Ravencroft Pszichiátriai Intézet

11 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 29 Ápr. 2015, 08:52

+18
Résztvevők: Adrian Sommerfield, Michael Nikostratos, Jack Gammer, Hannah Jones-Rider, Allison Carter, Cindy, Jeremy O’Shaghnessey / Yeb-Nug (Tao), és James Mansfeld (Szürke Eminenciás)
Következő körváltás: 2015. május 3. (vasárnap)

~ Kinti tér: Allison Carter ~
Allison még megpróbált sérülten a két alak felé vetődni, hogy megtámadja őket. Sérült révén lassú és lomha volt a mozgása, azok pedig fittek voltak. Meghúzták mind a ketten a ravaszt. A furcsa talán az volt, hogy nem volt lövéshang, de a becsapódást érezte a nő. Az egyiknek szúró érzése volt, a másik pedig… még látta, hogy sokkoló. Az első pedig kábító tű. Ennyi ideje volt, mert a sokkolást megérezte és Allison elvesztette az eszméletét.

~ D épület: Adrian Sommerfield, Yeb-Nug, James Mansfeld, Hannah Jones-Rider, Michael Nikostratos és Jack Gammer ~
A harc tovább folytatódott, most már szerencsére Adriannak nem voltak ellenfelei, így megtudta ragadni Jamest és révén sokkalta nagyobb ereje volt, mint a férfinak, így a falhoz tudta vágni. James csak a fájdalmat érezte, ahogyan a feje összekoppant a fallal, utána mindent átvett a sötétség. Most volt a Hannah és Adrian párosának egy kis szusszanásnyi ideje. Hannah sebét hamar el lehetett állítani, annyira nem volt mély, és ha megnézték a két túlélőt, akkor a rövid barnahajúnak volt pulzusa és lélegzett. A zöldhajúnak egyik sem, nem lélegzett és pulzusa sem volt.
Közben odafent Yebnél is fokozódott a helyzet, azok, akik körbevették már lökdösni is kezdték, majd egy hatalmas ütés után a földre került, ahol mind az öt férfi rugdosni kezdte őt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Eva Carter Szer. 29 Ápr. 2015, 11:30

Harcba kezdek velük, és valahogy arra gondolok, hogy talán éles lőszer vannáluk, és akkor nekem annyi. A törött lábamnak köszönhetően, a mozgásom lassu, és lomha, míg ők gyorsak és fittebbek mint én. Még, érzem a szúrást, de azt nem hallottam, hogy elsül a fegyver. Azt is érzem, hogy meg sokkolnak, majd aztán annyi. Mintha, egy teljes sötétség borúlna rám. Nem érzékelek, se képet, se hangot. De, más egyéb dolgot sem érzékelek. Még, gondolataim sincsenek, de nem is tudnék most azokkal mit is kezdeni. Vajon, ez lehet a halál, amiről oly sok ateista beszél? Vagy csak szimplán el vesztettem az eszméletemet? Nem tudom, de úgy gondolom, hogy talán jobb lenne, ha az elöbbi ről lenne szó, mert akkor legalább nem kell amiat aggódnom, hogy hol leszek, ha ki nyitom a szememet. De, talán az utobbi is jó lenne, mert akkor talán még van rá remény, hogy kiszabaduljak innen, és ismét láthassam az én Évámat. De, ettől függetlenül, azért még félek, hogy hol fogok magamhoz térni.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 29 Ápr. 2015, 13:57

Adrian ahogy tervezte megragadta a fickót és falhoz vágta. Valamennyi büszkeséggel töltötte el, hogy ez is sikerült. A figyelmét a nőszerű izének szentelte. Mármint annak a sérülésének.
-El tudod látni magadat vagy segítsek valamit?
Ha kell akkor segít, de eléggé zavarban van. A vér látványa mikor kezd éhes lenni akkor kellemetlen érzést okoz benne. Kedve lenne vadállatként tombolni. El tudja fojtani magában, de tudja, hogy ennie kell. Ha a sebet ellátták akkor a földön fekvőkhöz fordulnak. A zöld hajú halála nem esett jól Adrian-nek. Rá emlékezett a látomásból. Eltett és kést és a barna hajút pedig a vállára kapta ezután a nőhöz szólt.
-Vedd el a katona fegyverét és tűnjünk innen. Vigyük őt biztonságos helyre. Ja és a nevem Adrian.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 30 Ápr. 2015, 14:36

Yeb-Nug
D épület, felsőbb emelet, folyosó

A beolvadás nem megy olyan könnyen, mint ahogy reméltem, nem egyszerűen szemet szúrok az itt lévő lakóknak, de ráadásul rögtön támadó szándékukat fejezik ki. Nem valami jó a helyzetem, egyedül vagyok, ők sokan, bár túl sok kárt nem tudnak emberként tenni a testemben, de nem szívesen üttetném magam velük, amíg meg nem unják. A szemük vörös izzása nem megszokott, eddig nem láttam ilyen szemű embereket, ebből arra következtetek, hogy ez az itteni lakók különlegessége lehet, bár a lentebbi szinteken lévők nem voltak ilyenek.
-Nem akarok semmit sem bomlasztani. Lent megkértem, hogy vezessenek körbe, de aztán valahol verekedés tört ki, és a vezetőm magamra hagyott. Azért jöttem ide, hogy messze legyek a verekedéstől, nem akarok belekeveredni. Az igazat mondom.
És valóban nincs okom hazudni, nem tettem semmi olyat, amit szerintem ne lett volna szabad. A viselkedésem is utalhat arra, hogy félek, pánikoltam, ez is hihetőbbé teszi a történetet. Persze nem bízhatok benne, hogy emiatt nem akarnak majd bántani, elképzelhető, hogy nem érdekli őket, miért vagyok itt, csak verekedni akarnak. Kezemet a zsebembe méllyesztem, és megfogom a sokkolót, mert attól tartok, használnom kell majd. Ha valóban megtámadnak, akkor az első támadás elől megpróbálok kitérni, és a legközelebbi másik embert a sokkolóval megrázva utat nyitok magamnak. Így kikerülhetek a körből, amit alkottak körülöttem, és felkészülhetek az újabb támadásokra, amik elől el kell hajolnom. Ha mégis eltalálnak, a fémszerű testemnek ütközve nem lesz kellemes nekik sem a találkozás, de én sem élvezném, így próbálom inkább elkerülni a támadásokat, és a sokkolóval távol tartani magamtól őket.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 01 Május 2015, 14:45

Hanna Jones-Rider

A lemmingoid nő kitartó küzdése lehet, hogy kevés lett volna a fiú segítsége nélkül. Dulakodtak a kopasszal és az vetett ennek véget, hogy Adrian eldobta az ollóval és késsel támadó férfit olyan könnyedén, mintha csak papírrepülő lett volna. Hanna ezen megdöbbent.
~Valamit rejteget a fiú. Tudta, hova kellett jönnie és olyan ereje van, amilyen nem lehetne emberként.~
Hanna a szimatával megpróbált rájönni, mi volt a gyerek, mutáns vagy más valami. Esetleg android, mint az a nő, akivel a régészeti kutatáson találkoztak Alison Carterrel. Kedves nő volt, kár, hogy azóta nem látta. Nem álmodoztt sokáig, hanem válaszolt a fiúnak és megnézte a sebét.
- Túlélem. Köszönöm a segítséget. Hanna Jones-Rider vagyok, az AIM Birodalom államminiszterének a felesége. Elraboltak, gondolom, magát is.
Hana megpróbált segíteni a sebén elsősegély ismereteinek megfelelően. Tanultak ilyet az egyetemen, azt próbálta alkalmazni. Csillapodott avérzés, mert nem volt túl mély a seb. Azon gondolkodott, hogy mit tudott a fiú és mi vitte előre. Hanna menekült volna a sebesültek nélkül, hogy legalább ő túlélje. Adrian segíteni akart azon az egyen, akin lehetett. Hanna megnézte, volt-e rajta seb vagy csak ájult volt.
- Tudod vinni? Én nem bírnám el. Úgy láttam, te tudatosan jöttél ide. Mi folyik itt? Kik ezek az emberek?
Hanna felvette a kést, az ollót és a katonáktól is elvette a fegyvert. Ha bele tudta tenni valamibe ezeket, akkor abban vitte magával. Elindult és közben figyelt, hogy nem érte-e őket támadás, mert ha érte, akkor azonnal igyekezett fedezéket keresni. Ki akart innen jutni, most már úgy érezte, közel volt hozzá és nem vágyott semmi másra, mint jó levegőre és szabadságra őrültek nélkül, agresszív katonák nélkül és fegyverek nélkül.
~Zield, te merre vagy ilyenkor? Majd ölelj meg, ha kiértem.~gondolt férjére.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 03 Május 2015, 09:19

+18
Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jack Gammer, Hannah Jones-Rider, Allison Carter, Jeremy O’Shaghnessey / Yeb-Nug (Tao), és James Mansfeld (Szürke Eminenciás)
Következő körváltás: 2015. május 7. (csütörtök)

~ D épület: Adrian Sommerfield, Yeb-Nug, James Mansfeld, Hannah Jones-Rider és Jack Gammer ~
A kést eltudta tenni Adrian így ezzel nem volt gond, majd Gammer-t is felkapta a vállára könnyedén. Hannah nem tudta látásból, hogy mi lehet a fiú, ha szaglászott, akkor minimálisan érzékelhette azt, hogy gép volt, hanem valami más. Ilyesmivel még nem találkozott a nő, így nem tudhatta, hogy mi lehet. Sajnos elsősegélycsomag nem volt itt, valamelyik eszméletlen ruhájának egy darabját kellett letépnie kötszernek, de betudta magát kötözni és a vérzés is csillapodott ennek köszönhetően. Ahogyan indultak volna Adrian megint megpillantott a nőt, ahogyan az egyik irányba mutatott és haladt is, egy kicsi helységhez vezette őket, ahol a takarító holmikat tartották, hogy ide zárják be Gammer-t, mert itt biztonságban lesz. Bent tényleg csak takarítószerek és vödrök voltak, nem volt oka senkinek kinyitni a helységet.
~ Az egyik társatokat megölni készülnek egy szinttel feljebb, azon túl lesz a célpont is, vezetlek téged, hogy ne fussatok bele a csőcselékbe ~ mondta a nő.
Ezt Hannah továbbra sem hallotta, ha Adrian elindul, akkor a folyosó végéig és az emeltre feljutáshoz háromszor kellett fedezékbe húzódni és megállni, mert egy csoport a D csoportból arra haladt, de végül sikerült megérkezni oda, ahol éppen egy féltucatnyi ember körbevette Yeb-et és őt verték rugdosták. A vörös szemük furcsa és természetellenes volt és itt is érezhette Adrian a furcsa fémes illatot, amit lent is és most már ez a szag Hannah-nak is feltűnt.
Yeb-nek ugyan az egyik embert sikerült lesokkolnia, aki elterült erre a földre, de ezek után kapta meg az ütést, amitől a földre került. Itt még egy embernek ki tudta rántani a lábát, hogy az is elessen, de a maradék négy még ütötte és rugdosta csőcselékként, kárt ugyan tényleg nem tettek benne, de azért kellemetlen volt és kellően lefoglalták őt, hogy ne tudjon újabb támadást végrehajtani és eközben az ötödik, akit feldöntött is megpróbált felállni a földről, hogy ismét beszállhasson a harcba.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 03 Május 2015, 11:47

A nő bemutatkozását Adrian el is hinné ha nem egy bolondok házban volnának.
-Ja engem is.
Azt pedig Adrian természetesnek találja, hogy viszi az ájultat. Kötelességének tartja hisz ő mégiscsak egy ember és ezt magának is bizonygatnia kell.
-Viszem. Nem tudom kik ezek valami szekta akik fel akarják ébreszteni a Calestial-t ami elpusztítja a földet. Ezzel pedig az egész univerzumot elpusztítják. Engem meg egy nő vezetett ide akit álmunkban láttunk páran. Ez a fickó és a zöld hajú is ott volt és hallották. Megint itt van látod?
Ha nemleges választ kap akkor kellemetlenül kezdi érezni magát.
-Nem vagyok őrült. Tényleg.
~Ugye nem vagyok őrült?~
Kicsit biztosabb lesz mikor tényleg biztos helyet találnak. A nő pedig tovább vezeti őket.
-Siessünk valakit meg akarnak ölni.
És a nőt követve haladnak fel. Ha nem kapják el őket és meglátják azokat meg a csillagfejűt akkor Adrian gyorsan kiosztja a nő feladatát.
-Először lőj rájuk aztán én lerohanom őket.
És így is cselekszenek. Többen vannak úgyhogy Adrian a meglepetés erejére bízza főként. Minél többet próbál kiütni minél gyorsabban. Most is az erejére és a reflexeire hagyja a dolgot.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 03 Május 2015, 13:15

Ilyen szaggal Hanna még nem találkozott, amióta lemmingoiddá alakult. Meg kellett tanulni a szagok alapján beazonosítani az embereket, fajokat, az nem ment csak úgy egyik napról a másikra tapasztalat nélkül. Nem tudta megállapítani, hogy mi volt. Nem ember és nem android, ennyire jött rá. Az egyik csuklyát letépte a kiütött támadókról, a karmaival ez simán ment és azzal elkötötte a sebét. Csillapodott a vérzés és a nő kezdett egy picit megnyugodni már.
Először meglepte, hogy nem hisznek neki. A doktort mutatták már felesége társaságában is a televízióban vagy újságokban. A híres politikusok feleségét persze nem mindenki jegyzi meg, de azért olyan pár, mint ők, nem sok volt a világon. Konkrétan egy sem. Ők voltak az egyetlen lemmingoid humanoid pár a világon tudomásuk szerint. Ha Adriannek ez mégis kimaradt, akkor persze hihette kitalációnak az egészet, hiszen egy elmegyógyintézetben minden szobára jutott egy Amerika Kapitány vagy egy japán császár. Nem bántódott meg a nő ezen.
~Ez valamilyen rituális gyilkosság lett volna, amit megakadályoztunk. Nem tudom, hogy lehetséges-e ilyennel hatni a Celestialokra, akikről nem sokat tudunk. Ha lehetséges, akkor ezt nem szabad hagyni, különben örökké bujdoshatunk. Én nem akarok egy kiégett világot és ha tehetek azért, hogy ne legyan az, akkor megteszem. ~gondolkodott magában.
- Nem látom a hölgyet, de azt igen, hogy oda vezette magát, ahová kellett. Nem tartom emiatt őrültnek - mondta Hanna.
Az eredmények magukért beszéltek. Hanna hitt a szellemekben, anyja jósnő volt, nem állt távol a családtól az ezotéria. Álomban látni olyat, aki megmondja a jövőt és vezeti azt, aki segíthet jobbá tenni, hihető volt neki.
A túlélőt elzárták a takarítószerek közé, ahol senki nem kereshette. Ennyivel kevesebb gondjuk volt és Hannának jól is esett, hogy megmentett egy életet. Tovább indultak és némi rejtőzködés után újabb őrületbe csöppentek.
A lemmingoid nő nem akart lőni, mikor meglátta a verekedést. Nem is értett a lőfegyverekhez. Akkor volt ilyen a kezében, mikor lebénulva belenyomták, hogy ujjlenyomat legyen rajta. 
~Az egy fájó pont volt az életemben, mikor letartóztattak és majdnem bebörtönöztek emiatt...~gondolta.
Mégis meg kellett próbálnia, mert nagy volt a túlerő. Először használt volna ilyet és azt is meg kellett találnia, hogy a karmai hogyan ne akadjanak be a fegyverbe. Akit rugdostak, az a földön volt, ezért Hanna megpróbálta használni Slater lőfegyverét úgy, hogy a lehető legmagasabbra, mellmagasságba célzott. Így biztos nem találta el Yebet. Lehet, hogy mást sem, de ártatlan vér nem folyt. Megpróbált lőni, amennyit tudott és ha támadás jött, akkor igyekezett fedezékbe vonulni.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 06 Május 2015, 19:23

Yeb-Nug
D épület, felső emelet, folyosó

A szavaim nem hatottak az emberekre, még csak válaszra sem méltatnak, nyilvánvalóan nem érdekli őket a mondandóm, ők maguk sem beszélgetni jöttek, hanem verekedni. Hiába sokkolok le egyet, sokan vannak, leterítenek. Fájdalmat nem okoznak, de lefoglalnak, és nem bírok nagyon mozogni. Kezemben a sokkolót szorongatom, ha enyhülne a támadások zápora, akkor ez lehet a kiutam, addig viszont nem sokat tehetek azon kívül, hogy hagyom magam. Amikor megpróbál felállni az ember, akit felborítottam, elgondolkodom rajta, hogy megpróbáljam a sokkolót használni, de a rugdosásban a végén még eltalálják a szerkezetet, és tönkremegy, akkor pedig végképp fegyvertelen leszek. Védeni próbálom magamat, és jobb híján ahhoz a fegyverhez nyúlok, amit nem tudnak tőlem elvenni.
-Segítség! Meg akarnak ölni, segítség! – Nem túl hangosan ugyan, de azért hallhatóan óbégatok, remélem, hogy valaki meghallja, és talán még az itteniek közül is van, aki segítene, elvégre csak azt látják, hogy egy csomó ember megver valakit, nem tudhatják, hogy mi okuk van erre, és ki vagyok én.
Attól tartok mindenesetre, hogy így az akciónk nem áll valami jól, a csapat nagy része lent maradt az alsóbb szinten, amíg én feljöttem, de most meg engem kaptak el. Talán ha most én keltek feltűnést, ők könnyebben tudnak felfelé haladni. Végülis nem kizárt, hogy ez működjön, úgyhogy a kiabálás máris segíthet ebben. Legrosszabb esetben… Nos, fogalmam sincs, hogy meg tudok-e halni, de talán elfoghatnak, és megpróbálhatnak ártani nekem.



A hozzászólást Tao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 13 Május 2015, 15:54-kor.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 07 Május 2015, 07:04

+18
Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jack Gammer, Hannah Jones-Rider, Allison Carter, Jeremy O’Shaghnessey / Yeb-Nug (Tao), és James Mansfeld (Szürke Eminenciás)
Következő körváltás: 2015. május 7. (csütörtök)

~ D épület: Adrian Sommerfield, Yeb-Nug, James Mansfeld, Hannah Jones-Rider és Jack Gammer ~
Ha Adrian bármiféle médiát követett, internet, újságok, tévé, akkor tudhatta, hogy a nő nem hazudik, hanem tényleg az, akinek vallja magát, a férje eléggé ismert és ezáltal ő maga is.
Az ellenség igazából csak úgy volt nagy legény, hogy többen támadtak egy személyt, attól a pillanattól kezdve, hogy Hannah és Adrian is beszálltak a harcba már meglátszott, hogy a sima emberek nincsenek előnyben. Nem kellett több fél percnél és Yeb összes támadója már a földön feküdt. A többség sokkoló, vagyis inkább nyugtató lövedékek miatt eszméletlenül, míg mások leütve. A vér szagát eddigre már mindenki érezhette, ha végignéztek a folyosón több szobából látták kifolyni a vért a folyosóra. A Yeb számára is ismerős nő ekkor tűnt fel, így Hannah is megláthatta azt, akiről beszélt Adrian korábban.
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 1816168-seeker___silver_surfer_4
- Mindenki halott – mondta. – A férfi ereje erősödött, már képes másokat befolyásolni az akaratával, nem csak szavakkal a maga oldalára állítani őket meggyőzéssel, ami sikerül, vagy sem. Feljebb van.
Elindult vissza a lépcsőház felé, egészen pontosan lebegett fél méterre a földtől, így olyan volt, mintha repülne. Ha a hármas végignézte a szintet valóban mindenki halott volt, késekkel ölték meg őket, átvágott torkok, szúrások az egész testen, korábban legalább művészien csak a harmadik szemet szúrták meg, de ez csak mészárszék volt. Ha mennek az emeletre, még feljebb, akkor odafent egy tetőtéri helység van, nem az egész van beépítve, csak egy kisebb rész. A lépcsőn felérve egy rövidke folyosó van a trió előtt, úgy öt-hat méter hosszú, utána egy ajtó.
- Odabent van – suttogta halkan a nő.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 07 Május 2015, 13:55

Adrian is kicsit meglepődik, de végül is a nőnek tényleg van oka elhinne amit ő mond. Ő nem néz sem TV-t, sem újságot nem olvas, még rádiót sem hallgat. Csak annyit amennyit az utcán hall. Legtöbb idejét ott is tölti. Főleg mióta vámpírrá vált. Ha mégis TV elé kerül akkor valami zenecsatornát keres vagy focit. Így hát ketten mennek fel az emeletre ahol amit látnak az nem tű halasztást. Elég hamar és egész könnyen elbánnak azokkal az emberekkel.
-Csillag jól vagy?
A vér szaga ismét zavarja őt hisz mindenütt ott van. Most pedig még látta is. A kezét ökölbe szorította és ismét megjelent a nő. Amit mondott az nem lepte meg Adrian hisz látta amit látott. Viszont az, hogy az ellenség ismét erősödött a már zavarta. Nem is kicsit.
-És mégis mit csinálunk ellene? Átveszi rajtunk az irányítást és vége.
Ha erre értelmes választ kap akkor követi a nőt. Ha nem akkor ismét telefont keres bár szinte biztos benne, hogy nem sok sikerrel fog járni.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 09 Május 2015, 12:02

Hanna végül is meg tudta célozni az embereket és sikerült elsütnie a fegyvert is. Látta a szemükben, hogy megijedtek, féltek a haláltól, amire most nagyobb esélyük volt, mint a földön rugdosott férftől vagy őnőtl. Az egy nagyon furcsa kinézetű valaki volt. Együtt sikerült kiütniük mindet, hol golyóval, hol ököllel, ki hogyan próbálkozott. Hanna egy picit megnyugodott, hogy senkit nem kellett megölnie. Megtette volna önvédelemből és a rugdosott férfi védelméért, mert látszott, hogy ezek gonoszak voltak, bűnöző suhancok, akik az utcán is megtehették volna ugyanezt bármelyik ártatlan emberrel. A nő mégsem szerette a halált, nem is volt hozzászokva. Elég volt neki az, amit az előző teremben látnia kellett. Környezetvédőként a természet, az élővilág védelmét szerette és most is arra gondolt, hogy a populáció fennmaradásához kellettek áldozatok is, ez az állatvilágban és a növényvilágban is így volt. Csúcsragadozók és zsákmányok, azok zsákmányai. A természetben mindennapos volt a halál, ezzel próbálta nyugtatni magát.
Itt is töményen jelen volt a halál, folyt a vér az ajtók alól. Frissnek tűnt és Hanna azon gondolkodott, ennyi ellenféllel hogyan fognak szembe szállni. Nem tudta, hogy öngyilkosságokra vette rá valami a benn tartózkodókat. Yebhez Adrian volt közelebb, Hanna rá bízta az ismerkedést és a segítséget, ha kellett. A férfi ereje nagyobb volt, többet tudott tenni, ha a beteget vinni kellett. A nő csak állt ott a lőfegyverrel, amit először használt. Hallotta, hogy Csillagnak szólította a fiú az ismeretlent. Nem tudta, hogy mit gondoljon róluk, próbált rájönni a szagok alapján, hogy mi történt közöttük, hogy viszonyultak egymáshoz. Egy elmegyógyintézetben ez bármilyen lehetett.
Megjelent a nő, akiről Adrian beszélt. Hanna megnyugtatta a fiút:
- Most már én is látom.
Próbálta beazonosítani, hogy a fémes szag ettől a nőtől jött-e vagy valahonnan máshonnan. Már érezte, mikor beléptek, csak akkor nem volt idő ezzel foglalkozni. Most sem, mert menni kelett, hogy a nagy hatalmúból ne legyen még nagyobb hatalmú.
~Ha bárkit rávehet, hogy megölje magát, akkor én is, Zield is vseszélyben lehetünk később. Meg kell állítani! De hogyan? Adriannek igaza van. Olyan kell ellene, akinek az akaratát nem lehet irányítani. A S.H.IE.L.Dnek vannak ilyen blokkolói vagy legalább egy android kellene. Karen segíthetne, kár, hogy eltűnt.~gondolkodott némán.
Adrian feltette a kérdést és ha volt arra jó válasz, akkor meg kellett kapnia. Hanna nem beszélt fölöslegesen, nem hangoskodott. Amióta megkapta a szérumot, sokkal kevesebet beszélt eleve. Most elsődlegesen arra figyelt, hogy volt-e még itt veszély, lapultak-e valakik az ajtók mögött, a szinten bárhol. Ő is keresett telefont, vezetékes a falakon, a szobákban vagy mobilt, bármi hasonló kommunikátort a halottak és kiütöttek között. Nem volt szívderítő közöttük járkálni, de muszáj volt, hogy legalább ők hárman túléljék és segítséget hívhassanak. Úgy érezte, ezzel most meg tudott küzdeni és ha kijut, akkor majd elmegy egy pszichiáterhez, hogy megbeszéljék a történteket és azok jelentőségét. Ha talált valamit, tárcsázta a S.H.I.E.L.Det Ha támadás érte őket, fedezékbe húzódott. Ellenkező esetben megvárta a többieket, hogy tudtak-e haditervet. Ő ilyennel nem szolgálhatott, környezetvédő volt, nem harcos.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 11 Május 2015, 09:31

+18
Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jack Gammer, Hannah Jones-Rider, Allison Carter, Jeremy O’Shaghnessey / Yeb-Nug (Tao), és James Mansfeld (Szürke Eminenciás)
Következő körváltás: 2015. május 15. (péntek)

~ D épület: Adrian Sommerfield, Yeb-Nug, James Mansfeld, Hannah Jones-Rider és Jack Gammer ~
Meglepő módon itt látott Adrian telefont, ez egy elzártabb rész volt egyébként, falon levő telefonok voltak itt, több is. de mindegyiknél el volt vágva a zsinór, így azok használhatatlanok voltak. Hannah nem a megjelenő nő illatát érezte, neki semmilyen illata nem volt, mintha ott sem lett volna fizikailag, ugyanezt érezte egyébként Adrian is, semmit sem. A kérdésre a nő megrázta a fejét, azt mind a hárman látták, mintha nehézkes lett volna fizikai formában maradnia a nőnek.
- Nem, annyira nem erős – suttogta. – Szuperlényeket nem tud irányítása alá vonni, csak egyszerű, gyenge akaratú embereket. Ti nem vagytok azok, egyikőtök sem, nektek nem árthat.
A szavai szilárd meggyőzéssel hangoztak, eddig sem sodorta őket veszélybe, figyelmeztette arra, ha valaki a közelükbe érne. Így valószínű volt, hogy most sem tenné ki őket semmiféle veszélynek. Ahogyan Hannah fejében megfordult, hogy a SHIELD-et hívná ki, beugrik, hogy nem érne vele semmit, átkapcsolnák a rendőrségre, ez nem terrorista veszély volt, így csak simán a rendőrség és a SWAT alá tartozna az elmegyógyintézet visszavevése. Mivel biztos volt, hogy bennük nem tehet kárt a férfi, így végül haladtak tovább. A nő, aki kísérte őket könnyedén siklott át a becsukott ajtón, ami a csoport útját állta, ezt ki kellett nyitni, mert nem volt bezárva. Az ajtó mögött egy fogadószoba szerűség, előszoba fogadta a triót, benne minden széthajigálva, csomó könyv, festmény és sok olyan holmi, ami nem ide volt való. Itt nem volt senki, a következő ajtót is ki lehetett nyitni, egy nagyobb iroda fogadta őket, ez teljesen üres volt, a földön egy pentagramma felrajzolva vérből, körülötte gyertyák égtek, a szimbólum közepén pedig egy férfi meditált. Hannah megismerhette a hírekből a San Franciscoi szektavezért. Elértek oda, ahova jönni akartak. A férfi elmélyülten meditált, így fel sem tűnt neki egyelőre, hogy a hármas megérkezett.
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 455701-druig_eternals

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 13 Május 2015, 01:48

Hanna tovább kerste a fémes szag forrását. Nem a nőből jött, ő inkább volt szellem, jelenés, mint gép. Érezni lehetett, hogy alig íbrta már a láthatóságot. A válasza megnyugtatta a nőt és remélhetőleg a többieket is. A csillagos arcú idegennel nem tudta, mit csináljon. Ha egy bennlakó volt, akkor bármi kitelhetett tőle és nem lett volna jó arra számítani, hogy hátba támadja őket. Megmentették, mert egyedül volt több támadó ellen, de az előzményeket nem tudták.
~Lehet, hogy ő provokálta ki egy támadással és minket is sarokba szorítana. Nem hiányzik, hogy két tűz közé kerüljünk~gondolkodott némán a lemmingoid.
Végül is mind a hárman elindultak. Hanna előre engedte a férfiakat és próbált előre, célra tartani a fegyverrel, amit az előbb már sikeresen tudott használni. Ha kinyitották, rögtön szimatolt és figyelt, hogy észre lehetett-e venni valamit a felforgatott szobában.
~Úristen, micsoda rendetlenség! Igazi őrültek háza, illik a helyhez.~
Ha a következő ajtót is kinyitották a férfiak, akkor Hanna megállt hátul és célba vette a férfit. Figyelt, hogy milyen lény volt ez, érzett-e bármi mást a vér szagán kívül, amiből rájöhetett. Ha úgy látta, hogy a fegyvere őt is le tudja bénítani és a két társa nem volt útba, akkor rögtön lőtt rá. Kísérteties jelenség volt, ijesztő, valami földöntúli hatalommal. Nem egy kókler, aki csak úgy szektát alapít, hogy bekerüljön a hírekbe.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 13 Május 2015, 16:06

Yeb-Nug
D épület, felső szint

A támadóim hamar elhullanak, mikor a két segítőm is beleveti magát a harcba, úgy tűnik, nem voltak olyan erősek a túlerő csökkenésével már. Felállok a földről, és elteszem a sokkolómat, végülis nem esett bajom, úgyhogy nincs okom bosszankodni.
-Semmi baj – válaszolok a természetfelettinek, aki minden bizonnyal rám céloz a „csillag” megnevezéssel. Ez persze csak valamiféle becenév lehet, hallottam már ilyenről. Egészen érdekes becenév, tetszik, talán még használni is fogom, azaz bátorítok másokat, hogy használják. Talán egyszerűbb számukra megjegyezni, mint az igazi nevemet.
A megjelenő alak ugyan az, mint akit láttam korábban, aki elküldött a feladatra. A szavai kicsit lelombozó lehet azok számára, akik sorsközösséget éreznek az emberekkel. Én nem tartozom ezek közé, viszont látom, hogy sok vér folyik minden szobából, és megértem, hogy ezek az emberek meghaltak, jelentsen ez bármit is ebben a világban. A lényeg, hogy most már nem akadályoznak minket.
Persze a szekta vezetője nem tette volna ezt úgy, hogy abból ne húzzon hasznot, nyilván erőt merített ezekből a halálokból, máskülönben nem lenne értelme, hogy megöli a saját híveit. Tehát számítanom kell rá, hogy most már erősebb lehet, mint korábban, minden bizonnyal ez okozhat némi nehézséget. Viszont megtudom, hogy hol találom a vezetőt, így a többiekkel együtt elindulok felfelé. Az ajtókat nem én nyitom ki, hagyom a többieknek. Mikor végül elérünk a szekta vezetőjéhez, az észre sem vesz minket. Úgy tűnik, bele van valamibe merülve. Gyanítom, a kör, ami fel van rajzolva a földre, valamiféle jelentősséggel bír.
Nem akarom szavakkal felzavarni, sem léptekkel. Elindulok csendben a férfi felé, és közben előveszem a sokkolót a zsebemből. Ha szerencsém van, a közelébe tudok férkőzni, lebénítoma sokkolóval, aztán már nem jelent nehézséget valaki másnak, hogy megölje. Én magam nem igazán tudom, hogy ez mivel jár, és hogyan kell csinálni, de a sokkolást már megtanultam. Elindulok tehát felé halkan, és ha sikerül, lesokkolom őt.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 13 Május 2015, 22:09

Adrian mint mindig a nőtől most is nyugtató választ kap. Ez is idegesíti őt. De nem tehet semmit. Követi. Az lezárt ajtó mögötti rendetlenség is zavarja őt. Ha tudja akkor megnézi a széthajigált könyveket, hogy mit tartalmaznak. Belépve pedig a lehető legmegnyugtatóbb dolgot látja amit csak várhatott. A fickó észre se vette őket náluk pedig fegyver van. Adrian úgy érzi előnyben vannak. Ő is óvatosan közelít a férfi felé aki ha csak megmozdul egyből rátámad úgy, hogy ne akadályozza a többieket a lövöldözésben.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 14 Május 2015, 10:27

+18
Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jack Gammer, Hannah Jones-Rider, Allison Carter, Jeremy O’Shaghnessey / Yeb-Nug (Tao), és James Mansfeld (Szürke Eminenciás)
Következő körváltás: 2015. május 18. (hétfő)

Most, hogy beléptek a helységbe és kinyitották az ajtót már Hannah és Adrian is érezték, hogy a fémes szag a férfiból áradt. Mintha nem is élőlény, hanem egy gép lett volna, akinek jobbak voltak az érzékei, Adrian és Hannah főleg, nekik feltűnhetett, hogy nem hallják a férfi szívének verését és még csak levegőt sem vett, határozottan életben volt, de az életben maradáshoz szükséges biológiai funkciók hiányoztak a férfiból. Akit egyébként a médiából könnyedén fel lehetett ismerni. Egy híres filmrendező volt egyszer, aztán ő lett a szekta vezetője, amikor azzá vált, ami most volt.
Adrian és Yeb elindultak a férfi közelébe, hogy sokkolni lehessen, ezt Yeb és Hannah meg is tették nem sokkal később. A sokkoló elérte JJ-t, aki viszont ahelyett, hogy azonnal rángatózva eldőlt volna dühös tekintettel nézett fel a pentagramma közepéről és készült a kezével inteni. Adrian ekkor lendült akcióba, hogy védje a társait és megütötte az ellenfelüket. Az szinte meg sem tántorodott ettől, határozottan nem volt emberi, hanem annál jócskán több.
JJ ekkor mozdult hirtelen és intett a kezével, ennek hatására mindenki lába alól kifutott a talaj és a telekinetikus lökésnek hála a falnak csapódtak, ahol kisebb zúzódásokat szenvedtek el mind a hárman, ezek csak kissé fájdalmasak voltak, de semmi komoly. A férfi pedig a pentagramma közepén felállt a kezeit széttárta, mire minden remegni kezdett a helységben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 14 Május 2015, 14:44

Yeb-Nug
D épület, JJ szobája

A sokkolóval elérem az embert, aki viszont nem úgy reagál rá, mint ahogy szerettem volna. Ahelyett, hogy összeesne, vagy akár valamiféle zavar lenne rajta úrrá a sokkoló miatt, egyszerűen figyelmen kívül hagyja a próbálkozásomat. Bár ez nem egészen igaz, felfigyel rám, és a természetfeletti támadása sem tántorítja el attól, hogy egy kézmozdulattal a falhoz vágjon engem. Komolyabb probléma nélkül felkelek a földről, és megpróbálom átgondolni a helyzetet. Tulajdonképpen nagyon kevés tényező változtathat a harc kimenetelén, a szobában egyetlen olyan dolgot látok, ami valamilyen módon hatással lehet az ember erejére. A jel, amiben áll, valamiféle szimbólum, talán kapcsolódik a hatalmához, és ha megsemmisül a csillag, vagy ő maga kikerül belőle, akkor lehet, hogy az ereje is eltűnik.
-Törjétek meg a jelet! – Javaslom a többieknek, miközben én magam azzal próbálkozom, hogy kisodorjam őt a szimbólum közepéből. Egyszerűen nekirohanok, és csipőmagasságban próbálom felborítani, elsodorni magammal. Minél nagyobb lendületet veszek, teljes erőből futok neki, így remélhetőleg sikerrel járok, bár láttam az előbb, hogy kemény kötésű alak.
Fennáll persze a veszélye, hogy megint elsodor egy kézmozdulattal, így ha nem is tudom felborítani, megkapaszkodom benne erősen, hogy ne rázhasson le magáról, és megpróbálom elgáncsolni. Ezen kívül nem nagoyn tudok mást kitalálni, nem vagyok túl jó verekedő, ez a legtöbb, ami telik tőlem.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 15 Május 2015, 02:06

Hanna most már rájött, hogy a férfi szagát érezte két teremmel arrébb is. Nagyon erős volt, már ez is mutatta. Egy android vagy gép, hasonló, mágikus erőkkel, nagyon halálos fenyegetés lehetett és kellett a szellemnő és a hármuk ereje. A csillagos arcú nem beszélt sokat, cselekedett és a másik fiú is. A nő gondolkodott azon, mi vezethetett idáig, hogy egy rendezőből szektavezér lett és most majdnem világpusztító.
~Érnie kellett őt egy különleges befolyásnak. Lehet, hogy választ kapunk később, de most meg kell állítani~gondolkodott némán.
Az első támadósi kör nem sikerült, meg sem kottyant a férfinek sem a lövés, sem az ütés. Őket verte a falhoz telekinetikus erővel. A csillagos terve jónak hangzott, Hanna meg is próbálta szétkaparni, szétrúgni a vérrel festett jelet és eloltani a gyertyákat. Ha tudott úgy lőni, hogy a társait biztosan nem találta el, akkor megpróbálta szétlőni az egész mágikus kört, amíg a többiek közelharcban támadtak vagy megzavarták a lényt.
- Szellemnő, segíts nekünk! - mondta maga elé, hogy hívja a vezetőjüket, aki ide irányította őket.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 15 Május 2015, 12:27

Ahogy közelítettek a fickóhoz a többek rálőttek, de nem hatott. A fickó megmozdult mire Adrian is támadásba lendült. Pofán is vágta a fickót aki ezt szinte föl sem vette. És egy kézmozdulattal falhoz is vágta őket. Ha a többieknek nem akkor Adrian-nek sem eshetett semmi baja, de a fájdalmat érezte. Csillag megjegyzését észre sem vette a félelemtől ami a férfi erős szagától és a saját erejének hatástalanságától van benne. Ő is nekirohan annak a fickónak. Ha képes rá akkor megpróbálja falhoz vágni.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 16 Május 2015, 11:16

+18
Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jack Gammer, Hannah Jones-Rider, Allison Carter, Jeremy O’Shaghnessey / Yeb-Nug (Tao), és James Mansfeld (Szürke Eminenciás)
Következő körváltás: 2015. május 20. (szerda)

Ahogyan Yeb körbenézett ugyan a szobában nem volt semmi, a talaj parketta volt, azt fel lehetett tépni és az ablak előtt fémrács is volt. Ha betörik az ablakot a rács darabjait le lehetett tépni és azokat szúróeszköznek használni.
Yeb és Adrian a férfit próbálták lefogni, eldönteni, ellökni, ezen idő alatt Hannah pedig a földön levő gyertyákat szétrugdosni, a vért szétkenni. Mindezt kissé nehézkesen tudta tenni, mert a többiek is folyamatosan mozogtak, de végül is sikerült, de látható nyoma nem volt annak, hogy ért volna bármit is ez. A nő nem tűnt fel, hiába kérte Hannah. A férfi felkészült közben Adrian és Yeb támadásaira és könnyedén tért ki előlük, ezért Adrian elfutott mellette, Yeb pedig csak belékapaszkodni volt képes, de a férfi roppant nagy fizikai erővel rendelkezett és könnyedén letépte magáról őt, majd egyszerűen az éppen hátát mutató Adriannak hajította, így mind a két férfi a földre zuhant a fiatal fiú került alulra, rá pedig Yeb.
Így éppen csak Hannah volt az, aki talpon maradt, így a férfi nagy sebességgel indult el a nő irányába és könnyedén kapta el a torkát, amit elkezdett erősen szorítani, határozottan azzal a céllal, hogy megfojtsa őt és szétzúzza a torkát, gerincét, fájdalmasabb módon, mintha csak kitörte volna azt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Thorhalla Szer. 20 Május 2015, 08:42

//Érthető okokból nem tudok kört váltani. Legkésőbb vasárnap lesz új kör, Zield jelezte, hogy addig egyébként sincs, így ne várjatok rá.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 21 Május 2015, 17:24

Adrian megindult a fickó felé. De legnagyobb meglepetésére mikor neki kellett volna csapódnia akkor nem találkoztak. Meglepettségén még dobott egyet az is, hogy csillag nekirepült a hátának. A földön volt már és arra a fickóra nézve nem túl kellemes látvány fogadta. Épp a szőrős csajt fojtogatta. Valamit tenni kellett és nem volt idő gondolkozni. Adrian megpróbálta felkapni csillagot és hozzávágni ahhoz a fickóhoz. Ha valami nagy fémfickót hozzávágnak azt csak megérzi talán.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 23 Május 2015, 15:00

Yeb-Nug
D épület, JJ szobája

A támadásom sikertelen, hiába fogom le az embert, eldob, mintha súlytalan lennék, nem sokat érek ellene így. Gyors, erős, és képes az akaratával mozgatni minket. Egyelőre legalábbis ezt tudjuk. Miközben próbálok lekászálódni a másik természetfelettiről, meglepő élményben van részem. Ő egyszerűen felemel, és eldob, méghozzá éppen az ellenségünk irányába. Nem igazán számítottam arra, hogy ilyet fog tenni, így a meglepettségen kívül sok mindenre nincs időm. Ha jól gondolom, egyszerűen nekicsapódok majd a fickónak, akit ráadásul semmilyen módon nem gyengített le a földön lévő jel megsemmisítése.
Ha nekicsapódok, megpróbálok újra gyorsan felpattanni, és valami komolyabb kárt tenni benne, valami olyasmit, ami ellen nem védi meg az ereje. A szem kinyomása jut elsőre eszembe, ez talán még őt is zavarná. Attól függően persze, hogy felborul-e, mikor nekicsapódok, vagy sem, eltérő módon kell ezzel próbálkoznom, de a végeredmény ugyan az, megpróbálom kinyomni a szemét, hogy ezzel legyengítsem. Mivel éppen az embert fojtogatja, talán lehet rá esélyem, márha nem esik el. Ha viszont rám figyel, akkor abba kell hagynia a fojtogatást, szóval ezzel is elérek valamit. Mindenesetre ez sokkal könnyebb lett volna, ha nem azzal kezdődik az egész, hogy a természetfeletti elhajít engem. Mondhatom, kényelmetlen érzés, igazán kényelmetlen.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 23 Május 2015, 21:12

Hanna próbálta megakadályozni a szertartást, míg a többiek a harchoz folyamodtak.
~Nem történik semmi, ugyanúgy meg van az ereje. Pedig ha nem zavarnánk, ha nem tudnánk neki problémát okozni, nem foglalkozna velünk, hanem csak lebegne tovább. Mint egy csúcsragadozó az esőben, nem foglalkozna az esőcseppekel, amik ütik, mert nem árthatnak neki. Van esélyünk, csak nem tudom, mi lesz az. Ezt abbahagyom.~gondolkozott némán.
A szellemnő nem jött vissza. Hanna tovább gondolkozott és nézte a jelet, a szobát, hogy volt-e még valami, amit nem vettek észre, ami fontos lehetett a férfi megállításában. 
A többiek a földre kerültek, a lemmingoid nem tehetett semmit értük. Pont az ő torkát kapta el a kéz, és szorította, hogy összeroppantsa a gerincével együtt. Hanna nem akart meghalni, a túlélést kereste most is, ösztönből, amit a szérum adott neki. Megpróbálta a karmaival levágni a torkát szorító kezet a legvékonyabb csuklórésznél és figyelt, hogy közben saját magát ne vágja meg. Ha a csillagarcú ide lett dobva, akkor arra is figyelt, hogy őt se sértse meg. Így is kapott már egy nagyot Adriannel együtt. Hanna halálfélelmet érzett, erős félelmet és igyekezett minden erőt beleadni a vágásokba.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ravencroft Pszichiátriai Intézet - Page 11 Empty Re: Ravencroft Pszichiátriai Intézet

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.