S.T.R.I.K.E. központ, London

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Thorhalla Szer. 15 Feb. 2012, 11:59

A SHIELD Európai alszervezete és egyben a New York-i főhadiszállás után a legnagyobb és legjobban felszerelt központ, innen figyelik a teljes EU történéseit, eseményeit.
S.T.R.I.K.E. központ, London 1823540triskelionultima

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.T.R.I.K.E. központ, London Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Thorhalla Szer. 15 Feb. 2012, 13:02

Nemzetközi Konfliktus
Résztvevők: Cristopher Strong, William David Robertson, Jack Gammer, Makarov Vlagyimir Riez (Bishop), Victoria Lincoln és Daniel Ormond

Az elmúlt 1-2 nap során mindenkit, aki nem éppen Londonban tartózkodott azt a SHIELD a saját repülőikkel hozatta a városba, ami lényegében az EU fővárosának is számított. Az ügyről egyelőre szinte senki sem tudott semmit sem, talán Strong volt az, aki a legtöbbet tudta, őt pedig a kormánya azért küldette el, hogy lehetőség szerint próbálja az EU-t ezen konfliktusból úgy kihozni, hogy gyengék maradjanak, révén Kanada érdekei ezek lettek volna. Természetesen azt is meghagyták, hogy egy háború nem lenne örömteli, ha odáig fajulnának a dolgok, így mindezt tartsa szem előtt. Robertson az indulás előtt egy speciális chipet kapott a bőre alá, a Pegazus egyik találmányát, ami a férfi szívritmusát figyeli és, ha szükséges, akkor beavatkozik és csökkenti a pulzusszámot idegesség és harag esetén, nehogy a férfi véletlenül is Hulkká változzon a bevetés alatt, aminek valószínűleg katasztrofális következményei lennének nem csak a Hulkok, de az EU jogrendszerének ismeretében is.
Helyi idő szerint reggel 9-re hívták össze a találkozót és eligazítást az egyik tetőtéri szinten levő irodába. Ahova mindenki meg is érkezett késés nélkül. A legtöbben már ismerték egymást, nem csak Attilan-ról, hanem onnan is, hogy a SHIELD-nél is együtt dolgoztak New Yorkban. Csupán egy-két percet kellett a nőnek és a négy férfinak várakoznia, amikor is kinyílt az ajtó és egy ügynöknő lépett be rajta.
S.T.R.I.K.E. központ, London 267607-1912-maria-hill
- Uraim, hölgyem! – biccentett. – Annabell York ügynök vagyok. Őrnagyként a helyi létesítmény parancsok helyettese. Az én dolgom, hogy elmondjam önöknek a feladatot. A Főnök mennyit mondott maguknak New Yorkban? – kérdezte. – Illetve önnek a kormánya és az ENSZ Mr. Strong?
Azt az összes ügynök tudta, hogy a Főnök alatt nem mást értenek a SHIELD keretein belül, mint Miller-t, hála Balthazar Morsus-nak a SWORD vezetőjének ez a becenév hamar elterjedt a SHIELD-en belül és mára szinte mindenki csak így hívta az igazgatót.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 24 Ápr. 2014, 09:45-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.T.R.I.K.E. központ, London Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Sarah Szer. 15 Feb. 2012, 17:34

Nemrégiben kivettem egy szabadnapot, úgy gondoltam pihenek majd egy keveset magamban otthon, esetleg elmegyek valamerre asszonynak valót keresni. Reggel a szokásos módon keltem fel, hajnalok hajnalán egymagam a jó meleg lakásban, egy hosszú, több kilómétert magába foglaló kocogás, majd pedig miután megvolt a bemelegítés, egy kiadós edzés, és a harci mozdulatok, illetve a célzás gyakorlása, és természetesen a fegyverek alapos átvizsgálása. Állandóan formában kell lennem, attól függetlenül hogy dolgozom-e éppen vagy sem, hiszen katona vagyok, vagy voltam, most inkább ügynök, de a lényeg hogy kicsit sem tompulhatok, úgymond. Miután megvolt mindez, egy kiadós jéghideg zuhany következik, amit így is képes vagyok szinte egy órán át élvezni. Eztán reggeli, zabpehely képében természetesen, mert vannak dolgok az életben amiket akármennyit is nő az ember, nem tud megunni, mert egyszerűen nem lehet. Leültem a kanapéra, majd bekapcsoltam a televíziót, délelőtti hírműsort keresve, kíváncsi voltam hogy történt-e valami az este, ám mielőtt bármit is találhattam volna kaptam egy telefont.
- Igen tessék?... Igen... Igen.. Nem... Mondom nem... Figyelj szabadnapom van, szóval nem... A haza?... LONDON?! Ajánlom hogy a hazának valóban szüksége legyen rám, különben szétrúgom azt a nagy, irodában punnyadó seggedet!... - S ezzel letettem a telefont, természetes, amikor rendesen dolgozok akkor semmi csak alap ellenőrzés, őrjárat, most pedig amikor kiveszek egy szabadnapot, ami iszonyatosan ritkának számít nálam, akkor persze hogy egyből találnak nekem teendőt.

Pár órán belül át is lettem szállítva, teljes menetfelszerelésben, úgymond, csak amire feltétlen szükségem van, és kaptam szállást is, ami igazából még jobb is volt mint amit vártam, szóval ilyen téren nem panaszkodtam, meg amúgy sem. Másnap reggel elvégeztem a mindennapi "rituálémat", majd az utamat egyenesen a kijelölt iroda felé vettem. Pár percnyi lábbuszos utazás után meg is érkezek, úgy tűnik elsőként, és egészen biztos hogy nem késtem, bár ebben egy pillanatig sem kételkedtem, nem szokásom, és nem is engedhetem meg magamnak, de ha mégis megtehetném, akkor sem élnék a lehetőséggel. A többieknek csak biccentek ha összefutok velük, legtöbbjüket látásból ismerem, de úgy igazándiból még nem beszélgettem velük, nem volt szükségszerű, és ami jobban rátesz hogy kedvem sem igazán volt hozzá. A belépő őrnagyot egy erőteljes tisztelgéssel köszöntöm, majd magam mögé teszem a kezeim, és enyhe terpeszbe állok, s aztán adok valami választ is a kérdésére.
- Jelentem, nekem semennyit asszonyom. - Mondom fegyelmezetten, ahogy belém nevelték a katonaságnál, a többiekkel való ismerkedés ráér későbbre is, amikor kissé lazábbra vehetem a formát, ez végül is mindenhol így van. Igaz azt nem említem hogy azzal rángattak ide hogy Amerikának szüksége van rám, úgy érzem nem lenne jó pont, és ezen kívül végül is tényleg nem mondták hogy miért kell ide jönnöm, csak hogy sürgős, nagyon, és az információkat majd itt megkapom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by William David Robertson Csüt. 16 Feb. 2012, 21:51

William David Robertson igazgató két nappal a Londonba való érkezése előtt értesült az új küldetésről. Parancsba kapta, hogy ültessen magába egy vérnyomás és pulzus szabályzó chipet, amit a Pegazus fejlesztett ki. Miután a szerkezetet beültették a bőre alá, hogy az Európai út alatt ne tudjon Hulká átalakulni, elkezdte a készülődést, és miután mindene megvolt a S.H.I.E.L.D. magángépével indult Londonba. Az érkezés után másnap reggelig kellett várnia. Kilenc órára hívták oda a társaságot. Az A.R.M.O.R. igazgatója mint mindig most is időben érkezett. Másodikként lépett a terembe. Az egyik S.H.I.E.L.D. ügynök már a teremben volt.
- Jó reggel, Ormond ügynök - köszöntötte kollégáját, majd leült az egyik székre, és várt.
Hamarosan mindenki megérkezett köztünk Strong is. Nem sokkal később a bázis helyettes parancsnoknője érkezett a terembe, és érdeklődött, hogy mit tudnak a kialakult helyzetről.
- Üdvözlöm, York őrnagy. Sajnos én se tudok többet. Velem sem közöltek semmi konkrét információt. Csupán annyit, hogy ide kell jöjjek néhány ügynök és a nagykövet társaságában - válaszolta a helyettes parancsnoknak, majd várta a további eseményeket.

_________________
Karakterek:
Reneszánsz: William David Robertson/Hulk.
S.T.R.I.K.E. központ, London 2mywv7r
William David Robertson
William David Robertson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 16 Feb. 2012, 22:07

Cristophernek nem tetszett a helyzet. Kapott egy hívást a külügyminisztériumtól, hogy nemzetközi békéltetőt kell játszania, mert az ENSZ, az USA és Kanada is aggódik az európai események miatt. Egészen pontosan egy kis balkáni országgal volt probléma. ~ Vagy talán közép európai. Ennek majd utána nézek, mert azok ott felettébb érzékenyek a megnevezésre. ~ Futott át agyán a gondolat. Aztán iPadje fölé hajol és átnézi a vonatkozó iratokat, mielőtt megérkezik az őt, a reptérről a bázisra szállító autó. Néha rá-rá pillantott a sofőrjére. Nem tetszett neki, hogy a SHIELD-el kell utaznia és rájuk kell bíznia az életét. Nem a profizmusokban nem bízott. Egyszerűen nem bízott bennük. Inkább bízta volna magát a kanadai hadseregre, vagy ahogy kérte, egy privát biztonsági cég emberei. De kérelmét elutasították, az idő rövidsége miatt.

- Jó napot. - köszönt, amikor belépett az eligazítóba, ha ott volt már valaki. Aztán leült egy szimpatikus székre és a kis táblagépén kezdett aknakeresőzni. Egészen addig játszott, amíg meg nem érkezett York őrnagy. Ekkor abbahagyta a játékot és figyelni kezdett.
- Üdvözlöm őrnagy. Köszönöm a vendéglátást. A küldetés ideje alatt szükségem lenne egy civilnek öltözött testőrre, aki tud majd segédkezni a kávéfőzésben is. - Tart némi hatás szünetet, majd folytatja. - Latveria. Egy kis állam a nagy Unióban. Néhány hónapja ismeretlen erő vette át a hatalmat, az alig félmilliós országban. Hatalmas pénzek kezdtek mozogni, megerősítették a hadsereget. Jelenleg nincs diplomáciai kapcsolat az országgal. Hölgyeim, uraim, meg kell akadályoznunk, hogy az a kis ország háborúba sodorja európát és ezáltal a világot.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 20 Feb. 2012, 19:52

Victoria csendben érkezett meg New Yorkból, s ezután egyből felkereste a SHIELD angliai központját. Nála volt az elmaradhatatlan kistáskája amit a hátán hordott. Öltözéke kényelmes volt, khaki színű nadrág, és hasonló felső, fehér trikóval alatta. Nem elegáns, noha imádta a mindenféle csilivili cuccokat, cipőket, és el is hozott belőlük párat, de mára nem ebben jött. Jobb karjával húzta a bőröndjét, ami igencsak nehéz volt, lévén benne az Angyal páncél volt, úgy ahogy van. Kicsit késve érkezett meg, és minden jelenlévőt ismert már, de aztán rá kellett jöjjön, hogy ők nem ismerik. Az egy másik világ volt, barátságai nem jelentenek itt semmit. Ezen kicsit elszomorodva, jelzés értékűen tisztelgett York ügynöknek, majd a többiek mögé állt, ne zavarja őket meg a beszédben, a késésén kívül.
Ő maga sem tudott többet a küldetésről, így hát figyelmesen hallgatott, és elemezte az információkat. Mivel kérdése nem volt, vagy ha igen megtartotta magának, csöndben figyelte az esetleges fejleményeket. Közben mindössze annyit cselekedett, hogy a bőröndön megnyomott egy figyelmetlen szemlélődőnek láthatatlan gombot, ami megkapcsolta a páncélja mesterséges intelligenciáját, hadd gyűjtse ő is az adatokat, és elemezzen majd ha szükséges lesz.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Thorhalla Kedd 21 Feb. 2012, 12:11

Résztvevők: Cristopher Strong, William David Robertson, Jack Gammer, Makarov Vlagyimir Riez (Bishop), Victoria Lincoln és Daniel Ormond

- Mr. Strong remekül mondta – bólintott a nő. – A feladatuk tényleg az, hogy egy háborús konfliktust megoldjanak.
Elhallgatott, majd bekapcsolta a kivetítőt és arra Európa azon része jött be, ahol Latveria is megtalálható volt.
- Mint önök is tudják az EU a stabilitásra törekszik és arra, hogy a gazdaságukat rendezzék és az elmaradt régiókat felzárkóztassák a nyugati részhez. A Balkán és Közép-kelet Európa az elmaradt régióknak számítottak, a közelmúltig. Latveria kis ország, alig félmillió lakossal, semmilyen jelentős dologban nem voltak benne, egyedül talán a turizmus az, ami miatt kiemelkedtek a mesés táj miatt, de néhány hónapja mindez megváltozott. A hatalmat átvette valaki, a kiléte mind a mai napig ismeretlen, nem sikerült kideríteni, megerősített a hatalmát és készül arra, hogy elszakadjon az EU-tól, mert nem hajlandó fejet hajtani nekik. Gazdasága megerősödött, ami miatt a közeli országok igencsak meggyengültek és sorban jutnak csődbe. Ha mindez nem lenne elég az ország nekiállt fegyverkezni, ami miatt a közeli országok is próbálkoztak, és a politikai helyzet pattanásig feszült. Aggódunk és az EU is, hogy a legkisebb fenyegetés, vagy tettlegesség is egy újabb háborút okozhat. Az önök feladata az lesz, hogy bejussanak az országba, és mérjék fel az ottani helyzetet, és tudják meg, hogy ki is lett az új uralkodó. Az engedélyt megkapták az országba való belépésre, mint Mr. Strong testőrei, neki diplomácia útján kell információkat szerezni és elérni a békét, önöknek pedig blackops módon, és esetlegesen elhárítani azt, ami az önök útjába kerül. Viszonylag szabad kezet kapnak, tegyenek meg mindent, amit tudnak. Remélem érthető volt a feladat mindenki számára.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.T.R.I.K.E. központ, London Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by William David Robertson Kedd 21 Feb. 2012, 18:21

William David Robertson igazgató az asztalon összekulcsolt kézzel hallgatta végig előbb Strong nagykövet, majd York őrnagy szavait. Az elhangzott információk nagyon nem tetszettek neki. Latveria hadászati megmozdulása és a hirtelen jött változások, aggasztóak voltak. Az ismeretlen vezető pedig csak még egy lapáttal rátett a dolgok tetejére. Miután a képernyőn látható térképet is megszemlélte a hadnagy, végül megszólalt.
- Kezdem úgy érezni, hogy ez a világ egyre jobban kezd megőrülni. Nagyon nem tetszik ez a háborús készültség, amit Latveria elkezdett. Itt valami bűzlik. Tuti, hogy külső behatás van, mert egy ilyen kis ország nem kezd egyik napról a másikra háborús politikába. Nem stimmel. Minden esetre mindent el fogunk követni, hogy megoldjuk a helyzetet. Ha szükséges, akkor drasztikus lépésekkel, de megakadályozzuk a háborút. Egy újabb nagy háború mindent tönkretehet, amit felépítettünk. Vannak esetleg bármilyen felderítési adatok, amiket a rendelkezésünkre tudnak bocsájtani. Bármilyeneket. Taktikaitól kezdve a térképészeti adatokig. Minden jól jöhet, hogy biztosan tudjunk mozogni, és minél észrevétlenebbül - mondta az A.R.M.O.R. igazgatója.

_________________
Karakterek:
Reneszánsz: William David Robertson/Hulk.
S.T.R.I.K.E. központ, London 2mywv7r
William David Robertson
William David Robertson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Sarah Csüt. 23 Feb. 2012, 14:03

Nos nem sokan lettünk tájékoztatva a szituációról, legalább is részletesen egészen biztos hogy nem, bár ez nem lep meg, a katonaságnál is csak azt vágják a fejedhez amit aktuálisan meg kell csinálnod, a miért és a hogyant általában nem... Hmm, na jó a hogyant azt meg szokták adni, de mást valóban nem, csak a hozzá kellő felszerelést, hiszen többről nem kell hogy tudj, pusztán csak elvonná a figyelmed a feladatról, legalább is nagy valószínűséggel. Van aki egyet ért ezzel, van aki nem, eddig működött, és ezután is fog, szóval az én szemszögemből nézve ezzel abszolult semmi probléma sincsen. Felvázolják a helyzetet, és hát mit ne mondjak, nem túl rózsás.
~ Ezek szerint az a töketlen valóban igazat mondott a hazafiassággal kapcsolatban... ~ Nem tudom hogy most ezen morgolódjak, vagy örüljek neki, gondolom a jelenleg elérhető legjobb embereket szedték össze, szóval inkább érzem magam megtiszteltetve. A diplomatánknak nem szívesen lennék a személyes csicskása akit meg akar tartani, bár lehet a kávéfőzéssel csak poénkodott, abban az esetben tetszik a stílusa, de ha nem, akkor jobb ha engem elfelejt, valószínűleg nem lenne hozzá türelmem.
- Igen asszonyom! - Jelentem ki "szigorúan", szimplán hangzik és a hallottak alapján hozzám való feladat.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Albert Shear Szomb. 25 Feb. 2012, 13:34

~ Katonákkal megyek egy diplomáciai küldetésre. Még, hogy belső monológban ritkán teszek cinikus megjegyzéseket...különben most igazán válogathatnék közülük, hogy melyikeket mondjam ki hangosan is. ~ Elmélkedik Cristopher, amíg Robertson beszél. Aztán egykedvűen matatni kezd az iPadjén. Keres néhány, a napokban letöltött gúgöl örf térképet. Nézegeti az apró országot és elmélkedik a megoldáson. Esélyeket latolgat, de azt kénytelen maga is belátni, hogy túl kevés információval rendelkeznek. Reményei szerint mindez megváltozik a helyszínen. Mert az őrnagy bő lére eresztett, de információ tartalommal nem bíró, viszont adatokban tobzódó eligazítása nem kecsegtet sokkal többel. Legalábbis most így látja Strong.
- Csak van egy arc, egy hang, egy név akit ismerünk. Kérem szépen a huszonegyedik században, a médiával átszőtt világunkban. Tudnunk kell ki az a nyilvános arc, akivel beszélni lehet. Aki legalább látszólag vezényel.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Lance Harris Szer. 29 Feb. 2012, 21:40

Victoria csendben hallgatja végig az eligazítást. Minden részletre figyel, ahogy a páncél is rögzít minden adatot, hogy a későbbiekben felhasználhatóak legyenek. Mint testőr reméli jó hasznát veszik, igaz az ő szerepe inkább a harci feladatok ellátása lesz, azaz inkább a csapat védelme. Ő egy Védő Angyal, aki acélszárnyain hozza a megmentést, és védi meg a többieket. Mivel diplomáciai képzettsége nagyon nincs, csak annyi amennyit a seregben megtanult (azaz egy túszdráma szintű szituációval meg tud birkózni), itt létének a célja nem kérdéses. Ennek ellenére reméli, hogy nem fog sor kerülni semmiféle fegyveres konfliktusra, de jobb félni mint megijedni.
A feladatokat megértette, majd ezt egy egyszerű biccentéssel közli az ügynöknek. Szíve elkezd zakatolni, ahogy belegondol a rá váró izgalmakra. Ez az amire várt. Örül annak, hogy szabadkezet kaptak, bár fél, hogy ez az ország leamortizálásával fog járni... bár... négyen vannak, csak nem fognak mindent felrobbantani. Mi mehetne annyira rosszul?

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Márc. 2012, 10:38

Résztvevők: Cristopher Strong, William David Robertson, Jack Gammer, Makarov Vlagyimir Riez (Bishop), Victoria Lincoln és Daniel Ormond

A nő bólintott Strong-nak, majd egy aktát adott át.
S.T.R.I.K.E. központ, London Rex%20Royd%20pic1
- Joseph Szabo – mondta. – Ő az, aki a „kormány” nevében szokott hivatalos beszédeket tartani, vagy legalább is, amihez a nevét adja. Ugyanis amióta a hatalomátvétel megtörtént a média embereit nem engedik be az országba és csak írásos nyilatkozatokat küldenek. Latveria diplomáciai küldötteit hazahívták és akik az országban tartózkodtak kiutasították. Ön az első, akit beengednek az országba Mr. Strong, és Mr. Szabo-val fog találkozni ott a korábbi parlamenti épületben, a fővárosban.
Ezek után nézett Robertsonra.
- Nincs uram – mondta. – Csak a műholdfelvételek, amik alátámasztják azt, hogy építkezésekbe fogtak, a városokat építik át, modernizálják, illetve a hadsereget. De ezeket a képeket megkapják, mire megérkeznek Latveria-ba.
Néhány pillanatig még kivárt, majd utána szólalt meg.
- Ha nincs egyéb kérdés, akkor leléphetnek, a repülőjük egy óra múlva indul Latveria-ba, addig szerelkezzenek fel mindennel, amire szükségük lehet.

S.T.R.I.K.E. központ, London 00120

Bocs, nem fogok tovább várni Gami-ra és Bishop-ra, haladunk mostantól rendesen.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.T.R.I.K.E. központ, London Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by William David Robertson Csüt. 01 Márc. 2012, 17:23

William David Robertson igazgató figyelmesen hallgatta az őrnagy szavait Joseph Szaboval kapcsolatos információiról. Mikor a nő elmondta neki, hogy nincs sok információ a helyzetről, kivéve néhány műholdas felvételt a város modernizálásáról, és a hadsereg megerősítéséről a hadnagy elgondolkozott.
- Nem lesz könnyű mozgásunk ilyen kevés információval, de megoldjuk. A műholdas felvételek talán segíteni fognak, hogy hol vannak a legnagyobb központok - válaszolta az A.R.M.O.R. igazgatója.
- Nincs kérdésem. Egy óra múlva készen állunk - mondta, majd az embereihez fordult.
- Ötven perc múlva teljes felszerelésben a gépnél. Nincs utánpótlás úgyhogy mindent hozzanak amit csak fontosnak gondolnak. Taser mindenkinél legyen - mondta az igazgató.
- Strong nagykövet. Kérem, vegyen fel golyóálló mellényt. Tudom, hogy mennyire nem szeretik, de nem szeretném, ha a mellény hiánya miatt kerülne veszélybe az élete - mondta Robertson, majd várta, hogy mindenki végezzen a kérdésekkel.

_________________
Karakterek:
Reneszánsz: William David Robertson/Hulk.
S.T.R.I.K.E. központ, London 2mywv7r
William David Robertson
William David Robertson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Bishop Csüt. 01 Márc. 2012, 20:36

Nem ismeretlen hely nekem ez az EU, sokat hallottam róla, meg már jártam is itt egyszer, igaz akkor nem így nézett ki, hanem romosan, de teljesen mindegy, mentalitás ugyan az. A helyzet nem túl rózsás, egy nagyon kicsi állam, nagyon gyorsan fejlődik, katonaságot és ipart fejleszt... nagyon Hitler taktikának tűnik csak kicsiben.
~ Nem tetszik nekem ez, honnan vannak tartalékaik, meg pénzük? Valamit sejtek én itt a háttérben, de legalább a társaim nagyon tudják a dolgukat.
- Véleményem szerint, ha tényleg háborúzni akarnak, akkor szép szóval maximum időt nyerhetünk. -mondtam végül- Ezután elindulok készülődni, viszek mindent ami szükséges lehet és amim van.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Sarah Csüt. 01 Márc. 2012, 22:18

