Dr. John Huniver (Quad)

Go down

Dr. John Huniver (Quad) Empty Dr. John Huniver (Quad)

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 10 Aug. 2011, 16:31

Név: Dr. John Huniver
Egyéb név: Quad
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: Quincy, 1989. IV. 8.
Kor: 29 éves
Családi állapota: nőtlen
Foglalkozás: oktató a Columbia Egyetemen, mellette az egyetemi laborban kutató tudós
Testmagassága: 184 cm
Testsúlya: 68 kg
Szeme színe: Zöld
Haja színe: Fekete
Bore színe: hússzín
Különleges ismertetojel: -
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Szemüveges, tehát kicsit homályosan lát nélküle.

Életrajza:
Quincy egy város Boston és New York között. Itt láttam meg a napvilágot. Apám Lee, dolgos munkás a helyi gyárban. Anyám Henriett, tanárnő az egyik elemi iskolában. Három húgom van: Lucy, Neela és Judy. Kiskoromtól kezdve nagyon érdekeltek a mutánsok. Elképesztett, hogy milyen szuper képességeik vannak. ugyanakkor foglalkoztatott az a gondolat, hogy vajon honnan erednek képességeik. Nem meglepő, hogy a kémia vált fő foglalatosságommá. Még egy kisebb labort is összehoztam otthon a pincében, melynek gyakori követkeménye volt a sűrű füstfelhő és a tűzoltók gyakori látogatása.
Középiskolás koromban az egyik kísérlet után különös dolgot tapasztaltam. Képessé váltam a tárgyak méretét megváltoztatni. A sors iróniája, hogy mutáns képességem kapcsolatban áll hobbimmal. Talán a testemet ért vegyi hatások alakították úgy az aktiválódó X-gént, hogy pont atommanipuláló képességem legyen. Elméletem szerint ugyanis az X-gén bármilyen képességgel felruházhatja tulajdonosát, de ez jobbára külső körülmények befolyásolják. Mindenesetre az volt életem egyik legszebb napja! Azóta tudom, hogy különleges vagyok, s nem szimplán egyszerű halandó. Képességemet azonban titokban tartottam, hiszen a mutánsokat nemigen kedvelték a mi környékünkön sem.
A középsuli elvégzése után, minthogy sikeresen felvételiztem a Columbia Egyetemre, New Yorkba költöztem. Egy évet lehúztam a Brooklyn College-ban, de nehezen tudtam kijönni szobatársaimmal. Többek között mutáns ellenességük miatt. Ezért, hogy ne bukjam le előttük, albérletbe költöztem. Tanulmányaim végzése mellett képességeimet is igyekeztem fejleszteni, sikerrel. Idővel nemcsak az anyag méretét tudtam manipulálni, hanem kisebb tárgyakat megtudtam semmisíteni. Ezen képességemen ma is csodálkozom, hiszen ellent mond a fizika legalapveto tételének, hogy az anyag nem veszhet el. Ám ez úgy tűnik mégis elveszik...
Különleges tehetségem folytán Summa cum Laude végeztem az egyetemen, s így folytathattam tovább kutatásaimat, immáron fejlett laboratóriumi körülmények között. Közben megvédtem doktori disszertációmat, melynek eredményeképp meghívtak az egyetemre tanárnak, amit elfogadtam, hiszen sose tudni mely mutánstárs téved arra.

Képességei: Igen érdekes nanomechanikus képességgel rendelkezik. Képes érintés útján, tárgyak, élolények méretét megváltoztatni. Eredeti mérete kétszeresére tudja megnövelni, illetve egy tizedére lecsökkenteni. A folyamat atomi szinten játszódik. Egy baleset alkalmával mikorszkópikus méretűre zsugorodott össze, amibe majdnem belehalt.
Valamint képes egy-két kilós tárgyakat dezintegrálni, megsemmisíteni.

Szakértelmei: Vegyészmérnök, azon belül a biokémia a szakterülete, ám genetikával, radiológiával és analitikai kémiával is foglalkozik. Titkon a mutáns gén-t tanulmányozza, hogy fejleszthesse magát.


A hozzászólást Dr. John Huniver összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 06 Szept. 2011, 22:14-kor.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Dr. John Huniver (Quad) Empty Re: Dr. John Huniver (Quad)

Témanyitás by Dr. John Huniver Szer. 10 Aug. 2011, 16:32

Név: Dr. John Huniver
Lakás/Létesítmény: Lakás a Brooklyn-i kikötoben (2k)
NJK: -
Foglalkozás: biokémiai kutató, tanársegéd az egyetemen
Munkahely: Columbia Egyetem és annak kísérleti laboratóriuma
Pénz: 2700$
Bevétel/hét: 400
Eszközök: -
Felszerelés/fegyverek: Laptop, mobil, személyes iratok, fehér köpeny. Fegyver gyanánt legfeljebb az injekciós tu szerepelhet, de ott inkább a bejutatott anyag az ami kárt okozhat.
Mutáns szint: 3

Vállalat: Columbia Egyetem
Szövetség: -
Törzshely, ahol megtalálható: -
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

Felhasznált kreditek: 2 kredit
Fennmaradó kreditek: 2 kredit

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.