Yvette/Kymera Morsus

Go down

Yvette/Kymera Morsus

Témanyitás by Yvette on Szer. 24 Aug. 2011, 21:25

Adatok:
Név: Yvette/Kymera Morsus
Lánykori név: Yvette/Kymera Dreah'mer
Becenevek: Yv/Kym
Faj: ember
Nem: nő
Jellem: Tükör. Ha kedves vagy vele, barátian viszonyul hozzád, ha nem, ugyanazt kapod vissza.
Személyazonosság: nem nyílt
Születési helye és idő: New York City 1998.06.05.
Kor: 24
Család: Anyja eltűnt, az apjától elköltözött, mert nem jött ki az új nőjével.
Foglalkozás: Megy előre, ahol talál valamit, ami nem untatja, azzal foglalkozik.
Testmagassága: 160
Testsúlya: 50
Szeme színe: Piros
Haja színe: sárgásfehér eredetileg, ultraviolára festett
Bőre színe: Fekete
Különleges ismertetőjel: albínó szemek és haj fekete bőrrel… kicsit érdekes. Tetoválás az arcon és olyan helyeken, amit csak kevesen láthatnak, főleg, mert ruha takarja.
Egészségi állapot/ betegségek: kimerizmus, albinizmus//gyengeség nem jelentkezik, mert a szervezete képes legyőzni a másik egészséges génekkel//, diagnosztizált, de nem kezelt skizofrénia.

Életrajza:
20 év története lesz, amit elmesélek. Ülj le. Nem lesz hosszú… de azért jobban szeretem, ha nemcsak én ülök. Nem vagyok úr, hogy földig hajolj, s szolga sem vagyok. Szóval tedd le magad. 1998 június. Akkor születtem. Levegő jegyű vagyok, ikrek… Anyám, nos ne szépítsük, egy drogfüggő k-rva, aki csak véletlen került össze egy olyan emberrel, mint az apám. Ez az én szerencsém. Amikor megszülettem, anyám elhagyott… hogy azóta mit csinál, már nem érdekel. Van egy csinos kis kupac rendőrségi dossziém róla. Főleg drogokkal kapcsolatos dolgok… fogyasztás, birtoklás, üzletszerű kéjelgés… meg a többi, ami ezzel együtt jár. Benne volt valami nagyon durva leszámolásban is… de ez már nem érdekelt. Túl sokat tudtam róla, ahhoz, hogy egy életre elítéljem. Nem leszek a követője. Apám rendes fickó… csak, nos tudni kell, hogy szereti a zűrös nőket. Az egyik… hát anyámról ne essen több szó… a mostani meg valami striptáncos… jól tud választani… szóval, ő nevelt fel. Igaz közben játszott, meg ivott… de mindig csak az után hódolt a szenvedélyeinek, hogy nekem megvolt mindenem. Egész jó gimnáziumba tudtam járni, csak a környék… és hát örököltem apám… hogy is mondjam… érzékét a zűrös emberekbe való belezúgásba. Szóval volt elég stiklim, így végül érettségi előtt kirúgtak… Nem rázott meg a dolog annyira, egy kevésbé jó hírű középsuliban leérettségiztem. Nem lett rossz, de aztán nem mentem el végül West Washington-ra, mert nem vonzott az egyetemi városi hangulat, és főleg nem akartam megtanulni, hogy mennyire is lehetek veszélyes a környezetemre. És hiányzott volna a száguldás. Igen, látom, hogy kicsit furcsán nézel. Beteg vagyok. Ráadásul egyszerre két kórt is hordozok. Azonban egyik sem fertőző, nem kell hátrébb húzódnod. A kinézetem is furcsa, de ez főleg az egyik betegségem a kimerizmus következménye. Ez olyan… nos olyan, mintha az ikertesó bennem fejlődött volna ki. A haj, köröm, és bőr az egyik-é, míg a másik a vérben és az egyéb testnedvekben jelenik meg. Ezért van albínó szemem és hajam, míg a bőröm fekete. Jó, a festés miatt nem látszik hogy fehér a hajam, de ha sokáig nincs lehetőségem frissíteni a színt, látszik az eredeti sárgás színe. A másik betegségem, talán az ikertestvéremnek a kivetülése… mondjuk ki, skizofrén vagyok. Nem kezelik, mert nem tartozom a veszélyesek közé… és így, még ha egyedül vagyok is, van kivel beszélgetnem. Ez elég furcsán hangozhat. Tudom. Ez van. Kymera… így nevezi magát, azaz énem, egy kicsit… nos egy kicsit vadabb, kicsit féktelenebb, kicsit rosszabb, de engem sem kell félteni. Rengeteg dolgot tettem meg, amiről azt hitte, hogy nem merem. Az én ötletem volt, hogy kizsebeljek embereket, csak úgy szórakozásból. A bolti szarkaság a másik. Talán minden kamasz életében vannak ilyen kisiklások. Van, aki úgy marad. Én átnyergeltem. Szó szerint. A boltok, a kis stiklik nem elegek. Most a bizalmamba fogadlak. Nagyon remélem, nem élsz vissza vele… nagyobb dolgot találtam, ami több izgalmat ad. Még nem vagyok nagykorú, de vezethetek. Nos ez az. Vezetek, de csak éjjel. Egyszer mentem a megengedett sebességgel… akkor is megbüntettek egy törött hátsó lámpa miatt… mindegy. A nappal nagy részében vagy alszom, vagy kótyagosan tántorgok. Vagy épp pörgök. Időszaktól, meg a hullámvasúttól függ. Éjszaka a város megváltozik. Talán a fények teszik… itt ahol sosincs sötét. Találtam egy elég fényes és drága sportot. Autóverseny. Fény és dübörgés, nagy adag adrenalinnal és rengeteg pénzzel. Ez az igazi szórakozás. Egy barátom adja kölcsön a Jumper-t… talán, mert csak én bírok vele… de többet hoztam neki vele, mint amennyit a motorház alá pakolt ebben a két évben… és igen, ez elég hogy fizesse a rezsim. A többi nem érdekel. Ennyi eddig az életem. Igyekszem nem arra az útra lépni, amiből én lettem, de nem vagyok teljességgel törvénytisztelő sem. Ha akarsz, már mész is a rendőrségre. De azt tudd, hogy nem lesz benne nagy köszönet… Ha esetleg lenne kérdésed tedd fel. Szívesen válaszolok. Ha nem most, hát máskor… ha ügyes vagy, megtalálsz… valahol…

Az utóbbi időszak eseményei:

Jó életem volt, aztán összefutottam egy furcsa magas alakkal. Félszemű, dohányos macsó. Igazi vad, akit le kell vadászni, becserkészni... nekem meg az első értelmes dolog, amit ki bírtam nyögni, hogy mi van a szemével, hogy szemkötő kell neki. Mégis lett a dologból valami. Volt egy világvége, ha igaz, meg felsétáltam egy bázisra, ahonnan lezavartak. Pedig már a mászás miatt hagyhattak volna körbenézni, na nem baj. Legyen így, ha nekik így jó. Azóta persze többszörösen voltam fent meghívással is. Balthazar, az az italo macsó, mint kiderült egy klón, egy, meglepetés, másik italo macsó másolata. Ő, mármint az eredeti most igazgató lett
és kissé kiakadt a korán, Balti meg szépen haladt felfelé a ranglétrán és még az se akadályozta meg, hogy én kissé összekavarom a dolgokat. Példának okáért, amikor lenyúltak a repülő kocsit, vagy a Vízióprogramot átírtam nőneműre. Sajnálom, nálam V csakis nő lehet. Bár ennek köze lehet az alterrealitykhez. Egyszer balszerencsémre segíteni akartam egy zöldségnek, akiről kiderült, hogy skrull a szentem, erre berántott a multiversitybe vagy mibe. Volt egy időszak, amikor nem jöhettem vissza, mert szétbarmolom a világot, csak a jelenlétemmel. Na, az egy igencsak kellemetlen élmény volt... és főleg az agyamra mentem. Persze a legrosszabb az volt, hogy nem tudok visszajönni, csak bambulom a világot, aggódhatok azokért, akiket szeretek, de nem mehetek vissza. Akkor szabadult át a másik ének hülye fele. Aki kicsit elmebetegebb volt, mint ez itt, aki most kussol. Ő egy elég furcsa világból szabadult ide, ott ő uralkodott és úgy érezte, hogy ezt itt is megteheti. Az egy érdekes harc volt, majdnem bele is döglöttem, de megérte, mert sikerült kiirtani azt a nagyképű k*rvát a világból. Aztán Balti Pegazus tag lett és vitt magával engem is. Most mondhatom, hogy eltartott kis csaj voltam és jaj de jó, de nem igazán. Folyamatosan elkötöttem a repülő autót és rendszeresen nyertem is vele, mind földön, mind levegőben. Meg persze párszor össze is törött, de hát, ez van. Egyébként, ha bármikor bárki lement a garázsba, a kocsi ott volt és a törést is kijavítottam azonnal. Azt hiszem egy ilyen miatt lettem én a főszaki a házban. Most, nos, túl vagyunk az esküvőn, már Morsus a nevem, felvettem Balthazar nevét... bár, elég fura egy klónnal, lehetne problémám, hogy ő csak a másolata a másiknak, de nem csak az. Szerencsére. Az élet szép, a nap süt, rovarhordák grasszálnak az utcákon, emberek potyognak az égből, Baltit pedig felzavarták az űrbe SWORD igazgatónak. Fene a belüket, nekem nem tetszik annyira ott, kicsit sok a meló, meg mindenki azt hiszi, azért, mert szeretek szerelni, már mindent nekem kell megszerelni. Pedig így nem lesz jó a dolog… és a nevét is le kéne cserélni, mert az égbolt nem igazán illik egy tölcsérre, ami körül forgó karikák pörögnek. Na mindegy, majd kezdek valamit a dologgal. Egyébként nem sokan emlékeznek a rovarbagázsra, ami határozottan nem tetszik nekem.
Képességei: Képes elviselni önmagát.

Szakértelmei: Egész ügyesen rajzol, gyorsak a reakciói, így gyorsan tud reagálni vezetés közben.

A hozzászólást Yvette összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 24 Aug. 2011, 21:47-kor.
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Yvette
Főkari/multi: Főkarakter

Vissza az elejére Go down

Re: Yvette/Kymera Morsus

Témanyitás by Thorhalla on Szer. 24 Aug. 2011, 21:28

Ismét elfogadva.
A korod 24, mert 2022-t írunk Smile Még egy adatlapot is és mehetsz tovább játszani.

Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14016
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter

http://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Re: Yvette/Kymera Morsus

Témanyitás by Yvette on Szer. 24 Aug. 2011, 22:33

Hupsz... na persze, a női hiúság Razz

Adatlap:

Név: Yvette/Kymera Morsus
Lakás/Létesítmény: Shield bázison egy lakás, közösen Balthazarral, Balti vette.
Foglalkozás: Főműszaki szaki
Munkahely: SWORD
Pénz: (a staff ítéli meg a bankszámla tartalmát)
Bevétel/hét: 200$
Eszközök: szerszámos láda
Felszerelés/fegyverek: csavarkulcs és kocsik, repülők, minden amivel gyorsan lehet menni és nem öli meg a vezetőt is az ütközés
Vállalat: nope
Szövetség: Ahol Balthazar van
Törzshely, ahol megtalálható: vagy a SWORD bázison, vagy otthon, vagy kocsiban a kettő között bárhol
NJK: Dark Kymera Z-nél kölcsönben, egyébként már hulla
Ismertebb szövetséges: Balthazar Morsus
Ismertebb ellenség: Dark Kymera

Felhasznált kreditek: 3
Fennmaradó kreditek: 9
Yvette
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 79
Hozzászólások régi : 378
Korábbi szint/kredit : 5. szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 5. szint - 12 kredit

Karakteradatok