Astro pláza

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Szomb. 24 Feb. 2018, 19:13

Ben:
Mire sikerül magához térnie, hogy valóban  a télapó felesége előtt állnak, addigra a többiek már a többiek össze is barátkoztak vele, nagyjából. Ben inkább csak csöndben követi a többieket, nem is mer megszólalni, mert teljesen össze van zavarodva.  Ne érti, hogy mi köze van ehhez a mikulásnak és mit keres ebben a világban Mrs. Claus. Ez az egész túl sok neki, mintha valami karácsonyi kabaré műsorba csöppent volna. Nem tudja akarja, elhinni, hogy a mikulás képes lenne ilyesmire. Nem igazán tud mit kezdeni ezzel a helyzettel, mert, hogy ilyen történjen valakivel arra nincs túl sok esély. Miután Rudolfhoz vezette őket a hölgy, Ben teljesen kiborult.
- Ez csak valami vicc lehet! Biztosan fejbe vágott a visszacsapódó ajtó, mert ilyen egyszerűen nincs.

Shadow Wolf:
Különösebben nem érdekelte a nő, hiszen számára ő is csak egy egyszerű ember és jól tudja, hogy az egyik őrültebb, mint a másik. Mrs. Claus szavaira csak fújtatott egyszer, kétszer, ha unalmasnak érezte a dolgot, de túl sok jelentőséget nem tulajdonít neki. Azt viszont leszűrte, hogy nem igazán félős a nő, mert a barbárt is egyszerűen képen törölte. Az idős néni utazási ötletével, viszont egyáltalán nem ért egyet és nem tetszésének hangot is ad.
- Kizárt dolog, hogy ezzel a bohócorrú szarvassal vágtassak végig a hóban. Mire visszaérnénk New Yorkba halálra fagynánk. Mellesleg el se bír minket ez dög, még engem se egyedül, nem, hogy mindannyiunkat.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza - Page 4 LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 25 Feb. 2018, 00:00



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2018. március 1. (csütörtök)

” Minden egyes lélegzet fájt és égetett - mintha az előbb súrolták volna végig acélforgáccsal a légutaimat. De lélegeztem. És majd megfagytam. Kismillió éles, jeges vízcsöpp záporozott az arcomra és a karomra, amitől egyre hidegebb lett.”
- Stephanie Meyer

Astro pláza - Page 4 00120

Kivételesen Sam is megszólalt, amire a Télanyó elmosolyodott. Azon is, hogy mindenkinek Rudolffal volt baja.
- Nem kell ráülni, teleportál – mondta. – Egy pillanat alatt ott lesztek, ahol lenni kell.
Aztán, mint eddig most is Aina volt az, aki beszélt és végül is átvette a kantárt a télapó feleségétől. Rudolf pedig kedvesen végignyalt a lány arcán az érdes nyelvével, mintha csak egy kutya lett volna és nem pedig egy rénszarvas. Amint ezzel megvolt még „nyihogott” is egyet, majd két lábra állt. Így még a most amúgy sem alacsony – nagyjából 230 centis – Sam fölé is magasodott. Lilás fény kezdte körbevenni, majd egy pukkanás hallatszott.
A teleportálás most sem volt a legkellemesebb, mindenkinek felfordult tőle a gyomra, a gyengébb gyomrúak még hányhattak is egyet utána. Szerencsére a kellemetlen érzés nem tart tovább pár másodpercnél. Mindenki szinte azonnal megérezhette, hogy most sem kerültek sokkalta melegebb helyre, mint az eddigiek. Most is hideg volt, a fagyos, csípős szél hangját hallani lehetett, de a társaságot most éppen nem érte el szerencsére. Ugyanis egy nagyobb jégbarlangszerűségben voltak. Kiláttak innen, velük szemben egy hatalmas jeges, kőből épült erőd volt látható.
Egy emelkedő, kijárt út vezetett fel a bejárathoz, és mindannyian pontosan érezték azt, hogy odabent van az erődben az, aki miatt érkeztek.
Astro pláza - Page 4 IaWeu1G

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Szer. 28 Feb. 2018, 21:38

Rudolf szokatlanul barátságos volt. Nem mondhatom, hogy láttam már ilyen közelről rénszarvast, de nem éppen erre számítottam. Persze azt sem vártam, hogy egy lila villanás kíséretében egy jégverembe fogunk teleportálni... Ekkora távot még sosem tettem meg, de már volt elég gyakorlatom ahhoz, hogy a rosszullét ne vegyen sokáig erőt rajtam. Kihúztam magam, és így vészeltem át a kritikus pillanatokat. Tapasztalatból mondhatom, hogy ilyenkor az előregörnyedés rossz ötlet...
Hamarosan már inkább a hideg miatt aggódtam, mint a gyomrom épségéért. Nem kellett volna hagynom, hogy ilyen időben Rudolf megnyalja az arcomat. És tudtam, hogy ha egyszer kimegyünk, csak rosszabb lesz. Viszont benn sem maradhattunk, a barlangot kimondottan nyomasztónak találtam. Egyfolytában a plafonon lévő óriás jégcsapokon járt az eszem. Meg hát a karácsonyt is kellett menteni...
Minél hamarabb túl akartam lenni az egészen, de nem szerettem volna elől haladni. A Mikulás támadásának fogadására inkább Samuel vagy a farkas voltak a legalkalmasabbak, míg mi a varázslóval a "megtisztításban" tűntünk hasznosabbnak.
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Márc. 2018, 00:00

//Hétfőn lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Astro pláza - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Vas. 04 Márc. 2018, 20:04

Ben:
Értetlenkedve pillant a télanyóra, ugyanis nem hisz benne ez a rénszarvas képes teleportálni, hiszen filmekben is repül és nem teleportál. Viszont minden kétsége elszáll amikor az állat felágaskodik és hirtelen eltűnik talpuk alól a föld. A következő pillanatban már egy teljesen más helyen vannak, de ezzel egyelőre Ben foglalkozik, ugyanis egy borzasztó émelygő érzés keríti hatalmába. Félre is vonul kicsit a társaságtól, hogy kiadja gyomortartalmát. Miután összeszedte magát, visszasiet a többiekhez és körülnéz, hogy mégis hol a fenében vannak. Egy hatalmasa jégbarlangban állnak, ahol még mindig csontig ható a hideg, de legalább a szél nem fúj. Viszont a barlang legérdekesebb része a benne található jégerőd és szinte érezte Ben, hogy a télapó odabent sürgölődik és várja őket.
- Nos, hát nincs más hátra, mint előre, ugyebár.
Megindul a erődítmény felé.

Shadow Wolf

A történtek után már nem lepődik meg a teleportáló állatokon sem, már azon se lepődni meg, ha a következő pillanatban az öreg nő valami 10 méteres szörnnyé változna. Egy pukkanás kíséretében hamar eltűnik a társaival együtt, hogy egy új helyen bukkanjanak fel, de hát ez a teleportáció lényege. Hirtelen elkapja az émelygés, de pár pillanat után elmúlik, de látja, hogy másnak is hasonló baja van, ugyanis a csontos fickó még el is hányta magát. A helyszín se lepi meg különösebben, de az erőd már felpiszkálja a fantáziáját, mert úgy érzi, hogy ott lesz a célszemély. Az okádós csávót követve ő is elindul az erőd felé.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza - Page 4 LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 04 Márc. 2018, 20:34

~Mit mosolyog ez a vénasszony? Nem mondtam hülyeséget.~
És  kivételesen tényleg nem mondott hülyeséget. Túl sokan vannak ahhoz, hogy egy szarvas hátán elférjenek. Sam-nek nincsenek olyan problémái, hogy mi lesz az imidzsével ha egy világító orrú rénszarvason látják ahogy végigrepül az égen ha hazajut. De nem úgy történnek a dolgok ahogy ő, ezt gondolta. Egyrészt mert a szarvas két lábra áll. Ettől Sam jobban megszorítja a csatabárdját. Ezek után egy új helyre kerül és felfordul a gyomra. A hányást visszatartja. Rosszabb állapotban is volt már. Ezek után jön a második felismerés. Mégpedig, hogy ő nem New York-ban van. Na, ez szörnyű felismerés. Ő ugyanis, azt tervezte, hogy odaérkezve lelép és a többiekre meg a SHIELD-re bízza a dolgot. Ehelyett itt van. A többiek meg el is indulnak. Megfordul a fejében, hogy nem követi őket, de akkor egyedül maradna. Így mégiscsak velük tart. Hagyja, hogy a csontváz arc haladjon elől.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 05 Márc. 2018, 00:01



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2018. március 9. (péntek)

” Ha nem tudunk átlépni az árnyékunkon, csatát nyerhetünk néhányat, de a háborút elveszítjük.”
- Tóth Gábor Ákos

Astro pláza - Page 4 00120

A csapat elindult és át tudott jutni az erődítmény bejáratához. Közben Aina azon gondolkodott már, hogy ki mire is lenne jó, bár még azt sem tudta, hogy mivel állnak szemben. Sam fejében átfutott, hogy marad, de mivel nem akart egyedül maradni, így nem tette. Ben és Aina haladtak elől, a többiek pedig utánuk. Rudolf nem ment be az erődítménybe, hanem kint megállt a bejáratnál. Odabent is hideg volt, de legalább nem annyira, mint kint és a szél sem fújt. A falak félig jégből, félig kőből voltak és a hely hatalmas. Szerencsére valamiért mindenki pontosan érezte, hogy merre is kell menni, így legalább az eltévedéssel nem volt gond. Fagyott folyosókon, csarnokokon és termeken, illetve lépcsőkön át vezetett az út. Legalább negyed órát kellett az útvesztőben haladni, mígnem egy lépcsősor tetején már-már az egész erődítmény tetején egy nagyobb romos állapotban levő teremhez értek. Itt több helyen jégkristályok voltak a földön, amik alakzatot adtak ki, a falak teljesen havasak és jegesek, ablakok nem látszottak, mégis félhomályos állapotok uralkodtak.
Astro pláza - Page 4 LuNQsHE
Ebből a helységből nem volt kijárat, csak azaz egy be, amin a csapat bejött. A terem túl végében az egyik homályos részről pedig a mostanra vöröslő szemű némileg eltorzult télapó is előjött, besétálva a terem közepéig, a kezében egy hatalmas karddal.
Astro pláza - Page 4 Evil-santa-claus-james-zapata

//A képpel ellentétben nincs vele rénszarvas, csak egymagában van.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Szer. 07 Márc. 2018, 22:35

A dolgok nem haladtak éppen terv szerint... A farkas és a barbár nem akartak vezető szerepet vállalni, így kénytelen voltam a varázslót követni. Szerencsére nem legelöl haladtam, de nagyobb biztonságban éreztem volna magam, ha valaki... alkalmasabb áll köztem, és a gépfegyveres Mikulás között.
Gyorsan átsietünk a nyílt területen, és bementünk az erődbe (Rudolf sajnos nem...). Általában úgy éreztem, mintha tudnám merre kell menni, de erre nem volt szükség. A varázsló mindig ugyan azt az utat választotta, amerre én is mentem volna, így elég volt őt követnem.
A hely továbbra is nyomasztó volt, pedig nem találkoztunk senkivel. Folyosók és lépcsők követték egymást, valódi fenyegetés viszont sehol nem volt egészen addig, amíg el nem értük a romos termet. Éreztem, hogy közel vagyunk, de a jég-alakzatokon kívül semmi gyanúsat nem láttam. Aztán előjött a Télapó...
Egy pillanat alatt minden tervemet elfelejtettem. Rémlett, hogy akartam valamit a furulyával, de az egész egy nagy hülyeségnek tűnt. Még sosem használtam ilyen célra hangszert... Mit akartam ezzel elérni? Szöges ellentétben áll mindennel, amit tanultam. Görcsösen szorítottam a furulyát, és igyekeztem mélyeket lélegezni. Kétlem, hogy sok hasznom lett volna akkor, ha azonnali csatára kerül sor...
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Csüt. 08 Márc. 2018, 18:56

Ben:
Az erődítményben az időjárás kedvezőbbnek tűnik Ben számára, hiszen úgy érzi itt kissé melegebb van, mint kint. A fagyos folyosókon és termeken keresztül, csak óvatos léptekkel halad, mert nem szeretne elcsúszni és eltörni valamijét. Haladniuk kell egy jó darabig, míg az erőd legtetejére felérnek. Ott egy jégkristályokkal teli fogadja őket, ami mondhatni egész szép a maga módján. Ben továbbra is lassú léptekkel közelít a terem közepe felé, amikor megpillantja a hirtelen felbukkanó mikulást. A télapó, most teljes mértékben különbözött a gyerekek képzeletében élőtől, hiszen arca eltorzult és szemei vörösen izzanak. Kezében egy hatalmas kardot hurcol, ami egyértelművé teszi Ben számára, hogy harcra fog sor kerülni.

Shadow Wolf:
Az erődben haladva nem érzi semmi változást, de egyébként se fázik, hiszen a bundája melegíti. Karmait próbálja mélyen a jégpadlózatba fúrni, hogy megtarthassa az egyensúlyát. Haladnak már egy jó ideje, ami Shadow Wolfnak nem igazán tetszik, hiszen nem szeret csak úgy tétlenkedni. Vágyik már valami kis akcióra. Szerencséjére hamar történik is valami érdekesebb, hiszen egy nagyobb terembe érnek az erőd tetején, ahol az árnyak közül előmászik a démoni télapó. Shadow Wolf vicsorogva és morogva fogadja a mikulást és legszívesebben széttépné.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza - Page 4 LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 08 Márc. 2018, 20:03

Sam annyit azért már tanult az ilyen életveszélyes dolgokból, hogy ébernek kell lenni. Van, hogy egy halom manón kell keresztülvágnia magát az embernek míg elér a boss-hoz mint valami játékban és van úgy mint most is, hogy csak mennek és mennek és nem történik semmi, de bármikor bárhonnan előugorhat bármi. Ha pedig mégsem akkor is a dolog végén ott az ellenfél, aki eléggé úgy néz ki mintha az ereiben színacél folyna és a nadrágjában nem is emberi tököket hanem két méretes gyémántot tartana. Most is ez történik. Beérnek az utolsó terembe és megjelenik a télapó egy akkora karddal, hogy Sam fallisztikus csatabárdja is eltörpül mellette. Sam nem túl jó az okos megoldásokban, de volt ideje gondolkodni míg ide nem ért. Így ha nem is egész épkézláb tervvel, de tervvel áll elő, ami az ő részéről már fejlődésnek számít.
-Hé csöcsi! Furulyázz valami karácsonyi dalt. Ha nem jön be a csonti tűzizéje majd megoldja. Ha meg az sem akkor imprózunk.
Markol a csatabárdjára. Elegen vannak ahhoz, hogy egy egyszerű embert elintézzenek. Ha ez lenne a helyzet akkor nem is kéne terv. Csakhogy nem így van. A legerősebb mutánssal szemben pedig a tervek sem sokat érnek.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 09 Márc. 2018, 00:00



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2018. március 13. (kedd)

” Az ember vagy rögtön meghal, vagy csak később, de semmiképpen nem menekül.”
- Marceline Loridan-Ivens

Astro pláza - Page 4 00120

Senki sem támadott, csak állt és nézett, ami a lehető legrosszabb döntésnek bizonyult. A télapó ajkaira gonosz mosoly húzódott. Hanyagul emelte fel a kezét és intett vele a táraság felé. Mivel senki sem készült arra, hogy kitérjen, így a láthatatlan csapás mindenkit mellkas magásságában csapott meg. A talaj kiszaladt a csapat tagjainak a lába alól a talaj és több métert repültek. A szerencsésebbek, Emily kivételével mindenki a hóban landolt és csak pár pillanatig nem kapott levegőt. Azonban Emily a falnak csapódott és azon nyomban elvesztette az eszméletét, úgy zuhant le a földre.
A mikulás közelebb lépett a társasághoz a kezét felemelte, majd egy lefele irányuló gyors mozdulatot tett. Néhány pillanatig azt lehetett hinni, hogy semmi sem történt, majd mindenki furcsán kezdte érezni magát. Gyengeséget érezhettek, mintha betegek lennének saját magukon – már akin volt szabad felület – furcsa fekete csíkokat vehettek észre, az érrendszerük kezdett feketedni. Ez főleg Aina-n és Sam-en volt nagyon jól látható. Sam számára mindez nagyon, de nagyon ismerős volt. Amikor Rémálom síkján voltak, akkor is pontosan ugyanilyen „sérülések” kerültek rájuk. Legalább így az nyilvánvalóvá vált, hogy ki tette mindezt Mr. Claus-al.
A télapó közben el is indult a társaság felé, a kezeiben egy-egy nagyobb fémlándzsa jelent meg…

//Ha ír, magához tér.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Vas. 11 Márc. 2018, 14:58

Hülyeség volt várni. Annyira el voltam foglalva a karddal, hogy eszembe sem jutott, hogy mire képes a Mikulás. Miért gondoltam, hogy a barbárnak vagy a farkasnak több esélye van az első sorban? Nagyon nem akkor kellett volna lefagynom...
A Télapó csak legyintett egyet, mire erős fájdalmat éreztem, teljesen kiszorult belőlem a levegő és mindenem megtelt hóval.
Szinte azonnal köhögni kezdtem és megpróbáltam felülni, csak azért, hogy lássam, hogy a Mikulás még egyet int. Először semmi nem történt, de aztán éreztem, mintha valami betegséget küldött volna ránk, és lassan felkúsztak a fekete csíkok a vállamon. Ha ez még nem lett volna elég, a Télapó egy dárdát is idézett és megindult felénk...
A "sérüléseimet" nem nagyon tudtam azonosítani. Ránézésre nem tűntek mágikus eredetűnek... de ebben akkor nem lehettem teljesen biztos. Nem akartam megkockáztatni, hogy engem is megszálljon valami. Amennyire lehetett, elkezdtem hátrafelé kúszni, és megpróbáltam egy nagyot fújni a furulyába. Dallamra egyáltalán nem tellett, a legjobb, amiben reménykedhettem egy magas C volt, de még ez is több mint a semmi. Éppen ideje volt már ezt is kipróbálnom.
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 12 Márc. 2018, 14:46

Sam kiadta a parancsokat és várta mi fog történni. Nem volt túl bölcs dolog meghagyni a kezdeményezést a télapónak. Ez egy hasznos tapasztalat volt arra az esetre ha, ezt az összecsapást Sam túléli, hogy ha a télapóval akar harcolni izmos barbárként akkor egyből rohanja le. Ugyanis az bár kard volt nála, de nem azzal támadt hanem valami mutáns képességgel eltaszította őket és Sam is alaposan hátra zuhant. Na, erre nem számított.
~Az büdös kurv@ anyját! Hogy a g*ciben tudok legyőzni valakit, akit megközelíteni sem tudok b@ssza meg?~
Hát ő nem egy harcos alkat úgyhogy elég könnyen rá lehet ijeszteni. Egy sima öregembertől még nem félne hisz elég sokan vannak és talán el tudják intézni. Főleg ha az a varázsló, azt tette volna amit Sam is mondott és hozzá vágott volna egy olyan tűzgömböt mint múltkor. De nem. Sőt nem is egy sima öregemberről van szó hanem egy mutánsról. Méghozzá a legerősebb mutánsról a földön. Megpróbált feltápászkodni.
~El kell innen húznom mert ez a f@sz kinyír.~
Az újabb intésre előre fél, hogy mi fog történni, de semmi. Már épp megnyugodna mikor érezte, hogy elgyengült és látta a sötétséget ahogy a vénáin felkúszott. Egyből bekattantak a a régi emlékei múltkorról. Az első rémálmából és bár ő nem egy észlény, de a kirakós mégis elég hamar összeállt neki. Aminek az lett a vége, hogy felhúzta magát, de annyira mint még soha. Hónapok óta minden este meghal méghozzá a legváltozatosabb módokon. Hiába tett bármit a végét nem kerülhette el és most megint szembekerült azzal, aki emögött állt. Szó szerint elvesztette az eszét és úgy üvöltött mint egy vadállat. Két kézre fogta a fegyverét és minden erejét összeszedve szemtől szembe megrohamozta Mikut. Nem érdekli mit ígért a nejének sőt már akkor sem érdekelte. Ha rajta múlik ketté csapja az öreget.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Hétf. 12 Márc. 2018, 20:00

Ben:
A télapó váratlanul int egyet feléjük és ettől, megmagyarázhatatlan módon, mind elrepülnek. Na persze nem nőnek szárnyaik, amik jól jönnének ebben a helyzetben, ehelyett belecsapódnak a hóba. Egy pár pillanatig levegőt se kap Ben, így hevesen próbál levegőhöz jutni. Mikor végre sikerül neki, akkor látja, hogy a mikulás már megint próbálkozik valamivel.
- A francba! Hát így kell fogadni a vendégeket. - próbál valami módon még hatni ellenfelükre, de egyértelműen láthatja, hogy semmit sem tud elérni ezzel. Ismét int a kezével, de ezúttal nem történik semmi, legalábbis pár pillanatig. Ben furcsa fekete csíkokat kezd észrevenni magán, s közben kezdi egyre gyengébbnek érezni magát, mintha valami erős magfázást kapott volna. A télapó ismét közeledett feléjük, de ezúttal egy lándzsával. Ben megpróbál ismét egy tűzgolyóvarázslatot használni, hogy megállítsa vagy legalább feltartóztassa a mikulást.

Shadow Wolf:
Fenyegetően morog a télapóra, míg ő is belecsapódik a hóba a többiekkel. Hangosan prüszköl és próbál levegőhöz jutni, mikor ismét meglátja azt a személyt, akit immár nagyon kezd megutálni. Ismét int feléjük, ezért Shadow Wolf lehúzza a fejét, hogy védje magár, de  ezúttal csak gyengébbnek érzi magát. A támadásra készülős télapó ellen igyekezik összeszedni minden erejét. Támadó pozícióba áll, hogy ha elég közel jön az ellenfél, akkor lerohanja és, ha lehetséges hátba támadja.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza - Page 4 LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 13 Márc. 2018, 00:00



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2018. március 17. (szombat)

” A dallam olyan, mint az első benyomás, a testi vonzalom, a szex. Aztán jobban megismerjük egymást, ez a szöveg. Kiderülnek a lelki mélységek.”
- Zene és szöveg c. film

Astro pláza - Page 4 00120

Aina végre eljutott odáig, hogy kipróbálja a furulyát, amikor megfújta nem történt semmi, semmilyen hatása sem volt. Azonban érezte, hogy miért. Gondolnia is kellett valamire, hogy a dallam létrehozhassa azt, amire gondolt.
A gyengeség ellenére senki sem szándékozott feladni a harcot, Shadow Wolf, ahogyan a támadásra gondolt két tőr jelent meg a kezeiben, amik aztán olyan karmokká alakultak át, mint amikkel Rozsomák is rendelkezett. Ellenállókká, csak éppen nem a bőr alá húzódott vissza, hanem a kézfejen létrejött „tokba”. Ha Wolf koncentrált, akkor a pengék akár újra tőrré is összeálltak, ha akarta.
Ben tűzvarázslatot akart létrehozni, azonnal több is megjelent a könyvben, csak ki kellett választania és az már repült is a télapóra, ki mindettől meg is torpant. Sam pedig ezt a pillanatot választotta ki a támadásra, ahogyan Wolf is. Sam üvöltve rohanta le a télapót, aki talán ki is tudott volna térni, de Wolf eltűnt a saját helyéről és árnyakbeli teleportálással jelent meg Mr. Claus mögött és mélyesztette bele a karmait, vagy a tőröket. A férfi felüvöltött és Sam ekkor csapott le és szelte kettőbe a télapót.
Vagyis ezt akart volna, a fejszéje félbevágta a férfit, azonban semmi sem történt, nem lett véres a penge, nem esett kettőbe az ellenfél, csak felüvöltött. A bőre színe, a ruhája sokkal inkább az eredeti télapóra kezdett hasonlítani, míg a vöröslő szemei is kékek lettek jó pár pillanatra.
Azonban ez csak átmeneti volt, mert utána újra olyan lett, mint amilyennek látták és egy lökéssel taszította el magától jó pár méterre mind Sam-et, mind Wolf-ot. Azonban az előbb szerzett sérülések miatt nem tudott újabbat támadni.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Csüt. 15 Márc. 2018, 23:35

Helyesen ítéltem meg a próbálkozásomat. Tényleg csak egy magas C-re futotta, aminek még hatása sem volt. A többiek ellenben sorra fedezték fel változatos képességeiket, így a Mikulás legalább nem velem foglalkozott. Értékelni viszont ezt ott helyben nem tudtam. A fertőzés továbbra is kúszott fel a vállaimon, a hólé csorgott le a hátamon, és hamarosan a társaim is visszarepültek mellém. Nagyon véget akartam már vetni az egésznek.
Szellemeket űzni nehéz művelet. Nem mondhatnám, hogy már alaposan kitanultam, de azt biztosan tudom, hogy  legtöbb esetben magas fokú érzelmi stabilitást igényel. Ezen a téren még voltak gondok... viszont azt éreztem, hogy a furulyából még többet is kihozhatnék. Próbáltam egy kicsit megnyugodni és egyenletesen lélegezni, aztán felidéztem az utolsó kellemes emlékemet a Télapóval kapcsolatban.
Megfogadtam a barbár "kedves szavait", és elkezdtem elfurulyázni az egyik karácsonyi dalt. Általában nem ilyeneket játszottam (apám kedvéért főleg kelta dallamokat tanultam...), de azért egy Jingle Bells-t bármikor egész tűrhetően el tudok játszani. Egy kicsit kételkedtem benne, hogy ez újra barátságossá változtatja a Mikulást, de amennyire lehetett, igyekeztem elhinni, hogy működni fog. A szellemek gyakran megérzik a bizonytalanságot.
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 16 Márc. 2018, 17:24

Sam megrohanta a télapót és úgy látszik a többieknek is megjött az eszük. Hamar kiderül, hogy bár Sam néz ki a legmenőbben, de a többiek többet tudnak nála. Ő csak lóbálja a csatabárdját míg a többiek tűzgömböket idéznek és teleportálnak. Csak az el csajszi haszontalan a kis furulyájával meg a nigger, pók elf valami ami egyből be is ájult. Mindenesetre Sam így is be tud vinni egy olyan csapást ami után valami olyasminek kellett volna történnie, ami miatt az ír drogdílernek pszichológushoz kellett volna járnia, de nem ez történt. A csatabárdja átsuhant a télapón, de nem hagyott semmi sebet hanem mintha visszaváltoztatta volna az öreget. Na, ez elég meglepő. Sam-nek eddig eszébe sem volt a hátáról a tetkót csatabárddal leszedni, de ezek után meg kell majd próbálnia. Szinte jól is alakul a dolog, de aztán a télapó visszatér a gonosz önmagába és ismét eltaszítja őket. Sam megpróbál ismét felkelni és újra megrohanni a télapót. Most keresztbe próbálja félbe vágni az öreget, de igyekszik majd megállítania a csatabárdját, hogy ne csak átsuhanjon az öregen hanem benne megforgassa még egy kicsit. Közben pedig egy harci üvöltéssel talán elnyomja az elf csaj furulyajátékát.
-Megb@szlak Miklós!

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 17 Márc. 2018, 00:00



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: 2018. március 21. (szerda)

” A tudomány az én szememben egy sajátos életforma, és a tudós, az egy közönséges ízlés, egy - az ismeretlenre, az ismeretlen kihívásra különösen fogékony alkatnak a realizálódása.”
- Marx György

Astro pláza - Page 4 00120

Aina most vidám dolgokat próbált felidézni a karácsonnyal és a télapóval kapcsolatban és így kezdett el zenélni a furulyával. A dallamra a télapó megtorpant és a fejéhez kapott, néhány pillanat múlva térdre is zuhant, aranyló fényben kezdett derengeni. Sam pedig ezt használta ki, továbbra is a brutális formában, mivel a télapó küszködött valamivel, így nem igen tudott ellenállni, sem tenni az ellen, hogy a férfi ezúttal hosszában vágja bele a csatabárdot. Ezúttal sem érte fizikai sérülés a férfit, de a sárga/arany fény egyre erősebben lengte körbe, főleg, amikor még meg is forgatta benne a bárdot Sam. A Télapó felüvöltött fájdalmában, amit Aina és Sam együttes támadása okozott. A fény végül teljesen eltűntette a férfit, csak az üvöltése hallatszott, majd egy nagy robbanás következett. A robbanás szele mindenkit ledöntött a lábáról és a falnak csapta, mindenki elveszítette az eszméletét ennek köszönhetően.
Mikor magukhoz tértek nem a romos erődben voltak, hanem az Astro plázánál a széttört bódék között. Mindannyian a saját ruhájukban voltak újra, önmaguk, a fantasy énjük már nem volt meg, Shadow Wolf is újra szimbiózisban volt Bennel és Aina is érezhette a manahálót, újra mágiahasználó volt. Sok másik ember is most kezdett ébredezni, a fekete sérülések, amit Rémálomnak köszönhettek már nem volt meg és Télapó mellett Rudolf is ott volt, éppen ébresztgetni próbálta a gazdáját, aki immáron pont úgy nézett ki, ahogyan kellett neki és nem megrontottan.
Az Astro pláza környékén az épületek ezekben a pillanatokban vették fel a megszokott külsejüket, úgy néztek ki eddig, mint a falu, ahova alapból került a társaság. A távolból pedig hallani lehetet a szirénákat is.

//Gratulálok nektek, azt hittem, hogy tovább fog tartani a végső ütközet, de nagyon jól megoldottátok ^^ //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Shadow Wolf Kedd 20 Márc. 2018, 16:24

Ben:
Teljesen meglepődik, hogy ilyen erőteljes hatást tudtak elérni a támadásukkal. A két közelharcos társuk messzire elrepül e télapótól, de legalább most már tudják, hogy van esélyük a győzelemre. Közben Ben még mindig csodálkozik, az egész helyzeten és közben el is veszti az egyensúlyát, mivel jégpadlón áll, el is csúszik. Könyve tovább csúszik a padlózaton, így mire sikerül felvennie a könyvet és felállnia földről, addigra a többiek már újabb támadásba lendülnek. Ismét gyorsan kinyitja vaskos kötetét, hogy társai segítségére legyen, de közben a mikulás aranylóan kezd fényleni, majd egy robbanás kíséretében a Ben a falnak csapódott. Mire a Ben magához tért, már nem a jeges erődben volt, hanem ismét New Yorkban találta magát. A bódék törmelékei közt, a téren, ahonnan indult. Szíve nagyon megkönnyebbült, hogy végre vége és kikerült abból a szörnyű világból.

Shadow Wolf:
A támadást követően ellenfelük furcsa formát kezdett ölteni, majd egy robbanás kíséretében elrepítette őt és pont egy jégoszlopnak csapódott, majd elkezdett iszonyúan szédülni. A többieket és a mikulást is csak homályosan látta. Teljesen forgott vele a világ és nem is tudott így támadni se, már annak örült, hogy nem hányta még el magát. Pillanatokkal később egy robbanást lát, ami ismét a falnak löki, de ezúttal az eszméletét is elveszti. Mire újra felébred, úgy érzi magát, mintha megláncolták volna, majd rájön, hogy újra a gazdatestébe került. Ez a tény nagyon feldühíti és tombolni kezd magában, hiszen már kezdett hozzászokni a szabad élethez, most meg tovább kell élősködnie Ben testében.

_________________
Little SW: Dendarid Tefle - Jedi padawan, Grei Tefle - Sith tanítvány, Sogan Bardak - Fejvadász
Reneszánsz: Shadow Wolf -Ismeretlen, Ben Wise (NJK) - informatikus/hacker, New Wolf - Rendőr(Lupine)

Astro pláza - Page 4 LWyI4f3
Shadow Wolf
Shadow Wolf
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 51
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Oct. 14.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Giodibi
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

https://www.youtube.com/watch?v=lX44CAz-JhU https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3620-shadow-wolf#70635 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74853

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Aina Kedd 20 Márc. 2018, 18:48

Végre sikerült! Igen, határozottan láttam, hogy a furulyaszó hatással van a Mikulásra. Hogy miért nem próbáltam ezt ki korábban? A szörnyek ellen is biztosan működött volna. Egyre jobban belemelegedtem a zenébe, és a barbár is felülkerekedett, amikor a Télapó egyszer csak felrobbant...
Nem tudom, hogy mennyi ideig voltam kiütve, de mire kinyitottam a szemem, a világ már ismerősebbnek hatott. Egy ideig bámultam ki a fejemből, és próbáltam értelmezni, hogy mit is látok, aztán eszembe jutottak a sérülések. Megnéztem volna a vállam, de azt ismét ruha fedte (,ami igazából normális, viszont akkor meglepett). Leellenőriztem a fülemet és a homlokom is, és minden a régi volt, mintha az utolsó óra(?) meg sem történt volna... De nem álom volt, a házak fele még mindig el volt varázsolva, én sem voltam sérült és a többiek is...
Hogy néztek egyáltalán ki a társaim? A barbár rémlett, hogy valami rockerféle fickó volt, de a többiek...? Mindenesetre megpróbáltam föltápászkodni és megkeresni őket, de ott hirtelenjében egyiküket sem szúrtam ki. Csak Rudolf volt meg, pedig őt nem kerestem...
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 20 Márc. 2018, 19:49

Sam belehasított a télapóba majd elkezdte forgatni benne a fegyverét. Annak üvöltése és ragyogása nem nagyon zavarta őt. Ez most egy élethalál küzdelem. Vagy ő vagy az öreg és ő még nem akar meghalni. Pedig mikor az öreg felrobban szinte biztos lesz benne, hogy ez neki a vég. Kicsit kótyagosan ébred. Mikor pedig szétnéz megállapítja, hogy ismét New Yorkban van. Végigtapizza a zsebeit, hogy mindene megvan-e és csak akkor fordít különösebb figyelmet a környezetére. Már nem látott elf nőket, meg farkasembereket, meg varázslókat. Már ha eddig tényleg voltak. A télapót viszont látja ahogy a szarvasa ébresztgeti. Szíve szerint a keze köré tekerné a láncot, ami a kulcsát tartja, hogy elbeszélgessen az öreggel, de meghallja a szirénák hangját. Ő nem egy észlény a világ dolgaival kapcsolatban, de a bűnöző dolgokban gyorsan kapcsol. Egyből eszébe jut az engedély nélküli fegyver és gránát ami nála van. Megpróbál feltápászkodni és elindul valamerre a szirénák hangjától minél messzebb. Nincs kedve zsaruknak magyarázkodni. Itt amúgy is ő az áldozat. A kékeknek semmi joguk zargatni őt.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 21 Márc. 2018, 08:16



Kree Invázió 4 – Kiskarácsony, nagyk… vagy mégsem?!


Résztvevők: Emily Johanson, Samuel McShuibhne, Aina Bennet


és Shadow Wolf / Ben Wise



Következő körváltás: -

” A történelmet mindenkinek ismernie és értenie kell, mert a háborút csak így lehet elkerülni.”
- Janne Teller

Astro pláza - Page 4 00120

A szirénákkal a rendőrök érkeztek, ahogyan velük együtt a SHIELD és a mentősök is. A kihallgatások és a vallomások felvétele megkezdődött. A csapat tagjait is kihallgatták, akinek szüksége volt arra, hogy kórházba vigyék, mint Emily, akinek egy nagyobb seb volt a fején, azt bevitték, majd a vizsgálatok után haza is engedték. Senkit sem vittek be, vagy tartottak benn, ha valaki igényelte, akkor rendőr is hazavitte, vagy taxit hívtak.
A Télapót a SHIELD vitte el, mert ez terrorista cselekmény volt, de valószínűleg hamar kiengedhették, mert másnap reggel mindenki megkapta az ajándékát, külön a télapótól. Annak a tárgynak a replikája volt (méretarányos), amivel legyőzték őt. Sajnos ezekkel nem tudtak semmit sem tenni, de emléknek el lehetett tenni.
Pár nappal karácsony után kijöttek a hírek, miszerint a Télapó valaminek a befolyása alatt állt, de néhány bátor fiatalnak köszönhetően a befolyás megszűnt és nekik köszönhetően a karácsony is megmenekült. Ugyan a nevük nem derült ki, de az egész világ hálás lehetett nekik.

Vége.

//Köszönöm a játékot mindenkinek. Aina pedig megkapja a 4 hónapnyi tanulási időt. //


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 27 Márc. 2018, 00:00



Kree Invázió  – Szemfényvesztés


Epilógusok


Résztvevő(k): Akik épp ott vannak


Wakanda:
A három férfi és a nő vállvetve harcoltak a démonok újabb és újabb hada ellen, mígnem az utolsó lényhez is elértek. Mivel végül egyikőjük sem volt hajlandó fogyasztani a növényből, mely megsokszorozta volna az erejüket, állóképességüket és regenerációjukat, így roppant nehéz volt leküzdeni a végső ellenfelet. Ugyanis az egyszerre létezett az asztrális világon – ahonnét fertőzte Bastet-et – illetve a fizikain is. Hosszú órák után, miközben végigüldözték többször az istennő dimenzióján végül győzelmet arattak. Eddigre már szinte minden fekete volt körülöttük, ahogyan rémálom hatalma végigterjedt mindenhol. Azonban a lény halála után mindez elkezdett eltűnni és az istennő is felébredt. Sikerrel mentették meg Bastet-et, aki ugyan kissé kótyagos volt, de hamarosan teljesen rendbe is jött.

~ Pár nappal később a fővárosban ~
Az egyik tudós lélekszakadva rohant a Reynolds parancsnokhoz, azzal kapcsolatban, amit nem sokkal korábban Ervin hozott vissza a csapatával. Nem kért engedélyt, se semmit, hanem csak berontott a nő lakosztályába.
– Standartenführer, Standartenführer! – zihálta. – Találtunk valamit!

Olympia:
Nem sokkal azok után, hogy az X-men távozott az örökkévalók romos városából az Árnykirály intett egyet a kezével nem messze attól a helytől, ahol letette korábban az X-men a gépet. A semmiből mindenki számára láthatóvá vált Vanath és még két mellette álló deviáns is.
- Nem lesz baj abból nagyúr, hogy rájöttek? – kérdezte az Árykirály.
- NEM – mondta. – ÚGYSEM TUDNAK MIT TENNI, A VÉGSŐK NEM FOGNAK BEAVATKOZNI. HA MEG MÉGIS… ITT VANNAK A DEVIÁNSOK ÉS AZ ÖRÖKKÉVALÓK VÁROSA. JÖJJENEK, HA MERNEK!
A nagyúr nevetése percekig hallatszott a romos tér falai között.

Rémálom síkja:
Már kétszeresen is olyan közel járt ahhoz, hogy valamilyen formában fizikailag is az ébren levők síkjára lépjen, hiszen egyébként minderre képtelen és be van zárva az álomsíkra. De mindkét esetben meghiúsították a tervét. Először az istennő, azok után a télapó. Rémálom roppant dühös volt, hogy nem is szuperhősök, vagy effélék, hanem teljesen átlagos emberek képesek voltak minderre, ráadásul az egyik a saját avatarja! Ki kellett találnia valamit, nagyon sürgősen, főleg, hogy most már egyre többen tudták azt, hogy visszatért. Igaz egyelőre szerencsére nem támadtak rá az istenek, vagy nem próbálták újra megállítani, de tudta, hogy ami késik, az nem múlik. Előbb, vagy utóbb ők is újra megjelennek a portáján.
Így Rémálom újabb terveket kezdett tervezni, amivel tervei szerint a fizikai síkra tud majd lépni.

Naprendszer határa:
A naprendszer határán a hipertérből egy álcázott kree csatahajó lépett ki. Mindezt még a Plútón élő raptorok – Kristály Népe – sem volt képes arra, hogy érzékelje. A legújabb fejlesztésű álcázó berendezéssel működött, amiből még csak ez az egy prototípus volt, a Novák álcázó-berendezését fejlesztették tovább éppen azért, hogy Ko-Rel hajója se észlelhesse ezt a lopakodó cirkálót. A támadások tervezése következő fázisába lépett, az pedig azt takarta, hogy gerilla hadműveleteket fognak végrehajtani a bolygón, bombázásokkal, szabotázzsal, mindezt pedig erről a hajóról, a Diadalmas-ról fogják végrehajtani. A biztonság kedvéért léptek ki a naprendszer szélén, hogy biztosan ne észlelhessék őket.
< - Irány a Föld! – adta ki a parancsot a hajó kapitánya. >
A hajó el is indult a megfelelő koordináták irányába.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Astro pláza - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Astro pláza - Page 4 Empty Re: Astro pláza

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.