Egy leves rendel!

Go down

Privát játék Egy leves rendel!

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 28 Feb. 2020, 08:46

Vrank Hotel és Kaszinó a Hutt űrben található, a 8. 11. és 12. szektor találkozásánál. Elég forgalmas hely, ahol sok utazó szeret megszállni és szórakozni. A hely egy Vrank nevű hutt tulajdonában van.
Egy leves rendel! 3gFgjoG
Egy leves rendel! OgDvstw



Kaland címe: Egy leves rendel!
Idő: Ismeretlen idő, 59.5 MU
Helyszín: Vranki Hotel és Kaszinó
Feladat: Szórakozni és jól érezni magukat
Karakterek: Heiwanna Miin Klodov | Hiuval Dorat

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy leves rendel! 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 28 Feb. 2020, 08:49




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy leves rendel!
Lord Hiuval Dorat / Csápfej
Császár Haragja, Sötét tanács tag, Rejtélyek szféra nagyura, anzati orgyilkos


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Egy leves rendel! 3H624Ts
Egy leves rendel! V5Xjn8z

Idő: Ismeretlen idő, 59.5 MU
Helyszín: Vranki Hotel és Kaszinó
Feladat: Szórakozni és jól érezni magát
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Hiuval Dorat, a Császár Hangja, a Sötét Tanács tagja, a Rejtélyek szférájának nagyura, a Császár közeli barátja, a Sötét Nagyúr és Csápfej – köszönhetően egy kis mitugrász szürke jedinek, aki mostanra a Nagoon Testvériség Nagymestere lett. Hosszú ideje volt már a Birodalom második embere, anzatija egészen pontosan, így időnként ráfért a lazítás. Amikor olyan lehetett, mint egykor, egy mezei anzati orgyilkos. Néha hiányolta azokat az időket, amikor ez így volt, amikor még nem volt a Császár tanítványa, majd a mesetere utasítására nem ölte meg azt a Sötét Tanácstagot, aki visszaszólt neki, amikor benyújtotta igényét az egyik szféra nagyúri címére. Ez a nap most más volt, kivételesen nem Dromund Kaas-on a Nexus Room-ban a privát részlegben iszogatott Lord Kalen Organa-val és Lord Xeth E’ron-nal, hanem a Csillagköd szinte másik végén, a hutt űrben volt az egyik hutt tulajdonában levő kaszinó és hotel űrállomáson. Egy sima fejvadászkodáson volt túl, néha neki is ki kellett kapcsolódnia és élvezte a vadászatot, így most ennek örömére, mielőtt visszaindult volna a Birodalomba, Ziost-ra, megállt pihenni egy kicsit és játszani. Ahogyan azt a rendes emberek szokták. Roppantul imádta azt, amikor egyszerű embernek adhatta ki magát. igencsak nagy varázsa volt mindennek. Amikor úgy lehetett emberek között, hogy azok nem rettegtek és féltek tőle. éppen ezért tudott remekül szerencsejátékozni is, ahol szépen megkopasztott másokat a nagy tapasztalatának hála.
Most pedig a bárpultnál ücsörgött és éppen egy korsó sört iszogatott, miközben a tömeget figyelte. Noha mióta a császár végrehajtotta a rituálét rajta nem lett volna szüksége arra, hogy táplálkozzon, de a sok száz éves megszokás, nem is beszélve arról, hogy a vadászat mennyire jó volt számára, ahogyan az is, ahogyan a másik levesét elfogyasztotta és annak az életereje az ő testébe áramlott. Így számára mindez már nem szükséglet, hanem sokkalta inkább élvezet volt. És most is vadászott, illetve igyekezte jól érezni magát. mind a szemeivel, mind pedig az Erőn át vizsgálta azokat, akik itt voltak, illetve csak elhaladtak a bárban, tovább álltak. A legtöbben érdektelenek voltak, nem voltak Erőérzékenyek, sem használók, vagy ha igen, akkor túlságosan gyengék voltak ahhoz, hogy élvezetet nyújtsanak, vagy akár a legkisebb kihívást. Egyelőre úgy tűnt a számára, hogy semmilyen érdekesség nem lesz ezen a helyen, maximum a sör, amit iszik, meg a nyeremény, amit elnyer mindenki mástól.
Bár még korai volt a nap, ki tudja, hogy a későbbiek mit is tartogattak a sötét nagyúrnak…

felszerelés/egyebek:

Egy leves rendel! ZDxfjCh Egy leves rendel! I5fVERg Egy leves rendel! Tdnbsvt Egy leves rendel! Yo72OVb Egy leves rendel! 2EzjsBF Egy leves rendel! XJogCXn
Egy leves rendel! XBLEbue Egy leves rendel! 066gw43 Egy leves rendel! EzhqV9X Egy leves rendel! EkXMwBx Egy leves rendel! F2wVi5H Egy leves rendel! VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy leves rendel! 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Shadow Vas. 22 Márc. 2020, 15:25



Egy leves rendel! Y08qTjv

Egy leves rendel! Miin-b10


Feladat: Lényegében semmi, Úton hazafelé, egy kis megállóval
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Lord Hiuval Dorat



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Az utóbbi idő eléggé… köhöm… érdekesen alakult a számomra, és nem is tudom azt mondani, hogy eseménytelen is lett volna. Annyi biztos, hogy egy kicsit nehezebben találok vissza arra az útra amin eddig haladtam, és ahogy éltem eddig. Igen, Xoran felbukkanása az életemben itt ismételten egy olyan dolog lett, ami alaposan felborogatott mindent.
És bár még mindig nehezen uralom az érzelmeimet, mikor mellette vagyok, de legalább nem próbálok tőle nagy távolságot tartani, mint régen. Talán tényleg az segít, hogy az utóbbi időben eléggé összemelegedtünk, amikor még Luckyként ismertem és nem volt jegyesem szerepében tetszelgett.

Azonban az élet az megy tovább ugyebár, és most egyedül csatangolok. Igaz eredetileg csak egy fuvarra mentem, de visszafelé rám mosolygott a szerencse és csak egy rövidke kitérővel ugyan, mielőtt hazatérnék, de lett egy fuvarom egy félre eső állomásra egy kisebb ital szállítmány képében, hála annak, hogy az eredeti szállító műszaki hiba miatt kicsit erősebben odaverte a hajóját landolásnál, így bár nem lett olyan nagy kára, de ahhoz elég, hogy egy kicsit tovább ott vesztegeljen, miközben én meg rögtön tudtam indulni is, a ki és felrakodás után. A Kaszinó és vendégei nem várhattak igazán, így oda is mentem, és ha már ide jöttem, akkor úgy döntöttem, hogy a kipakolás után egy kicsit kikapcsolódók, és csak utána folytatom az utamat.

Ennek megfelelően a munka végeztével, az utam némi nézelődés mellett a kaszinó bárja felé vezetett, hogy ott egy kis innivaló rendelés után megnézzem, valami játék van e amibe becsatlakozhatok. Mondjuk nem számoltam sokmindenre, és nem is terveztem semmit se. Ha összejön, összejön, ha nem akkor meg csak iszok egy keveset, nyújtóztatom tagjaim, majd megyek tovább.

Lehet eléggé megfontolatlan döntés volt, de nem igazán hoztam magammal sok mindent és még túl se öltöztem, csak a szokásos top, hosszúnadrág, bakancs, ujjatlan kesztyű volt rajtam. Persze a dolgaim inkább a derakamon hátul pihenő kis övtáskában voltak, hogy ne zavarjon a cipekedéseknél, mikor pakolgattam.
Az változások, amik látványosabbak voltak, hogy az eddigi sötét kicsit rasztásabb hajam most hófehér, kicsit olyan punkosan felállított volt felül, míg hátul hosszan simult végig a hátamon, és hajam végei mindenhol zöldes színben pompáztak, mintha festett lett volna, miközben füleim nem takarta semmit, kicsit vadócabb fiatalosabb külsőt kölcsönzött, és a felkarjaimon, és farkamon, csont kinövések pihentek, miközben szemeim színe is a megszokott sárgák helyett zöldek, ahogy bőröm is világosabb zöld mintás volt.

Ahogy beértem a bárba körbe néztem, majd lassan a bárpulthoz sétáltam zsebrevágott mancsokkal, teljes nyugalommal szemlélve az ott lévőket. Mondjuk nem vártam ismerősököt a legkisebb mértékben se, de azért megtettem, hogy kik is vannak, majd a csapostól kértem egy pohár könnyed üdítőt, de egyenlőre csak alkohol mentes gyümölcs italt, majd ha lesz valami, akkor majd valami töményebbet is kérek, de egyenlőre csak szomjamat akartam oltani. Leültem az egyik szabad bárszékre, majd hátat fordítottam a pultnak, amíg a csapos az italomat hozta, és az ott lévőkön járattam a tekintetem, hogy kik játszadoznak és azok milyenek is, mármint kereskedők lehetnek, vagy más. De csak úgy szemmel tettem meg, esetleg füleltem, hogy elfogok e valami szófoszlányt, ami érdekes lehet, de amint a csapos meghozta az italom visszafordultam, és elkezdtem lassan kortyolgatni.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 23 Márc. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy leves rendel!
Lord Hiuval Dorat / Csápfej
Császár Hangja, Sötét tanács tag, Rejtélyek szféra nagyura, anzati orgyilkos, a Sith császár bizalmasa és barátja


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Egy leves rendel! 3H624Ts
Egy leves rendel! V5Xjn8z

Idő: Ismeretlen idő, 59.5 MU
Helyszín: Vranki Hotel és Kaszinó
Feladat: Szórakozni és jól érezni magát
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Hiuval békésen iszogatott és az itt lévőket mustráta diszkréten meg kellett állapítania, hogy bármennyire is jó a hely, ahol most volt a Nexus Room katnina sokkalta jobb volt Kaas City-ben, mint ez a hely. Ott ugyanis ő, Xeth és Organa külön VIP helységet tartottak fenn. Mivel gyakran előfordult, hogy álruhában mentek és olyan helyen, ahol más nem látta őket, így még a tulajdonos sem tudta, hogy kiknek adta ki örökös időre a VIP helységet. Ott szoktak elég gyakran lenni, már amikor mind a hárman Dromund Kaas-on szoktak lenni. Saját maga volt az, aki a legritkábban van ott jelen, hiszen saját magának Ziost-ra is kellett felügyelnie. De most ez nem a Birodalom volt, hanem egy másik hely és végül egy igencsak érdekes személy érkezett meg a helységbe. Noha elég széleskörűen voltak itt emberek, egyéb lények, nem sokkal később egy igencsak feltűnő jelenség sétált be a helységbe. Már most tudta, hogy Xeth mit meg nem adott volna, hogyha itt lehetett volna és elkaphatja azt a nőt. Lehet, hogy éppen más alakban volt, mint amin a körözése volt kiadva, de az Erőmintázata alapján a férfi megismerte. Hogy hol is látta őt korábban? Az maradjon meg a Rejtélyek szféra nagyurának saját rejtélyének. A lényeg az volt, hogy pontosan tudta, hogy Heiwanna Miin Klodov érkezett meg a helységbe. Egyelőre nem mozdult, csak várakozott, hogy a másik mit is fog tenni. egyelőre úgy tűnt a férfi számára, hogy a másik csak egy italt rendelt, így amikor kivitték neki, akkor magához intette a felszolgáló droidot.
- Még egyszer ugyanazt a hölgynek, amit rendelt – mondta.
A droid csak bólintott és visszament a pulthoz, alig fél perccel később a droid az itallal oda is lépett Miin-nek és letette elé a teli poharat. Majd a férfi felé mutatott.
- Az úr rendelte önnek – mondta.
Ekkor már Hiuval arrafelé pillantott, ha elkapta Miin tekintetét, mert a nő arra nézett, akkor kicsit megemelte a kalapját üdvözlésképpen.
- Egy ilyen szép hölgynek nem kéne egy ilyen helyen egyedül iszogatnia, veszélyes lehet. Gammel Velesar, szolgálatára. Megengedi, hogy csatlakozzam önhöz és vigyázzak önre, amíg itt van? – kérdezte és egy lekenyerező, profi mosolyt is megengedett magának a nő irányába.
Mivel nem tudta, hogy mit fog mondani a másik, főleg, hogy nem mászott bele Erővel sem a fejébe, így egyelőre türelmesen a saját italába belekortyolva várta, hogy a nő mit is fog mondani a szavaira. Bár, ha az akták nem csalnak, akkor közvetlen, barátságos, így jó esélye van arra, hogy elfogadja a felajánlást.

felszerelés/egyebek:

Egy leves rendel! ZDxfjCh Egy leves rendel! I5fVERg Egy leves rendel! Tdnbsvt Egy leves rendel! Yo72OVb Egy leves rendel! 2EzjsBF Egy leves rendel! XJogCXn
Egy leves rendel! XBLEbue Egy leves rendel! 066gw43 Egy leves rendel! EzhqV9X Egy leves rendel! EkXMwBx Egy leves rendel! F2wVi5H Egy leves rendel! VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy leves rendel! 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Shadow Szer. 25 Márc. 2020, 00:26



Egy leves rendel! Y08qTjv

Egy leves rendel! Miin-b10


Feladat: Lényegében semmi, Úton hazafelé, egy kis megállóval
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Lord Hiuval Dorat



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Épp csak megkaptam az italom és inni kezdtem a csapos droid érkezik egy újabb gyümölcs itallal, pont olyannal amit kértem így kérdőn pillantok rá, majd mikor elmondja mi is eme plusz ital, akkor oldalra pillantok az említettre és biccentéssel üdvözlöm. Nem ez az első eset, és hát a Hutt űrben ez annyira nem fura ahol sok faj van, és megfordulnak olyanok akik azért az exotikusabb fajok tagjait próbálják felcsípni, egy kis szórakozásra. Így csak egy kedves mosolyt engedtem meg a férfi felé, és megnéztem magamnak nem túl feltűnően, ahogy beszélni kezdett. A kis monológja is eléggé tetszetős, és nem épp az a tucat szöveg, amiket ilyenkor lehet hallani.
- Üdvözlöm Mr Velesar, és köszönöm a nagylelkű felajánlást, hogy egy magam fajta fiatal hölgyre vigyázna egy ilyen veszélyes helyen – hangom kedves és nyugodt, ahogy egy közelebbi székre mutatok felé fordulva, invitálva, ha már vigyázni akar rám, akkor mégis csak kényelmesebb közelről, bár ugyan mi baj is történhet. Ha elfogadja és közelebb jön, akkor mutatkozok be én is.
- Heiwanna Klodov vagyok, örvendek a találkozásnak, és egyben köszönöm a figyelmességét az itallal. – folytatom kedvesen, majd a poharam megfogva iszok egy kicsit. Kívülről meg jobban mutatni próbálok egy vidámabb, kedves, nyugodt álarcot, még ha belül ez annyira nem igaz, de erről nem kell tudnia a férfinak, hogy nincs körülöttem minden rendben teljesen. Ez most csak egy könnyed kis csevegés lesz egy-két ital mellett, majd mindketten megyünk a magunk dolgára, és jó eséllyel soha, de soha többé nem is látjuk egymást. Bár ha olvasta az írásaim valamelyikét, akkor az alapján be tud most kicsit azonosítani, hogy ki is vagyok, bár lehet mint pilóta hallott rólam, de az is lehet, hogy semmit se tud rólam és akkor csak egy kicsit érdekesebb lányt lát bennem, ami úgyszintén egy könnyed beszélgetést eredményezhet, de ez majd kiderül közben.
- Jó látni, hogy a lovagias úriemberek nem vesztek még ki, a csillagköd eme részén se – folytatom könnyedén csevegőn – ön is csak úgy átutazóban errefelé? – teszek fel egy kis kérdést, hogy azért elősegítsem a beszélgetést, miközben a férfi szemét, megjelenését figyelem, de csak úgy egyszerűen tekintetemmel, anélkül, hogy kinyúlnék az Erőbe. Nem érzem szükségét, és bízok abban, hogy az arca, szavai, lélektükrei elég beszédesek lesznek, meg most mi az esély arra, hogy készülne valamire? Mondjuk tuti meg fogom kapni Xorantól, hogy meggondolatlan és felelőtlen vagyok egy hatalmas naivitás mellet, ha elmondom neki… de lehet jobban járok, ha csak annyit, fogok neki mondani, hogy megálltam egy italra és kész…

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 26 Márc. 2020, 00:04




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy leves rendel!
Lord Hiuval Dorat / Csápfej
Császár Hangja, Sötét tanács tag, Rejtélyek szféra nagyura, anzati orgyilkos, a Sith császár bizalmasa és barátja


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Egy leves rendel! 3H624Ts
Egy leves rendel! V5Xjn8z

Idő: Ismeretlen idő, 59.5 MU
Helyszín: Vranki Hotel és Kaszinó
Feladat: Szórakozni és jól érezni magát
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


A férfi némileg elegánsabb, ám mégis laza ruhát viselt. Egy hosszú vörös kabátot, alatta zakót, inget, ehhez nyakkendőt. Az ing hófehér, a zakó fekete, ahogyan a nadrág rész is, meg a bakancsa, a nyakkendő is vörös. Valószínűleg az érdekes színösszeállítás mókásnak kellett volna, hogy hasson, de rajta jól állt. Egy vörös lencsés napszemüveget is hordott, amin keresztül nem látszott a szeme, Miin csak saját magát láthatta az üvegen. A kalapja is ugyanolyan vörös, mint amilyen a kabát, és a kalap alól pedig még vállig sem érő fekete haj kandikált elő. A bőre kissé világos, de nem túlságosan, ezeken felül hófehér kesztyűt is viselt még. A nadrágja övében két westar látszott, hagyományos fegyver, amit nagyon sokan használnak, sima átlagemberek, fejvadászok, mandaloriaiak, és lehetne még órákig sorolni. Igazából a sok faj és sok öltözetviselet mellett annyira nem volt kirívó a férfi, inkább átlagosnak lehetett mondani. Ahogyan a nő engedte, hogy csatlakozzon, akkor magához vette a saját italát és azzal ült közelebb.
- Ez a hely, ez a környék veszélyes lehet egyedül – mondta. - Hallani pletykákat, hogy mi történik az egyedül utazókkal a kalózok és egyéb haramiák miatt.
Mondta némileg aggódva, noha Miin nem mutatta ki, hogy gondok lennének, de mivel a férfi Erőhasználó volt, pontosan érezte mindezt és emiatt könnyedén áttudott látni az álcán. Ahogyan Miin bemutatkozott a férfi arcára meglepetés ült ki – természetesen nem volt meglepett, hogy csak remekül eljátszotta mindezt – és még halkan füttyentett is egyet, amikor felfogta, hogy kihez is ült oda.
- Heiwanna Klodov? Mármint Heiwanna Miin Klodov? Olvastam minden könyvét! – mondta. - Nem ismertem meg az új alakjában… ezek szerint nem csak tehetséges írónő, hanem tehetséges alakváltó is. Micsoda szerencsés párosítás!
Hiuval is belekortyolt a saját italába, a koréliai sörbe, ő inkább ezt preferálta, mintsem a sima italokat, az Erőn keresztül úgyis ügyel arra, hogy biztosan ne rúgjon be. Kevés olyan személy létezett a Csillagködben, akinek a társaságában megtenné mindezt, de az a másik kettő jelenleg nem volt jelen. Esetleg még Leyla lehetett volna a harmadik, de még nem volt rá példa.
- Hazafelé az FRK területére, dolgozni voltam errefelé, fejvadász vagyok, a Crimson Novánál – mondta.
Ebben semmi hazugság nem volt, a Gammel Velesar álcája tényleg a Crimson Nova fejvadász ház alkalmazásában dolgozott, ennél testhezállóbb házat nem is találhatott volna, hiszen a Crimson Nova erőhasználókra szakosodott, neki pedig ezek a személyek még csemegét is jelentettek. Ennél jobb hobbit nem is találhatott volna, amikor éppen nem egy Birodalmat kellett vezetnie.
- Éppen a foglalkozásom miatt sem viselném jó néven, ha egy magányos hölgynek baja esne. Az új könyvén dolgozik errefelé? – érdeklődött.

