Wakanda (Afrika)

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 16 Szept. 2011, 16:06

-Igen.
Válaszolok tömören Lorna-nak majd Apokalipszisre tekintek.
- Ittlétem oka, hogy hatalmaddal segíts eltörölni véglegesen Magnetot és az őt segítők táborát. Külön külön a felek csupán egy véget nem látó szélmalomharcba kerülnének ami ennek a gyönyörű helynek is csak az életét szívná ki.
Miután befejezem a mondatot egy enyhe meghajlással tiszteletadásképp fejezem be. Nem tudom mit várhatok, hogy vajon azon érvek amiket fel tudok sorakoztatni elegendő-e En Sabah Nur számára vagy szükség lesz még az ész érvek mellett némi extrára is. Bár remélem, hogy a beszéd elegendő lesz hisz nem akárkivel beszélek.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Szept. 2011, 22:06

2046. szeptember 2. 06:10; vasárnap reggel – Wakanda
Résztvevők: Lorna Howlett, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Judy Huniver-Frost és Remus Woodson

Apokalipszis arcán megvetés látszódott, amikor Judy félni és reszketni kezdett. Először a lány és Remus párosára nézett szótlanul, mintha mérlegelte volna, hogy mit is válaszoljon a megmentésre.
- Legyen! – mondta végül. – Egy próba számodra, a lány nem mehet vissza a szüleihez, hiszen azok a halálunkat akarja. Ő velünk marad Magneto ellenében, amennyiben szökni próbál, vagy kapcsolatba lépni a rokonaival meghal. Veled együtt, mert elbuktad a próbát, hogy távol tartsd a régi életétől. Úgy érzed, hogy meg tudsz felelni egy ilyen egyszerű feladatnak?
A válasz utána a másik hármasra nézett, csak a homlokát ráncolta nagyon kicsit össze, amikor az igazi egyiptomi nevén hívta Lorna.
- Látom, a leckét megtanultátok – felelte. – Mit tudtok számomra nyújtani és mit vártok tőlem ahhoz, hogy úgy gondoljátok képesek lennénk együtt legyőzni Erik Lensherr-t?


2046. szeptember 2. 06:10; vasárnap reggel – Wakanda
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Shywa Darastrix

A csapat egy sötét és hideg helyen tért magához. A legjobb állapotban Manó és Shywa voltak, Manó éppen teljesen emberi alakban volt és csak kettejükön volt ruha. A többiek meztelenek a szagok alapján pedig a patológián voltak mindannyian. Erről meg is bizonyosodhattak, amikor Rachel fényt is csinált a helységben. Az ajtó ott volt nem messze a csapattól, a felszerelések és ruhák, már ami megmaradhatott belőlük sehol. Azonban éltek, és senkin sem volt semmilyen sérülés sem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wakanda (Afrika) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Bishop Szomb. 17 Szept. 2011, 23:13

Újra élek, élni kezdek, szerencsére nem egy koporsóban vagyok, hanem egy boncasztalon, de szerencsére úgy tűnik, hogy még nem kezdtek bele a korboncolásba.
~ Meztelen vagyok? Hoppá jó lenne felöltözni, gyorsan lehetőleg.
Ezután higgadtan, de nem csiga lassúsággal. valami ruha, legalábbis ágyékkötő szerűséget próbálok szerezni, másik hulláról, vagy akárhonnan. De ha nincs semmi, hát akkor az ciki, de nem vagyok szégyellős, akkor ez van.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 18 Szept. 2011, 12:42

Hideg van, ez már nem a pokol ezek szerint. Hm, azt hiszem, azért is fázom ennyire, mert eltűntek a ruháim, de azért nem olyan vészes, a testem szinte már meg is szokta a hőmérsékletet.
Amikor Rachel fényt teremt, kissé kínosan érzem magam, éppen felé néztem, és bizony megláttam a testét. Gyorsan elfordulok, és keresek valamilyen orvosi köpenyt, vagy legalább egy halottas ruhát, amit magamra kaphatok.
-Mindenki jól van? Azt hiszem, ez a halottasház. Ha eddig csak sejtették, hogy Apokalipszist akarjuk megölni, most már biztosra veszik. Szándékosan megrendeztük a halálunkat, hogy aztán kijussunk... Legalábbis én ezt gondolnám. Meg kéne találnunk a többieket.
Ha megvan a ruha, akkor az ajtó közelébe megyek, és kilesek rajta, nincs-e őr vagy bárki más járókelő a közelben a folyosókon.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 18 Szept. 2011, 13:18

Felsikítok, mikor megjelenik a fény kezemen, és meglátom, hogy meztelen vagyok, na meg mindenki más is. Rögtön kialszik a fény.
-mindenségit! - Újra koncentrálok, és megint fényt keltek, ám mire felgyullad, már a szárnyaim takarják a testemet, így keresek valami ruhát, amit magamra húzhatok, lehetőleg nem egy hulláról szeretném leráncigálni, ha egy mód van rá.
-Még jó, hogy a halottasház, elvégre meghaltunk. Nem épp az a hely, ahol az ember ébredni szeretne.
A tudatomat megnyitom, hogy érzékeljem, van-e a közelben valaki, őr, esetleg orvos, vagy egy másik ember, akit hullának hittek, de igazából még él - bármi előfordulhat. Közben megnézem, hol vannak a szerszámok, és elveszek egy pengeéles szikét, ha találok ilyesmit. Jól jöhet még.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Wakanda (Afrika) - Page 5 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Dr. John Huniver Hétf. 19 Szept. 2011, 22:39

Borzongása alább hagy Remus tanúságát követően, majd Apokalipszis ítéletét hallgatva. Vidám turista útjából egy másik börtönbe került, mint amilyen otthona volt. Cseverből vederbe.
Hidegvére visszatér és már felmer tekinteni Apokalipszisre. Ha már ilyen előnyösen beszéltek képességeiről, talán építhet erre.
- Nagyúr! Ha Erik Lensherr-t akarod legyőzni, abban segíthetek. Ha már úgy is engem keresnek, lehetek a csali. Egy csapdában. Mint a sajt vagy a dió az egérfogóban. - szemei tiszták, tekintete határozott. Gyorsan megértette, hogy működnek itt a dolgok. És alkalmazkodott, legyűrve érzelmeit is.
- Így több hasznomat is vehetné, mintha csak túszként tartana. Vagy mint egy ékszerdobozban a gyémántot. Ez a gyémánt több mint ékszer. Ez fegyver! - határozott hangja talán kevésbé tisztelettudó, de próbálkozik új otthonába beilleszkedni.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Tyler Kedd 20 Szept. 2011, 09:19

Ahogy Rachel fényt csihol, érdeklődve nézek magamra. Teljesen megváltoztam, annyira furcsa, hogy csak ember vagyok...legalábbis egy részem. Miközben a többiek ruha után néznek, a járást próbálgatja, hisz teljesen átalakult. Legalább ez ne legyen probléma, ha menniük kell. Nem sok fog hasznot hozni, hogy ha még gyalogolni sem tud.
-Tök mindegy hol vagyunk nem? Jussunk ki innen, és találjunk meg a többieket...-
Morgom türelmetlenül, miközben a többiek mindenféle jelentéktelen dolgokkal foglalkoznak.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Henry White Kedd 20 Szept. 2011, 10:12

Az egész beszélgetés tompa morajként jut el hozzám. Képtelen vagyok koncentrálni, vagy segíteni, bármi egyebet hozzáfűzni Al mondanivalójához. Ezek után az a csoda, hogy talpon tudok maradni. Lornának igaza van, minden az én hibám, csak mert dühös voltam. Képtelen voltam tiszta fejjel gondolkozni. Ez pedig a többiek haláláig vezetett. Lassan Apokalipszisre pillantok, ahogy felteszi a kérdést. Mit is tudnánk nyújtani neki, Magneto ellenében. Tényleg mit is?
A többiek nélkül nincs is értelme az egésznek, amúgy sem tudom mit is ígérhetnénk neki. Talán Al erre is tudja a választ...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 20 Szept. 2011, 11:51

A lány nagyon szökni fog, mit várt? Lehet, hogy a szüleit érdekli, de kétlem, hogy olyan fejesek legyenek a szülei, mint Vic-nek. És Magneto talán érte még oda menne is, de egy ilyenért? Apokalipszis csak szórakozik és unatkozik, meg taktikázik. Őt nem is a lány érdekli, hanem a szülőket akarja megfogni. Túlságosan sokat töltöttünk Freydisék családja közelében. Ne ajánlkozz ennyire kislány, mert a végén még azért küld téged, hogy megöld őket és nem pedig azért, hogy ide állítsd az ő oldalára. És visszatérve ránk. Hogy mit tudunk neki nyújtani? Tényleg mit? Majd szinte akkorát koppant, hogy nem igaz. Minket és az Angyalokat. A másik Angyalokat. A nyomorult Kéz átkozottul jól kitervelte az egészet, így legalább biztosan nem rájuk fogunk vadászni.
- Minket nyersz – vicsorogtam. – A rendes és az ifjú Bosszú Angyalokat illetve az X-ment, amolyan személyes seregként… meg valószínűleg a Kéz is a rendelkezésedre áll majd…
Namor is ezért nem volt itt, hogy egy király ne hajtson fejet neki. De mindez csak tipp volt, de sajnos úgy éreztem, hogy igencsak közel állt a valósághoz. Mindezek után nagyon érdekelt, hogy Algernon mivel is áll elő.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wakanda (Afrika) - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 20 Szept. 2011, 14:24

Megmosolygom Lorna szavait. Ennyire rossznak érzi a szituációt? Hát talán.
- Ahogy Lorna mondta a Bosszú angyalai és az X-men az adósaid lesznek ha haderőddel segítve eltöröljük a föld színéről Magnetot.
Szerintem ez elég kecsegtető az uralkodó számára és még nem is az én ötletem volt, ne felejtsem el megköszönni Lornának ezt a szép mondatot majd ha távozunk.
- Amit várunk cserébe az, hogy haderőddel teljes mértékben végy részt a harcban.
Megvakarom a fejem, persze még mindig kopasz vagyok így elég rossz. Na de majd vissza nő. A kezem vissza leengedem magam mellé.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by The Prof Kedd 20 Szept. 2011, 16:40

Apokalipszis meghallgatja, sőt még el is gondolkozik azon amit mondott, ez nagyon jó. Ezután pedig egy feladattal látja el a fiút, legalábbis felajánlja neki. Remus nem habozik egy kicsit sem, tudja jól, hogy minden lehetőséget meg kell ragadjon a bizonyításhoz.
- Úgy érzem hatalmas Apokalipszis. - válaszol a kérdésre és hajol meg.
Ezután Judy felveti, hogy mi lenne ha csalinak használnák. Örül neki Remus, hogy a lány máris próbál hasznos lenni a klán számára. Talán rájött, hogy ez az egyetlen megoldás ha nem akar meghalni.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 26

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Shadow Kedd 20 Szept. 2011, 22:08

Mikor fény lesz akkor meglátom, hogy a csapat tagjai meztelenek engem és Manót leszámítva, mikor a fény kialszik akkor végig tapogatom a testemet. Élek megint és sebeim sincsenek... érdekes érzés... Szárnyaimmal betakarom magam és a farkam is közelebb húzom magamhoz.
- Ha ezt is gondolják Zyro, akkor se ilyen csapat felállásra számolnak – mondom csendesen, majd Manóra pillantok szemem sarkából – nyugi... azt se tudjuk mennyire vagy képes uralni az új tested és az erődet... bár miért érzem úgy, hogy ha nem is megy, akkor is nagyon hamar ráérzel a dolgok működésére? - hangom csendes, majd az ajtóra nézek. Tekintetemmel valami fegyvernek használható tárgyat keresek ha a karmaim nem lennének elegek a feladatra, s közben elhallgatok... várom, hogy mit is teszünk most.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 21 Szept. 2011, 09:29

2046. szeptember 2. 06:15; vasárnap reggel – Wakanda
Résztvevők: Lorna Howlett, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Judy Huniver-Frost és Remus Woodson

Judy válasza után Apokalipszis szeme megvillant, ahogyan a lányra nézett. Talán túlságosan is hamar kezdett a fiatal lány lelkesedni és ötletelni az egész után, ami gyanússá tette a több ezer éves mutáns számára a dolgot.
- A szüleid semmik Magneto szemében – mondta. – Senki sem kockáztatna egy olyanért, mint te.
Viszont, amit Algernon és Lorna mondott neki, már láthatóan sokkal inkább megnyerte a tetszését, hogy a legjobbakat kapná arra, hogy végre legyőzhesse az ellenségét, aki a teljes világot mocskolta be a tettével. Bár maga Apokalipszis is mutáns paradicsomra vágyott, de máshogyan. Neki a gyengék nem számítottak, csak az erősek. Bólintott a két fiatal szava után.
- Legyen! – ezzel intett a lovasának.
Roy hátrébb lépett és most már engedve volt a térdelő négyesnek az is, hogy felkeljenek végre a földről.
- Ti távozhattok – mondta az Angyaloknak és Al-nek. – A vezetőitekkel fogok majd tárgyalni a részletekről! Te pedig itt maradsz és sehova sem mész őrizet nélkül – ezt már Judy-nak mondta utalva, hogy Remus mindig mellette lesz.
Majd intett még egyet, ami már Remus-nak is szólt, hogy Roy-al együtt tereljék ki a többieket a trónteremből.


2046. szeptember 2. 06:15; vasárnap reggel – Wakanda
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Shywa Darastrix

Szike volt itt, amit fel lehetett kapni fegyver gyanánt, illetve valóban voltak köpenyek is, amiket ruhaként lehetett használni. Kinyitva az ajtót egy folyosóra értetek, gyér világítás, ablak sehol, valószínűleg a föld alatt voltatok, ha felmentetek a folyosó végén lévő lépcsőn, akkor egy kisebb helységbe értetek. Még itt sem volt semmi, egy szekrényen kívül, amiben iratok szerepeltek, de itt legalább kinézve az ablakon látszott, hogy odakint még igencsak félhomály van, kora hajnal révén, mert csillagok már nem voltak fent és a távolban a napot is mintha látni lehetett volna. Amit még erről a helyről látni lehetett, hogy a palota nem volt túl messze tőletek, az eredeti úti célotok. Közben, ha Manó arra gondolt, amiket most az új képességeire, akkor a fejében villantak meg, hogy mikre is képes.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wakanda (Afrika) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 21 Szept. 2011, 18:13

Miután már van ruhánk, elindulhatunk kideríteni, hol vagyunk. Meglepően kihalt az egész épület, nem is értem. Aztán mikor kiérünk a szabadba, rájövök, hogy miért. Éjszaka van, pontosabban hamarosan pirkad, ezért nem volt senki a hullaházban. Csak a horror filmekben dolgoznak mindig éjszakánként a boncnokok. A többiekre tekintek, aztán a palotára.
-Az egyik lehetőségünk, hogy elmegyünk a többiekért, megpróbáljuk őket kiszabadítani, akár törvényes, akár agresszívabb módszerrel, de gyanítom, hamarosan megint mellettük kötnénk ki, vagy még rosszabb. A másik opció, hogy a palotához megyünk, megpróbálunk audienciát kérni Apokalipszistől. Hasonlóan esélytelennek látom a dolgot, pláne, hogy nincs velünk Algernon. Ti mit gondoltok?
Tudom, hogy én vagyok a vezető, és úgy is kell viselkednem, de a végső döntés előtt nem árt, ha kikérem a többiek véleményét is, pláne, ha nekik is van valamilyen ötletük, ami jobb, mint az eddig elhangzott két öngyilkos merénylet. Aggódva nézek először Ethanre, szokatlan még az új test, és még csak azt sem mondhatom, hogy a belső ugyan az maradt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 21 Szept. 2011, 21:00

Igazán nem érti, hogy most anyja és Magneto milyen kapcsolatban áll. Az mégis elszomorítja, hogy külső segítségre nemigen számíthat. Amit pedig tett, az próba volt. De már is látnia kell, hogy hosszú próba lesz. Ráadásul az övé. De ha már életének eddigi szakaszában is követnie kellett a házi rendet, talán itt is fog tudni boldogulni. Börtöne egész szép és van mit megismernie, akár csak erősödnie.
- Engedelmeskedem, nagy úr! - emeli fel lopva tekintetét Apokalipszisra, behódolón.
Tereléskor nem áll ellent, nem igyekszik hátráltatni őrzőjét. Engedelmesen vár és készül. Az alkalomra, mikor lépni fog. A szíve megkeményedett, mint a gyémánt. A gyermekből most vált felnőtté.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Tyler Csüt. 22 Szept. 2011, 13:23

Nah végre meg is indulunk valamerre, bár ötlet az nem sok van. Meg úgy általában, az új testem foglal le. Néha-néha még bizonytalan a lépés, meg ingok. Hozzá kell szoknom, hogy nem úgy mozgok ahogy eddig. Anyám, mi lesz ha apáék meglátnak így. Biztos lesz nagy kiakadás. Egyébként meg mire lehetek képes.....képek villannak fel, a képességeimről. Nah annyira nem is rossz, már csak használni kéne tudnom őket.
-Nem tudom, mindegy csak csináljunk már valamit, meg öl az unalom. Keressük meg egyenlőre a többieket, aztán majd meglátjuk....-
Válaszolok Zyro kérdésére türelmetlenül toporogva.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Henry White Csüt. 22 Szept. 2011, 13:39

Szóval sikerült meggyőznünk, de nem telít el túl sok örömmel a dolog. Azok után nem....
Bizonytalanul állok fel, ahogy már engedik. Összeszorul a torkom, ahogy lassan megszólalok.
-Uram, kérhetnénk egyetlen dolgot? A társaink....testét....vissza kell juttatunk...a családjukhoz.-
Nem vagyok elszánt, alig tudom kinyögni a mondatot. Nem hiszem, hogy a szülők szemébe tudnék nézni, közölve, hogy megöltem a gyermekeiket....de itt sem hagyhatjuk őket.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Bishop Csüt. 22 Szept. 2011, 16:58

Sikerül kijutni a boncteremből, egy folyosó, és nagyjából már be is tudjuk magunkat tájolni. Nem tűnik olyan, nagy dolognak, hogy feltámadtunk, pedig biztos az.
- Szerintem is a többieket keressük meg. Azt hiszik, hogy meghaltunk, pontosabban nem tudják, hogy feltámadtunk.
Most már lesz ami lesz, maximum meghalunk, gondolom könnyelműen.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Shadow Csüt. 22 Szept. 2011, 21:20

A többiekkel együtt kimegyek a folyosóra amint elraktam a szikét s amennyire csak lehet csendesen haladok. Bár a folyosó igen kihalt és amint felmegyünk meg is tudjuk az okát is, hogy miért is annyira csendes... még hajnalodik... szuper... Az első napfelkelte amit láthatok, kitudja, hogy mióta is. Mikor felérünk a kis helységbe, akkor Zyrora pillantok, majd a többiekre, s szárnyat vonok.
- Keressük meg a többieket aztán utána próbáljuk meg valamelyik másik nagyjából esélytelen lehetőséget. Nálunk a meglepetés ereje, mert senki se számol arra, hogy életben vagyunk, s így ezt kihasználhatjuk talán. - fejtem ki röviden a gondolataimat, majd várom, hogy a többiek mit fognak mondani még, s mi lesz a végső döntés.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 23 Szept. 2011, 10:07

Algernon helyesel és úgy tűnt, hogy Apokalipszis végül megnyerhető volt és belement az alkuba. Valamilyen szinten megkönnyebbültem, de sajnáltam, hogy a többiek nem láthatták végül, hogy sikerült egy szövetségest nyerünk ebben az ügyben és soha sem fogják látni, hogy valamikor legyőzzük Magneto-t. Távozhattunk is, felkecmeregtem a földről, Algernon-nak nyújtottam kezet, hogy a srácot felsegítsem. Csak felmordultam állatiasan, amikor Freyr még En Sabah Nur-hoz szólt, de nem szóltam semmit sem, ha belevágom a karmaimat is sokkal kényelmesebb és sokat mondóbb lett volna. Hagytam, hogy kivezessenek a trónteremből. A gyémántbőrű lányra néztem, most ő is megtanulja, amiben mi felnőttünk, hogy milyen egyszerű bábnak lenni. Ha engedik, akkor elindulok a feltételezett kijárat felé, haza akartam menni anyához és apához, hogy legalább azokkal lehessek, akiket igazán szeretek és még mindig életben vannak.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wakanda (Afrika) - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 23 Szept. 2011, 14:19

-Hát asszem ezt megszavaztuk, menjünk a többiekért.
Megpróbálok visszaemlékezni erősen a műholdas felvételekre, amiket néztünk korábban. A palota elég jó viszonyítási pont, így az alapján próbálom betájolni az irányt. Valamint, a felkelő Nap alapján meghatározom az égtájakat, ezzel is javítva az esélyeket, hogy nem tévedek el, és nem kezdek körbe-körbe bóklászni a városban. Persze ebben Zyro a király, ő a nagy vadonjáró, meg ilyesmi, úgyhogy követem, ahogy elindulunk - remélhetőleg - a börtön felé.
Öt, fehér köpenyes boncnok sétál Wakanda utcáin hajnalok hajnalán, és a rendőrséget keresik. Nincs útlevelünk, engedélyünk, és még a helyi nyelveket se beszéljük. Nem adok túl sok esélyt a túlélésünknek. A tudatomat folyamatosan nyitva tartom, ha érzékelem, hogy valaki közelít, egy utcasarok után összefutnánk valakivel, akkor megállítom a társaságot, hogy behúzódjunk egy kapualjba, vagy változtassunk az útvonalon, hogy elkerüljük a társaságot. Repülni nem akarok, kezd felkelni a nap, könnyen kiszúrhatnak a katonák, ha a házak felett vagyok, pedig úgy gyorsabban megtalálhatnám a börtönhöz vezető utat.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Wakanda (Afrika) - Page 5 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 23 Szept. 2011, 15:15

Belement az alkuba, ez nagyon jó mint ahogy az is, hogy a többit majd a vezérekkel fogja megvitatni. Amikor már engedik fel kelek, elfogadva Lorna segítő kezét.
Freyr kérdése jó, én inkább a kikísérő őrt kérdeztem volna meg nem az uralkodót. Na mindegy, legalább nem nekem kellett. Követem a minket kikísérő őrt szépen. Kint akarok lenni innen végre, visszamenni a Mesterhez és szokványos teendőimmel foglalkozni míg nem tör ki ez a nagy összecsapás. Meg egy kiadós evés is jól esne most, kivette szinte minden energiám az elektromos rács okozta sérüléseimnek a begyógyulása.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Szept. 2011, 10:06

2046. szeptember 2. 06:20; vasárnap reggel – Wakanda
Résztvevők: Lorna Howlett, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Judy Huniver-Frost és Remus Woodson

Apokalipszis már nem méltatta szóval Freyr kérdését és a trónterem ajtaja becsukódott a csapat mögött. Judy-t nem kísérték egyből az új szobájába, hanem a másik hárommal együtt elvitték a palota főbejáratához, hogy a Bosszú Angyalainak két tagjától és Algernon-tól ott szabaduljanak meg és adják ki az útjukat…


2046. szeptember 2. 06: 20; vasárnap reggel – Wakanda
Résztvevők: Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Shywa Darastrix

A kis csapat elindult, hogy a börtönbe menjenek megkeresni a saját csapattársaikat. A palota valóban jó célpont volt, hogy be tudják lőni, hogy merre kell menniük, ami pontosan a palota főbejárata előtt volt. Azaz azon a kis utcácskán kellett elhaladni. És itt már nem sikerült észrevétlennek lenni, a katonák észrevették a csapatot Rachel minden igyekezete ellenére, de nem léptek fel ellenük, csak az útjukat állták el addig, amíg az ajtóban egy kisebb csoport jelent meg…


2046. szeptember 2. 06:20; vasárnap reggel – Wakanda
Résztvevők: Lorna Howlett, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Judy Huniver-Frost, Remus Woodson, Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Shywa Darastrix

Ahogyan Rachelék csapdába estek és a katonák kiterelték őket a palota bejárata elé az kapuban egy ismerős csapat bukkant fel. A társaik, bár Lorna és Algernon kopaszok voltak és Freyr-en sem voltak sérülések. A kiérkező csapat látja a korábban halottnak hitt társaikat, Judy és Remus pedig a Bosszú Angyalok többi részét ismerhette meg a megérkezőkben, bár ők Shywa-t, Bishopot és Manót nem ismerték meg, igaz Manót senki sem, Lorna szag alapján viszont felismerheti. A katonák a hármast kijjebb lökik és beljebb csak a nagyon fiatal gyémántbőrű lány marad Remus mellett.
- Mindannyian távozhattok – mondta az egyik őr. – Ez azonban itt marad a parancs szerint! – bökött Judy-ra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wakanda (Afrika) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 25 Szept. 2011, 21:03

Judy nem problémázik, miközben elvezetik. Az érkező új, számára mégis ismeretlen tagokban sem lát megmentő csapatot. Nincs rá szüksége. Irigység sem fogja el, mikor amazokat elengedik, neki pedig itt kell maradnia. Elfogadta kényszerű itt tartózkodását és jó kislány módjára igyekszik tűrni azt. Ám azt már kevésbé, hogy dolog számba veszik.
- Nem 'ez', hanem 'ő'! - javítja ki az őrt. Tudja jól, hogy a kevésbé művelt emberek gyakorta keverik a kifejezéseket. Büszkesége azonban nem engedi meg, hogy egy jött-ment katona tárággyá deklarálja. Elég neki az is, hogy Apokalipszis itt tartja. Az uralkodó szava pedig parancs, még ha műveletlen is, ami a jelenlegire nem áll.
Ha tovább vezetik, akkor ellenállás nélkül megy. Nem is tervez semmit. Egyenlőre.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Tyler Hétf. 26 Szept. 2011, 10:21

-Remek, minek is menne minden olyan simán....-
Morgom, miközben az őrök előtt toporgok türelmetlenül, a palota előtt. Igazából nem sokat számítana, simán átvágnék rajtuk, csak nem akarok újabb problémákat...mármint ha halálunkon kívüli problémákat nem vesszük.
Hevesen integetni kezdek, ahogy a többiek kilépnek a kapun, bár kicsit furán néznek rám...ja persze, már nem vagyok olyan szexi, mint voltam.
De ez legyen a legkisebb problémám, élve megúszták a dolgot, talán Apókát is sikerült rávenniük az együttműködésre. Legalábbis feltételezem, hisz épp most engedik el őket.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wakanda (Afrika) - Page 5 Empty Re: Wakanda (Afrika)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.