Váratlan kirándulás

Go down

Privát játék Váratlan kirándulás

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Szer. 25 Dec. 2019, 17:42

A Salem Center és a Xavier birtok körül és közelében található hatalmas erdős és hegyes terület.
Váratlan kirándulás DXtlEwp

Kaland címe: Váratlan kirándulás
Idő: 2029. év vége (karácsony után, de szilveszter előtt)
Helyszín: Salem Center mellett található erdőség
Cél / Feladat: Kirándulni és ki tudja, hogy mit hoz a dolog
Karakterek: Mary L. Winter | Felicia Paran

Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Váratlan kirándulás TumrecL
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2374
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Váratlan kirándulás

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Csüt. 26 Dec. 2019, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

Játékostárs(ak) neve: @Raven

Váratlan kirándulás WRADx0j

Játékostársak: Mary L. Winter
egyéb információk:
Éppen nincs

Már megint egy téli szünet, amikor még mindig az X suli fogja voltam. Nem mintha nem fejeztem volna már be a középiskolát és vettek volna fel egyetemre, de választhattam, hogy itt vagyok, vagy pedig a SHIELD vendégszeretetét élvezem. Igen, már pár éve annak, hogy a Pantheonok az avatarjukká tettek és azóta nem egy személy szeretett volna a fejemet, vagyis azt, hogy nekik mondjam el élő egyenes adásban, hogy mit is tesznek a világ fontosabb fejesei. Szóval így maradtam az iskolában megint, de azt nem mondta senki, hogy itt a környéken nem mehetek el kirándulni, így szerencsére az egyik új diákot, Mary L. Winters-t sikerült meggyőznöm arról, hogy jöjjön el velem kirándulni az erdőbe. Már csak amiatt is, hogy a téli szünetben, a két ünnep között csináljunk valamit és ne csak a két fal között ücsörögjünk. Szerencsére szép nagy hó esett, így legalább fehér karácsonyunk volt és az erdőt is meglehetősen szépnek találtam. Mivel hűvös volt, így jó alaposan felöltöztem, sapka, sál, kesztyű, félig mexikói révén egyébként sem rajongok a hidegért, legyen 40 fok, napsütés és hőség, azaz ideális. Nah mindegy, a hó is szép. Szóval vastagon beöltöztem, a táskámba még pakoltam azért még egy pulóvert és nadrágot, ha kellene. Zseblámpát, a telefonomat, hozzá egy külső akksit, mert minden filmben ezen csúsznak el az emberek, és persze rátöltöttem külön a térképet is a környékről, a kree-k miatt ki tudja, hogy mennyire lesz térerő, vagy internet ott. Belementek még a kártyáim, termoszba forró tea, illetve némi rágcsálnivaló és akkor azt hiszem, hogy ezzel kész is voltam arra, hogy induljak a kirándulásra.
A táskámat felkaptam és lerohantam a lépcsőn, először ki a szobából és utána ki, majd végig az úton, ami a főépülettől a kijáratig vezet. Itt vártam meg Mary-t, hogy ő maga is megérkezzen. Ha megtörtént, akkor jókedvűen és lelkesen fordultam az irányába, hiszen már szívesen mentem volna felfedezni a környéket.
- Indulhatunk? – kérdeztem. - Mennyire ismered a környéket?
Én nem nagyon voltam még az erdőben, így reméltem, hogy neki volt ott tapasztalta, ha nem, akkor tényleg rendes ismeretlen terepen levő kirándulás lesz ez.

felszerelés/egyebek:

Váratlan kirándulás CePX4dU Váratlan kirándulás X4FRL8u Váratlan kirándulás He3Stmu Váratlan kirándulás 01DlZnM Váratlan kirándulás PqrqWi0 Váratlan kirándulás FHFuKDV

Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Raven on Csüt. 26 Dec. 2019, 20:38

Izgatottan és szokatlanul gyorsan kelek fel ma reggel. Kint már leeset a hó és minden tiszta fehér. Gyönyörű. Louisianában ez kb. úgy néz ki, hogy egyik nap kimész a boltba fagyiért egy szál dzsekiben, másnap pedig már sapka sál és biztos, hogy elcsúszol a jégen. De én otthon is mindig szerettem az ilyen időt. És alig vártam már a mai kirándulást. Nem igazán szeretek egyedül üldögélni, úgyhogy ez jó alkalomnak tűnt kimozdulni. Kölcsönkértem egy hátizsákot még tegnap, de addig nem jutottam el, hogy elkezdjek belepakolni. Lásuk. A telefonom feltöltöttem este, remélem bírni fogja az aksi. Becsomagolok egy csomag mézeskalácsot, ami még maradt és készítettem szendvicset és teát is az útra. Aztán hosszasan gondolkodni kezdtem, hogy mit felejtettem el. Az irataim bent vannak, telefon megvan. Akkor mindegy. Ránézek a térképre is az ágyon, de végül ott hagyom. Van nálunk telefon és egyébként sem tudom használni, ha nincs rajta bejelölve, hogy éppen hol állok. Anya motoros volt, próbált megtanítani rá hogyan olvassak térképet, de egyértelműen analfabétának bizonyultam hozzá.

Gyakorlatilag leszaladok a lépcsőn. Az egyetlen lapos cipőm van rajtam, két zokni, és egy harisnya a nadrág alatt, karácsonyi kötött pulóver, egy sál és a nagykabátom. Remélem ha sétálunk elég lesz. Hamar kiderült, hogy itt nem olyan a tél mint otthon, ahol a nagykabát egy gyengén bélelt műbőr kabát volt egy alávet meleg pulcsival és néha még az is sok volt. Itt tényleg hideg van. Betettem egy fülvédőt is de azt csak akkor fogom fel venni ha már félig lefagyott a fülem, mert nem szeretem, ha kötelező virágos csaton kívül más is van a fejemen.

Mire ki érek már Felicia is vár rám. Úgy tűnik végül mégis elég sokáig tartott elkészülni.
-Igen induljunk- Mondom mosolyogva. – Nem igazán ismerem a környéket, a várost egy kicsit, az erdőt semennyire, de ahol felnőttem rengeteg erdő volt szóval nem igazán félek az eltévedéstől.

Elindulunk az erdő felé és az első 20 méter után már tudom mit felejtettem el. Kesztyűt, pedig már 10 fokban is fázik a kezem, hát úgy tűnik így jártam. Majd a kabát ujját ráhúzom a kézfejemre, az is több mint a semmi.

-Mióta laksz a villában?- Kérdezem. Főleg azért, hogy kérdezzek valamit. De azért is mert én vagyok még a legújabb diák, és sosem árt ismerkedni.
Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24

Karakteradatok
Főkarakter: Raven
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4208-mary-l-winter

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Vas. 29 Dec. 2019, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

Szerencsére talán, ha egy-két percet kellett csak várnom arra, hogy a társam megérkezzen és így már együtt indulhattunk el az erőd felé. Így igazából most esik el, hogy szinte semmit se ismerek erre, pedig nagyon régóta itt éltem már. Mondjuk a többségében azzal voltak elfoglalva, hogy miért nem mehetek ki a birtokon kívülre és miért kell úgy élnem, mint egy rab. De most már végre nagykorú voltam, igaz már egy éve, de most a sarkamra álltam, hogy nem érdekel, nem fogok életem hátralevő részében bezárva élni. Ugyan alkoholt még nem vehetek ebben az államban, mert nem vagyok huszonegy, de az életemről dönthetek.
- Akkor te máris több mindent ismersz itt, mint én, bár az iskola és a birtok dolgairól bizonyára én tudok többet – mosolyodtam el.
Szép volt, havas és ismeretlen, nekem most mindez tökéletesen megfelelt ahhoz, hogy ezzel foglaljam le magam. Szerencsére a birtok az erdő kellős közepén feküdt, csak egy út vezetett hozzá, így nem volt túl nehéz és bonyolult elérnünk az erdőt. Azt hallottam, hogy sokan nem az úton mennek le Salem Centerbe, hanem az erdőn keresztül vágják le az utat, hogy gyorsabb legyen. A nyomok alapján ez pedig valós lehetett. A kérdés egy kicsit meglepett, bár teljesen logikus volt, főleg, hogy úgy tudtam, hogy Mary a legújabb diák erre.
- 2027. augusztus eleje óta, a Hydra támadás óta… azóta vagyok lényegében rab itt. Aznap a Hydra megpróbált elrabolni, egy férfi mentett meg, aki a SHIELD igazgatójának dolgozott. Utána meg a SHIELD és a szüleim is egyetértettek amiatt, hogy a legjobb nekem itt, még ha csak szuperhumán is vagyok, bár azok akkor sem tűnnek túl bizalom gerjesztőnek – mutattam hátra a suli felett magasan lebegő három őrszem robotra.
Mindig attól tartok, hogy az lesz a vége, hogy ezek elszabadulnak, mint a régi időkben, a Bukás előtt, amit csak a TV-ben láthattam, szerencsére, és szerencsére még túl fiatal is voltam akkoriban.
- Te hogy kerültél így félév vége felé az iskolába? Elég különleges időpontot választottál a megérkezésre – érdeklődtem.
Közben haladtam, igyekezve azt a tempót felvenni, amin Mary haladt, mert ő volt az alacsonyabb. Hacsaka időközben nem akart lefordulni az ösvényről, akkor olyan 150-200 méter után állok meg.
- Merre menjünk, simán az erdőben, vagy a hegyek felé? – kérdeztem.

felszerelés/egyebek:

Váratlan kirándulás CePX4dU Váratlan kirándulás X4FRL8u Váratlan kirándulás He3Stmu Váratlan kirándulás 01DlZnM Váratlan kirándulás PqrqWi0 Váratlan kirándulás FHFuKDV

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Hétf. 30 Dec. 2019, 19:28

Csodaszép a havas erdő, a havon csillogó napfény és a fák ágain megülő hó párnák. Imádom ezt a látványt, mindig is imádtam. Amikor elindultunk alig tudtam levenni a szememet erről a tájképről, de közben figyeltem azért arra is amit a mellettem közlekedő lány beszélt. Furcsa hogy ennyire bezárva tartották szegényt. Én biztos beleőrültem volna.  3 év bezárva. Még ha nem is kicsi a birtok az akkor is szomorú. A robotokra nézve pedig görcsbe rándul a gyomrom.

-Én nem szeretek rá gondolni, hogy itt vannak. Mintha teljesült volna egy régi álmom, de mégis olyan mintha ez bármikor elvehetne mindent. Nem szeretem azokat a robotokat.

-Ép rossz helyen voltam, amikor a Kreek támadtak. Elindultam, hogy megkeressem a bátyám és egy Kree támadás közepében találtam magam. Kész szerencsém, hogy utána ide tudtam jönni. Bár még azokat a minimális nyomokat is elvesztettem, amiket sikerült megtalálni. De. Akkor is jobb itt, mint az utcán valahol. És pláne sokkal jobb, mint halottnak lenni.- teszem hozzá halkabban.

-Szerintem menjünk a hegyek felé. Louisianaban nem sok van belőlük és biztos csodásan nézhet ki így havasan az erdő arra felé. Egyébként- Kezdek bele kicsit későn kapcsolva- Miért támadott meg téged a Hydra?

Ha csak nem szeretne más felé menni én egy kisebb ösvényen vagy arról letérve egy viszonylag járható úton indulok el a hegyek felé.
Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Kedd 31 Dec. 2019, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

Azzal tökéletesen egyetértettem, hogy nem szereti az őrszemeket, én sem voltam oda értük. Noha engem pont nem tudott egyik sem kiszúrni, ha minden igaz, de akkor is kellemetlen érzés volt azokat odafent tudni. A gondolatra, hogy folyamatosan figyelhetnek minket kissé összerázkódtam. Közben pedig választ kaptam arra, hogy miként került ide. A kree támadás, lassan háromnegyed éve volt, de részben még mindig a hatása alatt voltam. Láttam a kártyákban, hogy valaki meg fogja támadni a Földet, de nem tudtam, hogy kicsoda, vagy micsoda; április elején pedig rossz tréfaként meg is tudtam, tudta a világ a valóságot, hogy a kree-k voltak. Amikor először itt voltak, akkor még túl kicsi voltam, utána pedig a Bosszú Angyalok egyik tagját láttam csak kree-nek, meg a fiát itt az iskolában, az általános iskolai részen, mást nem. Majdnem rutinból rákérdeztem, hogy megtalálta-e és jól van-e a bátyja, de szerencsére időben kapcsoltam.
- Remélem sikerült megtalálnod a bátyádat, vannak olyan tanárok is, akik a SHIELD-nél dolgoznak, biztosan segítenének neked – mondtam egy bíztató mosollyal.
Amikor megálltunk és megkérdeztem, hogy merre menjünk hamar eldőlt az, hogy válasszuk a hegyeket, ami ellen nem volt kifogásom.
- Menjünk, ami azt illeti Mexikóban sincs túl sok havas hegy, se havas erdő – nevettem fel.
Ahogyan viszont rákérdezett arra, hogy miért is akart a Hydra, vagyis miért támadott meg némileg elkomorultam. Nem volt éppen a legkellemesebb emlék az, hogy miként lettem az, aki. De szerencsésebb is voltam, mint olyan sokan mások.
- Biztosan emlékszel, hogy 2026 karácsonyán nagyjából 100.000 embert halt meg szerte a világbon különböző merényletek miatt… én is köztük voltam. Az istenek, az összes… kiválasztottak, hogy legyek a szószólójuk, avatarjuk. Visszaküldtek, akkor lett ilyen színű a bőröm is. kaptam kártyákat, amiken át látom, hogy mi történik a világban, a fontosabb szereplők, háttérszereplők, akik nem látszanak, mint a Hydra, más gonoszok és jók mit fognak cselekedni, vagy épp mit tesznek, ami a világra is hatással van – mondtam.
Néhány pillanatra elhallgattam és közben haladtam az immáron nem kitaposott hóban és pár fényképet is lőttem a telefonommal már most is, ahogyan a hegyek felé haladtunk.
- A Hydra megtudta ezt valahogy, és meg akartak szerezni maguknak, hogy ezzel kerüljenek helyzet előnybe. A szüleim és a SHIELD is attól tart, hogy még mindig vannak, akik meg akarnak maguknak szerezni a képességeim miatt – magyaráztam haladás közben.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Szer. 01 Jan. 2020, 19:29

Egy részem jó ötletnek tartotta még mindig, hogy bevonjam a Shieldet, de a másik felem tudta, hogy ha ők találják meg valószínűleg egy életre lecsukják. De legalább tudnám, hogy él. Istenem, legalább tudnám, hogy él.

-Szinte biztos vagyok abban, hogy nem szeretné ha pont a Shield találná meg.- Mosolygok.- Őt ismerve a jó ég tudja mibe keveredett bele.

-Emlékszem. Szerencsére, minket nem ért el, de emlékszem anya mindenre fel volt készülve. Szerintem sose láttam nála annyiszor a sörétest. Nem volt a legszebb karácsonyom, de annyira nem is volt rossz mint neked a jelek szerint. És ijesztő lehet ez az erő.

-Ez megmagyarázza miért zártak be téged a villába.- Majd elmosolyodok és kifújom a levegőt.- Hozzád képest csodás életem volt azt hiszem. Ha nincs a kree támadás még akár tökéletes is lehetett volna.- Emelem fel a karom, hogy kinyújtózzak. – Sosem gondoltál rá, hogy csak eldobod a kártyákat és mindenki, az istenek, a Hydra és a Shield is menjenek a fenébe?- Aztán zavartan elmosolyodok és hozzá teszem. –Persze gondolom azért ez nem így működik.

Meghallgatom a választ aztán megállok egy nagyobb hóbuckánál. Végül is csak egyszer élünk, úgyhogy hátra dobtam magam a hóban, hogy csináljak egy hó angyalt. Otthon a hó nem hosszú életű, de ha egyszer tíz centinél vastagabb volt akkor mindig megtettük ezt.
Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Szomb. 04 Jan. 2020, 00:33

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

Nem is tudom, hogy mit vártam, amikor felhoztam, hogy a SHIELD-eseket kérje meg, hogy segítsenek, hátha megtudják enni. Ahogyan kimondta, hogy nem akarná a testvére, hogy a SHIELD találja meg éreztem, hogy elsápadok, ami a bőröm színe alapján elég nehéz. A folytatásra azonban a döbbenet is kiült az arcomra. Ezt most komolyan mondta?!
- A testvéred egy terrorista?! – kérdeztem elkerekedett szemekkel. - Hogy tudsz ezen csak így mosolyogni?
Szívem szerint kijelentettem volna, hogy terrorista és nem kérdeztem volna. ha valaki bujkálna a SHIELD elől az nem sima bűnöző… Kirázott a hideg, lehet, hogy rossz embert választottam a kirándulásra? Már majdnem kimondtam, hogy ugye akkor nem bánja, ha én fogok szólni erről? Nem elég, hogy a kree-k a nyakunkon vannak, de még terroristák is rohangálnak odakint? Úgy véltem, hogy minimalizálni kellene azokat, akik ilyenek. Szóval azt hiszem, hogy szólni fogok, de erről nem kell tudnia. Nem szeretném veszélybe és gondba keverni, hogy eltitkol valamit a hatóságok elől, ha csak a testvérét védi. Arról a karácsonyról nekem nem sok emlékem volt, mert napokkal később ébredtem, addigra pedig minden lecsengett már, csak a híreket olvastam. De bólogattam, hogy megértem, hogy az anyukájánál sokszor volt fegyver. Zavaros időket éltünk. Ami a kártyák elhagyását és a feladat felrúgását illette, szívesen megtettem volna, de…
- Nem így működik ez sajnos. Ha elhagyom a kártyákat a következő kártya pakli, ami a közelemben van átváltozik kártyává. Ezeken felül lehetnek álmaim és látomásaim. Ha pedig nem tenném, ami a kötelességem, valószínűleg az istenek visszavonnák a megbízatásomat és meghalnék – mondtam.
Pedig tényleg jó lett volna és igen, mindenki más is megérti, gyakran kapom a fejemhez, hogy mit érezhetnek a szüleim, a nővérem és még lehetne sorolni. Figyeltem, ahogyan Mary hóangyalt készít, én ennyire nem voltam bevállalós, inkább fázós.
- Meg ott van, ha tudok olyat mondani, ami miatt ezrek, vagy többen nem halnak meg, akkor a bűntudat üldözne, ha amiatt haltak meg, mert engem nem érdekelt – húztam el a számat. - Szerinted túlélhetjük a kree háborút?
Kérdeztem, közben pedig a kezemet nyújtottam neki, hogy felsegítsem a földről, ha szüksége lenne minderre.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Kedd 07 Jan. 2020, 16:26

Szomorú mosollyal az ajkamon válaszolok.

-Őszintén fogalmam sincs, hogy az-e, de sajnos nagyobb esély van rá, mint szeretném.- Sóhajtok.

Ahogy hanyatt estem hó ment a kabátom alá. Így jár aki nem vigyáz elégé, közben hallgatom Felicia válaszát.

-Igazad lehet. Végül is életeket menthetsz vele.- És szomorúan hozzáteszem.- Nekem ez eddig csak egyszer sikerült és azt sem nevezném nagy sikernek, hiszen körülöttem egy csomóemberért semmit sem tudtam tenni.- És annak a kisfiúnak sem emlékszem sem az arcára sem a nevére. Fura dolog a sokk.

-Nem tudom- Felelem komolyan.- A jövőbe látás végül is nem az én képességem.- Teszem hozzá hogy oldjam kicsit a hangulatot. Közben a felém nyújtott kezéért nyúlok. A kezem már most piros a hidegtől, de így jár, aki nem gondolkozik előre. Hagyom, hogy felsegítsen és elkezdem kirázni a havat a kabátomból lehetőleg, úgy hogy ne kössön ki a nadrágomban. Amint ezzel végeztem újra ránézek.

-Én minden esetre nem vagyok hajlandó csak úgy lemondani az életemről. Még a kreekkel szemben sem.- Majd elindulok pár lépést előre mielőtt megfordulok, kockáztatva hogy háttal neki megyek egy fának még hátrálok pár lépést de így kérdezem meg.

- Te mit gondolsz?
Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Szer. 08 Jan. 2020, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

Szomorúan hallottam, hogy lehetséges, hogy tényleg terrorista a testvére. Bár nem tudom, hogy ezen időkben számít-e valaki nagyobb terroristának, mint a kree-k, vagy éppen Apokalipszis és a Hydra. A többieket valahogy olyan nehéz volt elképzelni az ilyen személyek.
- De, ha az is… nem szeretnéd, hogy esetleg megtalálják és észhez térítsék, még mielőtt valamit tényleg elkövet és késő lenne? – kérdeztem.
Én szerettem volna a nővéremet megmenteni, ha ilyen helyzet állt volna fenn, de szerencsére nem volt ilyesmi. Életeket mentek, nem tudom, hogy tényleg megteszem-e, vagy sem.
- Én sem tudok mindig tenni, csak látom, ami megtörténik… ami leggyakrabban azt teszi ki, hogy mire tudok szólni, addigra már megtörtént. Nagyon ritka az, hogy a jövőt lássam – mondtam.
Pedig jó lett volna, bár lehet, hogy beleőrülnék rövid időn belül, hogyha így lenne. Meg ott volt minden más is, hogy túl megterhelőnek éreztem és magamat túl fiatalnak ekkora teherhez. Igazából bárkit összeroppanthatott volna.
- De most itt vagy, ha az X-ekkel maradsz, akkor tudsz másoknak segíteni – tettem hozzá.
Végül csak elfogadta a kezemet, így felsegítettem, majd utána elindultam vele együtt, amikor leporolta magát. azon,a mit mondott elmosolyodtam.
- Én sem akarom, és nem is láttam arra utaló nyomot eddig, hogy nyernének… igaz arra sem, hogy távoznának. Szóval azt hiszem, hogy van esélyünk túlélni – mondtam és tényleg így gondoltam.
Miközben haladtunk a hóban még volt egy másik kérdésem.
- Mihez szeretnél kezdeni, ha befejezted a középiskolát? – kérdeztem és közben kiszúrtam valamit a hóban. - Nézd, nyomok, vajon milyen állaté lehetnek?
A kérdés közben már el is indultam, hogy megnézzem azokat.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Kedd 21 Jan. 2020, 16:28

Ha még nem túl késő, fordul meg egy pillanatra fejemben és a gyomrom össze is zsugorodik azonnal. Nem! Ilyesmire még gondolnom sem szabad. És azt hiszem, igaza van. Talán tényleg önző ez az egész keresgélés, miért ragaszkodok annyira foggal, körömmel, hogy én találjam meg, ha másoknak sokkal jobb forrásaik vannak, és esetleg tényleg segíthetnek? Miért nem bízom akkor egy kicsit jobban bennük? Nem tudom. Végül csak annyit nyögök ki, bátortalanul a hóra meredve mint egy gyerek akit tetten értek és most ő maga sem tudja miért is festette be pirossal a fehérre meszelt falat.

-Nem tudom.- Nem az a válasz, ami túl gyakran elhagyja a számat. Mivel általában nincs hasznára senkinek.

Ha az X-ekkel maradok. Kb tíz éves korom óta ez minden vágyam, de ez annyira gyerekesnek hangzott kimondva hogy nem mertem hangosan kiejteni csak bólintottam.

-Igen, igazad van.

Erre a kérdésre már évek óta tudom a választ.

-Színész leszek!- Felelem. Semmi talán, vagy szeretnék, ebben vagyok a legbiztosabb, ami a jövőt illeti. Mármint ha a Kree-k nem végeznek mondanyiunkkal. Természetesen. –Nem a mozi vászonra vágyom, hanem a színpadra.- Pontosítok. – Ha befejeztem a középiskolát, szeretném a főiskolán folytatni vagy akár azonnal a színpadra állni. Ami azt illeti, nem igazán ragaszkodok egy darab papírhoz, ha valaki így is lát bennem valamit. Te végeztél már igaz? Mihez fogsz kezdeni?

Követem őt a nyomokhoz és jól szemügyre veszem, de az az igazság, hogy legfeljebb az oposszum és a mosómedve nyomokat ismerem fel a hóban, szóval nincs rá nagy esély hogy felismerjem. De úgy tűnik, szerencsém van. A hosszú karmos újjak nyomát azonnal felismerem, hiszen már rengetegszer láttam.
-Mosómedve.- Mondom mosolyogva. –Otthon rengeteg volt belőle. Itt csak gondolom, nagyobb helyük van, és kevesebb kért okoznak. Egyszer egy család befészkelte magát a padlásra is, hatalmas zajt csaptak éjszakánként. Követni szeretnéd? valószínűleg valahol felmászott egy fára és sosem találjuk meg de ki tudja.
Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Pént. 24 Jan. 2020, 09:11

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

Azt hiszem, hogy akkor most fogom hanyagolni ezt a témát, hiszen láthatóan nagyon másképp gondolkodunk. Ha én lennék hasonló helyzetben én segítséget kérnék a nővérem miatt. Nem csak amiatt, hogy másoknak ne okozzon semmilyen gondot, de amiatt is, hogy nehogy csináljon valamit, ami miatt esetleg lelövik. Itt elég agresszívak voltak a rendőrök, nem mintha Mexikóban nem, de nem szerettem volna, hogy amiatt sérüljön meg.
- Bocsáss meg, hogy felhoztam, ez túl személyes és ennyire nem ismerjük még egymást – szabadkoztam.
Így inkább emiatt is kérdeztem rá arra, hogy mivel szeretne foglalkozni, ha befejezte a sulit, mert ez elég nagy ugrás és szerintem kellően jó arra is, hogy eltereljem a figyelmünket a kellemetlen kérdésről. Elmosolyodtam, amikor meghallottam, hogy színész akar lenni, színpadon. A színészkedésben ezt tartottam nehezebbnek, mintsem a filmest, amit sokszor lehet újra próbálni.
- Ms. Davidson alternatív realitásból érkezett fia, Zack, ő is színészkedik. A saját világában híres volt, aki akciófilmekben játszott. Itt is vannak megkeresései, amennyire tudom, bár az X-menkedés és az Angyal program mellett annyira nincs ideje – mondtam.
Ezek után én is megkaptam a kérdést, hogy én mihez szeretnék kezdeni. Nem nagyon tudtam igazából, mert ahhoz túl nagy volt a fogságom, hogy bármi ilyesmin gondolkodjak. A kártyák olvasása és az, hogy kitudjam a hangokat, és ehhez hasonlókat zárni elég sok időt elvettek.
- Azt hiszem, hogy követem a családi hagyományokat és régész leszek – feleltem. – Anya és apa is azok. A nővérem is annak tanul… de lehet, hogy a végén csak valamilyen SHIELD továbbképzésen ragadok.
Azaz mehetek katonának, aztán elhelyezkedni ott. Micsoda kilátások. Közben követtem Mary-t, aki elég jól tudta követni a nyomokat és még meg is tudta mondani, hogy miket látunk. Én ennyire nem voltam jó, bezzeg bármilyen történelmi leletet letesznek elém, azzal jobban boldogulok. Ismét elmosolyodtam, ahogyan elképzeltem, hogy milyenek lehettek a mosómedvék a padláson.
- Nem tudom, ha a hegy felé megy, akkor kövessük, ha nem, akkor ne, mert különben soha sem érünk oda. És addig szerencsénk van, amíg nem medve, vagy farkas nyomokba botlunk – tettem hozzá.
De ettől függetlenül, ha ő szeretné követni, akkor nekem sincs kifogásom ellene és megyek tovább utána. Ha nem, akkor irány újra a hegyek.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Kedd 28 Jan. 2020, 13:07

A régészet nem hangzik rosszul. Mondjuk engem mindig jobban érdekeltek a régészeti érdekességek, tippek mint a tények. Általában úgy tanultam meg a töri anyagot, mint egy történetet. Ami működött is, amíg nem kellet dátumokat is írnom hozzá. De nincs az a pénz, amiért bemásznék egy poros lyukba, hogy cserépdarabokat rakosgassak össze. Ezt meghagyom másoknak. És hát engem általában bolondnak néznek mikor közlöm, hogy mik a terveim, főleg hogy nem vonz igazán a mozivászon. De remélem sikerül neki amit szeretne.

-A hegy fele indul, de nem hinném hogy végig tudjuk majd követni, mindenesetre ha úgyis egyfelé megyünk.- Mosolygok, aztán az arcomra fagy. – Várj, itt lehetnek medvék és farkasok.- Nem mintha otthon nem lettek volna, de akkor vittünk puskát ha kellet, nem lőni őket, persze. De nincs az a vadállat ami a közeledbe jön ha elsütöd. Végül is nem hiszem, hogy van olyan erdei bestia amit ketten ne tudnánk kezelni. És a farkasok ritkán támadnak emberre. Igaz?

-De a farkasok nem támadnak emberre, nem?- Kérdezem meg reménykedve, hangosan is. –A medvék meg ilyenkor alszanak. Szóval csak kerülnünk kell a barlangokat. –Remélem hogy igazam van, a biológia dolgozatokat általában a barátnőmről puskáztam, cserébe ő puskázhatott angolból. Végül azért csak elindulok a nyomok mellet a hegy felé. Ez egy ismert erdő, egy csomóan járnak erre kirándulni, és még nem hallottam hogy bárkit is megettek volna a farkasok.

-Arra gondoltam, ha odaértünk akár le is táborozhatunk egy kicsit. Pillecukrot sajnos nem hoztam, de teát és mézeskalácsot igen. – Felnézek a hegyre. Mire elérjük valószínűleg úgyis elfáradok. Nem vagy formában Mary, egyáltalán nem.

Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Szer. 29 Jan. 2020, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

- Akkor kövessük, amíg lehet – mondtam.
Ha már tényleg az erdő felé haladt ez, és mi is arra mentünk. Úgy tűnt, hogy sikerült jobban a frászt ráhoznom a társnőmre, mint reméltem azzal, hogy a farkasokat és medvéket is említettem. Mondjuk annyira nem tudtam, hiszen nem nagyon volt lehetőségem elmászkálni, de úgy hallottam, hogy más diákok szoktak az erdőben túrázni és a városiak is, így bizonyosan nem lesz. Meg túl közel vannak települések, meg New York is a maga alig negyven kilométerével.
- Nem hiszem egyébként, hogy lennének, túlságosan sok a település erre, meg a nagyváros. Meg, ha lennének, nem engednék a diákokat, hogy az erdőben mászkáljanak, vagy túrázzanak, nem igaz? – kérdeztem jó kedvűen.
Így mentem tovább követve a nyomokat. Tényleg így gondoltam, hogy itt nem lesz semmilyen gondunk, nem futhatunk bele semmilyen gondba. A medvékre bólintottam, mivel tél volt, így tényleg aludtak. Egyébként pedig teljesen csöndes volt az erdő eddig, úgy emlékszem, hogy a hó felületén azért elég jól terjed a hang, így hallanánk is, ha farkasok lennének. Közben felvetett egy másik ötletet is Mary, amit támogattam, mert azért némi pihenés nem ártott.
- Jó ötlet, én is hoztam teát, meg néhány szendvicset is – mondtam.
Egy idő után, ahogyan a fejünk felett sűrűsödtek a fák ágai a nyomok is eltűntek. Úgy tűnt, hogy Mary-nek igaza lehet azzal kapcsoltban, hogy felmehetett a fára, ám ekkor valamit észrevettem a fák és ágak között. Fényeket, hogy világított valami, ahogyan néztem egy vidéki ház lehetett.
- Te is látod? Megnézzük közelebbről? – kérdeztem.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Csüt. 30 Jan. 2020, 18:25

-Tárgyakat mozgatok az akaratommal, te kártyákból jósolod meg a világ sorsát és szinte biztos vagyok benne, hogy láttam, ahogy egy srác karból kiemelt egy gyökeres tölgyet az udvaron.- (Jó, lehet, hogy ezt álmodtam.- Szóval nem a mi iskolánk engedélyéhez kéne ezt kötni- Nevetek. Egyébként szinte biztos igaza van. Ez a rész még túl közel van mindenhez, bár jó lenne állatokkal találkozni. Mármint ártatlanabbakkal, őzikékkel, rókákkal, mókusokkal. Bár utóbbiak az udvaron is vannak. Valószínűleg elszaladnak majd mielőtt akár lehetőségünk lenne megpillantani őket. Régen is szinte csak madarakat láttam mikor erdőben jártunk. Esetleg néha gyíkokat.

Nem igazán vagyok formában, úgyhogy egy idő után csak némán követem a lányt. És nem is azonnal veszem észre, hogy elfogytak a lábnyomok. Felnézek, a fákra hátha észreveszem, szinte beleszédülök, a magasságukba és az ágak között átszűrődő fénybe.

-Nem látom sajnos.- Szólalok meg végül, mikor már feladtam.

Amikor felhívja rá a figyelmem én is észreveszem a fényeket. Lakna valaki ilyen mélyen az erdőben?

-Te tudtál róla, hogy lakik itt valaki?- Kérdezem. Aztán bólintok a javaslatára.

-Nézzük meg. Nem hinném, hogy bajunk lesz belőle.- Ki tudja talán egy barátságos erdész az és beinvitál minket teázni. Vagy ad egy kesztyűt kölcsönbe.
Nem látok nyomokat a hóban a ház felé, de a kiszűrődő fény melegnek és barátságosnak tűnik. Azt hiszem, nekem túlságosan hiányozna a város, ha kint laknék az erdőben. Túl nagy lenne a csönd, de megértem azokat, akik szerint nincsen jobb a világon.

-Nem laknék itt kint.- Jegyzem meg hangosan.- De akkor is nagyon szép itt. Meg tudom érteni miért, akar valaki minden reggel erre kelni.- mutatok körbe az erdőre.
-Szerinted bekopogjunk?- Ha rábólint nagyon szívesen vállalom, hogy felmegyek a lépcsőn és bekopogok. De ha nemet mond, akkor sem fogunk rajta összeveszni.

Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Szomb. 01 Feb. 2020, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

- Ms. Davidson nagyon védi a diákokat, még akkor is, ha nagyon erős képességgel rendelkeznek és még egy farkas falkát is bármikor menekülésre bírnának – mondtam.
Egyébként a fatörzset kitép a földből a teljes fával együtt részre bólintottam, tényleg volt ilyen mutáns a suliban, igazából eléggé szép nagy felhozatal volt képességek terén, hogy ki mire képes. Sokszor irigykedtem arra, hogy milyen remek képességekkel rendelkeznek egyesek és egyáltalán nem bántam volna azt, hogyha én is annak születek, de nem volt ilyen szerencsém. Sőt, a képességemet bármikor visszavehették a Pantheonok, ha úgy akarták, a mutáns meg mutáns marad.
- Egyébként én még csak mutáns sem vagyok – jegyeztem meg.
Ahogyan elvesztettük a mosómedve nyomát kissé szomorú lettem, örültem volna, ha meglátjuk a kis jószágot, vagy a hó és tél miatt a bundája vastagabb, talán annyira nem is kicsit, így nagyobb jószág lett volna. De nem igen volt időm ezen gondolkodni, mert közben megláttam a házat, amit meg is mutattam Mary-nek. A kérdésére megráztam a fejemet.
- Nem, ugye még a városba sem nagyon engedtek le… de igazából nem látom olyan nagy meglepetésnek azt, hogy valaki erdei házat tart fenn. A suli is az erdőben van – vontam meg a vállam.
Megnézzük-e? Nem tudtam, hogy ez jó ötletnek minősül-e, vagy pedig sem, hiszen ez Amerika volt, itt simán lelőhetett a tulaj, hogyha bemegyünk a területére. Reméltem, hogy az itt lakó nem ilyen lesz.
- Akár meg is nézhetjük – mondtam, nem fejtettem ki az aggodalmamat.
Miközben haladtunk a ház felé, még válaszoltam a felmerült kérdésre is, amit Mary mondott. Ő nem lakott volna ilyen helyen, néha nyugis, ha van kocsid, akkor pedig pár perc lehet a város is. Engem igazából nem zavart volna.
- Mi sokszor laktunk efféle helyeken. Amikor a szüleim ásatásokon voltak, akkor lakókocsiban laktunk, vagy később összeszerelhető házban, amit ha nem kellett lebontottak, felpakoltak és mentünk a következő helyre – magyaráztam.
Arra bólintottam, hogy bekopogjunk, ezt pedig ráhagytam Mary-re, én igyekeztem az ablakon bekukkantani, hogy van-e itthon valaki. mindezt meg is tettem, azonban valami rossz érzés fogott el, ahogyan valamit láttam benn. Nem láttam túl jól…
- Mary, azt hiszem valaki fekszik odabent a kanapé takarásában, de nem látom túl jól… – mondtam.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Kedd 11 Feb. 2020, 20:03

Már emelem a kezemet, hogy bekopogjak miközben a finom sütemény, a meleg tűz és a tea vagy forró csoki képe lebegett előttem mikor Felicia rám szól.

-Állj mögém.- Mondtam komolyan.- Ha bármi balul sül el pajzsot vonok magunk körré.- És ha mégsem sikerül időben legalább mindketten meghalunk. El a pesszimista gondolatokkal. Újra felemelem a kezem és hangosan bekopogok és be is kiabálok.

-Van bent valaki! Minden rendben odabent?- Ha valakik ép csak romantikáznak a kanapé mögött, akkor nagyon hülyének fogunk tűnni. Kisebbik rossz. Mi van, ha valaki tényleg bajban van? Már X-men vagyok szóval akár lehetek is hős. (Ok csak diák vagyok, fényévekre a csapattól, de akkor is.) Semmi válasz.
Feliciara nézek. Aztán döntök és visszafordulok. Még egyszer bedörömbölök, ahogy csak tudok.

-Az iskolából jöttünk, aggódunk, hogy valami nincs rendben, ha nem kapunk jelet bemegyünk!- Ha valaki átlő az ajtón halottak vagyunk. De semmi válasz. Lenyomom a kilincset és egészen váratlan módon, nem nyílik ki az ajtó. Ki gondolta volna, zárva van. Veszek, egy mély levegőt aztán a kilincs nyelvére koncentrálok, igyekszem azt behúzni, hogy az ajtó kinyíljon. És így is történik.

-Esküszöm még nem csináltam ilyet- súgom hátra. Nem, de gondoltam rá. Azt hiszem az is elég rossz. Ha a lány eddig mögöttem maradt akkor most szólok neki megint.
-Maradj közel nem tudjuk mi van bent és a pajzsom nem valami nagy hatótávolságú.- És elindulok befelé a kis előszobában. Nem lehet innen belátni egyik szobát, sem ha valaki van bent és ránk várt, akkor simán meglephet, minket ez megijeszt. Ha nem húzódik el megfogom Felicia kezét és felhúzom a pajzsot. Aztán elindulok át a kis előszobán a nappaliba, a konyhából hallom egy teafőző visítását, mint egy közép kategóriás horror film. És tényleg valaki fekszik a kanapé mögött. Egy lány az barna hajú, piros pulóverben, úgy tűnik csúnyán fejbe verték, lehajolok hozzá hogy segíthessek.

-Hallasz engem?- Kérdezem amire egy halk nyögés a válasz amit nem biztos, hogy igennek vehetek.

-Ki kéne vinnünk innen.- Nézek a kísérőmre.- A képességemmel biztosan elbírom egy darabig, de akkor nem tudom tartani a pajzsot. – És az, aki ezt tette vele még itt lehet és lehet, hogy sokkal rosszabb dolgokat tervez velünk. Vagy csak egy közönséges betörő, akit megijesztettünk én meg kezdek paranoiás lenni.

Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Kedd 18 Feb. 2020, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

Nem kellett Mary-nek kétszer mondania, hogy mit is tegyek, révén annyira nem voltam jó önvédelemben, nem is beszélve arról, hogy a képességem mennyire haszontalan ilyen esetekben, míg az övé hasznos. Így bólintottam és sietve oda is mentem, ahol ő volt. Ilyet eddig nem nagyon láttam még korábban csak filmekben, vagyis nem hittem volna, hogy én is belekeveredem egy ilyen helyzetbe. Mindvégig igyekeztem a közelében, főleg mögötte maradni, hogy ne legyen gond, de azért nem annyira, hogyha úgy dönt, hogy menekülni kell, akkor az útjában legyek. Ahogyan bekiabált, nem kaptunk választ, ami aggodalomra adott okot, akkor tényleg jól láttam, hogy valaki bent fekszik, bár ne lett volna igazam. Ahogyan rám nézett, én bólintottam, hogy, hogy tegyünk valamit. Mármint reméltem, hogy Mary erre gondolt.
- Ez eléggé úgy hangzott, mintha rendőrök lennénk – suttogtam.
De nem volt kifogásom ellene, hogy bemenjünk és segítsünk, nem szerettem volna azt, hogyha elmegyünk és miattunk hal meg valaki, az nagyon, de nagyon rossz lett volna. de szerencsére úgy tűnt végül, hogy Mary is úgy döntött, hogy bemegyünk. A szavain akaratlanul elmosolyodtam.
- Még én sem, maximum sírokba törtem be a szüleimmel – súgtam vissza.
De az szigorúan szakmai ártalom volt, ez meg más. Bólogattam ismét, hogy maradok és, amikor sikerült kinyitnia az ajtót – amit meg kell hagyni, nagyon ügyes volt – akkor követtem is bentre Mary-t és hagytam, hogy megfogja a kezem és így vezessen. A teafőzőnek a hangja hallatszott, ahogyan sípol, az ilyen a filmeknél rosszul szokott kinézni, és végül megérkeztünk oda a kanapéhoz, ahol egy fiatal lány feküdt. Mary szavai után felnyögött, majd ahogyan kimondta, hogy ki kéne vinni, bólintottam és már mentem is volna, hogy felsegítsem a lányt a földről, amikor megszólalt.
- Nem kell kimenni, valami cukrosat kérek, van az asztalon… leesett a vércukrom és elestem… – nyögte a lány némileg zavartan.
Én is zavartan néztem körbe, majd megláttam az asztalt, rajta egy tábla csokoládéval. Ha Mary engedte, akkor odamentem és idehoztam a csokit, majd törtem belőle és odaadtam a lánynak, aki evett is belőle. A tekintete ennek köszönhetően hamar normálisabb lett és már kevésbé volt zavart. A fejéhez nyúlt és felnyögött.
- Azt hiszem elájultam… ti kik vagytok, hogy kerültök ide? – kérdezte még mindig némileg zavartan.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Raven on Kedd 18 Feb. 2020, 19:32

