Rayn, Adam Deer és Ashley Henro

Go down

Rayn, Adam Deer és Ashley Henro Empty Rayn, Adam Deer és Ashley Henro

Témanyitás by Horatio Millvier on Szomb. 29 Okt. 2011, 13:17

A helyszín egy tisztás. Körbe mindenhol hatalmas fák vannak. A terület elég nagy, ahhoz, hogy könnyedén mozogjatok, és a fák elég messze vannak, ahhoz, hogy ne tudjatok a fedezékükbe vonulni. A nap már lemenő félben van. Csak pár perc kell, hogy rátok sötétedjen.

//Amíg megérkeztek és üdvözlitek egymást, szabad játék van. De amint a harc elkezdődik én is beszállok.//

Rayn, Adam Deer és Ashley Henro 250sc9gRayn, Adam Deer és Ashley Henro 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Rayn, Adam Deer és Ashley Henro Empty Re: Rayn, Adam Deer és Ashley Henro

Témanyitás by Adam Deer on Pént. 04 Nov. 2011, 18:10

Csendben sétálok, a tisztás közepe felé lábam alatt serceg a fű, ahogy lépdelek. A távolban mindenhol fák vannak, amik mögé éppen készül a nap lebukni, hogy átadja a helyét a holdnak. A tisztás közepén megállva kiroppantom az újaimat és lerázom a kezeimet, lábaimat hogy felkészüljek a harcra. A shurikent előhívva állok harcra készen és várom az ellenfelem/feleim.
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Deer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Témanyitás by Rayn on Pént. 04 Nov. 2011, 18:22

Hosszú ideje nem volt már semmi akcióba részünk így már nagyon vártuk ezt a pillanatot. Kisétáltunk a tisztásra. Az ellenfelünk már itt volt. A kezét ropogtatta, majd a képességét használva egy shurikent hozott létre. Nem tudom, hogy mi lehet ez. Talán képes tárgyakat megformázni vagy csak ilyen formát tud csinálni. Bár nem értettem meg a képességét, de éreztem, hogy nem árt távol maradni attól a vacaktól. A nap már lenyugvóba volt. Ez egy kicsit megfogja nehezíteni a dolgunkat. Remélem, hogy az ellenfelem nem lát túl jól a sötétben. A kabátomat széthúzom és a lemenő nap fényében megcsillantak a szögek amiket fegyvernek szoktam használni.

Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Síkok:

Témanyitás by Adam Deer on Pént. 04 Nov. 2011, 18:38

Megérkezik a két ellenfelem is. Jól látszik, hogy ikrek annyira hasonlítanak egymásra. A fiú széthúzza a kabátját így a nap fényében megcsillannak valamik. Nem tudom, mik lehetnek azok, de nem is nagyon érdekel, mivel figyelmem átterelődik a testvérére, hogy őt is szemügyre vehessem.
- Kezdhetjük?
Kérdezem meg őket tömören és bal lábamat előrébb helyezve berogyasztom kicsit a térdeimet, hogy ha kell, félretudjak, ugorni vagy el tudjak futni ha, elkezdenek támadni.
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Rayn on Pént. 04 Nov. 2011, 22:15

Készen álltunk a harcra. Ez a nap fénypontja számomra. Örülök hiszen kipróbálhatom a képességeimet.
- Ashley, maradj hátul és ne avatkozz bele csak ha muszáj - Utasítottam, bár őt ismerve nem hiszem, hogy hallgatni fog rám. Szeretném kipróbálni magamat, de ha Ashley mindig beleavatkozik akkor soha nem fogom megtudni, hogy mire vagyok képes egyedül. Az ellenfelem kérdésére én csak bólintottam. Odanyúltam az egyik szöghöz és kihúztam a helyéről. Nem csináltam semmi vele csak tartottam. Kíváncsi vagyok az ellenfelem képességeire így hagyom, hogy ő támadjon először. Ha minden jól megy hamar kiismerhetem az erősségeit és gyengeségeit ami nagy előnyt fog jelenteni számomra.

Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Adam Deer on Szomb. 05 Nov. 2011, 08:56

A fiú hátra utasította a lányt, hogy ne avatkozzon be. Aztán előhúzott valamit talán egy szög lehetett. Mereven bámulok, rá aztán a lányra nézek, aki most hátul áll. Sétálva elindulok, a srác felé aztán elkezdek futni felé, hogy a karomat lendítve nagyobb erővel próbáljam eltalálni a pengével. Jobb karját célozva, ha sikerül a támadás egy nagyobb vágással tarkítva a kezét, vagy ha szerencsém van és félrehúzza a kezét és nem ugrik, félre az oldalát találom el. A támadás után egyből visszalépek kettőt, hogy tudjak védekezni.
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Rayn on Szomb. 05 Nov. 2011, 11:21

Ashley hátrébb állt és én felkészültem a harcra. Tudtam, hogy ha úgy alakul a dolog akkor Ashley segíteni fog, de nagyon remélem, hogy nélküle is meg tudom oldani a dolgokat. Veszek egy mély levegőt majd felkészülök az ellenfelem támadására. Először csak lassan sétált felmé majd futni kezdett. Mikor a közelembe ért a karját lendítette és megpróbált megvágni. A láthatóan nem volt túl gyors és a támadása is könnyen átlátható vol. Megpróbáltam kitérni előle. Ha nem sikerül akkor 10m-el odébb teleportálok. Ha sikerül kiérnem előle akkor megpróbálok hátrébb húzódni. Ha sikeres akkor mindkét esetben eldobom a szöget majd teleportálom. A szög úgy fog felbukkanni, hogy ellenfelem vádlijába álljon és hátulról érkezzen. Ha sikerül akkor már nem fog olyan fürgén futkorászni.

//Csak, hogy mindenki tisztámban legyen a dologgal azok a szögek legalább 10 cm hosszúak és elég vastagok is így elég komolya sérüléseket lehet velük okozni.//
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Horatio Millvier on Szomb. 05 Nov. 2011, 23:52

Adam támadása nem volt olyan sikeres mint ahogy azt eltervezte. Rayn-nek sikerült kitérnie annyira, hogy a penge éppen, hogy csak megkarcolta a bőrét. A szög teleportálása jó ötletnek bizonyult, azonban Adam hátralépése miatt az csupán a vádlija oldalát érte, és kisebb sérülést okozott neki, amelynek hála a siker kisebb volt, de elég ahhoz, hogy Adamnek eléggé fájjon, és megnehezítse a dolgát a gyors haladásban.

Rayn, Adam Deer és Ashley Henro 250sc9gRayn, Adam Deer és Ashley Henro 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Adam Deer on Vas. 06 Nov. 2011, 07:56

A Támadás mellément, aminek nem örültem túlzottan, de nem is foglalkoztam sokáig vele mivel a srác eldobott egy szöget, amit el teleportálva a vádlimba fúródott. De szerencsére csak az oldalába így nem okozott nagyobb sérüléseket. Lábaimat berogyasztva eléggé lehúzódok ahhoz, hogy bal kezemmel kirántsam a szöget a vádlimból majd a földbe dobva megtapossam, hogy belefúródjon a talajba. Mind ez csak pár pillanatot vett igénybe így mielőtt a másik bármit is tehetett volna újból rá figyeltem és eldobtam a shurikenem. A shuriken nagy sebességgel haladt el mellette olyan fél méterrel miközben én oldalra vetődtem és mosolyogva mutattam, hogy jöjjön csak. Ha minden jól megy a shuriken, amikor visszafordul nagy sebességgel bal kezének fog csapódni, és ha szerencsém van ez számára végtagvesztéssel is járhat. Ha nincs akkora szerencsém, akkor is fájdalmasabb sérülést okozva neki.
Adam Deer
Adam Deer
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Rayn on Szomb. 26 Nov. 2011, 08:17

A támadásom sikresnek mondható hiszen eltaláltam az ellenfelem lábát. Bár tudtam, hogy ezzel még nem győztem, de jelentősen megnöveltem az előnyömet hiszen egy fájó lábbal nem olyan könnyű fürgén mozogni. A férfi messziről lendítette a karját és eldobta felém a fegyverét. Ez nem volt egy túl bölcs ötlet főleg, hogy már tudja a képességemet. Miközben a hatalmas shuriken száguld felém én megpróbálok elteleportálni egész pontosan az ellenfelem mögé. Ha ez sikeres akkor egy gyors rúgással megpróbálom az általam okozott sebet eltalálni. Ha minden a terv szerint halad akkor a férfi összerogy a fájdalomtól és én megpróbálom fejbe rúgni. Ha nem esik össze akkor gyorsan megpróbálok pár ütést adni fejre majd minden esetben elkezdek távolodni tőle.

Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Horatio Millvier on Csüt. 01 Dec. 2011, 20:22

Adam támadása a shurikennel nem volt sikeres, ugyanis Raynnek sikerült teleportálni, és ezzel lekerülnie a támadást. A cél is jó volt, így Rayn pontosan Adam mögé érkezett, és sikerült eltalálni a sebét. Adam összerogy, és a fejberúgás is sikeres lesz, minek következtében Adam eléggé szédülni kezd.

Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by Ajánlott tartalom