Roy De Kalwer

Go down

Roy De Kalwer

Témanyitás by Roy on Pént. 12 Aug. 2011, 11:50

Név: Roy De Kalwer
Egyéb név: nincs
Faj: Neyaphem
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 1997 április 25.
Kor: 24 éves
Család: nincsenek rokonok
Foglalkozás: ingyenélő
Testmagassága: 187 cm
Testsúlya: 70 kg
Szeme színe: kék
Haja színe: fehér
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: nincs
Repülési sebesség: 10m/s
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges... nagyjából

Életrajz:
Mit is mondhatnék? Isten alaposan kib@sz@tt velem. Mutánsnak születtem, ennél fogva az emberek nagy része szerint nincs jogom az életre. Nem tudom hogy a szüleim is így gondolták e, de nem is nagyon izgat. Életem első pár évét egy árvaházban töltöttem. Nyugis kis hely volt. Eltekintve az alkoholista gondozóktól és a drogos kis köcsögöktől, akik elég illúzióromboló módon szintén ebben az otthonban éltek vagy tevékenykedtek. De ezektől az apróságoktól eltekintve tényleg nem volt túl parás hely. Amíg nem különböztél a többiektől, befogtad a szád, és nem lázadtál a rendszer ellen, nem eshetett túlzottan bajod. Nos, az én problémáim itt kezdődtek. Pontosabban 8 éves koromban, mikor valami elkezdett nőni a hátamon. Ott is a bőröm alatt. Egy ideig nem is vettem róla tudomást. Nem is akartam. Abban reménykedtem hogy elmúlik, és tényleg nem lesz belőle semmi gond. Tévedtem. pár hónap sem telt el, mire azok a valamik a bőröm alatt már tényleges nehézségeket okoztak nekem a mozgásban és a hétköznapi életben is. Arról nem is beszélve, hogy a külsőmön sem segített sokat. Így hamar a helyi keménymag célpontja lettem. Nem is emlékszem hányszor vertek el, talán nem is akarok, de az utolsó eset máig bennem él. Az volt az a bizonyos nap, ami örökre megváltoztatta az életem. Ismét csak verekedésbe kerültem, és a szokásos módon ismét csak elgyapáltak. De most valami más volt. Istentelen fájdalmat érzetem, és a széthasadó bőr felejthetetlen hangját. A kín pokoli volt, de felnyitotta a szemem. Megvilágosított, és tudatta velem, hogy többet érek ezeknél a férgeknél. Viszont mikor hátranyúltam hogy megtapogassam a hátam, ahol eddig még két hatalmas duzzanat állt, hatalmas meglepődés ért. Vér áztatta toll és csontok, cafatokban lógó bőr és húscafatok. Nem tudtam mit kéne reagálnom, de valaki a bámészkodó tömegből döntött helyettem. Fültépő sikítás hallatszott, én pedig kezdtem egyre dühösebb lenni. A srác aki eddig minden héten összevert, most sikítva próbált hátrálva menekülni. De tudtam, hogy ezt nem hagyhatom. Tudtam, hogy ez most az én időm, és soha többé nem lesz erre lehetőségem. Utánairamodtam, majd rávetettem magam. Fel sem fogtam hogy ezt tényleg én teszem, de ledöntöttem a lábáról, majd elkezdtem a fejét a földhöz csapkodni. Hallottam ahogy könyörög hogy hagyjam abba, de nem akartam leállni. Mire észbe kaptam, már teljesen széttrancsíroztam a szerencsétlen féreg koponyáját. Addigi rövid életem során, még soha nem éreztem ilyet. A bosszú és a vér édes, minden mást elnyomó édes ízét. De tudtam, hogy nem maradhatok tovább azon a borzalmas helyen. Összecsomagoltam minden e világi tulajdonomat egy hátizsákba, elloptam néhány gondozó tárcáját, és az egyikük bőrkabátját, így vágtam neki a számomra ismeretlen világnak. Az évekig gyűjtögetett pénzem és az alkalmazottaktól lopott nem volt túl sok, így nem költhettem luxuscikkekre, mint például szálloda vagy motel. Még ételt is alig tudtam venni. Pár napig ment ez így, majd mikor visszavonultam egy híd alá éjszakára, különös hangok ütötték meg a fülem. Egy csapatnyi fiatal vert tábort a híd alatt. Nálam jó pár évvel idősebbek lehettek, és furcsa öltözetet viseltek. Legtöbbjük hipózott farmert és bőrkabátot viselt, öltözetük A betűket ábrázoló motívumok díszítették és hajukat vagy kopaszra borotválva, vagy tarajba állítva hordták. Mit ne mondjak, mikor megláttam őket, eléggé megrémültem, de ők is észre vettek. Egyikőjük közelebb hívott magához, mire én pár lépéssel közelebb is merészkedtem, de aztán újra megtorpantam, mire ő ismét hívott, én pedig oda is mentem hozzájuk. Megkérdezte hogy hívnak, hogy mit keresek itt, és hogy miért ne vagyok már otthon, hisz már nagyon késő van. Nem akartam elmondani nekik az igazságot, így hát rögtönöztem, és elmondtam nekik, hogy nincs otthonom, és hogy az utcán élek. Megsajnáltak, megetettek, és magukhoz vettek. Nem is emlékszem meddig lógtam velük, de ahhoz elég ideig, hogy átvegyem az öltözködésük és az eszmeiségük. Mire észbe kaptam, már én is tarajban hordtam a hajam, bakancsot és bőrdzsekit viseltem. Velük éltem, és mindenem megvolt, amire csak szükségem volt. Nem pont erre gondol az ember, mikor azt mondja, tökéletes élet, de én szerettem. Egy nap viszont, furcsa dolog történt. Egy öltönyös, holtsápadt fazon keresett fel minket, hogy kész kifizetni nekünk egy nagyobb összeget, ha megszerzünk neki egy bizonyos tárgyat. Inkább tárgyakat. Nem volt túl szimpatikus. Sőt, ha tehettem volna, akkor inkább nekiesek az első kezem közé kerülő tárggyal, és szétverem vele a fejét, de nem. Nem akartam hogy megint minden tönkremenjen, és nagy szükségünk volt a pénzre, ezért belementünk. Egy gyűjtő házából kellett elhoznunk két amulettet. Nem ígérkezett túl nagy feladatnak, de azért felkészültünk. Utolsó néhány dollárunkon fegyvert és feszítővasat vásároltunk, majd még aznap éjjel neki is kezdtünk. Néhányan símaszkot húztak, míg a többiek sálakkal és kendőkkel takarták arcuk. Nekem kendő jutott. Megközelítettük a megadott címet. Mit ne mondjak, egy elég nagy villa volt, még nagyobb kertel. Csak hárman másztunk át a kerítésen. A többiek odakint vártak. Amint a kerítésen belül voltunk, őrült módjára rohantunk az első ablakhoz amit megláttunk, majd egy feszítővassal ki is nyitottuk. A behatolás simán ment. Különváltunk, majd mindenki elindult hogy megkeresse az ékszereket, amiért jöttünk. Nekem jutottak az emeleti szobák, a többiek a földszinten néztek körül. Nagyon óvatosan kellett körülnéznem, hisz a megbízónk elfelejtette közölni velünk, hogy lesz e itthon valaki vagy sem. De ez most mellékes volt. Negyed óra kutakodás, és egy párszáz lopott dollár után, elérkeztem egy teremhez, aminek hatalmas faragott tölgyfa ajtaja volt. Furcsa módon nyitva volt. Résnyire nyitottam, majd besurrantam a terembe, utána pedig becsuktam magam mögött a hatalmas ajtót. Épp zseblámpát kerestem, mikor a lámpák hirtelen felgyúltak. terem hatalmas volt, tele drágábbnál drágább holmikkal. Pár másodperc múlva kiszúrtam a keresett holmit. Két elég nagy arany ékszer, rajta kígyókkal. Már épp készültem feltörni a vitrint, mikor egy hang megzavart benne.
-Ne olyan gyorsan!
Egyből a fegyveremért nyúltam, és a hang irányába fordultam. Nem akartam hinni a szememnek. Ez a pofa bérelt fel mindet.
-Mi folyik itt? Mit akar tőlünk?
-Tőletek semmit. Csak tőled. Nem lenne szabad létezned, és teszek róla, hogy ez így is legyen.
Ezzel ledobta zakóját, majd széttárta hatalmas, fehér szárnyit. Engem egy angyalra emlékeztetett leginkább, de már tudom, nem az volt.
-Mit tettél a többiekkel?!
-Ők csak a leírható veszteség részei.
Válaszolta, majd előrántott valahonnan egy tőrt, és nekem esett. Eszeveszetten hátráltam a a kiszemelt ékszerek felé, majd leadtam pár lövést a szárnyas támadóra. Combon találtam, mire ő megbicsaklott, majd összeesett. Feltörtem a komódot, majd gyorsan a zsebeimbe süllyesztettem a medálokat, és még annyi ékszert amennyit bírtam. Mire újra a szárnyas fickó felé fordultam, már felém rohant ugyanazzal a tőrrel, és döfött. És a penge, be is talált. Azt hittem, eljött értem a vég. De nem. Még furcsább dolgok történtek. Miután a tag leszúrt, a vérem az arcába fröccsent. Mire ő üvöltve görnyedt össze, és az arca füstölt. De ez még nem volt elég erre a napra. Egyre inkább melegem lett. Először csak a kezeimet éreztem forróbbnak, de aztán éreztem hogy az ereimben keringő vér is egyre forróbb lesz, majd elveszítettem az eszméletem. Pár perccel később ébredtem, mikor a villa már lángolt. Nem tudtam elhinni, hogy ezt én tettem, de nem volt rá más magyarázat. Mivel egy összeéget hulla feküdt a lábamnál, és a ház is lángokban állt, nem láttam más megoldást, mint hogy használjam a szárnyaim. Életemben akkor vettem először hasznát. Eldobtam a pisztolyt, majd kiugrottam az ablakon, majd megpróbáltam a levegőben maradni. Az első pár szárnycsapás még nagyon nehezen ment, de utána már könnyedén szálltam. Szálltam, mert nem tehettem mást. Megöltem egy embert. Vagy valami hasonlót. Ami tudta rólam hogy mi vagyok. A barátaim meghaltak. És egy szörnyszülött vagyok. Nem tehettem túl sok mindent. A két kígyómintás medálon kívül mindent eladtam, és szertetettem egy pofás kis vagyonra. Kibéreltem egy lakást, majd próbáltam munkát keresni. Nem túl sok sikerrel. Pár hónap múlva, már nagyon fogytán volt a pénzem. Sétálni indultam. A barátaim sírjához. A két amulett akkor is nálam volt, mint mindig. Leültem az egyik sír mellé, majd az ékszerekkel játszadoztam. Épp a jövőmön gondolkodtam, mikor hirtelen zöld szikra csapott ki az ékszerekből. Nem hittem a szememnek, de történtek már velem furcsább dolgok is. Nem foglalkoztam vele, de pár másodperc múlva furcsa dologra lettem figyelmes. Hörgést hallottam. Méghozzá, a föld alól. Nem hittem a fülemnek, de a hörgés folytatódott. Majd hirtelen, egy kéz, egy istenverte kib@szott kéz nyúlt ki a földből. Egyből felugrottam, majd messzebbről néztem tovább. Kb 1 percen belül, egy zombi ásta ki magát a föld alól. Ez már tényleg sok volt. Rám nézett, majd felém közeledett. Lehet hogy hülyén hangzik, de rákiáltottam.
-Hé! Hagyj békén! Menj innen!
Hihetetlen, de a lény, elindult a másik irányba. Majd az amulettekből ismét zöld szikra csapott ki és a zombi összeborult. ismét csak egy hulla volt. Jobbnak láttam ha lelépek, és így is tettem. Ennek már jó ideje,és azóta szerencsére nem történt semmi. Az ékszerekből befolyt pénz még egy ideig biztos elég lesz, és szerencsére úgy fest a helyzet, hogy minden rendbe jön. Csak ne kiabáljam el...

Képességek:

anti-Cheyarafim képesség: égeti őket a vére

szárnyak: Ergo repülés. A szárnyak fehérek, de nélkülözik az angyali tisztaságot, inkább törtfehérnek mondanám. A velük elérhető maximális repülési sebesség a 10m/s, vagyis kb 30km/h, de ez nem tartható sokáig. A normál repülési sebesség kb 15km/h, ezzel a sebességgel akár órákig is képes repülni, de így is mindenképp kell pihennie közben.

vele született tűzmágia: Bármikor és bárhol képes a semmiből tüzet teremteni. Ez a tűz nem mágikus, hétköznapi anyagokkal el lehet oltani, éghető anyag hiányában elalszik. Legfeljebb 30 méteren belül bárhol képes tüzet gyújtani. Ezek nem túl nagyok, viszont könnyedén lángra tudnak gyújtani egy kisebb épületet, autót vagy embert. A kezeivel kreált lángok jóval erősebbek és tovább égnek, de ezek sem képesek az előbb említetteknél többre.
Roy
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 558
Korábbi szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Roy
Főkari/multi: Főkarakter

Vissza az elejére Go down

Re: Roy De Kalwer

Témanyitás by Roy on Pént. 12 Aug. 2011, 11:53

Név: Roy De Kalwer
Lakás/Létesítmény: nincs állandó
NJK: nincs
Foglalkozás: hivatásos naplopó
Munkahely: nincs
Pénz: (admin ítéli meg a bankszámla tartalmát)
Bevétel/hét: épp amennyi
Eszközök: nincsenek
Felszerelés/fegyverek: Damballah amulettek 5kr
Vállalat: nincs
Szövetség: nincs
Törzshely, ahol megtalálható: nincs
Ismertebb szövetséges:
Ismertebb ellenség:

Felhasznált kreditek: 5
Fennmaradó kreditek: 11

Reagszámok régi: 558
Korábbi szint/kredit: 7szint - 16 kredit
Roy
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 31
Hozzászólások régi : 558
Korábbi szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Roy

Témanyitás by Godlaw / Tao on Pént. 12 Aug. 2011, 11:58

Akkor ahogy elnézem, megtartod a barokk karaktert, és lecseréled a régi, reneszánsz énedet. Hangsúlyozom, nem muszáj a barokkot megtartani, de ha valóban így döntesz, akkor értelemszerűen nem kell kiegészítés, a karaktered pedig nem emlékszik a reneszánsz karaktered életére. Ilyetén képpen pedig előtörténet elfogadva.

Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2744
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Tao

Témanyitás by Thorhalla on Kedd 04 Okt. 2011, 19:30

Roy ismételten Halál lett, Apokalipszis egyik lovasa. Ezúttal azonban nagyobb "átalakítást" kapott, mint régebben. A régi szárnyai helyett fém szárnyakat kapott. Ezekkel megközelítően 120km/óra sebességgel képes repülni, a szárnyainak részeit, akarata szerint ki tudja lőni a helyükről, amik utána visszatérnek a helyükre. Az alkarjába is került négy-négy penge (lásd képeken). A szárnyakkal és ezekkel a pengékkel az acélt még képes átvágni. A szeme az átalakításnak hála kékesen világít és a bőre is fehérebb lett a korábbinál.

És még ez egy avatarnak, ha gondolod, hogy lecseréled az aktuálist.

Bízom benne, hogy tetszeni fog, mert szerintem ez a külső telitalálat lett a karidhoz Smile (Zack és Tao szerint is.)
És kaptál félmillió dollárt is előlegnek.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14266
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére