Serena és Namor szobája

Go down

Serena és Namor szobája Empty Serena és Namor szobája

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 08 Aug. 2011, 10:32

Az eredeti topic

Ezt a szobát használja Serena immáron évek óta. Egy nagy franciaágy található a szobában, néhány szekrény, benne ruhákkal, a helységből egy nagyobb fürdőszoba is nyílik még. Néhány könyvespolc is helyet kapott a szobában, amiket a lány olvas szívesen és több helyen kisebb-nagyobb plüss állatok is szétszórva hevernek. Viszonylag nagy helység, kellemesen tágas és világos maga a helység, egy fürdőszoba is nyílik belőle, illetve egy gyerekszoba is, ahol Namor lakik Puppy-val.


A hozzászólást Serena Davidson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 02 Nov. 2012, 10:25-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Namor szobája 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Serena és Namor szobája Empty Re: Serena és Namor szobája

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 21 Okt. 2011, 21:30

//Előzmény: Azareus szobája//

Végül a lépcsőfordulóban megálltam és mégsem mentem le a földszintre, hanem visszafordultam és a saját szobámig meg sem álltam. Én is fáradt voltam, sok volt ez a mai nap és hosszú. Így egy kis pihenés nekem sem ártott, a lányom és a fiam együtt játszottak az óvodában, ha valakinek szüksége volt rám, akkor pedig úgyis szól majd. Bent még lezuhanyoztam és átöltöztem, majd a varrókészletemet vettem kézbe és beülve az egyik fotelbe, komolyzenét hallgatva kezdtem valamin dolgozni. Még nem tudtam, hogy plüss lesz-e, vagy netalán valamilyen ruha. Még nem tudtam, bár leginkább örültem a hirtelen jött kis szabadidőmnek. Az idejét nem tudtam, hogy mikor is tudtam utoljára csak így leülni és varrogatni anélkül, hogy valami mást ne kellett volna megcsinálnom.
Végül akkor keltem fel a helyemről, amikor odalentről beszélgetés zaját hallottam meg, Donald-ot láttam meg, ahogyan bekísér egy lányt, de a háttérben egy másikat is láttam, akivel senki sem foglalkozott. Letettem a holmimat és elindultam, hogy behozzam a lányt.

//Folytatás: A kúria előtti terület//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Namor szobája 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Serena és Namor szobája Empty Re: Serena és Namor szobája

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 18 Dec. 2012, 11:08

//Előzmény: Konyha//

Visszafelé a szobámba még benéztem az óvodába is, Sweety vigyázott a gyerekekre, a fiamra is, akik éppen valamilyen Star Warsos dologról beszélgettek egymással, így nem volt szívem megzavarni őket, csak csendben távoztam. Benyitva a szobámba végre a megszokott biztonság fogadott. Itt laktam amióta a kúriában voltam, hosszú-hosszú évek óta, nem sokkal a „bukás” utántól, amióta Namor is nálam volt. óvatosan vettem le a felsőmet, még mindig nagyon fájt attól, hogy a seb már szépen gyógyult. Egy kényelmes bő pólót és pulóvert vettem fel, a nadrág helyett pedig egy melegítőnadrágot. A professzionális igazgatóhelyettesből átmegyek egyszerű otthonülő kamasszá, egyetemistává. Még lényegében annak kellett volna lennem az orvosin, de hála a másik életnek és annak, hogy Hank itt volt korábban tudtam elvégezni, így már minden időmet itt el tudtam tölteni az iskolában. Óvatosan feküdtem le az ágyamra, az oroszlán is rögtön megjelent az ágy alól és dorombolva feküdt le a közelemben. Nem szoktam szinte soha sem tévét nézni, de most álmos voltam, így egy régi 1990-es évekbeli romantikus filmet tettem be lejátszóba, majd azt kezdtem el nézni a tévén. Furcsa volt, hogy az egész napom csak pihenésből áll és nem másból, nem is tudom, hogy mikor volt ilyen utoljára.

//Folytatás: Morsus háló//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Namor szobája 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Serena és Namor szobája Empty Re: Serena és Namor szobája

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 10 Feb. 2014, 11:39

//Előzmény: Boston//

A Bostoni utazás közel sem olyan eredménnyel zárult, mint hittem volna. Igaz van egy új telepata tanárunk, aki az öltözködése ellenére is keményen kézzel tudja fogni a diákokat és a kis szigor, amit Ms. Frosttól kapnak rájuk fért. Zack volt a nem várt része, egyik Zack sem. A megannyi alternatív énem ismerete miatt, ahogyan a gyerekek miatt is a létezését hamar sikerült elfogadnom és remek fiú volt, legalább is amennyire sikerült őt máris megismernem. Ami pedig a másik Zack-et illeti, nagyon reméltem, hogy megtaláljuk a módját annak, hogy megszabadítsuk attól a démontól és újra saját maga legyen. Boston után itthon legalább némileg nyugodtabb idő és élet fogadott, itt volt a fiam, vagyis most már fiaim és a lányom is, mindez gyönyörű idill lett volna, ha ketten belőlük nem inkább a testvéreimnek néztek volna ki, mintsem tényleg a gyermekeimnek. Ezen kellemesen tudtam mindig is mosolyogni. A diákok csak kicsit szedték szét az iskolát a bál alatt, most pedig hamarosan február és valentin nap. Nekem pedig a vizsgámra kellett tanulnom, hogy végre valahára a szakorvosit letegyem. Biztos voltam abban, hogy Hanknek hatalmas örömet fog okozni, hogy végre tényleg rendes orvos lesz belőlem, aki már nélküle is nyithatna praxist, ha szeretnék. Nem akartam ezzel a lehetőséggel élni, igaz csábító volt, hogy menjek rendes kórházba sürgősségi szakorvosnak, de visszautasítottam, nekem a diákokra kellett vigyáznom és felügyelnem, ahogyan ott volt az X-men is. Szerettem tanár lenni és itt is amilyenek voltak a diákok nyugodtan tudtam használni a szakorvosi képesítésemet, mint iskola orvos. Talán egyszer, ha beleunok a tanári létbe, akkor tényleg elmegyek valamelyik városi kórházba, de annak még nem volt itt az ideje. Még nem, még sok más teendőm volt hátra.

//Folytatás: Kert és erdő a birtok körül//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Serena és Namor szobája 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Serena és Namor szobája Empty Re: Serena és Namor szobája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.