földön fekvő rángás mellett végre kilehelje a lelkét

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 23 Május 2019, 20:56

- Elég sokan kiáltanának ki érte nemzeti hősnek, drágám. - újabb kacagás következett részemről. Nem volt titok, hogy ha választhattam volna, akkor én is inkább halottan láttam volna szívesebben újra az óriásgyíkot, de ezt a véleményt meg kellett tartanom magamnak. Másokkal ellentétben én nem léphettem ki a saját hatáskörömből és megvoltak a szabályok és intézkedések, amiket követnem kellett, arról nem is beszélve, hogy véleményem szerint, az eszem is a helyén volt azért. Még ha ezzel sokan nem is értenek vagy értettek egyet.
- Te leszel az első akinek szólok, ha bármi érdemlegeset látok. Légy résen. - szólaltam meg, immáron szemtől szemben, és nem kommlinken keresztül, Rhyssel, miután én is elértem azt a helyet, ahonnan már nem lettünk volna takarásban. Ezt követően pedig megpróbáltam kinyúlni az Erőben és elrejteni magam, úgy az Erőn keresztül, mint ahogyan a szemek elől is. A láthatatlanság mindkét formája fontos része volt a felderítésnek és annak, hogy biztonságban legyek. Amennyiben pedig mindez sikerült, úgy a tőlem telhető leggyorsabban és legbiztonságosabban próbáltam meg eljutni az épülethez, hogy felmérhessem a terepet a társam és a sárkány számára. Már ha az utóbbi valaha oda is fog érni.

_________________
Sötét világ - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét világ - Page 2 FUn312o
Sötét világ - Page 2 6fZaEMM
Sötét világ - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 24 Május 2019, 00:00



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. május 28. (kedd)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 11:45 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzK - Majd ha mártírt akarok magamból csinálni, megteszem. Valakik örülnének neki… Keth helyben kivégezne hazaárulásért…
Csak egy nagyon árnyalatnyi keserűség volt a hangjában a második részért, Aeyaj tudhatta, hogy a nő férje valóban megtenné mindazt, amit Rhys mondott. Az erdő szélén Aeyaj kinyúlt az Erőbe és elrejtette magát, mind a szemek és gépek elől, mind pedig az Erőben. Így Rhys sem látta most már a társnőjét már, hiszen nem volt Erőérzékeny, így ő semmit sem látott a twi’lekből. A twi’lek pedig el is indult gyalog, sietős léptekkel. Amint azonnal sikerült pár száz méter után kiszúrnia, hogy egy-egy nagyobb fűcsomó, vagy éppen bokor rejtekében voltak érzékelők elhelyezve a síkságon, hogy bemérjék azt, hogyha valaki közeledne. Ezeken felül több helyen kisebb kutaszdroidokat is felfedezhetett, azokat az apróbb gömböket, amiket a Birodalom, vagy épp a fejvadászok használtak előszeretettel és nem a nagyobbak, amiket a Köztársaság. Ami az érzékelőket és szenzorokat érintette azok olyanok voltak, hogy nem csak a földet, vagy az a fölötti közvetlen területet vizsgálták, hanem pár száz méterig hatásosak voltak a föld alatt, illetve a levegőben is. Így elég nehézkes volt kikerülni őket, valószínűleg biztonsági berendezésekhez voltak kötve - ezt onnan tudhatta, hogy ezek köztárasági szenzorok voltak, még abból az időből, amikor a bolygó is az övék volt. Aeyaj úgy nagyjából negyed távot azaz egy km-t tudott megtenni, amikor Rhys-től kapott egy üzenetet, hogy a gyík megérkezett. Ezen idő alatt úgy tíz érzékelőt látott, azaz száz méterenként egyet.

Miin-hez közben megérkezett a jármű és a pilóta is. Ha felszáll mögé, akkor el is indulnak, majd úgy tíz perc múlva meg is érkeznek az erdő széléhez, ahol egy fának dőlve van a parancsnok, a két suhanó ott volt mellette a fánál, azonban a twi’lek nő sehol.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 11:45 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Erre nem is kellett olyan sokat várnia, még két-három rángás volt hátra és a férfi kilehelte a lelkét Ingrid lábai előtt. Mivel nem nagyon tudott más tenni, így ugyan nem szívesen, de kénytelen volt beletörölni az egyik halott ruhájába a kést, amin még a halott katona vére volt. a férfit pedig behúzta a szellőző nyílásba. Ott állt neki annak, hogy levetkőztesse az alakot, majd a levett páncélt nekilátott felölteni. Ilyen holmit nem igazán hordott korábban még, soha sem kellett felvennie rohamosztagos, vagy ahhoz hasonló páncélt. Az volt a szerencséje, hogy az egész meglehetősen triviális volt és nem sok-sok darabot kellett összefűzni, hanem csak néhány darabból állt. Mondjuk még így jó tíz percet kellett elszórakoznia az egésszel és a végén még a sisak is felkerült a fejére. Azt azonnal megtudta állapítani, hogy egész baromi kényelmetlen, több helyen vágta, nyomta az egész, remélte, hogy mihamarabb megszabadulhat ettől a borzalomtól és leveheti majd. Azon el kellett gondolkodnia egy kicsit, hogy itt jöjjön-e ki, vagy esetleg máshol, de végül is úgy döntött, hogy itt ehhez a helyhez van közelebb, talán a legközelebb az, ahova el akar jutni az egyik hangár. Konkrétan az, amelyikben a saját hajója is volt. bár tudta, hogy azzal nem távozhat, azt leszednék mielőtt kijutna az esetleges blokádon, így mindenképpen Köztáraságit kell szereznie, elég jó pilóta volt. Így bízott benne, hogy nem lesz gondja azzal, hogy elvezesse azt, már ha még életben lesz, mire eljut addig, mert a páncélban, hogy a nyakrészen sérült az illeszték, így nem volt hűtése a ennek. Meg fog sülni mire leveheti és már előre várta, hogy mindez megtörténjen. Így nem is nagyon volt más dolga mintsem elindulni a hangár felé, azért ügyelve arra, hogy ne nagyon fusson bele másokba, akik esetleg rájöhetnek, hogy nem ő a páncél jogos tulajdonosa.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Shadow Hétf. 27 Május 2019, 19:28



Sötét világ - Page 2 CzxlTBa
Heiwanna Miin Klodov


Köztársaság

felszerelés:


Morcosságom csak fokozza, mikor kiderül, hogy a jobb pilóták nem elérhetők, mert fent kell repkedniük… De legalább annyira talpra esett eme katona, hogy próbál tenni valamit. Azon, hogy odébb megy, nem csodálkozom, hiszen nem biztonságos a közelemben lenniük, főleg mikor morcos vagyok, mert akkor gyorsan elhamvad a használhatatlanabbik része ezeknek. Azonban ez a kis katona, ha így folytatja kivívja magának a lehetőséget, hogy ne jusson erre a sorsra. Azonban ez nem könnyít azon, hogy a másik kettő már rég ott lehet és élvezhetik a helyzetet is, míg én továbbra is csak itt rostokolok. Mikor újra hozzám szól a katona, hogy pár perc még és lesz jármű és aki vezeti, akkor csak bólintok rá, és várok kissé türelmetlenül toporogva, majd mikor a jármű megérkezik akkor az intézkedő katonához lépek és a vállára rakom a mancsom, és a szemébe nézek, ha esetleg elfordítaná a fejét akkor úgy fordítom magam felé.
„Köszönöm, majd nem felejtem el megemlíteni a talpra esettségét eme helyzetben” üzenem számára, majd a járműhöz és pilótához megyek és felülök mögé, majd megkapaszkodás után jelzem, hogy mehetünk, szorosan testemhez behúzva szárnyaimat.
Az utazás alatt csak nézgelődök, és várom, hogy odaérjünk ahol a többiek lehetnek, bár az tény, hogy még magamban füstölgök, hogy erre nem vagyok képes önerőből, és szinte már várom a gúnyosabb megjegyzéséket is erre.
Ahogy eljutunk oda, ahova kellett, már csak a két siklót találom ott és a parancsnokot. Leszállok a motorról, és a nőre nézek, majd körbe pillantok.
„Már megindult felderíteni?” teszem fel a kérdést, miközben megindulok felé és megállok előtte nem messze tőle összefonva karjaimat. Eléggé látványos még a testtartásomból és a pofiból amit vágok, hogy még kissé füstölgök, de az is látszik azért a testbeszédemből, hogy nem mással van most bajom, mert akkor úgy is viselkednék másokkal.


_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 28 Május 2019, 00:01

// @Werda szólt, hogy nem tud írni, szombaton lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 01 Jún. 2019, 00:02

//Szerdán lesz új kör//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 04 Jún. 2019, 21:15

Rhys szavaira még egy annyit csináltam, hogy felemelve a tenyereimet az ég felé emeltem fel a vállam, majd engedtem le. Sajnos ennél többet nem reagálhattam a dologra, főleg úgy, hogy nekem parancsba volt adva, hogy ha arra kerül a sor, akkor kérdés vagy ellenkezés nélkül végezzem ki a nőt. Úgyhogy bizonyos értelemben én voltam az eszköz, amit arra használna az említett személy, amit a nő mondott.
~ Ostobák. Jó, hogy zászlót nem kötnek rájuk... ~ jegyeztem meg magamban azután, hogy felfedeztem az első érzékelőket és droidokat. Az egy másik dolog, hogy kényelmetlen volt a többiek számára az egész, de amennyiben ki tudnám iktatni ezeket az akadályokat úgy ők is jöhetnének, habár amennyiben ezt megteszem úgy már az egész munkát egymagam is elvégezhetem. Egyáltalán miért vannak ideküldve a többiek. Rhyst még megértem, ő hasznos, de a sárkány teljesen hasztalan ilyen helyeken, neki csak a faltörő kos szerep fekszik.
- Csodás. Száz méterenként érzékelők vannak, a kutasz droidokról nem is beszélve. - adtam gyorsan jelentést leginkább suttogva, hogy ha valaminek esetleg hangérzékelője lenne, akkor az ne vegyen észre és mégis átjusson az üzenet, ezt követően folytatom az utat. Első sorban azt szeretném megtalálni, hogy hol lehetne mindezt kikapcsolni, vagy blokkolni, de ha ez nem működik akkor úgyis marad majd az, hogy én behatolok, amíg a két társam figyelemelterelésként bemasírozik. Majd Rhys élő pajzsnak használhatja a sárkányt.

_________________
Sötét világ - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét világ - Page 2 FUn312o
Sötét világ - Page 2 6fZaEMM
Sötét világ - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 05 Jún. 2019, 00:00



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. június 9. (vasárnap)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 11:50 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzK - Már vagy tíz perce, én meg jó húsz perce várakozom - mondta Miin-nek.
Egyébként Miin sem látta azt, hogy hol lehet a nő, egyszerűen bármennyire is nézte a teljes mező, rét üres volt. Közben érkezett Aeyaj részéről az üzenet, hogy milyen távolságokra vannak a szerkezetek egymástól.
- Ha nem tudod megoldani, gyere vissza van néhány EMP gránátom - mondta a komvonalba.
De szerencsére orgyilkosként Aeyaj kapott olyan képzést, hogy tudjon biztonsági rendszereket és ennél bonyolultabb dolgokat is deaktiválni. Néhány percbe betelelik amíg egy-egy darabbal elbíbelődik, de megoldható. A kutasz droidok viszont nehezebb diók, azokat nem lehetett csak úgy deaktiválni, mint a szenzorokat, ráadásul ez talán még jobban feltűnik mint az, hogyha a szenzorokat deaktiválják. Nem lehet kétsége a lánynak, hogy az is felfog tűnni - bár azt még légköri zavarokra is foghatják a zavarokat, hogy nem jeleznek -, de azért egy droid mégiscsak feltűnőbb. Mivel a másik páros nem nagyon tud mit tenni egyelőre, így Aeyajon múlik, hogy mit is akar tenni, ha akarja, akkor a szenzorokat egy vonalban végig deaktiválni tudja százméterenként az egy-egy darabot és ki kell találnia, hogy mihez is kezd. Addig is Miin és Rhys még várakozik a jelre, hogy mikor indulhatnak.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 11:50 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Annak ellenére, hogy Ingrid nem rajongott a páncélokért, ezerszer inkább a sajátját hordta volna, mintsem ezt, ami most rajta volt. Sikerült úgy száz métert megtennie és még senkibe sem botlott bele, az egész környék teljesen csöndes volt és kihalt. Legalább is, ami a lakókörleteket illette, amiknél keresztül haladt. Az egésznél olyan érzése volt, mintha valamilyen sírkertben, vagy efféle helyen mászkálna. Vajon hova vitték a túlélőket? Amennyire tudta több százezer ember dolgozott ide fent, ennyi embert nehéz őrizni. Remélte, hogy nem vettetek be semmilyen mérges gázt, amivel kiirtották a helyet. Bár tudta, hogy akkor annak már is hatással kellett volna lennie, így inkább úgy tippelte, mint ahogyan látta korábban, a nagy terekre, termekbe, csarnokokba gyűjthették a túlélőket, ahol könnyebb rájuk vigyázni, vagy mint azokat a testeket, amiket látott, kivégezni. Remélte, hogy minderre nem kerül sor. Közben pedig haladt végig a kihalt utcákon, lakóházak között, egészen addig, amíg végül alig pár száz méteres közelsége nem ért a hangárhoz. Itt már hallott hangokat és olyan volt az egész, mintha tényleg lenne élet az űrállomáson. Csak sajnos tudta, hogy ezek mind-mind köztársaságiak, ami máris kevésbé tette széppé az egészet. De talán majd tud szerezni egy rendes, normális páncélt is, amiben nem sül meg. Mielőtt kilépett volna arra a folyosóra, ahol már az ellenséges erők is voltak, vett egy nagy levegőt, majd nekiindult. Nem szívesen tett így, de nem nagyon volt más választási lehetősége. Az előtt kellett cselekednie mielőtt a rendszer felett teljesen átveszi az ellenség az irányítást, mert ha kivárt volna, hogy őrségváltáskor, vagy éjjel lopózik oda, addigra már lehet, hogy nyomon tudták volna követni. Szóval vett egy nagy levegőt és kilépett az ellenséges folyosóra…

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 09 Jún. 2019, 00:00

//Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 12 Jún. 2019, 17:52

Egy pillanatra megálltam Rhyssa válaszára. Igazából, ha visszafele elintézném az eszközöket, már ami az érzékelőket és nem a droidokat érinti, akkor lehet megkönnyíteném a dolgukat, viszont fölösleges időhúzás lenne és a droidok amúgy is ott vannak. Az ha direktbe, vagy EMP-vel jönnének úgyis azt jelentené, hogy felhívná magukra a figyelmet, amit túlságosan korainak érzek.
- Negatív. Túl sok figyelmet keltene. Megpróbálom bentről hatástalanítani, ezáltal bármi is történik, kisebb lesz az esélye, hogy elmenekülnek. - válaszoltam végül a kommlinkbe, majd a választ meg sem várva indultam el az épület felé. Mindenképp az volt a célom, hgoy bejussak valahogy és megtaláljam akár a célpontot, akár az irányító szobát, ahol esetlegesen az érzékelőket és a droidokat, vagy az azt figyelő személyzetet ki tudom iktatni. Ha esetleg a moffot és családját találnám meg hamarabb, akkor pedig jól betanult mozdulatokkal próbálnám meg még azelőtt rövidre vágni az életfonalukat, mielőtt észrevehetnének vagy védekezhetnének. Viszont elsődlegesen egy bejáratot próbáltam meg találni az épületen.

_________________
Sötét világ - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét világ - Page 2 FUn312o
Sötét világ - Page 2 6fZaEMM
Sötét világ - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 13 Jún. 2019, 00:00



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. június 17. (hétfő)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 11:50 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzK Aeyaj úgy döntött, hogy nem fog visszafordulni, hanem megy előrefelé önzőn, hogy majd ő maga önzőn megoldja a dolgokat. Válaszul a rádióüzenetre némileg nyűgös és türelmetlen választ kapott, amiből határozottan kiderült, hogy társnője is szívesebben lett volna a mező túloldalán, mint ott, ahol most ragadt a sárkánnyal.
- Tíz percet kapsz, utána küldöm elterelésnek a gyíkot - mondta Rhys.
Közben Aeyaj tudott haladni előre és végig is ért a pusztaságon, ami után egy rövid olyan tíz-tizenöt méteres lebetonozott út következett addig, hogy elérje a bunker bejáratát. Innen már egészen könnyűnek tűnt az, hogy oda érjen, amikor két lépés után egy aktív türkizszínű fénykardpenge száguldott el az orra előtt. Néhány pillanatig nem lehetett eldönteni, hogy mesterien jó vágás volt-e, vagy pedig éppen csak eltévesztett. Eddig észre sem vette az illetőt, aki ott volt, most azonban az árnymátrixa a támadás miatt lehullt, egy húszas évei elején járó szőke erőhasználó volt az. Avenay mester egykori tanítványa, aki elárulta a köztáraságot és átállt a Birodalom oldalára.
- Fordulj vissza, ha élni akarsz! Ne kelljen megölnöm, sem megállítanom téged - mondta.
Aeyaj trükkjein, legalább is a láthatatlanságon erőhasználóként a másik lány is könnyedén átlátott, így emiatt biztosan lebukott vele szemben.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 11:50 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Ott legalább két tucat személyt látott, tudta, hogy mindenképpen, ha hajóhoz nem is jut, de egy terminált muszáj lesz találnia, ami a Köztársaságé. Le akarta kérni az adatokat, hogy milyen sereggel is érkezett ide a Köztársaság. Afelől ugyan nem volt kétsége, hogy visszaverni nem fogják tudni őket mindezek után, de talán másra volt mód. Mint megsemmisíteni a hajógyárat. Erre egyébként is voltak törekvések egy efféle eshetőség esetén. Részben miatt is volt itt, hogy erről folytasson tárgyalásokat; nem akarták, hogy a szektor legnagyobb hajógyára az ellenség, vagy bárki más kezére jusson. Tudta, hogy mondjuk így is hónapjaik vannak még, mert egyelőre semmilyen hadigépet nem gyártottak itt, és mire átállítanak mindent, addig rengeteg időnek kell eltelnie. Ahogyan haladt az ellenség között szerencsére eddig senkinek sem tűnt fel az, hogy valami gond lenne, ekkor igazán örült annak, hogy olyan képzést kapott, amilyet. Anélkül tudott végigmenni a folyosón, hogy bárkinek feltűnt volna az, hogy nem közéjük való. A hangárt is eltudta érni, ahol látta, hogy több kisebb-nagyobb hajó is csatlakozott a hajógyárhoz. Meg persze itt látszott az űr is, hogy odakint venatorok és acclamatorok is vannak; egy kész… komplett inváziós flotta volt itt. Azonnal tudta, hogy mindezt összehozni nem néhány nap volt, hanem hetek, inkább hónapok. Ők maguk pedig semmit sem hallottak minderről. A kémeik nagyon, de nagyon rossz munkát végeztek, így erről majd mindenképpen beszélnie kell a felettesével. Már, ha kijut innen, az is nagyon fontos pontja volt mindennek. Mivel azt már látta, hogy odakint mi van, így igyekezett a hangárban is gyorsan körbenézni, majd keresni egy olyan helyet, ahol meghúzhatja magát úgy, hogy a lehető legkevesebben vegyék észre és szerezzenek tudomást az ittlétéről.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 16 Jún. 2019, 19:19

Nem lepett meg, hogy a döntésem nem nyerte el Rhyssa tetszését. A hangjából nem is kicsit hallatszott mindez. Arra pedig már nem is válaszoltam, hogy közölte, van tíz percem és utána bedobja az élő pajzsot. Nem épp a legtöbb idő, főleg idegen terepen, de végtére is, számomra nem lenne zavaró, hiszen amíg ők magukra vonják a figyelmet, addig én az egész fejetlenség vagy zavar leple alatt tudnám a munkámat végezni.
A bejárathoz érve, már felkészültem, hogy kész, innen már csak a könnyű rész van hátra, amikor egy fénykard repül el előttem. Miközben az adott személy felfedte a kilétét, és a helyzetét, addig azon gondolkodtam, hogy milyen szerencse, hogy nem nyújtottam ki a kezemet, hiszen most eggyel kevesebb kéz eléggé kellemetlen lenne, hasznosabb ha mindkettő megvan. A "támadü" személye, csak apró meglepetés volt, semmi olyan, ami miatt el kellene vesztenem a fejem. Avenay mester egykori tanítványa, aki átbukott a másik oldalra és ott is maradt. Igaz, ő önszántából tette, nem pedig kényszerítették, mint engem.
- Küldd most. - közöltem Rhyssel a kommlinken keresztül miközben a rejtőzéssel tovább nem törődve nyúltam ki az erőbe annak érdekében, hogy erővillámokkal közöljem a hölggyel, hogy nem a békés beszélgetés és az üres kézzel való visszatérés érdekében vagyok itt. Az látszik, hogy kellemetlenül megfertőzték az agyát, hiszen ha csak kicsit is tudná, hogy mit jelent köztársaságinak lenni, akkor tudhatná, hogy a visszafordulás amúgy sem opció a túlélésre, mert egyből megölnének, már ha saját magam nem előzöm meg ezt a kedves gesztust.
A remélhetőleg sikeres erővillámok elsütését követve veszem kézbe a fénykardjaimat és aktiválom őket. Nem szeretem annyira a szemtől-szembe való harcmodort, mint a gyors kivégzést, de nem sok választásom van, és különben sem fogom ezt hangosan szóvá tenni senkinek.

_________________
Sötét világ - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét világ - Page 2 FUn312o
Sötét világ - Page 2 6fZaEMM
Sötét világ - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 17 Jún. 2019, 00:00



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. június 21. (péntek)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 11:55 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzK Rhys nem igazán tudott egyelőre mit tenni, mintsem várakozni arra, hogy leteljen az idő, vagy érkezzen a hívás, hogy menjenek, esetleg küldje be a sárkányt. Mindez pedig hamarosan meg is történt, hogy Aeyaj üzent. Igaz egyelőre csak az élőpajzsot kellett küldeni, de már az is valami, akkor talán ő maga is csatlakozhat majd.
- Azonnal küldöm! - mondta a komvonalon.
Ezek után fordult oda a gyíkhoz.
- Indulhat! Most! - adta ki a parancsot.
Szóval Aeyaj elküldte az üzenetet, majd pillanatokkal később kapta is a választ, hogy küldi a sárkányt, bár az egyelőre nem tűnt fel sehol sem. Ezalatt a twi’lek erővillámot szórt a jedi irányába, aki valószínűleg felkészült a támadásra, mert egy hátra szaltóval tért ki ezen támadás elől és mire leérkezett már a kezében volt a fénykard. A két ellenfél szinte teljesen egyszerre aktiválta az összesen négy fénykard pengét. Aeyaj két pengéje szinte biztosan vörös volt, míg Ledra mindkét pengéje türkiz. Mind a ketten jar’kai miatt hasonló alapállásban állapodtak meg.
- Miért kell nektek mindig a nehezebb utat választani? Miért nem tudtok egyszer feladni bármit is és elsétálni? - kérdezte.
Félelmet nem lehetett érezni felőle, csak elszántságot, de Birodalmiként remélte, hogy igazából megjön Aeyaj esze és ez egyszer nem kerül harcra sor, hanem csak szépen mindenki megy a saját maga útján tovább. Éppen ezért nem is kezdeményezte a harcot, remélte, hogy kikerülhető lesz az.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 11:55 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Egyelőre minden jól alakult és haladt Ingrid számára, most már igazából nagyjából csak azt kellett volna eldöntenie, hogy mihez is kezd ezek után. Elég sok hely volt olyan, ahova behúzódhatott úgy, hogy kevesen vegyék észre, de a legközelebbi jó pár konténer volt, hatalmasak, legalább tizenöt-húsz méteresek darabjai és egy tucatnyi volt letéve belőlük egymás mellé, kellően labirintusszerűn. Az ideális az lett volna bármilyen más esetben, hogyha felmegy egy hajóra, ami lemegy a bolygóra és ott eltűnik, de a Kuat más volt. Ha itt lemegy, akkor soha, de soha többé nem fog kijutni az ellenőrzések miatt. A köztársasági hajók pedig a Köztársaságba mennek, így valami kicsi hajó kellett volna, amivel rátapadhat a nagyra, aztán mielőtt az hipertérbe ugrik, akkor saját maga leválik és megteszi ugyanezt, csak épp az ellenkező irányba. Ehhez azonban kellett egy olyan hajó, amivel ki tudja ezt vitelezni, ami pedig nehéz akció volt. Egyelőre azonban arra is kíváncsi volt, hogy mi is lehet a konténerekben. Arra nem számított, hogy vadászgépeket hoztak volna benne, az felesleges lett volna, inkább itt összeszedett nyersanyagok, vagy amiket ők hoztak a saját hajóik építéséhez. Azonban ezekhez kód kellett, saját magának pedig nem volt itt a droidja, nem hozta magával Erkut a küldetésre, amit most már nagyon is bánt, mert ő könnyedén kinyitotta volna ezeket, vagy lementette volna azt, hogy miket hoztak ide és egyéb dolgokat. Igazából nem lett volna gond azzal, hogy keres egy droidot és átprogramozza, de nem tudta, hogy mennyi ideje van, lehet. Ahogyan itt nézelődött az egyik befordulás után meglepő módon nem szemből, hanem a saját háta mögül hallott egy hangot.
- Maga mit keres itt, nem kellene itt lennie! - mondta egy női hang.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 21 Jún. 2019, 00:00

//Kedden lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 25 Jún. 2019, 00:00

//Szombaton lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 29 Jún. 2019, 00:00

//Szerdán lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 03 Júl. 2019, 00:00

// @Werda azt ígérte éjjel, vagy holnap ír, így akkor utána lesz új kör, ha nem, akkor vasárnap.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 07 Júl. 2019, 00:00



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. július 11. (csütörtök)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 12:00 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzKÚgy tűnt, hogy a sárkány nem hajlandó mozdulni és megtenni azt, ami a parancs volt számára. A nő elfintorodott. Pontosan tudta, hogy mi a dolga és mit kellene tennie, de mégis azért volt benne egy kisebb aggodalom, hogy mi lesz, ha a férje megöli érte. Hiszen mégiscsak a főkancellár rühes ölebéről volt szó. De ez volt a kötelessége, hiszen a sárkánynak tennie kellett, hogy irtsa az ellenséget, most pedig a közvetlen parancsra meg sem mozdult. Eléggé meg is könnyítette Rhyssa dolgát, hiszen nem is sárkány alakban volt, páncélban, hanem csak egyszerűen emberi alakban. Pontosan tudta, hogy lesznek, akik meggyászolják majd a halálát, de annál többen is örülni fognak neki. Ha pedig valakinek kell, akkor amennyit tudott az Erőről képesek lehetnek még erősebbként visszahozni. Vett egy mély levegőt és reszketegen, eddig megannyiszor likvidált már efféle személyeket, igaz soha sem ilyen magas rangút, de soha sem habozott. Talán el kellett volna szöknie Xeth-hez, ahol nem kéne féltenie az életét. Megrázta a fejét, emelte a fegyverét, egyenesen Miin mellkasának szegezte.
- Parancsmegtagadásért ezennel halálra ítélem! Inkább csak dögöljön meg! - mondta.
Ezzel meghúzta a ravaszt kétszer egymás után és találta el Miin-t a mellkasán. Az emberi alakban levő sárkány a fájdalmat csak egyetlen pillanatig érezte és minden elsötétült. Mire a földre esett már nem volt életben, Rhyssa pedig felpattant a suhanóra és elindult Aeyaj-hoz, tekintve, hogy légi elterelés nem lesz.

Aeyaj-nak, mivel a nő nem támadott, így láthatta a másik nőn a megkönnyebbülést, hogy elkerülhető volt a harc. Az egykori köztársasági még elmosolyodott, majd szépen nyugodtan leengedte a fegyvereit és deaktiválta. Csak elismerően biccentett, amiből könnyű volt kiolvasni, hogy úgy véli, hogy Aeyaj jól döntött, hogy nem a harcot választotta. Így hátat fordított a jedi és besétált a bázisra, aminek az ajtaja is becsukódott Aeyaj előtt. Rhys pedig ekkor ért oda a bikerrel.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 12:00 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Ingrid csupán egyelten pillanatra fagyott le, nem többre, hanem már fordult is a másik felé. Szerencsére a sisak alatt egyébként sem látszott, hogy miként néz a másikra és miként méri fel. Először nagyjából saját magasságot kezdett nézni, de hamar rá kellett jönnie, hogy alacsonyabban kell a hang forrását keresnie. Egy malacképű undibundi nőszemély volt, aki megszólította. Szóval legalább tudta már, hogy a Köztársaságiak használnak idegeneket is, furcsa mód sokat is felhergelve a szinte csak emberi lakossággal bíró Birodalom ellen. Ironikus. Néhány pillanata volt arra, hogy kitalálja, hogy mit is kellene tennie, igazából valószínűleg gyorsabban mozog, mint az ellenfele, így ha valami gond lenne, akkor is tud lépni, addig pedig had higgyék, hogy közülük való. Tudta, hogyha rákérdeznek a beosztására, vagy a felettesére, akkor nagyon kellemetlen helyzetbe kerülhet, de nem volt mit tenni. Akkor maximum kénytelen lesz ezt a nőt is megölni, mint a páncél tulajdonosát. Nem repesett a gondolattól, örült volna, ha ez elkerülhető, vagy ha elég lenne, hogy csak leüti, de akkor kockáztatja a saját kijutását és azt, hogy hazajusson. Mivel volt katonai képzése, így szerencsére tudta, hogy nem lehet a sisakot levenni, ha szolgálatban van valaki, azt azonban eljátszhatja, hogy túlságosan is zajszűrő a sisak, így nem jut ki hang. Éppen ezért nekilátott mutogatással elmagyarázni, hogy megsérült a páncél és nem működik jól, emiatt pedig saját maga rosszul van. mindezt színészkedéssel és még neki is dőlt a konténernek.
- Rosszul van és megsérült a páncél? Miért nem veszi le? - kérdezte hadarva az undibundi.
Itt tovább mutogatott, hogy megölnék érte.
- Kolja embere ugye, majd én igazolom, hogy miért vette le, egy halott katona kevesebbet ér, mint egy egészséges! - mondta tovább.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 11 Júl. 2019, 08:00

//Hétfőn lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 15 Júl. 2019, 00:00



Egy kaland: Sötét világ





Kuat


Résztvevők: Aeyaj'gamu, Heiwanna Miin Klodov, Rhyssa Edaara Quillan-E'ron és Ingrid L'lerim



Következő körváltás: 2019. július 19. (péntek)

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 WubP3rv

Helyi Idő: 12:05 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat City, Kuat
Célkitűzés: Levadászni a moffot és a családját
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Heiwanna Miin Klodov | Rhyssa Edaara Quillan-E'ron
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 5jhcqzK A megérkezés után, ahogyan Rhys körbenézett nem látott senkit itt, se semmit, így nem különösebben értette egyelőre, hogy a társnője miért is állt meg itt és miért nem haladt tovább. Vagy miért nem válaszolt. Végül is annyiban hagyta a dolgot, hogy mivel nem ért az Erőhöz és lehet, hogy valamit abban ügyködik a másik. Így várt egy kicsit, hátha történik valami, de ha nem lesz semmilyen változás, akkor megszólal, hogy ezzel zavarja meg a másikat, hogy megkapja a figyelmét is.
- A sárkány halott, nem volt hajlandó végrehajtani a parancsot. Itt mi a helyzet? - kérdezte.
Így kimondani sokkal könnyebb volt mindezt, mint hitte volna. Majd a jelentésben talál nehezebb lesz, főleg akkor, amikor Keth-nek kell majd mindezt előadni. Igen, attól a résztől tartott, főleg, hogy ismerte a férjét és azt is, hogy nem éppen a legtürelmesebb fajta. Tökéletesen tisztában volt vele, hogy a férfi még így is lehet, hogy megkínozza, vagy megöli azért, amit tett, még akkor is, hogyha teljesen jogosan likvidálta a sárkányt.
- Hívhatom az erősítést? - kérdezte.
Igazából annyira nem érdekelte, valószínűleg tényleg itt voltak, nem kellettek élve, így kész volt kiadni azt a parancsot is, hogyha távolabb mennek, akkor bombázzák le a bolygó körüli űrből az egész helyet, amíg nem marad belőle semmi. De ki tudja, hogy a jedik akarnak-e valamit még itt, így ezért is kérdezte meg inkább a lányt, hogy van-e még valami mielőtt a katonák a jedik terveit teljesen tönkre nem teszik.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b
Sötét világ - Page 2 Kj6ODV9

Helyi Idő: 12:05 KSI, 80.4 MU
Helyszín: Kuat Drive Yard, Kuat
Célkitűzés: Megszökni a hajógyárból
Résztvevő: Ingrid L’lerim
Információs kártyák:


Sötét világ - Page 2 J8fNHYK Ingrid nem tudta eldönteni, hogy kivételesen egy nem fasiszta köztáraságival találkozott, aki tényleg kedves próbált lenni, vagy pedig csak éppen ezzel igyekezett csapdába csalni őt. Sajnos a Kolja név nem sokat mondott neki, hiába volt hírszerzési ügynök, nem ismerhetett mindenkit. És egy ilyen fontos helynél elképzelhetőnek találta, hogy olyan hadvezért, stratégát hoz az ellenfél, akit nem ismernek a birodalmiak csak azért, hogy még nehezebb legyen ellene felvenni a harcot. Megrázta a fejét, hogy nem teheti meg, hogy leveszi.
- Akkor idehívok valakit, aki megtudja nézni itt, egy mérnököt - ajánlott a fel.
Ingrid fáradtan sóhajtott fel a sisak mögött úgy, hogy az nem hallatszott ki. Ezt akarta elkerülni, ha idehív valami javító egységet, mérnököt, vagy bármit, az rögtön tudni fogja, hogy mi a baja a páncélnak, hogyan sérült meg és lebukik. Így viszont tudta, hogy meg kell ölnie ezt a nőt, pedig nem akarta. Arra nem volt ideje és lehetősége, hogy megpróbálja beszervezni maguk közé, nem volt olyan helyzetben és az idő is kevés volt, hogy így tegyen. Ha a bolygó felszínén vannak, ahol könnyű elbújni, vagy meglapulni, akkor ott talán puhatolózott volna. De most itt a saját életéről volt szó és arról, hogy az információkat eltudja juttatni Lord Xeth számára. Persze saját maga sem akart meghalni, de a feladat fontosabb volt.
- Nagyon sajnálom, hogy ezt kell tennem - mondta.
Ezt hangosan mondta ki, így kihallatszott a sisakból, ezzel ugyan lebuktatta magát, hogy nincs is semmi baja a kommunikációs eszközeinek. Látta a meglepettséget az undibundi nő arcán, majd már mozdult is, hogy a lesújtson a nő torkára, hogy beléfojtsa a szót és ha sikerül összezúznia a légcsövét, akkor talán meg is ölheti őt egy mozdulattal.

Sötét világ - Page 2 WgkeC5b


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét világ - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét világ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.