Black Panther Club

Go down

Black Panther Club Empty Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Pént. 05 Aug. 2011, 21:29

Burlington egyik sűrűbben lakott részén található a szórakozóhely. Viszonylag rejtve van, hiszen egy több emeletes társasház pincéjében rendezték be. Az utca felől megközelíthető és egy tábla hirdeti, hogy ez bizony a Black Panther Pub. Egy lépcső vezet le a szórakozóhelyre. Ahhoz képest, hogy pinceszint, egész fényes, a jó világításnak köszönhetően. Szemben találhatjuk a pultot, előtte meg az asztalokat, székekkel. Igazából napközben egész kulturált hely, csak éjszaka, amikor benépesíti az a sok-sok szórakozni vágyó ember, valahogy a füst, meg az alkoholgőzös állapot cseppet ront az összképen.
Egyébként a hely, napközben étteremként is üzemel, de éjszaka a szórakozásé a terep. Sokan járnak ide, mert jellemző a pub-ra, hogy általában élő zenét lehet hallani. A kisebb zenekaroknak és zenészeknek nincs színpad, csak egy üres placc a pult mellett.

Black Panther Club Etterem_2b

Az eredeti topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Hétf. 27 Aug. 2012, 22:03



Az élet gyakran különös döntésekre kényszeríti az embert, nem mind olyan kártyákat kapunk, amiket átlagos életre lehet beváltani. Őszintén, engem aztán nem érdekelt, csak szerettem elgondolkozni azon milyen különös dolgokba sodródtam már bele életemben, amikor éppen egy meccsemre igyekeztem.
Most is éppen egy Black Panther Pub nevezetű hely felé tartottam. A Főnök tegnap előtt hívott fel, hogy lenne egy meccs, szóval kaparja össze magam, és jöjjek ide. Mivel egy ilyen szívélyes invitálásnak nem lehet ellenállni, így hát jöttem. Nem volt egyenruhám, vagy egyéb hülyeség, a ruhákhoz a magamfajta nem igen kötődik, mivel ha alakot váltok az egész Gucci vagy mifene divatos vacakok mehetnének a kukába. Így most is csak egy egyszerű rövidnadrágot meg pólót húztam a hosszú barna kabát alá, amit éppen csak dísznek vettem fel, mert általában nem voltam az a fázós típus.
Ezen a helyen eddig még nem bunyóztam, de ez nem igazán érdekelt, az efféle látványosságokat hajlamosak voltak a szervezők folyamatosan ide-oda költöztetni, mert a hatóságok annyira nem szerették a dolgot. Nah nem azért mintha gyilkoltunk volna, ez nem az a sportág volt. Eszméletlenre kiütni a másikat olyan módon ahogyan csak tudod, nah azt már szabadott, de nem nyírjuk ki egymást, azt azért nem, nem vagyok gyilkos.
Ekkor el is értem a pub bejáratához, ahol szerintem nem éppen átlagosan és kicsit sem rejtve két akkora kopasz gorilla ácsorgott, hogy egy cirkusznak is díszére váltak volna.
- Hé kislány megállni! Most zártkörű buli van odabent. - állított meg az egyik benga amint besétáltam volna mellettük.
~ Nos remek, miért kell mindig belém kötniük az ilyeneknek? És Charlie miért nem szólt nekik arról, hogy hogy nézek ki? ~

Sóhajtottam egyet, majd megpróbálkoztam vele, hogy megtanítsam beszélni a papagájt.
- Öülök neki barátom, de én éppen arra a bulira jöttem, én leszek a meglepetéstorta. Én vagyok a Coyote. - tettem hozzá látva az értetlen ábrázatát, ami erre szinte azonnal hitetlenkedőbe váltott át. Nos köszi haver, majd ha betöröm az orrod nem fogsz így hitetlenkedni!
Ekkor azonban szerencsére azajtóban megjelent Charlie és a maga nyájas modorával (nah jó, kicsit leordította a fejük) megbeszélte az őrükkel, hogy legközelebb mélyen hajlongva engedjenek be. Azonban nem igazán számított, a lényeg az volt, hogy végre bejutottunk.
Charlie széles vállait követve baktattam lefelé a lépcsőn és hallgattam a főnök szavait arról, hogy kivel fogok küzdeni, meg hogy legyen jó kislány és nyerjem meg neki a bunyót. Csak autómatikusan biccentettem párat a szavaira, már messze jártam. Minél lejjebb értünk a pulzusom annál magasabbra emelkedett és a harc utáni vágy kezdte elönteni a tudatom. Szerettem ezt, szerettem a reccsenő csont hangját az ellenfél félelmét, vagy ügyességét, a kimerültséget, még a fájdalmat is, ilyenkor nem éreztem magam egy tehetetlen tinilánynak, aki csak sodródott az eseményekkel, ilyenkor harcos voltam, ilyenkor én voltam a vad, nem pedig a préda.
Éreztem a tömeg szagát, a vérre szomjazó embereket, akik a pénzük lobogtatva tették meg a téteiket elverve a családuk megtakarított pénzét, vagy éppen csak gazdag mocskok voltak, akiknek nem volt jobb dolguk. Többen felmorajlottak, amikor megérkeztem Charlie mögött, fél füllel hallottam, ahogy felkonferálnak, de a szemem már a kivilágított küzdőteret falta, a helyem, az életem.
Vetettem még egy pillantást Charlie-re, majd odadobtam neki a kabátom és beléptem az arénába. Kiélveztem, ahogy a fények végigsimítanak a bőrömön, élveztem az emberek üdvözlését. A harcteret a pincehelység közepén állították fel, az asztalokat a szélre tolták, de nem igazán láttam őket, mert az asztalokon is emberek álltak, a hely erőteljesen tömve volt, lehet hogy volt bárpult is valamerre, de ezt nem láttam az emberektől.
Az ég felé löktem a kezeim, mire a tömeg ismét izgatottam morgomogott, majd vártam, hogy megjelenjen az ellenfelem, már csak ennyi kellett, olyan lettem akár a prérifarkas aki az alakját kölcsönözte nekem, ragadozó volam és a máisik ragadozóra vártam, hogy végre megmutathassam én vagyok az erősebb, nekem kell lennem az erősebbnek, mert csak a legerősebb marad életben.... Persze itt nem, nem fognak megölni, de ez most nem számított.

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Kedd 28 Aug. 2012, 10:54

Résztvevő: Tess Gordon

Tess már fent volt a felépített küzdőtéren, amikor az emberi izzadtságon és piaszagon felül valami más ütötte meg az orrát. Egy hozzá hasonlónak érezte meg az illatát, aki hasonlóképp alfa volt, mint ő. Egyelőre nem látta az illetőt, csak annyit tudott így a szagok alapján megmondani, hogy egy nő volt az a másik.
- És Coyote ellenfele ezúttal egy hozzá hasonló! Feral! – kiabálta a hangosbemondóba a közvetítő.
És ebben a pillanatban egy macskaszerű nő ugrott fel a porondra pár méterrel Tess-től. A nő beleszagolt a levegőbe, majd mintha egy valódi macska lett volna úgy fújt a kutyaszerű mutánsra.
Black Panther Club 1075333-149583_124455_feral_super_super
- Kedves hölgyeim és uraim, ma egy igazán izgalmas mérkőzésnek lehetünk tanúi, tegyék meg a tétjeiket!
Ezzel a kommentátor már le is jött a ringből és még a bíró is az egésznek a legszélére állt és intett a párosnak, hogy kezdhetik a mérkőzést. Feral 180 cm magas lehetett, az erejét nem lehetett így külsőre megsaccolni, de Tess legalább tudta, hogy a külseje miatt hasonló képességgel rendelkezett, mint saját maga, így itt legalább a mérkőzés során olyan sok meglepetés nem érheti. A nő csak néhány szívdobbanásnyi időt várt a kezdéstől, a karmait kieresztve lendült Tess irányába, hogy a karmaival végighasíthassa a lány mellkasát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Szer. 29 Aug. 2012, 10:19

Az illat hamarabb csapta meg az orrom, mint ahogy a közvetítő szavai utat találtak volna a fülemhez... Éreztem az ismerős szagot és azonnal még erőteljesebben fellobbant bennem a harci láz.
~ Nah gyere cicuskám... ~

Jellemző volt az emberekben, főleg mostanság, hogy szerették a mutánsokat egymással harcoltatni, láthatóan borzasztóan izgatta a sekélyes kis fantáziájukat, hogy milyen, amikor két "szörnyeteg" véres harcot vív egymással. Engem nem igazán érdekelt, hogy fajtárs-e, akit ellenem küldenek, vagy egy egyszerű halandó. Amíg jó volt a meccs és ügyes az ellenfél, addig mind a kettőt élveztem. Ez most egy határozottan jó harcnak ígérkezett.
Én is alakot válthattam volna, de azzal nem nyerek semmit, coyote-ként ugyanis nem tudnám alkalmazni azokat a harci teknikákat, amiket már szinte pelenkás korom óta folyamatosan tanultam és űztem.
Tehát maradtam ember, habár picit hoszabb karmokkal és fogakkal, de most úgysem kaparjuk ki egymás szemét ribancharcot szándékoztam folytatni az ellenfelemmel, ez most művészet volt, a harc művészete. Habár bevallom, amikor sziszegett egy kicsit rámorogtam, de kenjük arra, hogy csak a közönség kedvéért volt.
Feral nem totojázott sokat, aminek örültem, azonnal karmait kieresztve felém támadt. Én hosszú ideig csak rezzenéstelenül álltam, majd kihasználva a valóban természetfeletti gyorsaságom az utolsó előtti pillanatban akartam kitérni előle, amikor már nem tudja megváltoztatni a pályáját, majd hátulról egy rúgással eltalálni a térdhajlatát és minimum kiroppantani az egészet, de jobb esetben eltörni, csak hogy ne futkorásszon annyira kikaparni a szemem.
Ha pedig mégsem sikerülne kitérni az útjából, mert esetleg van olyan gyors, mint én, akkor pedig elvetődök hátra, hogy lehetőleg a karmainak a hatótávából kiessek és elölről próbálom így mind a két lábbal eltalálni a térdét és minél nagyobb kárt tenni benne.

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Szer. 29 Aug. 2012, 15:20

Résztvevő: Tess Gordon

Tess mozdult, amikor Feral odaért elé és már csapott. A nő gyors volt, legalább olyan gyors, mint ő, így a reflexei is. Egy pillanat alatt torpant meg és pördült, így Tess nem tudott teljesen a hátába kerülni, csak az oldalába. A rúgás azonban így is talált, medencén sikerült rúgni a másikat, azonban reccsenés nem követte, nem törte el a másik csontját, de ki sem sikerült ugrasztani azt. A tömeg tombolva szurkolt, elégedett üvöltéseket lehetett hallani kintről, ordibálásokat, bíztatták mindkét lányt a szurkolók. Elégedett füttyögések, minden bizonnyal élvezték, amit látnak, és itt nem csak a verekedésről votl szó ekkor. A rúgásnak "csak" egy "halk" nyögés volt az eredménye, tagbaszakadt volt az ellenfél is, aki hozzá lehetett szokva a saját fajtátokon belüli harcokhoz. Mi sem bizonyíthatta mindezt jobban, hogy megragadta Tess lábát. Nem karmolt, vagy roppantotta össze, csak megragadta, és ezzel már kezdett fordulni oldalra gyorsan, ha Tess nem mozog vele, vagy szabadul ki, akkor mindenképp minimum a térdre fog kiugrani és kitörni, rosszabb esetben pedig a teljes lába és csípője is lehetséges.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Csüt. 30 Aug. 2012, 15:04

~ Nah szépen vagyunk kisanyám... ~
Nem túl elégedetten és egyben nagyon boldogan konstatálom, hogy az ellenfelem is gyors, méghozzá eléggé. Egy részem dühös emiatt, a ragazdozó máris nyerni akar, a győzelem ízét érezni a szájában... ellenben a harcművész örül a lehetőségnek, hogy egy szép és végre kicsit izzasztó harcot fog tudni véghezvinni valakivel.
Azonban nincs időm rá, hogy győzelmi álmokat kergessek, vagy elégedett sóhajokat eregessek, mert Feral sem hagyja annyiban a dolgot és ő is nekiáll kezdeményezni.
Azért azt elégedetten veszem észre, hogy legalább valamiféle reakciót kiváltott belőle a normális embereknél csontrepesztő rugásom. Legalább így annyit már tudok, hogy nem teljesetlen érzéketlen. Aki pedig érez fájdalmat, azt le lehet győzni.
Amikor elkapja a lábam, akkor úgy döntök, hogy nagy butaság lenne rugdalózni, vagy próbálni elhúzni a lábam, mert akkor tőből tépné ki. A hosszú évek rutinja szinte magától indítja útnak a következő mozdulaton. A kezem megpróbálom letámasztani a földre, ahová érkeztem, a lábam pedig viheti magával, fordulok utána, mintha csak cigánykerekeznék, a kezeim támasztásával azonban meg tudom emelni a másik lábam is, aki hűséges barátként követi csapdába esett társát és ha viszi az egyik lábam, hát megy vele a másik is, amivel megpróbálom teljes erőből fejbe rúgni, hogy lehetőleg elengedje a foglyul ejtett testrészem. Ha nem sikerülne a rugás, akkor pedig megvárom hová viszi a lábam és csak követem, és felé próbálok rúgni egyet, belé nyomni gyakorlatilag azt a lábam, amit elkapott.

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 30 Aug. 2012, 16:23

Résztvevő: Tess Gordon

A közönség őrjöngött és Tess remek mozdulatot választott, hogy hagyta, hogy a nő vigye a lábát és ő alkalmazkodik ehhez. Feral már éppen mozdult volna úgy, hogy maga felett átlendítse a lányt és a másik oldalon vágja a földbe, amikor Tess mozdult. A következő pillanatban ellenfele elengedte a lábát hála annak, hogy sikerrel lett fejberúgni. A tömeg hangosan kezdett üvölteni bíztatva Tess-t, és a másik fele fütyült, akik értelemszerűen Feralnak szurkoltak. Feral a földre került és a másik láb már lendült felé, ami elől elgurult, így Tess csak a földet érte el, de a nő ekkor ragadta meg a lábát és rántotta ki azt, így most Tess került a földre, pontosan a másik nő mellé. hasonlóan nagy öröm tört ki a közönségnél és a bíró is odébb mozdult, nehogy őt találják el. Feral macska módjára fújt a ellenfele felé és egy villámgyors mozdulattal vágott könyökkel Tess arca irányába.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Pént. 31 Aug. 2012, 13:02

Van valami ősi vadállatias őrjöngés abban, amire a közönség ilyenkor képes. Szinte éreztem magam alatt az aréna homokját és a szemembe tűző itáliai napfényt.... Soha nem értettem ezt a hihetetlen vérszomjat, ami az emberekben rejtőzött. Persze nem azt mondom, hogy én egy szende kis bárányka voltam, de akkor sem vágytam folyamatosan arra, hogy legalább bámulhassam, ahogy más emberek szarrá verik egymást.
~ Habár nekem aztán mindegy, csak pénzem lesz az ő őrjöngésükből... ~

Azonban nem hagytam, hogy a közönség elterelje a figyelmem, nekem mos Feral volt a világ, az univerzum egyetlen rusnya macskaszerű lényre szűkült be.
Végigrohant rajtam az öröm, amikor sikerült a mozdulatom, azonban ellenfelem ismét bizonyította hozzáértését és rátermettségét, mert hamarosan és is a földön landoltam nem is olyan messze a macskától. Amint a hátam földet ért, az esést közben a kezemmel tompítottam kissé. Többször estem már edzések alkalmával, minthogy leültem volna, szóval az esés soha nem okozott gondot, inkább az, hogy nem akartam így kapjon el az ellenfél. Ezért azonnal, amint földet érek, szinte meglovagolva a közönség őrjöngését egy gyors hátra bukfenccel talpra is állok, vagy ha nincs ennyi időm, akkor maradok úgy kissé összegörnyedve, ahogy a bukfencből talpra guggolva megérkezek.
Amint pedig rálátok az ellenfelemre, hogyha elér hozzám a támadása, akkor megpróbálom elütni, elvezetni szoktam inkább a támadást, az hogy beálljak elé hülyeség. Ha pedig nem ér el addig, akkor én nyúlok ki felé és próbálom elkapni, majd megrántani a karját, amivel ütött, tovább víve az ő lendületét így kiugrasztani a karját.

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Pént. 31 Aug. 2012, 13:55

Résztvevő: Tess Gordon

Feral bedőlt a cselnek és hagyta, hogy Tess elvezesse a karját, ám amikor a lány kiugrasztotta, akkor már látszott, hogy mindez csak csel lehetett. Hangosan mordult fel a fájdalomra a közönség is felhördült, ahogyan valószínűleg ők is átélték mindezt, mert ebben a pillanatban a szabad kezével a nő Tess felé kapott és mélyen karmolta végig a karját, amiből a vér a földre kezdett csöpögni, igencsak fájt és valószínűleg izmokat és szalagokat is ért, így csak részlegesen tudja használni ezeket a lány. Ezzel a kezével még ellökte Tess-t magától, majd ő maga is felpattant. Visszaugrasztotta a karját egy mozdulattal, amitől fájdalmasan kiáltott fel és megtántorodott, a karja a visszaugrasztás miatt kissé élettelenül lógott Tess is sértett szalagokat és izmokat, így Feral sem tudja már használni rendesen a sérült karját.
A bíró ekkor intett, hogy a két nő menjen kissé szét egymástól, ahogyan a menetek szoktak a boksz esetében is lenni. A két „edző” futott be, hogy összeszedje a két lányt, ha Tess kérte, akkor gyorsan bekötötték a karját, Feral-nak pedig némileg rögzítették. Körülbelül két perc telik ez mindezzel, amikor a szünetnek vége.
- Folytatás! – mondta a bíró.
A két lány folytathatta a harcot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Vas. 02 Szept. 2012, 20:30

Először egy pillanatra felvillan bennem az öröm, amikor meghallom a roppanást, és végigáramlik rajtam a győzelmi mámor. Azonban nem volt elég elsöprő erejű a támadás, úgy tűnik, vagy az ellenfelem bírja meglepően jól a fájdalmat... Minden esetre a támadást ő maga is befejezi, méghozzá a kis drága a karmait használja persze.
Ingerülten felmordulok, amikor a karmai a húsomba vájnak, és a morgásba fájdalmas kiáltás is vegyül. Már megtanultam valamennyire elviselni a fájdalmat, így nem esek pánikba és kucorodom össze a karom körül zokogva, de azért pokolian fáj a sérülés...
~ Te mocsok macska, ezért még kapsz.... ~

Továbbra is elismerést érdemel az ügyessége, de ennek ellenére el akarom verni, méghozzá nagyon... Amikor ellök és hátra ugrik, szinte azonnal ugranék is utána, dühből folytatva a támadást, ám sajnálatos módon hamarabb leintenek, minthogy megtehetném.
Biccentek a felajánlásra, mire bekötik a karom. Jobb ha nem vérezem össze a tatamit, ráadásul talán nem nyílik még jobban szét az a fránya seb, a kötés legalább egyben tartja kicsit. Gyorsabban gyógyulok egy átlagos embernél, annak ellenére ez a sérülés tudom, hogy mocskosul fog fájni még később is...
A kis szünet alatt végig szemmel tatom az ellenfelem és árgus szemmel kísérem minden mozdulatát. szinte már kicsattanok a harci vágytól, amikor végre meghallom a bűvös "folytatás" szót. A szám halovány mosolyra húzódik amikor visszalépek a harcba. Határozottan élvezem a harcot, jó az ellenfél, és ezáltal jó a harc is.
Az előbb hagytam, hogy ő nyissa a harcot, de most én kezdeményezek. Amilyen gyorsan csak tudok előtte termek és megindítok egy támadást a gyomra felé, aztán ha azt védi, illetve szinte egy időben a másik támadással a sérült kezemmel az arcát becélozva próbálom bevinni a valódi ütésem. Tudom, hogy fájni fog, de reménykedek benne, hogy a sérült kezével annyira nem fogja tudni védeni, vagy ha igen, hát legalább benne nagyobb kár lesz. Ha mégse sikerülne valamiért az ép kezemmel hárítom a viszont támadásokat.

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Szept. 2012, 11:37

Résztvevő: Tess Gordon

Tess támadott újra mielőtt a másik megtehette volna, láthatóan Feralnak voltak nagyobb fájdalmai és emiatt a gyorsaságából is vesztett. Bevette a cselt és így önkéntelenül is a sérült karjával védekezett a gyomra irányában, egy újabb reccsenést lehetett hallani és a nő felüvöltött fájdalmában. A következő fájdalom Tess karját érte, ahogyan megütötte a nő arcát, aki a földre került zihálva. Ekkor látszott meg, hogy amikor Feral védekezett Tess a sérült karjának könyökét találta el, ami természetellenes szögben állt mostanra. Látszott, hogy véletlenül a lány kitörte ellenfele könyökét. Az nem támadott csak felemelte az ép kezét jelezve, hogy feladja a harcot.
- Jól harcoltál – morgott a fájdalom miatt, de a hangjában elismerés volt.
A bíró ekkor lép oda Tess-hez és emelte fel a karját a levegőbe, hogy ő a győztes. A tömeg neki szurkoló feje hangos éljenzésbe kezdett, tapsoltak, fütyültek elégedetten és bíztatták a lányt. Két ápoló és egy orvos, rögtönzött bunyós dokik lesegítették a sérültet a ringből. Ha Tess is kimegy, akkor a következő bunyós páros már ment is fel és őt pedig kifizeti a főnöke. 300 dollárt kapott a mostani harcért*. Ahogyan a főnöke otthagyta egy cigarettázó, rövid szőke hajú, bőrkabátos fickó lépett oda hozzá.
Black Panther Club 2477593-screen_shot_2012_07_18_at_10.37.46_pm
- Láttalak bunyózni, remek harcos vagy – mondta. – Csak ahogyan látom alulfizetnek… van időd beszélni?

Black Panther Club 00120

* adatlapra felírhatod.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Szer. 05 Szept. 2012, 16:52

A cselem most úgy tűnt sikerül, legalábbis Feral kiáltása alapján végre jó úton indultam el... illetve több is történt, habár erre szinte csak akkor döbbentem rá, amikor az ellenfelem felemelte a kezét feladva a harcot.
Egy részem örült, amiért én nyertem, a győzelem mámora szokás szerint szétáradt bennem, egy másik részem viszont egy kicsit csalódott volt, hogy vége a harcnak, hogy a játékot már lejátszottuk és nincs tovább, egyenlőre csak ennyit kaptam belőle.
Az józanított ki egy kicsit, amikor meghallottam a szavait. Én is biccentettem felé megköszönve az elismerést, majd viszonoztam, egyrészt mert így illett, de főleg azért, mert megérdemelte.
- Köszönöm, te is remek voltál.
Ennél többet azonban nem tudtam beszélni a remek ellenféllel, mert jött a bíró és máris a közönség felé fordultam. Amikor a levegőbe emelte a kezem visszatért a harci mámor és a győzelem öröme és ragyogó mosollyal integettem a "vérszomjas" tömegnek. A biztatás és éljenzés jól esett, ahogy mindenkinek, majdnem olyan jó volt, mint maga a harc... nah jó, csak majdnem olyan jó.
Amint lesétáltam a tatamiról, a főnök hamarosan hozzám csapódott, láttam a sugárzó fején, hogy nagyon meg van elégedve a győzelmemmel, ha pontos akarok lenni, úgy vigyorgott, ahogy kisgyerek amikor meglátja a karácsonyi ajándékát. Tudtam ő jelentősen többet keres ezzel az egésszel, mint én, de mivel úgy imádta a pénzt, mint én a harcot, ezért nem igazán nyafogtam ezért, nekem nem az üzleti oldal volt a mérvadó, habár jól jött ez a kis kiegészítés az autószerelés mellett, az biztos.
Éppen felkaptam a kabátom, zsebre vágtam a 300 dollárt, majd indultam volna haza egy kis fagylalttal ünnepelve a győzelmet, amikor a különös fickó odaállított elém. Kissé oldalra biccentettem a fejem a szavaira, ahogy talán egy kutya vagy farkas tenné és érdeklődve figyeltem. Azonban mivel úgysem sokat találkoztam emberekkel mostanság, meg érdekelt mit fog mondani és mára úgysem volt már más dolgom, mivel a bunyó miatt szabadnapot vettem ki, így rábólintottam a dologra.
- Köszönöm, örülök, hogy így gondolod. A harc meg soha nem volt egy egyetemi állás, de valameddig kitart majd. Amúgy persze, ráérek ma, szóval szívesen meghallgatlak. - mondtam érdeklődve figyelve őt. Ha megindult követtem, vagy vártam, hogy elmondja, hol szeretne beszélni, meg főleg azt, hogy miről.

//Oké, fölírtam, köszi. Smile//

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 06 Szept. 2012, 00:04

Résztvevő: Tess Gordon

- Mit iszol? – kérdezte.
Ha Tess megmondja, akkor rendelt neki egyet abból, saját magának pedig egy korsó csapolt sört. Itt a bárban ment kissé odébb, a hátsó részekre, ahol aztán egy bokszba ült le az egyik oldalra, hagyta, hogy a lány a másikba tegye. Alighogy leül a páros az egyik pincérnő meg is érkezik a kért italokkal. A fickó egyből ki is fizeti neki a sajátját, vagy mindkettőt és még borravalót is ad a nőnek. Belekortyolt a gyöngyöző sörbe és csak azok után szólalt meg, hogy a pincér távolabb ért és senki sem volt a közelben.
- Leon vagyok – mutatkozott be végül. – A főnököm megbízásából vagyok itt, a neve Dis. Minden bizonnyal hallottál már róla.
Valóban Tess már hallott róla, alvilági és főleg bunyós körökben volt közismert a neve és a görögjeinek, hogy minőségi bunyókat szervez a Pokol konyháján Bronxban. A legjobbak és csakis a legjobbak azok, akik ott fel szoktak lépni az ő szervezésükben és a lány hallotta azt is, hogy nem kevés pénzeket szoktak nála akasztani a bunyósok is. És persze, hogy állati nehéz hozzájuk bejutni, mert csak a legjobbakat akarják.
- Nem szeretek kertelni, azt akarja, hogy lépj be hozzánk és legyél a mi bunyósunk. Annyit kereshetsz, hogy a bunyókkal, hogy rendesen meg tudsz vele élni. De ha ez nem elég, akkor még legális munkát is tudunk biztosítani a közeli kaszinóban, amit csak akarsz, szerelő, esetleg testőr. Az ne zavarjon, hogy épp démonok rohangásznak a városban, minket azok is elkerültek. Érdekelne?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Csüt. 06 Szept. 2012, 16:10

- Egy forró csokit. - vágtam rá. Az emberek többnyire ilyenkor szoktak hülyének nézni, de ez már elég régóta nem érdekelt. Alkoholt nem ittam, mert az elködösíti az elmét és rontja a fizikális képességeimet, ezáltal a harcban is gyengébb leszek tőle. A cukorpótlásra és a napi édességadagomra viszont alapból szükségem volt. Habár nem voltam biztos benne, fogok itt ilyet kapni, de ha nem lenne, akkor mást nem kérek, maximum egy pohár vizet.
Aztán szépen leülök vele szemben, ott ahová vezet, elvégre most az ő köre jött el. Ha kifizeti az én italom is, nem fogok ugrálni, nem vagyok én harcos feminista, és vegyük úgy, ez a fogadóórám ára. Különben is a ha adnak vedd el, ha ütnek üss vissza elv szerint élem az életem.
Azonban amikor beszélni kezd, hirtelen az italom is érdektelen lesz, sőt úgy minden más is, amikor meghallom, miért keresett meg. Az bemutatkozására biccentek, de nem szólalok meg, mert nem akarom félbe szakítani.
Amikor végez egy percet csak csöndben ücsörgök, és elmélkedek a dolgon. Természetesen el akarom fogadni, ennél jobb lehetőséget ritkán kap az ember, azonban egy enyhe gyanakvás ott fészkel bennem, azóta mindenre és mindenkire gyanakszom, amióta azok a különös alakok elkapták a nevelőapám, amióta ide kellett menekülnöm.... Végül amikor nagyjából rendszereztem a gondolataim, akkor válaszolok, szépen nyugodtan és megfontoltam, mintha nem lenne akkora jelentősége a dolognak, mint amekkora valójában van.
- Természetesen érdekelne. Nagyon megtisztelő az ajánlat, habár bevallom meglepődtem, amiért megkerestek, pont engem, de nem mondom azt, hogy nem hízeleg nekem a dolog.... - tartok egy rövid hatásszünetet, majd még kérdezősködök egy kicsit.
- Viszont azt esetleg megkérdezhetném, hogy ha vállalom, akkor hol fogok lakni? Mármint Jersey-ből annyira nem lenne egyszerű mindig bejárni.... Meg még esetleg arról érdeklődhetnék, hogy a démonok hogyhogy elkerülnek titeket? Mármint ne haragudj, de nem tűntek túl békésnek az alapján, amiket hallottam róluk.

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Szept. 2012, 12:02

Résztvevő: Tess Gordon

A férfi arcán semmi sem jelent meg arra, hogy a lány forró csokit kért, csak egy halvány mosoly. De mindez nem lenéző, vagy ehhez hasonló, csak egy kedves gesztus. Alighogy a lány feltette a kérdéseket a férfi máris szólásra nyitotta a száját, úgy tűnt, hogy máris voltak válaszai ezekre. Mivel nem gondolta át őket, valószínűleg már a válaszokkal érkezhetett ide, hogy mindenképp meggyőzze Tesst, hogy fogadja el az állást.
- Vannak a környéken kiadó lakások, meg olyanok, amiket meg lehet venni – kezdte. – Ezenfelül, amíg ezt nem sikerül elintézni, a kaszinóban az egyik vendégszobában is elalhat.
A következő kérdéseken pedig egy újabb, ezúttal titokzatos mosoly jelent meg az arcán.
- Megvannak a megfelelő embereink ehhez – mondta elégedetten. – Azok a démonok amióta kivertük őket a környékről, nem igen mernek a közelbe jönni. Nem olyan vészesek, a legnagyobb előnyük az, hogy nagy számban vannak jelen és nem számítanak ellenállásra. Nos, nálunk megkapták. Nem kell aggódnia, nem fognak visszajönni, annál gyávábbak.
Itt most ő is kivárt néhány másodperc hatásszünetet.
- Remélem mindez meggyőző volt az ön számára, ha igen és elfogadja a meghívást és a munkát, még ma beviszem a városba, egy biztonságos útvonalon.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Vas. 09 Szept. 2012, 20:51

~ Hmmm szint túl szép, hogy igaz legyen.... ~
Bevallom, az enyhe gyanú még mindig ott fészkelt a fejemben. Nem tehettem róla, amióta menekülnöm kellett LA-ből, azóta egyszerűen képtelen voltam akárkire is gyanakvás nélkül nézni. Azonban ez a férfi őszintének tűnt, sőt olyan munkát ajánlott, amire legmerészebb álmaimban sem mertem volna gondolni...
~ Akkor meg ne kételkedj, hanem fogadd el és örülj a fejednek!!! ~

Gondolatban fejbe vágtam magamat, majd biccentettem egyet. Nem tudom mennyire tűntem magabiztosnak, de legalább a folyamatosan kétkedő kisördögöt bezártam nagyon mélyre.
- Nos rendben. Maga meglehetősen meggyőző, és minden remekül hangzik. Ezek alapján úgy gondolom nem is illenék visszautasítani egy ilyen remek ajánlatot. - mosolyodok el. Kissé talán sápatag, de azért nem olyan rossz.
Majd érdeklődve félrebiccentem a fejem.
- Még ma? Mármint rendben, végül is nincs semmi dolgom, csak meglepő. A lakásomhoz a cuccaimért még vissza tudunk ugrani előtte, vagy sietünk? Igazából nem muszáj visszamennem, nincs túl sok személyes értékem, viszont ha sietünk megérdeklődném, hogy miért? És azt hiszem, ha hamarosan már indulunk is, akkor nem lesz túl sok időm lakást keresni, úgyhogy akkor élnék a felajánlott vendégszoba lehetőségével.
Kíváncsian néztem rá, hogy vajon mit válaszol. Már nem kétkedő, inkább érdeklődő voltam. Bevallom egy kicsit a szúra az oldalam, hogy mi ez az egész. Mármint persze, egy munka, de szinte már-már varázslatos volt az egész, mármint a hirtelen csodálatos munka, meg minden egyéb...
~ De úgyis kiderül hamarosan mi ez az egész... legkésőbb a démonok városában... ~

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 10 Szept. 2012, 10:17

Résztvevő: Tess Gordon

- Még ma – bólintott Leon. – Szerettem volna még a lehető leghamarabb hazajutni és nem várakozni tovább.
Egy pillanatra elgondolkodott.
- Még elemhetünk, úgyis autóval vagyok, abba pedig valószínűleg minden belefér, amit hozni akar. Egyébként semmi, csak hajóval megyünk be, és nincs kedvem még több pénzt fizetni a járőröző zsernyákoknak és SHIELD ügynököknek, hogy ne vegyék észre, hogy miket viszek be a városba.
Elvigyorodott egy pillanatra, tiszta tökéletes és profi vigyor volt. Így Tess nem tudta eldönteni, hogy most blöfföl-e a férfi, vagy az igazat mondja, mert mindkettő igencsak lehetséges volt. Még kiitta a sörét és felkelt a helyről. Elindult kifelé, ő ment elől, hogy utat törjön kettejüknek. Odakint egy fekete terepjáróhoz ment oda és még kinyitotta Tess-nek az ajtót. Ha a lány beült, akkor ő is.
- Mondja a címet – nézett rá a férfi.
Ha a lány megmondja, akkor elhajt arra a helyre, ahova menniük kell és a megérkezés után még azt is felajánlja, hogy segít cipekedni, ha kell segítség.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Tess Gordon Szer. 12 Szept. 2012, 19:35

- Nos rendben, akkor nem is húzom tovább az időt.
Kissé elmosolyodok. Szépen mélyre elástam a gyanakvásom, mert az régen rossz, ha így állok hozzá valamihez, és csak élvezem a remek melót, és a vele járó új életet, ami talán éppen most vette kezdetét.
- Persze, bőven bele fogok férfi, nem igazán sok cuccot hozam magammal. Igazából nélkülük is meglennék, de örülök neki, ha be tudunk ugrani érte.
~ Meg mondjuk a főbérlőmnek se ártana megmondani, hogy mostantól kiadhatja másnak a lakást... hmm... ~

A vigyorára egy kissé felvonom a szemöldökömet, de mást nem igen reagálok a dologra... Ez a fickó olyan pókerarc, hogy kezdem szégyellni magam a rosszul uralt mimikám miatt.
Amikor felállt követem én is, vetve még egy barátságos búcsúpillantást az bögrémre, megjegyezve magamban, hogy errefelé egész jó forró csokit készítenek. Habár van egy olyan érzésem nem mostanság fogok visszatérni ide, de azért amit ki kell mondani, azt ki kell mondani.
Követem a férfit a tömegben, habár jómagam sem vagyok éppen kis termetű törékeny hölgyike, de ha már így utat tört nekem, hát nem fogom visszautasítani a rögtönzött buldózerem.
Amikor kiérünk a fekete terepjáróhoz enyhén felhúzom a szemöldököm egy afféle: ez most komoly? pillantást vetve a tulajra, de szóban nem mondok semmit, hamar be is ülök és megadom neki a címem.
A felajánlott cipekedést a lehető legudvariasabban visszautasítom, mert a körülbelül egy sporttáskányi cuccomat bőven elbírom én is. Azért persze behívom, megkérdem kér-e vizet, mert egyenlőre ennyi van otthon, de azért mégis csak kötelességei vannak még egy magamfajta szerencsétlen házigazdának is. Elmondom még a házinéninek is, hogy valószínűleg nem nagyon jövök már erre többet, aztán beülök ismét a kocsiba, ha vezetőmnek nincs még más felvetése és a táskám szorongatva készen állok a nagy utazásra.
~ Nah Lassie úton hazafelé! De mindenképp úton... ~

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Thorhalla Szer. 12 Szept. 2012, 20:39

Résztvevő: Tess Gordon

Mikor a lány nem kér a cipekedés segítéséből, akkor a férfi inkább lent marad az autóban, amíg Tess odafent pakol és elrendezi az ügyeit. A néni nagyon sajnálta, hogy elmegy Tess innen, mert már kezdte megkedvelni, de nem igen tudott mit tenni ez ellen. Csak annyit, hogy megkérte, ha erre jár, akkor nyugodtan ugorjon be és nézzen be, mert itt örömmel fogják látni. Ritka az ennyire kedves házigazda ebben az időben. Ahogyan a lány beszállt újra a kocsiba Leon el is indult a kocsival. Mivel Tess eléggé ismerte erre már a környéket hamar rájött, hogy nem északnyugatnak indultak, amerre eljuthatnak a Washington hídhoz, hanem déli irányba, amerre Cape May felé. Ahogyan ráfordult a főútra meg is szólalt.
- A Cape May-i kikötőbe megyünk, onnan megyünk majd New Yorkba – mondta. – Mondjon magáról pár szót, ne üljünk csendben. Jelenleg annyit tudok magáról, hogy jól verekszik és szereti a forró csokit.
Végül beszélgetéssel, vagy anélkül úgy fél óra kocsikázás után megérkeznek a kikötőbe egy kisebb jachthoz.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Panther Club Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Panther Club Empty Re: Black Panther Club

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.