Jersey Chip

Go down

Jersey Chip Empty Jersey Chip

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 09 Aug. 2011, 13:46

Az épületegyüttes egy kis irodaháznak, egy elektrotechnikai labornak és egy kis raktárnak ad helyet, mindezt a Jersey Chip vállalat neve alatt, mely a Cinnamon család többségi tulajdonában áll. Az épület valóban funkcionál a leírtak szerint, ám az irodaház egy része – egy jelentős része – a Cinnamon család alvilági ügyeinek ad otthont, így egyfajta new yorki központként szolgál számukra.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Rayn Hétf. 24 Okt. 2011, 18:33

Fura, hogy ilyen kezdőként alkalmazni akarnak minket, de személy szerint én csak örültem, hogy végre valami normális munkaadónk lesz normális feladatokkal. Amit Bob-tól kaptunk mind szívás volt. Soha nem volt képes normális információkat adni így mindig sikerült valami hatalmas szarba keveredni, de remélhetőleg ez itt másképp lesz. Beszálltunk az autóba és már indultunk is. A vezető azt tanácsolta, hogy húzzuk le a fejünket, nehogy észrevegyenek. Megfogadtuk a tanácsát és a fejünket lehúztuk úgy, hogy aki benézet az ablakon biztos, hogy ne láthasson minket. Hamarosan egy szirénázó autó húzott el mellettünk. Valószínűleg minket keresnek, de mivel itt mondhatni biztonságban vagyunk így nem volt min aggódni. Hamarosan meg is érkeztünk a kisebb épületegyütteshez. Kiszálltunk és a sofőr elmondta, hogy bent várnak minket. Az autó gyorsan el is hajtott, mi pedig elindultunk az épület bejárata felé. Benyitunk az ajtón és megállunk az előtérben.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 26 Okt. 2011, 12:12

Az épület előterébe lépve Rayn és testvére egy elég felbolydult helyiséget látnak. Rögtön az ajtótól jobbra recepció található, néhány biztonsági őr is álldogál, de ami ennél sokkal szembetűnőbb, az az aulán keresztülsiető emberek, amint telefonon vagy élőben beszélnek munkatársaikkal, és próbálják túlkiabálni a zajt. A recepciós nő felnéz a két, látszólag eltévedt emberre.
-Kapcsolom Mr Roselint, hölgyem... Mr Roslin, Ms Bing keresi önt a 2-esen - fején a headset, és miközben az ügyfeleket irányítja el, egy számítógépen is pötyög valamit. - Miben lehetek segítségükre? Kit keresnek, hogy hívják önöket? - Teszi fel a rutinkérdéseket.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Rayn Szer. 26 Okt. 2011, 15:38

Beléptünk az ajtón és rögtön mellettünk megpillantottuk a recepciót. Állt ott néhány recepciós és egy nő ült a pult mögött aki telefonált közben pedig a számítógépen írogatott valamit. Én biztos, hogy nem bírnám ezt a munkát. Egész nap egyhelyben ülni és ennyiféle dologra figyelni egyszerre, hát ez nem az én asztalom. Szépen lassan odasétálunk a pulthoz. Miközben várakozunk, hogy a nőnek jusson ránk ideje, egy kicsit körbenéztem. Rögtön feltűnt a sok üzletember akik egymást túlkiabálva beszélnek telefonon vagy személyesen üzleti partnereikkel. Ez persze elég nagy hangzavart okozott, és bár mi New York-ban nőttünk fel ami pedig nem az a csöndes kisváros, de még így is kicsit idegesítő volt a dolog. Végül a recepciósnak végre jutott ideje ránk. Megkérdezte, hogy mi járatban vagyunk és, hogy mi a nevünk. Hát itt egy kicsit bajban voltam hiszen nem egészen tudod, hogy miért is vagyunk itt illetve, hogy a nő mennyire van beavatva az alvilági dolgokba így nem kockáztattam és csak nevet mondtam remélve, hogy így is megtalál minket az adatbázisban.
- Rayn és Ashley Henro – Mondtam majd mikor a testvérem nevét mondtam a hüvelykujjammal a mögöttem lévő lány felé mutattam.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 27 Okt. 2011, 12:15

A recepciós a gépen pötyög valamit, majd egy enter után elővesz a pultról egy paksamétát.
-Egy pillanat türelmet! - Elkezdi átnyálazni a papírokat, míg végül meg nem áll az egyik oldalon.
-Meg is van, Rayn Henro és Ashley Henro. Mr Cinnamon üzleti tárgyalása kissé elhúzódott, de addig is Mr Jason Hesem fogadja önöket, és üzenek Mr Cinnamonnak, hogy megérkeztek. Jobbra találják a liftet, a hatodik emeletre menjenek, balra lesz az iroda, kinn lesz az ajtón Mr Hesem neve.
Köszönésre már nem marad ideje, rögtön újra a gép felé fordul, és a headseten kezd beszélni.
Jobbra valóban ott a lift, mellyel feljuttok hamar a hatodikra. Az iroda a lifttől anmásodik ajtó, és Mr Hesem neve cirádás betűkkel van belegravírozva a réztáblácskába. Ezen az emeleten már jóval kisebb a jövés-menés, néhányan mappákkal, vagy kávéval a kezükben sétálgatnak, de nincs az a rohanás, mint lent. Az ajtó mögül egy férfi hangját hallani, de azt nem lehet érteni, hogy mit mond.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Rayn Csüt. 27 Okt. 2011, 15:41

Végre a recepciósnak sikerült egy kis időt szánnia ránk. Elmondtam a nevünket a nő pedig keresgélni kezdett. Egy kis idő után meg is találta a papírt. Mr. Cinnamon üzleti tárgyaláson van, de minket felküldött a 6. emeletre Mr. Jason Hesem-hez. Elmondta, hogy miként tudunk feljutni oda majd újra belemerült a munkájába. Mi pedig se szó se beszéd elindultunk a lift felé. Beszálltunk majd felmentünk a 6. emeletre. Elkezdtünk keresni Mr. Jason ajtaját és igen hamar rá is találtunk. Egy kis réztábla volt kirakva az ajtóra rajta a névvel. El sem lehet téveszteni. Csönd volt. Ez az előbbi állapothoz képest még furcsa, de kellemes. Alig egy, két ember sétálgatott a folyóson. Valami hangot hallottunk kiszűrődni, de nem értettük így nem is szenteltünk neki túl nagy figyelmet. Bekopogtam az ajtón és benyitottam.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 28 Okt. 2011, 11:20

A kopogásra bentről "szabad" válasz érkezik, és ahogy benyittok, látjátok, hogy a bent ülő férfi még telefonál. Kezével int, hogy gyertek be, és üljetek le.
Az irodája elég tágas, szemben az ajtóval panoráma ablak látható, körben polcok vannak, a falon motivációs képek, középen pedig egy íróasztal, mögötte egy, előtte két kényelmes bőrborítású irodai szék. Az asztalon teljes raned van, tollak és ceruzák sorakoznak, papírok mappákba rendezve, kategorizálva, néhány dísztárgy, melyek eleganciájukban illeszkednek a szoba hangulatához, és egy laptop.
A férfi az asztal mögött öltönyt visel, mégis idegennek látszik tőle ez a viselet. Kemény felépítésű alak, vastag nyaka, széles állkapcsa van, fekete haja katonásan rövidre van vágva, arca jól borotvált. Végül leteszi a telefont, és rátok néz.
-Szép jó napot, Mr és Ms Henro! - Üdvözöl mosolyogva titeket, majd feláll, hogy kezet foghasson veletek.
-Úgy hallottam, hogy szeretnének a vállalat alkalmazásába állni, mint speciális problémamegoldók. Ez nagyon is fontos beosztás a cégnél, lesz majd jó pár munkatársuk, akiket szintén nagy odafigyeléssel válogattunk ki a piacról. Először is szeretném hallani az ajánlásaikat, eddigi munkáikat.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Rayn Pént. 28 Okt. 2011, 15:21

A kopogásra hamar jött is egy válasz. Beléptünk az ajtón. Velünk szemben egy nagy íróasztal mögött ült egy nagy ember. Elég furcsának tűnt. Öltönyben és nyakkendőben telefonált. Mégis inkább úgy nézett ki mint volt valami katona. Legalábbis én inkább tudnám annak elképzelni mint egy üzletembernek. Odasétáltunk. Hamarosan letette a telefont, majd felállt és kezet fogott felünk. Leültünk a két székre ami az asztallal szemben foglalt helyet. Minden rendezett. Ilyet azelőtt nem nagyon láttam. Egy kicsit rendmániás lehet a fickó. Nem vacakolt sokáig rögtön lényegre tért. Mikor azt mondta, hogy problémamegoldó akkor egy kicsit elmosolyodtam.
- Érdekesnek tartottam mindig is az embereknek azt a szokását, hogy bizonyos dolgokat nem mond ki egyenesen hanem megkerüli azt. Mondjuk ki bérgyilkosok vagyunk és azokat öljük meg akik maguknak nem tetszenek. Ennyi a történet. –
Kíváncsi voltam, hogy mit fog reagálni erre. A másik ami szemet szúrt nekem, hogy rögtön rákérdezett az eddigi munkáinkra.
- Úgy vélem, hogy ha az egyik összekötőjük személyesen keresett fel ez ügyben, akkor mindent tudnak rólam és nincs mit bizonyítanom. Illetve nem vagyok az a fajta ember aki megosztana egy ismeretlen emberrel, hogy ki volt eddigi munkaadó illeve, hogy kiket öltem meg eddig. Maguknak a legjobb kell ezt tudom. Ha nem így lenne akkor nem kerestek volna fel minket. Szóval mondja meg, hogy mit is kell tennünk és mennyiért és már itt sem vagyunk. -

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 03 Nov. 2011, 14:40

Az öltönyös férfi elmosolyodik, és mélyen a szemedbe néz.
-Íme egy bátor ember, aki nem fél kimondani azt, amit igazságnak gondol. A szakmájában nevezheti magát, aminek csak szeretné, a lényeg, hogy megtegye, amiért megfizetik, de tudja, nálunk a teljesítményen kívül a diszkréció is nagyon hangsúlyos. Mit gondol, miért egy vállalat felső emeletének elegáns szobájában fogadom magukat ahelyett, hogy egy bűzlő sikátorból nyíló raktárépületben ácsorognánk? Elegancia, lojalitás, stílus, precizitás... És diszkréció. Ezek azok az értékek, amiket elvárunk a már megszokottakon kívül, és amelyeket díjazunk is.
A férfi egy szivart vett elő az egyik fiókból, szivarvágóval lecsippentette a végét, majd rágyújtott, és kényelmesen pöfékelt néhányat, csak ezután folytatja.
-Elhangzik egy név, és egy összeg. Semmi több, önök pedig igent vagy nemet mondanak. Remélem mondanom sem kell, hogy nemleges válasz esetén útjaink hosszú időre válnak el. A határidő egy hónap, minden késlekedéssel töltött nap csökkenti az összeget. Remélem minden világos. Mivel ez lehet az első megbízásuk tőlünk, nagyon fontos, hogy jó benyomást tegyenek, gondolom ezt önök is tudják.
Ismét a szivarjába szív, majd a mosoly eltűnik az arcáról, és komoly kifejezést ölt.
-Abel Godot. Egymillió dollár.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Rayn Csüt. 03 Nov. 2011, 16:22

A férfi elmosolyodott a hallottak alapján. Tudtam, hogy egy olyan ember kell nekik aki nem fél a sarkára állni és megmondani, hogy mit gondol. Diszkréció? Azt hiszem, hogy ez pont olyan dolog ami nem igazán jellemezte a mi munkákat, de ezen lehet változtatni. Kíváncsi voltam, hogy milyen is lesz a munka egy ilyen profi helyen mint ez. Eddig mindig csak kis piti munkákat kaptunk és néha éppen csak megéltünk belőle, de gondolom, hogy ez itt egy kicsit másképp lesz majd. Beszéd közben elővett egy szivart és rágyújtott. Nem zavart hiszen Bob is nagy dohányos volt. Érdekesnek tartottam, hogy mond egy nevet és egy árat és nekünk ennyiből válaszolnunk kell. Viszont amikor meghallottunk az árat az állunk leesett. Ennyi pénzt még nem is láttunk egyszerre. Összenéztünk Ashley-vel és rögtön tudtuk a választ.
- Elfogadjuk. Szükségünk van minden lehetséges információra erről az emberről. Persze nem kötelező megadnia, de úgy vélem, hogy mindenki jobban járna.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 04 Nov. 2011, 12:13

A férfi sóhajt, és előredől a székében, az asztalra könyököl, és kiveszi a szájából a szivart.
-Talán nem voltam világos. Önök igent vagy nemet mondanak. És itt a beszélgetésünk véget ér. Ennyi pénzből nyilván tudják majd fedezni a költségeiket, amiket az információ megszerzésére okozott.
Ezzel ismét hátradől, szájába veszi a szivart, és mélyet szív belőle.
-További szép napot, Mr és Ms Henro! - Köszön el a férfi, és forgószékével az ablak felé fordul, ezzel is jelezve, hogy részéről véget ért a megbeszélés. Telefonját veszi a kezébe, és az egyes gombot nyomja meg.
-Igen, egy üzenetem van Leonnak, Henroék igent mondtak... Igen, köszönöm.

//Írd majd le, hogy miként keresel információt, és valamelyik staff majd leírja, hogy mit találtál.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Rayn Pént. 04 Nov. 2011, 14:22

A férfi sóhajt egyet majd előredől a székben és kiveszi a szivart a szájából. Már ebből a reakcióból rájöttem, hogy nem fogunk semmi információt kapni. Ezek után elhangzott dolgok bizonyították a sejtésemet.
- Maguknak az lenne a legjobb ha minél hamarabb eltűnne ez az ember az útból nem? Nekem csak annyi a dolgom, hogy ezt megoldjam. Nem pedig, hogy kutassak, de mindegy megcsináljuk. –
Egy kicsit ideges voltam a dolog miatt. Nem éretem, hogy miért nem képes senki információval szolgálni amikor kéne. Így szoktuk megszívni mindig. Felálltunk és elindultunk kifele a szobából. Az ajtóba érve intettem egyet köszönésképpen majd Ashley becsukta mögöttünk az ajtót. Miközben az épületből sétáltunk kifele elgondolkoztam, hogy most mit is kéne csinálni. Volt néhány ismerősünk akik talán tudnak valamit. Néhány barát a szakmában, volt ügyfelek. Illetve ott van Bob is akinek az információs hálózata még számunkra is rejtély. Viszont ha ennyire el akarják tenni láb alól akkor biztos vagyok benne, hogy valami nagy ember. Így első állomásunk visszavezetett a hotelbe ahol megszálltunk. Emlékeztem, hogy ott lehetséges internethez jutni így gyorsan meg is néztem, hogy hátha találok valamit erről a fickóról. Ezek után elmegyek Bobhoz. Elmondom neki, hogy új megbízatásunk van, de nem árulom el neki, hogy ki bérelt fel. Csak a célpont nevét mondom el és annyit, hogy információra van szükségünk róla. Remélhetőleg talál valamit róla.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Thorhalla Pént. 04 Nov. 2011, 17:55

A kérdésére nem kap már választ, amikor Rayn elment Bobhoz az ügyben, hogy információt kérjen a férfi kihajította a lakásából. Közölte, ha már nem neki dolgozik, akkor a megszokott tarifákkal kaphat információt, 10.000$-ért. Hiszen láthatóan a profik közé léptek Ashley-vel, akkor pedig már fizetni is kell a dolgokért. Még egy utolsó mondatot hozzávág a fiatal férfihoz. Nézzen körbe a google-n. Ha a férfi megfogadja a poénból tett megjegyzést, akkor csodák csodájára még bőséges információkat is kap az alakról. Erről az Abel Godot-ról, aki egy közismert ügyvéd az USA-ban, különösen a stílusáról.

„Név: Abel Godot
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: jó
Személyazonosság: közismert
Születési helye és idő: 40 évvel korábban Franciaországban
Kor: 40-45 év körülinek kinéző emberi testben él
Család: ismeretlen
Foglalkozás: ügyvéd
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 75 kg
Szeme színe: vörös
Haja színe: ősz
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: Egy különleges vizort kell hordania, hogy lásson.
Egészségi állapot / betegségek: Vak, csak a vizorjával képes látni, koffein/kávé függő

Pár éve tűnt csak fel az akkori Amerikai Szövetségi Államokban, New Jersey-ben meg sem állt a trentoni Állami Bíróságig, ahol állásra jelentkezett. Már az sem volt persze könnyű, hogy külföldiként bejusson a Szövetséges Államok területére, de az végképp túl nagy falat lett volna még neki is, hogy azonnal ügyvédi állást kapjon. Eleinte asszisztensi munkakörben dolgozott, és szép lassan, hónapról hónapra kellett megmásznia a szamárlétrát. A múltjáról nem sok mindent, szinte semmit sem lehet tudni, mind a mai napig tisztázatlan. Vizorját egy gazdag, nemrég elhalálozott rokona ajándékaként állította be. Sokáig tartott, de nagy nehezen elnyerte mindenki bizalmát.

Godot kiváló beszélőkével rendelkezett, így nem volt nehéz bizonyítania rátermettségét, a felvételi beszélgetéseken és mások előtt. Végül aztán megkapta az ügyvédi munkáját is, és az Állami Bíróság legrangosabb alkalmazottjai közé került, akik szinte soha nem veszítenek el egyetlen ügyet sem. Kollégái mind kedvelték laza, humoros stílusa miatt, ami azonnal komolyra váltott, amennyiben úgy hozta a szükség. Nem egyszer találkozott már Godot az Új Parlament több tagjával, sőt magával Spencer elnökkel is.

Később Spencer elnök tanácsadója és közeli bizalmasa is lett, az elnököt és a külügyminisztert is elkísérte mintegy fél éve Attilan-ra a királyi esküvőre. A harmadik világháború vége után a férfi kissé hátrébb húzódott és csak ügyvédként folytatta mindennapjait. Manapság is Somerset-ben, Trentonban él egy társasházban normális emberi életet folytatva.”


Több kép is van róla fent az interneten.
Jersey Chip 57962703

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jersey Chip Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Rayn Szomb. 05 Nov. 2011, 12:08

Bob láthatóan nem akart segíteni nekünk. Megsértődött. Bár megértem hiszen otthagytuk, de azért érthető volt az is amit mi tettünk.
- Nem érdekel ha nem segítesz nekünk. Igen most már másnak dolgozunk. Tudod, hogy miért? Mert többet keresünk és elegünk volt abból, hogy mindig valami hatalmas bajba sodornak minket a küldetéseid. Most is a SHIELD a nyakunkra mászott. – Mondtam neki majd elmentünk. Ahogy gúnyosan tanácsolta rákerestünk az interneten és rengeteg dolgot találtunk a férfiról. Így már elindulhatunk valamin. A vakság és a kávé függőség már egy jó kiindulópont volt. Persze ennyi nem elég ahhoz, hogy profi módon megöljünk egy ilyen híres embert. Persze simán beronthatnánk és lemészárolhatnánk, de a munkaadónk nem örülne neki, hogy ha ilyen módszerrel tennénk el láb alól. Ez egy kicsit megnehezíti a helyzetünket, de megoldjuk mi valahogy. Úgy döntöttünk, hogy elmegyünk és megnézzük magunknak azt a házat ahol ez a fickó él. Persze feltűnő lenne ha csak odamennénk és bámészkodnánk. Elmentünk oda és eljátszottuk az eltévedt turistát. Ashley kezében volta térkép. Én néha ránéztem a térképre és úgy tettem mintha mutatnák rajta valamit majd a házat néztem. Megpróbáltam minél több dolgot kideríteni. Vannak-e kamerák, hány ajtó illetve ablak van, szóval olyan dolgokat amiket kívülről meg lehet állapítani.

//Hmm úgy emlékszem, hogy ezt egyszer már elküldtem. Mindegy itt van újra Very Happy //

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jersey Chip Empty Re: Jersey Chip

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.