Adam Taylor Vs Borzalmino

Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 06 Nov. 2011, 13:48

Baljóslatú sikátorok a Pokol Konyhájában ide tévedt be Borzalmino. Ő csak segíteni akart az embereknek. Megvert pár zsebtolvajt kisebb apróságok, de itt szemet szúrt. Egy erőszakoskodó akit leállított nagyobb hal volt. Felbérelt egy profit. Adam 5000$-t kap a megbízásért, ha megöli a férfit. 10000-et ha élve kapja el jóféle pénz.

Borzalmino éppen a Pokol Konyhájában járőrözik amikor meghall egy sikolyt. A sikátor felé rohan amikor odaér látja ahogy Adam egy 20-ast ad a prostinak.
- Menj kislány. Mára ennyi volt. - mondja a férfi mosolyogva. Borzalminora néz közben kezeit megropogtatja. A bőrkabátját leveszi és oldalra hajítja.
- Kölyök sajnos meg kell halnod. - szól rá nyugodt hangon. - Nincs ebben semmi személyes. Rendezzük le férfiak módjára. De ha akarsz meghalhatsz mint egy kutya is. - miközben ezt mondja rád emel egy pisztolyt. - Döntsd el te. A lövedék nagy sebességű nem tudsz kitérni. - fejezi be. Várja a férfi válaszát. Ha megszólal nem lövi le. Ha nem szólal meg egy ideig lelövi. Ha válaszol és válasza igen megvárja amíg a férfi felé indul. Amikor már majdnem kartávolságba ér eldobja a pisztolyt és várja a támadást.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Vas. 06 Nov. 2011, 14:12

A pokol konyhájában találtam meg akit kerestem. Rászorulót aki tényleg megérdemelte hogy segítsek neki. A környék közismerten a bűnözés meleg ágya volt. A tisztességes embereknek esélyük sem volt a bűnözőkkel szemben. Vagyis ez így nem igaz. Halvány reményük volt az az én. Nem megbízásra vertem el azt a pár zsebtolvajt csakúgy magam örömére. Egyik nap sétálgattam az utcán hogy új hobbimnak hódoljak a zsebtolvaj vadászatnak mikor sikítást halottam. Gyorsan a sikátorba siettem ahol egy nagydarab fickó pénzt ad egy éjszakai pillangónak majd elküldte. Jól végignéztem katona nadrágban volt bőrkabátot viselt és akkora volt mint egy hegy. Minimum két méter magas lehetett. Azonban hamarosan jobban is szemügyre vehettem ugyanis elhajította a kabátját. Azon nem lepődtem meg hogy rettenetesen izmos de a négy kar kicsit meghökkentett. Majd fegyvert fogott rám és közölte nem személyes és le akarja rendezni férfiak módjára. Majd egy pisztoly szegezett nekem. Valószínűleg arra tartogatta ha netán kereket akarnék oldani. De nem tettem úgy. Ha erősebb úgyis megöl de ha nem az van esélyem.
-Legyen ahogy akarod de figyelmeztetlek nem adom olcsón a bőröm.- Ezért elkezdtem felé rohanni és gondoltam egy kis ízelítőt adok neki miszerint én sem átlagos ember vagyok. A kezembe koncentráltam az erőm egy részét (60 kg) majd az utolsó métereken felgyorsítok úgy 30 Km/h-ra igy viszek be egy ütést az állába. Ha szerencsém van nem ússza meg sérülés nélkül.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 06 Nov. 2011, 14:23

"A fickó elindul felém. Remek nem akartam csak úgy lelőni mi abban az élvezet."
Ahogy Borzalmino gyorsít Adam védekezik. A férfi fejre támad pont úgy ahogyan a másik számít rá. Lazán testből kidőlve kerüli el a támadást és ellenfele lendületét kihasználva továbbhajítja azt. Lehetőleg úgy, hogy minél erősebben a földbe csapódjon. Ha ez megvan megfordul és férfire néz. Nem idézi meg a kígyóit még nem. Ha borzi feláll és megfordul láthatja, hogy Adam hátrál.
- Öcsi véged van. - mosolyodik el gonoszan. Miközben beszél megidézi a két kígyót a felső karjain. Mindkettő három méteres. Kivárja amíg Borzalmino felfogja a helyzetet majd támad. A kígyók két oldalról a sikátor fala felől próbálnak támadni alulról. A fiú lábát támadják főleg, de ha lehetőség van akárhol megmarják.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Vas. 06 Nov. 2011, 15:12

Sajnos a támadásom hatástalannak bizonyult és nagyon csúnyán értem földet. Szerencsére nem lett semmi komolyabb bajom de azért is fájt hogy nem sikerült. Lassan fölkeltem mire a fickó halottnak titulált. Ezt nem értettem meg teljesen de a két felső karján egy-egy hatalmas kígyó jelent meg és csuszott előre. Olyan látvány volt mintha a karjaiból két kígyó állt volna ki. Aszt hittem a karjai után már semmi nem tud meglepni de tévedtem. Kis idő múlva sikerült felfognom az egész helyzetet erre a dögök elindultak. A sikátor falairól akartak rám támadni két oldalról közeledtek hozzám. Bizonyára azért, hogy így megosszák a figyelmemet. A melák meg sem mozdult csak élvezte a műsort. Bizonyára meg volt bizonyosodva arról, hogy a lényei elintéznek. Azonban nem sikerülhet minden amit szeretnénk és ezt akkor meg is tanítottam a meláknak. Az egyik hirtelen támadásba lendült szinte követhetetlen sebességgel de csak szinte. Én pontosan láttam hova fog érkezni és kitértem a csapása elől majd elkaptam a fejét. Próbált szabadulni a szorításomból de nem sikerült neki. Arcjátékom segítségével megpróbáltam elhitetni vele hogy kevés erőmbe kerül kordában tartani ezt a bestiát. A szemem sarkából észrevettem a másik kis drágaságot ezért mikor lecsapott kinyújtottam a kezem majd elkaptam a fejét. Ezután mindkettőt egy erőteljes szóritással végleg elnémítottam.
-Aranyos jószágok kár lenne értetek inkább visszaadlak titeket a gazdinak.-
Majd mindkét kígyó fejet visszahajítottam akiből előjöttek. Reméltem legalább sikerül fejbe találnom.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 06 Nov. 2011, 15:29

Amikor Borzalmino elkapja a kígyókat Adam előre lendül. A férfi kezében a kígyók fekete füstté válnak, ami gyorsan eloszlik. Adam közben már támad is. Jobb egyenessel indít. Egyből kettővel. Az egyik fejre megy ez az első a második testre. Jó erővel és lendülettel. Hiába gyorsa a srác a négy kézhez szoknia kell remélhetőleg. Ha a támadás sikeres nem hagyja, hogy kiheverja azonnal rúg egyet a srác bokája felé, hogy az a földre kerüljön.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Vas. 06 Nov. 2011, 15:46

Mielőtt elhajíthattam volna azokat az izéket fekete füsté változtak és a nagydarab megindult felém mint egy gőzmozdony. Most nyilvánult meg másodszor a méreteihez képest gyors a fickó. Egyik kezével a fejem felé ütött a másikkal a testemre célzott. Mindkettőt képtelen lettem volna kivédeni ezért két kézzel a fejre mért ütést blokkoltam. Sikerült az első csapást kivédenem de a mellkason talált. Egy pillanatra mintha minden levegőtől megfosztottak volna. A gyönyörnek viszont nem volt vége mivel ezek után erősen bokán rúgott amitől újra padlót fogtam. Amilyen gyorsan tudtam fölkeltem és pár lépést elhátráltam ellenfelemtől. Úgy döntöttem taktikát váltok és üvöltve elkezdtem felé rohanni mintha újra a fejére utaznék. Mikor már közel leszek hozzá átcsúszok a lábai közt és hátúról kirúgom azokat. Majd újra fölpattanok és várom a következő lépését maximális koncentrációval.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 06 Nov. 2011, 16:06

Ahogy Borzalmino a földre került. Adam már támadna ám embert megszégyenítő sebességgel áll fel és lép hátra. Adam szinte azonnal követi és próbálja támadni. Így Amikor Borzalmino felé kezd rohanni egyszerűen félreáll és kitartja két kezét. Nem számít rá, hogy férfi csúszni akar. A rúgás betalál Adam a falnak tántorodik. Felmordul. Nyugodtan lép felé. A rúgás nem volt vészes. Borzalmino láthatja, hogy a férfi nem vesz fel küzdőállást csak sétál felé. Látszólag veszélytelenül. Amikor alig két lépésre áll felemeli jobb alsó kezét amiből két kígyó nő ki és indul felé. A kígyók mozognak és tekeregnek. Adam arra játszik hogy a fiú megpróbálja elkapni őket. Ha viszont az egyiket elkapja ő visszarántja a kezét. Miközben a másik kígyó megpróbálja megmarni a fiút. A rántás remélhetőleg kibillenti egyensúlyából és lehetővé teszi, hogy a másik kígyó támadjon. Ha a támadás sikeres felé nyomul és ütni kezdi. A kígyókat eltűnteti. Mind a négy kezével üti néha randomra beszúr egy rúgást a fiú lába felé.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Vas. 06 Nov. 2011, 19:20

Sajnos a támadásom nem volt annyira hatásos mint szerettem volna. A fickó szép lassan elindult felém komótosan mintha csak sétálna. Nem tudtam miben sántikálhat de még mindig az a felsőbbrendűség áradt belőle. Két lépésre tőlem megállt és az alsó karjából két kígyószerű nyúlvány jött elő pont olyanok mint az előbb. Mielőtt támadásba lendülhettek volna megragadtam az egyiket erre a hústorony magához rántott. A rántás miatt kibillentem az egyensúlyomból és rohamosan közeledtem a gyilkos öklök felé. Közben a másik kígyó belemárt a társát fogva tartó kezembe. A fájdalomtól nem is gondolkodva kitéptem magamból a kígyót és a társába szúrtam. Majd miközben a négykarú felé estem sikerült megpördülnöm a levegőben így elkerültem őt. Mikor földet értem a megsebzett karom fogtam amit szinte szétégetett a méreg. Abban a pillanatban jöttem rá, hogy az életem a tét. Ezért a fájdalommal nem törődve hátat fordítottam majd fájdalmas nyögések között fokozott tempóban elmenekültem.Futás közben azért hátra kiáltottam-Keresek tágasabb harcteret, hogy rendes elférjünk izomkolosszus!- Reméltem sikerül eljutnom egy parkolóba mielőtt útól ér. Ha esetleg sikerül egy parkolót találnom akkor kiverem az utca lámpákat és megbújok a kocsik között a sötétben.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 07 Nov. 2011, 21:05

Adam nézi a férfit nevetni kezd.
- Jól van öcsi. Ha kint akarod folytatni csináld. De el ne üssenek nekem. Én akarlak megölni. Mellesleg a helyedben jobbra futnék. - kiabál utánad vidám hangon. Nyugodt kocogással elindul. Nem erőlteti túl magát a futással a férfi sokkal gyorsabb mint ő. Ha Borzalmino elfordul a mondott irányba valóban lát egy sötét helyet egy kivilágítatlan parkot. Adam megáll pár lépésre tőle a kígyókat nem látni.
- Na gyere öcsi. - mondja vigyorogva. Várja a fiú támadását.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Hétf. 07 Nov. 2011, 21:29

A négykarú tanácsára jobbra fordultam ahol egy sötét parkolót találtam magamnak. Elbújtam az egyik autó mögött majd leheveredtem a földre háttal az autónak. Közben a sérült karomat szorítottam és csak reméltem, hogy nem sokáig tart a méreg hatása. Fogalmam sem volt mit tehet egy hatalmas ember ellen egy magamfajta. Igaz nem voltam nyeszlett de ő így is erősebb és tapasztaltabb volt nálam. Ekkor jutott eszembe szinte villámcsapásként egy tökéletes ötletet adó film. A címe nem más mint On Bak. Már csak aszt kellet kitalálnom hogyan tereljem el a figyelmét. Ezen nem kellet sokáig törnöm a fejem hiszen a megoldásnak támaszkodtam neki. Elég rizikós ötlet volt de legalább volt. A semminél többet ért. Mikor meghallottam a hangját ahhoz az autóhoz léptem ami szembe volt a sok karúval majd elkezdtem a műveletet de tudtam pokoli gyorsnak kell lennem. Pár pillanatot vártam, hogy a szeme hozzá szokjon a sötétséghez majd elkezdtem az akciót. A két kezemet az autó lámpájához érintettem majd bekapcsoltam az összes fényszóróját. Abban a pillanatban mikor ez megvolt az autóra vetettem magam majd aszt rámpa ként használva a magasba ugrottam. Azzal a szándékkal, hogy a fényszórók elvakítják én meg a könyökömmel pörölyként csapok le a fejére.
(A csapás 100kg erővel csapok le)
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 09 Nov. 2011, 18:19

Adam hallgat és figyel. Hirtelen éles fény villan előtte. a több éves kiképzés megteszi hatását. Azonnal vakon is azonnal leguggol kezeit arca elé emeli. Így Borzi komoly lendülettel csapódik bele. Adam a földön köt ki. Nem számított ilyen erejű támadásra. Nem tudja Borzalminoval mi történt de a férfi mivel lábaival találta el Adamet ezért minden bizonnyal szintén elesett. Adam előregurul. A két felső keze sajog. A találat igencsak kemény volt az ellenfele rendkívül gyors. Amint feláll elhagyja a fényt. Az ellenfelét keresi minden érzékével figyel. Ha Borzalmino újra hasonló trükkel próbálkozik félreugrik.
"A kölyök egész ügyes, de attól még csak egy sétáló hulla."

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Szer. 09 Nov. 2011, 18:58

Sajnos ez a fickó átkozottul profi. Mikor kigyúltak a fények egyből leguggolt így nem leütöttem csak ráestem a kezeire. Nemsokkal mellé estem le de nem sokall a földet érkezésem után félregurultam. Ahogy gondoltam ő is a sötétséget használja fedezékül. Sajnos semmi jelét nem láttam, hogy komolyabban megsérült volna. Megpróbáltam megtudni merre lehet ezért kérdezgetni kezdtem. De előtte kinyitottam pár autó ajtaját majd halkan letéptem a szemetest. Úgy terveztem ha meghallja a hangom felém közeledik és a nyitott ajtóknak hála hallani fogom őt. A szemetest pedig a lába közé tudom dobni. Természetesen ügyeltem, hogy a fényszórókon kívül ténykedjek. Amint mindent elterveztem nekiálltam szólítgatni négykarut.
-Mond egy ilyen erős jól képzett harcos miért végez ilyen szemét munkát. Ez nem neked való és te tudod jól. Ha az lenne lelőttél volna még az elején de te inkább küzdöttél. Te különb vagy az ilyen férgeknél.-
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 09 Nov. 2011, 19:17

Adam hallja az első ajtónyitást és a férfi mögé lopakodik. A sötétben végig követi Borzalminot, és amikor az kiabálni kezd elkapja hátulról.
- Itt vagyok öcsi. - mondja szépen halkan. - Különb voltam. - feleli majd megpróbálja kisöpörni Borzalmino lábait. Ha ez sikerül a mellkasára térdel és jobb alsó kezével irgalmatlan erejű pofont kever le a földön fekvőnek. Nem akarja megölni egyből csak kiüti.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Szer. 09 Nov. 2011, 19:29

Majd a szívbajt hozta rám ez az állat mikor a hátam mögött hirtelen megszólalt. Idegességemben erősen szóritottam a szemets. Épp megfordultam volna mikor kisöpörte a lábaimat így háttal érkeztem a földnek ami egy parkolóban nem volt valami kellemes. Érkezés közben sikeresen orrba vágtam magam ami eléggé fájt. A következő pillanatban éreztem, hogy az izomagy beleöklözik a másik oldalába amit valamennyire megfogott a szemetes de így is megéreztem. A fejemben mintha megannyi harang kongana. Gondolkodás nélkül felé hajítottam a szemetest remélve, hogy eltalálom és elkezdtem jobb irányba gurulni. Gyorsan felálltam és magam elé tettem a kezeim, hogy legalább míg kijózanodok ne legyek védtelen.
(A szemetest a fenekénél fogva vágtam hozzá ezért van rá halovány esély hogy a fejébe húzzam)
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 09 Nov. 2011, 20:03

Adam a szemetesbe ütött, majd hirtelen a kuka a fején ladnolt. Nem ütötte ki a kölyköt. A fiúnak nagyjából 10 másodperce volt amíg Adam megszabadult a kukától. A két felső karja nagyon sajgott. Valószínűleg nem tört el a csont szinte biztosan megrepedt mert fájt a mozgatása. Ennek ellenére a férfi nem tétovázott villámgyorsan ellenfele felé lépett és megidézte alsó kezein a kígyókat. A kígyók a sötétséget kihasználva a fiú lába felé tartottak. Azt próbálták megmarni. Lehetőleg megpróbálta megbénítani a fiút.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Szer. 09 Nov. 2011, 20:16

Mindig is utáltam ha fejem így zúgott. Egyre rosszabbul éreztem magam. Megpróbáltam arrébb lépegetni hogy ne tudjon rögtön nekem rontani az a polip. Reméltem a sötétben nem tud látni mert akkor nagyon megszívtam. Halottam a fickó halkan felnyögött majd valami csuszatolást is hallani véltem. Kezdtem reménykedni, hogy mégis sikerült maradandó sérülést okoznom a behemótnak. A lábaim között valami furcsa hangra lettem figyelmes ezért oda rántottam aszt. Azonban ez nem volt jó ötlet. Ugyanis ez csak rátett egy lapáttal a rosszullétemre ezért szépen szofisztikával fogalmazva kidobtam a róka bőrt a hang forrása felé. Miután megtörtént sokkal jobban éreztem magam valósággal megkönnyebbültem.


A hozzászólást Borzalmino összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 09 Nov. 2011, 20:23-kor.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Nov. 2011, 20:21

Adam morr! A hosszúságra figyelj!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Adam Taylor Vs Borzalmino Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Szomb. 19 Nov. 2011, 11:35

Adam hallotta a loccsanást. Amivel a rókabőr kidobása járt. Tudta itt a lehetőség. A hang forrása felé indult a kígyókat eltüntette. Közben pedig pár gyors lépéssel zárta a távolságot ellenfeléhez. Nem érdekelte mibe gázol bele csak az, hogy kiüsse ellenfelét. Két alsó kezével kezdte el sorozni a férfi testét. Az első ütésnél kihasználja a lendületet is. Ha a férfi megpróbál kitérni egy jól irányzott rúgással próbálja meg a maga által kívánt irányba téríteni. Lehetőleg próbálja maga előtt tartani a férfit.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Borzalmino Vas. 20 Nov. 2011, 16:37

Lassan hátráltam pár lépést roszulétem szinhejétől mikor furcsa hangott vettem észre. Ösztönösen a a testem elé kaptam a kezem ezzel kivétem egy elég nagy csapást. Utána sorozott de csak az alsó kezeivel. A kezem még mindig nagyon fájt de sikerült eltérítenem a csapásait.
Tudtam, hogy nem sok időm van már erre a civodásra és nagyon idegesített ez a bérpolip. Egy hirtelen ötletől vezérelve hátra szökkentem majd lekenytem egy pofont magammal. Reményeim szerint sikerül kizökentenem. Ha igen akor minden erőmet beleadva elélépek ököllel a halántékának cspok hogy megszédüljön utána pedig egy pörgörugással földre kényszerítem. Ha nem sikerül az elterelés teljes erővel az beleöklözök a támadó ökleibe.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 15 Feb. 2012, 20:18

Amikor Borzalmino elhátrál Adam azonnal utána talpal. Lendületét kihasználva egy nagyobb lépést tesz előre lehetőleg az ellenfél térdére vagy lábára akar érkezni. Ha ez sikerül a másik lábával hasba vagy lágyékon térdeli ellenfelét. Közben a bal kezével a mellkasába öklöz. A puszta súlykülönbségtől is megsérülhet a férfi. Ha a térdére taposott és az eltört akkor a térdeléssel fejre megy. A férfi minden mozdulata tükrözi a több éves a tapasztalatot. Ha Borzalmino kitér valahogy a férfi elhátrál és megvárja a következő a rohamot. Mivel már tudja, hogy mennyire gyors ezért pont ezt használja ki ellene. Egyszerűen felemeli a férfi csípőjének magasságában a lábát. A fizikai erő és gyorsaság a legtöbbször hiába van meg ha az ellenfél nem tanult meg bánni vele. Még a természetfeletti erő is haszontalan ha nem tudják kihasználni.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adam Taylor Vs Borzalmino Empty Re: Adam Taylor Vs Borzalmino

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.