Astro pláza

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Astro pláza Empty Astro pláza

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 13:29

A Times Square-n található harminc emeletes pláza.
Astro pláza 902724-Large-one-astor-plaza

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Astro pláza Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 25 Nov. 2017, 00:00

s


Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet és


Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2017. november 29 (szerda)

” A karácsony a csodák időszaka, ilyenkor minden lehetségesnek tűnik.”
- A semmi közepén c. film

Astro pláza 00120

~ Déli sark: Mr. és Mrs. Claus háza ~
A télapó, a felsége, a rénszarvasok és az elfek, mint minden évben a karácsony közeledtével most is, mint mindig igencsak elfoglaltak voltak. Télapó a mutáns képességét latba vetve tudta meg, hogy melyik ember volt jó, illetve rossz az évben, hogy ennek megfelelően kioszthassa majd az ajándékokat szenteste éjjelén 25-re virradóan.
A fárasztó nap után Mr. és Mrs. Claus késő este feküdtek le aludni. Mind a kettejüket hamar elnyomta az álom. Mrs. Claus álma nyugodt és békés volt, a férjéről a Télapóról mindez nem volt elmondható. Forgolódott, rosszakat álmodott, mígnem egy hatalmas trónterembe érkezett, ahol egy trónon egy alak ült.
- Ki, vagy mi vagy te? – kérdezte Télapó.
A másik nem felelt, egy pillanat alatt ott termett a másik előtt és belenyúlt az asztráltestébe, egyenesen a szívét markolta meg, ami az érintéstől azonnal feketévé változott.
- Ez az emberiség utolsó karácsonya, menj és tedd emlékezetessé! – mondta Rémálom.
Az egész végén felnevetett, a nevetésre pedig Mr. Claus felébredt, amint a szemei kinyíltak vörösen villantak meg, rezignáltan, már-már gépiesen kelt fel az ágyból, öltözött fel, majd elteleportált, kitudja, hogy hova…

~ New York ~
2028. december 23. szombat este 18:00
Aláfestő zene

Igazi karácsonyi hangulat volt New Yorkban, egy nap volt csupán szentestéig és az utóbbi napokban közel fél méteres hó esett, ahogyan most is esett. A következő napokra igencsak hűvös időt jósoltak a meteorológusok, így minden adott volt egy újabb fehér karácsonyra.
De most még egy nap volt mindaddig, így aki még nem tudott bevásárolni az utolsó rohamra indult, vagy éppen csak kikapcsolódni jött ide. Mint minden évben most is felállították a hatalmas karácsonyfát a pláza előtt, megannyi árus volt kint, akik nem csak árukat, de forró italokat, vagy meleg kalácsokat is árultak az átfagyott vásárlóknak. Az aláfestő zene már hetek óta végtelenített karácsonyi dalokból állt.
A rendőrség most eléggé hiányosan volt kint, hiszen a több száz halott rendőrt nem volt olyan könnyű pótolni, helyette több drone-t csoportosítottak át a város más részeiről. Mint általában amerikában itt is volt a karácsonyi vásár szélén a parkban műjégpálya felállítva a korcsolya szerelmeseinek és nem messze tőle még egy színpad is volt ott most éppen jelmezes előadás ment, Jézus születésével kapcsolatban.
Minden nyugodt békés volt itt a környéken ahhoz, hogy mindenki remekül érezhesse magát.

A helyszín.
Astro pláza 63MC6Xt
Astro pláza KSZuRwe

//Sorrend nincs, felszereléslistát kérek és azt is írjátok fel, amit extrában kellett írnotok. (faj+kaszt+fegyver)
Dátumban kissé előrébb vagyunk most mint ami alapból van, hogy ünnepibb legyen a hangulat.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Emily Johanson Szomb. 25 Nov. 2017, 04:19

Dr. Emily Johanson
Tudós/Orvos
“Sometimes I think I must have a Guardian Idiot.
A little invisible spirit just behind my shoulder, looking out for me
...only he's an imbecile.”
Az ünnepek elég nagy felfordulást okoztak a napi rutinomban. Vagyis miután befejeződött a munkaidőm és mielőtt hazaértem volna el kellett mennem vásárolni, mielőtt a boltok bezártak volna. Ilyenkor jöttem rá, hogy sok barátom, sok jó munkatársam van, és hogy ilyenkor nagy a népsűrűség a boltokban, úgyhogy a második vagy harmadik eset után, már a képességeim okán vett speciális ruhát, a hétköznapi cuccaim alatt hordtam, és a sokkoló is állandó jelleggel nálam volt. Eléggé hihetetlen, hogy még mindig nem tudtam legyűrni a tömegiszonyomat, de legalább nem olyan súlyos, hogy ne tudnék az emberek közé menni egyáltalán. Csupán rendkívül kényelmetlenül érzem magam.
Egy nappal szenteste előtt úgy döntöttem, hogy erőt veszek magamon és ellátogatok a new york-i karácsonyi vásárra. A forgalom kegyetlen volt, és néhány blokkal odébb kaptam parkolóhelyet, így még egy kisebb sétámba került amíg elértem a helyet. Elég sok bátorságot kellett gyűjtenem ahhoz, hogy be merjek menni az emberek közé, de szerencsére csak a minimális felszerelés volt nálam, sokkoló, telefon és iratok, így amiatt sem kellett aggódjak, hogy a táskámat ellopják vagy abból bármit. Igyekeztem azokat a helyeket keresni ahol minél kevesebb ember van, vagy éppen a legnyugisabb, esetleg rendőr vagy hasonló dolog van a közelben. Így sokkal nagyobb biztonságban éreztem magam. Közben azt is igyekeztem figyelni, hogy valami ismerőst látok-e, és ha igen akkor igyekeztem arrafelé orientálódni. Többségben az erő, vagy mifene.


Küldetés infók:
Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek, Foglalkozási előnyök:


_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 26 Nov. 2017, 16:10

Sam talán gyerekkorában még odavolt a karácsonyért és a többi csilingelő, illatos nevetéstől hangos dologért, de azóta sok minden történt vele. Számára Jézus egy űrlény aki le akarta igázni a bolygót és csodatevőnek tettette magát, de a zsidók megölték, hogy ők uralják a világot, a télapó meg egy véres kezű pap volt és a ruhája is azért piros mert annyi vért kiontott. Sokat tudna mesélni ezekről a dolgokról, de most mégis itt van. Maga sem tudja miért. Manapság egyre rosszabbul érzi magát. Folyton ideges, esténként nem tudja magát kipihenni és Ad'-el mindig mikor találkoznak csak összevesznek. Nagyon ki akarja már dobni azt a mihaszna ingyenélőt a lakásából. Mindegy. Most próbálja élvezni ezt az estét. Talán könnyebb lenne ha nem volna rohadt hideg, tömeg és sz@r zene. Mindegy. Ha talál valami standot ahol piát árulnak akkor odamegy és beáll a sorba. Idegesen megvakarja néha a fejét és néz a tömegbe.

küldetés infók:
ruházat:
felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Vas. 26 Nov. 2017, 21:10

Nem láttam még még egy olyan várost, ami olyan jól tud ünnepelni, mint mi New Orleansban, de a New Yorki karácsony talán kivételnek számít. Persze lehet, hogy csak a hó teszi, amiből életemben nem láttam annyit, mint az utóbbi években, amikor feljöttünk ide. Odahaza a fehér karácsony nem egy gyakori jelenség.
Ez csak átmeneti állapot. Sokáig a karácsony volt az az időszak, amikor mindannyian otthon voltunk a családból, tehát apám is biztosan visszajött Angliából, de amióta Evelyn egyetemista, inkább mind New Yorkba jövünk három napra. Vizsgaidőszak alatt semmiképpen sem engedheti meg magának, hogy a két város között ingázzon, főleg egy ilyen nehéz szak mellett. Szegény azóta már biztosan folyékonyan beszél latinul...
Engem viszonylag könnyen elengedtek. A gyakorlással egész jól haladtam, így egy (Kalfu számára tartott) utolsó szertartás végeztével hazamentem, és úgy tölthettem a karácsonyt, mintha semmi sem változott volna.



Amikor már eleget örültünk egymásnak, és volt egy pár szabad órám, ellátogattam a Times Square-en lévő karácsonyi vásárra. Elsősorban csak a hangulat miatt, de a biztonság kedvéért hoztam magammal pár dollárt. Miután körbenéztem végül a színdarabnál ragadtam le. Az utóbbi időben annyi vitát hallottam Jézusról, hogy már én sem tudtam hová tenni. 'Hivatalosan' semmi közünk hozzá, de egyesek ennek ellenére állítják, hogy Mózessel együtt ők voltak a valaha élt legnagyobb hoodoo mágusok. Ezt többnyire a csodáikkal magyarázták, amik valóban nagyon hasonlítanak a mi varázslatainkra, de... azért mégsem tartom valószínűnek. Hogyan találkoztak volna egyáltalán a loákkal? De ha mégis, akkor...
De igazán nem ezért jöttem ide. Hosszú idő után ez volt az első valódi vakációm, így nem akartam megrontani a voodooval. Nagyon szeretem csinálni, de annyira mégsem ünnepi hangulatú. Félretettem ezeket a gondolatokat, és próbáltam csak a megérkező bölcsekre figyelni.

Infók:

Felszerelés:
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Kedd 28 Nov. 2017, 15:58

Mindig is imádtam a karácsonyt, a meleg kalács illatát és forrócsoki ízét. Ilyenkor a Times Square varázslatosan fest. Mindenhol karácsonyi dalok szólnak, szakad a hó és világítanak a karácsonyi fények. Kár, hogy nem lehet egy évben többször is karácsony. Ilyenkor szeretem a lehető legtöbb időt itt tölteni. Ezúttal viszont nem csak ezért jöttem ide, hanem azért, mert idén én tartom a karácsonyi bulit, így szükségem van néhány dologra. Többek közt ajándékok a többieknek, forrócsoki, tojáslikőr és szeretném, ha az asztalra kerülne még egy sült pulyka is. Minden megteszek azért, hogy az idei buli felejthetetlen legyen, persze a jó értelemben. Ebben a hidegben el kéne a nagymama kötött sálja. A boltok előtt, gyerekek csúszkálnak a jégen. A korcsolya pályán szerelmes párok ölelkezve és gyerekek versenyezve siklanak végig. Egyszerűen csodálatos, valami katasztrófa kéne ahhoz, hogy elrontsa a jó kedvem. Be is megyek az első boltban, amit meglátok. Neki is állok a bevásárló listán szereplőket összegyűjteni, miközben a karácsonytól átszellemülve hallgatom a különféle téli dalokat.

Felszerelés:

Infó:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 29 Nov. 2017, 00:00



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2017. december 3. (vasárnap)

” A karácsony nem is igazi ünnep vastag hótakaró nélkül.”
- Fábián Janka

Astro pláza 00120

A „hőseink” mindegyike éppen mással volt elfoglalva, Aina az előadást nézte, Sam sorban állt forralt borért valószínűleg, Ben és társa éppen a bevásárlást intézte és Emily pedig ismerősöket keresett a tömegben.
Emily, ahogyan a tömegben járkált sikerült egy ismerős személyt kiszúrnia, aki nem volt más, mint Ben, aki éppen egy fűszeres előtt álldogált. A fiú és Shadow Wolf itt találtak megfelelő fűszereket a forrócsokiba és likőrhöz, illetve jó minőségű alapanyagokat is ezekhez és süteményekhez, ha azokat is akart volna sütni.
Sam közben sorra került az italosnál, ahol a forró teán át, a forró csokiig, forralt borig és egyéb más forralható alkoholos italig mindent lehetett kapni. Mindenből volt több féle ízesítésű is, így a férfi is megtalálhatta azt, amit szeretett.
Aina pedig tovább nézte az előadást, ahol ezekben a percekben zajlott a pajtás jelenet, amikor a bölcsek megérkeztek és meghozták az újszülött Jézusnak az ajándékaikat.

Minden teljesen nyugodt volt, amikor az égen egy villanás látszott, a többségnek az elmúlt évek eseményei alapján valószínűleg nem volt túl nagy meglepetés és ismeretlenség, hiszen egy egyszerű teleportációról volt, de abból is egy nagyon erős fajta. A démoninvázió óta nem lehetett ekkorát látni New York felett.
Nem sokkal később alig egy-két perc telhetett el, amikor többen izgatottan kiabálni kezdtek, hogy itt van a télapó, ő teleportált és efféle mondatok. Néhány zavartabb, ijedtebb is, hogy gépfegyvere van. Ha a társaság a hang irányába nézett, akkor mindannyian láthatták, ahogyan a télapó az egyik bódé tetején állt egy hatalmas gépfegyverrel a kezében…
Astro pláza IPnO9eV

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 30 Nov. 2017, 21:11

A sorban állás szörnyű. Ott van az, hogy emberek vesznek körül, hogy még nem te kerültél sorra és hogy a várakozástól még inkább vágysz arra a tetves dologra amiért sorba állsz. Márpedig ez Amerika az álmok és a remények országa ahol mindenki álmodik valamiről és a náci zsidók akik az országot irányítják és az elnököt is reménykednek, hogy meg is veszed, hogy a pénzedből a sátánista gyűléseiket és orgiáikat pénzeljék. Mindenesetre Sam is sorra került és vett is magának egy forralt bort aminek az illata már rég az orrába hatolt.
~Biztos valamit beletesznek, hogy a szagától még inkább megkívánd.~
Azt kortyolgatva sétálna tovább a bódék közt és nézelődne, de valami történik. Mert ez Amerika az álmok, a remények és a havonta történjen valami terrortámadás hazája. Sam egyből összébb szorítja a kezében a műanyagpoharat mire annak tartalma a kezére ömlik és erre az ír srác káromkodva az anyját szidva dobja el a poharat. Haragja persze hamar elszáll hisz olyasmi történik ami még őt is meglepi. A télapó áll egy gépfegyverrel az egyik bódé tetején. Ő nem is vár sokat. Egyből fedezéket keres és közben félrelök mindenkit, aki az útjába áll legyen az gyerek, öregasszony vagy akár terhes nő.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Emily Johanson Pént. 01 Dec. 2017, 00:06

Dr. Emily Johanson
Tudós/Orvos
“Sometimes I think I must have a Guardian Idiot.
A little invisible spirit just behind my shoulder, looking out for me
...only he's an imbecile.”
Hihetetlen volt a sok ember jelenléte, néhány másodperc alatt több arcot láttam, mint egész életemben. Na jó, ez lehet némileg túlzás, de határozottan így éreztem. Szerencsére ahogy a tekintetem egyik arcról a másikra ugrott, egy nem túl régi ismerőst láttam meg. Néhány hete találkoztam vele egy kávézóban, még a számát is megadta, bár ha most akarnám felhívni valószínűleg egyikünk sem hallana a másik szavaiból semmit. Erőt vettem magamon és elindultam az embertömegen át az ő irányába. Volt amikor egész könnyen tudtam haladni, és volt amikor szinte úsznom kellett az emberek között. A hideg futkosott a hátamon mindezek miatt. Végül sikerült eljutnom a közelébe, igaz majdnem egyenesen neki estem, de sikerült megtartanom az egyensúlyomat.
- Szia! Kellemes ünnepeket. - köszöntem rá és remélhetőleg ezzel egyúttal a frászt sem hoztam rá és még ott volt a kérdés, hogy megismer-e, bár igaz, hogy azért nem olyan rég találkoztunk, és nem hiszem, hogy sok zöld csaj van az ismeretségit körében, bár fogalmam sincs, hogy ilyen téren miket preferál egyáltalán.
A villanásra felkaptam a fejem, majd hamarosan az emberek hangja is kezdett jelentéssel bírni. A télapóról, teleportálásról beszéltek, majd hamarosan jöttek a zavaróbb dolgok is, hisz gépfegyvert is emlegettek. Nem sokat kellett várni, hogy kiderüljön, hogy nem valami viccről volt szó, mert egy télapó, vagy télapónak öltözött férfi volt egy hatalmas gépfegyverrel a kezébe.
- Fedezékbe! - Igyekeztem elkapni Ben kezét és a legközelebbi jól védett hely felé rángatni, vagy egyszerűen le a földre, hogy ne eshessen se neki, sem pedig nekem bajom. Elég veszélyes szituációban voltam ahhoz, hogy ne kockáztassam meg azt, hogy esetleg nem valami hülye attrakció az egész hanem valós és esetleg én, vagy ő megsérülhetne.


Küldetés infók:
Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek, Foglalkozási előnyök:


_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Pént. 01 Dec. 2017, 16:07

A legjobb fűszereket próbálom kiválasztani, többek közt fahéjat a forrócsokihoz és valami sósat a pulykához. Nem igazán férek hozzá a fűszerekhez a hatalmas tömeg miatt, de ezt már megszoktam. Miközben próbálok előre furakodni a vásárló emberek sokaságán, egy ismerős hang szólal meg a hátam mögül. Hátra pillantok és az ismerős hanghoz egy ismerős arc is társul.
- Emily! Örülök a találkozásnak. Kellemes ünnepeket neked is.
Hogy is felejthettem volna el a kávézást Emilyvel. Csodálatos élmény volt számomra, hiszen Emilyt igazán kedves lánynak ismertem meg. Mellesleg különösen boldog vagyok, hogy most találkoztunk, hiszen egyébként is jókedvemben vagyok. Úgy néz ki a karácsony tényleg varázslatos és összehozza az embereket. Nem sokára viszont az emberek a mikulásról kezdtek kiálltozni. Izgatottan fordítom fejem  a hangok irányában, hiszen a karácsony elmaradhatatlan kelléke a télapó. A látvány viszont illúzióromboló, kevés ennyire felháborító dolgot láttam életemben. Valaki mikulásnak öltözve próbálja tönkretenni mások karácsonyát és bemocskolja a télapó jó hírnevét. Mennyi rémálmot fog még ez okozni a gyerekeknek. El is indulnék, hogy kirángassam a jelmezéből azt az imposztort, de Emily megragadja a karomat és elránt maga felé. El is terülök egy fedezék mögött. Az esés nem volt túl kellemes, de túl teszem magam rajta. Sokkal inkább bosszant ez az idióta aki télapó jelmezben riogatja az embereket.

Felszerelés:

Infó:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Szomb. 02 Dec. 2017, 17:44

Az előadásban semmi rendkívüli nem volt, de szerintem pont ettől lett jó. Hiányzott már az ilyen. Egyedül a hideg zavart egy kicsit, ezért ahogy közeledett a darab vége, már toporogni kezdtem.
Valószínűleg még maradtam volna, de ekkor egy villanás töltötte be az eget, és nem sokkal később az emberek a mikulásról kezdtek beszélni. Én is odanéztem és... hát nem tudom. Eddig tetszett az egész rendezvény, de ezzel egy kicsit túl messzire mentek. Nem hiszem, hogy a gyerekeknek jót tenne a látvány.
Ahogy azonban tovább figyeltem, már nem voltam benne teljesen biztos, hogy a támadó terror-télapó is az előadás része. Az egyik bódé sarkához húzódtam és előkerestem a telefonomat. Egy ilyen fejleményt érdemes megörökíteni, amíg nem tűnt veszélyesnek, megpróbáltam felvenni a történteket. Persze azért felkészültem rá, hogy lehet, hogy be kell majd ugranom a kiválasztott bódé mögé. Történtek már errefelé vad dolgok. Ha ez a mikulás tényleg terrorista lenne, nem szeretném, hogy engem lőjön le először.

Infók:

Felszerelés:
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 03 Dec. 2017, 00:01



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2017. december 7. (csütörtök)

” Minden decemberben erővel próbálok emlékezni, hogy soha ne felejtsem el, ekkor zajlik az élet legszebb időszaka.”
- Szentesi Éva

Astro pláza 00120

Mindenki azonnal a menekülés mellett döntött és igyekezett fedezékbe rohanni, vetődni. Szerencsére elég sok volt, bár a csúszó, havas talajon nem feltétlen volt olyan könnyű és gyors. A télapó közben már tüzelt, így a félrelökések, mert legalább négy embert el kellett Sam-nek löknie, hogy a bódé mögé jusson, elesések és bevetődések közepette mindannyian érezhették, hogy a lövedékek eltalálják őket, illetve szétrobbantják, szétszedik a becsapódások a fedezéket. Azonban! Furcsa mód senki sem érzett fájdalmat, és nem a sokktól. Egyáltalán nem volt rajtuk seb, ellenben az eltalált részen a ruhájuk és alatta a bőrük is változni kezdett valami mássál. Idő egyelőre nem volt arra, hogy ezzel jobban törődjenek, mert a lövések nem maradtak abba, az emberekben úgy nézett ki, hogy a lövedékek nem tettek kárt, ellenben a környezetben igen. A bódék, díszítések szanaszét szakadtak a lövésektől a környék pedig változni kezdett. A felhőkarcolókból más, alacsony épületek lettek, a bódék cafatai eltűntek, a távolabbi felhőkarcolók hegyekké váltak, majd végül a teljes környék egy hegyek közötti kisvárosi faluvá változott.
Astro pláza 9MHaEHV

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 03 Dec. 2017, 17:18

Sam lökdösi félre az embereket, de hallja a gépfegyvert aminek szét kéne tépnie őt úgy, hogy egy kis húscafat se maradjon belőle, de nem így történik. Eltalálják, de nem tudja miért nem történik semmi baja.
~Mi ez? Megint álmodom? Általában tudni szoktam és ez még így is túl beteg, hogy álom lenne. Rohadjál meg te démon álom sz@r!~
Ha fedezékbe került megállapíthatja, hogy a táj is megváltozott. Ez is jellemző szokott lenni az álmokra csak ott ritkán ilyen szépen kidolgozott az átmenet.
~Az ünnep alkalmából belefeccöltél még egy kis energiát mi rohadjál meg?! Te szemét tetűláda akkor sem hagyom, hogy elcseszd a kicseszett ünnepemet te tetű!~
Ha sikerült a fedezékbe kerülnie akkor nem sokat marad ott. Fegyvert ránt és ha lát lehetőséget akkor a fedezék mögül kihajolva lead pár lövést a télapóra. Valahogy nagyon nem ezt tervezte a mai nap. Ha például Ad' reggel azt mondja neki, hogy a Time's Suare-n tűzpárbajba fog keveredni a télapóval akkor minden bizonnyal megveri a srácot hisz biztosra mondaná, hogy elkezdte lopni az anyagát.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Emily Johanson Kedd 05 Dec. 2017, 06:00

Dr. Emily Johanson
Tudós/Orvos
“Sometimes I think I must have a Guardian Idiot.
A little invisible spirit just behind my shoulder, looking out for me
...only he's an imbecile.”
Bármennyire is meglepő számomra a dolog, de sikerül magammal rántanom a férfit. Sajnos ez közel sem jelentette azt, hogy nem talált volna el egy lövedék. Ami furcsa volt, hogy nem éreztem fájdalmat, csupán azt hogy eltaláltak. Persze ha a fedezékünk megsérült, akkor igyekeztem továbbit keresni Bennel együtt.
- Nagyon szépen megkérlek, hogy felejtsd el az esetleges hősködést, ez nem a megfelelő időpont arra. - mondtam gyorsan és teljes komolysággal a férfinak, miközben arra is figyelnem kellett, hogy maga a város is változáson kezdett keresztülmenni és a lehető legfurcsább módon. Az ember azt várná, hogy ha egy idegbeteg gépfegyverrel kezd el lövöldözni, akkor sok változás nem lesz, csak kitört üvegek, romok és ilyenek. Ehelyett az egész város valami kis falucskává változott át.
- Itt valami nagyon nem oké. - mondtam a férfinek, immáron már ijedtté vált tekintettel, közben tovább keresve az esetleges búvóhelyet, vagy bármi olyat, ahova el tudunk rejtőzni a gépfegyvertűz elől. Egyelőre ez volt a legfontosabb, azután pedig felmérni, hogy ő vagy esetleg én szenvedtünk-e el valami sérülést. Remélhetőleg semmi baja nem történt.


Küldetés infók:
Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek, Foglalkozási előnyök:


_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Kedd 05 Dec. 2017, 15:48

A földről feltápászkodva hallom a lövés hangot és tudom, hogy ez már nem csak egy tréfa. Golyók röpködnek keresztül a fedezékünkön és meglepő módon tapasztalom, hogy néhánynak engem is keresztül kellett volna lyukasztania, de még a kabátomhoz se ért hozzá.
- Nem terveztem hősködni, csak nem hittem el, hogy egyáltalán ilyen lehetséges. Egy mikulás ruhás terrorista gépágyúval lövi szét az ünneplő embereket. Hát hová fajul ez a világ?!
Miközben Emilynek beszélek feltűnik, hogy a város egészen megváltozott, mármint most nem hullákra és romos házakra gondolok, hanem egészen másra. A város egy furcsa faluvá alakult át.
- Hűha! Nagyon beverhettem a fejem.
Mikor Emily is megerősíti, hogy ő is látja amit én, akkor tudatosul bennem, hogy nem csak képzelődöm, hanem valóban egy havas faluban vagyunk. Ez az egész nyilvánvalóan összefüggésben van az előbbi lövöldöző télapóval. Talán az is lehetséges, hogy meghaltunk és most a mennyben vagyunk. Minden esetre legalább nem vagyok egyedül, hisz Emily is itt van mellettem.
- Figyelj Emily! Most mi meghaltunk?



Felszerelés:

Infó:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Kedd 05 Dec. 2017, 21:13

Ez az egész telefonos ötlet hülyeség volt... Alig értem oda a legközelebbi bódéhoz, a "mikulás" már eszeveszett lövöldözésbe kezdett, én meg az alsó deszkák mögé bújva megpróbáltam olyan kicsire összehúzni magam, amennyire csak lehetett. Már egyáltalán nem tetszett a karácsonyi vásár. A zene közben szóló fegyverropogásnál abban a pillanatban nem tudtam volna rosszabb hangot elképzelni....
Minden loához imádkoztam. A varázslataikból egy hasznos sem jutott eszembe, de a neveik sorra tódultak be a fejembe, és nagy szerencse, hogy így történt. A loák meghallgathatták zavaros imáimat, és hiába ért több találat, végül sértetlenül néztem körül a darabokra lőtt téren. Igaz, hogy a hátamat nem láttam (pedig szinte az összes találat ott ért), de vér nem volt sehol, ezért nagy baj nem történhetett.
De nem a darabokra lőtt teret láttam... A táj szép lassan egy hegyi faluvá alakult, nyoma sem maradt az előbbi támadásnak. Nem mintha ez zavart volna, de azért furcsa. Nem tudtam eldönteni, hogy hogyan történt mindez, csak abban voltam biztos, hogy vagy valami természetfelettit látok, vagy nagy baj van velem. Mindenesetre felálltam és újra átnéztem mindent varázslat jeleit keresve.


Infók:

Felszerelés (ha semmi sem veszett el):
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 07 Dec. 2017, 00:00



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2017. december 11. (hétfő)

” Mindig eljön az a pont, amikor a vadászból préda lesz.”
- Paolo Bacigalupi

Astro pláza 00120

Sam ugyan még elkezdett visszalőni a télapóra, de nem sok eredménye volt, a világ megváltozott körülötte arra a kisvárosra.
Amint a kisvárosban voltak, mindenki nekilátott annak, hogy megnézze, jól van-e, hol van. senkin sem volt továbbra sem sérülés, a felszerelésük megvolt, ami náluk volt. Aina semmilyen mágiát nem látott itt, bármi is történt annak nem volt köze mágiához. A télapó nem volt itt, de a parkból más sem, csak ők négyen, vagyis hamarosan öten.
Néhány pillanat múlva azonban a társaság tagjai is változtak, a felszerelések eltűntek, vagy éppen átalakultak. Sam lőfegyveréből egy hatalmas kétkezes csatabárd lett, Aina holmijából egy furulya, Emily sálából egy pókos nyaklánc. Ben és Wolf esete már fájdalmasabb volt, Shadow Wolf egyszerűen kilökődött a fiúból, akinek a pénztárcájából egy vaskosabb kódex lett.
A változások itt nem álltak le, mindenki szinte fizikailag érezte, hogy a csontjaik – már akinek volt – ropognak, változnak – a többség nagyobb lett fizikailag, volt, aki soványabb, más izmosabb, Shadow Wolf például kiszőrösödött ténylegesen. Nagyjából fél percig tartott az átalakulás, utána mindenki teljesen más külsőben volt már, mint ahogyan ide került.

képek a karikról:

//Remélem tetszenek a képek, amiket találtam Smile //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 07 Dec. 2017, 19:03

Sam elkezdett visszalőni, de látszólag nem túl nagy sikerrel. Vagy pont túl nagy sikerrel, de tapasztalatból tudja, hogy valószínűleg nem ő okozta, hogy a világ megváltozott mivel az teljesen természetes. Csakhogy a dolog itt meg is szokott állni. A világ megváltozik aztán jön valami ami megöli Sam-et. Csakhogy a dolog úgy látszik nem akar itt megállni. Sam maga is megváltozik. Nem túl kellemes érzés. Először felmerül benne a gondolat, hogy élve szétroncsolódik vagy felrobban és meghal, de akkor nem volna túl sok értelme a kis falucskának. Vagy annak a Rémálomnak valami b@szottúl beteg humora van. Mindenesetre Megváltozott a világ, majd Sam és még az ő stukkere is hisz egy csatabárddá változik mint amilyennel Conan szokott rohangálni. Sam-nak ez az első gondolata, majd meglepődik, hogy ő elbírja azt a fémszörnyeteget. Ekkor felismeri, hogy ő magasabb és kigyúrtabb mint volt. Majd, hogy más a fizimiskája. Azt is kitapogatja és ami meglepi megőszült. Pedig fiatalon nem érzett ennyi erőt magában. Mondhatni megöregedve megfiatalodott. Megnézte és a cuccai mg nála voltak ahogy a gránátja is. Ennek örült. Rágyújtott, égő cigivel a szájában a vállára vette a csatabárdját és csak annyi időre vette ki a szájából a bűzrudat míg elkiáltotta magát harciasan.
-Gyertek a kurv@ anyátokat!
Majd visszatette a cigit és várta a támadást. Mert biztos jön a támadás ezt már tapasztalatból tudta.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Csüt. 07 Dec. 2017, 20:28

Ijesztő, amikor az egyetlen képességed pont akkor nem működik, amikor szükség lenne rá. Biztosan mágia volt. Egyszerűen kizárt, hogy ez mind csak úgy megtörténhetett. Mégsem láttam semmit...
Persze ott volt falu és az emberek, szerencsére nem vakultam meg, de azért bántott, hogy még azt sem tudtam megállapítani, hogy ki a felelős mindezért.
Már éppen odamentem volna a torzonborz fickóhoz, aki lövöldözni kezdett, (mert aki ilyen hevesen küzd a történések ellen, az biztosan nincs benne,) amikor észrevettem, hogy a változásoknak még koránt sincs vége. Minden, ami nálam volt, egy furulyává olvadt össze, és a szemem sarkából láttam, hogy valaki osztódásnak indult. Ez még akkor is nyomasztó lett volna, ha nem kezd az összes csontom ropogva növekedni.
Hiába próbáltam összehúzni magam, előregörnyedni vagy imádkozni, a folyamatot semmi sem állíthatta meg. Nagyon reméltem, hogy csak egy másodlagos mutációról van szó, de a többieket figyelve ez egyre esélytelenebbnek tűnt. Persze nem volt kizárt, hogy az események csak a vásáron lévő mutánsokat érintették...
Aztán végre véget ért. A világnak egy kicsit furcsa egyensúlya volt, de legalább pillanatnyilag semmi megmagyarázhatatlan nem történt. Végül semmi baj nem... Aztán megláttam, hogy a többiek hogy jártak! Azonnal keríteni akartam egy tükröt. Éreztem, hogy a füleimmel valami baj van, és hogy csak két szemem maradt (ez is csak nekem okozhat problémát...), azt viszont nem tudtam, hogy mi más változhatott.
Tükör azonban nem volt nálam, így végül a többiek megközelítése mellett döntöttem. Már nem tűnt annyira szimpatikusnak a lövöldöző férfi. Bár mindenképpen jobban nézett ki (ezzel sajnos egyedül volt), a kiabálás és a fejsze lóbálás nem volt valami bizalomgerjesztő. Inkább a másik három 'társamhoz' araszoltam közelebb, de megszólítani már nem mertem őket. Egyelőre megelégedtem azzal, hogy két-három méter távolságból figyeltem, hogy vajon ők is becsavarodtak-e, mint az őrjöngő barátunk...
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Emily Johanson Vas. 10 Dec. 2017, 19:01

Dr. Emily Johanson
Tudós/Orvos
“Sometimes I think I must have a Guardian Idiot.
A little invisible spirit just behind my shoulder, looking out for me
...only he's an imbecile.”
Túlságosan naív gondolat lett volna tőlem, ha azt hiszem, hogy a változások egy annyiban véget érnek, hogy az egész nagyvárosból hirtelen egy kis falucska lett. Amilyen szerencsém van az életben, egy ilyen aprósággal nem tudom megúszni az egészet.
- Hát ha meghaltunk, akkor az örök karácsony mennyországába kerültünk, vagy az eszkimókéba. - jegyzem meg a férfi szavaira, bár azt eléggé kétlem, hogy meghaltunk volna. Nagyon hirtelen és intenzív megoldás kellene ahhoz, hogy úgy haljunk meg, hogy nem érzünk fájdalmat, ráadásul nem is feltétlenül biztos, hogy ugyan oda kerülünk. Már csak ezért sem lehet ez a túlvilág, habár ennek a működési elvéről halvány fogalmam sincs, és lehet, hogy tényleg meghaltunk.
Viszont ekkor jöttem rá, hogy valami nagyon nem lehet rendben, mert pillanatok alatt változott át a sálam egy nyaklánccá, de ami még ennél is sokkal furább, hogy valami egyszerűen elhagyta Ben testét. Sajnos nem igazán tudtam jobban megfigyelni, mert elég erős fájdalom járta át az egész testemet. Valószínűleg hasonlót élhettem át akkor is, mikor a képességeimet szereztem, csupán arról nincsenek emlékeim. Úgy éreztem, mintha minden egyes csont a testemben úgy döntött volna, hogy az addigi helye nem tetszik neki és inkább átvándorol egy teljesen másik helyre. A bőröm is égett, mintha valamiféle fertőzés futott volna végig rajta. Aztán véget ért.
- Ez meg mi a fene volt? - kérdeztem lihegve, mintegy költői kérdésként, mert nem igazán hittem, hogy bárki tudna válaszolni, viszont a meglepetések csak ezután következtek. Az első dolog amit észrevettem, hogy újra változott a bőrszínem. A szokásos zöld helyett, most teljesen fekete volt. A ruháim is teljesen megváltoztak, és nem épp olyan stílusba ami rám túlságosan jellemző lenne. Deréktól felfelé eléggé hivalkodó volt, ám a legfurcsább mégis az volt, hogy ettől függetlenül nem tűnt úgy, mintha fáznék. Persze lehet, hogy még nem jutott el az agyam addig, hogy ezt az információt is feldolgozza. Őszintén remélem, hogy nem is fog eljutni odáig, mert nem tudom honnan szerzek egy falucskában kabátot magamnak. Ami pedig még fura volt, hogy a plusz végtagokat, amik eddig normál állapotban a testemben voltak, most azon kívül éreztem, és amint megpróbáltam mozgatni őket, akkor rájöttem, hogy amit eddig a ruhám részének gondoltam, azok tulajdonképpen ezek a lábak és most több volt belőlük.
Mindemellett, csak hogy ha esetleg azt gondolnám, hogy ez az egész már nem lehet ennél furcsább, még arra is rá kellett jönnöm, hogy nem egészen az a férfi áll előttem, akivel fedezékbe vonultunk. Vagyis hogy lehet, hogy ő, csak nem tudom, hogy melyik is ő és a másik pedig ki lehet.
- Ben? - teszem fel tétován a kérdést mindkettő felé, hisz fogalmam sincs, hogy melyik ki lehet és, hogy mennyire vagyok biztonságba. Ezen az érzésen a felénk settenkedő ismeretlen nő és az ordibáló férfi sem segít sokat.


Küldetés infók:
Felszerelés:
Képességek:
Szakértelmek, Foglalkozási előnyök:


_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 11 Dec. 2017, 00:00



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2017. december 15. (péntek)

” A varázslat ott van, ahol rátalálsz.”
- Tom Ryan

Astro pláza 00120

Sam próbálkozott a holmijához nyúlni, de észrevehette, hogy nincsenek meg, ez mindenki másra is igaz volt, nem volt náluk semmi sem – csak amit extrában felírtatok. Ami még furcsa volt, hogy míg New Yorkban hideg volt, itt most mindenki kellemesen érezte magát, nem volt se meleg, se hideg, pont optimális. Aian odatudott könnyedén a társaihoz tendálni, akik többsége egyelőre ugyanúgy értetlenül állt a dolgokhoz, mint ő maga.
Azonban túl sok ideje nem volt arra senkinek, hogy nézelődjön, megbarátkozzon a helyzettel, mert hirtelen kattanások hallatszottak, az a fajta, amikor az elektromos áram kapcsol le. Most is ez történt a társaság láthatta, hogy a város széle felől tűnnek el a fények, mindez egészen addig történt, míg már csak itt a főtéren levő fenyőfa maradt fényekkel.
Odakintről a külsőbb részekről motoszkálás zaja volt hallható minden irányból, a sötétség, az árnyak mozogtak és a hó is ropogott, recsegett a sötétben levők lába alatt. Egyelőre nem látszott, hogy micsodák azok csak annyit lehetett hallani, hogy sokan vannak.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 11 Dec. 2017, 00:25

Sam ott áll a hóban, ami nem hideg, kezében egy méretes csatabárddal és várja az ellenséget, ami megpróbálja megölni. Ha nem tűnt volna el akkor talán a mobiljával még nyomna egy ki Slayer-t, hogy adja a hangulatot. Fenyegető pillantásokat vet a többi ott lévőre ugyanis semmi bizonyíték nincs rá, hogy azok ne akarnák őt megölni. Majd következik is amit a most már ősz fickó várt. Elment az áram. Sam közelebb ment a fenyőfához úgy, hogy a háta védve legyen és várta a támadást és motyogott.
-Azt hiszitek félek tőletek? Nem egyáltalán nem félek. Nem tudtok engem megijeszteni. Nem akarok megint meghalni. Most nem engedem. Nem akarom. Ha megpróbáljátok mind meg fogtok halni. Az első közelembe lépőt esküszöm meg fogom ölni. Ha idejöttök akkor a halálotokat vállaljátok. Azt hiszitek félek tőletek? Hát nem. Minden este meghalok. Én már hozzászoktam. Nem hagyom magam. Megöllek ha megpróbáltok a közelembe jönni. Én nem félek.
És ha valaki tényleg közelíteni próbált felé akár a többi sorstárs közül már lendült is az a csatabárd.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Hétf. 11 Dec. 2017, 15:34

Emily poénos megjegyzése mosolyt csal az arcomra, de ez nem tart sokáig. A mellkasomnál iszonyú fájdalmat kezdek érezni, mintha a szívem ki akarna ugrani a helyéről. Az egész olyan érzés, mintha szíven lőttek volna, bár ezúttal belőlem repül ki valami. Ez a valami növekedni és szőrösödni kezdett, míg valami vérfarkas szerű lény alakját vette fel. Ezután éles fájdalom hasított keresztül az egész testemen. Úgy éreztem magam, mint egy rab, akit középkori kínzóeszközökkel a végtagjainál fogva nyújtanak, míg ketté nem szakad. A bőröm már-már szinte teljesen eltűnt a testemről. Mikor végre véget érnek a fájdalmas pillanatok, meglepődve veszem észre, hogy a látószögem sokkal magasabban van és a ruházatom is teljesen más, vékonyabb, mint a kabátom volt, de mégsem fázok. Hirtelen egy nagyon súlyos tárgyat érzek a bal oldalamhoz hozzákötve. Oda nyúlok, hogy megnézzem mégis mi lehet ez. Valami nagy vasgolyóra számítottam, mint amilyeneket a bebörtönzöttek lábához láncolnak a filmekben, de egy vastag kódexet találtam helyette. Kinyitom a könyvet, melyben eddig számomra ismeretlen írásjegyek szerepelnek, de mégis értem az ott leírtakat. Még sokáig ellennék az új külsőm tanulmányozásával, ha Emily nem szólít meg.
- Igen? - fordulok Emily felé, de amint meglátom összerándul az egész testem. Elég félelmetes látvány, bár a mellettem álló kutya-ember se túl bizalom gerjesztő. Közben észre veszek egy tőlünk nem túl messze idegesen ordibáló, ősz férfit és egy lányt, aki közeledik felénk. Nem is tudom, hogy melyikkel foglalkozzak előbb, a belőlem kilökődött farkassal vagy a mellettünk álló hölggyel, esetleg Emilyvel. Nem is kell döntenem, hiszen hamarosan újabb aggasztó esemény történik, hiszen az egész faluban elkezdtek kialudni a lámpák. A sötétségből léptek hangját hallottam, mintha csak a megfelelő pillanatra várna valaki, hogy ránk támadjon.



Infó:

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Csüt. 14 Dec. 2017, 19:59

A társaság első ránézésre nem tűnt őrültnek, de azért nem akartam azonnal megszólítani őket. A terveim azonban gyorsan megváltoztak, amikor a lámpák elkezdtek lekapcsolni. Megfordultam, de semmit sem láttam, csak a sötétben közeledő lépteket hallottam. Nem éppen a legkellemesebb érzés.
- Ezt nem ti csináljátok... ugye? - kérdeztem a varázsló párost, miközben lassan behátráltam közéjük. Ötletem sem volt, hogy mit csinálok, ha netán igennel felelnének, de semmiképpen nem akartam egyedül maradni. A mágusok és farkasok társasága még mindig jobb, mint az ismeretlen árnyaké... most hogy meggondolom, igazából eddig mindkettőből csak (többé-kevésbé) barátságosakkal találkoztam.
Mindenesetre elkezdtem csendesen dobolni a lábamon. Erősen reméltem, hogy senki sem támad ránk, de felkészültem rá, hogy esetleg át kell kell majd teleportálnom egy közeli háztetőre.
Eközben az ősz barbárunk kisajátította a karácsonyfát, és folytatta az üvöltözést, ami nem ígért sok jót. Ha tényleg minden este meghal... Ezt valahogy nem akartam kipróbálni. Ilyen szintű kínt még a petro loák sem szoktak okozni.

Infók:
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 15 Dec. 2017, 00:01



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2017. december 19. (kedd)

” Nincs se menny, se pokol. Akármit is tettél az életedben, ugyanaz lesz veled. A halál előtt mindenki egyenlő.”
- Tsugumi Ohba

Astro pláza 00120

Ben a könyvben, ahogyan belenézett egy „tűzlabda”, „gyógyítás” és „hóvihar” varázsszavakat látta meg és azt alatt, hogy miként tudja ezeket elvarázsolni. Azt hirtelen nem tudta még elolvasni, mert Emily megzavarta. Közben Aina is odaérkezett a csapathoz és megszólította őket, Sam pedig a fenyőfához ment.
A sötét egyre közelebb ért, a távolból lehetett hallani a télapók megszokott „HO-HO-HO-HO-HO!” nevetését, de ezúttal igencsak gonosz és nem kedves verzióban. A sötétben mozgó árnyak pedig végül egészen közel értek a fény határáig, ahol hirtelen megtorpantak. A hangját is lehetett hallani minden irányból. Néhány pillanattal később vörös és sárga szemek százai nyíltak fel a sötétben és mindegyik a bent állókra szegeződött. Akaratlanul is roppant kellemetlen érzés töltött el ezzel kapcsolatban mindenkit, az a tipikus nyomasztó érzés, amikor megfigyelik, méregetik őket. Érezhető volt, hogy ezúttal ők a préda és az árnyak között rejtőző valamik a vadászok.
Az árnyakban rejtőző valamik pedig megmozdultak, ki-ki dugták mancsaikat, lábukat a fénybe, ezáltal a sötétség tovább gyűrűzött és úgy tűnt, mintha a fenyőfa fénye is fakóbb lett volna ezáltal. De ahogyan kimerészkedtek egy-egy pillanatra már láthatóak lettek, hogy mik ezek… valamik.
Astro pláza 9HtvDmV

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.