Csendesen hallgatom a beszélgetést, amibe úgy érzem nincsen beleszólásom, de ha mégis van... Akkor csak nem szólalok meg, csak katonásan ácsorgok. Sok információ hangzott el, de a lényeg hogy kinek mi lesz a feladata, és ez is tiszta, szóval részemről nincsen több kérdés, és megkaptuk a lelépésre is az engedélyt. Ha senkinek sincsen további kérdése, akkor jómagam még egyszer szalutálok, majd lelépek a helységről, és a felszerelésemért indulok, amit feltételezek hogy majd osztanak, ugyanis az nem igazán volt eszemben a nagy rohanásban amit rám erőltettek, hogy elhozzam magammal, ami talán kissé szégyen de úgy vélem megoldható. Elemezgetni próbálom menet közben magamban a dolgokat amiket hallottam, de többet úgysem tudok kicsikarni belőle mint amennyit hallottunk, hiszen hiába ilyen vagy olyan logika, az információ hiányon nem tud segíteni az efféle elme dolgoztatás sem, hiába töri az ember a kobakját, de mivel jobb dolgom nincs, így amíg meg nem találom hogy hol osztanak felszerelést, addig mégiscsak azon járatom a fogaskerekeim, már csak azért is hogy lelkileg is teljesen felkészítsem magamat az akcióra.
- Blackops... Hehehe... - Csúszik ki még véletlenül a számon, az ilyen akciók miatt megéri ügynökösködni én mondom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Thorhalla Vas. 04 Márc. 2012, 12:01

Résztvevők: Cristopher Strong, William David Robertson, Jack Gammer, Makarov Vlagyimir Riez (Bishop), Victoria Lincoln és Daniel Ormond

Mindenki bőven össze tudta szedni a felszerelését, amit vinni akart az útra, az ötven perc több mint elegendő időnek bizonyult főleg úgy, hogy a reptér pontosan ott volt az épület mellett és mindenki a főépületben volt elszállásolva. Mire mindenki megérkezett már csak ez a hatos volt ott, akik mennek, York őrnagy ide már ki sem jött. A repülőgép egy kis gép volt, leginkább hivatalos, olyasmi, amit az ENSZ is használ és nem pedig katonai, így a SHIELD, vagy STRIKE logó sem virított az oldalán. Az utazásra a kapitány mondta, hogy nem lesz hosszú, alig egy óra alatt megérkezik a csapat Latveria-ba. A gépen még volt bőven ideje mindenkinek beszélnie a másikkal és valamilyen tervet egyeztetni, hogy ki mit keressen, mi után kérdezősködjön és miben járatos. Az is eldőlt, hogy Gammer ügynök marad Strong mellett – amíg Gami inaktív – és ő fog vigyázni Kanada küldöttjére amíg erre szükség van. A repülőn internet-hozzáférés volt, akárcsak a SHIELD adatbázisához is, de ott sem talált senki sem több mindent az üggyel kapcsolatban, mint amit már elmondtak nekik. És végül valóban kicsivel több, mint egy óra múlva a repülővel Latveria repterén landoltak. Ahol már várt is rájuk a Latveriai küldöttség az említett Mr. Szabo-val az élen.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.T.R.I.K.E. központ, London Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 27 Márc. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Bill Davidson, Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, David Armiger,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg és Helena Telma Kenward /Lionheart



Következő körváltás: 2017. március 31. (péntek)

”Úgy gondolod, a tudás hatalom, pedig inkább fájdalom.”
- Camelot sorozat

S.T.R.I.K.E. központ, London 00120

Az elég köztudott és nem titkos senki számára, hogy az MI:13 és a WAND/SHIELD összedolgozik egymással és szövetségre léptek, éppen ezért többször elő szokott fordulni, hogy embereket kölcsönöznek ki, akiknek van misztikus tudásuk, vagy úgy ítélik meg, hogy a Brit mágiaügyi részleg segítségére lehetnek. Éppen ezért küldte el Steph Miller Darren-t, hogy segítsen, a SHIELD pedig David-et. Mind a ketten nagyobb erőknek parancsoltak, így ha minden igaz, akkor még egymást is sikeresen megtudják majd fékezni, ha szükséges. George-t Lionheart kereste meg Lady Roma megbízásából és vitte el a STRIKE központba. A három férfi egy eligazítóban várakozott, amikor az egyenruhás/jelmezes nő belépett a helységbe.
Lionheart:
Őt Darren és George ismerheti személyesen, bár a maszkját soha sem vette le előttük, David pedig onnan ismerhette, hogy a nő is a nagy számú Bosszú Angyalok egyik tagja és a Britannia Hadtesté is.
- Uraim! – üdvözölte a társaságot. – Köszönöm, hogy mindannyian eljöttek ma. Nem is nagyon húznám az időt, máris mondom a részleteket. Az utóbbi hetekben Avalon egyik részén különös jelenségeket érzékeltek a helyiek. Furcsa fényeket, hangokat, amik nem megszokottak arra. Az MI:13-nak sajnos nincs annyi embere a jelenlegi feladatok mellett, hogy ezt is kivizsgálja, ezért lettek önök megkérve. Amennyiben igényt tartanak rá, önökkel tartok, de biztosra veszem, hogy önök is megoldják egyedül mindezt. A Cambridge-hegységnek megfelelő helyen van Avalonban a kisváros, falú, egy fjord végén. Teleportással fognak odamenni, javaslom felszereléshez vegyenek téli ruházatot, még tél van Avalonban.

Bill utolsó emléke, hogy a vadnyugaton van és felrobban mögötte valami, a következő pillanatban a korábbi meleg után azt érezhette, hogy valami fehérben és hidegben fekszik. Talán még soha sem látott havat életében. Mellette nem messze egy fehérköpenyes alak feküdte, aki szintén most ébredezett.
Niteris és a doktor maradtak a Hydra-nak, a doktornak szóltak, hogy a következő napokban valamikor küldetésre megy és az egyik ebben a realitásban maradt fejnek kell majd valamit megcsinálnia, többet nem mondtak neki. Éppen a laborjában volt és dolgozott, amikor a vegyszerei a semmiből felrobbantak. A következő pillanatban Billhez hasonlóan azt érezhette, hogy valami fehérben és hidegben fekszik, hóban. Mellette egy furcsa régies ruhájú alak ébredezett.
Mind a ketten amit elsőként megláttak az a másik fél volt, utána, hogy valamilyen völgyben voltak, mindenhol hó, havas fenyő- és lombhullató mérsékelt égövi fák, három oldalról havas hegyek vették őket közre, több helyen a felhők is takarták a csúcsokat. A negyedik oldalon a távolban tengerpart látszott és egy kisebb falu. A falu előtt még további sziklák is, ezt onnan tudták kivenni, hogy magasabban voltak fent a völgyben, mint lenti tengerpart.
a falu:

//Mivel van két újoncunk is, nincs sorrend az írásnál, a cselekvéseket feltételesen írjátok, még akkor is, ha a másik játékosra reagáltok, mert nem biztos, hogy annak sikerül, amit akar. Volt már rá példa, hogy valaki írt valamit, a második mondat már nem sikerült, mindenki rá reagált, így az egész kör semmit sem ért. Ha valakit zavar a template, mert rossz felületről nézi, szóljatok és beteszem spoilerbe is, hogy könnyedén olvasható legyen. És írjatok felszereléslistát az első reag végébe.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
S.T.R.I.K.E. központ, London AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 28 Márc. 2017, 16:45

George-nak nem hétköznapi látogatója volt, de legalább most kivételesen nem próbáltak az életére törni. Mivel azt már eldöntötte, hogy amíg nincs ismét teljes biztonságban addig formában tartja magát és hősként viselkedik ezért ebbe is belement. Felkészült a feladatra. Magára öltötte nem túl sokat védő, de legalább a képességeihez hű felszerelését és a magához vette a kardját is. Így került Londonba ahol tabardban, zöld övvel, lovagi sisakkal és karddal az oldalán várt egy teremben a pajzstartó kezén egy vékony lánccal. A többi jelenlévőnek Sir Gawain-ként mutatkozott be. Lionheart megérkezésére odafordult és figyelmesen hallgatott. Annyi tapasztalata már éppen volt az Avalon-i dolgokkal kapcsolatban, hogy tudja ez nem egy hétköznapi probléma lesz. A téli ruházat ötlete nem tetszik neki. Minden bizonnyal beszerez egyet, de nem fog illeni a jelenlegi szereléséhez. Bár London-ban van. Ha valahol akkor itt biztos tud szerezni egyet.

felszerelés:


A hozzászólást Adrian Sommerfield összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 30 Márc. 2017, 08:24-kor.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Niteris Szer. 29 Márc. 2017, 17:48

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

~He, küldetések!~bosszankodott Dr Malburg, miközben megpróbálta a legújabb masináját Niterisre hangolni~Mégis minek képzelnek ezek minket? Felfedezik, hogy hasznosak vagyunk, és ahelyett, hogy rendelnek egy csomó hozzánk hasonlót, mindenhová minket küldenek~
Niteris ezalatt nagyon igyekezett, hogy ő is felvegye a kapcsolatot a géppel, de hát... a doktor sohasem értett a az ilyenekhez. Talán ha eltölthetne egy hetet egy rádiótechnikuson, vagy egy mérnökön, minden egyszerűbben menne. Ezzel Dr Malburg is egyet értett, de a technikusok sajnos nem...
A doktor visszalépett az asztalához, újra átnézte a jegyzeteit, amikor hirtelen a közelében levő vegyszerek felrobbantak.
Niteris először megijedt, és be akarta vonni a hordozóját, hiszen tudta, hogy az ő sava is az asztalon volt. Erre nem volt szükség... hamarosan már egy havas tájon feküdtek, egy meglehetősen furcsa öltözetű ember társaságában.
Én jövök!- mondta Niteris, és átvette az irányítást. Volt idő, amikor ki nem állhatta a hideget, de amióta rájött, hogy az őt felépítő biomassza tréfásan törékennyé válik, ha csak egy vékony csápot lógat ki, egészen megszerette. Kihúzta magát, és egy télikabát formáját öltötte. Ettől nem termelt több hőt, de olykor a felkészültség illúziója is kellemes lehet. Csak ekkor vette jobban szemügyre a társát.
- Hé! Te ottan! Te nekünk jöttél segíteni, igaz-e? Ha nem tévedünk, a főnök abban a faluban lesz.
Ha erre nem kap semmilyen ellenkező választ elindul a házak irányába, és beszélgetést kezdeményez.
- Nagyon boldog vagyok, hogy nem egyedül küldtek ide minket. Egyébként mi Dr Marwyn Meinhard Malburg vagyunk, és Niteris, szolgálatára. És tégedet miért választottak ki?



Ha ellenkező választ kap, egy ideig csak bámul, aztán megszólal:
-Ebben az esetben volnál olyan kedves, és lekísérnél minket a faluba? Tudod találkoznunk kéne valakivel...


Felszerelés: egy telefon és fülhallgató (Niteris kedvenc számaival), két darab altató (az utóbbi időben ezek nélkül nehezen ment az alvás), egy a klyntarok kommunikációjáról szóló jegyzet, egy toll, pár üres papírfecni, egy öngyújtó
A faj nevét sem tudod továbbra sem, révén Niteris sem tudja ezt, ahogyan a kommunikációról sem lehetnek infók, maximum annyi, hogy szóban beszélnek egymással, mert a Földön nem képessek kaptártudatot alkotni és így telepatikus úton sem társalogni egymással - Nef
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Bill Davidson Csüt. 30 Márc. 2017, 00:38

Először a hideget éreztem az arcomon, majd ahogy felültem és kinyitottam a szemem, megláttam a fehérséget, amiben feküdtem. Rájöttem, hogy ez valószínűleg hó lehet, amit eddig csak távoli hegyek tetején láttam, vagyis nagyon messzire kerülhettem a pókerasztaltól, ahol percekkel ezelőtt ültem. Vagy talán tovább voltam eszméletlen? Az megmagyarázná, hogy mikor kerültem ide. Gyorsan átkutattam magamat. Először a .45-ösöket kerestem. Az egyik az övembe volt tűzve, vagyis ha valaki idehozott, akkor csak az egyik fegyveremet vette el, ami elég furcsa lenne. Más használhatót nem találtam magamnál, csak egy-két apróságot. Körbenéztem és észrevettem, hogy néhány méterre valamilyen fehér ruhás alak felkelt és amint észrevett idekiáltott nekem valamit segítségről, meg a főnökéről. Az utolsó szavaknál már fel is pattanok, előhúzom a Peacemakert és célra tartom.
– Te ki a fene vagy és mi ez a hely? – kiáltom neki, miközben a fejére célzok a Colttal, hüvelykujjamat a kakason tartva – És ne merj hazudni!

Feszerelés:
Bill Davidson
Bill Davidson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 6
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Bill Davidson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 30 Márc. 2017, 22:51

Régen voltam már Európában, azt meg kell hagyni. Nem mintha hiányozna. Teljesen jól megvagyok az Új Világban, nem kellenek nekem Európa problémái. A bolt jól megy, egyre több megrendelést kapunk, egyre több a vásárlónk és lassan tovább tudunk terjeszkedni egy nagyobb boltba és többféle régiségbe. Talán nyitunk egy galériát vagy valamit. Ki tudja ebben az őrült világban. Ha már szóba került. Azért vagy Londonban mert Mrs. Miller maga kért meg, hogy segítsek az MI:13-nek. Nem először siettünk a britek segítségére, de nem is utoljára. Bár inkább kérjenek segítséget, minthogy hirtelen Mordred megjelenjen New Yorkban egy seregnyi démonnal. A szobában rajtam kívül két férfi van.
- Üdv mindenkinek. Darren Cain vagyok és gondolom, hogy önök lesznek az útitársaim.- Az egyik férfi Sir gawainként mutatkozik be, ami a legtöbb embernek fura lenne. Igazából nem tudom, hogy az igazi, eredeti Gawain, egy újra alkotott klón, reinkarnálódott lélek új testben vagy csak egy random csávó, aki egy lovagról nevezte el magát. Nem mintha számítana. Ha a SHIELD megbízik benne, az nekem elég.  Az eligazítónk Lionheart volt, jó tudni, hogy még mindig aktív ügynök. Elég veszélyes hivatásban dolgozik, ki tudja mi történhet vele. Úgy tűnik valami furcsa dolog történik Avalon egyik kis falujában. Nincs jó érzésem ezzel kapcsolatban, tuti megint Artúr valamelyik ellensége rakoncátlankodik.
- Hát igazából hacsak Gawain nem ismeri Avalont, lehet, hogy sokat tudnál segíteni. De megoldjuk nélküled is, csak lehet kicsit lassabban.- válaszolom Lionhart kérdésére. Ezután a csapat társaimhoz fordulok- Én meg vagyok így is, felőlem mehetünk.

Felszerelések:

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 31 Márc. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A rejtélyes látogató


Résztvevők: Bill Davidson, Darren Cain, George Turner / Sir Gawain, David, Armiger,


Niteris / Dr. Marwyn Meinhard Malburg, Helena Telma Kenward /Lionheart


és Christopher Morgenstern



Következő körváltás: 2017. április 4. (kedd)

” - A nyúlon túl?
- Nem! A nyúl az!”

- Gyaloggalopp

S.T.R.I.K.E. központ, London 00120

~ Ismeretlen helyen ~
Christopher éppen csak a kora reggeli szokásos dolgain volt túl, éppen indult volna munkába, amikor a lakásajtót kinyitva mintha valami szemből arcon és mellkason vágta volna, a világ pedig elsötétült…
Niteris feltudott venni egy egyszerű télikabát kinézetet, majd azon nyomban meg is szólította az igencsak furcsa és régies ruhájú Bill-t, aki azonnal fegyvert is rántott rá. Ebből eléggé nyilvánvaló lett, hogy nem, a másik nem a segítségére érkezett és fogalma sincs, hogy mi zajlik itt. Választ várt Niteristől és a doktortól, ám mielőtt ezt megtehette volna a doktor, vagy a szimbionta mindkét felet néhány pillanatra egy lilás villanás vakította el. A fényben látták, hogy valami megjelent, majd egy puffanás hallatszott és egy fiatal férfi feküdt a hóban.
Chris erre kezdett felébredni, hogy hidegben fekszik, hóban, pedig az északi féltekén már tavasz volt, a délin ősz, így nem stimmelt. Ha felnézett, akkor a két oldalán két férfit láthatott, az egyik fegyvert fogott a láthatóan tudósnak kinéző gagyi télikabátos alakra, a távolban a fjord alján pedig vizet és egy falut láthatott.

~ STRIKE központ, London ~
George egyelőre nem szólt semmit sem, a télikabát és téli ruházat miatt tudhatta, hogy nem kell aggódnia, hiszen egy katonai támaszponton volt a társaság. Így csak kérnie kellett, és kapott is.
- Nos, úgy látom, hogy nincs nagyon kérdésük – mondta a nő. – Ha valakinek kell valamilyen felszerelés még, akkor az most szóljon és kap. Ezenfelül, ha nincs más, akkor kövessenek, elkísérem önöket a térkapu szobába. Sir Gawain nem járt errefelé előző életében, így számára is ismeretlen a környék, ha minden igaz alig kétszáz éve alapult a falu, nem ezer éve, amikor ő is élt eredetileg.
Ha George most kérte a kabátot, akkor mire odaértek a helységhez, akkor meg is kapta a meleg termokabátot. A helységbe belépve pedig egy csillagkapuhoz hasonlatos portál fogadta a társaságot.
a kapu:
- Ha készen vannak, akkor indulhatunk, magukkal tartok a biztonság kedvéért, én jártas vagyok Avalonban – mondta. – Ahogyan Cain ügynök ráérzett nem sokkal korábban. Önök után, aki akar még most visszakozhat!
Mutatott a kapu irányába.

//Felszereléslistát Te is írj Raven, meg Adrian is kérlek Smile //


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
S.T.R.I.K.E. központ, London AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 31 Márc. 2017, 17:27

George nem idegeskedett mivel inkább az foglalta el a gondolatait, hogy mennyire zavaró, hogy a viseletét egy hozzá nem illő kabáttal el kell rontania. A Cain ügynök megjegyzésére, hogy "ha ő ismeri a helyet" Lionheart-re néz aki válaszol is. Ezzel felfedve a titkot, hogy ő tényleg az igazi Sir Gawain. Bár azt figyelembe véve, hogy épp Avalon-ba mennek ez nem olyan különleges dolog. Egy bizonyos szinten igen hisz egy ezer éve élt személy reinkarnációjával még ebben a furcsa világban sem találkozik az ember, de nem is elképzelhetetlen.
-Én akkor igényelnék egy kabátot önöktől.
Ha megkapta fel is veszi és követi Lionheart-et egy kapuhoz. Talán már látott hasonlót. Remélhetőleg ebből nem ugrálnak ki démonok. Azért annak örül, hogy a nő is velük tart. Egyszer már megmentette az életét. El is indul át a kapun közben pedig megüti a fülét egy szó. Mégpedig az amiképp Lionheart a Cain-ként bemutatkozó urat hívta.
-Ügynök? Jó tudni ha hozzáértők társaságában vagyok.

//Az első reagomban is ott volt a felszereléslista, de akkor ide is beszúrom.//
felszerelés:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Ashley Godwin Szomb. 01 Ápr. 2017, 16:30

Megszólalt az ébresztőóra. A fiú rutinszerűen nyúl az óra felé, és tapogatja ki a kikapcsoló gombot. Nem nyitja ki a szemét, még nem áll készen rá. Először megpróbálja felfogni, hogy hol van.. mikor van.. hogyan van.. végül felül az ágy szélére. Megdörzsöli a szemét, és végül ki is nyitja. Rápillant az órára, és elégedettséggel tölti el, hogy belefér még a reggeli zuhany. El is intézi a szokásos dolgait, mint a fogmosás, hajmosás, zuhanyzás, borotválkozás, felöltözés. Mivel tavasz van, így nem öltözik vastagon, csak éppen amennyire szükséges. Felvesz egy hosszú fekete zoknit, egy fekete farmert, egy törtfehér pólót, és egy fekete pulcsit. A zsebeibe belecsúsztatja az iratait, a pénztárcáját, egy csomag papír zsebkendőt, és a mobiltelefonját. Felkap egy fekete oldaltáskát is, melyben már benne fekszik az önvédelem céljából nála lévő félautomata pisztoly. Miután mindent ellenőrzött magán, elindult a kijárat felé, és kinyitotta az ajtót. A következő pillanatban egy nagy ütést érzett a mellkasán és az arcán, majd elájult. Egy hideg helyen tért magához, legelőször valami hűtőházra asszociált. Megpróbálta magát felébreszteni a szokott módon, de amikor kinyitotta a szemét, arra gondolt, hogy nem sikerült neki. Egy ismeretlen hely tárult elé, szinte biztos volt abban, hogy álmodik. Két idegen férfi állt előtte, az egyik pedig pisztolyt szegezett a másikra. Nem értette a szituációt, ijedten nézett körbe. Nem a városban volt, sőt.. talán még csak nem is Amerikában. A távolban egy falu tűnt fel neki, mely egyáltalán nem a modern kor jellegzetességeit hordozta magán. Talán visszarepült az időben? A másik két férfi biztosan tudja, hogy mi lehet ez.
- Hé, állj! Ne lőjjön.. előtte még.. lenne egy kérdésem. - hezitál egy kicsit lányos zavarában, nem igazán tudja, hogy mit is szakított meg pontosan. - Megtudná valamelyikük mondani, hogy hol vagyunk?


Felszerelés:
Kinézet:

_________________
Ashley Godwin - énekes, boszorkány; Raven Brightmore - ex-wand-ügynök; Gwendolyn Brightmore - x-diák
Ashley Godwin
Ashley Godwin
2. szint - 6 kredit

Singer
Witch
Hozzászólások száma : 105
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Sep. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Niteris Vas. 02 Ápr. 2017, 20:48

A REJTÉLYES LÁTOGATÓ

Niteris szóra nyitotta a száját, de hirtelen a semmiből egy random kölök tűnt elő. Furcsa kinézete ellenére a szimbionta hálás volt a jelenlétéért, hiszen épp jó időben érkezett, hogy megzavarja a kivégzését.
~Na, biztosan ő lesz a munkatársunk~ gondolta, de ez a reménye hamar szertefoszlott.
- Előbb lenne egy kérdésed?- csattant fel- És utána mi lesz? Hagyod, hogy lelőjön minket?
~Talán nem ártana, ha betoboroznánk őket is. De a nevünket ne mondjuk meg nekik~mondta a doktor, majd aggodalmasan hozzátette~Lehet, hogy most a beszédet rám hagyhatnád.~
Niteris figyelmen kívül hagyta a doktor utóbbi hozzászólását, és megpróbálta összeszedni magát.
- A nevünk... a nevem Bill Carson - szólalt meg végül - Egy párhuzamos dimenziófélében vagyunk, és el kell jutnunk abba a faluba, hogy találkozzunk valakivel... valószínűleg. És ha kérhetjem, ne hadonássz többet azzal az ócskavassal, mert... mert... ~leharapjuk a kezed~ nem illendő? Igen... Na, akkor nyomás! Egy-kettő! Indulunk a faluba.
Ha ezzel mindenkit meggyőzött, el is indul lefelé, miközben az öngyújtójával játszik.

//
Felszerelés/magyarázkodás: + egy jegyzet a szimbionták által leadott különös és érthetetlen jelektől (ami semmi adatot nem tartalmaz a kaptárelméről, elsősorban a szimbionták közötti hierarchiát boncolgatja, de ezt is főleg csak a küldő feléről, mivel labori körülmények között Niteris még soha nem fogadott ilyen jeleket)
Így jó lesz?  Very Happy
//
Niteris
Niteris
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 447
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 118
Join date : 2015. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3115-niteris

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.