felszerelés/egyebek:

Egy leves rendel! ZDxfjCh Egy leves rendel! I5fVERg Egy leves rendel! Tdnbsvt Egy leves rendel! Yo72OVb Egy leves rendel! 2EzjsBF Egy leves rendel! XJogCXn
Egy leves rendel! XBLEbue Egy leves rendel! 066gw43 Egy leves rendel! EzhqV9X Egy leves rendel! EkXMwBx Egy leves rendel! F2wVi5H Egy leves rendel! VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy leves rendel! 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Shadow Hétf. 30 Márc. 2020, 22:58



Egy leves rendel! Y08qTjv

Egy leves rendel! Miin-b10


Feladat: Lényegében semmi, Úton hazafelé, egy kis megállóval
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Lord Hiuval Dorat



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Figyeltem a férfit és az öltözékét egy kicsit jobban. Hát igen, nem azaz ágról szakadt utazó, hanem a jólöltözött fajta, aki nem csak úgy tengeti napjait, egyik helyről a másikra csatangolva. A modora egyenesen lenyűgöző volt, és igen kedves, udvarias, aggódó. Egy kicsit elmosolyodtam ezen, és a szavain, majd mikor ráismert a nevemre, sőt ki is egészítette, már vártam, hogy mi is lesz az amiből ismer, és nem lepett meg az, hogy a könyveim után. Igen, sokan mint író ismerhettek a csillagködben, és nem máskép.
- Igen, én vagyok – feleltem mosolyogva, majd a pohárral játszottam egy kicsit, ahogy hallgattam.
- Áhh, vannak nálam tehetségesebbek, de olyan téren hasznos, hogy a fajok közelébe juthatok könnyebben, akikről írok. – csevegek könnyedén, majd mikor mondja mi is a foglalkozása, akkor bár mosoly ül a pofimon, de belül azért egy kicsit elgondolkozok ezen, de közben úgy beszélek tovább, mintha mi se történt volna.
- Egy elég érdekes szakma és életmód akkor az öné is, és minden bizonnyal ön is elég tehetséges és tapasztalt benne, ha bekerült a fejvadász házhoz. – iszok egy kicsit az italomból, majd lerakva az asztalra figyelem a férfit kedvesen mosolyogva, majd megrázom a fejem lágyan.
- Nem, most éppen nem. Árút hoztam ide, mondjuk nem egy betervezett út volt az tény, csak jókor voltam jó helyen. – hosszú hajamba túrva játszok vele egy kicsit – Tudom, sokan, mint író ismernek csak, de az elején egyszerűbb munkát sikerült csak találnom, mint teherszállító cégnél rakodó munkás, majd ahogy telt az idő beletanultam a pilótáskodásba is annyira, hogy egy kis teherhajóval elboldoguljak és be tudjak csatlakozni a cégnél a szállításokba, mert pilóta hiányuk volt, megrendelt fuvarokból meg rengeteg… – sóhajtok egyet, kicsit vörösebb pofival - …és persze az írás se akart megindulni az elején, úgy, hogy abból meg is éljek. – lassan akaratlanul simítok végig a nyakamon, majd kedvesen nézek Velesarra.
- Tudom, mindenki úgy hitetlenkedik, hogy a fizikai munka se áll messze tőlem… - majd elhallgatok hirtelen és zavartan nézem a poharamat. Igen, megint csak fecsegek, csak úgy, másokat lehet eléggé untatva, és nem vagyok képes, még mindig ezt kinőni, ami azért egy kicsit zavaró lehet a másik fél számára is, hogy csak jártatom a pofim szinte megállás nélkül.
- Elnézést kérek Mr. Velesar, tudom, sokat beszélek. – szólalok meg egy pár másodperc hallgatás múlva. – Talán idővel kinővöm eme rossz szokásomat…
- Ha nem veszi tolakodásnak a kérdésem, milyen hobbijai vannak egy maga fajta fejvadásznak, mármint úgy értem, a munkáján kívül, mivel egyeseknek tudom a munkájuk az a hobbijuk is? – pillantok rá kérdőn, és kíváncsian.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 01 Ápr. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy leves rendel!
Lord Hiuval Dorat / Csápfej
Császár Hangja, Sötét tanács tag, Rejtélyek szféra nagyura, anzati orgyilkos, a Sith császár bizalmasa és barátja


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Egy leves rendel! 3H624Ts
Egy leves rendel! V5Xjn8z

