7. sugárút

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

7. sugárút Empty 7. sugárút

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 13:32

A sugárútra épült maga a Time Square.
7. sugárút Times-square-one-view

Az eredeti topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
7. sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Thorhalla Szer. 26 Szept. 2012, 10:22

Résztvevők: Jet Li Tao és Tess Gordon

Tess elindult fedezékről fedezékre, hogy így haladjon tovább, amikor néhány méter után meglátta, hogy a sárkányos épületből egy lángoló alak ugrott ki az ablakon. A férfi pedig zuhant lefelé és igencsak közel fog becsapódni a lányhoz.
Tao zuhant újra, mint az előbb, a fájdalom hatalmas volt, az eséstől szerencsére a lángok elmúltak, de a fájdalom ott maradt, ahogyan a fél teste hólyagosra és helyenként véresre sült. A fájdalom ellenére Tao kordában tudta tartani az erejét és nem csapódott be a földbe, hanem rendesen le tudott érkezni úgy, hogy nem messze magától meglátott egy fiatal lányt is.
Tess látta, hogy a férfi esés közben kialszik és mintha lassult volna esés közben, míg végül földet is ért talpon előtte. Eléggé megvolt égve a teste, de még így is felismerhetőek voltak a vonások, ez az eltűnt New Yorki polgármester volt, Jet Li Tao.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
7. sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 26 Szept. 2012, 16:53

Akármennyire is próbáltam, nem sikerült kikerülni a sárkány tüzét. Nem tenném az eslők közé, amit szerettem volna megtapasztalni, és hiába zuhanok, és oltom ki ezzel a tüzet, a hólyagos égést rögtön megérzem. Annyi lélekjelenlétem van, hogy sikeresen talpra érkezzek, de a fájdalom nagyon nagy, csak a hűsítő menetszél enyhíti valamennyire.
-Hívjon... Mentőt! - Szólok oda nehézkesen a közeli nőnek, és rögtön egy tűzcsapot keresek a közelben. Ha találok, dobbantok a földön, és leadom az elszívott energiát a tűzcsap irányába, hogy az kitörve hűsítő vízpermetet locsoljon az utcára. Ezután besétálok a vízpermet alá, ami ugyan okos egy kis plussz fájdalmat, de fertőtleníti a sebet, hűsít, és jótékonyan hat az égési sérülésekre.
-Kérem... Hívjon... Mentőt! - Szólok mégegyszer a nőnek, ha még nem kezdte volna el, a vízpermet alatt kitárt kezekkel, összeszorított fogakkal összpontosítok, és próbálok felülkerekedni a sokkon és a fájdalmon. Meg tudom tenni, csak koncentrálnom kell. Volt már rosszabb.
Az izzó ruháim is kialszanak remélhetőleg, és a hajam sem fog újra lángra lobbanni. Már csak várnom kell. Várnom a mentőkre. Akik jönnek... Ha jönnek.
-Gyorsan!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Tess Gordon Szer. 26 Szept. 2012, 18:50

Nos nem hogy észrevétlen nem leszek, hanem éppen sikerül belecsöppennem a dolgok "forrongó" sűrűjébe.... Habár azt be kell vallani nem éppen a sárkányok szálltak alá, hogy magukkal vigyenek, de a lángoló alak nem áll túl messze egy tüzet okádó sárkánytól, ha a fényjelenséget vesszük figyelembe... Azonban remélhetőleg jelentősen ártalmatlanabb.
Amikor földet ér, döbbenten ismerek fel benne egy híres személyt, akit már jómagam is, aki nem vagyok, illetve eddig nem voltam new yorki, még én is láttam már párszor az arcát itt-ott. Miután legyűröm a késztetést, hogy dörgöljem a szemeimet, meg csipkedjem magam, hogy vajon álmodok-e, tudatosul bennem az egész helyzet, és a buta döbbenetem átadja magát a józan észnek szerencsére.
- Természetesen uram, máris! - vágom rá az első felszólításra szinte azonnal. Nagyon csúnyák a sebei és valóban nem lenne túl okos dolog ha nem látnák el azonnal.
~ Már csak az a kérdés, hol a fenében fogok én itt mentőket találni... Vagy kijönnek ide egyáltalán a mentők?? Vagy vigyem be sárkányhordágyon?? ~

Végül körbenézek a katasztrófasújtotta övezeten, hátha valamelyik szupertitkos szervezet, aki éppen szentgyörgyi harcot vív a sárkányokkal egy mentős különítményt is hozott magával... Ha látok bárhol valami mentőre emlékeztető alkalmatosságot a közelben, akkor villámgyorsan (tényleg amennyire csak tudok úgy, hogy ne essek át valami tereptárgyon) odaszaladok és megpróbálom elmagyarázni nekik, hogy itt van egy sebesült csúnya égésekkel és minél hamarabb el kéne látni.
Ha nem találok a láthatáron mentőt, akkor marad a jó öreg telefonkészülés (feltéve ha nem pusztult el mind) és ott tárcsázom a mentőket majd megadom a helyet, ahová ki kéne jönniük. Aztán mindenképp visszarohanok a férfihoz vagy a mentőkkel, vagy várva őket, és habár én nem vagyok egy nagy orvos, azért megkérdezem.
- Ha minden igaz, hamarosan itt vannak. Addig esetleg még valamit tehetek önért? A nevem amúgy Tess. - mutatkozom be, mert az ember, illetve sakál lánya legyen udvarias azért még egy sárkánycsata közepén is...

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 27 Szept. 2012, 10:30

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon és Deadpool / Wade Wilson

Tao azonnal enyhít a fájdalmán a vízzel, így most már tisztán látszanak a sebek végig a testén. Annyira tényleg nem volt vészes, persze a sebhelyek megfognak látszani plasztikai sebészet nélkül, de ettől függetlenül Tao tudott mozogni, csak egy-egy élesebb mozdulatnál hasított fájdalom a testébe, amikor a bőr nagyon meghúzódott. Egy tetanuszra lesz leginkább szüksége, illetve be fogják kötözni a fertőzések elkerülése végett. Nem került sokkos állapotba ettől Tao, teljesen magánál volt és a víznek hála a fájdalom is csökkent.
Tess talált az utcán telefonkészüléket, így feltudta hívni a 911-et, akik valóban biztosították, hogy hamarosan ott lesznek, vagyis amennyire tudnak sietnek, révén a Times Square éppen a front vonal kellős közepén helyezkedett el.
Az épület teteje lángolt, ahol a sárkány is volt, de az végül otthagyta az épületet, ellökte magát tőle és az égbe szállt. Ettől a mutatványtól még jó néhány törmelék a földre hullott, de ezek elkerülték szerencsére Tao-t és Tess-t. A párostól néhány méternyire pedig egy maszkos férfi jött fel a metróból, Tao egyből felismerte őt.
DP megérkezett a metróval, majd onnan kisétálva a csatatérré változott Times Square-t látta meg, sárkányok az égen, lángoló felhőkarcoló, nem messze tőle a megégett polgármester, aki vízpermet alatt áll hála az egyik tűzcsapnak és egy fiatal nő is ott volt nem messze tőle.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
7. sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 27 Szept. 2012, 10:55

-Köszönöm, Tess - válaszolom neki a vízpermet alól, és közben határozottan jobban érzem magam. A sebeket elnézve meg fog látsznai a helyük, de nem annyira komolyak, hogy nagy bajban legyek, és a mai technológiával egy lézeres kezelés megoldja a dolgot, ha nagyon szép akarnék lenni. Emlékszem, régen egy injekció megoldotta, amikor a dolgot, de hála az égnek, az AIM-nek vége. Hacsak azóta ismét fel nem épület.
A sebeim kimosása és a fájdalom enyhítése után kisétálok a víz alól Tesshez. Nem nyújthatok valami szép látványt, a széttetovált testem fele összeégett, a nadrágomat csak a lelkierő tartja egyben, az új frizurámat egy sárkány csinálta, a cipőmet nem tudom már, melyik zuhanás közben hagytam el, és... Azt hiszem ennyi.
-Jet Li Tao - mutatkozom be neki. - Azt hiszem, most már megleszek, amíg kiérnek a mentők - válaszolok neki, és ekkor veszem észre, ahogy egy maszkos fickó kisétál a metróból. Ismerem őt, az egyik tartályban volt, ahogy én is.
-Wade Wilson? - Szólok oda neki, ezen a néven mutatkozott be az M aszteroidán. - Te is visszajutottál? - Kérdem tőle, aztán rájövök, hogy könnyen lehet, hogy összekeverem az itteni Wade Wilsonnal. Nyilván őt is klónozták, ahogy engem, és ha ez a klón, akkor nem is tudja, hogy ki vagyok... Hacsak nem ismeri a klónomat, és ő meg vele kever össze engem. De ennek elég kicsi az esélye, azt hiszem.
Mivel a fájdalom nem múlt el egészen, egyelőre nem szeretnék nagyon ugrándozni, úgyhogy csak egyhelyben állok, és várom a mentőket.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Tess Gordon Csüt. 27 Szept. 2012, 23:18

- Örvendek. - vágom rá automatikusan, majd rájövök, hogy talán egy kicsit hülyén hangzott az adott környezetben... mármint elég nagy baromság ilyet mondani egy olyan fickónak, aki eltűnt, sárkánytámadás után lángolva leesett egy épületből és éppen a mentőkre vár....
- Illetve én... szóval, hello... - nyögtem ki végül valami még annál is szánalmasabbat, de megfogadtam, hogy lakat lesz a számon és innentől fogva inkább nem beszélek még nagyobb baromságokat...
~ Illetve legalább nem ártana megpróbálnom... ~

- Rendben, azt ígérték sietnek, amennyire tudnak. - mondom a mentős megjegyzésre, csak hogy látszódjon nem csak baromságokat tudok beszélni. Közben én is észreveszem az alakot, aki a metró felől közelít felénk és érdeklődve mérem végig. Majd amikor a sárkányégette Tao megszólítja, akkor visszafordulok hozzá.
~ Vajon honnan kellett visszajutni? Azt hiszem erősen le vagyok maradva valamiről... ~
Végül ismét nem bírok magammal, csak muszáj megszólalnom...
- Önök ismerik egymást? - nézek érdeklődve az egyik férfiról a másikra. Gondolom úgyse válaszolnak, ha nem akarnak, ha meg igen, legalább ennyire nem fogom bugyutának érezni magam... Illetve Aliznak, aki hirtelen belecsöppent Csodaország még pszichopatább változatába...
~ Habár számíthatna erre aki egy démonokkal és sárkányokkal elárasztott városba bútorozik be... ~

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Thorhalla Pént. 28 Szept. 2012, 10:21

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon, Deadpool / Wade Wilson, Mr. Smiley, Kita Horigome és Shynomy Rokana

Még mielőtt Deadpool válaszolhatott volna az égő házból, ahonnan Tao is kiugrott kiérkezik az utcára Smiley és a két lupine lány, amiből az egyik felől Tess határozottan érezte szaglás útján, hogy nem élő már, hanem halott, akármennyire is nem látszik annak.

(Ez nem új kör, csak a másik trió is megérkezik)


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
7. sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Deadpool Pént. 28 Szept. 2012, 13:08

Előzmény:East Side
Még jó, hogy nem látta senki...
Mondtam, hogy nem fog sikerülni
Milyen gyártó nem számol mázsás babákkal? Manapság minden sarkon Banner gyépés kistesóiba fut az ember.
Megjöttünk Wade, hinnéd, hogy jár a metró ilyen ítéletidőben?
Muszáj neki, különben nem fogynak a jegyek...
- Mieza Jenbori? Polgármester bá'? Mi ebben olyan különös abban? Maga nem tudta, hogy jár a metró? Polgármestertől igen gyenge... - Próbálom fókuszálni a figyelmemet arra aki hozzám beszél.

Minek??? Nézz jobbra! Nem, nem arra a szép széles fogsorra! Rövid, a rövid felül alul alig textil!
A szemöldök mozgás felveszi a zene ritmusát, pár oldalazó lépés, tartsd a szemkontaktust éééés előkerül a gombolyag. Tartsd a tisztes távolságot, ne húzd még ki a gránát biztosító szegét, erre nagyon figyelj. Hiányzik a rózsa a szádból, de aki nem készül fel nem kap vacsorát.
- Hol az a vad ami benned van? - Fejmagasságomba emelem a gomolyagot, végigvezetem a testemen, véletlen sem húzom ki a biztosító szeget. Teljesen kényelmesen készítek csak be a bal kezembe egy kést, úgy hogy az újak ne láthassák, a testem vonalába, maradt a 2D-s mozgás. Nem tetszik az a vigyori, tipikus pszichopata...


_________________
Különleges melóhoz különleges katona, a karmazsin komédiás, a regeneráló degenerált. A zsoldos és a száj!!!
Deadpool
Deadpool
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 140
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Axe
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Nyko Pént. 28 Szept. 2012, 14:28

Leérünk a földszintre, majd ki az utcára. Elég furcsa most minden, bár nem csak a kinti helyzet miatt, hanem azért is, mert tudom, hogy nincs visszaút jelenleg… nincs hova visszamenni… csak előre. Shyrokra pillantok majd körbe nézek, s a levegőben megérzem a másik Lupine szagát. Minden bizonnyal ő is a miénket. Tekintetem lassan pasztázza végig a környéket és megáll a kiugrott fickón és a mellette lévő lányon. Nem Igazán akarok időzni eme nem épp bőbeszédű fazon közelében, így megindulok feléjük.
- Szerinted barát, vagy sem? - hallom Shyrok hangját ahogy mellettem halad, s csendesen megszólalok.
- Annyi biztos, hogy Lupine és nem olyan, mint én. Ennyi elég, hogy közel menjünk, de légy résen. – mondom csendesen, miközben haladok előre, s amint sikerül elérni a párost, akkor megállok tisztes távolságot tartva azért, de nincs időm megszólalni, mert Shyrok szólal meg előbb.

- Üdv – köszönök röviden és a másik lányra mosolygok, majd pedig a kicsit „átszabott” Polgármesterre. – Fent a bemutatkozás kimarad a viharos megérkezésük és az utána lévő kellemetlen események miatt a nevem Shynomy Rokana, örvendek. – Majd a mellettem álló Nykora mutatok. – Ő Pedig Kita Horigome…

- Üdv… – mondom egyszerűen, majd a Lupine lányra fordítom vörös szemeimet – Tudom, hogy érzed, hogy másabb vagyok, mint te, vagy a többiek, de hogy miért az egyenlőre lehet nem tartozik a többiekre. – mondom csendes nyugodt hangon, miközben Shyrok is fecseg tovább, csak ő a férfi felé.

- Jajj Nyko… miért nem tudsz kedvesebb lenni… - duzzogó pofit vágok egy pár pillanatig, majd a férfira nézek ismét, ahogy a nyakörvemmel játszogatok. – Nem lenne jobb, ha leülne valahova? Bár ahogy látom azt karcolás nélkül megúszta, hogy talajt fogott, de a sebei csúnyának tűnnek. Szerintem jobb lenne, ha leülne – hangom kedves és próbálok azért tisztelettudó is lenni, bár jelenleg ezt elnyomja a segítőkészségem, s bár eddig nem úgy tűnt, hogy a maszkos gombolyagos fickó érdekelne felé fordulok és aranyos macska szemekkel nézek rá.
- Nyau… - mondom vigyorogva, majd hozzá teszem - …azért ennyire nem vagyok macska, hogy olyannal ilyenkor is játszadozzak – majd a másik Lupinra nézek, aztán Nykora, s végül a polgármesterre.


Fejem csóválom csak egy kicsit mikor Shyrok nyávogni kezd és ránézek a gombolyagot tartó fickóra. Az égre emelem a tekintetem olyan eléggé „Mit vétettem” kérdéssel a pofimon, majd visszanézek a Lupine lányra. Most ő a fontos az én szempontomból, hiszen ő érzi, hogy más vagyok, olyan, mint ő, de mégis valami egészen más és nem lenne jó, ha most itt az utcán kezdené el jobban feszegetni a témát.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Sarah Pént. 28 Szept. 2012, 20:21

Ahogyan lefele haladok normalizálódik a hőmérséklet, így szép fokozatosan a hűtőrendszer visszaáll a normális szintre, maga az utazás lefele pedig a diktált tempó miatt meglehetősen rövid. Kiérve az épületből újabb alakokat látok meg, ezekből pedig egyet vagyok csak képes azonosítani, aki pedig ellenséges besorolásban van és sérült is, a roncsolódás fajtájából ítélve égési sérülés, logikusan visszakövetkeztetve megéghetett még odafent, más lehetőség nincs, ha csak nem törtét itt valami itt lent, miközben lefele jöttem, de túl kevés idő telt el azóta, valószínűsíthetően most kéne, hogy szemtanúi legyünk annak, ahogyan lesérült... Valószínűleg, de az adatok tévedhetnek, bár kevés rá az esély. A másik két alak pedig, úgyszintén mint az eddigiek, lementésre kerül, de még csak külsőleg, most pedig jönne a megszokott protokoll, azonosítás megtagadása esetén azonnali megsemmisítés, de most fontosabb dolgom van, továbbra is hozzá kell jutnom egy használható adatbázishoz, így csak gyors felmérést végzek, arcot és testfelépítést mentek, illetve egyedi ruházatot, a maszkos alany esetében és gyors megjegyzéseket, például " Degenerált ", ismételten a maszkosnak, ezzel pedig nem is szándékozom sokkal többet foglalkozni velük, abból ki indulva, hogy jelenleg egy csoportban tartózkodnak egy ellenségesnek vélt személlyel, logikai alapokon kiindulva kétlem, hogy bárki is a hasznomra lesz majd, mert ha mégis, az-az egy biztosan közbeszól majd, így mást kell keresnem, valamiféle információforrást, amin elindulhatok. Így hát figyelve a társaságot elindulok egy véletlenszerű irányba, ki kell derítenem legalább azt, hogy hol vagyok és hogy miként épül fel ez a hely, mármint térképileg, vagy talán az is megfelelő, ha valamiféle jellegzetességet találok, ami alapján fel tudom ismerni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Szept. 2012, 11:02

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon, Deadpool / Wade Wilson, Mr. Smiley, Kita Horigome és Shynomy Rokana

Mindenki ott volt lent már az utcán, a távolban lövések zaját lehetett hallani minden irányból, robbanásokat, sárkányüvöltést, kiabálásokat. Mintha az ember egy háború kellős közepén lett volna valahol, nem pedig New York belvárosában. Egyedül azt nem lehetett hallani, amit Tao és Tess várt, a mentők szirénája nem hangzott fel sehol sem, bár lehet, hogy ebben az állapotban mindez öngyilkosság lett volna.
Smiley első mozdulata az volt, hogy miután felmérte a többieket elkezdett menekülni. Az égen ekkor látszott valami, mintha átugrott volna az egyik épületről a másikra, majd egy sárkányfej zuhant alá a földre és toccsant szét a földön beterítve mindenkit vérrel és agyvelővel a hatalmas sárkánytetem pedig úgy tíz méterrel Smiley előtt zuhant a földre. A futás közben egy villanást látott, majd egy penge állította meg, ahogyan a hegye a nyakához ért.
7. sugárút 1583888-2
- Senki sem mondta halandó, hogy távozhatsz – hangzott fel a nő hangja igencsak északias akcentussal.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 17 Május 2014, 09:42-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
7. sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Sarah Szomb. 29 Szept. 2012, 14:16

El is indulok NEM menekülve, hanem kutatva egy lehetséges információforrás után, de nem jutok messzire, ugyanis pár lépés után egy test zuhan le elém, pár gyors felmérés alapján hasonlít ahhoz a valaminek a testéhez, ami abba a bizonyos épületbe repített, vagy zuhant velem, nem lényeges, viszont nem tudom meghatározni, hogy pontosan azé-e, hiszen egy villanást látok és kénytelen vagyok megállni egy penge miatt. Egy nőstény állított meg, akcentussal, bár ez különösebben sokat nem jelent, inkább a szójárása, ami alapján Asgardinak besorolható. A fegyverre lassan tekintek le, csak a fejem mozdul, alaposan végig mérem, különleges jeleket keresve rajta, vagy bármit, bár ezek annyira nem fontosak, ugyanis az alakja alapján kardféle, az már nem számít különösebben, hogy melyik fajtába tartozik, de a látszatból ítélve régi, elavult ( gondolom), ez pedig tovább erősíti a tényét annak, hogy a nő valószínűleg az északi istenek közé sorolható, a bukottak egyike.
- Azonosítsa magát... - ellenségesnek van besorolva, de nem átlagos, viszont az emberi természetből kiindulva, erre valószínűleg válaszolni fog, agresszívan, szóban, én pedig erre várok. Nem szükséges, hogy az azonosítás valóban megtörténjen, csak arra várok hogy egy kevés levegőjétől megszabaduljon... Mivel beszéd közben valószínűleg a koncentráció mértéke nem olyan szintű, legalább egy kicsit kevesebbnek kell lennie, hogy arra is figyelni tudjon, így azt kihasználva próbálom az egyik kezemmel megragadni az övét, azt, amelyben a kardot tartja, a másikkal pedig hasba vágni és a lendületet felfelé tovább "tolva" eldobni az előbbi társaság felé, csupán nem közéjük, hanem lehetőleg el felettük, egy hatalmas ívben, hogy a repülése minél tovább tartson. Persze ez magában egyáltalán nem garantált siker, szükséges még az, hogy valamilyen szinten eltérjek a pengétől, mivel ilyen helyzetben könnyűszerrel okozhat nem kívánt sérülést, ezért igyekszem olyan ívben mozdulni, valamint dobás közben még azt egy könnyed mozdulattal kitépni a kezéből, ha lehetséges. bár ha túl nagy erővel rendelkezik, akkor ez utóbbi elhanyagolható, fölösleges. eztán pedig ugyan úgy folytatni az utamat, továbbra is figyelve. Nem mellesleg azt sem mondta senki, hogy nem távozhatok, ha mondta volna valaki se hiszem, hogy különösebben érdekelne, nem tartoznak azon személyek közé, akik parancsolhatnak nekem

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Tess Gordon Vas. 30 Szept. 2012, 21:25

/Amikor a kis katasztrófatáborunk kezd egyre népesebbé válni a bevándorlóktól egy picit közelebb lépek a polgármesterhez. Nah nem mintha túltengene bennem a hősies hajlam, vagy túl nagy véleménnyel lennék arról, hogyha mindenféle sárkányok vagy démonok ránk támadnának hogyan szerepelnék, de azért valamennyi harci képzettségem van, ha gond lenne.
A férfi iránt meg valamiféle felelősséget érzek, ha már így a "nyakamba pottyant" azért mégse árt, ha figyelek rá, legalább addig, amíg meg nem jönnek a mentők... nah igen, a mentők, akiknek se híre se hamva....
~ Oké, tudom én, hogy ez nem a steril várakozóterem, de aki megsérül, azért nem ártana ha ide is kijönnének... elvégre ez lenne a mentősök dolga, nem?? ~
- Remélhetőleg hamarosan már jönnek a mentők. - mondom az várakozó betegnek és reménykedem abban, hogy nem olyan üres ígéret minden szavam, amilyennek érzem őket.
Aztán a vörösszemű szavaira kissé összeráncolom a szemöldököm. Azt még egy retardált is látja szerény véleményem szerint, hogy nem vagyunk ugyan olyanok... Persze értem mire gondol, érzem a szagát, ami ismerős emlékeket ébreszt bennem. Ez az egész pont egy hasonló illattal kezdődött, Feral a hozzám hasonló és mégis más nő jut eszembe... Végül csak biccentek a másik szavaira, nekem sincs most kedvem kitárgyalni pont itt és most egy sárkánytámadás közben, hogy: haliiii nem vagyok emberi lény! Te sem?? De király!!! Rendezzünk egy szörnydszámborit!
Aztán a különös nő érkezése és a kardos mutatvány egy kicsit kezdi kikészíteni az idegeimet...
~ Mégis mi a fészkes francos frekventált francba csöppentem bele??? ~

Kissé még közelebb húzódom a Polgármesterhez, az egyetlen normálisnak (nah jó, ezt még át kell gondolnom) tűnő alakhoz errefelé, habár már nem tudom, hogy a védjük meg a sebesülteket, vagy a: héééé valaki védjen már meg a szörnyektől elv alapján...

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Nyko Vas. 30 Szept. 2012, 22:59

A másik lupint figyleem egy ideig, majd miután biccent akkor jöhet a további szócséplés, csak egy hogy valami puffan mögöttem kettő, hogy vér és agyvelő is beterít alaposan.
- Ezért rajongtam az eddig melóért, ott nem maradt ilyen kosz… - morgom magam elé, majd vörös szemeim előbb a tetem két felét mérik végig maj az újonnan érkezőt és egy elismerő arckifejezés ül a pofimra látva a profi munkát.

- Pfúj – szólalok meg amint beterít a cucc és felfogom, hogy mi is az, majd a polgármesterre és a másik lányra pillantok.
- Talán jobb lenne, ha kimosnánk a sebeiből ezt a vért, hogy nehogy valamit elkapjon. – mondom csendesen. úgy fest, hogy a mentősöknek sok dolguk van eme körülmények közt így tuti nem fognak idő rekordot dönteni a kiéréssel – jegyzem még meg csendesen.


Shyrokra pillantok a szavaira majd biccentek felé.
- Segíts neki ha szükséges. De siess, lehet nincs sok időnk ilyesmire, mert ahogy hallom a helyzet még rosszabb, mint ahogy fentről tűnt, edig úgy se volt rózsás. – majd a polgármesterre nézek – Lenne magához pár kérdésem, de remélem, hogy nem gond, ha ezt a részt még későbbre halasztjuk. – hangom nyugodt, majd elkezdem jobban felmérni a környéket, s fegyvert is keresni, bár úgy fest, hogy elsőre maradnak azon fegyvereim mik hozzám nőttek. Szóval foggal körömmel ha kell. De egyenlőre még az aránylag lévő nyugalmat érdemes lenne kihasználni terepszemlére, hiszen egyre jobban átszabják a városképet.

A tűzcsap félére pillantok, legalábbis ami maradt belőle és a vízre, hogy oda kéne menni egy kicsit ls még biztonságosnak is tűnik a dolog. Csak vajon meddig is? Ezt nem tudom, de egyenlőre még Nyko se látszik nagyon harcra késznek, hiába is mutatja, érzem, hogy most miden más, mint eddig… és az új helyzethez is alkalmazkodni kell még neki is. Lényegében ő dönt most, s nem csak magáról…
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 01 Okt. 2012, 09:27

Oké. Mi van? Ez a Wade Wilson NEM az a Wade Wilson, sikerült rögtön összefutnom az alteregójával, eddig világos. De polgármester? Sinister csinált rólam egy klónt, és az polgármester lett? Valami nagyon félresikerülhetett a klónozás alatt... Amíg ezen hebegve gondolkodom, megérkezik a szado-mazo macska duó is a robottal, aki rögtön le is lépne. Wade felé fordulok, hogy szóljak neki, nem kéne futni hagyni, de előbb egy sárkányfej, aztán egy asgardi állít meg ebben. Hátrálok néhány lépést ismét beállva a vízpermet alá, mert a sárkányvér legjobb tudomásom szerint nem gyógyítja a sebeket, viszont baromira el tudja fertőzni azokat. Közben az öklendezést is igyekszem visszafolytani, mert azért az agyvelő sehogy sem hozza meg az étvágyamat.
Valahogy felfogom, hogy a macskanő bemutatkozott nekem, és kérdéseket akar feltenni de majd csak később. Tessre nézek, aki odajön hozzám.
-Itt mindenki... Megőrült? - Kérdem egész halkan, hogy csak ő hallja, aztán a macskára nézek.
-Nem tudom, milyen kérdéseket akar feltenni, de higgye el, kevesebb választ fog kapni, mint McMenüt a Burger Kingben - jut eszembe a frappáns hasonlat, és továbbhaladok a következő ember felé, aki hozzám szólt.
-Jet Li Tao vagyok, üdv öhm... Kita és Shynomy - köszönök vissza, és ismét Tessre nézek.
-A mentőknek említette, hogy a polgármesternek kéne a segítség? Talán ha hozzátenné, hamarabb jönnének.
Tess normálisnak tűnik, nem poénkodik a mutánsságával, nem viselkedik bohócként, nem akar meggyilkolni senki, és összességében még segítőkész is, vele kéne maradnom, talán ő majd segít eligazodni, amíg eljutok a... Na igen. Egyelőre nem akarom kiteríteni a kártyáimat, hogy fogalmam sincs, mi ez az egész hely, nem vagyok polgármester, de még csak a realitásban sem voltam úgy... Három évig? Smiley-val és az asgardival nem tudok sokat foglalkozni, majd lejátszák egymással a dolgot.
-Wade, ne hagyd, hogy megszökjön a robot, segíts az asgardinak - szólok még oda a maszkosnak a biztonság kedvéért, akiről szintén fogalmam sincs, hogy kicsoda ebben a világban, de mivel polgármesternek hisz, szóval biztos hallgat rám. Úristen...

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Horatio Millvier Hétf. 01 Okt. 2012, 11:49

Horatio Millvier elindult a Kúria felé, azonban útközben úgy érezte, hogy most fölöslegesen menne oda. A démoni helyzet miatt valószínűleg be sem engednék, ráadásul apja átállása sem vet jó fényt rá. Ennek okán másik irányba indult. Úgy döntött körülnéz a városban, hátha tud valamit tenni a rend visszaállításáért. A Times Square-t vette célba, így lement a legközelebbi metróba, amely nem volt szétbombázva. Felszállt a metróra, majd miután az elindult türelmesen várt. Folyamatosan az idősebb Horatio szavai csengtek a fülében. Tudta, hogy igaza volt abban, hogy meg kell állítania a pusztítást, mielőtt a jövő újra eljön, és minden kezdődik előröl. A metró jó hosszú utat tett meg, amikor végül megállt a Times Square, 7. sugárútjánál lévő megállóban. Horatio felállt a ülésről, majd kilépett az ajtón és elindult felfelé a szabadba.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
7. sugárút 250sc9g7. sugárút 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 01 Okt. 2012, 16:37

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon, Deadpool / Wade Wilson, Mr. Smiley, Kita Horigome, Shynomy Rokana és Horatio Millvier

A nőnek nem maradt ideje arra, hogy válaszoljon Smiley kérdésére, mert ekkor bukkant ki a metróból Horatio. Látta a döglött sárkányt, a megégett polgármestert, három lupine-t, Deadpoolt, a páncélos nőt és vele szemben a kiborgot. Ám ekkor a föld némileg megremegett mindenki lába alól és déli irányból egy hatalmas gombafelhő emelkedett a levegőbe.
7. sugárút Yes-there-will-be-nuclear-explosions-in-World-in-Conflict-which-takes-place-during-World-War-IIIY-D-91957-13
Nem atomrobbanás volt, mert amikor a robbanás szele elérte a társaságot, akkor csak az ablaküvegek törtek be, de forróság és nagyobb pusztulás nem járt vele. A robbanás pedig itt volt a közelben, alig néhány kilométerre a társaságtól.
- Nincs időnk, a Times Square a Valkűrök védelme alatt áll, de ti odamentek!
Mielőtt bárki válaszolhatott volna égi fény takart be mindenkit és egy villanás után egy hatalmas kráter szélén álltak már.

//Bocs Tobi, de mivel a robbanás megtörtént, így nem várhattam tovább a körváltással.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
7. sugárút Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Chao Hui Wang Szomb. 25 Jan. 2014, 15:03

Éreztem, hogy vagy a fejem, vagy pedig a szívem fog szétrobbanni.Még mindig féltem, hisz nem tudtam, hogy a támadók elől el tudtunk-e menekülni és, hogy hová kerültünk. Arról nem is beszélve, hogy az engem idehozó személy a földön feküdt és nem mozdult, a nyílvesszőt elnézve pedig nem is hiszem, hogy fog. Mindez viszont nem számít, hisz ezen az idegen helyen ő az egyetlen szilárd pont amibe kapaszkodhatok.
- El innen! - igyekszem jelen helyzetben a lehető leginkább összetartani magam és távol a körénk gyűlő furcsa öltözetű embereket. Szörnyen zavaró ez a sok fény, hang és idegen hely. A túl sok látott és hallott dologtól kezd elég erős fejfájásom lenni, ami a mozgásomra is kihat. Közben azt sem vettem észre, hogy már-már patakokban folyik a könny a szemeimből.
- El innen! - ismételtem meg használva azt a kevés angol nyelvtudást amivel rendelkezem, hogy hátha így nagyobb hatása lesz a lassan minket körbezáró embertömegre.
Végül megtörök. Egyszerűen túl sok ez nekem, nem bírom. Egy sikítás mellett esek térdre. Valamikor bevált, remélem, hogy most is megment valaki.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Bishop Vas. 26 Jan. 2014, 06:01

A sikítás után az emberek egy pillanat alatt rebbennek szét. Aki csak teheti futni kezd, pontosan az ellenkező irányba. Pár pillanat alatt az utcának az a része szinte teljesen üres lesz. Néhány másodperccel később több villanást lehet látni, majd Lumiére körül páncélos alakok jelennek meg a fényből, fegyvereket tartanak a kezükben, amit egyenesen neki szegeznek, majd láthatóan előre megfontolt taktika szerint körbeveszik őt. Azt is figyelembe veszik, hogy képes lehet repülésre, így zárják az alakzatot. Végül egy színesebb páncélzatú alak lép előre közölük.
7. sugárút 1912781-portal

Az érkezés után azonnal felmérem a terepet, két ismeretlen személy, feltételezhetően a két érkezett a járdán van, mindkettő a földön, az egyik láthatóan sérült, a második állapota kétséges. Szerencsére már nincsen egy civil sem az utcán, ami megkönnyíti a helyzetet. Az ügynökök az eredeti terv szerint cselekednek, ketten hátrébb maradnak és biztosabb távolból fedezik a többieket, illetve figyelik a terepet, még kettő a civilek épségével törődik, jelenleg ők csatlakoznak a fedezethez, az osztag gerince, nyolc fő pedig terv szerint körbe veszi a célszemélyt, biztonságos alakzatot felvéve.
~ Megérte az órákon keresztüli gyakorlás. Már közvetlen parancsok nélkül is felveszik a megfelelő állásokat, a mozgásuk is professzionálisabb. A lehető legtöbb eshetőségre fel kell készülni, keményen kell bánni velük, különben az akciók közben lehetnek súlyos következményeim.
A kommunikátoron keresztül jelzem, hogy engedjenek előre, és már nincs szükség olyan zárt védelemre. A célszemélyek nem mutatnak támadó szándékot, ez fontos. Lassan előre lépek, majd a fegyverem az oldalamra csatolom és a kezeimet megemelt állapotban magam elé tartom, megpróbálva nyugtató mozdulatokat leadni. Természetesen csak látszólag vagyok fegyvertelen, a minibombák élesítve vannak, ez elegendő egyelőre.
- Hölgyem kérem ha tud, akkor álljon fel. Emelje fel a kezeit, majd tegye azokat látható helyre. Ne tegyen semmilyen hirtelen mozdulatot, és működjön együtt. Nem akarjuk, hogy bántódása essen.
Remélem engedelmeskedik a parancsnak és nem próbálkozik semmivel, de minden izmom készen áll, hogy ha szükséges akkor ki tudjak térni egy váratlan csapás elől. Ha nem reagál, még egyszer megismétlem ugyanazt, hangosan.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Chao Hui Wang Vas. 26 Jan. 2014, 14:38

Sikerült elüldöznöm magunk körül az embereket, ez jó, viszont az, hogy ilyen módon kellett sokat kivett belőlem. Nem vagyok biztos benne, hogy ha fel tudnék állni, akkor lábon is tudok maradni. Sokáig mégsem maradhatok nyugton, hisz hamarosan páncélos alakok tűnnek fel a semmiből és körbevesznek. Csöbörből vödörbe, nagyszerű.
Szárnyaimat kinyitom, de nem azért, hogy elhagyjam a helyet, annyira fáradt vagyok, hogy ez nem sikerülne, inkább csak a testet vonom be vele. Ha védeni kell, hát valamennyit ez is segít. A páncélosok szinte egy emberként mozognak, ez azt jelenti, hogy ugyan onnan származnak, viszont a páncél ismeretlen számomra, így nem tudom meghatározni, hogy barátok vagy ellenségek.
A hozzám közeledő férfi szavaira először megfeszülnek a végtagjaim, majd lazítok rajtuk. Eltart egy kicsit míg le tudom fordítani magamnak amit mondott. Fejem vízszintes mozgatásával jelzem, hogy nem lennék képes felállni, kezeimet pedig előrébb csúsztatom, hisz ha most felemelném, akkor biztosan hamar elterülnék a földön.
- Kérem, segítsenek. - szólalok meg anyanyelvemen miközben a szárnyaim védelme alatt levő személyre tekintek a vállam felett. Én a fáradtságot és az ijedtséget eltekintve jól vagyok, de az ő állapotáról semmit sem tudok, ahogy arról sem, hogy itt mit tudnak tenni.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Bishop Vas. 26 Jan. 2014, 17:40

Az egyik célszemély kitárja a szárnyait, azonnal hátrébb lépek egy lépést és felkészülök rá, hogy támadni akar. A páncélzat megvéd ha nem rendelkezik nagyon erős képességgel vagy mágiával, ezért nem veszek fel védekező alapállást, hanem azonnal egy ártalmatlanító támadásra készülök fel. Erre nincs szükség, mivel láthatóan a nő kétségbeesetten próbálja magát védeni. Látom, hogy már felállni sincs ereje, és nincs semmilyen támadó szándéka. A vele lévő másik személy állapota alapján ő is rendelkezhet súlyos sérülésekkel, ezért a leghamarabb be kell vinni őket.
~ Cole ügynök most nincs a csapatban. A helyettes telepata Collins ügynök, jól tudom? Rendben. Ellenőrizze az alanyok mentális állapotát és hogy van-e bármilyen program beléjük táplálva. Köszönöm. Értettem, akkor bevisszük őket.
Ezután kiadom az utasításokat a kommunikátorba, bevisszük őket. Pontosabban csak a nőt, a másik már halott, még szükség van egy orvosi megerősítésre is, de itt már nem tehetünk érte semmit. Figyelem, ahogy két ügynök óvatosan felsegíti a nőt és ellenőrzik, hogy nincs-e a testén súlyos sérülésre utaló jel. Ha szükséges akkor tartják egy ideig a karjainál fogva. A másik férfit eközben teljesen elfekteti a betonon és lecsukják a szemeit, természetesen előtte még ellenőrzik az életjeleit, de már halott, a nyílvessző kritikus helyen hatolt át a testén. Én közelebb lépek a nőhöz és próbálom megnyugtatni.
- Kérem koncentráljon, lélegezzen mélyeket. Fontos, hogy ne veszítse el az önkontrollját.  Megsérült korábban? Érti amit mondok?
Erős a gyanúm, hogy nincs tisztában a helyzetével, ezért megvárom amíg megnyugszik és felfogja amit mondok neki. Megvárom a válaszokat majd folytatom tovább.
- Hamarosan megérkeznek a járművek és bevisszük magát a központba. Biztonságos helyre. Ott tudunk segíteni.
Egyelőre várom a repülőautók megérkezését, és a nő reakcióját. Szerencsére nincs semmilyen konkrét veszély, pedig akár tragédia is történhetett volna, ha ellenséges személyek érkeznek a Times Square-re és környékére.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Chao Hui Wang Kedd 28 Jan. 2014, 22:59

Lassan a fáradtság is kezdett elmúlni, legalábbis csillapodott valamelyest és a páncélosok sem tűntek olyan veszélyesnek. Elfogadom a hozzám lépő két személy segítségét és fejrázással igyekszem jelezni nekik, hogy nem sérültem meg, majd nem sokkal később már a saját lábaimon állok. A kezdeti ijedtségem is alábbhagyott és követve a, feltehetőleg vezető, által kiadott utasításokat a légzés módjára, a lihegés is elmarad és már valóban könnyebben megy a gondolkodás is. legalább nem fog nehezemre esni az angolul beszélés, bár nem tudom, hogy mennyire lesz helyes.
- Sok szó ismeretlen. - kezdtem el, bár magam is gyenge kezdésnek éreztem, de sajnos a nyelv nem megy olyan jól, mint kellene. Sok mindent csak az avatásom után tanultam volna meg. Mindegy, mély levegő és próbáljuk meg újra. - Szerencsére nem sérültem meg, hála neki. - az engem idejuttató férfire nézek, aki immár behunyt szemmel, szabályosan fekszik a földön. Megmentette az életemet, de nem tehettem ellene semmit.
- Meg tudja mondani, hogy hová kerültem? Ha nem tévedek, ez nem Franciaország. - érdeklődtem miközben körbenéztem, de semmit nem tudtam felismerni ami bármit is mondott volna számomra. Óriási épületek, fények és minden, de semmi se volt olyan, ami bármit is jelentett volna, idegen dolgok mind.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Bishop Szomb. 01 Feb. 2014, 22:24

Beigazolódik a sejtésem, a nő nem angol anyanyelvű, ahogy én sem, de velem ellentétben ő nem beszéli olyan szinten a nyelvet. Emiatt még lehetnek fennakadások, főleg a kihallgatások miatt, nagyon sok olyan szabály van, ami nehezíti a munkát, ha az illető más nyelven beszél. Utálom a hosszú procedúrákat, de biztonsági okok miatt nem kérdőjelezem meg egyiket sem, ha igazolt tolmács kell majd, akkor úgy fogom lefolytatni az eljárást. Az akcentusból feltételezem, hogy francia, sajnos azt a nyelvet nem beszélem. Az öltözéke alapján nem követi a mostani szokásokat, mintha más időből való lenne, vagy csak ő is egy hős, aki saját ruházatot használ, ez a valószínűbb feltételezés. Jelenleg mindegy.
~ Rendben, akkor a feladatok legnagyobb részével meg is vagyunk, itt kint a terepen. Már csak vissza kell menni a központba és elkezdeni a szokásos köröket végrehajtani. Remélem egyszerű eset lesz, kétlem, hogy bármilyen veszélyt jelenthetne, de ettől még minden eshetőséget meg kell vizsgálni.
Miután letakarják a holttestet, az ügynökök megbontják az alakzatot és a terepet biztosítják, amíg a járművek meg nem érkeznek. Ezalatt az idő alatt tisztázom magamban a szabályokat, mindig szigorúan kell vennem, hogy mennyit mondhatok el kezdetben a világról egy érkezettnek.
- Ön az Amerikai Egyesült Államok területén van, New York városában, jelenleg a 7. sugárúton, Manhattanben. Ennél többet sajnos nem mondhatok, elég azt tudnia, hogy biztonságban van. Legelőször is szeretném tisztázni a helyzetét, egyelőre nincsenek jogai, és így is kell majd kezelnünk magát, mint egy idegen foglyot. Beszéli esetleg az oroszt?
Jobb ha már most látja, hogy miért kell majd bezárnunk és kivizsgálnunk mindent. Hátra nézek és ekkor látom, hogy megérkeztek a járművek, több ezüst színű, kék jelekkel festett repülőautó. Intek a nőnek, hogy induljon el az egyik felé. Ha magától megteszi, akkor csak kísérem, ha habozik utasítom, vagy a karjánál fogva vezetem végig, de erre nem lesz szükség. Amennyiben van még kérdése arra megpróbálok válaszolni. Itt gyorsan végzünk, úgy tűnik.

//Elnézést a kimaradásért.//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Chao Hui Wang Vas. 02 Feb. 2014, 11:05

Amíg a feltett kérdésemre választ kapok addig inkább a páncélosokat figyelem, számomra annak több értelme van, mint a "tájat" figyelni, hisz az eléggé zavaró a fényjelenségekkel, de a katonák mozgása viszont érdekes. Sajnos a rossz sejtésem is beigazolódott és semmit sem értettem azokból az információkból amit elmondott. Nem, mintha a jelentést nem fogtam volna fel, de mindenik ami a helyzetünket jelezte ismeretlen volt. Végül úgy döntöttem, hogy ezt a témát inkább nem firtatom, mert nagy az esélye, hogy nem értem meg a dolgot.
- Jogok? - azt megértettem, hogy fogolyként kezelnek és nem is tiltakoztam ellene, hisz érthető, ha ők ide kellett jöjjenek miattam akkor gondot okoztam és így természetes a dolog. Biztosan lesz esélyem tisztázni magamat.
- Nem, sajnálom. - habár tudtam a nyelv és a nép létezéséről mégsem volt alkalmam és indokom tanulni róluk, vagy a nyelvüket. Túl távoliak voltak, azt se tudom, hogy annak a lovagrendnek voltak-e orosz kapcsolatai amelyikhez kerültem volna, habár azt hiszem, hogy ezt már nem fogom megtudni.
Egy darabig figyelem az égből alászálló valamiket. Az első ami eszembe jut az a görög tanulmányaimból a napisten szekere, de ezek közel sem hasonlítottak rá. Egy darabig tanácstalanul nézek a páncélosra akivel beszéltem, amíg nem jelzi, hogy induljak el feléjük.
- Ezek mik és miért van rájuk szükség? Tudok magamtól repülni, nem kell ahhoz repülő szekér. - faggatóztam közbe és azon gondolkoztam, hogy vajon nem látnák a hátamon a szárnyaimat? Pedig eléggé feltűnőek, főleg olyanok körében akik nem rendelkeznek ilyesmivel. Habár az is lehet, hogy csak nekik kellenek és én magamtól kell repülnöm. Nincs kizárva.
Chao Hui Wang
Chao Hui Wang
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 24
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Chao Hui Wang
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

7. sugárút Empty Re: 7. sugárút

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.