Jester és Shadow búvóhelye

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Jún. 2012, 08:52

A páros kapta a házat Dormammu-tól miután elfogadták azt, hogy őt fogják szolgálni.
Jester és Shadow búvóhelye Contemporary-Home-Design-features-Roof-Garden

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Jún. 2012, 12:28

A sötétség és a tűz kora – Külső régiók
Résztvevők: Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Arthur Jonathan Willningame /Warmaster, Randall Scott, William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Árny, Vipra Phertelme, Maximilian Evans / Axe, Yamato Arisa és Cassandra Kerst

Albert és Victor amiatt érkeztek ide erre a helyre, mert az egyik emberük ezt a helyet lőtte be arra, hogy itt van a démonok egyik bázisa és ez a hely esik a legközelebb az ő telephelyükhöz is, ha ezt sikeresen kiiktatják, akkor az őket érő ostrom is némileg meg fog szűnni és fellélegezhetnek.
A SHIELD-esek, Svarog, Warmaster, Scott, Yamato és Evans, őket a SHIELD Mágiaügyi Parancsnoksága küldte ki, hogy nézzenek körbe, mert különös mágiajelenségeket észleltek és ezt kell kivizsgálni és megszüntetni. Egy hozzáértő személyt is küldenek vele, az X-men adja őt kölcsön.
Árny így került ide, hogy a SHIELD kérte meg, hogy segítsen az ügyet kivizsgálni és az X-ek még Radoslavát küldték el vele, hogy segítsen neki, illetve a lány is elfoglalhassa magát a visszarázódás közepette és a képességének is lehet, hogy nagy hasznát veszik, ha megtámadják őket.
Termina régi ismerőséhez jött volna erre a külső részre, hogy néhány fegyvert hozzon neki, hogy megvédhesse magát ebben az időben.
William Tao megérkezett a városba, ahogyan megtudta, hogy mi történt, ekkor értesült róla, hogy valóban az ő arcképét és külsejét viseli immáron a Szabadságszobor. Ő maga is megérezte a furcsa erőket ezeken a külső helyeken, így értelemszerűen ő is ide érkezett.
Cassandra és Vipra pedig őket kettejüket egy furcsa hívás volt, ami miatt ide érkeztek, meglepő és furcsa módon a teljes városon át átjutottak bármiféle atrocitás nélkül.

A helyszín egy külvárosi lakópark környéke, megannyi egyforma ház ameddig csak a szem ellát. Ez a hely leginkább csak egy alvóváros lenne, az emberek csak aludni járnak haza, míg napközben a belvárosban vannak. Késő délután volt, máskor ilyenkor hatalmas tömeg szokott lenni, de most semmi, mindenki a házában rejtőzik és fél. Csak kevesen mernek kimerészkedni az utcákra, a démoni őrjáratok miatt. Most éppen nem esett az eső, csak borongós idő volt. Minden csapat nagyjából egy időben érkezett meg a lakópark környékére. Csend volt, sehol senki, se ember, se démon, túlságosan is nyugodt és békés volt az egész hely, az utcákon sehol egy halott, sehol egy összetört autó, mintha csak egy kísértetvárosba érkeztek volna meg.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 02 Jún. 2012, 20:58-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Warmaster Szomb. 02 Jún. 2012, 19:31

Finom, süvítő hang hallatszik a lakópark felett miközben egy íves kanyar után megközelítem a területet. Bár a páncélomba nem látszik, az arcomon különös, torz grimasz jelenik meg amikor közelebb merészkedek, és várom a démonok jelenlétére utaló nyomokat. Ide fele jövet, ha csak távolból is de rengeteg szörnyűséget láttam, amelyet egy embernek akkor is nehéz megszokni, ha éppen veterán katona és szuperhős. Ezeknek, itt azonban itt első látásra semmi nyoma nincsen, amely egyáltalán nem nyugtat meg, sőt még újabb aggodalomra is okot ad. Először, páncélomba épített fényerősítővel ellátott távcsővel, vizsgálom meg a környéket viszonylag nagy távolságból ahogyan eddig is kémleltem a földet, majd fokozatosan közelítek és elemzem a lehetséges veszélyeket.
~ Rengeteg, itt a civil akinek baja eshet ha nem figyelünk oda. Már pedig, ha én fegyvereim megszólalnak akkor kő-kövön nem marad. Könnyen elképzelhető, hogy más hasonló buldózer, ne adj isten egy hulk szérumos szuper katona lesz csapatba, és akkor helyi lakosok túlélési esélyei minimálisra csökkennek. Az egésznek, nagyon csapda szaga van és azt hiszem nem fogjuk olcsón megúszni az ütközetet. Persze, azt se tudom, hogy a démonok mennyire lehetnek méltó ellenfeleim, az alvilág szolgálóival eddig kevés dolgom volt. ~
Gondolkodom, majd leszállok földre és aktiválózöm a lebegő talpakat. A rakétavetőt és gépágyút egyenlőre, nem fordítom előre ha véletlen támadás ér, akkor lézer, és kisebb lőfegyvereimre vagyok utalva. A következő dolgom hogy le ellenőrzöm, a kommunikációs hálózatot és ha van internet kapcsolat akkor megpróbálok jögermund adatbázisra rákapcsolódni. A céges adatbázis lényege, hogy kért információt egy éppen ráérő technikus belátható időn belül megpróbálja megkeresni, ha valakinek nincsen ideje kutakodni. Én most a házak alaprajzára és tulajdonosok névsorára leszek kíváncsi, amelyek megszerzése alig ha okozhat komoly problémát. Elég, lehet csak földhivatal adatbázisát átbogarászni. Ezt követően, a radaromra vetek, egy pillantást majd türelmesen várom mikor érkeznek meg a többiek.

Jester és Shadow búvóhelye 300px-WarMachine1
Warmaster
Warmaster
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 234
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : New York, Brooklyn

Karakteradatok
Főkarakter: Taikuri
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Szomb. 02 Jún. 2012, 20:57

Kicsit szabad futás stílusában jöttem az úton idefelé. Így volt a leggyorsabb és egyszerűbb is valamennyire. Az eső most nem esik az ég viszont vörös és viharra áll. Lassítok a futásból és kocogva érek a lakópark közelébe. Lassú sétára váltok és úgy nézelődök körbe. Nagyon csendes, nyüzsögni szoktak az emberek ilyenkor. Bár, nem értem miért vagyok meglepődve hiszen az ég ahogy kinéz nem csoda, hogy még madarat se látni repülni. Megigazítom a hátamon a táskát miközben kémlelem az eget. Egyáltalán nem bizalom gerjesztő. Még madár se.... Sóhajtok egyet és az épület felé kezdek el sétálni miközben nézek körbe hátha van mégis kint valaki.
- Az meg mi?
Motyogom ki miközben megakad a szemen valami igazán érdekes dolgon. Világító mellkas és szemek, páncél, fegyverekkel szegve. Csillogó szemekkel mérem végig a páncélt. El se hiszem, hogy mit látok.
Döbbenet ül ki egy pillanat alatt az arcomra. Nem kamu képet küldött az a fazon, és...
~Hmm~
Aljas vigyor ül az arcomra és visszatér a szemebe az a gyermeki csodáló csillogás és elindulok a páncélos felé integetve közben.
- Helló - szólok hangosan, hogy remélhetőleg meghallja de azért nem üvöltve a teret be. - Véletlen nem Warmaster?
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Randall Scott Vas. 03 Jún. 2012, 09:15

Mikor a S.H.I.E.L.D. küldte a hírt, hogy más dolgunk akadt, és a kis halat, akit Svargoékkal akartunk kihalászni, egyelőre hagyjuk, ráér később is, megadták a találkozási pont koordinátáit, ahová érkezni kellett.
- De hisz az egy lakópark. Semmi édekes nincs ott. - diktáltam I.M.I.-nek, hogy mit küldjön vissza a S.H.I.E.L.D.-nek. Nem tartott sokáig, mire elküldte, de válasz már nem érkezett. Ez amolyan "ott a találka és kész" megoldás volt. Végülis tök mindegy. A páncél hátából előbukot a hajtómű, felszálltam és elindultam a megadott helyre. Az eső elállt, bár szerintem a páncél kibírná a megpróbáltatást, ám az ég még mindig vörös volt, és úgy nézett ki, hogy bármikor leszkadhat ismét az ég, de abból megintcsak nem lesz köszönet. Az utcák kihaltak, sem emberek, sem állatok, még a kóbor macskák és kutyák is eltűntek. Vagy az eső végzett velük, vagy találtak menedéket, és most ott lapítanak. Egyre rosszabb érzésem volt az egésszel kapcsolatban, végül elértem a megadott helyre. I.M.I. egy képet küldött, ami egy másik páncélos ábrázolt.
- Nem leszünk egyedül, tuti. - rákapcsoltam, és nemsokára meg is érkeztem. Lassan függőlegesbe álltam, és leszálltam a többiek mellé. Egyelőre mindössze ketten gyűltek össze, egy másik páncélos és egy nő, bár róla még nem tudtam, hogy kicsoda, micsoda.
- Warzone üdvözöl mindenkit. - sétáltam oda a másik kettőhöz, a szervók halk hangjától kísérve.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Vas. 03 Jún. 2012, 16:00

Mielőtt elindultam, a nyakamba varrtak még valakit, remek… Egy nő, úgy hallottam hogy egy börtönből került ide, nem mintha az ilyesfajta részletek érdekelnének, a némber az némber, a dolga az, hogy főzzön, és hogy gyereket szüljön, több értelme nincs, és nekem végül is csak szemet szúr, hogy a mai világban mennyi jogot is adnak nekik, s az is, hogy mennyire elkényelmesedett a nagy részük, erre tökéletes példa az a szőke kis nyomoronc, az egyik diák a kúriában, az a hisztis senkiházi fattyú, néha a falra tudnék mászni tőle, szerencse, hogy nem bízták még eddig rám, nem tudom mikor jönne el az a pillanat, amikor egy hirtelen gondolattól vezérelve 180 fokban eltekerném azt a nagyra nőtt fejét a nyakán… Mindenesetre is ez most nem számít, az utat sikerült úgy időzíteni, hogy nem esett ránk az eső, nem is igazán tartok tőle, a páncélom úgy vélem, hogy kibírná, de így végül is csak jobb. Az úton végig erőltetett tempóban haladtam, nem igazán törődve a velem küldött némberrel, aki ha tud, valószínűleg inkább szállt, vagy ha mégsem, mert esetleg nem képes rá, akkor ha nagyon muszáj volt megálltam, és könnyedén láthatóan türelmetlenül bevártam. Nem örülök hogy mást is küldtek velem, azt hiszem ezt már említettem így magamnak, de biztosabb lennék a dolgaimban, ha egyedül dolgozhatnék, de ez már nem számít. Megérkezve a lakóparkba, nos meglehetősen kellemes látkép fogad, sehol egy ember, se démon, se állatok, tökéletes csend, mozdulatlanság, harmónia, az az egyetlen probléma, hogy ténylegesen túlságosan is tökéletes, és az ilyen helyekkel valami sosem stimmel. Sajnos tartok tőle, hogy csupán csak idő kérdése, hogy kiderüljön ezzel a hellyel kapcsolatban valami olyan, ami tönkre vágja ezt az egész nyugodt képet. Kicsit bentebb haladva felfedezek pár alakot, nem tűnnek ellenségesnek, de az ember sosem tudhatja, mindenesetre is nem tervezem úgy kezelni őket, mint akik neki ugorhatnak a torkomnak, így hát nyugodt, folyamatos tempót diktálva közelítek hozzájuk, ez már nem olyan erőltetett, mint a korábbi, tekintetemből leolvasható valami kevés gyűlölet, és a már megszokott undor, de mégis rezzenéstelen, számítok valamilyen támadásra, de nem a csoport felől, inkább valamelyik épületből, bár nem hiszem, hogy ilyen gyorsan elfajulhatnának a dolgok, sosem lehet tudni.
- A shield emberei? - Teszem fel a kérdést amint közelebb érek, a magam mély hangján, majd ha igazolják hogy valóban ők azok…
- George Ethan, az x-men embere, engem küldtek hogy segítsem mágia terén a társaságot. - Inkább elfojtott morgás ez, mintsem normális beszéd, de mégis könnyedén érthető.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 03 Jún. 2012, 19:45

Egy ideig csak követtem az autópályát, stoppolni nem tudok, ahogy buszra vagy vonatra szállni sem, néha sikerült egy-egy tehervonatra felugrani, de legtöbbször maradt a gyaloglás. Amikor New Jersey közelébe értem, megváltozott a helyzet. A helyi lapok tele vannak a démonok inváziójával, a vörös esővel és a szoborral, az egykori Szabadság szoborral, ami most már... Átkozott Dormammu! Pontosabban átkozott én.
De ahogy mondtam, megváltozott a helyzet, érezni kezdtem az útirányt, és azóta azt követem. Lépésről lépésre erősödik bennem az érzés, hogy a gonosz felé közelítek, végül már olyan közel értem, hogy a démonok veszélyt jelentettek rám. A képességeim viszont megvédenek, a spirál jelzi a veszélyt, és van időm szellemalakba változni, eltűnni a szemük elől, és láthatatlanul haladni - az elmúlt pár napban szinte vissza sem változtam.
Végül most megérkezem egy helyre, ahol már olyan erős a gonosz érzete, mint eddig soha. Az utcákon nem látok démonokat, ami vagy azt jelenti, hogy ezt a helyet már kipucolták, vagy azt, hogy csapdát állítottak azok számára, akik képesek érzékelni az effajta kisugárzást. Miközben ezen gondolkodom, észreveszek néhány embert a környéken. Akárkik is ezek, nem véletlen, hogy idejöttek, és hogy éppen most.
Egyelőre távolabb maradok tőlük, hogy ne érezzék meg az átkomat, és szellemalakban, láthatatlanul figyelem őket, hogy kiderítsem, mit keresnek itt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 03 Jún. 2012, 22:42

A legjobban azt furcsállom mikor kinyitom az ajtót, hogy nem tudom mit furcsállok azon, hogy itt nyüzsög egy pár páncélos és sehol akárki akit lezúzhatna ez a pár izomagy. Viszont részemről az én hacukám bennmaradt a táskámban és nincs is sok kedvem átvedleni arra. Csak a két sokkoló botot csaptam fel az övem felé, amúgy a szokásos civil ruhámban indulok el, de így, hogy a céges verdával jöttem nem igazán van esélyem, hogy észrevétlen leváljak a bandáról, így inkább csak meghúzom magam miközben mellettük megállok csöndben, a környéket figyelve, de pár méter távolságot tartok a nagyobb csoportosulásoktól, nehogy egy meglepetés támadás engem is velük vigyen. De az egyik bohóc megjegyzését egyszerűen képtelen vagyok szó nélkül tűrni.
- Axe, nem tudja fenyegetésnek vegye-e Warzone nevének hangoztatását. - Jön a gyors megjegyzés, majd keresztbe teszem a karom, hogy magabiztosabbnak tűnjek mielőtt felkapná a vizet a páncélos.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Jajjmár Vas. 03 Jún. 2012, 23:03

Még a vihar eljövetelekor a búvóhelyen...

Szinte bizserget az érzék mikor érzem árnyék borul a medencére, ahol a karúszóimban szundikáltam. A hideg kiélesítette az érzékeimet, kinyitottam a szemem és már minden sötét vörösben játszott a környéken.
- hehehe-ahah-he-haheee - Engedtem ki végre a világuralomra törők kacaját, noha én most is csak egy kis élvezkedő fogaskerék voltam a gépezetben. Aki éppen kiemelkedett a medencéből egy kis agytornával, de a szoba felé már a 34ös papucsokban vettem az utat.
- Hé, ördögi szuka! - Kiáltottam el magam a házban, készen a halálra.
- Megkaptuk a jelet. - Szólítom ismét a fent nevezett hölgyeményt, majd eltűnik a szoba. Pedig még egy jó féle alsót se tudtam felvenni magamra.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 04 Jún. 2012, 12:58

A városon minden gond nélkül végig tudtam menni. Nem találkoztam emberekkel se olyan szörnyüségekkel mint amit az elöbb láttam az égen szállni. A gyíkbörömben kissé biztonságban éreztem magamat. Az érzés csak vezetettt az ismeretlen cél felé. Ha esetleg egy sarkon rossz irányba fordultam jelzett, hogy modosítsak irányt. Tisztára olyan volt mint egy misztikus megmagyarázhatattlan GPS. Amint megérkeztem a kijelölt helyszinre láttam, hogy páran már megérkeztek a helyszinre. Díszes társaságnak látszott ami nagyon hasonlított az avaloni kis várvédésre. ~Nagyszerű~ gondoltam magamban. Éphogy csak megérkeztem egy másik világból erre megint belecsöpentem egy ramazuriba. azonban ahelyett, hogy kétségbe estem volna inkább örültem, hogy végre most egy jót harcolhatok és persze a megfelelő oldalon. Örhejemet elhagyva a társasághoz lépek és mindenkit köszöntök.
-Üdvözöllek kedves barátaim. Nem kell félni nem azokkal az izékkel vagyok. Én is akárcsak ti a városvédők dicső csapatához tartozom. Na megtudnátok mondani ki itt a nagyfönö?-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Radoslava Hétf. 04 Jún. 2012, 14:00

Mikor közölték velem, eljött a nagy pillanat annak, bizonyíthatom, bennem is lakozik valami jó, s cselekedeteimmel talán a pokol árnyas bugyraiból is kiszabadítom magam, igencsak megörültem a dolognak. Alig jöttem ki a Raftból, máris eget-földre rázó események történtek körülöttem. Ez teljesen más káosz volt mint akkor az én fejemben, ez reális káosz és pusztulás volt. A démonok főhadiszállásra kellet hogy elkísérjem társamat, Árnyat, ki arcáról leolvasva igencsak nem örült szerény és hallgatag társaságomnak. Legszívesebben talán a konyhában látott volna főzőcskézni és gyereket nevelni. Így belegondolva, én is inkább azt hittem, lassan ilyen idilli helyzetbe hozom magam, miután megszülöm kislányomat, de a sors igencsak közbetett. Immáron két vagy három, talán több életre is kell vigyáznom, hisz a sajátoméra, Alice-éra és Árny életére is. Csendben repülünk a város felett, elszörnyedve figyelem ahogy a démonok az ártatlan embereket mészárolják, mindenhol a káosz és tűz. Szörnyű látvány, ilyenkor jobban örültem volna, a ott maradok a Raft-on a négy fal közt bezárva, messze ezektől a dolgoktól. Bár mertem feltételezni, ott se jobb a helyzet. Mivel társammal nem akartam konfliktusba esni, így egész végig csendben haladtam mellette. Egy lakóparkba értünk tele szép családi házzal, ilyenkor várnám azt a sok démont, hogy itt tombolnak a legjobban, de ahogy elnézem, ide még nem jutott el a káosz. Leszállunk és szétnézek, fürkészem a környéket, nem igazán tetszik nekem hogy ekkora a nyugalom. Nem is olyan messze tőlünk egy kisebb csapat személyt pillantunk meg, kitudja mi hozta őket ide, miért csoportosultak. Árny úgy dönt felvesszük velük a kapcsolatot s én nem ellenkezem, lehet őket is hasonló célból küldték ide. Végignézek mindenkin nyugodtan, biccentve köszönök csak illedelmesen. Kiismerve Árny az a férfi aki nem nagyon nyugszik bele ha egy nő akarja irányítani, ezért is jelenleg rábízom a dolgokat. Kicsit jobban végignézek a két páncélos alakon, elég érdekesnek tartom amit viselnek. Tüzem kialszik és így én is közelebb mehetek hozzájuk. Az X-ektől kapott amolyan "egyenruhát" viselek, ami nem ég el rajtam átváltozáskor, kényelmesen simul testemhez és jó benne mozogni is. Miután Árny bemutatkozott, úgy véltem én is bemutatkozok.
- Radoslava Vasilovij, szintén az X-ek küldtek - fogom rövidre, szemeimmel Árnyra pillantok ezzel jelezve hogy vele vagyok, de jobban teszem ha nem mondom ki.

