S.H.I.E.L.D. főépülete

6 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Pént. 04 Május 2012, 08:58

Arisa kiakadt, hogy JAckson nem mutatkozott be neki, és ezt részben meg is értettem, hisz ha valakik, akkor a japánok roppant hagyomány tisztelő nép. Nem igen akad párjuk ilyen téren. Én ebben a vitában inkább csöndben maradok, és a "ne szólj szám, nem fáj fejem" taktikát alkalmazom. Mikor Jackson beszállt és közli, hogy a páncélom a csomagtartóban van, kicsit furcsállom a dolgot. Először is honnan tudta, hogy melyik az enyém? Elég sok páncél pihen a S.H.I.E.L.D.-ben, fel lennének cimkézve? Ezen kívül egy másik dolog esik le, amit még korábban mondott: gamma-fertőzött. Most ez komoly? Tudom, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkeznek a gamma-fertőzött emberek.
- Biztos, hogy jó ötlet egy csatornába bevinni téged? - teszem fel a kérdést. A gamma-fertőzöttek sajátossága a düh, és bezárva egy "alagútba" vele elég veszélyes játék.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Pént. 04 Május 2012, 10:47

Jackson benyom egy jobb AC&DC számot, majd elkezd dobolni a kormánykeréken a zene ütemére, közben dúdolja a taktusokat. Arisa közben szóvá teszi, hogy nem mutatkozott be neki.
Jackson megrázza a fejét, tényleg elfelejtett.
- Jackson O'brien vagyok, bocsi, azt hittem bemutatkoztam. Az ügynökléttel jár együtt. Annyit kell titkolózni, hogy néha elfelejtem, hogy mikor kell.
Randall akadékoskodni kezd, hogy gammafertőzött, és hogy gondok lesznek a csatornában.
- Nem is megyünk le. Itt jön a csavar, az előbb kaptam az infót, hogy a Cobra egyik embere a városban van, aki kapcsolatban áll a csoporttal. Egy kávézóba szokott járni, megvárjuk, majd kikérdezzük, vagy kiverjük belőle az infót.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Pént. 04 Május 2012, 11:10

Jackson betol egy számot, közben pedig bocsánatot kér Arisa-tól. Meglátjuk, miként veszi ezt le a lány. Azon gondolkodom, hogy kezdem elveszteni ennek az egésznek a fonalát. Túl gyorsan pörögnek az események. Először lemegyünk, most nem megyünk le, inkább egy kávézóhoz megyünk.
- Bedobunk egy jó kávét. - próbálom elviccelni.
- Ám ha te ott fogsz átváltozni...nos hát, az senkinek sem jó. - válaszolom a férfinak. A csapat egyelőre úgy néz ki, hogy rendben lesz, és működni fog. Jackson szó szerint ki akarja verni a csávóból az infokat, ha kell, de nem tudom nekem menne-e. Maximum majd "kicsit" megfélemlítem, ahogy azt kell, vagy ahogy szokás.
- Milyen infokat is keresünk? - azért ezt sem árt tudni a küldetéshez. Kicsit bánom, hogy csak sutty, irány a mély víz, és semmi részletes tájékoztató vagy valami, bár a S.H.I.E.L.D. sosem volt ennek híve, és úgy látszik, ezt a hagyományt most sem töri meg.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Arisa Pént. 04 Május 2012, 11:44

A férfi bemutatkozott. Elfelejtette mi? Nagyon nem szeretem ezt. Viszont legalább bocsánatot kért, így semmi okom nincs neheztelni rá. Randall feltesz egy kérdést miszerint egész pontosan mit is fogunk csinálni. Ez engem is érdekelne, de nagyon. Semmi pontos info. Annyi csak, hogy egy kávézóba tartunk és valami fickóból kell kiszedni információkat. Nem tűnik valami vészes dolognak.
- Ha nem beszél megkínozhatom? Lécci lécci lécci. Már olyan rég kínoztam meg valakit - mondtam, mint valami kislány aki a szüleinek egy kis csokiért könyörög. Közben egy kis beteges mosoly ül ki az arcomra.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Pént. 04 Május 2012, 22:10

O'brien felhúzza a szemöldökét Arisa kérésére. Különös lány ez, de az aktája szerint jó a nindzsa harcművészetbe, elsőrangú beszivárók állítólag. Látott O'brien annak idején néhány nindzsafilmet, így inkább nem vitatkozott ezzel az állítással.
Bekanyarodott az utcába, majd halkan felkuncogott.
- Más kislány plüssmackót kér, tudod mit? Ha jó kislány leszel, akkor meglátjuk. De figyelek ám...
- Teljesen jó az önuralmam, megkérsz, hogy hatástalanítsak egy aknát, fütyölve csinálom végig, tehát KNP-Kérlek ne parázz. Akkor leszek nagy és zöld, ha gond lesz.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Pént. 04 Május 2012, 22:19

- Kifárasztalak és kiütlek, ha ellenem fordulsz. - válaszolom mosolyogva O'brien-nek, bár kötve hiszem, hogy lenne esélyem, ha kitör belőle a zöldebbik énje.
- Tudjuk, hogy hogy néz ki a célpontunk? - teszem fel az újabb kérdést, bár később gondolkodom. Ha keresünk valakit, akkor az egyikünk csak tudja, hogy hogy néz ki. Végül az út hátralévő részét csendben töltöm, és figyelem a város elhúzó épületeit a kocsi ablakán keresztül. Jackson befordul egy utcába, majd újra a monoton egyenes irány.
- És ha megvannak az infok, akkor mi lesz? - teszem fel az újabb kérdésem, és remélem, hogy hamarosan megérkezünk.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Arisa Pént. 04 Május 2012, 22:30

O'brien kicsit gúnyolódott velem, de nem zavar. Ha tudja hol a határ akkor semmi baj nem lesz. Randall újabb kérdéseket tesz fel.
- Ne törd a fejedet azon mi lesz utána. A legfontosabb, hogy a mostani küldetésre koncentrálj. Majd ha kiszedtünk belőle minden fontos információt, majd eldöntjük, hogy mi lesz - mondtam neki válaszul. Feltehetőleg még O'brien sem tudja, hogy mi lesz utána, de nem is kell. A legfontosabb most az, hogy megtaláljuk ezt a fickót és elkapjuk. Bármi mással foglalkozni felesleges. Remélem, hogy ezt Randall is fel fogja majd. Látszik, hogy kezdő még. Persze én sem vagyok régóta a SHIELD-nél és nem tudom igazán, hogy miként mennek a dolgok, de feltehetőleg egy kicsit több tapasztalatom van ilyen téren mint neki. Az ablakon kibámulok és várom, hogy megérkezzünk.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Kedd 08 Május 2012, 11:04

- Jól mondta a leányzó - szólalt meg Jackson. - Elkapjuk, kiszedjük belőle az infókat, majd elküldjük a srácoknak. Ők pedig intézkednek. Lehet, hogy minket állítanak rá az ügyre, lehet hogy más.
Jackson a bal kezével benyúlt a terepjáró kesztyütartójába, majd fellapozta a fickó aktáját. Elkezdte sorolni az infókat.
- Középmagas, vékony, hosszú barna haja van, valamint fekete bőrdzsekit visel. Ennyit tudunk róla, és állítólag mutáns, de nem tudni mi a képessége... Az AIM annak idején kereste, felvették a körözési listára.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Csüt. 17 Május 2012, 20:50

Érdekesnek indul a dolog, de legyen. Egy kis móka sosem árt, és így legalább benne vagyok a dolgok sűrűjében. Eddig az volt a gond, hogy nem történik semmi. Reméltem, hogy hamarosan megérkezünk, közben Jackson előkapott egy dossziét a kesztyű tartóból, amiben a célpontról voltak infok.
- Csináljuk és kész! - mostmár közel lehettünk. Amint megállunk, a páncél felvétele lesz az első a számomra, hisz anélkül nem sokra megyek majd.
- Messze vagyunk még? - kérdeztem Jackson-tól, mert gondolom ő az egyetlen, aki tudja milyen messze megyünk még.
- Van terv, hogy miként akarjuk elkapni? Vagy csak neki rontunk és a feje találkozik az asztallal? - tettem fel újabb kérdésem.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 17 Május 2012, 20:57

//Srácok, 6 teli sorra figyeljetek kérlek.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Arisa Szomb. 26 Május 2012, 22:13

//sajnálom, hogy nem voltam, de sajnos a tanulás miatt nem nagyon tudtam lenni. illetve a gépem is tönkre ment -.-//

Nagyot sóhajtok mikor meghallom Randal kérdését.
- Ez lenne a legnagyobb hülyeség amit tehetnénk. Hogy nézne ki ha bemenne a kávéházba egy páncélos és egy gamma fertőzött? El tudod mekkora kár keletkezhetne ha harcra kerülne a sor? Arról nem is beszélve, hogy esetleg az embereknek is baja eshet. Nem mutatna jól az aktánkba, hogy küldetés közben civilek estek áldozatul. A központnak viszont volt némi sütnivalója, hogy berakott engem ebbe a csapatba. - Mondom neki komolyan. Egy pillanatra kinézek az ablakon és az elsuhanó épületeket figyelem, majd megint visszafordulok Randalhoz.
- Ebben a témában én vagyok a ti emberetek. Észrevétlenül bemegyek és ha eljön az alakalom akkor csapdába ejtem. Ha sikerül akkor jöttök ti és kivallatjuk. Úgy vélem ez az egyetlen elfogadható változat. Vagy esetleg van jobb ötletetek? - Nem hiszem, hogy lesz nekik, de mégiscsak csapat vagyunk, így kénytelen vagyok az ő véleményüket is kikérni. A dolog egyetlen és legnagyobb buktatója, hogy amíg bent vagyok nem számíthatok a többiekre. Tehát ha lelepleződök, vagy valami balul sül el akkor magamra maradok. Ráadásul a kardomat sem vihetem be, mert túl feltűnő lenne. Egy két késen kívül más nem lesz nálam, így lehet, hogy a képességemre kéne hagyatkozni.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Kedd 29 Május 2012, 14:03

Jackson bólint, majd ránézz Randallre.
- Szerintem jó ötlet, a hölgy elég jól nézz ki, hogy így vagy úgy beszivárogjon a helyre - válaszolta. - Tegyél egy próbát. Ekkor csörögni kezd a mobilját, felvette.
- Halló, Boris. Itt vagy? Hol a rákba voltál? Ja már tudod a koordinátáinkat. Akkor gyere ide, beszerveztem pár fickót ebbe a buliba amit most találtál ki. Jó van...

A következő pillanatban egy fekete terepjáró megy a kávézó elé, majd kiszáll belőle Svarog. Amint megérkezett a parkba, hazament, lezuhanyzott, tiszta göncöt vett fel, majd munkára jelentkezett. Persze civil ruhába volt.
Átszállt Jackson kocsijába.
- Nem férek a szárnyaidtól öreg. Ne akard, hogy dühös legy...
- Na ne már, a lövészárokba fértél - mondta Svarog. - Na a nevem Boris Dragunov, de a barátaimnak csak Svarog. Van már valami ötlet?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Kedd 29 Május 2012, 17:38

- Én benne vagyok. Felőlem menjen, de készen kell állnunk, ha valami balul sülne el. - az biztos, hogy én ha besétálok páncélban, az elég egyértelmű. Így bólintok, és beleegyezem, hogy Arisa menjen be egyedül. Közben Jackson telefonál, és ha jól sejtem, Svarog-gal beszélt, aki hamarosan itt lesz, úgy néz ki. Nem is váratott magára sokat, ugyanis egy fekete terepjáró hajtott be, és megállt a kávézó előtt. Egy alak szállt ki civilben, majd átült a mi kocsinkba, és innentől már úgy nézett ki, hogy teljes a csapat. Bemutatkozott, és valóban ő volt Svarog.
- Randall. - vettem rövidre én is a figurát az üdvözlésnél. - Én azt hiszem beöltöznék. Mint mondtam, nem árt, ha készen állunk, ha a lányka akciója közben valami balul sül el. Akkor nem lesz idő öltözködni, meg egyebek. Vélemények? - mivel jelenleg csapatként dolgoztunk, így ha úgymond csöndesen akarják megoldani, akkor hagyom az egészet, és nagyon remélem, hogy minden klappolni fog, különben itt nem igen marad más választás.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 08:33

A sötétség és a tűz kora

New York felett hála a sötét világból érkezett Einar Thorsonnak hatalmas viharfelhők léptek el mindent. Villámok cikáztak mindenfelé, mikor mindenki a városban hatalmas morajlást hallott, aminek a hatása egy nagyobb földrengés volt. Minden beleremegett, ez volt az a pillanat, amikor Einar elvesztette az uralmát a vihar felett és visszaszerezni sem volt azt immáron képes, mert már valaki más, nála sokkalta erősebb uralta a természet erőit. A fekete felhők vörössé váltak és egész New Yorkban és a környékén New Jerseyben és természetellenes eső kezdett belőle zuhogni. Valaki pontosan ezt a hatalmas erejű Asgardi mágiát használta ki ahhoz, hogy a tervét végrehajtsa. Immáron másodszor használta fel az illető a Mjölnir hatalmát ugyanarra, egyszer korábban a Vipers pályán és most újra. Az első az ő idejövetelét segítette, a második pedig a hadaiét.
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 30190222450a063ddf8f
Már a vihar is kellően furcsa volt, ugyanis égetett, akinek a bőréhez ért azon hólyagokat és égési sebeket hagyott, a növények az eső miatt elfonnyadtak és az esőnek hála a városban is melegebb lett. Ha mindez még nem lett volna elég, egy újabb nagyobb rengés rázta meg a két említett helyet, az ARMOR még működő számítógépei is kiakadtak, megannyi térkapu és portál nyílt más dimenziókból, amikből szörnyűséges teremtmények érkeztek át a Földre, hogy elfoglalják azt. Démonok, bukott angyalok, vámpírok és egyéb természetfeletti lények hat Asgardi, Loki utódainak vezetésével, mindannyian Dormammut szolgálva. Alig néhány perc alatt lett szinte éjszakai sötét a felhők miatt, amiket mindenfelé a fellobbanó lángok világítottak meg.
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Demonwarbyfpeniche
A hordák pedig nem várakoztak túl sokat, teljesítették az alku rájuk eső részét, minden fontosabb épületet és központot folyamatos ostrom alá vettek, ami számított ezeken a helyeken, többek között a SHIELD negyedet, Raftot, Baxter-toronyot, a Kúriát és a mutáns gimit, noha az védve volt Zack és Stephanie mágiája miatt egyelőre, az Olimposz kaszinót, az Akkaba Metropoliszt, ENSZ központ és minden más fontosabb hely is. Emberek százai, ezrei estek áldozatul a mészárlásnak eddig, de ez csak a kezdet volt, mert:

A sötétség és a tűz kora kezdetét vette!

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 00120

Az eső hamar eláll, de időnként mindig lesz zivatar hasonló mellékhatásokkal. Azonban a felhők nem tűnnek el New York és New Jersey környékéről, így a sötét megmarad, ennek köszönhetően a vámpírok éjjel-nappal tudnak közlekedni ezeken a területeken.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Pént. 01 Jún. 2012, 11:02

- Ronda eső lesz - morogta Svarog, majd kinézett az égen gyűlő fekete felhőkre. Amikor belepték az eget, hirtelen vörössé váltak. Svarog rosszat kezdett el sejteni.
- Ronda vihar - mondta Jackson. - Itt valami gond van.
Svarog bólintott, akkor megeredt az eső. Az utcán álló egyik fa hirtelen megfeketedett és elfonnyadt, a következő pillanatban hangos reccsenéssel kitört. Egy férfi felkiáltott az utcán, majd a testén lévő hólyagokat kezdte el csapkodni, miközben ordított, és érezhetően nagy lett a hőség.
A következő pillanatban pedig térkapuk nyíltak, amin keresztül mindenféle ocsmányságok sétáltak elő.
- Most mi lesz főnök?
- Kettévállunk. Josh, te itt maradsz Arisával menteni az embereket, én és Scott pedig a főépülethez megyünk. Vili?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Szomb. 02 Jún. 2012, 14:45

Szinte meg sem tudtuk rendesen beszélni a dolgainkat, épp kialakulni készült egy óriási vihar. A furcsa csak az volt, hogy ez a vihar vörös felhőkkel és fura esővel jár.
- Vajon ez mit akar jelenteni? - kérdeztem, majd láttam a fát elkorhadni, majd kettét törni, olyan volt, mint egy ropi. Kérdőn néztem a dologra, mert nem értettem, hogy ez mi a fene lehet, majd hirtelen fura portálok kezdtek megnyílni és démonok özönlöttek át a városba.
- Ez meg mi a...? - Svarog felosztotta a kvartettünket két-két duóra. Josh és Arisa alkotott egy párost, valamint én és Svarog álltunk össze.
- Itt már nem kérdés, amit az előbb montam. - ahogy elállt az eső a csomgatrtóhoz siettem, és előkerült a páncélom. Kivettem a mellkasi és háti rész, amit fel is vettem, felhúztam a kezemre a kesztyűket, bele álltam a csizmákba, aztán rögtön ahogy érzékelték egymást a különböző részek, elkezdtek összeállni, egy teljes egésszé, majd feltettem a sisakot, ami jelenleg leginkább egy maszk volt, de amint érzékelte a mellkas részét a nyaknál, a sisak is elkezdett kialakulni, és a páncél véglegesen összeállt. A rendszer bekapcsolt, hamarosan megkaptam a terület leképezését.
- Neked is szép napot, I.M.I. - köszöntöttem én is a páncél rendszerét. A sisak elsötétült, és minden készen állt.
- Mehetünk. - jelentettem ki biztos hangon.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Arisa Szomb. 02 Jún. 2012, 19:47

Nemsokára egy másik férfi érkezett társaságunkba. Éppen hogy elkezdtük volna az akciót furcsa felhők kezdtek el gyülekezni. Az eső eleredt. Nem normális eső volt ez. A fák és növények elrohadtak és kidőltek. Az embereken hólyagok keletkeztek és üvöltözve próbáltak biztos helyre menekülni. Hamarosan elállt és már parancsot is kaptunk. Nem értettem egyet vele. Nem épp ez a legjobb felállás.
- Nem hiszem, hogy ez jó lenne így. A felhők nem tűntek el. Ez azt jelentheti, hogy bármikor újra eleredhet ez a pokoli eső. Úgy vélem, hogy Scott-annak kéne az embereket mentenie. Az ő páncélja valószínűleg ellenáll a forró víznek. Illetve képes repülésre is a páncéljával, így könnyen kórházba tudja vinni a sebesülteket. Harcba tudom azt a teljesítményt nyújtani mint ő. Szerintem sokkal okosabb felállás lenne és hasznosabb is - mondom neki. Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy Randall nem lenne jó, hogy a főépületnél harcba szálljanak a démonokkal hanem, hogy sokkal hatékonyabb lenne ez a variáció. Ha nem egyezik bele azt sem bánom. A legjobbat fogom nyújtani amit tudok.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Nov. 2012, 21:31

//Előzmény: ARMOR főépülete//

Már egy ideje itthon voltak, a vizsgálatok senkinél sem találtak semmilyen idegen befolyást, vagy ehhez hasonlót, az ARMOR vezetője azonban nem volt ilyen szerencsés. Még mindig karanténban volt és megbízhatatlansága miatt le kellett váltani. NY felszabadítása szépen haladt, éppen Manhattan felszabadítása zajlott nagy erőkkel és úgy tűnt, hogy a SHIELD erői győzelemre álltak, azonban ez nem volt elég. Az ARMOR folyamatosan jelezte, hogy utazóik vannak más realitásból és vezető nélkül nehéz volt ezzel dolgozni. Így kellett neki valaki, aki betölti azt a posztot. Célszemély már volt is rá, így már el is küldte víziót, hogy kerítse elő a férfit és hívja be az irodába. Eléggé nagy előléptetés lesz számára, de ő volt a másik olyan személy a SHIELD kötelékében, aki másik realitásból származott és nem volt Angyal, így tényleg nem volt más lehetősége sem. Utána pedig volt még egy másik pontja arra a napra, el kellett mennie az új polgármesterhez. Most sem volt ideje átöltözni és a páncéljában, fegyverestül érkezett meg az irodába, csak annyi ideje volt, hogy előássa a monitorokra a Makarov Vlagyimir Riez adatait, mert valószínűsíthető volt, hogy az ügynök perceken belül megérkezik majd.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Bishop Csüt. 15 Nov. 2012, 21:46

Már egy jó ideje a SHIELD-nél vagyok, ez idő alatt a démonok elárasztották New Yorkot és mindenki a felszabadításon dolgozik, így én is a magam módján. Szerencsére a családom jól van, biztonságban így értük nem kell aggódni, magamat már rég nem féltem. Egyik nap megkapom az üzenetet, hogy a SHIELD vezetője Miller hívat az irodájában, nem tudom mi miatt, de ha ő akar látni annak oka van. Gyorsan szedem a lábam, nem akarok elkésni.
~ Vajon mit akar egy sima ügynöktől? Nem hiszem, hogy bármi ennyire fontos lehetne, hacsak nem valami engem érintő problémáról van szó.
Ahogy odaérek belépek az irodába és gyorsan szalutálok.
- Uram!

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Nov. 2012, 22:02

Amikor nyílt az ajtó már tudta, hogy ki fog érkezni.
- Pihenjen katona! – mondta és ő is szalutált egy rövidet közben. – Foglaljon helyet!
Ritka esetek egyike, hogy nem Logan, Steve, vagy Kane jön az irodába, esetleg Halla egy-egy látogatása, hanem csak egy sima ügynököt fogad itt. mint általában most sem szándékozott túlságosan elhúzni az egész ügyet, hanem egyből belevágott a közepébe.
- Azért hívattam, mert van egy megbízatásom a maga számára. Előléptetés – mondta. – Gratulálok Riez százados!
Ezzel az asztalról felvett egy kis dobozt és kinyitva nyújtotta át a férfinak.
- Ezzel egy időben megkapja az új beosztását is az ARMOR élén, ön veszi át Robertson hadnagy munkáját, mint az új igazgató. Önnél jobb embert nem is lehetett volna választani, révén nem ebből a realitásból származik, így mindenkinél jobban megérti és átlátja, hogy miért is fontos védeni a világunkat a többi realitásból érkezőkkel szemben, ha azok ellenségesek és miért kell mindenki máson segítenünk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Bishop Csüt. 15 Nov. 2012, 22:17

Amint beléptem kicsit kellemetlenebbül éreztem magam, ez a hely kicsit erős nekem ha fogalmazhatok így, nem szoktam meg, hogy a vezetők irodáiban jelenjek meg. Szerencsém van, Miller rögtön a tárgyra tér és nekem nincs időm azon gondolkodni, vajon mit akar mondani, mert rögtön közli, hogy előléptettek. Engem? Előléptettek századossá. Egy pillanatra megállok, meg se rezdülök, nem kis előléptetés ez, sőt kiderül, hogy az ARMOR, az alternatív dimenziókkal foglalkozó SHIELD részleg is a kezem alá kerül. Ahogy elhangzik az utolsó mondata eszembe jutnak a régi emlékek, hogy valójában mitől is kellene védeni ezt a világot, mintha újra átélném a dolgokat. Hirtelen nagyon mellbe ver a dolog, nem is tudom mit mondjak, de aztán eszembe jut.
- Köszönöm uram!
Elveszem a felém nyújtott dobozt és nézem egy ideig, valamit még mondanom kellene, csak hát nem könnyű, kell egy kis idő.
- Mindent megteszek amit tudok, hogy gond nélkül folytassam Robertson hadnagy munkáját. De... valamit tudnia kell uram, amit jobb ha most tőlem hall, mint később mástól.
Ha megkapom az engedélyt akkor megint egy pár másodperc után folytatom.
- A Nexusban és ebben a világban is kapcsolatban álltam a szervezett bűnözéssel, kezdetben üzleti céllal. Jelenleg információ szerzés céljából.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Nov. 2012, 22:27

Számított rá, hogy kissé nehézkes lesz feldolgozni amiket most mondott, ilyesvalami nem volt mindennapos valaki életében. Annak idején ő is hasonlóképpen fogadta, hogy egyszerű SWAT-osként az éves gyakorlatra ment a New Jersey hadseregre, ahol úgy végzett, hogy az Angyalok vezetője volt anélkül, hogy ismerte volna bármelyiket is személyesen. Azóta megtanulta, hogy az élet igencsak nagy meglepetéseket is tartogathat mindenki számára.
- Biztosan így lesz – értett egyet.
Biccentett, hogy Riez nyugodtan mondja, amit akart. Igazából nem volt meglepő, hiszen ismerte a férfi aktáját, olvasta korábban is, és még az is becsületre méltó volt, hogy felhozta mindezt és ő kért úgymond elnézést emiatt.
- Tisztában vagyok a múltjával – mondta. – De az ARMOR hivatalosan nem létezik, ahogyan a SWORD és a mágiaügyi alosztály sem. A közvélemény nem tudja, hogy mit vezet és mivel nem ebből a világból való az aktái is szigorúan titkosak. Csak az igazgatóknak és az Angyaloknak van hozzáférése, senki másnak. Nem fog kitudódni és a legjobb tudomásom szerint már jó ideje nem foglalkozik afféle ügyeletekkel. De amennyiben mégis zsarolni próbálják ezzel teszünk ellene, hogy ez ne történhessen meg.
Néhány pillanatot várt, hogy a férfi reagálhasson erre, majd folytatta.
- Nem ön az egyetlen, akinek informátorai vannak az alvilágban, ez szükséges a munkánk során – biztosította Miller.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Bishop Csüt. 15 Nov. 2012, 22:45

Nem ismerem egyáltalán a főnököt, de az itt látottak alapján igencsak tudja a dolgát, nem zavarja, hogy kell egy kis idő mire felfogom mi is történt most velem. És az elhangzottakra is segítőkészen reagál, persze nem feltételeztem, hogy nem járt utána minden ügyemnek mielőtt kijelölt erre a posztra, és én is tudom, hogy hivatalosan nem létező szervezet az AIM, csak így éreztem egyenesnek.
- Nem, már nem. Csak még mikor ideérkeztem nem volt könnyű az életem. A zsarolástól pedig nem kell tartani. -legalább ezt tudom, ezt határozotabban mondom- De igen én is úgy vélem, hogy szükséges lehet az ilyesfajta információ.
Sikerült ezt is egyszerűen elrendezni, ennek örülök, hogy nem kell több időt tölteni ilyesmivel. Eszembe jut még egy kérdés, ahogy az ARMOR-ról gondolkozom. Már egy ideje kellene új vezető, mégis csak most neveztek ki engem, lehet ennek valami más oka is van.
- Van valami amiről fontos lenne tudnom? Ami esetleg a kinevezéshez kapcsolódik.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Nov. 2012, 23:12

- Rendben van – mondta a zsarolás témára.
A néha valóban szükség van ilyenre, ha tudta volna a közvélemény, hogy Thorhalla-tól milyen információkat szereztek és arról, hogy a Kéz mit kínált nekik, bár azzal nem éltek, de akkor is ott voltak. A többi részről nem is beszélve, amiről még az Angyalok sem tudtak, se senki más.
- A másik realitásból érkezettekről talál aktát majd az irodájában – kezdte. – Vannak jó néhányan, a legtöbben az ön világából vannak, mindannyian folyamatosan kapcsolatban a SHIELD-del, sokuk itt is kapott munkát, mint az ön élettársa is. Az utóbbi pár hétben, hónapban sok realitásutazás történt, nem a démonokra gondolok. Ezek itt vannak:
Ezzel az egyik holografikus monitort Riez felé, hogy lássa.
- Times Square, Manhattan (mágikus okozatú)
- Brooklyn tópart környéke (ismeretlen okozatú)
- Greenwich Village (mágikus okozatú)
- Staten Island, északi temető (ismeretlen okozatú)
Riez-re nézett Jon ekkor.
- Ezeket kellene kivizsgálni, ne lepődjön meg, időnként lesz Asgardi utazás is, de azokat a rendszer külön kezeli, vagy Thorhalla, vagy Einar lesznek azok, ha nem, akkor úgyis tudni fogjuk Asgard révén, hogy kicsodák. Ezen felül még számon tartjuk az eszközöket, amikkel dimenziók, vagy realitások között lehet utazni. A 2 nega-bandázst, ezek nincsenek használatban, mindkét tulaj börtönben van a bandázsok pedig nálunk, a harmadik a McKenzie-Boltagon család tagjánál van, így ha az is használva van tudjuk, hogy az érintett hercegnő volt. A kvantum bandázs pedig Quentine Constantine tulajdonában van, de ő pedig kómában fekszik. Van más kérdése?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Bishop Pént. 16 Nov. 2012, 15:47

Lesz néhány akta az irodámban, az irodámban... ez olyan szokatlanul hangzik, na meg az is hogy aktákat kell majd olvasgatnom és azokból információkat kinyerni. Jól gondoltam, volt annak oka, hogy mást már kell valaki Robertson helyett, egyre több lett az utazás. Figyelem a monitort mi hol van és mi van oda írva a képre. Megjegyzem amit Miller mond, szükségem lesz ezekre az információkra, hogy bármikor fejből tudjam.
~ Szerencsére a Nexusból átjöttek nagy része el tudott itt vagy máshol helyezkedni és minden rendben van velük, semmit sem hoztunk át onnan ami kárt okozhatott volna itt. Legalábbis remélem. Jó, hogy az utazóeszközöket így nyilvántartják.
- Engedelmével nincs.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 6 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.