Idő: Ismeretlen idő, 59.5 MU
Helyszín: Vranki Hotel és Kaszinó
Feladat: Szórakozni és jól érezni magát
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Igen, abban határozottan biztos volt Hiuval, hogy voltak jobb alakváltók is a nőnél, de azért ő sem panaszkodhatott. Az alakváltás nagyon ritka képesség volt, még a csillagköd fajain belül is, csak bizonyos fajok és néhány aiper volt minderre képes. A Császártól hallotta ugyan, hogy odakint az ő fajának ősellenséges faja volt az, akik tökéletes alakváltók voltak, fájdalom nélkül akár állatok alakját is felvették, de itt ilyen nem volt. Nem kérdezett rá soha sem, hogy ez a nő is abba a fajba tartozik-e, de arról volt tudomása évek óta, hogy a nő tényleg alakváltó volt. Nem mintha olyan sokat segített volna rajta, hogyha nem tudja magát elrejteni az Erőben, plusz az Erőmintázata sem változik, így maradt olyan, amilyen volt. Miin észrevételre, kérdésére csak legyintett egyet.
- Bárki csatlakozhat a fejvadász céhhez, vagy annak a házaihoz, ha megfelel a kritériumoknak, vagy érdeklődik valamelyik módszer iránt, ahogyan dolgoznak. És nem utolsó sorban, ha fizeti a havi tagdíjat – mondta és elvigyorodott.
Most sem hazudott, már régen túl volt rajta, hogy hazugsággal nyerje el valaki bizalmát, az igazságot tudta úgy csűrni, facsarni, hogy neki jó legyen. Persze tényleg voltak olyan házak, ahova csak exkluzív meghívóval lehetett bejutni, de ez nem volt jellemző. Jókor volt jó helyen, szóval csempész volt, másoknak nem szokott ilyen munka bejönni. Igaz itt a hutt űrben erről teljesen nyugodtan lehet beszélni és a Köztársaság is gyakran szokott csempészeket felbérelni, erről tudott, mert a háború során is használták őket. De akkor is merésznek találta, hogy egy vadidegennek csak így és ennyit fecseg. Csak egyszer kellett rossz embernek elmondania ezeket és máris vége lett volna, mert elintézik, elfogják. Csupán egyetlen pillanatra érzett késztetést, hogy beavassa a nőt abba, hogy mit is tett Xeth a volt rabszolgatartójával és talán ex szeretőjével azok után, hogy a cathar(?) ez nem rémlett neki, de nem is érdekelte, szóval az már nem volt a hasznára.
- Alakváltó, gondolom nem túl nehéz olyan alakot felvenni, ami nem csak pehelysúlyt tud emelni – felelte kedvesen. - A szavaiból az derül ki, hogy csempész… a támogatói hogy fogadták ezt? Úgy pletykálják a Főkancellárral jó kapcsolatot ápol…
Direkt olyan hangsúlyban mondta, hogy hallani lehetett a kétkedést, hogy nem igazán hiszi el ezen a pletykákat, nem mintha nem tudott volna róla pontosan, hiszen a legmagasabb körökből is kaptak folyamatosan jelentéseket. A szabadkozásra kedvesen legyintett.
- A legtöbben akkor beszélnek ennyit, ha idegesek… ön is az lenne valami miatt? – érdeklődött.
Arcára kérdő tekintetet varázsolt, noha a szemei még mindig nem látszottak a szemüvege miatt. A hobbit érintő kérdésnél elvigyorodott.
- Már maga a vadászat is az, hogy becserkészni, megtalálni a célszemélyt és elfogni, az értesülései jók, a legtöbbünknek ez a hobbija is. De ezeken felül szeretek egzotikus tájakra is eljutni, illetve egzotikus, különleges személyekkel megismerkedni – tette még hozzá egy vigyor kíséretében. - És önnek? Az írás, vagy a csempészkedés a hobbija?

felszerelés/egyebek:

Egy leves rendel! ZDxfjCh Egy leves rendel! I5fVERg Egy leves rendel! Tdnbsvt Egy leves rendel! Yo72OVb Egy leves rendel! 2EzjsBF Egy leves rendel! XJogCXn
Egy leves rendel! XBLEbue Egy leves rendel! 066gw43 Egy leves rendel! EzhqV9X Egy leves rendel! EkXMwBx Egy leves rendel! F2wVi5H Egy leves rendel! VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy leves rendel! 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Shadow Csüt. 02 Ápr. 2020, 23:45



Egy leves rendel! Y08qTjv

Egy leves rendel! Miin-b10


Feladat: Lényegében semmi, Úton hazafelé, egy kis megállóval
Frakció: Köztársaság
Játékos társak: Lord Hiuval Dorat



”Ruházat és Felszerelés”:
”Felszerelés”:


Kedvesen mosolyogva hallgatom Velesart, ahogy beszél a fejvadász házakról, miközben iszogatom az italomat nyugodtan, majd mikor rám terelődik a szó, az alakváltó mivoltomra és a csempészségemre, majd a Főkancellár asszonyra, akkor lerakom a poharam az asztalra.
- Ez nézőpont kérdése csupán, hogy mi számít pehelysúlynak, fajtámhoz képest amit maximum megtudok mozdítani az még mindig alul múlja azt amire fajtársaim képesek, ugyan akkor itt a csillagködben versenyre kelhet az erősebb fajokéval is. De a szavakkal sokszor jóval többet el lehet érni, mint puszta erővel. – beszélek kedves, nyugodt hangon a férfivel csevegve.
- Ami azt illeti akinél munkát kaptam tényleg csempészkedett is, voltak belőle problémák is, azonban mióta a saját utam járom, nem veszek fel semmilyen árút kétes helyen, ha a csomag gyanus, akkor kérek rá ellenőrzést, de persze ez se teljes biztosíték, hogy nem viszek olyat, ami nincs feltűntetve a szállító levélen. Nem én ellenőrzöm a dobozokat, és nem nyitom fel a szállító ládákat se, mert ha valami hiányzik, mert a küldő nem rakta be, nem akarom, hogy engem érjen a vád, hogy én loptam el. – mondom nyugodt hangon, kedvesen. – De jórészt már csak akkor szállítok nagyritkán csomagokat, árukat, ha épp elakadok az írással, vagy csak egyedüllétre vágyok. – teszem még hozzá.
- A pletykáknak van alapja, tényleg jó a kapcsolatom a Főkancellár asszonnyal, bár vele más miatt kerültem jó viszonyba. Mielőtt eljöttem volna erre az útra, diplomatának tanultam, amit próbáltam kicsit kamatoztatni is több, kevesebb sikerrel. Hogy mellette tudja e, hogy miket csinálok? Nem vagyok naiv annyira, hogy azt gondoljam, hogy nem tart szemmel, és nincs tisztában ezzel, még ha nem is hozza fel témába. – a pohárra nézek, és bár nem hagyom, hogy pofimra kiüljön, de ahogy megrohannak az otthon emlékei, szüleim közben, kissé lehangol, azonban ez egy pillanatra se ül ki pofimra, csak mintha elgondolkoznék egy kicsit, azon amit mond, kérdez.
- Hát ha az idegesség, az oka, akkor kölyök korom óta az vagyok, mert sose tudtam nagyon elhallgatni, mióta megtanultam beszélni… – mosolyodok el egy pillanatra, ami el is tűnik ahogy folytatom - …jól tudom, hogy emiatt nem is könnyű elviselni se, se velem együtt élni, akár csak rövid ideig is. – pillantok a férfira. – De talán egyszer kinövöm ezt is – teszem hozzá egy mosollyal. Majd a hobbis témánál, elgondolkozok egy pillanatra.
- Meglepné, ha azt mondom, hogy egyik se igazán? A hobbim az ami miatt részben itt vagyok a csillagködben is, ami miatt az iskoláimat félbe szakítottam otthon, az idegen fajok megismerése, megfigyelése. Olyan érdekesek a fajok, és most nem csak azon száraz dolgokra gondolok, mint szokások, illemek, elvárások, és minden ilyen unalmas száraz anyagok, amik ahhoz kellenek, hogy kihez hogy viszonyuljunk, kedveskedjünk, hízelegjünk egy diplomáciai út alatt, vagy épp jobban betartsuk a helyi szokásokat, nehogy sértődés legen, hanem, hogy hogyan is élnek, mi a világ nézetük, eszméik, gondolkozásuk. Annyi érdekes dolog van a fajok történelmében, építészetben, életmódokban, hogy miért és honnét is indultak – mondom kissé talán túl lelkesen is, majd körbe nézek, és végül vissza Velesarra.
- Hihetetlen milyen színes a csillagköd amiben élnek, mennyi a látnivaló, felfedezni való, és bár mind Kree technológiáról indult, ki merre és hova jutott, és érdekes látni, mennyire mások azok a Kree alapok, amikről itt indultak, mint ami mellett éltem odakint az indulás előtt. Igaz, akkor épp béke volt, és ennek köszönhető, hogy nem csak Kree-k jöhettek azon hajó után, ami rég elveszett, amivel a császár is érkezett annak idején, hanem más fajok is, kár, hogy sokunk odaveszett érkezésnél. – zárom le egyenlőre a kis monológomat.
- Azért remélem nem untatom és bánta meg, hogy egy ennyit csacsogó fiatal hölgy testi épségét próbálja védeni egy ital tásaságában

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 04 Ápr. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy leves rendel!
Lord Hiuval Dorat / Csápfej
Császár Hangja, Sötét tanács tag, Rejtélyek szféra nagyura, anzati orgyilkos, a Sith császár bizalmasa és barátja


Játékostárs(ak) neve: @Shadow

Egy leves rendel! 3H624Ts
Egy leves rendel! V5Xjn8z

Idő: Ismeretlen idő, 59.5 MU
Helyszín: Vranki Hotel és Kaszinó
Feladat: Szórakozni és jól érezni magát
Többiek: Heiwanna Miin Klodov
Egyéb információk:


Hiuvalnak szépen lassanként állt össze a másik jelleme, elég sok volt a nőben, aminek egy sötét oldali erőhasználó is hasznát veszi. Noha igyekezett leplezni a másik, vagy éppen fel sem tűnt neki, de olyan szintű önteltség, beképzeltség és felsőbbrendűség áradt belőle, hogy azt még talán páran a Sötét Tanácsból is megirigyelhették volna. A férfinak kellett jó pár másodperc, hogy eldöntse, hogy a nő ennyire jó árnyjátékos, hogy ezt így adja elő, vagy pedig ennyire naiv és buta. A naiv és buta mellett döntött. A hatalom az hatalom volt, ostobaság volt úgy gondolni, hogy hatalommal és erővel nem lehet elérni, amit akar valamit, vagy a szavakkal többet lehet. A férfi erre megvonta a vállát.
- Nem tudhatom, nem az a dolgom, hogy társalgási vitát nyissak a levadászandó személlyel, hanem, hogy elfogjam – mondta. - Ehhez pedig tudás és erő kell.
Mivel éppen csak fejvadász volt, nem akart arra utalni, hogy ettől függetlenül simán lehet más az árúban, vagy átverhető valaki, főleg egy olyan személy, mint ő és könnyedén csempészeten érhetik, miközben azt hiszi, hogy legálisan dolgozik. Aki nem cégnek, hanem saját szakállára dolgozik és valószínűleg nem adózik belőle, csak elvállal megbízásokat az továbbra is a csempészet leírása volt, hiszen a másik fél is megússza az adózást. Mennyire egyszerű lett volna a nőt így csapdába csalni és hosszú, nagyon hosszú időre kivonni a forgalomból. De túlságosan is könnyű, semmi kihívás nem lett volna benne a férfi számára.
- Szóval, akkor ha legközelebb valamit szállítatnék milyen néven keressem a szállítmányozó cégét? – kérdezte egy ártatlan, kisfiús vigyorral.
Végül csak odaszúrt, bár nem biztos, hogy a másik venni fogja a lapot ezzel kapcsolatban. Ha nem is a főkancellár, de akkor a Fekete Nap vezetője bizonyosan, mert saját maguk, főleg Xeth remek aktákat kapott a nőről, a legmagasabb körökből. Hiuval nem szólt bele a Fekete Napos ügybe, amit Lady Stradd intézett, mert egyelőre az alvilági szervezet a hasznukra volt.
- Tekintve, hogy nem sokan érkeznek a Csillagködön kívülről… még mindig sok helyen mennek csoda számba – felelte a férfi, majd kissé félénken, kisfiúsan tette hozzá. – Esetleg kaphatnék egy autogramot is?
Amivel nagyon, de nagyon sok mindent lehetett kezdeni, mondjuk megkaphatja Xeth szülinapi ajándéknak. Az anzati azt az arckifejezést varázsolta magára, amikor a nő felé nézett a kapcsolatokat ecsetelve, hogy túl sok információ egyszerre és nem tudja hova tenni őket, illetve ezek bizonyosan nem tartoznak rá, így a zavart mosolyt azzal igyekezett leplezni, hogy beleivott az italába. Persze egyáltalán nem gondolta így, neki csak jó volt, ha a másik beszélt és beszélt, ezzel tud meg minél több információt, de a fejvadászt zavarta.
- De azért, mint híresség gondolom nehéz lekaparnia magáról az udvarlókat – mondta.
Ha éppen a sötét nagyúrként lett volna jelen, akkor nem fogalmazott volna ilyen obszcén módon, hanem sokkalta illendőbben, de az egy fejvadásztól elég gyanús lenne, így maradt ez. Az idegen fajokban a saját véleménye szerint az volt a jó, hogy le lehetet igázni őket és rabszolgaságba hajtani, mivel csakis a Birodalom nyert, meg persze jó volt kideríteni, hogy kikre érdemes a levesük miatt vadászni.
- Ez szerintem dög unalom, remélem nem bántom meg vele, de a legjobb egy korsó sör mellett ismerkedni – vigyorodott el. - A fejvadászatban ez is jó, hogy az összes illemtani dolgot ki lehet dobni és nem kell bájologni, sem megjátszani magunkat.
A mostani részt tökéletesen értette, de mivel a csillagködben a kree szót nem sokan ismerték, ő maga is csak onnan, hogy a császár nagyon sokat mesélt neki arról, hogy mi van odakint, ezer év alatt bőven volt idejük ilyesmiről is társalogni. Éppen emiatt olyan arckifejezést öltött, hogy teljesen elvesztette a fonalat és fogalma sincs, hogy a nő miről beszél.
- A gree-re gondol, nem? Azokra a csápos fura lényekre, amik a legendás droidokat gyártották? – kérdezte. - Ha nem, akkor mi az a kree?
Az utolsó kérdésen határozottan rázta meg a fejét, de a kalapja semmit sem mozdult meg a fején, mintha oda lett volna ragasztva.
- Nem, egyáltalán nem untat, ne aggódjon – igyekezett nyugtatni a nőt.

felszerelés/egyebek:

Egy leves rendel! ZDxfjCh Egy leves rendel! I5fVERg Egy leves rendel! Tdnbsvt Egy leves rendel! Yo72OVb Egy leves rendel! 2EzjsBF Egy leves rendel! XJogCXn
Egy leves rendel! XBLEbue Egy leves rendel! 066gw43 Egy leves rendel! EzhqV9X Egy leves rendel! EkXMwBx Egy leves rendel! F2wVi5H Egy leves rendel! VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy leves rendel! 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy leves rendel!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.