Oh, te jó ég! Először is nagyon megkönnyebbülök, hogy kiderült paranoiás vagyok. Másodszor pedig biztos, hogy kezeltetnem kell magam. De most az a legfontosabb, hogy viszonylagosan nézve persze, minden rendben van. Felicia is legalább annyira zavarodottnak tűnt, mint én. De azért elindult a csokiért. Én pedig finoman segítettem a lánynak felülni, és hagytam neki, hogy rám támaszkodjon. Amikor a társam visszaért a csokival pedig az ő gondjaira bíztam. Amint evet egy pár falatot átadtam a lányt és kiosontam a konyhába lekapcsolni végre a víz forralót. Amikor visszaérek a lány tekintette már sokkal tisztább, mint korábban. De akkor is aggódok még egy kicsit. Ki tudja menyire verte be a fejét, amikor el esett.

-Mary vagyok!- Mutatkozok be.- Az X suliba járunk. Láttuk a fényeket és mikor ideértünk Felicia észrevett téged a földön. Amikor bekopogtam pedig nem jött válasz, úgyhogy aggódni kezdtünk. Attól féltünk, hogy baj lehet úgyhogy…- Most mit mondjak? Azt hiszem az igazat.- Úgyhogy betörtünk a házba.- Mosolygok kedvesen a legszebb színpadi mosolyommal. Végül is segíteni jöttünk, de akkor is be volt zárva az ajtó. – Aztán megtaláltunk a földön.

-Tényleg, hogy van a fejed?- A lány a fejéhez nyúl, és amikor elveszi a kezét egy kicsit véres ugyan, de egyáltalán nem tűnik súlyos mennyiségnek. Ami még nem jelenti azt, hogy nem ütötte be jobban.- Ha gondolod, szívesen felhívunk valakit. Vagy elkísérünk a kórházba.- Csak miután kimondtam jövök rá, hogy menyire anyáskodóan és túlaggodalmaskodónak hangzik, amit mondtam. Talán túlreagálom a dolgokat már megint. Hiszen az előbb azt mondta csak a vércukra eset le. És valószínűleg idősebb nálam és nem vagyok az anyja sem.

Raven
Raven
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lady Gaia-Vell on Szer. 19 Feb. 2020, 00:00

Előtörténet:
LINK

Kaland:
Váratlan kirándulás
Felicia Paran
A Kártyák Mestere

egyéb információk:
Éppen nincs

Mondanom sem kell, hogy és is végtelenül megkönnyebbültem, amikor kiderült, hogy nem rabló, vagy hasonló dolog történt. Még most is éreztem a torkomban a szívemet és a fülemben is ott zakatolt szívem visszhangja. Lehet, hogy nekem is jó lett volna egy kocka csoki, de nem fogok visszaélni a „vendégszeretettel” hogy még a csokoládéból is eszek, azok után, hogy valószínűleg tönkretettük a zárat.
- Én addig megyek és leveszem a teát a gázról mielőtt megsüketülünk a sípolástól – mondtam.
Ezek után sarkon is fordultam és a hang alapján mentem át a nappalin, amíg meg nem érkeztek az amerikai konyhába, ahol úgyszintén minden fa alappal volt megcsinálva. Mintha csak egy amerikai filmben lettem volna. Elsőre leállítottam a gázt, majd kerestem itt gyorsan egy edényfogó kesztyűt és azzal le is vettem a gázról a még mindig nagyon hangosan sípoló teafőzőt. Ahogyan ezt megtettem és rátettem valami nem túl olvadékony anyagra, akkor kezdte is abbahagyni ezt, hogy hűlni kezdett. Legalább megsüketülni nem fogunk. Hűtő! Mivel fejsebe volt a lánynak, így megnéztem, hogy van-e bent jégkocka, de nem volt, igaz tél van, miért is lenne? Ez nem Mexikó, ahol szükség van rá ilyenkor is. Egy hideg ásványvizes palackot vettem ki és azzal mentem vissza a lányhoz és Mary-hez, aki igyekezett még faggatni a lányt. Eddig nem hallottam, hogy mit beszélnek, de most odaadtam az üveget.
- A fejedre, nem találtam jeget, kintről meg csak nem akartam hozni – mosolyodtam el.
- Köszönöm, Nancy vagyok, Nancy Greene – mutatkozott be. - Anyáék hamarosan visszaérnek azt hiszem, csak Salembe mentek be vásárolni. Köszönöm, hogy segítettetek, de becsukná valaki az ajtót, nagyon hideg jön be kintről.
Kissé még el is pirult, miközben a hideg ásványvizes palackot a fejéhez emelte.
- Tudunk még valami másban is segíteni? – kérdeztem.

felszerelés/egyebek:

Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Karakteradatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére