www.fegyvermaniasok.com

Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Terry Kedd 13 Márc. 2012, 01:16

www.fegyvermaniasok.com Fegyvermaniasok
A fegyvermániások weboldal egy olyan nyílt csevegő oldal ahol bárki nyíltan beszélgethet a fegyverekről, kérdezhet vagy válaszolhat. Akiknek mániája a fegyver vagy csupán információk után kutat az megtalálja itt a helyét.
Az oldalon az érdeklődők alias-t adhatnak meg maguknak ami üzeneteikkor megfog jelenni így akár teljesen névtelenül is érdeklődhetnek vagy adhatják tanácsaikat.
Az oldal nagyon egyszerű felépítésű. Az egész oldal zöld, barna vagy fehér színű terepmintás amit az évszaknak megfelelően szoktak változtatni. Az oldal tetején, középre igazítva egy zöldes banner áll amint a Fegyvermániások felirat díszeleg. Alatta egy chathez hasonló ablak van ahol üzeneted írhatod meg egy gyors regisztrációt követően ahol megadod aliasod és jelszavad, hogy mindig ugyan azon a neven szerepeljél üzeneteidnél.

//technikai szempontból egy post számít egy üzenetnek és mikor írod elé és utána is írhatsz másodlagos információkat amit a karaktered csinál miközben az üzenetét írja, ez inkább azért tartom fontosnak, hogy ne egy vagy fél sorokból álljanak a postok. Mikor az um. üzeneted írod akkor a kitalált alias-od után - kettősponttal elválasztva - írod meg üzenetedet.( Pl: Galil: Szóval ha komolyan érdeklődsz akkor ezt a helyet ajánlom neked mert nagyon rendesek és segítőkészek az eladók. ) //


A hozzászólást Termina összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 13 Ápr. 2012, 20:08-kor. (Reason for editing : Termina)
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Terry Kedd 13 Márc. 2012, 01:37

Pár kuncsaft mondta, hogy van egy új oldal ami direktbe foglalkozik fegyverekkel. Mikor hazaértem gondoltam ránézek, hogy mégis mi lehet ez amit annyira emlegettek. És kíváncsi is voltam, hogy vajon az én kis munkámat is emlegetik-e. Meg nem lenne rossz reklám ha mondogatnám. Rosszat nem tehet az üzletnek az már biztos. Mikor hazaértem most ez volt az első dolgom, a tatyóval együtt a lecke is ment a sarokba, majd később foglalkozom vele.
Felléptem az oldalra, nem volt nagy kunszt megtalálni. Az első volt amit kidobott a kereső. Pillanatok alatt meglett volna a regisztrációm is az oldalra ha eszembe jutott volna bármi alias... De nem. Töprengtem egy ideig, hülyeségeket beírogatva míg végül sikerült véletlen elfogadtatnom egyet ami talán a legsötétebb nicknév lett a világon...

Kérjük jelentkezzen be:
Felhasználó név: Grrr
Jelszó: *******

Üdvözöljük az oldalon Grrr.

Remek. Ez a leggyászabb név a világon. Na mindegy már tudok írni inkább ezzel foglalkozom. Csak nem szól be senki.

Grrr: Üdv! Van valaki online?
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Warmaster Kedd 13 Márc. 2012, 01:58

Mióta az ember fia öt év halál után újra öntudatra ébred, mindig vannak olyan újdonságok amelyekkel nehezen bír megbarátkozni. Engem, soha se vonzott túlzottan a virtuális világ, azonban az elmúlt öt évben a technikai civilizáció olyan mértékben fejlődött, hogy már én sem bújhatok ki az internet használat alól. Kezdetben, nagyon ellenségesen viszonyultam, a modern technika állítólagos csodáihoz, és szívesebben takarítottam volna vagy a növényekkel foglalkoztam volna, de hamarosan rátaláltam néhány egészen érdekes oldalra. Ezek között volt, a www.fegyvermaniasok.com is, ahol számtalan hozzám hasonló fegyver szerető emberrel találkoztam. A többség azonban csak lelkes amatőr, vagy éppen felőrült, kisebbségi komplexusos személy volt, akinek fogalma sincsen milyen is reálisan használni egy fegyvert. Ezért kezdtem el értékes, és igényes cikkeket írni, amelyekre adott kommentek sokat segítettek a munkám során. Jelenleg, pedig az egyik legnépszerűbb felhasználó vagyok.

Kérjük jelentkezzen be:
Felhasználó név: Arthur_Király
Jelszó: *******

Üdvözöljük az oldalon Arthur_Király

- Ha jól látom, senki más csak én!

Válaszolok a belépés után, az egyik legígéretesebb embernek, aki egészen biztosan hozzám hasonlóan nagyon tapasztalt harcos lehet.
Warmaster
Warmaster
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 234
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : New York, Brooklyn

Karakteradatok
Főkarakter: Taikuri
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Terry Kedd 13 Márc. 2012, 02:05

Egy pillanatra elléptem a géptől míg vártam, hogy válasz érkezzen és lefőztem egy kávét. Már azzal ültem le vissza a gép elé mikor láttam, hogy válasz is érkezett. Arthur_Király. Nem panaszkodhatok, ő legalább nevet talált ki és nem befejelte a nevét. Leteszem a bögrém a gép mellé aztán visszafordulok gépeléshez.

Grrr: Hali Arthur_Király! Mond csak, hallottál valami jó híreket esetleges új fegyverekről? Sajnos mostanság nem volt sok időm. Awww~ kiesek ebből az egészből ha így fojtatódik...

Ütöttem az entert le és el is nyúltam a kávémért. Lassan kortyoltam bele párat a fekete kávéba mert még foró volt de jól esett. Ma ez azt hiszem a második, bár az elsőnek csak a felét sikerült meginni az idiótáktól a városban. El se hiszem, hogy szó nélkül hagytam hogy kiütötték a kezemből a bögrét. Pedig azt hittem agyvérzést kapok ott helyben. Áh de ez van, inkább egy lőtéri sorozat a céltáblába mint az ilyen idióta gyalog galoppokba. Sajnos csak az egyik legális a kettő közül...
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Warmaster Kedd 22 Május 2012, 18:12

Úgy látszik, hogy ma este se kell egyedül ülnöm a gépelőt alig megyek fel az oldalra már is rám ír valaki. Különösebben, soha se ismertem ezt a felhasználót, amiért máskor egészen biztosan feltörettem volna a szervert, de ezt most hanyagolom. A technikusok is emberek, és nekik is hagyni kell egy kis pihenést.

Arthur_ Király: Szia! Nem, sokat. Én is le vagyok maradva kicsit. Hallottad hogy Jögermund Iparvállalat még se hagyta abba a fegyvergyártást? Valami, mozgolódás van New Jersey 2 -s kutatóbázis körül. Kíváncsi, vagyok hogy mivel kísérletezhetnek ott.

Kérdezem, tőle nagyjából felvéve azt stílust amelyet a neten szoktak használni a fiatalok. Igaz, én pontosan tudom hogy mi folyik az említett helyen. Személyesen adtam ki ugyan is parancsot, a védelmi célű fejlesztések folytatására. Nem, rég ott teszteltük el a páncélomat is, erről ki is szivárgott néhány fotó és információ, de nem tudhatom mi tudatosult az átlagos fegyverrajongóban.
Warmaster
Warmaster
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 234
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : New York, Brooklyn

Karakteradatok
Főkarakter: Taikuri
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Terry Csüt. 24 Május 2012, 00:29

Gőzölög a kávé a bögrében még, nem igazán akar hűlni. De nem zavar és még egy kortyra emelem fel de a szám előtt tartom egy kicsit. Nem gondoltam volna, hogy pont sikerül beszélnem valakivel majd itt aki pont a Jöger-t fogja feldobni. Leteszem a bögrét és gépelni kezdek.

Grrr: Nem igazán tudok sokat. Valami páncélról beszéltek. Nem lennék meglepve ha előrukkolnának valami jó kis játékkal. Kár, hogy ezek nem kerülhetnek ki. Jó lenne bele látni ezekbe a kis kütyükbe is. Néha már frusztrál, hogy ugyan azokkal a vadász fegyverekkel meg kis önvédelmi csúzlikkal jönnek hozzám.

Miután elküldtem megint felemelem a bögrét viszont most iszom is a kávéból. Kinyúlok közben balra a füzetemért és kinyitom. Van egy kis tanulni valóm is szóval belefűzöm a csevegés mellé. Mondjuk az igazat megvallva hallottam arról amit említett. Emlegették, hogy képet is sikerült lőniük a robotról vagy páncélról de nem sok hitelt adtam a híreknek. Meglehet, hogy ez a fazon is csak a hírek után hallott róla.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Warmaster Szomb. 02 Jún. 2012, 16:42

Úgy látszik az információk még nem jutottak el, a nagy közönséghez és még legtájékozottabbak is csak tapogatóznak azzal kapcsolatban, hogy mit is művelünk azon az eldugott bázison. Miközben, válaszol én se tétlenkedem. Gyorsan, beütöm a keresőbe, a megfelelő szavakat és alaposan szemügyre veszem a kidobott cikkeket, valamint a fotókat. Ezek, közül néhány egészen élethűre sikerült, és közelinek tűnik ami érthető okokból, nem kis bosszúsággal tölt el.
~ A francba, sokkal nagyobb biztonsági kört kell majd vonnom az épület közé és meg kell oldani éjjel-nappali légi felderítést. Talán, jó volna ha War program páncéljainak egy részével felszerelnénk néhány katonát, biztos ami biztos alapon. Ezen felül speciális radar és kamara rendszert kell telepíteni hogy semmi se kerülhesse el a figyelmüket. ~
Gondolkodom el, majd hirtelen ötlettől vezérelve tovább küldöm a képet Grrr-nek. Ennyit, igazán megérdemel ha már elszórakoztatott és magától is megtalálta volna ebbe biztos vagyok. További szöveget írni, azonban nincs idő mert a gyár belsőrendszerén keresztül titkosított üzenet érkezik hozzám.
~ Hogy mi? ~
Nézek, rá számítógépre ami üzenet kibontása után egyből megbolondul és még csak törléssel se kell foglalkoznom mert az is megteszi magától. Visszaírni persze megpróbálok, de addigra már késő és így véletlen Grrr-nek megy el az üzenet. Ezzel már nem törődöm a számítógépet gyorsan kikapcsolom és rohanok is föld alatti hangárok felé.

Arthur_ Király: http://toonstar.files.wordpress.com/2009/07/warmachine2cover.jpg Jó, értettem a megbeszélt időpontban ott vagyok. A Warmaster már készen van a bevetésre.

Ennyi világít Termina monitorján bár alig ha értette meg belőle a lényeget, vagy hogy mekkora hibát is vétettem én.
Warmaster
Warmaster
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 234
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : New York, Brooklyn

Karakteradatok
Főkarakter: Taikuri
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Terry Szomb. 02 Jún. 2012, 18:20

A füzetemet lapozgattam mikor jött az üzenete Arthur_Kiály nak de csak fél szemmel néztem rá mert közben kortyoltam a kávémat is szóval csak egyszerűen kattintottam a linkjére. A megnyíló képen lévő dologra nem igazán számítottam. Tudtam, hogy keringenek képek de azt hittem csak kamu hülyeségek. Bár meg kell hagyni ha kamu is mutatós darab. Lezárom a képet és most már el is olvasom amit írt. Laza mozdulattal permetezem ki a kávét a gépen végig, egyenletesen. Ez az üzenet tuti nem nekem szólt. De ki lehet ez a fazon? Mindegy lelépett már. De vagy jó dramatőr vagy tényleg köze van ahhoz a páncélhoz.
Kijelentkezek viszont én is. Nincs már miért maradni on-line.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

www.fegyvermaniasok.com Empty Re: www.fegyvermaniasok.com

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.