Kalandjelentkező

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Kalandjelentkező - Page 2 Empty Re: Kalandjelentkező

Témanyitás by Kevin Fuller on Kedd 13 Márc. 2012, 01:31

Előtöri kész, remélhetőleg jó is
Kevin Fuller
Kevin Fuller
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Kevin Fuller
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Yvette on Kedd 13 Márc. 2012, 21:56

Na jó, legyen akkor péntek...
Kev, megyek nézem
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Síkok:

Témanyitás by Kevin Fuller on Kedd 13 Márc. 2012, 22:35

Láttam, hogy rendben van Wink akkor innentól kezdve hivatalosan is megvagyok Wink
Kevin Fuller
Kevin Fuller
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Yvette on Szer. 14 Márc. 2012, 12:38

Védők:
Steph

Támadók:
Zyra (mesélői)
Jon
Kevin, amint lesz előtörije

Rabok
Compass
Albert
Ifjabb Thomson
Josh Finch
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Kevin Fuller on Szer. 14 Márc. 2012, 15:13

Ezt valószínű, hogy másoltad, már van előtörim Wink
Kevin Fuller
Kevin Fuller
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Yvette on Szer. 14 Márc. 2012, 20:02

Igaz Very Happy De jó helyre írtalak, legalább előtöri alapján Cool

Védők:
Steph

Támadók:
Zyra (mesélői)
Jon

Rabok
Compass
Albert
Ifjabb Thomson
Josh Finch[code]
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by A Misztikus Pókember on Vas. 18 Márc. 2012, 12:59

Név: Matthew Thomson

Becenév/Mutáns név: Matt, Tróger, Ász

Faj: Mutáns

Nem: Férfi

Kinézet: Tele van testékszerekkel, tipikus punk öltözködés jellemzi. A szemét beteges zöldnek mondanák, de lehet ártatlan zöldnek is mondani. De Mattnél inkább az előbbi, ha édes anyjánál az utóbbi is állt fenn. A haja eredetileg élénk fekete és ezt festi a szeme színéhez hasonló zöldre, mindig más arányban, attól függ mennyi volt még a tubusba, amit innen onnan kap meg használtan. Emellett 182 cm magas és úgy 80 kg, de az változó. A bőre színe meg kaukázusi fehér.

Képességek: Matt egy ma már hétköznapinak számító képességgel bír. Egy szó: Teleportáció.
Ennek határai még elég szűkek, így mindössze ötven méter távolságot tud megtenni vele, de ez a táv nyugalmi helyzetben történik és koncentráció szükségeltetik hozzá. Ha viszont harminc méterre korlátozza az egyszeri teleportációt akkor könnyedén viszi végbe a műveletet és óránként akár hússzor is sikerülhet hibátlanul. Ha olyan helyre teleportál amit nem lát és véletlen akadályba teleportál akkor automatikusan kilöki Matt testét, mintha csak oda akart volna teleportálni.

„Csapat”: Semlegesek

Kalandjelentkező - Page 2 2nc01mu

Előtörténet:

"Mi az, hogy a táblához, meg felelni? Nem vagy te normális, nem látod, hogy tele a kezem? Éppen a frissítőt keverem, de már most látom, hogy kevés lesz a vodka ennyi kólához és ez tudod bosszant… Szal ne akard, hogy én menjek oda. Ha akarsz valamit megírod „face”n azt, majd válaszolok ha készen vagyok. De most meg pofád lapos kóstolok. Hogy-hogy nem hozhatok alkoholt a suliba? Akkor most haljak szomjan? Naaa, ne röhögtessél. Legközelebb meg lebaszol ha a spangli után eltolnék egy pizzás csigát az órán. Viccnek is rossz, ne tegyél úgy mintha nem tudnád az, hogy meghozza a forma étvágyát. Na,de legyen neked ma karácsony, kimegyek, de olyat mesélek, hogy kapkodhatsz, majd a pirulákért, de előbb pár búcsú korty. Neee rinyálj mindjárt megyek, addig helyezkedj el kényelmesen. Na kimegyek addig Phil tedd magad hasznossá’ és tekerj egy Jo’-t, mert érzem, hogy szivárog az ihletem. Hóó, ez a fal múltkor még messzebb volt, nem? Mi az, hogy gyalog? F@szom se akarja koptatni a lábát, jó nekem, így és nem pattogjá már, mert nem mesélek és aztán sírhatsz a jóéjt pusziért.
Mi az, hogy Twainről regéljek? Az nem érdekel senkit… Látja? Sok bamba f@sz, mondok én érdekesebbet. De fárasztó lenne végig állni, szóval vidd onnan a naplót mert én dugom fel neked. Kevesebb rinya és sokkal több fogd be a pofád! Szóval… Helyi gyerek vagyok, mint a többi gyökér és a faterral élek, az mondjuk túlzás. Egy én fószer fizeti a kérót ahol a szarjaimat tartom, hogy ne ázzon meg az esőben. Tök véletlen ennek a formának volt egy párja. Földre szállt angyal, nem is tudom, hogy került amellé a gyökér mellé, de tényleg. Az anyámról beszél gondolkozzál már el! Szétkaplak gyökér! Na szóval, ott tartottam, hogy valahol anyámék összejöttek, de valahogy csak úgy tudnám elképzelni a sztorit, hogy azok az idióta déli nagyszülők eladták mutert egy fél disznóért vagy ilyesmi… Vén hülyék azok is, soha életemben nem láttam egyik nyomorultat se. Azt mondom még mindig a kerék feltalálásán ügyködhetnek azok a süket déliek… Asszem Georgiában kapálnak napjainkban. Hogy érti, hogy „így” ne beszéljek róluk? Ha aszondanám simán, hogy parasztok, még azt hinné, hogy csak bunkók. Na de, hogy haladjunk a sztorival… Anyám teherbe ejtette ez a csődtömeg. Apai gyökereim? Azokat az arcokat még csak hallásból se… Illetve néha pampogott fater, hogy az anyja bezzeg rendes nő volt blabla, kit érdekel. Senkit… én is mindig elegánsan sarkon fordulok mikor pampog. No, de lényeg a lényeg. Az ősök mióta eszemet tudom csak kb egy helyen éltek, az az ökör csak este jött haza, akkor is jó szokása volt csurom „vizesen”. Én érzem magam hülyének, hogy kis koromban be tudtak mögé ültetni, csak azért nem vették még el a jogsiját mert már senki nem jár kocsival, csak a legnagyobb prolik… Mint apci. Azt hiszem nem is kell magyaráznom, hogy ritka rongyosba toltam már akkor is. Tróger a jó édes gyapotszedő anyád te kis patkány! Khmmm, mutter is gürizett, de szerintem az a f@sz még elvárta volna tőle, hogy ő tartson el minket vagy én nem tudom mit képzelt, de kurvára el lehetett tévedve. Azt hiszem mutter ezt elégelhette meg, mikor már egyik se járt haza nem tartott sokáig, hogy anyu végleg eltűnjön. Azt hiszem akkor éppen a parkban bandáztunk… Apropó Phil dobjad már azt a Jo’-t meg a gyuszim! Wahh, ezt aztán jól megtömted. Mindent bepakoltál? Jól van, jól van. Folytatom fél perc spanom… Szal én egy jó hét múlva vettem észre, hogy már csak Mr. Thomson esik haza néha. Akkor… furcsán éreztem magam, olyan… Puha a pöcsöd, teee pofád lapos. Majd a spangli, akarom mondani az óra után lecsaplak te vasutas. Összegezve: szar volt. Utána meg a házi gyökér még morcosabb volt és rajtam akart néha igazságot szolgáltatni. De engem is megáldottak az X génnel. Jaaa, szopott az öreg. Akkor még nem tudtam, hogy kell a jóra használni… Jó szívatásokra, jó kis mókákra, amik jobbá teszik a szürke hétköznapok. Ja, mint te a vasöklöt… úgy viszi a beton falat, mint kés a margarint. Akkor vajat. Teleportálás rulezz, én is szépen kitapasztaltam a haverokkal, kis tökös korunk óta ezzel hülyülünk, no meg az xbox-xal, de tudjátok mire gondolok. Na! Na valahol ezeknek a környékén meg bevezették ezeket a baba teleport készülékeket. Fater taxija ingyen volt, de már csak azért se jártam azzal, pedig mit össze rinyált, hogy megbízhatatlan az a cucc, azt mégis itt vagyok, nem? Asszem kicsit bosszantottam vele, de csak egy kicsit… vagy nem. Jó nem mintha teleportért perkáltam volna, annyira hülye nem vagyok, ha már ilyen csodákkal áldott meg az ég nem állok sorba a jegyért. Persze. Meg a kis pélóm a Temzébe lógatom. Na bazz, tényleg. Azt meg kifelejtem mikor becsicskítottuk azokat a paraj sapieseket… Mekkora gyíkok. Pattogtak itt, mint anno a fekákra. Csak magát rombolta a férgese, de Magnus bá’ lenyomta őket. Hát az mekkora volt. Szépen meg is ünnepeltük anno. Ugye skacok. Jobban küldte, mint az a Martin Luther, vas ököllel. Szó szerint höhö. A mágnesesség lila uniformisos ura. Azért jobb cuccot is varathatott volna a nagymuterjával. Nem jut eszembe semmi érdekes más. Amúgy is vége az órának… Menjünk a parkba! Mi az, hogy nincs vége? A mesének vége, a sodort elégett, elszívtam. Minek maradnék? Idióta, vedd úgy, hogy legyintek mielőtt lelépek… Phil, a cuccom, középső ablak! Majd elkapom, kint.
Csavarjunk le a parkba! Cigid van még? Csajok? Waaahh művtörin? Nem tudják mi a jó… Kemény öt dolcsim van… Akkor asszem megvárjuk őket kapuban. Hátha Frank is arra lesz egy kis felesleges gyeppel…"
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit

Karakteradatok
Főkarakter:
Síkok:

Témanyitás by Yvette on Vas. 18 Márc. 2012, 19:19

Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Yvette on Vas. 18 Márc. 2012, 19:40

Jon:

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t443-new-york-alatt#13326

A raboknak sajnos várniuk kell amíg leérek a koliba, mert épp kiraknak a mekiből Smile
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Yvette on Hétf. 19 Márc. 2012, 00:13

Rabok!

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1315-labrador-cellak#13341

Mindenkinek jó játékot és lehetőleg túlélést! Smile
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Yvette on Pént. 14 Szept. 2012, 20:22

Nos, eljött a idő, hogy visszatérjek, mint a főnix stb... A tervem, mivel... nos, ügyesen elhagytam mindent ami volt és elfelejtettem, ki merre van, vagy, hogy mennyire vesztette el a mesélői képességeimben a hitet, remélem, hogy akik játszottak, mégis visszajön.

Tehát, akkor, vágjunk bele! Smile
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Thorhalla on Pént. 14 Szept. 2012, 21:26

Rám természetesen számíthatsz a folytatásban is Smile

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalandjelentkező - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14760
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Yvette on Kedd 18 Szept. 2012, 16:29

Hahó Mindenkinek! Rabok szerepére toborzok embereket, emberpárti mutánsokat, hogy a szabadítás ténylegesen három oldalú lehessen! Smile
Yvette
Yvette
1. szint - 4 kredit

Karakteradatok
Síkok: