Thomas Jefferson Rogers

Go down

Thomas Jefferson Rogers

Témanyitás by Lance Harris on Szer. 24 Aug. 2011, 16:13

Név: Thomas Jefferson Rogers
Egyéb név(i): Fehér Amerika Kapitány
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: titkos
Születési helye és idő: 2005 New York
Kor: 17
Család: Halott
Foglalkozás: Igazságot szolgáltat
Testmagassága: 182
Testsúlya: 83
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőke
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: -
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Életrajza:
*** Szeretném kikötni, hogy bár a karakter szélsőséges nézeteket vall, és talán úgy tűnhet én is hasonló véleményen vagyok ez a legtávolabbról sem igaz. Az X-Men világában mindig is szerepet kapott a rasszizmus, és úgy gondoltam érdekes lehet egy ilyen karakterrel játszani. A vulgáris nyelvezett valamint a fajgyűlölet szerves részét képezi a figurának, így kérem legyetek erre tekintettel ha olvassátok. ***

Egy eltűnt tinédzser fiú naplója. (részlet)
Bronx nem egy csendes környék... veszélyes. Bandák és magányos banditák támadnak meg ahol tudnak. Minden egyes nap tekintetemet szigorúan a földre szegezve megyek haza, olcsó kabátomat összehúzva mellkasom előtt, táskámat pedig mindig a hátamon hordom. Olykor megdobálnak, vagy beszólnak, néha fellöknek. Nem szabad, még akkor sem ha legszívesebben elvágnám a torkukat akkor sem szabad megtámadni őket. Büdös niggerek. Miattuk ilyen ez a hely. Miattuk bűzlik ez a város. Egytől egyig koszos tolvajok, lusta naplopók, mocskos csavargók, kegyetlen gyilkosok...
(olvashatatlan rész)
...Tegnap egy öreg nénit vertek halálra a házunkban "ismeretlen tettesek". A rendőrök nem csinálnak semmit. Itt nem mernek beléjük kötni. Csak egyvalaki képes kiállni értünk, fehérekért. Egyvalaki tesz pontot ezeknek az értelmetlen gyilkosságoknak. Van még egy ember, aki fellázadt az ostoba majomemberek elnyomása ellen.
Fehér Amerika Kapitány!
Névtelenül tűnt fel a tömegből talán pár hete, nemsokkal azután hogy édesapámat meggyilkolták, s ezzel tetőre hágott a túlkapások száma. Kiállt a tömeg elé a bevásárló központban, és érezte hogy mindenki őt nézi. Ragyogó fehér ruhája, és csuklyája valójában egy lepedő volt csak, de mégis, fenséges volt. Fiatalos hangjából elszántság hallatszott, ahogy arról beszélt, hogy vége a feketék túl sokszor menekültek már meg a bűneik elől. "Itt a mi időnk!" kiáltotta, majd mielőtt a rendőrök megjelentek, eltűnt a tömegben.
Azóta esténként feltűnik, és igazságot szolgáltat. Állítólag puszta öklével agyonvert négy niggert. Képes átütni a betonfalat, vagy kocsikat emelni.
Bárcsak olyan lehetnék mint Ő... de én csak egy tizenhét éves fiatal diák vagyok, apa nélkül.
(két oldal hiányzik, valaki kitépte)
Anyám mosónő egy mosodában, minden amit megkeres elmegy ételre, de sokszor még arra sincs pénzünk. Édesapám kereskedő volt, s amíg élt, mi is jól voltunk. Eltekintve persze a folyamatos támadásoktól. Születésem után nem sokkal költöztünk ide, ide jártam óvodába,később suliba, majd gimnáziumba is. Ám egy nap nem jött haza. Éjfélkor érkezett a rendőr, aki azt mondta anyámnak: "sajnálom, de a férjét megölték és kirabolták a boltjában, ismeretlen tettesek". Egyből tudtam mi az igazság, és sírva rohantam fel a szobámba.
Azóta van, hogy egyáltalán nem alszok az éjjel, s anyám gyakran látja meg a lehorzsolt öklömet. Ütöm a falat mérgemben és tehetetlenségemben.
Egy nap édesanyám bejött a szobámba, és látta ahogy kinyitom az ablakot, hátamon a táskámmal. Sírva fakadt és megölelt, azt mondta, hogy nem akarja, hogy elmenjek és egyedül hagyjam. Megmondtam neki, hogy csak szellőztettem.
(üres lapok)
Anyám megkérdezte, hogy nem láttam-e egy lepedőt, mert úgy emlékszik három darab volt, és most akárhogy keresi csak kettőt talál. Nemmel feleltem. Óhh ha értené...
Fehér Amerika Kapitány ismét akciózott. Még az újságok sem írták, de én tudom. Az éjjel megtámadott egy bandát, és egy karcolás nélkül megúszta! A mocskok vérét a hajnali nap szárította meg a ruháján.
(olvashatatlan rész)
...szóval az álmomban visszaemlékeztem arra a napra... Szép napos idő volt, és a srácokkal kosaraztunk a suliban. Az egyik haverom dobott egy labdát amit én egyből kosárra tudtam vinni. Jó erősen nekivágtam a deszkának, ami ettől ketté tört. Barátaim dicsérően mondták, hogy látszik, hogy gyúrtam (pedig nem is!) és hogy biztos korhadt volt a palánk. Később megnéztem, vadonat új volt. Valami nem stimmelt éreztem. Később lementem az üres házba amit néhány kölyökkel fedeztünk fel még amikor kisiskolás voltam, és megpróbáltam felemelni egy hordót. Sikerült. Valami csoda folytán szuper erős lettem. Késő estig próbálgattam magam, és nem találtam olyan használati tárgyat amit ne tudtam volna felemelni. Elhatároztam, hogy nem mondom el senkinek...
(hiányzó lapok)
Fehér Amerika Kapitány győzedelmeskedett ismét. Hajnali kettő óra van, és épp csak az imént győztem, győzött le három niggert, de a negyedik elmenekült. Aztán óvatosan, nehogy kövessék, hazament. Éljen!...
Valaki kopog az ajtón, ki lehet az ilyen kései órán? Kinézek az ablakon...

Rágcsáljon gyutacsot! Aaz a mosckos bantu követettt!!! Sietnem kell, scak a legszükségesebbeket viszem, ha elkapnak, megtudják kivagyok...

Itt vagyok a biztonságos helyen. Végig kellett néznem, ahogy húsz fekete lemészárolja anyámat, majd felgyújtja a házat. Vége van mindennek.... (könnyektől elmosódott rész)... Eltűnök... Nem akarok ebben a világban élni. Mától csak Fehér Amerika Kapitány védi meg a fehéreket!!! DÖGÖLJETEK MEG MOCSKOS NIGGEREK!

Hírek Bronxból
(egy felvett DVD, összevágott jelenetek egy helyi Híradóból)

...és most következzenek egyéb híreink. Tegnap hajnalban holva találták Mike Rogers-t egy helyi bolt tulajdonosát az üzletében. Minden értékeset elvittek a helységből, a rendőrség már nyomoz...

...Ma délután egy Ku Klux Klán jelmezhez hasonló öltözékű ismeretlen korú férfi kiállt egy népszerű bevásárló központban, és beszédet mondott a feketék túlkapásairól. Fehér Amerika Kapitány néven mutatkozott be, az ismert Bosszúálló után. Kijelentette, hogy addig nem nyugszik, amíg a fekete állampolgárok meg nem kapják méltó büntetésüket. Mielőtt a rendőrök odaérhettek volna, nyomtalanul eltűnt. Időjárás jelentés következik...

...A Fehér Amerika Kapitány néven ismert álarcos újra lecsapott, s ezúttal egy csoport férfit támadott meg, akikről kiderült, egy bűnszervezet tagjai voltak. Egy túlélő beszámolója alapján a támadó mutáns, de legalábbis szuper humán testi erővel rendelkezik...

...Ma hajnalban váratlan tűzeset történt Bronxban. A tűzoltók idejében megfékezték a tüzet, s szerintük gyújtogatás történt. Később megtalálták egy negyvenes nő testét a romok közt. Tizenhét éves fia, Thomas Jefferson Rogers, testét nem találták meg. A rendőrség keresi őt...

Újságkivágások
(különböző napilapok cikkei)

FEHÉR AMERIKA KAPITÁNY
Bűnöző, vagy megváltó?
Az elmúlt hetekben megjelenő álarcos mutáns több fekete bőrű bűnözőt kapott el, majd végzett velük brutálisan. Ku Klux Klánra emlékeztető ruhájával és egyértelműen Neofasiszta hozzáállásával nem kétséges, hogy bűnt követ el, de ugyanakkor aktív jelenléte óta 80%-osan csökkent a bűnözés mértéke Bronxban! Állítólag sokkal biztonságosabb kimenni éjjel az utcára...

ÚJABB GYILKOSSÁGOK
Álarcos gonosztevő
Négy brutálisan meggyilkolt feketét találtak a hatóságok, "Amerika megtisztul" üzenettel a hullák mellett...

VIDEOFELVÉTEL A HŐSRŐL!
Theresa Brown (68) régi típusú kamerás mobiljával rögzítette ahogy Fehér Amerika Kapitány megmenti őt kettő támadójától, akiket ezután gyorsan elintézett, majd felszedte a néni szétgurult gyümölcseit...

Képességei: Szuper humán erő, kis ellenállóság (ha átüt egy téglafalat, öklén csak apró horzsolások keletkeznek)

Szakértelmei: Még gimnazista, egyedül egy kis utcai harchoz ért.

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem

Megjegyzések:
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter

Vissza az elejére Go down

Re: Thomas Jefferson Rogers

Témanyitás by Thorhalla on Szer. 24 Aug. 2011, 16:25

Szia Aurél! Smile
Először is üdv az oldalon, végre ide találtál Te is Razz Nincs gond a rasszista karikkal, elő szoktak fordulni. AmKap néven, és még Rogers is a családnév, Miller és Steve "kedvence" lesz az már biztos Very Happy
Az erőt írd át, 1 tonna a maximum, amit első szinte kaphatsz.

Ezenkívül nincs más gond, elogadlak, kezdőtőkének mivel nincs semmid, 200 $-t kapsz.
Még egy adatlapot írj és egy avatart tegyél be magadnak, és utána mehetsz is játszani.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14020
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Lance Harris on Szer. 24 Aug. 2011, 17:42

Név: Genocide (korábban mint Fehér Amerika Kapitány volt, illetve Apokalipszis lovasa Háború "ismert")
Lakás/Létesítmény: --
NJK:-
Foglalkozás: Szupergonosz
Munkahely:
Pénz: 501700$
Bevétel/hét: ?
Eszközök: -
Felszerelés/fegyverek:
- Egy táska, egy váltás utcai ruha (nadrág, póló, pulóver, zokni, kesztyű) egy acélbetétes bakancs fehér fűzővel, egy lepedőből vart ruha, (fehér, mellkasán egy nagy fekete "A" van hímezve, hozzá tartozó csuklya)
- Kibernetikus karok, melyet Háborúvá válásakor kapott meg

Vállalat: -
Szövetség: --
Törzshely, ahol megtalálható: --
Ismertebb szövetséges: --
Ismertebb ellenség: Apokalipszis, Lovasok, Mr. Sinister, Judas Slade, X-men, Bosszú Angyalok, S.H.I.E.L.D., mindenki XD

SZINT: 4

Felhasznált kreditek: 10,5 (Képesség fejlesztés; Lance Harris NJK + Másodlagos mutáció Lance Harris-nek)
Fennmaradó kreditek: 1,5*

*Szintek+rajzpályázat második helyezett ( 2 kredit )

A hozzászólást Genocide összesen 9 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 22 Ápr. 2012, 15:20-kor.
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Pént. 14 Okt. 2011, 23:10

Jeff a Háború szerepét kapta Apokalipszis lovasai között.
Ő is átesett egy átalakító műtéten, mi során a jobb keze kibernetikus lett és az egész testébe ilyen beültetéseket kapott. Ennek köszönhetően minden izma sokkal nagyobbnak látszik, mint korábban. Ezen kívül más külső elváltozás nem volt a férfin.
Az ereje 15ös erőkategóriára növekedett és az ellenállása is nagyobb lett. A kardok és puskagolyók már csak karcolják a bőrét.

Valami ilyesmit tessék elképzelni

A változásnak hála a szintfejlődés is megváltozott, most már leginkább csak kibernetikus beültetésekkel tud fejlődni Jeff, igaz így nagyobbat. És minden ilyennél még magából is veszít valamit. A következő szint 30tonna, és ekkor már a másik kar vagy láb is teljesen kibernetikus, és vad férfi lesz, szinte csak a harc élteti, de még meg tudja különböztetni ki az ellenség és ki nem. Utána jön az 50-es erőkategória, itt már teljesen kiborg lesz és őrjöngő állat, bárkit bármit megtámad, kivéve kivéve Apokalipszist és csak ő tudja irányítani.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Thorhalla on Kedd 15 Nov. 2011, 00:12

A rajzversenyen elért 2. helyezésért 2 kredit a jutalmad.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Lance Harris on Vas. 04 Dec. 2011, 22:49

*Level up!*

Szintet léptem ezennel. Adatlap ezekszerint módosítva van

4. szint - 10 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lance Harris on Hétf. 12 Márc. 2012, 20:23

TOTÁL ÜBER ATOM KEMÉNY 3. SZINTŰ JÁTÉKOS VAGYOK!!!

Adatlap módosítva.

4. szint - 10 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Lance Harris on Vas. 18 Márc. 2012, 00:13

Név: Genocide
Egyéb név(i): Thomas Jefferson Rogers (születési név) Fehér Amerika Kapitány (első alteregó) Háború (Apokalipszis lovasaként)
Faj: Mutáns-Örökkévaló
Nem: férfi
Jellem: Jelleme emberi ésszel felfoghatatlan, egyedül a fejlődés érdekli, ez az egy cél amit be akar teljesíteni
Személyazonosság: Jelenleg csak azok ismerik akik jelenvoltak átalakulásánál
Születési helye és idő: Jelenlegi formájában 2023 eleje, Dél Amerikai esőerdők, amúgy lásd fentebb
Kor: 18 év... kemény mi?
Család: Ismeretlen
Foglalkozás: Munkanélküli
Testmagassága: 220 cm
Testsúlya: több mázsa lehet
Szeme színe: Vörös
Haja színe: Nincs neki
Bőre színe: Fémes szürke
Különleges ismertetőjel: Egy hatalmas fémszínű óriás.
Repülési sebesség: ???
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges mint egy darab vas.

Életrajza:
A közelmúlt eseményei miatt, a karakterben igen erős változások következtek be. A következőben leírom az ide vezető eseményeket röviden, és a változást magát.

Thomas Jefferson Rogers, mint Fehér Amerika Kapitány, egy alvilági szervezetnek segített néhány nem fizető klienst levadászni. Miután sikeresen elvégezték a küldetést, Sarah Stormmal egyetemben egy különös nő kereste meg őket, aki munkát ajánlott, amelyiken csak az egyikük vehet részt, és ezt harccal kellett eldönteniük. Jeff győzedelmeskedett, így kiderült, hogy a munka nemmás mint Apokalipszisnek a lovasává válni. Így lett Jeffből Háború.
Az Akkaba Klán titkos rejtekhelyén megismerkedett társaival, majd amikor Fájdalom támadást intézett a Föld ellen, ő is részt vett benne, mint Apokalipszis avatárja, de a küldetés kudarcba fulladt, így hazamenekült a többi Lovassal egyetemben.
Következő feladatuk Kínába szólította őket, ahol egy renegát ExLovas, Bárd nyomát kellett megkeresni, illetve az Élet és a Halál magvait begyűjteni Apokalipszis számára. A kaland során végül Dél Amerikába kerültek, ahol egy Celestial tette őket próbára, más világbeli gonosztevők, illetve az X-men ellen. Háború mindent megtett a magok megszerzésének érdekében, és tudatlansága miatt a Halál Magját tartotta fontosabbnak, és mivel úgy hitte nincs más megoldása, hogy megmentse a Magot a rátörő ellenségek seregétől, magába olvasztotta azt.
Contsantine kozmikus energia sugara tette teljessé az átváltozást, így a férfi aki egykor Jeff volt, teljesen átalakult a Halál Magjának köszönhetően. Attól a pillanattól kezdve Genocide volt.Külseje megváltozott, teste tiszta fémmé, és kavargó energiává alakult, elméje pedig egy számítógéphez vált hasonlatossá. Érzelmei megszűntek létezni, Apokalipszis mása lett gyakorlatilag.

Képességei: "Jelenelg élő fém és energia. A bőre szinte sebezhetetlen, vagyis még nem érzékeli a sebeket, de ha fogja jelzem. Az új "életfilozófiáján" kívül csak a fém testet és a nyers energiát érzi magában másnak. Nincsen már benne szerves, mindene fém és plazmaszerű energia." by Z

100 t-s erőkategória
Sebezhetetlenség (nagy erejű mágikus ereklyék megkarcolják)
Nincs szüksége ételre, italra, levegőre, egyebekre
Immunis a betegségekre
Képes napenergiával, egyéb nagyobb nyers energiaforrással töltődni
Szexi fémes külső, amitől minden mágnes beindul Wink

Szakértelmei: Közelharci ismeretei vannak, meg elméje emberi szinten nem megismerhető, gondolkodása teljesen idegen minden normális elképzeléstől.

A hozzászólást Genocide összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 20 Márc. 2012, 00:05-kor.
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Vas. 18 Márc. 2012, 07:33

Az az örökkévaló nem stimmel. Még ha az is lenne, celestial az, ami Apokalipszis, és nem örökkévaló. A celestial lett annak lefordítva az ő esetében az adatlapján anno...
"Apocalypse believes that only the strongest (whether mutant or superhuman) should survive. His body is a mix of organics and powerful celestial technology. "
De szerintem pusztán mutáns maradtál, bár ha Z mondta az ellenkezőjét nem szóltam.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Lance Harris on Vas. 18 Márc. 2012, 10:55

Z-vel beszéltem, meg de ha neked nem stimmel akkor majd módosítom ha hazajössz.

4. szint - 10 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Thorhalla on Vas. 18 Márc. 2012, 17:43

Rendben, akkor nem szóltam egy szót sem, csak akkor máskor írd oda, hogy kivel beszélted meg a dolgot.

Thorhalla
Fórumanyu

Karakteradatok

Témanyitás by Lance Harris on Vas. 22 Ápr. 2012, 15:00

ATOMKEMÉNY ÜBER SZUPER 4. SZINTŰ JÁTÉKOS LETTEM!

Adatlap módosítva

4. szint - 10 kredit

Karakteradatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom