A gyűrű lakónegyedei

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 24 Nov. 2011, 10:14

Megkönnyebbült, amikor kiderült, hogy Tyra tudja, hogy merre lehetnek az árvaházak, hagyta, hogy társnője menjen előre és ő vezesse mindannyiukat. Mivel a kommunikátorral még mindig figyelte a csatornákat hallotta, hogy a másik kree is próbálkozik noha eddig nem járt sikerrel. Bánatosan mosolyodott el Tyra szavaira, amikor a nő mondta, hogy tudja, hogy miért is kedveli őt.
- Lehet, hogy időnként szívtelennek tűnök a származásom és neveltetésem miatt, de szeretem a gyerekeket – mondta haladás közben. – Abban a másik életben… volt egy fiam Unspokentől. Blackagar volt a neve, olyan fiú, amit egy anya csak kívánhat… Igaz már felnőtt volt, de a szemem láttára végezték ki Ko-Relék. Mikor meglőtték, nem érhettem hozzá, mert féltem, hogy megölöm, ő meg nem beszélhetett a képessége miatt kamaszkora miatt – a hangja mélységes bánattal és keserűséggel. – Nem olyan halált halt, mint szeretett volna… nem akarom, hogy ezek a gyerekek is így végezzék. Nem tudnám elviselni, jobbat érdemelnek.
Azt a tekintetet soha sem fogja feledni, ahogyan a fia sírva tartja a főbelőtt szeretőjét a karjai között, sem a tekintetet, ahogyan őt próbálta védeni, amikor Nebo felakarta érte áldozni az életét. Nem tudta, hogy miért mondta el Tyra-nak, de, hogy végre valakinek kiönthette a lelkét már nem fájt annyira, Nestor nem értette meg, nem különösebben, talán Tyra, mert ő is nő. És végül itt voltak, az árvaház előtt.
- Különböző szinteken kezdjünk, hogy gyorsabban haladjunk, és itt lent találkozzunk, hogy Tyra elvezessen minket a mentőhajókig – gondolkodott hangosan.
Bement az épületbe, remélhetőleg a többiekkel, csak odabent szólalt meg újra.
- Lady Nephthys Boltagon embertelen hercegnő vagyok Attilan-ról és a Galaxis Védelmezőinek tagja, akárcsak a társaim. Katonai szituáció áll fent, a gyermekeket evakuálni kell a Fellegvárból! – mondta. – A segítségükre számítunk ebben, bármelyik társam bármit mond önöknek, mintha én mondtam volna – hátranézett a két társára. – Siessünk!
Ezzel már el is indul a lépcsők irányába.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Tyler Csüt. 24 Nov. 2011, 13:25

-Apa! Erre most nincs időnk, el kell hagynod a fellegvárat. Most! Hamarosan fel fog robbanni, nincs időm magyarázkodni csak bízz bennem! Indulj és értesíts akit csak tudsz, a mentőkabinokkal elmenekülhetsz. Csak siess kérlek, szeretlek....-
Nehéz szívvel máris átkapcsolok Pahl-Linn-hez, apa tudja, hogy komolyan beszéltem, így talán már úton is van.
-Mi? Halott? A rohadt életbe....Aki kiment az Kallark a Preator, elcsitítja a harcokat, hogy akadály nélkül evakuálhassuk a Fellegvárat! 12 nega bomba van a fedélzeten és olyan 50 perc múlva az egész a levegőbe repül, nincs időnk hatástalanítani őket. Haladéktalanul adja ki az evakuálási parancsot. Értette!? A Galaxis Védelmezői már megkezdték, de nincs időnk az egész Fellegvárra! Csak csinálja!-
Adom ki az utasításokat, utána pedig döbbenten pillantok Nebo-ra, mikor a másik énjéről beszél. Hát ezért viselkedett úgy, ahogy tette Ko-Rel irányába.
-Szörnyű lehetett...sajnálom. Ezért nem engedhetjük meg, hogy ez újra megtörténjen, még ha nem is a mi gyerekeink.-
Mondom elszántan és együtt érzően Nebonak. Még azt hittem az én másik énem volt szörnyű, pedig ahhoz képest semmi sem volt, amit neki kellett átélnie.
-Menjünk, enyém a legfelső szint....-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Reptile Csüt. 24 Nov. 2011, 17:33

Mentem volna Nestor után, dehát parancsot kaptam Nebotól miszerint vele meg a félvérrel kell hogy menyjek. Meglep, nem számítottam rá hogy parancsokat fog nekem osztani dehát végül is...
~ Domináns nőstény... jó.. ~ Ezzel sarkon fordulok és felzárkózok hozzájuk. Az út nagy részén csendben vagyok, elbeszélgetnek ők ketten maguknak, én meg nem akarok beleszólni, végül is nem az én dolgom. Az egyetlen amit kipréselek valahogy az...
- Részvétem. - Kicsit szomorúan, tudom milyen érzés elveszteni valakit, bár valószínűleg egy gyermeket sokkal rosszabb, mint egy szülőt. Végül megérkezünk az árvaházhoz, ahol egy gyors tervezgetés, ami alatt csak bólogatok, majd belépek a többiekkel. Amint lezajlott a kis "csevegés " megindulok a lépcső felé jómagam is, valahol úgy középtájon próbálom majd meg kiterelgetni a kölyköket, és remélem csak hogy nem fognak félni tőlem mert az csak nehezíteni fog a dolgokon.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 24 Nov. 2011, 21:36

A csapatok gyorsan kialakulnak, és nem húzzuk az időt.
-Teleporttal gyorsabb lesz, mint járművel - válaszolok röviden a felvetésre, és már megyünk is a kórházhoz.
Syr közben próbálja bevonni a katonákat, de a shi'ar nő jól mondja, nem csak rájuk van szükségünk. Már épp mondanám, hogy tegye hozzá, mindkét vezetőjük halott, de a shi'ar nő ezt is megjegyzi.
-Szóval Lar'syee... - Mosolygok a nőre. - Tetszik a gondolkodása, ugyanilyen gyors cselekvésre is lesz szükségünk. Nestor Stratos vagyok, ha még nem mutatkoztam be eddig a nagy rohanásban.
Syr most már sokkal hatásosabb szöveget nyom le, bár nem nehéz észrevenni, hogy amikor a hőssé válós részt tagadja, elég bénán hazudik. Vagy bénán mond igazat, nem tudom.
-Másodszorra egész jó, még egy kicsivel kevesebb hivatali hangsúly, néhány eltekert 'Rágcsáljon gyutacsot', és mindenki komolyan fog venni - jegyzem meg viccelődve, de nagyjából ennyi volt mára a humoradag.
-Na menjünk! Carl, tiéd az első öt emelet, utána te jössz, Syr, aztán Lar'syee, és enyém a teteje... Lentről kezdjétek mindig a menekítést, így kisebb lesz a tömeg, és bármennyire is hősök vagyunk, hülyék nem lehetünk! Akit nem lehet szállítani, nincs esélye a túlélésre, vagy túl makacs, hogy jöjjön, és ellenáll, azzal nem tudunk mit tenni, nem állhatunk meg. Sok kórház van még és kevés időnk. Indulás!
Futólépésben indulok a kórház felé, és a legfelsőbb szinteket veszem célba, az általam elmondott módszert alkalmazom. Igyekszem nem pánikot kelteni, és rendezetten kivezetni, és elnavigálni az embereket.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Jelly Pént. 25 Nov. 2011, 16:11

Jelly úgy érezte, hogy az igazságérzete szinte sikolt, de ez volt. Nem lehetett mindenkit megmenteni. Felsóhajtott, már éppen szólt volna valamit, de inkább megtartotta magának.
50 perc volt még a bomba robbanásáig.
Belépett a kórház bejáratán, és rögtön felmegy az első emeletre. Nestor ötlete jó, jól is kell megvalósítani. Carl keres egy főnővért, ha talál akkor odaszól.
- Carl Morrow, a Földröl. A Galaxis Védelmezőinek tagja. - Észrevette, hogy ez a kijelentés olyan, mintha legalábbis egy FBI igazolványt lobogtatna. - Ki kell üríteni a kórházat, hamarosan a skrullok felrobbantják az állomást. Legyen mindenki a mentőkabinoknál. 10 perc múlva.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Thorhalla Pént. 25 Nov. 2011, 16:41

00:45 perc a robbanásig
Résztvevők: Nestor Stratos Syr-Tox, Lar'syee Eleina, és Carl Morrow
Lar’syee még biccentett a két férfinak arra, hogy mit is mondtak, majd repülve emelkedett a levegőbe és ő egyszerűen beszállt az egyik ablakon a neki szánt szinten. A többiek is megkezdték az evakuálást és a bent levők figyelmeztetését, a legjobban Carl haladt, aki a helyi munkások segítségét is kérte, hogy segítsenek. Az egyik főorvost sikerült elérnie, aki pedig a teljes kórházban kiadta az utasítást és így a többiek munkáját is jócskán megkönnyítette. Hiszen minden dolgozó és járóképes beteg is besegített abba, hogy a legtöbben el tudják hagyni a helyet. Igaz pánikoltak és igencsak sietve haladtak, de talán ennek meglepően szervezetten, így a csapat nélkül is oda fognak tudni most már jutni a közelben levő mentőkabinokhoz és a csapat pedig mehet a következő célpontig, ahova akarnak menni.
- Értesítjük a többi kórházat is – mondta még az igazgató a mentés közben. – A kórházakkal már nem kell foglalkozniuk…
Az evakuálás közben megérkezett a válasz Syr felszólítására és úgy tűnt, hogy a kódok valóban jók voltak, mert most már sokkal fegyelmezettebb hang szólt vissza és a férfi úgy tűnt, hogy most már tényleg elhitte, hogy miről is van szó.
- Értettem uram! – mondta kissé megilletődve. – De a menekülőkompok csupán hárommillió személy szállítására elegendőek. Mik legyenek a prioritások a menekülteket illetően?
Körülbelül ekkora ér le mindenki vissza a kórház elé és a rádión mindenki halotta, hogy mit kérdezet a kree tiszt.

Résztvevők: Tirzusz Agipon, Nephthys Boltagon és Tyr-Xor
A hármas is megérkezett az árvaházba, ahol Nebo határozott fellépésére először csak meglepett arcok fogadták a csapatot, de végül talán itt nem is a Galaxis Védelmezői felszólítás volt, ami hatott a civilekre, hanem az, hogy egy királyi vér maga jött ide, hogy figyelmeztesse őket. az egyik magasabb rangú nővér kezdett gyorsan parancsokat osztogatni, mire minden dolgozó is besegített a munkába. Reptile-nek nem kellett aggódnia, hogy a gyerekek megijednek tőle, mert itt voltak olyan csemeték is, amikhez képest ő még teljesen normálisan nézett ki. Az evakuálás közben a kree nő is válaszol Tyra szavaira.
- Értettem asszonyom – mondta most már. – De további utasításokat kérek… kiket evakuáljunk először? Csupán hárommillió személy evakuálására van kapacitásunk és a lakosság tizenhárommillió fő.
A rádióadást mindenki halotta, így mind a három főnek közösen kellett döntenie, hogy kiket mondanak. Itt ezen a helyen jóval kevesebb munkás volt, mint a kórházban és a gyerekek is gyerekek, így a hármas tagjainak maguknak is cipelnie kellett a gyerekek egy részét, hogy időben kiérjenek a helyről és a két percre levő mentőhajókhoz kísérjék a közel ezer főnyi árvát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Syr-Tox Szomb. 26 Nov. 2011, 11:08

~ Ettől tartottam. Túl kevés a mentőkabin, nem tudunk mindenkit megmenteni. Ki vagyok én, hogy eldöntsem ki élhet és ki nem? Ezt nem vállalom fel. ~ gondolom magamban.
- Nebo a döntés a tiéd - szólok felé, és aként adom a parancsot a katonáknak.
Eközben rádión tájékoztatom a csapatot, hogy merre haladunk, és hogy a kórházakkal már nem kell foglalkozni. Közlöm velük azt is, hogy a kree hadsereg is segít az evakuációban, valamint azt is hogy mindössze 3 millió embert tudunk kimenekíteni.
-- Minden szóba jövő hajót a menekítésre használjanak. Teherhajókat, csatahajókat, mindent a menekítésre használjanak, teljes kapacitáson. Adják ki a legmagasabb veszélyriasztást, minden szóba jövő fajnak, hogy küldjenek segítséget, hajókat, amivel menekíteni lehet az embereket. Csupán háromnegyed óránk van még. -- teszem még hozzá az üzenethez.
A nagy sietségben elfelejtek bemutatkozni a shi'ar nőnek.
- Syr-Tox vagyok egyébként. Nagyon jól jött a segítségük. Egy kérdésem azért lenne, mit kerestek itt a Preatorral? - szólok felé, miközben a következő helyszínre sietünk.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 28 Nov. 2011, 09:31

Szóval a kree, aki megbízta őket a feladattal halott, nem mintha lejutott volna erről a helyről, valahogy olyannak látta, mint aki nem hagyná el a süllyedő hajót, talán csak akkor, ha mindenki más már lejutott. Nebo biccentett a két társának.
- Köszönöm – mondta alig hallhatóan.
Az épületben gyorsan haladtak a kimenekítéssel, még ő is segített a gyerekek cipelésében, hogy a lehető leghamarabb végezzenek és kijussanak. Elsőre meglepődött, ennyi gyereket egy helyen még soha életében nem látott, hála az otthoni szigorításoknak, de ők most már legalább ők meg fognak menekülni. Jó öt perccel később odalent találkozott a többiekkel, hogy a gyerekeket és mindenkit tovább kísérjenek, őket nem lehetett csak úgy elengedni, hogy majd oda érnek. Jó pár személyből kinézte volna, hogy megölik a gyerekeket, csakhogy elmenekülhessenek. Csak hárommillió személy menekülhetett el, tíz millióan fognak itt meghalni. A kezeiben két kicsivel indult el, amikor Syr-Tox szavait meghallotta. Egy pillanatra döbbenten állt meg, rendben, hogy ő volt egy uralkodó család tagja, de az itt élőkhöz köze sem volt. Ellenben jobban tudta egy katonánál, hogy kiket kell megmenteni. Vett egy mély levegőt mielőtt belekezdett volna a milliók halálos ítéletébe.
- Itt Lady Nephthys Boltagon hercegnő beszél – mondta minden vonalnak, amit el tudott érni a katonaságnál. – Az evakuálási prioritások a következőek: először a gyerekek és a sebesültek, utána következnek a vezető tudósok és a vezető pozícióban levők és a királyi családok tagjai. Utánuk következnek az egyszerű tudósok és az egészségügyi ellátók. Mindezek után következhetnek csak a nők, náluk érkezési sorrendben. Bárki más próbál feljutni és veszélyt jelent a menekülőkre lőjék le. Ezek az utasítások!
A hangja egy pillanatra sem remegett meg a parancsok osztása közben, egyet bánt, hogy Attilan pusztulásakor nem volt ennyire határozott. És azt, hogy most ilyen nehéz döntést kellett meghoznia és ki tudja hány családot kellett ezért szétrombolnia, de ha egyszer nem menthettek meg mindenkit… Tyra felé fordult.
- Remélem az apád is köztük lesz, ha nem… nagyon sajnálom – mondta.
Folytatta az útját és a figyelést a mentőkabinokig, nehogy valami baja essen a gyerekeknek.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Reptile Hétf. 28 Nov. 2011, 13:54

Óvatosan terelgetem az apróságokat lefele, és hála istennek egyik sem félt tőlem, bár végignézve rajtuk... Nem csodálom, na persze ezt nem bántásként mondom, de némelyik még engem is meglepett. Néhányat cipelni is kell a gyorsabb haladásért, ám ez nem probléma, van elég hely rajtam. Jó tudni hogy a lurkók már biztos menekültek, és hogy ráadásul ilyen sok! Bár belegondolva eltörpülő mennyiség ahhoz képest amennyien még itt vannak, de több mint a semmi. Nebo parancsain kicsit meglepődök, ám ő jobban ért az ilyesmihez, így hát nem javítok bele, csak elismerően bólintok.
- Helyes döntés úrnőm. - Nem, nem értek egyet, számomra a családok mentése lett volna az első, de valamiért inkább nyalizok, bár igyekszem inkább amolyan vigasztalásnak álcázni, a dominancia valahogy megnyerő a számomra... Na meg persze mit érne a véleményem egy uralkodóéval szemben? Naggyából itt eldőlt a kérdés.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Jelly Hétf. 28 Nov. 2011, 15:53

Így kell ezt csinálni.
Gondolta Jelly, miután elindult a kórházból. Megköszönte a kórház igazgatójának amiket csinált, majd lassan lesétált a lépcsőn. Közben figyelte, hogy a kórház betegjei közül mindenkit kimenekítenek e és lehetőleg rendezetten.
Úgy érezte, hogy ő pont ehhez ért. A problémák észrevétlen és tapintatos megoldásához. Talán épp ezért esett az Embertelenek választása pont rá. Meghallotta Nebo hangját kommunikátorba.
Kemény volt, és határozott.
Carl az utolsóra rakottakkal nem volt elégedett. Momentán dühös.
Bár itt előjött az empatikus énje.
- Elnézést felség - ez csöppet sem volt alázatos. - Jól értem, hogy a gyerekek előrevevésével és a nők hátrarakását tervezi. Bocssáson, meg de ez szerintem rémesen logikátlan. Maga ezzel konkrétan anyákat választ el a gyerekeiktől. Figyeljen, tudja, hogy mit csinál egy gyerek, ha nincs ott az anyja? Ordítani kezd, pánikot kelt. Könyörgöm, legalább az anyákat engedje előre a gyerekekhez.
Jelly szinte szorította a kommunikátort.
- Ha az állomás akkor robban fel, amikor a nők kerülnek sorra, akkor több millió árva lesz, és ez mind a mi lelkünkön szárad majd.
Itt a hangja elcsuklik.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Tyler Hétf. 28 Nov. 2011, 20:31

Szerencsére az árvaházban, hallgatnak ránk. Főleg Nebo személyének köszönhetően. Rengeteg a gyerek, nekünk is be kell segítenünk a cipelésbe de, annyi baj legyen. Némi rohanás után csatlakozunk a többiekhez.
Elhűlve hallgatom az adást, még hogy nekünk kell döntenünk ki él és hal meg a robbanásban. Ez képtelenség...mi...én képtelen vagyok erről dönteni. Lehetetlenség. Azonban Nebo kiadja az utasításokat.
-Ez így nem jó...sajnálom Nebo de nem értek egyet. Az uralkodók nem az elsődlegesek....-
Kétségbeesetten nézek Nestorra és a sh'iar nőre segítségért. Talán ők megértik, hogy egy jó uralkodó nem helyezi magát a népe elé. Könnyes szemmel pillantok Nebora.
-Én is remélem....nagyon remélem....-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 28 Nov. 2011, 22:37

Az evakuálás jól megy, elég gyorsan kiürítjük a kórházat, és sok segítséget kapunk az orvosoktól, így a többi kórház is elkezdi a munkát.
Mikor meghallom Nebo menekítési tervét cinikus mosoly jelenik meg az arcomon. A többiek nem értik, miről van szó. Háború van, és a háborúban három fontos dolog van: katonák, a katonák irányítói, és a katonák utánpótlása. A nők a sor végén. Az ittlévőkből nem lesz kolónia, itt nincsenek teljes fajok, nem kell kipusztulással számolni. Ami fontos, hogy minél többen akarjanak majd bosszút állni ezért a napért, és akik az anyjuk nélkül menekülnek el, nagyon jó katonák lesznek. Akik halott társaik közt másznak be a kabinba, fegyvert ragadnak újra. És akik látják ezt a pusztítást, rendületlenül vezénylik seregeiket csatába.
-Nephtys menekítési tervét használjuk, ez parancs, és fegyelmet kell tartani a kabinoknál, de azért nem kell, hogy vérengzésbe torkolljon az egész. Reméljük, ott is olyan belátóak és segítőkészek lesznek az emberek, mint a kórházakban. Most pedig mindenki folytassa a mentést! - Szólok be a rádión, aztán a többiekre nézek, akik eddigre kiértek a kórház elé.
-Az evakuálási rendhez tartjuk magunkat, a következő helyszín a legközelebbi iskola, remélhetőleg onnan el tudjuk érni a többit is, hogy instrukciókat adhassunk nekik. Az oktatókra kell hagyatkoznunk, ők tudják kontrollálni a gyerekeket, szóval nekünk őket kell kontrollálnunk. Indulás, futólépés!
Vezetem a sort, bár lehet, hogy a shi'ar nő leelőz majd repülve.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Thorhalla Kedd 29 Nov. 2011, 10:54

00:40 perc a robbanásig
Résztvevők: Nestor Stratos Syr-Tox, Lar'syee Eleina, és Carl Morrow

Syr szavaira azonnal válasz érkezik a komvonalon.
- Téves uram, 20 perc – mondta a tiszt. – Ennyi idő kell ahhoz, hogy a hajók biztonságos távolba érjenek a Fellegvártól a hipertérbe való ugráshoz, vagy egy csillagkapu nyitásához. Már amelyik nem sérült meg, amelyik igen, annak maximális sebességen kell nagyon messzire jutni. T-20 percnél önöknek is fel kell szállniuk a hajókra, ha még élve el akarnak jutni innen. Ennyi idő alatt nem érkezik segítség.
A shi’ar nő a kérdésre meglepetten nézett a kree-re.

- Magukat kerestük – felelte. – Mikor meghallottuk, hogy a csapat hosszú idő után újraalapult és megérkeztek a Fellegvárba, idejöttünk, hogy csatlakozhassunk.
Még néhány személyt kiterelgetett az épületből miközben a hercegnő kiadta a listát, de a komvonalban többen méltatlankodtak, itt mellette az ember is.
- Több az anya és a gyerekszám összesen, mint ahányat ki lehetne menteni, ezenfelül nem civilizációkat akarunk megmenteni, hanem fontossági sorrendet felállítani – mondta Lar’syee. – Okkal lett rábízva a döntés emlős. Ő egy uralkodói család tagja, az értékes személyeket kellett nézni. Bármennyire is fáj mindenkinek, ez volt a helyes döntés és választás. Egy birodalom már összeomlott Tyr-Xor és az öné is az összeomlás szélén a Legfelsőbb Intelligencia halála miatt, nem omolhat több össze, el tudja képzelni mi lesz, ha a skrullok leigáznak mindenkit? Uralkodói család tagok nincsenek sokan… egy pillanat.
A kommunikátorára nézett és nekiállt gépelni rajta, pillanatok alatt lekérte az adatokat.
- 198 az összes uralkodói családtag a Fellegvárban, elhanyagolható szám ebben a hercegnő is szerepel. 2.326.459 fő kiskorú gyermek különböző birodalmakból, az adatok szerint közel 2 millió gyermek kree állampolgár. 54.646 sérült különböző kórházakból. 423.298 fő magas ranggal és befolyással rendelkező tudós, illetve olyan személy, akinek a munkája nélkülözhetetlen a Birodalmán belül. 8.532 főnyi egészségügyi dolgozó. Illetve mi 10-en, ha a Preatort nem számolom 9 fő a keriliánnal, akit kitettek. Azaz további 186.858 fő menthető ki a hárommilliós limit beteléséhez.
Fejezte be az esélylatolgatást, a hangja bánatos volt, de a könnyei elfogytak Chandilar és a császárnője gyászolásakor.

Ahogyan Nestor kiadta a parancsot a komvonal másik végén a tiszt újra megszólalt.
- Uram a parancs értelmében kiadtuk az intézményeknek az utasításokat. Önökre a zsilipeknél lenne szükség, hogy a beszállást felügyeljék ahol tudják. A mentőhajók végig ott vannak a szárnyakon végig. A legközelebbi önökhöz alig egy percre futással.
A kommunikátorokon meg is jelent, hogy hova kell menni, az iskola közelében volt, ahova Nestor indulni akart. Ha a csapat ment, akkor mire odaért néhányan már ott voltak a közelben, de a távolban most tűnt csak fel a megannyi menekült, akik próbáltak ide eljutni.

Résztvevők: Tirzusz Agipon, Nephthys Boltagon és Tyr-Xor
A másik beszélgetést mint eddig is, most is hallotta a csapat, mert végig össze volt kötve a komvonal, a csapat megérkezett ahhoz a mentőhajóhoz, ahova a gyerekeket kellett kísérni és meg is indult a felszállásuk a hajókra. A csoport mögött villanás történt és három páncélban levő fegyveres badoon* harcos jelent meg a csapatnál, akik a gyereket és a nevelőket félrelökve indultak a mentőhajó irányába, hogy felszálljanak arra. A gyerekek és az őket kísérők a fegyverek miatt pedig inkább félrehúzódtak, mintsem bele mertek volna kötni ezekbe az alakokba, akik amúgy is a kegyetlenkedésükről híresek.

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 490729-ba5

//* egy badoon szörnnyel harcolt Tyra a Barokk arénában//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 29 Nov. 2011, 15:20

Lar'syee hosszas elemzését halántékom vakarása közben hallgatom. A végén aztán megszólalnék, de közben üzennek, hogy az iskolák helyett máshova kéne menni. Sóhajtok egyet.
-Oké, akkor irány a zsilipek, útba esik az iskola is! És most már elég a matekból - teszem hozzá még, aztán folytatom a futást. Ha odaérünk, gyorsan felmérem a terepet.
-Carl, maga menjen az iskolához, üríttesse ki, és továbbítsa a parancsot a többi intézménybe is, igazgassa abból az irányból is a menekültek érkezését!
Az iskola felé mutatok, amerre mennie kell majd, aztán a mentőkabinokhoz fordulok.
-Rendben, mindenki más: próbáljuk meg megfékezni a tömeget, elejét venni a pániknak, és az elmondott prioritások szerint kimenekíteni az embereket.
Ezzel én is hozzálátok a munkához, kiválasztom az első mentőkabint, és fennhangon, túlkiabálva a tömeget közlöm, hogy kiket várok a kabinhoz. Felszólítom őket, hogy rendezetten várakozzanak, kerüljék a nyomakodást, a lökdösődést, és hangsúlyozom, hogy civilizált módon fogjuk elhagyni az állomást, tempósan, de nem kaotikusan. Ezeket pedig szükség szerint ismétlem újra-újra, miközben kabinról kabinra járok. Ha egy megtelt, irány a következő, és végig ott van a kezemben a puskám, ha elszabadulnak az indulatok, talán még használnom is kell... Most nem ártana, ha három lehetne belőlem.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Jelly Kedd 29 Nov. 2011, 20:14

Jelly uralkodik magán, nem vágja a földhöz a kommunikátort, inkább a zsebébe süllyeszti, majd követi a többieket. Nem szólal meg, egyszerűen teszi amit parancsolnak neki.
- Oké Nestor. - Majd elindul az iskola felé. - Ja még valami. Nyugodtan tegezzen, és hívjon Jellynek. Ez a mutáns nevem.
Belép az iskolába, aztán odalép az első emberhez akit talál.
- Helló, Carl Morrow vagyok a Galaxis Védelmezőinek a tagja. Az állomás hamarosan fel fog robbani, és én azt a feladatot kaptam, hogy kiürítsem az iskolákat. Szóljon az igazgatónak, hogy rendezett sorokban hagyják el a gyerekek az osztálytermeket, és induljanak el a hangár felé, valamint a többi iskolának is. Rendezetten kell elmenniünk, kerülve a pánikot.
Próbálja kiverni a fejéből 186.858-as számot, előveszi a kommunikátorát, majd kapcsolatba lép Neboval.
- Kellene pár katona, hogy megvédjék a gyerekeket. Történhet akár mi út közben, tudom, hogy minden harcosra ott van szükség, de ide is kellene pár.
Érezte, hogy egy könnycsepp gyűlik a szemébe.
Nebo nehéz döntést hozott, biztos neki is majdnem meghasadt a szíve. Egyszer már találkozott a nővel, egy másik síkon. A nő akkor már 100 éve királynő volt, egy fejlett birodalom élén az óceán közepén.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 30 Nov. 2011, 10:37

Tudta, hogy helyes döntést hozott, azt az egyetlent, amit meg lehetett ebben a helyzetben, de ettől nem érezte magát jobban. Erre pedig a többiek is rátettek egy-egy lapáttal azzal, hogy belerúgtak a döntésébe. Igazából az emberén nem lepődött meg, mindig a szívükre hallgatnak az észérvek helyett, ellenben Tyra megdöbbentette, a lány félig kree volt. Ez pedig így ijesztő volt. szíve szerint Nebo is kimentett volna mindenkit, de erre esély sem volt, sírni meg nem sírhatott, a neveltetése nem engedte, így az arca most rideg és érzéketlen maradt.
- Nem civilizációt mentünk ember! – mondta szigorúan a komvonalba Jelly-nek. – Hanem munkaerőt, bármennyire is nem tetszik ez önnek! A Kree Birodalom pedig militarista állam, ők megértik a sorrendet.
A kanári szavai sem javítottak a helyzeten, de legalább az egyik kree tiszt mondta, hogy mit tegyenek. Letette a kezeiből a két gyereket, akit cipelt, akkor itt maradnak és segítenek. Hálásan biccentett Reptile irányába, mikor őt támogatta és hálás volt Nestor-nak is ezért. Végül ridegen nézett Tyra irányába szíve szerint felpofozta volna a lányt, hogy észhez térítse.
- Túlbecsüli őket és igenis fontosak, mit akar, hogy a következő évszázadokat mindenki skrull hatalom alatt élje le? – kérdezte. – Ne a két halból induljon ki Tyr-Xor. Mérget mernék rá venni, hogy az apja is csak a parancs miatt menekül és nem a maga könyörgése miatt, viselkedjen életében először végre kree módjára kisasszony, ne pedig úgy, mint egy siránkozó ember! – parancsolta kemény hangon. – Mert az a viselkedés jelenleg nem ide való!
Kivételesen magázódott és uralkodói hangnemet ütött meg, amit nem igen szokott, de most szükség volt rá, hogy a saját lélekjelenlétét is megőrizze és, hogy a többiekbe is lelket öntsön. Felkapta a fejét, amikor a három badoon megérkezett, már csak ezek hiányoztak. A fegyverét ő is kézbe vette, majd közelebb lépett az idetartókhoz, nem neki kellett volna ezt csinálnia.
- Dobják el a fegyvert, magukra nem vonatkozott az evakuálás. Távozzanak, amíg nem erővel lesznek elvezetve!

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Tyler Szer. 30 Nov. 2011, 10:57

Döbbenten bámulok Nebora, ahogy nekem esik. Nem is bírok megszólalni pár másodpercig. Tudom, hogy igazuk van, de ez nekem nem könnyű....ennyi értelmetlen halál. Nebora pillantva bólintok, ez neki is olyan nehéz volt mint nekünk, talán még nehezebb is.
-Tudom, hogy igazatok van....de ez nem könnyű számomra. De egyvalamiben tévedsz, Nebo....nem vagyok kree, soha nem is voltam, soha nem éreztem magam annak. Félvér vagyok...-
Mondom halkan, szinte büszkén, talán most életemben először.
-...Maguk pedig jobban teszik ha lelépnek innen.-
Fogom a fegyverem a badoon csapatra, miközben intek a gyerekeknek és a velük lévő felnőtteknek, hogy igyekezzenek a beszállással. Mocskos egy fajta a badoon, a többiekre pillantok figyelmeztetve őket, hogy nem fogják feladni ilyen könnyen. Volt már dolgom a fajtájukkal, ha egy mozdulatuk is a támadást sejteti azonnal lövök. Nincs időnk ezekkel foglalkozni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Reptile Szer. 30 Nov. 2011, 16:41

Szomorúan nézek Tyra-ra, de Nebonak igaza van, nekem sem tetszik de nem engedhetjük hogy a skrullok uralkodjanak. Leteszem a lurkókat akiket eddig cipeltem, majd együttérzően ráteszem a kezem a vállára, ám nem mondok semmit, úgy vélem ez is éppen elég. A figyelmem hamarosan át terelődik egy sor, hozzám hasonlatos teremtményre, akik elég aktívan utat törnek maguknak a meneküléshez. Nagyon nem tetszik a dolog, szóval az első dolgom hogy eléjük lépek, valószínűsítem hogy nem fognak lassítani, szóval elég alaposan megvetem a lábam.
- Megállj! Javaslom hogy azonnali hatállyal forduljanak vissza!. - Jelentem ki nekik igencsak kemény és parancsoló hangnemben. Nos innen háromfelé mehet tovább a történet, az egyik az hogy valamilyen oknál fogva mégsem olyanok mint amilyennek látszanak, és visszafordulnak. A második lehetőség az, hogy figyelembe se veszik a szöveget és ugyan úgy jönnek tovább, esetleg próbálva félrelökni az útból, nos akkor testsúlyt és erőt belevetve egy dobással igyekszem őket, vagy legalább is egyet abba az irányba visszaküldeni amerről jöttek. Van még az a bizonyos lehetőség hogy egyből támadnak... Nos az esetben legális vérengzés következik, bár nem sok kedvem van a fiatalság előtt ilyesmit csinálni.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Syr-Tox Szer. 30 Nov. 2011, 22:04

A kommunikátoron új utasítás érkezik, szóval elkezdték mindenütt a kiürítést. A zsilipekhez küldenek. Nyugtázom az üzenetet és én is oda sietek. Nestor egyből elkezd intézkedni a már itt lévők között. A távolban egy nagyobb tömeg tart errefelé.
-- Egy pár katonára még szükség lesz itt az emberek eligazításához -- szólok a kommunikátoromba.
- Halljátok, csak 20 percünk van - nézek a többiek felé, miközben megérkezünk a zsilipekhez.
A közeledő tömeg felé indulok, hogy engem hamarabb elérjenek mint a mentőkabinokat. Keresek valami emelvény félét és ott várom be őket. A lézerpisztolyom jól látható helyen van, ha esetleg valaki rendbontásra készülne. Amint hallótávba érkeznek, fennhangon kezdek beszélni.
- Figyelem civilek! Syr-Tox vagyok a Galaxis Védelmezői tagja, és a kree hadsereg katonája! Mindenkitől nyugodt, és indulattól mentes viselkedést várok el. Senki nem tolong, nem lökdösődik vagy hasonlók! Kövessék az én, és a társaim utasítását, mindenképpen fogadják el a parancsokat. Mindenkinek jut hely, ezért felesleges a pánikszerű menekülés! - ezt olyan hangosan mondom, hogy hallják minél többen, ha nagy a zaj akkor akár ordítozok is ha szükséges.
Ezután leugrok az emelvényről és én is segítek a menekülés lebonyolításában a kabinoknál. Felügyelem a létszámokat, mondjuk pár emberrel mindenhová többet engedek fel mint a megengedett, ismerem a kree hajókat, annyi személyt engedek fel mindenhová amennyit kibír az. Az esetleges rendbontókat megfékezem erélyes szavakkal és a pisztolyom látványával, ha ez sem segít akkor testileg fékezem meg, és a sor végére rakom, a pisztolyom csak a legvégső esetben használom.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Dec. 2011, 10:06

00:35 perc a robbanásig

Résztvevők: Nestor Stratos Syr-Tox és Lar'syee Eleina
Syr kérésére hamarosan majd két tucat katona jelent meg a triónál, hogy ők is segítsék a menekültek útját le a Fellegvárból. Három katona volt jelen, így valószínűleg egyiküket sem lepte meg, hogy a kree lakosság körében szinte pánik sem volt, ahogyan a skrullok között sem. Shi’ar nem volt a menekültek között, csak a többi faj képviselői között uralkodott nyugtalanság és félelem.

- Shi'ar szinte nincs már a Fellegvárban – szólt a nő miközben végignézett a hosszú soron. – Mikor Chandilar-t megette a Bolygófaló szinte mindenki hazatért és nem maradtunk itt. Ez leg…
Nem tudta befejezni, mert ebben a pillanatban a hátrébb levő részeken egy hatalmas robbanás történt, mire lövöldözni kezdtek a menekültek egymásra, akinél nem volt fegyver, vagy rátört a pánik csőcseléként próbált feljutni a hajóra. Elszabadult a pokol.

Résztvevő: Carl Morrow
Mire Jelly megérkezik az iskolához már vannak ott kree katonák, akik segítenek az evakuálásban. Szerencsére az FBSz létszáma a skrullok és a shi’arok nélkül is kellően magas volt ahhoz, hogy szinte mindenhova jusson egy-egy csoport. A fiú megtalálta az igazgatót, egy kree személyében, aki az első néhány másodpercben úgy nézett a fiúra, mint egy állatra, hogy ez egyáltalán mit keres itt és miként mer hozzászólni.
- Megkaptuk az utasításokat majom – mondta, az utolsó szót igen, a fordítógép annak fordította, aminek Jelly hallotta. – Ahogyan minden más iskola is, nincs szükség egy olyanra, mint maga.
Jelly valószínűleg hallotta már, hogy a kozmikus fajok jelentős része csak beszélő állatoknak tartja az embereket, semmi többnek és ez teljesen megszokott viselkedés a részükről.

Résztvevők: Tirzusz Agipon, Nephthys Boltagon és Tyr-Xor
A gyerekek nem voltak ostobák, kikerülve a három badoon-t a két nő és Reptile mellett futottak tovább és így szinte minden fiatal fel is jutott már a mentőhajóra. A három badoon pedig, mint számítani lehetett nem adták magukat olyan könnyen, nem válaszoltak a felszólításra, hogy álljanak meg, hanem egyből, miként a csapat jelentős része gondolta. Reptile volt az első, aki cselekedett és a fizikai erejével hátrébb lökte őket, mire azok földre estek, ám ekkor vesztették el azok is a türelmüket és nyitottak tüzet az itt levőkre. Legfőképp Reptile-re, aki a legközelebb volt. Az embertelen miatt Tyra épp nem látott rá a három férfira, így odébb kell majd helyezkednie ehhez.

Komvonal: (külön írom, mert mindenki hallja)
Egy ismeretlen a férfi hangot lehet hallani a komvonalban.
- A kinti harcoknak az űrben vége, küldhetik a mentőhajókat, ismétlem, küldhetik a mentőhajókat!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 01 Dec. 2011, 10:06

Nebo ismét felsóhajtott, nem most kellett volna mindezt elkezdeni.
- Lehet, hogy az vagy Tyra, de a kree törvények szerint élsz és nem az emberiek szerint – mutatott rá Nebo. – Jelen pillanatban ezt tartsd szem előtt! Itt az embereket állatnak nézik, tényleg az akarsz lenni?
Végre valahára megérkezett a válasz, hogy lehet küldeni a mentőkabinokat, mert a harcoknak vége van odakint. Az a strontian megcsinálta, tényleg megcsinálta, hogy véget vetett odakint az ütközetnek. Így talán volt még esélyük, bár a hajók állapotáról sajnos semmit sem tudott, hogy mennyi menekült fér rájuk. A saját helyzetük pedig kezdett igencsak kellemetlenül alakulni, itt nem voltak katonák és a három badoon pedig nem akart megállni és közeledtek még mindig. Már felkészült, hogy rájuk lő, amikor Reptile cselekedett és döntötte fel őket. Itt szabadult el a pokol és lőni kezdett az ellenség. Ösztönösen próbált Nebo azonnal fedezékbe ugrani, és ha onnan rálátott az ellenségre, akkor az egyik fejét próbálta célba venni és azt meglőni. Ha nem látott rájuk, akkor próbált egy másik helyet keresni, ahonnan mindezt megtehette. Ám, ha valamiért végül őt találják meg, akkor inkább lehúzódva marad és nem tesz semmit, csak a fedezékben lapul, révén ő nem katona, hanem egy művész.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Tyler Csüt. 01 Dec. 2011, 11:45

-Ezt ne most kezdjük el....-
Se az időpont, se a hely nem éppen alkalmas ilyesféle beszélgetésre. Ráadásul a badoon csapat nem is hagy rá időt nekünk. Reptile azonnal nekik ugrik, ami nem hátrány, csak én nem tudok így támadni. Azonnal kivetődök oldalra, s gurulás közben létrehozok egy apróbb energia gömböt, és feléjük hajítom amíg még egy kupacban vannak. Elég lesz, remélem, hogy elvakítsa és összezavarja őket, így könnyebben letudom szedni őket pár lövéssel, ahogy a mozdulat végén megállok. Ellenben ha nem jön be, akkor tovább vetődök, valamiféle fedezékbe, mielőtt pár lyukat lőnének belém.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Reptile Csüt. 01 Dec. 2011, 18:55

Ignorálom a többiek beszélgetését, ez most az ő dolguk, nem az enyém. Jól sejtettem és a gyíkok nem igazán akartak megállni, szóval ahogy kiterveltem, egyszerűen fellöktem őket ami... Könnyebb volt mint hittem. Az én részemről most jönne egy újabb meggyőzési kísérlet, hogy itt kint tágasabb, ám sajnos úgy tűnik hogy agresszívabbak ennél, és se szó se beszéd tüzet nyitnak, méghozzá rám. Ma már elég sokszor meglőttek, kétszer kiütöttek, egyszer fellöktek, kétszer majdnem felrobbantottak, szóval ez mostmár nem igazán hat még. Egyszerű dologgal próbálkozok, kihasználom hogy a földön vannak. Ehhez két lehetőséget látok, vagy fordulok egyet, és megpróbálom lendületből a farkammal kiütni a kezükből a fegyvert, vagy pedig szúrok és harapok... Nos mivel elég agresszívnak tűnnek ahhoz hogy utána is harcoljanak, kénytelen vagyok a második mellett dönteni. Meglepően egyszerű terv, rájuk esek konkrétan, egész súlyommal igyekszem a két szélső nyakába belemélyeszteni a karmaim, a középsőnek pedig gusztusos módon megtorzítani az arcát a szemei környékén egy erős harapással, valahogy úgy hogy mondjuk megvakuljon. Elég szimplán egyszerű de nagyszerű, és jó is lehet mert közelharci fegyvereket nem látok náluk, így biztosra veszem hogy nem fogok kardba dőlni. Felkészülök rá hogy elég nagy fájdalmakat fogok átélni ismét, nem kizárt egy-két súlyosabb sérülés sem, ezekre lelkileg abszolult készen állok, és mint mindig most is a saját épségem számít a legkevésbé, hisz tudom hogy a legtöbb dolgot képes vagyok túlélni.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 02 Dec. 2011, 13:17

A menekítés jól indul, a katonák is besegítenek, a kree-k és skrullok rendezetten szállnak a hajókba, a többiek kicsit talán idegesebbek, de egyelőre nincs gond.
Lar'syee megjegyzésére nem mondok semmit, nem kéne ilyesmikről gondolkodnia, feszült a helyzet, ilyenkor észnél kell lenni, nem pedig álmodozni és sajnálkozni a múlt miatt.
A robbanás és a lövöldözés megkezdésekor elfintorodom, és a földre köpök. Az inhalátorom után nyúlok, és beleszippantok egy mélyet. Ez némileg segít megnyugtatni az idegeimet, ugyanakkor felpörget egy kissé, jobban tudok koncentrálni.
-Tartsák a pozíciójukat! Lar'syee, fedezzen! - Szólok a többieknek a kommunikátoron keresztül.
-FÉLRE! - Adom ki a parancsot a civileknek, hogy átférjek köztük a rendbontókhoz. Amikor már elég közel vagyok hozzájuk, a puskámmal nyerek egy kis teret.
-EBBŐL ELÉG! HA MÉG EGY LÖVÉST LEAD VALAKI, HA MÉG EGY POFON CSATTAN, AKKOR KIADOM A PARANCSOT, HOGY AZ ÖSSZES MENTŐKABINT ÜRESEN LŐJÉK KI! MIK VAGYUNK MI, ÁLLATOK? A BIRODALMAKNAK ÉRTELMES ÉS ÉP KATONÁKRA VAN SZÜKSÉGE, MUNKAKÉPES DOLGOZÓKRA, HOGY EBBEN A HELYZETBEN TALPRA TUDJUNK ÁLLNI! SEMMI SZÜKSÉG EGY EFFÉLE CSÜRHÉRE! SZÓVAL MÉG EGYSZER MONDOM, VAGY VISSZAÁLLNAK SZÉPEN A SORBA, ÉS LEHIGGADNAK, VAGY MIND KESERVESEN MEGBÁNJÁK, HOGY NEM ITTAK MA REGGEL MÉRGET, MERT AZ LEGALÁBB FÁJDALOMMENTES HALÁL LETT VOLNA. VILÁGOSAN BESZÉLTEM?
Nagyon remélem, hogy mindenkihez eljutott az üzenetem... És hogy senki sem fog lelőni.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Jelly Szomb. 03 Dec. 2011, 09:04

~Majom, ez engem lemajmozott?~
Kérdezte magától Jelly, igen a fordítógép ezt a szót majomnak szólította.
- Na figyelj, nem tudom, hogy ti miből alakultatok ki, felőlem akár az ősötök lehetett a Rancor a Jedi visszatérből, de engem bíztak meg azzal, hogy kimenekítsem az iskolában lévő gyerekeket és tanárokat. Ha nem akarnak 40 perc múlva felrobbanni, akkor rendezett sorokban induljanak meg az Űrkikötő felé. Világos?
Kicsit fölényes volt, de ez aztán feldühítette.
- 5 percen belül induljanak meg az Űrkikötő felé rendezetten, katonákkal kísérve. Vili?
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A gyűrű lakónegyedei - Page 2 Empty Re: A gyűrű lakónegyedei

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.