Az avatár és az istennő

Go down

Privát játék Az avatár és az istennő

Témanyitás by Thorhalla Vas. 23 Feb. 2020, 00:00

A Jégpalota, Jotunheim belsejében található, ez az uralkodói palota is egyben. Egykor állítólag maga Ymir emelte és a jégóriás uralkodók mind itt éltek. Az utolsó halála után, mikor Thorhalla lett a királynő, akkor ő maga is megtartotta ezt a helyet, bár nem látogatja túl gyakran, helytartója székel itt.
Az avatár és az istennő XmOOTlM


Idő: Midgardi idő szerint 2030. február vége
Helyszín: Jégpalota, Jotunheim
Cél / Feladat: Megbeszélni a dolgokat Sakura-val
Résztvevők: Hjuchia Sakura | Thorhalla Lokidottir

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az avatár és az istennő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az avatár és az istennő

Témanyitás by Thorhalla Vas. 23 Feb. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az avatár és az istennő
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, Az Árnyak házának királynője, stb.


Játékostárs(ak) neve: @Ammon Einarson

Az avatár és az istennő QA0SVBi

Idő: Midgardi idő szerint 2031. február vége
Helyszín: Jégpalota, Jotunheim
Cél / Feladat: Megbeszélni a dolgokat Sakura-val
Szövetségesek: Hjuchia Sakura
Egyéb információk:


Roppant hosszú idő telt el azóta, hogy Thorhalla Lokidottir és Hjuchia Sakura utoljára találkozott. Nagyjából akkor, amikor a nőt visszaküldte Midgardra, amikor menni akart, az pedig nem tegnap volt. Noha az istennő számára könnyedén tűnhetett úgy, hiszen számára pár év semmiség volt a halandóknak jócskán több, de neki, ha nem jön közbe semmi, akkor még évezredek múlva is életben lesz, mikorra lehet, hogy már emberiség sem létezik majd. Nem lenne nagy kár értük, éppen ezért keresett olyanokat is, akik más világokon élnek, ha már a ezen halandók nem táplálhatják őket s életüket, akkor legalább ne váljon majd saját maga is halandóvá. Ez továbbra is sokkalta ésszerűbb s egyszerűbben kivitelezhető volt, mint amit annak idején az atyja akart végrehajtani. Jelenleg a jégpalotában volt, Jotunheimben, ez sokkalta jobb hely volt a találkozásra, mint Asgard. A palota azért is kapta ezt nevet, mert olyan volt, mintha jégből épült, miközben hófehér márványhoz hasonló anyagból és átlátszó jégszerű ásványból, amiket a mágia tett olyanná, mintha tényleg valódi jég lenne. A palota méterei hatalmasak voltak, az Asgard városi uralkodói palota méretei is eltörpültek e mellett. Igaz itt kellett is, hogy nagyok legyenek a magasságok és a helységek, hiszen az óriások jócskán nagyobbak voltak, mint az asgardiak.
Az istennőt nem különösebben érdekelte, hogy Midgardon épp mivel is foglalkozott Sakura, mágiával teleportálta fel. A trónteremben egy hatalmas asztal volt, ami köré legalább százan elfértek, a helységben nem volt senki sem, Thorhalla-t kivéve, aki éppen a bundájában ült a trónszéken. Hiába volt több fáklya, vagy tűz is a teremben, a folyamatosan fagyos palotát nem lehetett felmelegíteni. Éppen ezért kortyolgatott a mézsör, vagy bor helyett éppen glöggöt, hogy az is segítsen melegen tartani. A forró alkoholos ital egy fakupában gőzölgött, amit a kezében tartott. Miután Sakura megjelent a trónteremben, végignézett a nőn, ha nem volt rajta helyi évszakhoz megfelelő ruházat, akkor néhány rúna felrajzolásával az asztalra varázsolt egy Sakura méreteihez passzoló meleg bundát, hogy ne fagyjon meg még azelőtt, hogy beszélni tudnának.
- Drágám, rég láttuk egymást! – kezdte a megszokott, mély, hízelgő hangján. - Úgy vélem, s remélem jómagad is, hogy ennyi idő után ideje lenne beszélnünk egymással.

felszerelés/egyebek:

Az avatár és az istennő TR6s067 Az avatár és az istennő Dp6D3Pl Az avatár és az istennő KUdP15g Az avatár és az istennő EnGbum3 Az avatár és az istennő HiKqSMl Az avatár és az istennő TL5zR2h


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 28 Feb. 2020, 22:54-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az avatár és az istennő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az avatár és az istennő

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 28 Feb. 2020, 11:18

Idő: Midgardi idő szerint 2031. február vége
Helyszín: Jégpalota, Jotunheim
Cél / Feladat: Megbeszélni a dolgokat Sakura-val
Résztvevők: Hjuchia Sakura | Thorhalla Lokidottir

Zsebre vágott jobb kézzel, balomban a cigarettám éget. Így sétáltam az "alvilág" utcáin egy idegen nő arcával. Nincs olyan hely ahol csak úgy a saját képemmel sétálgathatnék, sosem lehet tudni, hogy ki gondolja úgy a vérdíjam elég kecsegtető, hogy megtámadjon. Vagy éppen valami régi sérelméért akarna bosszút..
A gyerek nem semmi, mikor utoljára láttam akkora volt, hogy az aki nem tudja csak hat éves az a középiskolájának a nevét kérdezné meg, vagy milyen szakmát akar.
A űrből érkező támadóink ultimátumára adott népszavazás egy hatalmas vicc volt. Döntés elé tették az embereket amikor nem is volt igazi választás, mondhatni egy olyan döntés volt mint a tükör tojás vagy rántotta.. Felemeltem a cigimet a számhoz és bele szívtam, miközben kifújtam a füstöt pedig teleportálás áldozata lettem. Befeszültem rögtön az érkezéskor az új helyre, Thorhalla-nak egy riadt vad képét festhettem az első pillanatban aki kész menekülőre fogni vagy harcba bocsátkozni attól függően, hogy ki volt az aki képes volt elteleportálnia őt. A jeges trónteremben csak ketten voltunk, közöttünk elhúzódott a hatalmas asztal. Nem volt nagy a hőmérséklet különbség az utcákon mint itt így a kabátom ami volt rajtam teljesen elegendő volt. Kivettem a számból a cigit, a zsebemből meg a kezemet. Meghajoltam az úrnő felé közben eloltottam a tenyeremben a cigarettát és a zsebembe tömtem a csikket.
- Úrnőm. - kezdtem válaszul - Igen, igencsak régen volt már.
Felegyenesedtem és az Úrnőt néztem. Ugyan olyan mint mindig, tény, hogy régen volt már az, hogy szemtől szemben beszéltünk volna, vagy hogy telepátiás üzenettel nem tehetek róla mint sem érezzek némi hidegrázást, hogy mi is az oka, hogy most maga elé hozott.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az avatár és az istennő

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Feb. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az avatár és az istennő
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, Az Árnyak házának királynője, stb.


Játékostárs(ak) neve: @Ammon Einarson

Az avatár és az istennő QA0SVBi

Idő: Midgardi idő szerint 2031. február vége
Helyszín: Jégpalota, Jotunheim
Cél / Feladat: Megbeszélni a dolgokat Sakura-val
Szövetségesek: Hjuchia Sakura
Egyéb információk:


Ami a telepatikus társalgást illette, eléggé megterhelő tudott lenni az üzenetet küldő félnek, az pedig, hogy kivetítse magát Midgardra és úgy társalogjon is. Ez volt a legkevésbé megterhelő, így hát ezt választotta. Ezt nem kellett fenntartani, csak elvarázsolni. Az a része pedig, hogy esetleg a másiknak mennyire kényelmetlen, vagy kellemetlen mindez, egyáltalán nem érdekelte. Bőven túl volt már azon a ponton, amikor ezzel törődnie kellett, nem tartoztak sokan abba a körbe, akik megérdemelték, halandók közül pedig még kevesebb ilyen volt. Sakura köszönése és meghajlása után felpillantott az italából és az egyik kezét elvette a kupáról, majd intett a nőnek, hogy nyugodtan foglaljon helyet. Még mielőtt megszólalt volna kiitta a glögg maradékát, majd az üres kupát a trónszéknek a kéztámla részére tette. Egyelőre nem állt szándékában felállni, inkább csak keresztbe tette a térdeit és kényelmesen dőlt hátra a trónusban.
- Az utóbbi időben a jelentéseid is elmaradtak drágám – mondta. - Lehet, hogy az időm nagy része azzal telik, hogy a Kilenc világon kívüli ügyekkel is foglalkozom, de Midgardot sem hanyagolom el, s ehhez információkra van szükségem.
Más helyekről természetesen kapott információkat, hiszen nem egyetlen egy személyre tette fel mindent, ott volt a Cabal is, meg a többi kontaktja, az alvilágban az emberei, de ettől minden helyről jól jöttek ezek. Főleg, hogyha valaki alakváltó és igazából oda jut be, ahova nem szégyelli, mert Sakura-nak jó képességei voltak minderre. így már csak emiatt is kár lett volna elvesztegetni a munkaerejét. Az egyik olyan dolog a nagyon kevésből, amiben egyetértett az atyjával, hiszen már Loki is alkalmazta a nőt, mielőtt meg nem halt és Thorhalla be nem hálózta a nőt.
- Tudom, hogy volt lassan egy éve a kree támadás s éppen hagyják, hogy Midgard lassan önmagát pusztítsa el, de ez nem ok arra, hogy lustálkodj, mikoron épp a legkönnyebb egy olyan személynek ténykednie, mint te – mondta.
Ezek után némileg kérdő tekintettel figyelte a nőt, hogy milyen válaszokat készül adni a neki szegetett kérdésekre.

felszerelés/egyebek:

Az avatár és az istennő TR6s067 Az avatár és az istennő Dp6D3Pl Az avatár és az istennő KUdP15g Az avatár és az istennő EnGbum3 Az avatár és az istennő HiKqSMl Az avatár és az istennő TL5zR2h

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az avatár és az istennő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az avatár és az istennő

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 05 Ápr. 2020, 20:25

Idő: Midgardi idő szerint 2031. február vége
Helyszín: Jégpalota, Jotunheim
Cél / Feladat: Megbeszélni a dolgokat Sakura-val
Résztvevők: Hjuchia Sakura | Thorhalla Lokidottir

Mikor intett csak akkor néztem egyáltalán a székre és ha már hellyel voltam kínálva el is fogadtam azt és leültem.
Bár az arcom nem rándul meg igazán a kérdésre, kissé nagyon is kényelmetlen egy kérdés ez. Az elmaradt jelentésekre vagy, hogy miért is nem gyűjtöttem információkat beépülve vagy átjáró házként használva a jó információval rendelkező csoportokat. Ha tudná, hogy nagy részében az időmnek a mutáns iskola körül ólálkodtam. Geh...ugyan ne hülyítsük egymást, nagy eséllyel így is tisztában van már ezzel. Bár lehet jobban járnék ha magamtól jönnék elő vele inkább teszek arra a lóra, hogy sokkal elfoglaltabb volt más ügyekkel.
- Semmi érdemi jelenthető információm nem volt Úrnőm, csupán ezért nem jelentettem hiszen nem akartam az idejét pocsékolni ilyesmikre. Ami a kémkedéseket illeti, az alakváltásommal...-megállok egy pillanatra csak a mondatomban-... sem garantált, hogy nem bukok le. A jelenlegi helyzet ami a Kreek-nek köszönhető mindenkit felforgatott. Ha megjelenne egy új arc, vagy egy ismert kicsit is furcsán viselkedne.. Még a pókot is a sarokból kilövik jelenleg. Ahol meg nem ott nincs is semmilyen információ hasznos hiszen nem kell megvédeni azt.
Bár ez többnyire csak az én elméletem. Tekintve, hogy mikor még White-ként ügyködtem, hát rossz emlékeket hagyott az már egyszer biztos, és azt is, hogy semmilyen tökéletesség nem létezik a földön amit ne lehetne lebuktatni, ilyen az alakváltás is. Az hogy jelenleg hullik és öli egymást az ember fattya kicsit sem zaklat, sőt több időt szakítanék inkább arra, hogy azokat a csótányokat segítsek kiirtani a városból. Szerencsére teszik maguk is.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az avatár és az istennő

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Ápr. 2020, 08:15




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Az avatár és az istennő
Lady Thorhalla Lokidottir
A Tüzek, a Cselszövés és a Káosz istennője, a csalás úrnője, Jotunheim királynője, Asgard és Helheim hercegnője, a Cabal vezetője, Az Árnyak házának királynője, stb.


Játékostárs(ak) neve: @Ammon Einarson

Az avatár és az istennő QA0SVBi

Idő: Midgardi idő szerint 2031. február vége
Helyszín: Jégpalota, Jotunheim
Cél / Feladat: Megbeszélni a dolgokat Sakura-val
Szövetségesek: Hjuchia Sakura
Egyéb információk:


Halla egyelőre türelmesen várta, hogy a másik mit is fog mondani neki. ahogyan Sakura beszélni kezdett szándékosan nyugalmat erőltetett magára, mert különben egy tűzlabdával kínálta volna meg a nőt a szíve szerint. Így inkább csak felvonta a szemöldökét.
- Te most tényleg a hazugságok s a csalás úrnőjét próbálod átverni? – kérdezte hűvösen.
Olyannyira, hogy minden egyes szava élesebb lehetett, mint a penge, hideg, rideg és fagyos.
- Majd én eldöntöm, hogy mi hasznos s mi nem! A legkisebb, legjelentéktelenebb hír is végtelenül fontos lehet. egy ilyen révén tudtam meg, hogy az Orgyilkosok Ligája szövetséget kötött a kree-kkel. A nagy felfordulásban könnyű elkapni valakit s átvenni a helyét – mondta.
Szigorúan nézett a másik nőre és egy nagyon kicsit elhallgatott, csak annyira, hogy a másik érezze a kellemetlen és súlyos csönd súlyát, ám még mielőtt Sakura újra megszólalhatott volna, akkor megtette ő.
- Csalódtam benned, reméltem, hogy még mindig az a professzionális személy vagy, kit megismertem, de úgy tűnik, hogy az anyai érzések mellett képtelen vagy a fattyún kívül másra gondolni…
Elgondolkodott néhány másodpercre, hogy vajon a másik nő mennyit gondolkodott az elmúlt időszakban ezen, hogy mit is mondjon akkor, hogyha erre a helyzetre kerül a sor. A nőt ismerve – legalább is amennyire ő maga ismerte – elég sok lehetett mindez. Az előzőekkel ellentétben most viszont hagyott arra időt, hogy válaszoljon minderre. utána szólalt meg ismét.
- Lehet, hogy itt lenne az ideje, hogy megszabaduljak tőled… – mondta olyan hangsúlyban, mintha Sakura nem is lett volna tőle alig pár méterre.

felszerelés/egyebek:

Az avatár és az istennő TR6s067 Az avatár és az istennő Dp6D3Pl Az avatár és az istennő KUdP15g Az avatár és az istennő EnGbum3 Az avatár és az istennő HiKqSMl Az avatár és az istennő TL5zR2h


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az avatár és az istennő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Az avatár és az istennő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.