Mich Howard Jr.

Go down

Mich Howard Jr. Empty Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Hétf. 26 Szept. 2011, 14:34

Név: Mich Howard Jr.
Egyéb név(i): A Megmentő, Égi Lovas, Mennydörgés
Faj: Ember, Szuperhumán
Nem: Férfi
Jellem: segítőkész, igazságos, önfeláldozó, a jó ügy elkötelezettje (Amerika kapitány jelleméhez lehetne a legjobban hasonlítani)
Személyazonosság: Titkos
Születési helye és idő: 2000. 05. 23. USA, Nevada, Kingsbury
Kor: 22 éves
Család: Apa: Mich Howard (elhunyt), Anya: Natalie Howard (60 éves), Ryan McCulloch gyermekkori legjobb barátja, legfőbb bizalmasa.
Foglalkozás: Önjelölt szuperhős, adományokból tartja fent magát.
Testmagassága: 185 cm
Testsúlya: 80 kg
Szeme színe: kék
Haja színe: szőke
Bőre színe: kaukázusi fehér
Különleges ismertetőjel: nincs
Repülési sebesség: 100 km/h
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges

Életrajza:

Történetem egy apró medállal kezdődött, amit édesapám talált 1987-ben. Először fel sem akarta venni a földről, de megtetszett neki a kinézete, ezért felfűzte egy nyakláncra, és onnantól kezdve hordta. Akkor még nem tudta, hogy valójában egy nagyon nagy kincsre bukkant.
Az apám mindig is beteges ember volt, sok kórral kellett szembeszállnia élete során, talán ezért (talán nem) nem lehetett soha gyereke. Anyám tudta ezt amikor megismerte és elfogadta. Egy évvel a nyaklánc megtalálása után, apámnak elkezdtek javulni az eredményei, pedig ekkor már több gyógyíthatatlan betegséget is diagnosztizáltak nála. Tíz év alatt csaknem az összes betegségéből meggyógyult, olyanokból is amikre azt mondták gyógyíthatatlan. Ezután jött a csoda 1999-ben anyám teherbe esett, ami egyszerűen hihetetlen volt. Ekkor költöztek Kingsbury-ba, egy kisvárosba, mert úgy gondolták ott jobb életünk lesz kicsit elvonulva a nagy világ zajától. Az ezredforduló tavaszán megszülettem. Nagyon kicsi, vékony, csenevész gyerek voltam, ami később sem változott nagy bánatomra. Az iskolában én voltam mindenki céltáblája, ráadásul a fizika és a matematika, kémia érdekelt a legjobban, ami csak rátett egy lapáttal. Itt ismertem meg az óta is legjobb barátomat Ryan McCulloch-t. Ő sem volt a legnépszerűbb diák finoman szólva a suliban. Egymást bátorítva vészeltük át a sulit, majd később, mivel egy volt az érdeklődési körünk ugyanarra a főiskolára is jelentkeztünk, ami helyben volt. Megpróbáltatásunk a főiskola alatt is folytatódott. Amikor másodéves lettem a főiskolán, apám nekem ajándékozta a nyakláncát, úgy gondolta most már nekem nagyobb szükségem van a szerencsére, mint neki. A hatása érezhető volt rövid időn belül, kezdtem megizmosodni, szép lassan a szemüveget is el lehetet hagyni, pedig igen nagy dioptriás volt. Ekkor már nem volt kérdés számunkra, hogy a nyaklánc valamiféle erővel bír. Ekkor kezdtem érdeklődni a világ szuperhősei, mutánsai iránt, megszállottan kezdtem tanulmányozni képességeiket. Eljött a harmadik évfolyam, a nyári szünetről visszatérve egy teljesen új ember lépett be az iskola kapuján, magasabb lettem és erősebb, többé nem voltam az a szerencsétlen, gyámoltalan ember. Beiratkoztam több sportág klubjába, ahol fokozatosan egyre jobb eredményeket értem el. Kezdtek megkedvelni többen, új barátokra tettem szert, a menő diákok kezdtem velem barátkozni, ez egy kicsit elvette az eszem, és Ryannel kezdtünk eltávolodni egymástól az én hibám miatt. Amikor már minden sínen volt, még a szerelem is rám talált akkor jött egy dolog, ami mindent felborított, apám megint kórházba került kiújult a rákja, az orvosok tehetetlenek voltak, fél évet jósoltak neki. Ekkor 2017-et írtunk. Nagyon nagy dilemma elé kerültem, tudtam, hogy a nyaklánc az egyetlen, ami segíthet apámon, de nem szerettem volna feladni a mostani életem, ahol végre emberszámba vesznek. Egyik éjszaka a közeli hegység egyik magasabb sziklájára kiültem gondolkozni, hogy mit tegyek. Arra jutottam, hogy muszáj lesz visszaadni a nyakláncot apámnak, már épp indultam volna vissza, amikor valami megcsillant az égen, hirtelen egy áramütésszerű érzés ért, majd elvesztettem az eszméletem. Csak reggel tértem magamhoz, és akkor fedeztem fel, hogy a nyaklánc enyhén dereng kékes színnel, ilyet még soha nem csinált. Hazaérve odaadtam apának a nyakláncot, de amikor felvette a nyakába eltűnt a kékes derengés. Nem sokkal később tudtam meg a hírt, hogy megjelent az Ezüst Utazó a földön. Éreztem, hogy valami köze lehet a két dolognak egymáshoz. Apám állapota rohamosan romlott, hiába adtam át a nyakláncot. Én nem tudtam mással foglalkozni csak, azzal hogy tudnám őt megmenteni, nagyon megviselt a dolog, és ez kihatott minden teljesítményemre az iskolában is, kezdett összeomlani az életem. 3 hónappal később apám meghalt. Anyám és én teljesen összeomlottunk, ekkor felkeresett Ryan a régi barátom, nagyon nagy szükségem volt egy igaz barát támogatására. Miután a nyakláncot ismét a nyakamba vettem újra elkezdett kékesen derengeni. Nehezen, de sikerült túltenni magam a történteken, az iskolában is újra sikerült helytállnom, mind a tanulmányokban, mind a sportban, de most már nem érdekeltek a nagymenők barátsága, nem tagadtam meg magam, és egyfajta védelmezőként védtem az iskolában az elesetteket. Éreztem, hogy erőm egyre jobban növekedik, a sportban vettem észre őket, hogy egyre nagyobbakat tudok ugrani, nem okoz gondot félrelökni egy nálam kétszer nagyobb embert, küzdősportokban is folyamatosan bajnok lettem, az ellenfeleim ütéseit szinte meg sem éreztem. Akkor hagytam abba a sportolást, amikor egyik kosármeccsen hatalmasat ugrottam, akkorát, amire ember nem képes, sokan kérdezték hogy csináltam, mivel nagyon jó fizikus voltam valamennyire ésszerű magyarázatot tudtam rá adni. Karsérülést színleltem, aminek hatására abba kellett hagynom a sportot. Ryannek elmondtam mindent, hogy ez a nyaklánc valamilyen erővel bír, és csak rajtam működik, ha másnak átadom, eltűni a hatása. Tudatosan kezdtük tesztelni, és fejleszteni az erőm. Ketten építettünk egy rejtekhelyet a hegyen, amolyan bázisként. Éreztem magamban még egy erőt, amit nem tudtam valamiért kihasználni folyamatosan rá koncentráltam, mígnem egyszer becsukott szemmel koncentráltam és a felhők között találtam magam, annyira meglepődtem, hogy zuhanni kezdtem, majd ismét koncentráltam és újra repülni kezdtem, hihetetlen érzés volt, később egyre gyorsabban tudtam repülni és már koncentrálni sem kellett annyira. Ekkor jött az ötlet, hogy én leszek Kingsbury Megmentője, aki felveszi a harcot a bűnözőkkel, és az igazságtalansággal. Csináltunk egy kézzel varrott szedett-vedett szuperhős ruhát, hogy ne ismerjenek fel. Ryan nagyon jó műszerész volt, megbuherált egy régi rádiót, amivel venni tudtuk a rendőrségi állomásokat. Elkezdődött szuperhősi karrierem több-kevesebb sikerrel, de az emberek kezdték megismerni a Megmentőt. 2019-ban végeztem a főiskolán, és egy helyi fizika laborban szereztem állást. Egy évig dolgoztam csak ott, de a szuperhősködés egyre több időmet emésztette fel, és az emberek hálájukat pénzzel is kifejezték, Ryan intézte a pénzügyi dolgokat, számlát nyitott honlapot készített a Megmentőnek, szóval többé nem kellett dolgoznom, így minden időmet ennek szentelhettem. Idejét láttam egy sokkal profibb ruházatnak, amire ár pénzünk is volt, egy új fehér-zöld ruhát terveztem, és nevemet Az Égi Lovasra változtattam.
Az erőm még mindig növekedett, és amikor képességem maximumát használtam akkor megjelent egy vörösen világító csillag a homlokomnál. 2021-ben megkerestek engem a Kék körzettől, mert feltehetőleg egy kree technológia van a birokomban. Elvittek engem és Ryant is a Kék körzetbe, ahol megvizsgáltak, és kikérdeztek mindenről. A nyakláncot is megvizsgálták, ami kiderült, hogy valóban kree technológia, de valami történt vele, ami miatt teljesen egyedivé változott, nem tudták meghatározni erejét és működési elvét. Feltehetően az Ezüst Utazó kozmikus energiájából szívott magába, ami teljesen átalakította, és összekötötte a testemmel, így csak rajtam működik. Eredetileg ez a technológia egy mini reaktorként üzemelt, ami energiát szívott el és azt módosítva tovább adta. Ez, mint kiderült az emberekre igen pozitív hatással volt. Amikor azonban magába szívott egy kicsit az Ezüst Utazó kozmikus energiájából, minden megváltozott benne, ereje felbecsülhetetlen lehet, idővel és sok tapasztalattal akár az Ezüst Utazó erejét is elérheti. Mivel csak rajtam működik, visszaadták nekem, és felajánlották, hogy erősítsem az ő oldalukat. Én elfogadtam az ajánlatukat, így egy kiképzés után, az ő utasításukra New Yorkba költöztem Ryannel, ahol kaptam egy kisebb lakást, ami amolyan bázisként is üzemelt, itt el tudtak érni. Új ruhát is kaptam, ami a kree katonák ruháira emlékeztetett, és igencsak ellenálló volt. Nevemet Mennydörgésre változtattam, amit az óta is használok. Ryant hivatalosan is elismerték a segítőmként, ezért adtak neki néhány felszerelést, és átesett egy kiképzésen is. Miután Manhattanbe költöztem, éreztem valami nem stimmel a nyaklánccal. Néha csak pislákolt a fénye, és az erőm is jóval megcsappant. Felvettem a kapcsolatot a kree-kel, akik újra a Kék körzet bázisra szállítottak. Újra megvizsgáltak engem és a nyakláncot is. Arra jutottak, hogy a nyaklánc instabil lett, és nem képes tovább tárolni az energiát. További vizsgálatoknak vetették alá a nyakláncot, a kree tudósok, és egy ötlettel álltak elő: mivel bennem megvan a csatorna a nyaklánc erejéhez, megpróbálják a még benne lévő kozmikus energiát a testembe tölteni. Egy hétig készültek az eljárásra, belém különböző anyagokat adtak be, hogy biztosan túléljem a beavatkozást. Egy gépbe tettek, a nyakláncot bedig egy másikba, majd elindították a folyamatot. Hasonló áramütésszerű érzésem volt, mint amikor a nyaklánc átalakult, majd eszméletemet vesztettem. Másnap mosolyogva ébresztettek a kree tudósok a beavatkozás sikeres volt, az erő átkerült a testembe. Elég fura érzés volt éreztem, hogy átjárja a testem az energia. Képes voltam mindarra, amire eddig csak a nyaklánc segítségével voltam képes. Igaz erőm igencsak meggyengült, de még így is olyan erő birtokában voltam, amiről egy átlagember nem is álmodhat. Ezután visszaszállítottak a földre, a nyakláncot megtarthattam, mivel most már semmi haszna nem volt, csak egy szép díszként funkcionált. Nem sokkal ezután a Kék körzet elpusztult egy támadás során. A kreek Attilanra menekültek, ezáltal megszakad velük a kapcsolatom. Kis idő elteltével folytattam önjelölt szuperhős karrieremet, immáron Manhattanben. Nem kellett sok idő, míg felfigyelt rám a SHIELD, és felvett az Angyal programba. Ryan hazatért Kingsburybe mert ott volt a családjának szüksége rá, ezért egyedül kezdtem el az Angyal programot.
Jelenleg újonc vagyok az Angyal programban.

Képességei: Miután a medálból beletöltötték a kozmikus energiát szuperhumán képességekre tett szert. Képes repülni, teste ellenállóbbá vált, és ereje is megnövekedett. Repülési sebességének 100 km/óra a maximuma. Ellenállasával képes késeknek, tőröknek, kisebb fegyvereknek ellenállni, ereje szuperhumán szinten van jelenleg, ami az emberi erő maximumánál egy kicsit több, 400 kg-os. Nem tudni mennyi kozmikus energia áramlott a testébe, de valószínűleg ereje még nőni fog.

Szakértelmei: Tanulmányozta az összes ismert szuperhős/szupergonosz szokásait, képességeit és gyengéit. Fizikában, kémiában, matematikában kiemelkedő tanulmányai voltak, több szakkört és előadást is szervezett ezekkel kapcsolatban. Rengeteg sportban járatos magas szinten, amerikai foci, birkózás, ökölvívás, kosárlabda, úszás, atlétika. Kék körzet kiképzése.

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Igen
Megjegyzések:


Adatlap:

Név: Mich Howard Jr.
Lakás/Létesítmény: New York, Manhattan, egy kis lakás, ami jól fel van szerelve, ahhoz hogy a bázisomként is funkcionáljon.
NJK: -
Foglalkozás: Szuperhős
Munkahely: SHIELD, Angyal program
Pénz: 1500$
Bevétel/hét:
Eszközök: egy csaknem elpusztíthatatlan nyaklánc
Felszerelés/fegyverek: Egy ruha, ami igen ellenálló behatásokkal szemben, jól tartja a meleget, és bizonyos fokig tűzálló is.
Vállalat: SHIELD
Szövetség: Angyal program
Törzshely, ahol megtalálható: Manhattanben lévő lakása
Ismertebb szövetséges: nincs
Ismertebb ellenség: nincs

Felhasznált kreditek: 4
Fennmaradó kreditek: 0


Speciálisan kezelt öltözék - 2 kredit
Saját lakás Manhattanben - 2 kredit
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t923-mich-howard-jr-lakasa#4093


Mich Howard Jr. CaptainMarvel-Genis_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Mich összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 14 Május 2014, 19:57-kor.
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 28 Szept. 2011, 12:24

Na ezt frankón kisakkoztuk, előtörténet elfogadva, mivel egy ideig ténykedtél szuperhősként, sikerült megtakarítanod 1500$-t. Írd meg lakásod topicját, és majd egyeztetünk, Ben hamarosan fel fog keresni téged, mint az AI (Avenger Initiative) vezetője.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Pént. 30 Szept. 2011, 11:16

Köszi, lakás leírása kész, betettem a linket, várom Ben-t Smile
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Csüt. 10 Nov. 2011, 17:10

2. szint: +2 kredit

Felhasznált kreditek: 4
Fennmaradó kreditek: 2

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Mich Howard Jr. Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Mich Howard Jr. Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 20 Dec. 2011, 23:25

A staff két kredittel jutalmaz a karácsonyi banner versenyen elért eredményedért!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Pént. 23 Dec. 2011, 17:41

Banner verseny: +2 kredit
3. szint: +2 kredit

Összes: 10
Felhasznált kredit: 4
Fennmaradó kredit: 6

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Mich Howard Jr. Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Mich Howard Jr. Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Thorhalla Pént. 02 Márc. 2012, 18:44

Mich Howard-ot a 8. sugárúton történt incidens miatt, 12 rendbeli gyilkosság vádjával letartóztatták és bűnrészességgel vádolják. Mich jelenleg is a Raft börtönkomplexum lakója a vádak miatt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mich Howard Jr. Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Csüt. 24 Május 2012, 18:31

Mich két hónapig raboskodott a Raftban, majd neve tisztázódott, így szabadon engedték. Nem sokkal később, a SHIELD segítségével találkozhatott, az éppen a Földön tartózkodó Galaxis Védelmezői egy részével. Mint bebizonyosodott, Syr-Tox, Mich egyik régi ismerőse is a csapat tagja. Mich a történtek miatt egy időre el szerette volna hagyni a Földet, ezért a csapattal tartott.


4. szint: +2 kredit

Összes: 12
Felhasznált kredit: 4
Fennmaradó kredit: 8


Képességfejlesztés:
A benne lévő kozmikus energia elkezdte átformálni a testét. Mivel a legtöbbet a kree harci ruhája volt rajta, azzal érintkezett legtöbbet a bőre. Az átalakulás akkor megy végbe amikor rajta van a ruha, így lényegében egyesül a ruha anyagával, és a szöveteket annak mintája alapján alakítja át. Ennek hatására egy nagyon ellenálló testre tesz szert, és mivel az izomszövetek is átalakulnak, sokkal nagyobb terhelést bírnak ki mint eddig, így közel 2 tonna felemelésére lesz képes, valamint állóképessége is többszörösére növekszik.
Ellenállását nem csak a bőre adja, hanem az összes belső szervei és csontjai is átalakulnak. Belső sérülések esélye minimálisra csökken. Csontjai is rugalmassá és ellenállóvá váltak, így nagyon nehezen lehet eltörni. A teste változásával a fájdalomküszöbe is jelentősen megnő.
Anatómiailag, a szervei az életben maradáshoz szükséges folyamatok felét végzik már csak el, a többit a kozmikus energia adja. Gyógyulása is hasonlóan alakul, ezért kétszer olyan gyorsan gyógyul mint egyébként. A kritikus találatokba, amik létfontosságú szerveket érnek, jóval lassabban hal meg, mint egy átlag ember. Ebben az állapotában már csak félig számít embernek, nemi kapcsolatra még képes, de gyermeknemzésre már nem. Tápanyagra, folyadékra, levegőre feleannyi szüksége van mint korábban. Teste kibírja az extrém hőmérséklet változásokat (-270°C-tól 1200°C-ig), kibír hatalmas nyomáskülönbségeket is, így könnyedén képes életben maradni akár az űrben is, egyedül levegőre van szüksége a túléléshez. Ezekből kifolyólag teste jól viseli még a fegyverlövéseket is, és a robbanásokat is bizonyos mértékig.
Teste szerkezetéből adódóan a zúzódásokat, tompa ütéseket sokkal jobban bírja mint a vágó, szúró sérüléseket.
Pl.: Egy sima robbanógránát robbanását például sokkal jobban átvészeli, mint egy repeszgránát robbanását, mivel teste a hőt és a nagy nyomást jobban bírja mint a vágásokat.

Megjegyzés: Bőre, a ruha színéből adódóan kékes színt kap, haja pedig ismeretlen okból piros színű lesz. A medálja pedig a mellkasán a bőrébe olvadt. Faja így már nem teljesen ember, hanem félig kozmikus lesz.
7,5 kredit + a ruha (Tao anno rábólintott, és ha most is megteszi, akkor a következő reagomba beírom a változást)

Összes: 12
Felhasznált kredit: 11,5
Fennmaradó kredit: 0,5

Új kinézete:

Mich Howard Jr. 1736457-saint_walker_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Mich Howard Jr. Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Mich Howard Jr. Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 24 Május 2012, 18:57

A korábban megbeszéltek alapján (közösen ítéltünk Tao-val) most elfogadva a fejlesztés.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mich Howard Jr. Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Szomb. 26 Május 2012, 10:55

Adatlap:

Név: Mich Howard Jr.
Lakás/Létesítmény: New York, Manhattan, egy kis lakás, ami jól fel van szerelve. Thanoson egy lakrész.
NJK: -
Foglalkozás: Szuperhős
Munkahely: -
Pénz: 1500$
Bevétel/hét: -
Eszközök: egy csaknem elpusztíthatatlan nyaklánc, jelenleg a mellkasába olvadt az átváltozás után.
Felszerelés/fegyverek: Shiar tolmácsgép.
Vállalat: -
Szövetség: Galaxis Védelmezői
Törzshely, ahol megtalálható: Thanos
Ismertebb szövetséges: A Galaxis védelmezői tagjai
Ismertebb ellenség: nincs

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Mich Howard Jr. Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Mich Howard Jr. Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Jún. 2012, 00:05

A reklámversenyen elért 2. helyedért 2 kredit a jutalmad.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mich Howard Jr. Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Pént. 18 Ápr. 2014, 17:13

Kiegészítés:

Mich-et az Orbucenen történtek nagyon megviselték. Pihenésre volt szüksége. A csapat  többi tagja újra küldetésre ment, Syr-Tox pedig a Kree birodalomba utazott elintézni  néhány ügyet. Legalábbis ezt mondta amikor útra kelt. Mich, hogy elterelje gondolatait,  valamint tesztelje új testét, intenzív gyakorlatozásba kezdett a Thanoson, ahol minden  feltétel adott volt. Több küldetést is kihagyott, arra hivatkozva, hogy nem ura még a  testének, de valójában ennek lelki okai voltak. A csapat megértő volt, bár számítottak  volna a segítségemre.
Syr-Tox idő közben visszatért a Thanosra,  a csapat éppen küldetésen volt, amikor  felajánlotta Mich-nek, hogy körbevezeti a Kree birodalomban. Egy ideig hezitáltam, de Syr  meggyőzött, hogy most ez jót tenne nekem, és beláttam igaza van. Űrhajó hiányában a  Thanos-ról elkötöttünk egy kétszemélyes kis cirkálót és útnak indultunk. Persze  hagytunk üzenetet a csapat többi tagjának, de azt nem mondtuk meg nekik hova mentünk,  csak azt hogy Syr-Tox-nak a Kree birodalom egy megbízást adott, és szüksége volt a  segítségemre. Persze ez nem igaz, de jó fedősztorinak jól hangzott.
Bejártuk a Kree birodalom nagy részét Syr-rel és olyan élményekkel gazdagodtam amire a  legdurvább álmomban sem gondoltam volna még egy pár éve. Miután meguntuk a birodalomban  lévő mászkálást, más területekre is elkalauzolt engem Syr. Nem is gondoltam volna,  mennyi helyet ismer, és mindenhol voltak régi jó ismerősei. Számos kis kalandban,  volt részünk, mivel egy idő után elfogyott mindenünk, és volt ahol üzemanyagot, volt  ahol egy kis élelmet kellett szereznünk, de volt ahol csak Syr egy régi ismerősének  segítettünk elrendezni egy kis kellemetlenséget.
Ezek a kalandok még jobban összekovácsoltak bennünket, és egyúttal még jobban növelték  a honvágyam. Vajon mi lehet a földön? Tettem fel a kérdést önmagamnak számtalanszor.
Egy napon, épp egy kisebb fejletlen bolygón pecóztunk, amikor közösen eldöntöttük  visszatérünk a Thanosra, mégsem csinálhatjuk ezt örökké, valamint a többiek is  számítanának a segítségünkre. Már fél úton voltunk, a Thanos felé amikor azt mondtam  Syr-Toxnak, hogy vigyen engem inkább vissza a Földre. Hallani sem akart róla, de végül  látta rajtam, és ő is belátta, hogy most arra van szükségem, hogy visszatérjek  szülőbolygómra.
A SWORD állomásán elbúcsúztak egymástól, mert mindketten tudtuk egy ideig nem fogunk  találkozni, de abban biztosak voltunk, hogy egy nap még újra össze fog hozni minket a  sors. Syr elindult vissza a Thanosra, ideje volt visszatérnie a Védelmezők közé.
Újra a földön. Nagyon jó érzés, bár már nem vagyok az az ember aki eljött innen, mégis  ez az otthonom, és semmi nem pótolja ezt. Egyelőre még nem tudom mihez kezdek magammal,  de abban biztos vagyok nem fogok a babérjaimon ülni...


A hozzászólást Mich összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 18 Ápr. 2014, 17:34-kor.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Mich Howard Jr. Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Mich Howard Jr. Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Mich Pént. 18 Ápr. 2014, 17:19

Kreditek:
Összes: 14
Felhasznált kredit: 11,5
Fennmaradó kredit: 2,5


Adatlap:

Név: Mich Howard Jr.
Egyéb név(i): A Megmentő, Égi Lovas, Mennydörgés, Kékvillám (jelenlegi)
Lakás/Létesítmény: New York, Manhattan, egy kis lakás, ami jól fel van szerelve. Thanoson egy lakrész.
NJK: -
Foglalkozás: Szuperhős
Munkahely: -
Pénz: 1500$
Bevétel/hét: -
Eszközök: egy csaknem elpusztíthatatlan nyaklánc, jelenleg a mellkasába olvadt az átváltozás után.
Felszerelés/fegyverek: Shiar tolmácsgép.
Vállalat: -
Szövetség: Galaxis Védelmezői
Törzshely, ahol megtalálható: nincs, de jelenleg a földön tartózkodik
Ismertebb szövetséges: A Galaxis védelmezői tagjai (feltehetően még tag, jelenleg inaktív)
Ismertebb ellenség: nincs


A hozzászólást Mich összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 14 Május 2014, 20:04-kor.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Mich Howard Jr. Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Mich Howard Jr. Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Thorhalla Pént. 18 Ápr. 2014, 17:27

Nem egészen a Földön, inkább a SWORD űrállomásán, mert a kree-k és a Föld háborúban áll egymással és kétlem, hogy leengednék Syr-t a bolygóra, de egyébként elfogadva Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mich Howard Jr. Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mich Howard Jr. Empty Re: Mich Howard Jr.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.