S.T.R.I.K.E. központ, London

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London - Page 2 Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Bill Davidson Hétf. 03 Ápr. 2017, 20:38

Az idegen látszólag válaszolni készült, amikor hirtelen valamilyen fény vakított el néhány másodpercre és mire újra normálisan láttam, már egy másik, fiatalabb idegen is ott feküdt a hóban.
– Mi a...? – morogtam egyszerre elképedve és bosszúsan.
Mindkettőjüket sakkban tartottam a revolveremmel, miközben váltottak néhány szót, de nem úgy tűnt, mintha ismernék egymást, majd a fehér ruhás bemutatkozott Bill Carsonként.
– Bill Davidson – válaszolom, miközben leeresztem derékig a pisztolyt, továbbra is rá célozva – És tartsd észben, hogy ezzel az ócskavassal bármikor kiloccsanthatom az agyadat, ha nem tetszik a látványa. Na, indulás. Te is, kölyök – intek a Colttal a falu irányába – és menet közben elmagyarázhatnád, hogy mi ez a párhuzamos dolog, amiről beszéltél, Carson, és hogy pontosan melyik államban vagyunk.
Beszéd közben elhelyezkedek kettejük mögött, a revolverrel a hátukra célozva.
Bill Davidson
Bill Davidson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 6
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Bill Davidson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London - Page 2 Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 03 Ápr. 2017, 23:35

Lionhart válaszaiból ítélve ez a csávó tényleg Sir Gawain volt. Jó látni, hogy Britanniának végre van saját védője. Mármint az MI:13 kívül is. Meg gondolom az egyéb sokfajta szuperhős és SHIELD-szerű szervezet. De jó látni, hogy lassan visszatérnek a régi lovagok. Ideje volt. Nem tudom, hogy hányszor kellett már visszazárni vagy megállítani a rengeteg gonosz Artúr szörnyet és varázslót az utóbbi pár évben. Valószínűleg többször, mint egészséges lenne. Ahogy ezen gondolkodok elsétálunk a térkapu szobába. - Hm, nem hiszem, hogy valaha használtam kaput Avalonba. Szinte mindig elraboltak vagy Mrs. Moore teleportált be minket, vagy elraboltak és aztán teleportáltak be minket.- gondolkodok hangosan. Kíváncsi vagyok milyen érzés lesz. Elég modernek nézz ki, szóval remélem gondoskodtak a hányingerről. Láttam a Csillagkaput. Tudom, hogy miket tud csinálni. Kicsit megkönnyebbülök, hogy Lionhart is jön. Mégiscsak jobb egy szakértővel belevágni a dolgokba.
- Inkább gondolj Austin Powersre vagy Johnny Englishre, sem mint James Bondra.- felelem egy felemás mosollyal Sir Gawainnek- De ha   majd valamikor kell egy új, történelemhű lovagi jelmez, nyugodtan hívj fel.  

Felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London - Page 2 Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 04 Ápr. 2017, 00:00

Folytatás itt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
S.T.R.I.K.E. központ, London - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.T.R.I.K.E. központ, London - Page 2 Empty Re: S.T.R.I.K.E. központ, London

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.