A.R.M.O.R. főépülete

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Hétf. 29 Okt. 2012, 23:51

Matsumot elmosolyodott.
- Minden időben.
Ezzel átadott egy pentdrive-ot.
- Különböző lázadó katonai szervezetek,amiket a hydra támogatott. Talán még mindig teszik. A harmadik világháborúból maradtak hátra. Terrorista csoportok. Messze New Yorktól. Legyen ez a kezdet. Mikor betartotta a saját részét az alkunknak akkor jöhetnek személyek és helyszínek. Nos?
Kérdezi a férfi és kezet nyújt mosolyogva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 30 Okt. 2012, 07:57

Jon örült volna annak, ha mondhatja Matsumoto-nak a gyors válasz helyett, hogy meg kell beszélnie a feletteseivel, de már nem voltak ilyenek. Talán elmehetett volna az ENSZ-hez, vagy Osbornhoz, de ezeket mégsem tálalhatta nekik úgy: „Tisztelt elnök úr, küldöttek… azért kérem a segítségüket, hogy adják áldásukat a Kézzel való együttműködéshez. Akik lehet, hogy vannak annyira rosszak, mint az Asgardiak, mert a Hydra volt tagja.” Élből leváltanák, hogy mindez akárcsak a fejében is megfordult. Szóval első lépés távol NY-tól, olyan dolgok, hogy véletlenül se lehessen nemet mondani, ha akarna sem. Ezt kevesen engedhették meg maguknak a bolygón, hogy így sarokba szorítsák. A pendrive-t átvette a japántól, majd a szavai után megtorpant, amikor az a kezét nyújtotta felé.
- Legyen – mondta. – Egy feltétel, tartsa magát és az embereit, főleg Vészmanót távol az enyémektől.
Ha megbízhatatlanok az adatok még mindig nem köteles betartani, amit most elfogadott. Ő is a férfi felé nyújtotta a kezét és határozottan szorította meg a kézfogás keretében.
- Az emberein keresztül értesítem, amikor elérkezik azaz idő.
Az pedig a többiektől is fog függeni, meg persze Víziótól, hogy mennyire lesz képes alkalmazni és felhasználni az adatokat. És, hogy a SHIELD mennyi hasznát veszi azoknak.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Csüt. 15 Nov. 2012, 16:33

Matsumoto békésen hátra teszi a kezeit.
- Mindig öröm önnel és asgardi testvéreivel üzletet kötni.
Mondta kedvesen és finoman hátra lépett. Egy nindzsa a semmiből lépett elő és egy telefont adott a kezébe.
- Bocsásson meg még a világ végekor is az üzlet vissza pokolba. Tudja hogy van ez.
Ezzel udvariasan fejet hajtott.
- Gondolom a kézfogás még korai. Nos... viszlát.
Ezzel megindult egy Kéz jeles helikopter felé, miközben japánul magyarázott a telefonba.
- Csak egy szó. Egy szó és milliónyi szeletben rakom eléd ezt a szemetet.
Mondja Rozsomák, ha nemet mondana főnök akkor csak követi a parancsát.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Nov. 2012, 21:18

Miller még mindig ridegen nézett Matsumoto-ra. Tehát tudták, hogy miféle köteléke van Einarral. Nem volt nehéz, főleg, hogy a Hydra is valószínűleg tisztában volt ezzel. Esze ágában sem volt kezet nyújtani a másiknak, csak egy nagyon halovány biccentést kapott a japán tőle, amikor az távozott. Figyelte minden lépését, majd amikor Logan szavait hallotta csak elfintorodott. A férfi a szívéből szólt, talán még soha sem tette meg ennyire. Valóban kiadta volna a parancsot, hogy ölje meg, Logan pedig örömmel élt volna a lehetőséggel, és akkor egy gonddal kevesebb lett volna neki is.
- Idővel – mondta. – Még nem jött el az ideje a bosszúdnak Logan. De ha eljön, megkapod azt az egy szót.
Így, hogy az utolsó kívülálló azaz a japán is távozott már nyugodtan tegezte le a saját emberét is. A negyed felszabadult, akkor már csak a vizsgálatok és egyvalami maradt hátra.
- Szabadítsuk fel New Yorkot és küldjük haza a saját síkjára Dormammu-t! – adta ki a parancsot.
Aztán majd valaki kerítse elő Baltit is, hogy megkérdezhesse, hogy a SWORD előrejutott-e valamit Ko fiának keresése érdekében. De most végre először is akart egy zuhanyt és öt percet a családjával.

//Folytatás: SHIELD főépülete//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Kedd 25 Dec. 2012, 01:12

//Előzmény: Másik világ//

A vetődést mostanra sikerült csak befejeznie, de ekkor már a robbanás nem volt körülötte, annak sem a hulláma, sem pedig semmilyen következménye. Azonnal felpattant védekező állásba és körbenézett, hogy hol van. A tekintetével a társait kereste és ellenségét, a kígyóistent, annak másolatait, Logant, és persze Mr. Starkot. Néhány szívdobbanásnyi idő elég volt, hogy rájöjjön, hogy egyikőjüket sem látja.
- Logan, Mr. Stark, hol vannak? – kérdezte a levegőbe.
A szíve vert, továbbra is szüksége volt levegőre, tehát logikusnak tűnt, hogy nem halott, ez a hely egyébként sem hasonlított arra, amiket a könyvekben olvasott, vagy a többiek mondtak neki arról, hogy milyen is a túlvilág. Zavartan egyenesedett fel és nézett körbe, hogy hol lehet, egyelőre még túlságosan sok teória volt a fejében arról, hogy mi is történhetett vele. A hely, ahova megérkezett nem volt ismerős neki, próbált azonnal felismerhető, vagy központi szimbólumot, jeleket keresni, amivel beazonosíthatja. Ha egyedül volt itt, akkor elindul az egyik irányba társait keresve, és azt, hogy hol van, de ha valaki ebben megzavarja, vagy megérkezik oda, ahol van, akkor próbál fedezékbe húzódni azonnal, vagy ha ezt nem tudja megtenni, akkor védekező állást vesz fel újra és próbálja felmérni azonnal azt, vagy azokat, akik megtalálták őt.

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 1967806-ghope_10_0008

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Szer. 26 Dec. 2012, 21:28

Bár ez a nap nyugodtnak ígérkezett, mindig történik valami, történetesen most is egy dimenzió utazás de egy igen különös, valószínűleg a főépület belsejébe érkezhetett valaki. Azonnal felvettem a fegyvereim és pár ügynökkel megindultam kivizsgálni a dolgot, bár megtehettem volna, hogy csak kiküldöm az embereim az nem az én stílusom, hogy csak úgy parancsokat osztogassak másoknak miközben én semmit nem csinálok. Meg igazából csak abban vagyok biztos amit én intézek. Egy perc után már meg is van a nem ide illő elem, egy kék bőrű, vörös hajú lány. Intek a fegyvereseknek, hogy vegyék körbe, én magam az egyik pisztolyomat rá emeltem, nem fenyegetőleg csak biztos ami biztos alapon.
~ Pont ide, a főépületbe, nem vagyok annyira hülye, hogy azt higgyem már csak simán meg van könnyítve a munkám. Akár egy támadás is lehet, először minket iktatnak ki, hogy mi már ne tudjuk érzékelni a többi utazást.
- Hölgyem kérem emelje fel a kezeit és ne tegyen hirtelen mozdulatokat. Most közelebb megyek, és közben leengedem a fegyverem, addig azonosítsa magát és biztosítson afelől, hogy nincs támadó szándéka.
Ha együtt működik akkor meg is teszem amit mondtam, közelebb megyek és leengedem a fegyverem.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Szer. 26 Dec. 2012, 21:54

Nem is kellett olyan sokat várnia, mert megérkeztek, akikre számított, eredetileg biztonságba szeretett volna jutni, de amikor meglátta az egyenruhákon a jelzést, hogy a SHIELD emberei, akkor logikus volt úgy döntenie, hogy itt marad és nem fog feleslegesen ellenségesnek tűnni. Sokkal hatékonyabb volt számára az, hogyha együttműködött velük. nem mozdult, csak figyelte az ügynökök mozgását, amikor azok körbevették, a védekezőállásával is felhagyott, és teljesen nyugodtan és fegyelmezetten állt meg azoknak a gyűrűjében. Az előrelépő férfi szavai után kissé oldalra biccentette a fejét miközben felemelte a kezeit az ujjait széttárva mutatva, hogy semmit sem fog tenni.
- Önök SHIELD ügynökök, de nem ismernek meg engem és az épület pedig ismeretlen számomra. Egyetlen logikus következtetés van ebből adódóan, ez nem ugyanaz a realitás, ahol korábban voltam. – mondta a lány teljesen érzelemmentesen. - Ennek a helynek a koordinátái…?
Itt elmondta az északi szélesség és nyugati hosszúságú pontokat körülbelül percre pontosan.* ha az elmélete helytálló volt, akkor fizikailag még mindig ugyanazon a ponton van, csak ugyanaz történt, amit alig egy hónapja hallott a másik világból érkezett látogatóktól, hogy a sárga fény után az ő világukban találták magukat. Most az a robbanás pedig, teljesen logikus volt, hogy hasonló történhetett, igaz ehhez a férfi válasza is kellett neki, hogy a feltevés bizonyítást nyerjen.
- A nevem Tyranis, az X-men tagja és Dr. Antony Stark munkatársa – válaszolta.
Egyelőre többet nem mondott, hiszen ennyinek is elégnek kellett lennie, hogy tudják, hogy nem ellenük akar törni.

* Egyébként a válasz igen, ugyanazon a ponton van ARMOR főépület, mint mondott.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Szer. 26 Dec. 2012, 22:12

Szerencsére a lány nem ellenséges szándékú, azonosítja magát, ő Tyranis, X-Men tag és Stark munkatársa, bár az első mondatai után megfordul a fejemben, hogy valószínűleg valamilyen gép lehet, a koordináták is stimmelnek és egyből magától rájött, hogy valószínűleg dimenziót utazott, meg maga a hangnem amiben beszél az is igen különös. Intek az ügynököknek, hogy már nincs szükség a célra tartásra, és a lánynak is, hogy nyugodtan engedje a kezét.
- Igen mi a SHIELD-nek azon ügynökei vagyunk akik a dimenzió utazásokat figyeljük, és ön épp most jött át, a hely koordinátái is tudtommal nagyjából biztosan egyeznek. Van bármilyen sérülése, rosszul érzi magát? Szánt szándékból érkezett ide?
Megvárom amíg válaszol majd folytatom.
- Rendben, ez esetben kérem kövessen, egy részletesebb kihallgatáson is részt kell majd vennie. Mondja ön gép, android vagy bármilyen más mesterséges létforma, vagy élőlény?
Közben megindulok egy lejjebb lévő szintre, ahol van olyan terem ami alkalmas lesz a kikérdezésre.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Szer. 26 Dec. 2012, 22:33

A koordináták megerősítést nyertek, hogy ugyanott van fizikailag, mint korábban, csak a tér változott meg körülötte. Érdekesnek és lenyűgözőnek találta, akkor tényleg olyasmi történt, mint azzal a csapattal, akiket onnan látott. Mikor a férfi intett neki Tyranis leengedte maga mellé a kezeit, de még mindig hol az ügynököket tartotta szemmel, hol pedig a férfit, aki közelebb jött hozzá. Rosszul érezni magát? Mintha beteg lenne? Tudta, hogy a teleportálásnak kell fizikai reakciókat kiváltania, bár benne nem igen tette soha sem, de most sem érzett semmit sem, ami hátráltatná.
- Nem szenvedtem sérüléseket – mondta. - Nem önszántamból kerültem ide, az egyik pillanatban még a maja kígyóistennek és másolatainak támadtunk Logannel, akik megtámadták Földet, ő fedezett engem, valamilyen… Mr. Stark mágiának hívta és varázslatnak, egy ilyen folyamatot szakítottunk meg, amikor robbanás történt. A következő pillanatban már itt találtam magam ebben az épületben. Logikus következtetés, hogy a robbanás lyukat vágott időlegesen a tér- és idő continuumban és a sérülésen keresztül jutottam erre a helyre.
Mikor a férfi elindult, akkor követte, a kérdésre felvonta a szemöldökét, nem igazán értette elsőre, hogy mire is vonatkozott a kérdés, de hamar eszébe jutott, hogy egy idegennek igencsak furcsa lehet, hogy mindig érzelmek nélkül beszél és azok nem látszanak meg rajta, még ha véletlenül érzett is nagyon mélyen magában valamit.
- Természetesen élőlény vagyok, a fajom specifikus. A pontos meghatározás kree és örökkévaló hibrid. A feltételezésem helytálló, hogy a kihallgatás célja, hogy felmérjék mekkora veszélyt jelenthetek a világukra nézve, melyik realitásból származom és miként küldhetnek vissza oda?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Szer. 26 Dec. 2012, 22:57

Egyre furcsábban beszél és hirtelen igen sok információt oszt meg, bár nem mutatom ki ez egy kicsit megzavar, legalább sérülései nincsenek, azzal nem kell foglalkozni.
~ Kígyó istenek másolata, mágia, Stark, Logan, a földet megtámadják, robbanás. Kész káosz az egész, nem világos ez nekem.
- Igen valami hasonló a célja a dolognak, őszintén a kihallgatás szót az ön esetében erősnek érzem, de jobbat nem találtam rá. Egyébként én is így, egy robbanás által kerültem ebbe a világba. -mondom neki menet közben- Csak nekem már nem igazán lenne hova visszamenni.
~ Kree és örökké való hibrid, hát a kinézetéből kiindulva akármit mondhatott volna az emberen kívül én elhiszem neki. Egy már biztos nem gép.
Amint elérünk az egyik teremhez megállok és benézek ott minden meg van-e, van egy asztal két szék, meg persze oldalt egy másik rész ahonnan mindent látni hallani és feljegyezni lehet, az ajtó is fém, bár most nem lesz nagy szükség a túlzott biztonságra. Ahogy látom már az illetékesek készen állnak, igen itt mindenki nagyon gyors, ez tetszik, előre engedem a nőt és még egy ügynököt behívok biztos, ami biztos, utána becsukom az ajtót. Kihúzom az egyik széket majd a másikhoz megyek.
- Kérem foglaljon helyet. Kér valamit inni, enni, vagy esetleg valamilyen más igénye van? Szóljon ha kezdhetjük, addig összeszedheti a gondolatait ha szükséges, vagy ha most nem alkalmas később is lezavarhatjuk a dolgot.
Próbálok nem valami ijesztő jelenségként feltűnni, hiszen látom én is, felesleges most még az én óvatosságom is.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Csüt. 27 Dec. 2012, 09:06

Ahogyan haladtak Tyra minden apró részletet megfigyelt az épületben, ahogyan azt is, hogy merre haladtak és miként lehet majd távozni innen, ha véletlenül úgy alakul, hogy menekülnie kell. Még a falak, vagy padlón található hibákat, vagy legkisebb károsodást is észrevette és nyugtázta magában. A férfi szavaira is figyelt, akiről máris kiderült, hogy hasonlóképp került ebbe a világba, mint ő. A mondatának második fele volt az, ami igazából felkeltette a figyelmét. Nem tud visszamenni, a számításai alapján lehetséges, hogy ő is így járt és a világa megsemmisült és logikus volt, hogy mindenki, aki ott volt egy-egy másik világba kerültek át. Nem látta, hogy a robbanás mekkora volt és, hogy kiket ért még el, de ha nála ilyen hatást váltott ki, akkor ebből egyenesen következett, hogy mindenki másnál is. tudta, hogy ilyenkor azt szokták mondani az emberek, hogy sajnálják, még ha nem is, de az efféle emberi szokásokat nem volt képes megszokni.
- Valószínűsége igen magas, hogy az én esetemben is hasonlóképen van.
Beérve a helységbe, ő lépett be elsőként miután a férfi előre engedte, a kihallgató szobát is felmérte igencsak alaposan, majd bólintott a férfi felé és leült a székre, amikor azt felkínálták neki. A kérdésekre elsőre nem felelt csak felhúzta a szemöldökét, ezek szerint ezen a világon nem volt túl ismert az örökkévaló faj, lehet, hogy nem is létezett, vagy semmit sem tudtak róluk.
- Néhány nappal ezelőtt ettem és ittam már. A következő négy-hat hónapban nem szükséges újra táplálékot magamhoz vennem. Egy holograafikus kijelző jó lenne, amin tervezőprogram van. Ha nincs ilyen a papír, toll és ceruza is megteszi. Nincs szükségem időre a felkészüléshez és nem is lenne túl hatékony. Már most felteheti a kérdéseit.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Csüt. 27 Dec. 2012, 11:59

Tyranis úgy véli, hogy ő se térhet már vissza a saját világába soha többé, bár nem tudom milyen alapon gondolja ezt, én valószínűnek tartom, hogy azért ez egy kicsit éles állítás volt.
- Reménykedjünk benne, hogy nem így van. A valószínűség is csak egy szám...
Elértünk a teremig, ahol helyet is foglalt, a kérdésre adott válaszok megleptek, nem kell jó ideig ennie se innia, ez egy dolog, idegen világ idegen lénye, teljesen lehetséges, de ami ennél is nagyobb meglepődöttséget váltott ki belőlem az a beszédstílusa és hangneme volt, először még nem volt annyira zavaró, most viszont konkrétan libabőrös lettem tőle.
~ Na jó, én valahol valamikor láttam már hasonlót, még amikor néztem filmeket... Terminatornak hívták talán, az is pont így beszélt, TX modell talán, az volt nő. Nem hiszem, hogy hazudik, de akkor is kicsit gyanús nekem a dolog. Bár ha csak egy kicsit átveszek a stílusából, azt hiszem mind a kettőnknek jobb lesz a dolog, nem lesz olyan hátborzongató.
Természetesen én is helyet foglalok és előveszek egy nyomtatványt, amin szépen fel vannak sorolva a kérdezendő dolgok, meg egy tollat előveszek a zsebemből, ezt sokkal jobban preferálom mint a más megoldásokat.
- Maradjunk a toll papírnál, számomra az a hatékonyabb. Ne haragudjon, hoyg eddig nem mutatkoztam be, én Riez ügynök vagyok, az ARMOR jelenlegi igazgatója. Először néhány száraz információ kell, én mondom, maga válaszol, beírom és ugrunk is a következőre. Teljes név, faj, nem, születési hely, születési idő, életkor.
Természetesen semmit nem írok be csak úgy, mert már mondta, lehetnek tévedések vagy félre értések, a nevét és a fajt maximum még egyszer elmondja.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Csüt. 27 Dec. 2012, 13:46

A számításai túl sok lehetőséget hagytak arra, hogy mi lehetett a megoldás. Nem volt már ott, hogy lássa, így nem tudhatta, de annak köszönhetően, hogy Árny meghalt az istenek kerültek előnybe. És ez nem pusztán feltételezés volt, hanem egy egyszerű tény. Hiszen a férfi volt a világ egyik leghatalmasabb lénye, entitása a főmágusi címmel és akkor erre az összes hatalmát megkapták az istenek, ahogyan minden más meghalt személynek is. felnézett, amikor Riez elővett egy nyomtatványt.
- Én magamnak kértem tollat és papírt. Le akarom az utolsó találmányomat írni és vázolni, a szuperpáncélt, ami energia nélkül is teljesen működik. Szükség volt rá, révén a maja istenek megszüntettek és tönkretettek minden elektromos berendezést.
Amikor nekilátott a férfi a kérdéseket feltenni, akkor ő értelemszerűen rögtön válaszolt, bár előtte még feltett egy kérdést.
- ARMOR? Teljes név: Tyranis, faj: kree és örökkévaló hibrid, nem: nő, születési hely: ismeretlen, valahol a Tejútrendszer egyik eldugott és kihalt naprendszere, születési idő: földi idő szerint 2009. június 6. ebből következően, ha a dátum egyezik a saját világoméval, akkor a korom három és fél év. Mi 2012-t írtunk.
Egyelőre ennyi kérdés hangzott el ezekre válaszolt, soha sem tudta meg, hogy hol született pontosan, lehetséges, hogy nem is abban a laborban, ahol rátaláltak, mindez nem szerepelt az apja feljegyezéseiben, amit az X-men, Stark és később ő maga is átnézett, de senki sem talált erre hivatkozó adatot, csak az úgymond születési dátumra.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Csüt. 27 Dec. 2012, 14:34

A helyzet kicsit furcsán alakul, mikor közli, hogy neki kellene a papír meg a toll, hogy valamilyen páncélt tervezhessen, az egyéb helyre rögtön be is írom, hogy nyilván zseni a lány. Nyugodt maradok és így reagálom le a dolgot.
- Természetesen akkor a holografikus tervezőre lesz szükség, valamelyik ügynök azonnal hozhat is egyet. De most egy ideig nem lesz rá szükség, itt nincsenek maja istenek és egyelőre a lámpák is működnek.
Miközben mondja az adatokat szépen írom azokat be és közben én is megjegyzem azokat, érdekesnek tűnik, az életkor mellé még odaírom zárójelbe, hogy testileg olyan 16-17 éves kor körül lehet, ne higgye senki, hogy egy csecsemőről van szó. Persze én is egyre jobban meglepődök, ahogy gyűlnek az adatok, de ezt most nem mutathatom ki, nem is illene hozzám.
- Az ARMOR a SHIELD egyik alszervezete, ha szabad így fogalmaznom, ami a dimenzió utazásokkal foglalkozik, mondhatom úgy is, hogy maga házhoz jött. Most külső tulajdonságok következnek, szem, bőr, haj színe, ezeket beírom. Tudja esetleg a pontos testsúlyát illet a magasságát?
Ha ezekre is válaszolt akkor persze ezeket beírom, ha nem tud rá válaszolni akkor átugrom, nem fogok most senkit méregetni, főleg ha ilyen iramban nő, akkor egy hónap múlva már semmi nem fog egyezni a magasság és súly terén.
- Ezután jön a család és majd a különleges képességek. Biológiai anyja és apja neve, személyazonossága?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Csüt. 27 Dec. 2012, 16:31

- Akkor később dokumentálom az elért eredményeket.
Csak ennyit fűzött ehhez az egészhez hozzá, attól nem félt, hogy el fogja felejteni a dolgokat, hiszen arra lényegében fizikailag képtelen volt, hogy megtegye. Az ARMOR kérdésre igencsak hamar választ kapott, felvonta a szemöldökét, ezt az egész témát igencsak érdekfeszítőnek tartotta. Főleg, mert még az sem volt kizárható tény, hogy lehetséges, hogy tudják, hogy melyik világból érkezett és hogyan lehet visszamenni. Sajnos az efféle paramétereket nem ismerte, hogy a multiverzumban hol találhatóak, de talán voltak olyan műszereik, gépeik, amikkel ez meghatározható volt.
- Remélem később még mond néhány adatot erről az intézményről, érdekesnek találom. A magasságom 172 cm és 43 milliméter. A súlyom 63 kg és 21 dkg. Mindezek változatlanok, amióta a genetikai gyorsítás véget ért.
Tette még hozzá ezt az apróságot. Ezek után megvárta, amíg a másik felírta amiket mondott neki. A külsőre azért nem mondott semmit, mert azok látható jegyek voltak és csak rá kellett nézni.
- A családom az X-men és Dr. Stark, úgymond mindenki gyermeke voltam, legalább is így fogalmaztak az X-menen belül. Közismert volt a személyazonosságom, egyedülálló a családi állapot. A biológiai anyám egy kree nő, Ko-Rel a neve, semmi mást nem tudok róla, apám adataiban csak ennyi szerepelt róla és, hogy DNS mintákat szerzett tőle, amiket felhasznált a létrehozásomhoz. Az apám Thanos, a titán, örökkévaló, elhunyt, amikor az X-men végzett vele. Utána kerültem a csapathoz és ők vittek a Földre.
Ismét kivárta, amíg a férfi leírja ezeket, majd utána folytatta.
- Minden különleges képességre kíváncsi pontosan, vagy csak nagyvonalakban?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Csüt. 27 Dec. 2012, 23:36

A lány fejből tudja a pontos testmagasságárt és a súlyát is, meglepő, bár gondolhattam volna, hogy lefuttat egy rendszerellenőrzést és máris tudja. Miközben írok egyre jobban elfog a kíváncsiság, vajon milyen lény lehet ő, hogy gondolkozhat, de persze erre nincs idő és semmi közöm hozzá.
- Akár körbe is vezetem az épületben ha végeztünk, ez ne okozzon problémát.
Még a genetikai gyorsítást is felírom, aztán gondolkodás nélkül már csak írnok szerűen a családot is feljegyzem, nem is figyelek mit mond csak írom egyből, megállok és csak nézem a leírt szavakat, elbizonytalanodom, felnézek a lányra majd megint a papírra tekintek. Legszívesebben szólnék valakinek, hogy hívja a főnököt, mert gond van, de jelenleg itt most én vagyok a főnök.
~ Ko-Rel és Thanos gyereke, várjunk... ebből is jelentés meg értesítés lesz.
- Az anyja, Ko-Rel ebben a világban a SHIELD tagja, Bosszúangyal, egy szuperhős, mindenképp értesítenem kell majd az ön érkezéséről. Az apja pedig... én már találkoztam vele egyszer mikor a földet akarta elpusztítani. Mindenesetre a képességéről szükség lenne részletes leírásra.
A képességhez egy szép nagy mező tartozik, remélem lesz elég hely, hogy minden elférjen oda, gondolom számtalan képessége van. Lelkiekben már készülök, milyen lesz közölni Ko-Relnek vagy bárki másnak aki majd elmondja neki, hogy itt a lánya.

Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Pént. 28 Dec. 2012, 08:38

- Köszönöm, ha végeztünk, akkor indulhatunk majd.
Mivel figyelte a férfit természetesen feltűnt neki, hogy az a család elmondása után megakadt és csak a papírt figyelte, hogy mit is írt le neki. Logikus volt, hogy valamelyik név számára sem ismeretlen és valamelyik határozottan zavarta, elbizonytalanította. Mivel az anyjáról semmit sem tudott, így logikus következtetés volt, hogy az apja itt is hasonló személy lehet, mint a saját világában. Azaz a Földet és egyéb világokat fenyegetett. Úgy tűnt, hogy itt is ilyesmit tett. Akkor viszont, ha eddig nem kezelték fenyegetésnek, lehetséges volt, hogy most már annak fogják. Mikor kiderült, hogy az anyja nagyijából itt volt karnyújtásnyira felvonta a szemöldökét. Látott már személyeket, akik egy ilyen hír után kiugrottak volna a bőrükből, izgultak volna, de belőle ez sem tudott éppen semmilyen reakciót, vagy érzelmet kiváltani, mivel soha sem ismerte, ezért így ennek különösen semmilyen hatása sem volt számára. Talán, ha az X-men tagjait, Logant az F4-ből, vagy éppen Mr. Starkot értesítették volna, az más lett volna.
- Ha ez a protokoll. – mondta.
És jól következtetett az apja valóban itt is bolygókat próbált kiirtani. A képességek, ez egy hosszabb lista lesz, amibe bele is kezdett, mintha csak egy könyvet olvasott volna fel.
- Egyelőre még nem jelentkeztek a faji képességeim, egyik részről sem, csak félig meddig. Minden tulajdonságom emberi maximumon van, erő mintegy 400kg emelése, állóképesség, ügyesség, reflexek, gyorsaság és ellenállás. A regeneráció passzív, jócskán gyorsabb már, mint egy embernek, a sebessége attól is függ, hogy milyen régen táplálkoztam, ha veszek magamhoz ételt, vagy folyadékot, akkor ez is gyorsul, mert van új energia, amit felhasználhat a szervezetem erre. Ugyanígy a fáradtság leküzdése ellen is elég ezt tennem. A kree származásom miatt szükségem van némi élelemre és vízre, de akár hónapokat is képes vagyok kibírni nélkülük. Eidetikus memóriával rendelkezem, bármit, amit életében láttam, hallottam, vagy érzékeltem képes vagyok tökéletesen felidézni bármikor, a kísérletek pedig bebizonyosították, hogy örökkévaló származásom miatt pedig emlékezetveszéssel sem kell számolnom emiatt.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Pént. 28 Dec. 2012, 14:19

Jó látni, hogy legalább az anyja említése valamilyen emberi reakciót vált ki belőle, ezek szerint érdekli a dolog, hiába bújik az protokollos szöveg mögé. A képességeit is hosszasan sorolja, én szépen pontokba szedve lista szerűen írom amit mond, nem szószerint az túl hosszú és felesleges is lenne. Utána még van egy utolsó nagyobb kitöltendő rész, ezt már nem kérdezem meg tőle ezerszer elmondta.
- Már csak egy perc és végzünk.
Feljegyzem, hogy egy ismeretlen bolygón találták, az X-Men és Stark nevelte, amolyan mindenki gyermeke volt. Idekerülése előtt maja kígyóistenekkel harcoltak, akik minden elektromosságot megszüntettek, emiatt ő tervezett egy speciális páncélt, amit használtak. Végül a harc közben történt egy robbanás minek hatására idekerült. A papíron van még különleges ismertetőjelek pont, oda beírom a külsőt, a veszélyességet pedig kihúzom. Ezután egy aktába teszem a papírt és felállok.
- Rendben végeztünk, köszönöm az együttműködést. Vízió szükség lenne a segítségedre, kérlek tájékoztasd Ko-Relt, hogy az ARMOR főépületében van egy másik világból érkezett lánya, és amint ideje és lehetősége lesz rá jöjjön érte. Addig én megmutatom az épületet.
Kinyitom az ajtót, kint már egy ügynök vár kezében valamilyen kütyüvel, gondolom a holografikus tervező, azt el is cserélem az aktára, majd ha Tyranis kiért akkor a kezébe is adom az eszközt, mert én nem értek hozzá.
- Mit szeretne először látni?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 28 Dec. 2012, 15:39

//Előzmény: Kórház és járványügyi központ//

~ Fent a főcsarnokban ~
Néhány perccel azok után érkezett meg, hogy vízió szólt neki, megannyi gondolat volt a fejében, hogy saját maga egyik alternatív énje lehet az, aki idejött, esetleg megint egy Zam, mint korábban, vagy ugyanaz a fiú. Esetleg Kane, vagyis egy másik. Vagy esetleg egy olyasvalaki, aki kettejük rokona. Illetve még Zyro és Ethan is eszébe jutott, hiszen róluk tudott a „Végtelen háború” világa nyomán, de más meg sem fordult a fejében. Még odakint az épület előtt landolt és gyalog sietett be az épületbe. Ahogyan körbenézett még nem látott senkit sem Riez századost, sem pedig Kane-t. Eddig még megtudta őrizni a nyugalmát, de most a szíve hevesebben kezdett verni, mint amikor mindig hírek jönnek és reméli, hogy a fiáról is megtud valamit. Kissé idegesen nézett ki a főbejárat felé, hátha megérkezik a párja valamikor, és hátha ő tud valamit, utána pedig az épület belseje felé nézett, hátha felbukkan az érintett ügynök, vagyis most már igazgató és beszámol arról, hogy miért is kellett ideérkezniük most ezen a váratlan és hirtelen időpontban.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Pént. 28 Dec. 2012, 16:00

~ Vízió ~
Az android szinte azonnal válaszolt is az egyik hangszórón keresztül.
- Értesítettem Rel és Harris századosokat arról, hogy látni akarja őket – mondta. – A jelenlegi helyzethez mérten nem adtam előre tájékoztatást arról, hogy miért jöjjenek ide. Úgy véltem, hogy jobb, ha ezt a hírt egy élő személytől hallják, mintsem tőlem.
Bishop tudja, hogy Vízió mire gondolt, lassan egy év telt el azóta, hogy Ko-Rel fiát elrabolták a kree-k és még mindig nem lehet tudni, hogy életben van-e, vagy hogy hol van és ez nem csak a nőt, hanem az Harris századost is megviselte.


Tyranis továbbra is figyelmesen és türelmesen várakozott, amíg Riez ügynök azzal volt elfoglalva, hogy leírja azokat az adatokat, amiket felsorolt. A tudás szintjére nem kérdeztek rá, sem arra, hogy miben járatos, de logikusnak vélte, hogy egy későbbi alkalommal azokat is beviszik, vagy lehetséges, hogy nem találták annyira fontosnak. A Vízió említésére először csak felnézett, majd meghallotta a gépies hangot, egy mesterséges intelligencia. Akkor most már tudta, hogy hova tegye ezt az „illetőtőt” is fejben, Jarvis mellé, akit pedig Stark használt otthon, a cégénél és a páncéljaiban is. bólintott, amikor megérkezett a végszó, hogy eljött az ideje annak, hogy megnézze az épületet. Felkelt a helyéről és elindult Riez ügynök után az ajtóhoz. Átvette a tervezőt, majd később kell egy nagyobb hely neki, egy nagy asztal, hogy az ember nagyságú terveket felrajzolhassa oda. Így egyelőre csak magához szorította a kisebb tabletnagyságú projectort.
- Köszönöm – mondta.
Mit is akar látni először? Igazából mindenre kíváncsi volt, minden érdekelte, nem csak az épület, hanem az ottani világ is, ami kint várta. Érdekes összevetés lesz, hogy mennyire tért el a két világ egymástól és miben más a két hely, illetve a személyek mennyire mások. Amíg ezt levezette magában már meg is volt, hogy mit látna elsőként.
- A termet, ahonnan képesek másik realitásokba és dimenziókba közlekedni. Ha ilyen nincs a helyet, ahonnan szemmeltartják az utazásokat és kapukat.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Pént. 28 Dec. 2012, 22:49

Vízió készséggel elvégzi a tájékoztatást, de diszkrét maradt, meghagyta nekem a lehetőséget, hogy személyesen közöljem a hírt, igaza van, így sokkal elegánsabb a dolog, főleg Ko-Rel esetében. Közben Tyranis elveszi a kis holografikus gépet és közli, hogy majd máskor használja, igen én is így gondoltam.
- Vízió köszönöm a segítséget, majd kérlek tájékoztass, ha megérkeztek. És mond nekik, hogy elnézésüket kérem, ha esetleg megváratom őket, de még egy kis dolgom van.
~ A kapuhoz és a monitorozóhoz akar menni? Nem tudom mennyire szabad nekem azt végülis idegeneknek megmutatni, lehet a lány egyfajta kém vagy beépített ember, de erre kicsi az esély... egyébként is, most én döntöm el.
- A térkapu és a monitorozó rendben. Személy szerint a monitorozót sokkal érdekesebbnek találom, mivel a kapu kinézetre egy igen csak egyszerű gép. De persze én inkább katona vagyok mint tudós, éppen ezért hosszabb kommentárral sem tudok majd szolgálni.
Ez valóban így volt, magát a realitás utazást és mindent elméletben leegyszerűsítve értettem, de nekem inkább a biztonsági résszel kellett foglalkoznom mint a tudományossal. Elindultam hát a térkapu terem felé a lehető legrövidebb úton, ha megérkeztünk akkor csak állok és várom amíg Tyranis körbe néz, vagy amíg kérdez valamit.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Szomb. 29 Dec. 2012, 11:59

- Rel százados már a főcsarnokban van, Harris százados még nem érkezett meg, de ha megteszi értesítem.

A lány nyugtázta, hogy megérkezett az anyja, de most nem kötötte le a figyelmét néhány pillanatnál tovább, az, amit itt láthat az sokkal jobban érdekelte. Ez tudomány volt, aminek az alapjait, a fizikáját és a működési elvét ismerte, de nem találkozott még vele gyakorlatban. Riez ügynökre nézett, aki már mondta is, hogy nem igen járatos efféle tudományokban.
- Tökéletesen tisztában vagyok az idő és realitásutazás elméleti lehetőségeivel, fizikai paramétereivel, az asztrofizikai és minden más vonatkozásában, több tételt és elméletet a saját világomban én magam állítottam fel és bizonyítottam. Számomra mindez nem csak egy gép, hanem egy olyan tétel, amit gyakorlatban még nem láttam, de tudok a létezéséről. Nem igen hiszem, hogy a bolygón lenne bárki, aki tudna új információkkal szolgálni a gép működéséről. Így nem lenne hatékony, ha magyarázattal próbálkozna.
Bárki más valószínűleg indulattal és nagyképűen beszélt volna erről, de ő továbbra is csak érzelmek nélkül gép módjára beszélt, a hangsúlyokat pontosan betartva, mint ahogyan Vízió is beszélni szokott. Mikor megérkeztek a helységbe a lány, amennyiben engedték a leginkább csillagkapura hasonlító gépezethez lépett és anélkül, hogy hozzáért volna kezdte vizsgálgatni. Minden apró részletet és információt megjegyezzen, hogy még magának is tudjon hasonlót építeni, ha úgy alakul.
- Mennyi ARC reaktor látja el energiával, illetve milyen gyakran utaznak maguk más világba? Tartanak listát az ismert realitásokról? – kérdezte, amikor ismét a férfi felé fordult.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Szomb. 29 Dec. 2012, 13:33

Ko-Rel már itt volt, az élettársa még nem, akkor nem is gond, hogy nem sietünk annyira, jobb ha megvárjuk Harrist is. Miközben a kapu felé megyünk a lány közli, hogy ő valójában egy zseni, aki több fizikai felfedezést is tett a saját világában és azokat igazolta is, egy kész Einstein, enyhén szólva mellkason üt a dolog, sokkal intelligensebb mint amit én fel tudnék fogni.
~ Talán ez a túlzottan nagy mértékű tudás és szellemi képesség vezet ahhoz, hogy olyan mint egy gép? Talán minden ember ilyen lenne ha sokkal nagyobb lenne az intelligenciájuk? Érdekes, erről még soha nem gondolkodtam.
- Nos, akkor ahogy ön is utalt rá, egyértelmű, hogy nem vagyunk egy szellemi szinten, félek annyira se hogy én megállapíthassam, hogy mekkora a szakadék.
Miközben a kaput vizsgálja és elemzi, látható, hogy tudja mit csinál és érti is, kezdem magam egyre furábban érezni, megint az a hátborzongató érzés fog el, de nem törődik vele, inkább a kérdésekre koncentrálok. Gyorsan hívok egy technikust és megkérem, hogy tájékoztassa a lányt a kapu energia ellátásáról.
- Mi magunk ritkán utazunk más világokba, csak ha szükséges. De természetesen vezetünk listát minden általunk ismert más realitásról, dimenzióról, el is nevezzük őket, például én a Nexus világból származom.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Vas. 30 Dec. 2012, 11:41

A férfira nézett, amikor az ismét megszólalt és felhozta, hogy mekkora a különbség közöttük. A lány arcán és szemeiben nem látszott, hogy megbánta volna, amit mondott, de határozottan sértés sem volt tőle, csak egy egyszerű megállapítás. Láthatóan fel sem fogta, hogy ezt a legtöbb ember sértőnek találta volna és megsértődhetett volna. Lehetett bármennyire okos és zseniális elme az érzéseket megérteni, sem pedig azt, hogy milyen reakciókat válthat ki az úgy, hogy ő maga nem rendelkezett velük, vagy ha véletlenül igen, azt mélyen elnyomta magában nem boldogult.
- Ha gondolja elmagyarázhatom úgy, hogy ön is megértse. – ajánlotta fel. - Alig ismerek egy-két olyan személyt, aki tényleg megértené a működési elvet, így már megtanultam, hogy egyszerűen bárki számára érthető magyarázattal szolgálhassak.
Mikor megérkezett a technikus és vele váltott jó néhány szót, hogy mi hogyan is működik és ehhez hasonló dolgokról. Az szerencsére tudott válaszolni neki az ilyen „általános” technikai kérdésekben, de Tyranis hamar rájött, hogy nem tudna mindenre válaszolni, így majd később azt a személyt kell felkeresnie, aki ehhez tényleg ért is. Így jelenleg bármennyire is érdekelte a dolog kénytelen volt ennyiben hagyni. A másik kérdésére, amit Riez-nek intézett még választ is kapott. Vajon az ő világának mi lehetett a neve? Logikusan nem tudta kikövetkeztetni, hogy minek is nevezhették el. Nexus?
- Ezek szerint folyamatos kapcsolatban állt ez a világ az önével. Ez a kapocs milyen formában jelentkezett?
Logikusnak tűnt számára, ha a világ neve nexus, akkor minden bizonnyal efféle dolog miatt nevezték el annak.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Vas. 30 Dec. 2012, 12:44

Enyhén elmosolyodtam, mikor felajánlotta, hogy majd ő érthető szavakkal elmagyarázza nekem, kicsit komikus a helyzet, de kézenfekvő, hogyha már van rá lehetőség akkor elfogadjam.
- Persze, örömmel várom, hogy elmagyarázza. Főleg ha még egyszerű is.
Ha elkezdi mondani akkor végig odafigyelek rá és próbálom mindent szavát azonnal feldolgozni, remélhetőleg ez sikerül is, érdekes dolog a dimenziók és realitások között utazni, legalább ennek az elméleti hátterével is jobban tisztában leszek, bár kétlem, hogy gyakorlatban valamikor is használni fogom. Hogyha a magyarázat végére ért, akkor én is válaszolok neki az utolsó kérdésére.
- Nexus világ több más dimenzióval is kapcsolatban van. Ennek hála jó pár olyan lény került oda, amik elpusztították az ottani Földet, lakhatatlanná tették, leamortizálták. Személy szerint én először egy fehér lyukon keresztül léptem át a reneszánszban, a fehér lyuk olyan mint egy fekete lyuk, csak pont az ellentéte az egyik irányba nem magához szívja a körülötte lévő dolgokat hanem kilöki a benne lévő anyagokat, mint egy egyirányú kapu, amivel lehet A pontból B pontba utazni, de máshova nem. Nagyobb energia felhasználással a kapu iránya változtatható, de megfordítható, B pontból például soha nem juthatunk vissza A pontba, csak egy teljesen véletlen szerű C pontba, ami eddigi tapasztalatok szerint bárhol lehet. Nos a Nexus rengeteg ilyen fehér lyukkal van tele.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 3 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.