Szellemhajó

Go down

Szellemhajó Empty Szellemhajó

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Csüt. 14 Nov. 2019, 10:19

A Szellemhajó körül megannyi mese és legenda kering, az igazat senki se tudja. Valaki legendás csempészhajónak tartja, más egy városhajónak. Igazából egy hatalmas városhajó, aminek egy teknős alakja van. De, hogy mit is rejt, mi a Szellemhajó titka, azt nem tudja senki sem, tekintve olyan technológiával és külsővel épült, amit talán évszázadok, de inkább évezredek óta nem látott senki a csillagködben.
Szellemhajó J6piMpA

Szellemhajó 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 3408
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szellemhajó Empty Re: Szellemhajó

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Pént. 15 Nov. 2019, 00:00

Hidegháború 8. – Néma sikolyok – A Szellemhajó

Szellemhajó, FRK űr

Résztvevők: Kaylyn Rix

Következő körváltás: 2019. november 19 (kedd)

Szellemhajó KimvoEv

Szellemhajó 1wHqHUL

Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)
Szellemhajó Enqwctd

Szellemhajó 1wHqHUL

Szellemhajó FQ1fuiA

Helyi Idő: 20:20 GSI, 319.4 MU
Helyszín: Szellemhajó, FRK területe
Feladat: Felfedezni a hajót
Birodalmiak: Kaylyn Rix
Egyéb információk:
-

A méltán híres Szellemhajó újra feltűnt és ezúttal, mint az évszázadok során nagyon sokan voltak kíváncsiak minderre. Ahogyan a Birodalmi hírszerzés is, vagy talán inkább Cithe főadmirális is. Éppen ezért küldte el Kaylyn-t is erre az útra, hogy vegyen részt rajta, mint sima fejvadász, szerencsevadász és tudjon meg minél többet a legendás hajóról.

A nő a saját Aing-tii hajóval érkezett, ami igazából eléggé jól érezte magát itt ebben a realitásban és tökéletesen működött, nagyobb volt az összhang közte és a tulajdonosa között, mint a saját világukban. A koordinátákra való megérkezés után valószínűleg nem kis meglepetés fogadta a kiffar nőt, ugyanis a Szellemhajó nem csempészhajó volt, hanem egy hatalmas teknősre hasonlított.

Egy hatalmas városhajó volt, átlátszó védőpajzsok mögött és még mindig volt energia a hajón. A nő könnyedén találhatott hangárt is magának, olyat is, ahova más frakciók emberei még nem is szálltak le, így akár egyedül is nekivághatott az egész útnak. Bármit is választ, a landolás könnyedén ment és a hajó teljes mértékben optimális, átlag értékeket adott.

Jó volt a levegő, lélegezhető, nagyjából 20-22 fok volt a hajón, normális gravitáció mellett. Életjeleket, vagy efféléket senki sem érzékelt, csak a már bent levő szerencsevadászokat, fejvadászokat. De ezeken felül az energiaellátás teljesen optimális volt a hajón. Igazából még mindig lehetne rajta élet, de valamiért elhagyatott volt…

Szellemhajó 1wHqHUL

Felszereléslistát írjak. A körváltások Kaylyn reagjában lesznek, amíg nem csatlakozik be valaki.

statisztika:
Körök száma: 1 kör / eltelt körök száma: 0
Kaylyn Rix: 0 reag – @Rhyssa Edaara Quillan

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Szellemhajó
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi

Játékostárs(ak) neve: -

Szellemhajó S0BgB1u
Szellemhajó 1f1bVnw

Idő: 20:20 GSI, 319.4 MU
Célkitűzés: Felfedezni a hajót
Többiek: -
Többi információ:
-

Végre küldetés! Csak nagy bánatomra a gyengébbik felem nem jöhetett velem, mert valami más dolga akadt, más feladatott kapott. Azt hiszem, hogy már kellően ismernek minket annyira, hogy tudják, hogyha ő maga is jött volna, akkor semmi sem maradt volna a Szellemhajóból. Így maradt a kislány és én. Nagyon úgy tűnt, hogy a hajóm nálam is jobban élvezi azt, hogy itt lehet ezen a világon. Ennek köszönhetően könnyebben is tudtam az Erőn keresztül irányítani. Amikor kiléptünk a hipertérből és megláttam azt, hogy hova is kellett jönnöm, füttyentettem egyet. Wow! Nem gondoltam azt, hogy a Szellemhajó egy óriási mű teknős lesz. De máris imádtam! Már csak azt sajnáltam, hogy a loth macskám mennyire imádta volna, hogyha eljöhet és egérdroidokat kergethet. Igyekeztem leszkennelni a helyet, aminek az eredménye az lett, hogy van energia a helyen, de nincsenek lakók, max néhány személy, akik előttem érkeztek. Utálok elkésni! A legjobb dolgokról lemaradok! Kerestem egy olyan hangárt, ahol senki sincs, majd ott tettem le a hajót. Ezt innen úgysem fogja senki sem elvinni, mert hozzám kötődött, de azért lezártam a hajót. Akkor itt volt az ideje annak, hogy beszálljunk a partiba és nekilássunk pár hátsót szétrúgni. Szigorúan erőszakmentesen. Majd megoldom, hogy ez miként lehetséges. Még gyorsan ellenőriztem a fegyvereimet, fénykardok, DL-44, minden megvolt, a páncél jól volt bekapcsolva, tökéletesen illett rám. Akkor most már csak egy volt hátra! Indulás! Ahogyan elindultam kifelé, még kinyúltam az Erőbe, ha már itt rendesen tudtam használni, akkor igyekeztem is az előnyeit kihasználni. Reméltem, hogy ez segítségemre lehet a felderítésben, ha már nem igazán rajongtam azért, hogy kutaszdroidokat használjak és nem is hoztam magammal egyet sem.

felszerelés/egyebek:

Szellemhajó U2KVIPp Szellemhajó E9Rn4mm Szellemhajó BoXhNuP Szellemhajó 31eWAll Szellemhajó DOzYLQW Szellemhajó M9G7Xdl

Szellemhajó 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Kedd 19 Nov. 2019, 00:00

Szellemhajó, FRK űr

Következő körváltás: 2019. november 23. (szombat)

Szellemhajó FQ1fuiA

Helyi Idő: 20:25 GSI, 319.4 MU
Egyéb információk:
-

A reagok ezentúl lejjebb, Kaylyn reagjában lesznek, ha valaki becsatlakozik ide, akkor lesznek rendes mesélőik is, de addig feleslegesnek érzem.

Szellemhajó 1wHqHUL

statisztika:
Körök száma: 2 kör / eltelt körök száma: 1
Kaylyn Rix: 1 reag – @Rhyssa Edaara Quillan

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Szellemhajó
Kaylyn Ashanté Rix
Pellaeon fan, Birodalmi elitosztag parancsnok, elitkatona, erőhasználó fejvadász, szürke jedi

Szellemhajó S0BgB1u
Szellemhajó 1f1bVnw

Idő: 20:25 GSI, 319.4 MU
Többi információ:
-

Eddig sehol senki, legalább is a környéken nem éreztem. Igaz, amekkora volt ez a teknősváros nem csodálkoztam. Meg aztán nem is érzékeltem a hajó szenzorjaival olyan sok más személyt itt, talán egy tucatnyit. Az meg egy ekkora helyre nem sok. Kiérve a hangárról egy széles folyosóra érkeztem, szerencsére minimális fény volt, gravitáció rendben, ahogyan a levegő is lélegezető. Ha más felfogású lennék, valószínűleg örömmel akarnám megtartani ezt a hajót, de nem voltam, és az alapján, amit a HoloNeten a fejvadászok megbízatásánál láttam, nem is saját magunknak akarnám a hajót. Örömmel értesíteném az Egyensúly gyermekeit erről, nekik nagyobb szükségük lehet rá, mint bárkinek. A Hármaknak érthető okokból nem adnám oda. Ők az ellenség, legalább is a Birodalom szemszögéből. Szóval maradtak az űr hippik és technológiát nem használó békeszeretők. Amennyire láttam semmi por, vagy ehhez hasonló nem volt itt, olyan volt, mintha folyamatos használat alatt lett volna a hely, ami pedig furcsa. Az ajtóknál a konzolok működtek, bár anélkül is kinyíltak az ajtók. Pedig aztán semmilyen ide illő kódcilinder nem volt nálam. Ez kissé nyugtalanított, de amíg nem kezd el egy Csillagkohó hozzám beszélni és nem akar a sötét oldalra csábítani, addig semmilyen gond sincs, az egyszer elég volt egy életben. Egyelőre minden túl gyanús volt, hogy nem érzékeltem semmit, senkit, ahogyan minden túlságosan is csöndes volt. Még egy átkozott droidot sem láttam, nemhogy mást. Végül az egyik kanyar után a folyosó kiszélesedett és az ajtó is sokkal nagyobb volt, mint amiken eddig átmentem. Kissé gyanúsnak éreztem, így nem is hagytam, hogy a figyelmem lankadjon. A fegyverem eddig is a kezem ügyében volt, de most magam elé tartottam és közeledtem az ajtóhoz. Ami, ahogyan az eddigiek, ez is rendesen kinyílt. Odabent elsőre sötét fogadott, inkább félhomályos állapot, így nem láttam sok mindent. De tettem végül jó pár lépést befelé, és olyasmi tárult a szemem elé, amire egyáltalán nem számítottam. Oké! Mégis mi a fészkes fene volt ez a hely?!

felszerelés/egyebek:

Szellemhajó U2KVIPp Szellemhajó E9Rn4mm Szellemhajó BoXhNuP Szellemhajó 31eWAll Szellemhajó DOzYLQW Szellemhajó M9G7Xdl

Szellemhajó 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Szomb. 23 Nov. 2019, 00:00

Szellemhajó, FRK űr

Következő körváltás: 2019. november 27. (szerda)

Szellemhajó FQ1fuiA

Helyi Idő: 20:30 GSI, 319.4 MU
Egyéb információk:
-

A reagok ezentúl lejjebb, Kaylyn reagjában lesznek, ha valaki becsatlakozik ide, akkor lesznek rendes mesélőik is, de addig feleslegesnek érzem.

Szellemhajó 1wHqHUL

statisztika:
Körök száma: 3 kör / eltelt körök száma: 2
Kaylyn Rix: 2 reag – @Rhyssa Edaara Quillan

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Szellemhajó
Kaylyn Ashanté Rix

Szellemhajó S0BgB1u
Szellemhajó 1f1bVnw

Idő: 20:30 GSI, 319.4 MU
Többi információ:
-

Oooké! Erre egyáltalán nem számítottam, huh! Ekkora droidokat nem is nagyon hiszem, hogy láttam valaha, már ha ezek droidok és annak néztek ki. Minek épített volna valaki ekkora terminálokat, amikor a méretek alapján nem óriások lakják, lakták ezt a hajót? Még mindig úgy haladtam, hogy kinyúltam az Erőbe, de semmilyen élőlény nem volt továbbra sem a közelemben, akkor maradt az, hogy megpróbálom megnézni, hogy ezek mégis micsodák. Közelebb mentem ezekhez, közben megnéztem, hogy a fű, a víz és a fák valódiak-e. Azok voltak, ahogyan pedig ezekhez a furcsa valamikhez értem kiderült, hogy nem terminálok voltak és nem is droidok.
Karabast! – szaladt ki a számon.
Ez az egész egy kicseszett temető volt! Így máris kevésbé volt barátságos a hely. A feliratok nem szóltak semmi olyanról, hogy mibe haltak meg ezek, csak nevek, kor és nem voltak azok, amik az adatok és halálok. Ezek alapján nem csak idősek, de gyerekek és minden korosztály volt itt. A halál ideje nagyjából egy időpont volt és mindenkinél az volt, hogy ismeretlen. Mégis mi a fészkes fene történt ezen a hajón? Lehet, hogy nem is volt a legjobb dolog itt tartózkodni és okkal volt az egész szellemhajó. Erre azonban lehet, hogy nem itt fogok választ kapni, hanem máshol. Amihez terminál is kellett. Igyekeztem innen kijutni a másik oldalon, nem szívesen voltam ilyen helyen, főleg, hogy nem tudtam, hogy mi okozta mindezt. Talán figyelmezetni kéne a többieket. Igen, ez határozottan jó ötlet, így ha volt itt kommcsatorna, akkor azon elküldök egy üzenetet.
- Itt Kaylyn Rix, a fejvadászcéh tagja. Most találtam egy rakat sírt a hajón, úgy néz ki, hogy a hajó lakosainak többsége egyszerre halt meg, nem tudni, hogy miben. Szóval mindenki vigyázzon, nehogy belefusson abba, ami ezt okozta – mondtam.
Akkor irány egy terminált keresni!

felszerelés/egyebek:

Szellemhajó 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Szer. 27 Nov. 2019, 09:31

//Bocsánat, a kezem miatt nem tudtam írni... vasárnap lesz új kor. Embarassed //

Szellemhajó 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Vas. 01 Dec. 2019, 00:02

Szellemhajó, FRK űr

Következő körváltás: 2019. december 5. (csütörtök)

Szellemhajó FQ1fuiA

Helyi Idő: 20:35 GSI, 319.4 MU
Egyéb információk:
-

Szellemhajó 1wHqHUL

statisztika:
Körök száma: 4 kör / eltelt körök száma: 3
Kaylyn Rix: 3 reag – @Rhyssa Edaara Quillan

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Szellemhajó
Kaylyn Ashanté Rix

Szellemhajó S0BgB1u
Szellemhajó 1f1bVnw

Idő: 20:35 GSI, 319.4 MU
Többi információ:
-

A figyelmeztetésem kiment és néhányan még vissza is szóltak, hogy köszönik a figyelmeztetést. Ez olyan öt fő volt, ennél többet érzékeltem a hajóval még, amikor közeledtem, így páran még nálam is nagyobb bunkók voltak. Megvontam a vállamat, annyira nem érdekelt mindez. annak örültem, hogy páran megköszönték, a többieket meg egye meg egy rancor! Már ha itt volt, ha nem, akkor szívesen kerítettem volna nekik egyet. A célom továbbra is az volt, hogy találjak egy helyet, ahol van terminál. Így gyorsan végignéztem ezt a temetőt, de semmi sem volt, majd kimentem a helységből, ahol újabb folyosóra értem, innen pedig egy ajtó vezetett tovább, ami már nem folyosóban végződött, hanem egyenes út volt a városba. Igyekeztem fejben összetenni, hogy miként nézett ki a hely, eddig a peremen haladhattam és most értem be a külső peremből a benti városba. Ami gigászi nagyságú volt. felnéztem és a fejem felett az épületeken túl a csillagokat láttam. Egyeseknek még talán ijesztő is lehetett volna. ugyan már láttam kint is, de itt most még jobban, a szellemhajó egy kicseszett nagy város volt, legalább huszonöt kilométer hosszú és ilyen széles is. A terminálok eddig sem bővelkedtek, reméltem, hogy itt a városnál lesz. Ha máshol nem, akkor én alapból tettem volna ide egyet a bejárathoz közel, hogy aki ide érkezik, az eltudjon tájékozódni. Akko az ötletem alapján a fal mellett kellett volna egynek lennie legalább, vagy a környéken. Felsóhajtottam, ha nem találok itt valamit, akkor örök időkre itt ragadhatok, mert ki tudja, hogy mikor fog a hajó innen újra elugrani és rejtőzködni ki tudja, hogy mennyi ideig. Így nem is vártam tovább, kinyúltam a biztonság kedvéért az Erőbe, hogy érzek-e másokat a közelben, majd pedig nekiláttam annak, hogy innen kiindulva félkörben indultam neki annak, hogy így folyamatosan kiterjesztve a területet akadjak rá egyre, reméltem, hogy sikerrel járhatok és használt valami ilyesmit az a nép, aki itt élt. Ha nem, az elég kellemetlen lett volna információszerzés terén.

felszerelés/egyebek:

Szellemhajó 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Yesterday at 00:00

Szellemhajó, FRK űr

Következő körváltás: 2019. december 9. (hétfő)

Szellemhajó FQ1fuiA

Helyi Idő: 20:40 GSI, 319.4 MU
Egyéb információk:
-

Szellemhajó 1wHqHUL

statisztika:
Körök száma: 5 kör / eltelt körök száma: 4
Kaylyn Rix: 4 reag – @Rhyssa Edaara Quillan

Előtörténet:
LINK

Kaland:
A Szellemhajó
Kaylyn Ashanté Rix

Szellemhajó S0BgB1u
Szellemhajó 1f1bVnw

Idő: 20:40 GSI, 319.4 MU
Többi információ:
-

Szerencsére nem kellett órákat keresgélnem, mert ráakadtam arra, amit kerestem. De ahogyan haladtam az már látszott, hogy ez a hely és ez a helyrész idősebb volt, mint a kinti. Mindezt pedig alátámasztotta az, amit itt benn találtam, megvolt a terminál, ami működött is, de az egész kezelhető felülete ismeretlen nyelven volt, bár ugyanúgy aurebesh. Ez pedig azt jelentette, hogy ez a hajó nagyon, de nagyon idős volt, sokkal idősebb, mint bárki gondolta, vagy akár csak én. Tudtam, hogy ebben a realitásban a rakaták uralma nem volt olyan régi, mint nálunk. Nálunk nagyjából kétszer olyan régen tűntek el, mint itt, de itt sok olyan dolog volt, amiről odahaza nem is hallottam, mert olyan régi lehetett, hogy már nem létezett. Vagy még nem. De ez a már nem volt inkább, nálunk a Sith Birodalomból is alig maradt meg valami, ami több ezer évvel korábban létezett és a korábbi Köztársaságról is alig volt valami anyag, pedig az még harminc évvel korábban sem ért véget. Szóval ez nem segített túl sokat a számomra. Reméltem, hogy azért valamit sikerült kibogarásznom a terminálból az ide-oda való nyomkodással. Hátha azok, akik itt éltek utoljára sikeresen lefordítottak valamit, vagy közös nyelven felvettek valamilyen üzenetet, bár nem reméltem. Ennyire nem szokott mázlim lenni, csak ritkán. Nagy bánatomra soha sem voltam túlságosan jó az ilyesmiben, ez nem az, hogy odamegyek és behozok valakit élve, vagy holtan. Komolyan kénytelen leszek beszerezni egy droidot magamnak?! Eddig soha sem volt! Nem azért, mert nem lehetett volna, csak magammal cipelni, meg efféle nyűgök… de itt voltak repkedők is, talán egy olyan, egy mini kutasz droid, beleépítve asztro dolgokkal. Talán jól jött volna. De addig is maradjunk a barkács megoldásnál és próbáljuk meg saját kútfőből megoldani. Szinte hallottam a fejemben, ahogyan Kirageen a csillagköd másik végén is röhög rajtam, már csak amiatt, hogy ez eszembe jutott. Gondolatban pofán vágtam, csöndben maradt. Nagyszerű! Még szerencse, hogy senki sem fogja látni, hogy mivel fogok próbálkozni. Felsóhajtottam még egyszer, majd nekiláttam ennek a borzalomnak.

felszerelés/egyebek:

Szellemhajó 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére