Kórház és járványügyi központ

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Morsus Kedd 12 Márc. 2013, 17:50

Kane picit meglepve néz a nőre.
- Azért ne siessük el!
Mondja rémülten, mint egy férfi, aki a házasság szót hallotta.
- Mindent a maga idejében, előbb tudjuk meg, hogy nem ő maga a gonosz. Így belegondolva végre látni egy pozitív másik világbeli embert megér egy pezsgőnyitást. Meglehet, hogy haza akar majd menni. Szóval jobb lenne, ha ezt majd az idő döntené el.
Mondja majd picit kifúja magát.
- Kétszeres nevelő apa leszek itt a végén.


/Folytatás, másnap Armor/

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 13 Márc. 2013, 08:54

Ko-t meglepte a férfi reakciója, időnként még nem tudott teljesen kiigazodni a földi emberek reakcióján, sem pedig érzésein, gondolatain. Ez is egy ilyen helyzet volt, pedig már tényleg évek óta itt élt ezen a bolygón.
- Néha tényleg nem értem az embereket – mondta ki hangosan is.
Azzal egyet kellett értenie, hogy tényleg öröm volt olyan személlyel találkozni, aki kivételesen nem megölni, vagy leigázni érkezett őket, hanem „barátságos” volt az itteniekkel. Igaz ez majd csak másnap fog kiderülni, de akkor is, igencsak jó esélye volt annak, hogy most így van. A végén elmosolyodott.
- Jól áll neked, hidd el – mosolygott. – Bár ő elég idős kree szemmel ahhoz, hogy már ne kelljen különösebben gyámkodni felette. Tudom az emberi szokásoknak megfelelően még szinte gyerek, de odakint már nem.

//Folytatás: ARMOR főépülete//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Május 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új világ
Lord Eyjolf Ragnar Miller tábornok
Időutazó, Galaxis Őrző, Bosszú Angyal, tábornok


Játékostárs(ak) neve: Lurid Shade


Idő: 2029. május 29. 10:00
Helyszín: Kórház, SHIELD negyed, Manhattan
Cél / Feladat: Bevezetni Lurid-ot a világ dolgaiba
Szövetségesek: SHIELD-esek
Ellenségek: -
kép:

//Előzmény: Forge Defense Systems épület//

~ Mesélői ~
Lurid utolsó emléke az volt, hogy a gép bekapcsolt és ő elvesztette az eszméletét… amikor legközelebb magához tért egy puha ágyban feküdt. Elsőre még mindent homályosan látott csak, de azt nagyjából kitudta venni, hogy valamilyen világos színű szobában van, ahol furcsa gépek vannak. Az illatok egy laborra, vagy kórházi szobára emlékeztették. Ezek után kezdett normálisabban látni végre, ahogyan a szemei hozzászoktak a fényekhez. Az ágy egyik oldalán ez éjjeliszekrény, azon friss virágok, egy pohár víz. A feje felett a falon egy hatalmas és vékony áttetsző üveglapszerűség, amin mindenféle orvosi adat látszott. Szemben az ágyával egy hatalmas ablak, amin besütött a nap, odakint modern – az ő idejéhez képest – épület látszott. A másik oldalon a jobbján pedig egy fiatal férfi ült egy székben. Sportosabb öltözet volt rajta, de a ruhák stílusa teljesen idegen volt a nő számára, még nem látott korábban. A férfi pedig valamit olvasott, szövegek és képek „lebegtek” előtte a semmiben – holografikus felület – ő pedig csak az ujjaival változtatta ezek méretét, vagy éppen dobott ki valamit maga elől és húzott be a semmiből dolgokat. Az egyértelműen látszott, hogy híreket olvas a férfi és ha Lurid eléggé figyelt, akkor láthatta a dátumot is, 2029. május végei volt ez.
A nő feletti orvosi „akta” hangos pityegéssel jelezte, hogy Lurid teljesen felébredt, ekkor a férfi kikapcsolta azt, amivel eddig foglalkozott, majd a nő felé fordult és kedvesen rámosolygott.

- Jó reggelt! – köszönt. – Hogy érzi magát? – itt kivárta a választ, utána folytatta. - Eyjolf Miller vagyok, jelenleg New Yorkban van, az USA-ban és ami talán a legfontosabb, biztonságban. Önben kit tisztelhetek és mik az utolsó emlékei?

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Lurid Shade Pént. 01 Jún. 2018, 08:28

Rettenetesen zúg a fejem, mintha agyrázkódásom lett volna. A szemeimet nagyon lassan tudom csak kinyitni, először ötöt majd hármat látok mindenből. Gyengéden átmasszírozom a szemeimet és a halántékomat, igyekszem serkenteni a vérkeringést. Agyam közben újra-bootol. Gyorsan átfuttatom a fejemben ki is vagyok, honnan jövök, mi a kedvenc színem, és mi a kedvenc dalom. Egy másik rétegen befogadom az információt magam körül. Steril szag, erős fény, víz és virágok, felhőkarcolók odakint, egy férfi idebent. Kicsit több a felhőkarcoló, mint tegnap volt, és a férfi ruhái sem ismerősek. Ha jól értelmezem, amit látok, a levegőt olvassa. A leírt szavak felét sem értem, csupa ismeretlen kontextus és talán helyiségnevek, a dátum viszont tiszta. A hangos pittyegéstől egy pillanatra majdnem kiugrik a szívem is. Görcsreakció. Nem nézek oda, mi csinálta, helyette a vizet veszem kézbe. Hallgatom a férfi hangját, elemzem az arcmimikáját, a bőrét, a körmeit, a szemeit. Mielőtt válaszolnék, lassan, de teljesen felülök. A világ bevibrál a szemeim előtt, kicsit megszédülök. A víz egy része kiloccsan a takaróra.
- Szép... napot! - Bár határozottnak terveztem, még keresem a hangom. Nagyot kortyolok a vízből. - Még kábán, köszönöm a kérdést.
Útjára engedek egy kedves, társalgási mosolyt, közben a kezem remegését vizsgálom. Igyekszem a pulzusszámomat csökkenteni. New York, USA. Gyakorlatilag a kiinduló ponton vagyok. Időutazás vagy dimenzió váltás, ez itt a nagy kérdés. A férfi egyelőre barátságosnak, segítőkésznek tűnik, ő lesz tehát az elsődleges információforrásom.
- Lurid Shade vagyok, 1979-ből jöttem, New York-ból. - Arcán a meglepetés jeleit keresem. - Egy nagyszabású kísérlet tesztalanya vagyok, mely a világok közti utazást hivatott felderíteni. Úgy néz ki, sikeresen. A ruházatom lefoglalásra került esetleg? Abban megtalálhatóak az irataim. S ha már a megtalálás szóba került, végül hová érkeztem meg? Kétlem, hogy ebbe az ágyba pottyantam volna.
Szépen lassan elkezdem tesztelgetni a tagjaimat. Mozgatom a lábaim, tekergetem a csípőm, derekam, kiroppantom a nyakam, átforgatom a karjaim. Úgy néz ki, az összes szervem megvan, vagy stabilizálták, ami elveszett. A fejem sistereg csak kíméletlenül.
Lurid Shade
Lurid Shade
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. May. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Lurid Shade
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Jún. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új világ
Lord Eyjolf Ragnar Miller tábornok
Időutazó, Galaxis Őrző, Bosszú Angyal, tábornok


Játékostárs(ak) neve: Lurid Shade


Idő: 2029. május 29. 10:05
Helyszín: Kórház, SHIELD negyed, Manhattan
Cél / Feladat: Bevezetni Lurid-ot a világ dolgaiba
Szövetségesek: SHIELD-esek
Ellenségek: -
Tag-ek: @Lurid Shade
kép:

~ Mesélői ~
Ahogyan Lurid mozogni kezd és minden megszokott dolgot, a fejfájása is tompult, az információkat is rendezni tudta az elméjében. Ha akarta, akkor tudta a pulzusát is csökkenteni, ez teljesen rajta állt. A testrészeit is rendesen tudta mozgatni, nem érzett semmilyen gyengeséget, vagy hasonlót, ha akart, akkor már fel is tudott volna állni az ágyból.

A férfi kedvesen bólintott, amikor a nő mondta, hogy jól érzi magát, mondjuk még mindig nem értette, hogy miért pont ő volt itt, amikor voltak megfelelő ARMOR ügynökök, de igazából nem zavarta, úgysem volt más dolga mára és nem tervezett semmit másra.
- Valószínűleg az is perceken belül elmúlik, mert nincsen semmi fizikai, vagy lelki eredetű sérülése a vizsgálatok szerint – mondta.
Szóval 1979. nem érte meglepetésként, igazából azok után, hogy ő maga honnan érkezett érte volna bármilyen dátum meglepetésként? Fogalma sem volt, de szerencsére a képzése miatt is leplezni tudta volna. A férfi arcán semmilyen meglepetés nem látszott, vagy remekül uralta az érzelmeit, vagy pedig tényleg nem lepődött meg. Helyette egy kedves és barátságos mosoly jelent meg az ajkain, amitől még fiatalabbnak nézett ki, pedig a szemei határozottan elárulták, hogy közel sem olyan fiatal, mint ahogyan azt a fiatalos arca tükrözi. Csak a ruhák említésénél jött egy picit zavarba, de azt Lurid láthatta, hogy ez viszont csupán illemből volt.
- Őszintén szólva nem tudom, de majd rákérdezek. Nem, valóban nem ebbe az ágyba, Harlembe, az érkezését észlelték a gépek, akkor mentek ki önért, eszméletlen volt és kirabolták. Utána hozták be ide, pár órával ezelőtt. Szóval ismeri a realitásutazást és különböző realitásokat. Azt nem tudom, hogy a többit elnevezték-e, de a többi világ a „Reneszánsz” néven szokott erre hivatkozni, vagy az „Első számú” világként. Itt 2029. május végét írjuk jelenleg és a SHIELD-nél van. Ismerős ez a szervezet az ön világából? Egyébként, ha megvannak a koordináták, hogy honnan érkezett, már a realitásáé, akkor valószínűleg haza fogják tudni önt küldeni.
Itt kivárta, hogy a lány össze tudja szedni a gondolatait és megeméssze a hallottakat. Amikor már úgy látta, hogy ez nagyjából sikerül, akkor szólal meg csak ismét.
- Gondolom rengeteg kérdése van a helyzettel kapcsolatban. Ha felteszi őket, akkor megpróbálok a lehető legjobban válaszolni rájuk.

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Lurid Shade Hétf. 04 Jún. 2018, 14:16

Lehet valami a vízben, a levegőben vagy a gyógyszerekben, ami ennyire gyorsan és hatékonyan regenerál. Óvatoskodom, persze, de fel tudok állni, ki tudom mozgatni a tagjaimat. Semmi külsérelmi nyom, még egy zúzódás vagy karcolás sem látszik. Talán még a hajam is kevésbé töredezett. 50 év a különbség; abból kiindulva, mit hagytam a hátam mögött, ezen a világon vagy ugrásszerűen fejlődött a technológia, vagy az időszámításuk tér el gyökeresen. Elért sikereiket látni lehet a férfin is, aki az utolsó apró arcizmát is tökéletes kontroll alatt tartja. Botulinum toxin? Utoljára majmokon tesztelték, de ez nem jelenti azt, hogy mostanra ne lenne általános forgalomban. Esetleg lehet valamilyen különleges kiképzés eredménye is, beszélgető partnerem ugyanis bevallottan SHIELD-érdekelt. Érdemes ezt észben tartani információcsere közben.
- Tele vagyok kérdésekkel, természetesen.
Egy utolsót nyújtózom, hogy a nyaki és gerinccsigolyáim kiroppanjanak, majd letelepszem az ágy végébe. Arcom nyugodt, hangom érdeklődő és barátságos.
- E kor számára tehát nem ismeretlen a realitásutazás, számunkra még csupán egyszeri kísérlet. Jogos a kérdés, nem teszteltük e először egereken, kutyákon, majmokon, de azt kell mondjam, nem lett volna hasznos korlátolt értelmi képességekkel rendelkező lényeket szerteküldenünk. Épp ezért világunk nevét és koordinátáit nem áll módomban átadni. Hovatovább tapasztalatlanságom okán felmerül bennem az a kérdés, hogy érkezésemet rögzítette e CCTV rendszer, s kikérhetem e a tartalmazó kazettát tanulmányozásra, amerikai állampolgári jogaim alapján? Természetesen mindenben hajlandó vagyok együttműködni a SHIELD-del, ahogy eddig is.
Egyértelmű szünetet tartok, engedem reagálni az elhangzottakra, közben elemzem a mimikáját, metakommunikációját. Úgy érzem, megfelelő finomsággal adagoltam az információkat ahhoz, hogy a reakciójából leszűrhessem logikai képességeit és a jelenlegi státuszát a világon belül. Elvégre, jelen pillanatban lehet orvostól kezdve katonán át ügynökig akárki. Egy biztos; nem telepata. Túlságosan nyugodtan ül ott, abszolút nem úgy viselkedik, mint akinek egy sajtreszelővel egyengetik az agytekervényeit.
Lurid Shade
Lurid Shade
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. May. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Lurid Shade
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Jún. 2018, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új világ
Lord Eyjolf Ragnar Miller tábornok
Időutazó, Galaxis Őrző, Bosszú Angyal, tábornok


Játékostárs(ak) neve: @Lurid Shade


Idő: 2029. május 29. 10:10
Helyszín: Kórház, SHIELD negyed, Manhattan
Cél / Feladat: Bevezetni Lurid-ot a világ dolgaiba
Szövetségesek: SHIELD-esek
Ellenségek/Semlegesek: Lurid Shade
kép:

A férfi lassan megcsóválta a fejét, közben gondolkodott, hogy miként tudná egyszerűen elmondani mindezt.
- Több, mint tíz éve ismerik már – mondta. – De csak az utóbbi időben lett kontrollált,  nem véletlenszerű.
Ennél jobban nem akarta kifejteni, hogy egy alig pár éves, kamasz testében levő másik realitásból származó fiatal lány, egy kree-örökkévaló hibrid, Thanos lánya volt az, akinek mindezt köszönhették. Valószínűsítette, hogy a dolgok fele, vagy szinte egésze nem mondana a nőnek semmit sem. Hallott már arról, hogy állatokon szoktak kísérletezni, de ez az ő világában elképzelhetetlen volt, hogy teljesen barbár és őskori módszernek találta. A CCTV fogalom sem volt túl ismerős számára, így gondolati úton kérdezte meg a páncéljának MI-jét, hogy mindez mit is jelent. A válaszból már tudta, hogy őskori verziója a mai drone rendszernek.
- A CCTV-nél modernebb technológia van, de azonnal utána nézek, hogy mink is van. energiaminták is érdeklik, amiket az ARMOR vett a megérkezésekor, vagy csak a képanyag? – érdeklődött.
A választól függetlenül kérte le a saját Víziótól az anyagokat, amennyire tudta úgyis elég jóban volt az ittenivel, így eléggé biztosra vette, hogy letudják ketten beszélni a dolgot. Majd elővett egy kisebb kör alakú tárgyat, majd letette az ágyra és aktiválta. Itt volt a választól függő, hogy a hatalmas, legalább másfélszer két méteres kép, egy vagy, vagy két részben maradt a holografikus kép. Ha kellettek az energia adatok is, akkor azok bal oldalt kisebben jelentek meg, míg a nagyobb képen a drone-k felvételei a megérkezésről, amit el is kezdett lejátszani.

//Itt teljesen rád bízom, hogy miként képzelted a megérkezést és akkor azt látják mind a ketten Smile //
//Folytatás: Xandar//

felszerelés/egyebek:


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház és járványügyi központ - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház és járványügyi központ - Page 3 Empty Re: Kórház és járványügyi központ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.