Victor Stark

Go down

Victor Stark Empty Victor Stark

Témanyitás by Morsus Pént. 12 Aug. 2011, 16:55

Victor Stark Xmenreneszansz_43
Név: Victor Craig Stark
Egyéb név(i):
Faj: ember
Nem: férfi
Jellem: magányos
Személyazonosság: nyílt, bár nincs miről...
Születési helye és idő: London, 1998
Kor: 24
Család: apja (Bárd, John Stark), anyja (Lucy Krikman), húga (Rachel Stark), Kaneda Stark (fia), Köpeny (mutáns sötét oldala)
Foglalkozás: Tanár
Testmagassága: 171
Testsúlya: 63
Szeme színe: kék
Haja színe: fekete
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: Rajtam? Ugyan már...
Repülési sebesség: nincs
Egészségi állapot/ betegségek: nincs

Életrajza:
Szeretnék szuperhős lenni. Szeretnék szuperhős lenni nagyon. Nem vagyok az nem vagyok se mutáns, se szuper ember. Halandó vagyok és unalmas. Apám John Stark volt. A mutáns Shield ügynök. A volt X-men, Bárd. Én pedig Londonba kerültem, mert apám féltet az ismerőseitől.
Londonba kerültem születésem után. Magányosan két nevelő szülőhöz kerültem. Egész életemet a szuperhősök árnyékában éltem. A felmenőim hősök voltak. Én csak egy angol fiú. Gyűlöltem ezt az érzést. Úgy mart akár a sav. Gyerek koromban jó rajzoló vagyok, de még jobb festő. Ebben éltem ki magam 14 éves koromra tárlataim voltak. A legtöbb szuperhősök néven. Íjászatra is jártam, de azt hiszem egy egyszerű második helyezésen kívül többet el se értem. A nevelő szüleim büszkék voltak rám. Az apán pedig minden évben küldött egy levelet egy helyre, amiről csak én tudtam. Elmentem a postára és írtam neki. Nem olvastam az újságokban hiába mesélték, hogy szerepel bennük. Azt akartam ha fontos dolog ő meséljen. Mi történt aztán? Írtam neki egy évvel ez előtt meg. Szóltam, hogy New Yorkba megyek. Vártam két napot erre válasz érkezett. Meg mondta mikorra jöjjek és hogy befizetett az egyetem művészeti karára. Ledöbbentem. Annyira, hogy azonnal pakolásra készültem. Ideje volt új életet kezdeni. Repülő jegyek és minden ismerősöm elhagyása. Craig a nagy almába indul... készülj fel Amerika... megyek...
Jelenleg: Amerikában megházasodott és gyereke lett. Kómából féléve felébredt és Zack segítségével felépült. Most ő a kúria egyik tanára.

Képességei:
Volt, de elveszett

Szakértelmei:
Festő és ért az íjászathoz.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.