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Cassandra Kerst Hétf. 04 Jún. 2012, 15:15

//Előzmény//
New Yorkon keresztülhaladva ezerszer jut eszembe a gondolat, hogy inkább fognom kéne Sheilát, és elhagyni a várost amíg lecsillapodnak a kedélyek. De még alig rendezkedtünk be az itteni életünkbe, már pont kezdtük megszokni, azért vettem azt a nyivákoló macskát is, mert úgy éreztem, sokáig fogunk még itt élni. Nem akarom ezt elveszíteni, és újra felkerekedni, hogy keressünk magunknak egy otthont. Meg akarom védeni, amink most van.Ráadásul kitudja megállnak-e ezek a rémségek New Yorknál... Ahogy az utcákon vonultak, csoportokban, céltudatosan.. valóságos hadsereg.

Egy ideig az utakon haladtam, forgalom egyáltalán nem volt, valószínűleg mindenki bezárkózott a lakásába. Egyszer megállásra késztettek a hangok, amik egy szomszédos utcából jöttek. Ahogy hallgatóztam rájöttem, hogy egy ember sikongat, és ezen felül valami földöntúli nevetést hallok. Pár árnylépéssel megjelentem a ház tetején, és onnan letekintve megláttam a pusztulást, amit ezek a lények okoztak. A látványtól felfordult a gyomrom, és viszontláttam a reggelim, azt a szendvicset amit út közben elemeltem. Időbe telt, mire összeszedtem magam. Láttam már hullákat, magam is öltem, mikor nem volt más kiút..de ez a szörnyűség, ártatlan emberek megcsonkított, kibelezett tetemei.. Túl sok volt. Miután összeszedtem magam, javarészt azzal a gondolattal, hogy ha nem sietek lehet Sheilára is ez a sors vár, továbbindultam. A kis étel elvesztése ami a gyomromban volt zavart, mert tudtam éhesen gyengébb vagyok. Viszont azt is tudtam, hogy amíg ez a látvány vesz körül nincs értelme próbálkoznom. Ezután már csak a háztetőkön, illetve egy-egy erkélyen megjelenve haladtam, és figyeltem a szörnyek vonulását. Bár óvatos voltam, tudom, hogy szerencsém is volt, hogy ezek a valamik egyszer sem figyeltek fel rám, és hogy amíg az utakon sétáltam sem futottam beléjük.

Végül megérkeztem egy helyre, ami túl nyugodtnak tűnik. Egy külvárosi lakópark, ahol semmi se törte meg a csendet. Még állatok neszei se hallatszottak. Ahogy a városban bóklásztam, a távolban mindig volt valami, ami erre az invázióra utalt: egy csoport vonulásának hangja, ami megtörte a csendet, valakinek a sikolya, kiabálás, néha lövöldözés is, bár a hangokból amit a fegyvert elsütő ember utána eleresztett, a pisztoly nem tűnt túl eredményesnek ezek ellen a förtelmek ellen. Itt, semmi. Egyforma épületek, egyforma homály mindenütt, és egyforma csend. Először arra gondoltam, hogy mindenkit megöltek itt, de se hullákat nem láttam, se betört ajtókat.

Aztán megjelentem egy szomszédos háztetőn, és tudtam megérkeztem. Most innen letekintve egy csoport embert látok, ha jól lszámolom heten állnak közel egymáshoz. Feltételezem szembe akarnak szállni a szörnyekkel, és tudom, hogy ez az utolsó alkalmam, hogy visszaforduljak...
Két határozott árnylépéssel a résztvevők mellett termek, és bár rettentő kicsinek érzem magam a 168 centimmel, bármi látható fegyver nélkül, kihúzom magam, és magabiztosságot merítek a gyűlöletből amit a lények iránt érzek akik veszélyeztetik a húgomat és engem, és az otthonunk.
- Üdvözletem! A nevem Cas-...öhm, Dusk. Nem ismerem magukat, de úgy érzem egy okból vagyunk itt. - mutatkozok be, és apró mosolyra görbül a szám. Ha ennyien összegyűltünk, már csak van némi esélyünk a rémségek megfékezésére...
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Szer. 06 Jún. 2012, 09:51

Előzmény

Victor a középkonzolhoz becsúsztatott fegyverre nézett, miközben óvatosan lefékezett a lakópark bejáratánál. Leengedte a két elülső ablakot, hogy elkerüljék az esetleges szilánkosodásból adódó sérüléseket. Előrébb húzta a fegyverét, miközben a manuális sebességről az automatára váltott. Így tudtak békésen begurulni a házak közötti egyik főútra. Ilyen, harc előtti helyzetben az érzékek kiéleződnek, az idegek pattanásig feszülnek. Montano rutinja és sok éves tapasztalata azonban nem engedi meggondolatlanságot tenni. Tökéletesen tisztában van azzal, hogy civilek százai, ha nem ezrei vannak az övezetben, akikre vigyázni kell.
- Nem vagyunk egyedül. - Jegyzi meg halkan, miközben fegyvernének csövét óvatosan kidugja a leeresztett ablakon. Montano csak bólint. Mind a két férfi nagyon jól tudja, hogy ez feltételezhetően baráti "csapatokat" takar. Legalább egy repülő páncélt vagy robotot láttak az úton idefelé. Azon a véleményem voltak, hogy a SHIELD küldte s nem egymagában. Albert abban is egészen biztos, hogy a mutánsok sem hagynak figyelmen kívül olyan erős mágneses aktivitást, amit az ő, korlátozott hozzáférésével is lehet észlelni a zónában. Nem is beszélve a többi, önjelölt "hősről".
-
Nos...most még csak Jazz...de hamarosan jön a Rock'n'Roll...


A hozzászólást Albert Shear összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 06 Jún. 2012, 10:00-kor.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Jún. 2012, 09:56

Résztvevők: Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Arthur Jonathan Willningame /Warmaster, Randall Scott / Warzone, William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Árny, Vipra Phertelme, Maximilian Evans / Axe, Yamato Arisa és Cassandra Kerst

Albert és Victor a lakópark ellentétes oldalára érkeztek, mint ahogyan a többiek. Itt ők is látták, hogy minden teljesen nyugodt volt, néma csend fogadta a párost és semmilyen más élőlényt nem láttak itt magukon kívül. Forró szelet éreztek mind a ketten a kocsiban ülve is és az tűnt fel mindkettejüknek, hogy minden fegyverük eltűnt, egyedül Albert mágikus felszerelése maradt meg, semmi más. A következő pillanatban a távolból egy hatalmas robbanásra lettek figyelmesek és arra, hogy valaki kirobbant a tetőn és lezuhant. Ezek után újra csend és némaság mindenfelé.

Warmaster hiába próbálkozott azzal, hogy internethez kapcsolódjon ezen a környéken nem volt internet és még műholdakra sem tudott felcsatlakozni. Végül mindenki megérkezett Arisa és Svarog is. Mikor a csapat és a háttérben távol Tao talán indult volna közelebb, hogy megvizsgálja és átnézze a dolgokat azért, amiért érkeztek, egy pillanat alatt változott meg minden. Csak a némileg meleg szél söpört végig a csapaton, akik azt vehették észre, hogy ennek hatására minden fegyverük eltűnt. A pisztolyok, kések, puskák, kardok, a páncélosokról a páncél is eltűnt és csak az utcai ruhájukban álltak már ott, ahol.
Mielőtt bárki különösebben feldolgozhatná, hogy mi is történt valójában, mindenki megborzong és Árny érzi a mágikus erők felgyülemlését is, ezt követően az egyik közeli házból egy hatalmas robbanást lehet hallani. A tetőn keresztül valami lángolót látnak kizuhanni, ahogyan a magasba emelkedett talán a robbanásnak hála, talán másért, ki tudja. Pillanatokkal később még mindig lángolva csapódik be alig két méterre a társaság lábaitól. Egy kisebb krátert hagyott a becsapódás, a felcsapó törmelékek és lángok több súlyosabb vágott és égési sebet hagytak Arisa és Svarog egész testén. Ha valaki közelebb merészkedik, akkor egy fiatal eszméletlen lányt pillant meg a kráterben, láthatóan lélegzik és él, de elég rossz bőrben van.
Jester és Shadow búvóhelye 1973834-ghost_rider_2

Jester és Shadow búvóhelye 00120

Akik nem írtak örüljenek, hogy csak ennyi sérülést kaptak és nem azt mondtam, hogy mivel nem írtak itt sincsenek és nem vehetnek részt rajta.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Szer. 06 Jún. 2012, 17:58

Azta még egy páncélos. Nem igazán tudom fedni, ha akarnám se de csillogó szemekkel méregetem a két alakot. Warzone és Warmaster. Micsoda szerencse! Ez tuti a szerencse napom, két ilyen csodát látni egymás mellett. Kár a borús időért, hogy nem tud a nap megcsillanni a páncéljukon. Öh borús idő, zuhanj vissza a földre Terry később csodálhatod most lehet, hogy már két napja kellett volna a fegyver a spannak.
Persze még többen is érkeztek, Shield és az X-men meg még ketten akik egyik neves-hez sem tartozik. Szinte megjelenik a fejem felett a kérdőjel, hogy mire ez a hatalmas gyülekezés és szervezettnek is tűnik valamely része, meg azért nem vagyok sötét sem de akkor sincs meg, hogy ide ki mi a fenéért jött két Szuper Páncélos katona meg az x-men-ektől is két fő. De nagyrészt kedély nélkül ismerkednek a többiek...
- Termina, egy tök átlagos iskolás.
~ akinek a hobbija a fegyverek, vörös színű tetoválásokkal vagyok díszítve, farkassá tudok átváltozni és épp nem túl tisztán hozok fegyvereket a haveromnak.... Jó annyira nem vagyok átlagos...~
Mutatkozok be én is már és felemelem közbe a kezem mintha jelentkeznék vagy a tárgyaláson szokták talán még így mikor egyik kéz a biblián a másik meg feltartva de nálam ez most csak egy intés köszönésképp a bemutatkozás mellé.
Megkönnyebbülök pár kilónyi súllyal hirtelen és ahogy a szíjat fogtam meg is húzom hirtelen ahogy a táska megkönnyebbült és felcsúszik a nyakamba a teteje. De nem ez volt igazán a furcsa, a szíjat is csak azért húztam meg így mert az előttem lévő két páncélosról is eltűnt a páncélja. Sajnálatos és szomorít is de pánikszerűen kapnám le a táskát a hátamról, hogy leellenőrizzem mikor történik a robbanás az egyik épület tetején és valami vagy valaki kirepülve nem messze tőlünk érkezik a földre le. Némi repesz is szétszáll de nem talál el engem legalábbis. Oda szaladok a kráterhez amit a becsapódás okozott, kíváncsi vagyok, hogy mi a fene ütötte a lukat a földbe de nem számítottam arra, hogy egy nő az. Letérdelek mellé, még lélegzik de épp most lőtték ki az épületből és az meglátszik rajta. Felállok a nő mellől, nem tudok mit tenni és annak nincs értelme, hogy ott térdelek mellette elszívva a levegőt előle. Komolyan megsérült de még él és ha egy ilyen robbanást követő zuhanást és becsapódást túlélt akkor csak nem fog belehalni ha egy kicsit békén hagyva fekszik, persze lehet, hogy van a többiek között olyan aki tud segíteni neki vagy bármi de inkább az aggaszt, hogy valami kirobbantotta onnan és kíváncsi vagyok, hogy mi volt az.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Szer. 06 Jún. 2012, 18:20

- Mi a fsz?! - Tette fel hangosan a kérdést Albert, amikor egyszerűen eltűnt a kezéből a karabélya. Reflexszerűen a pisztolyáért nyúl, de annak is csak hűlt helyét találva. Ekkor néz rá Montanora, aki még mindig fokozottan figyeli a saját oldalát, miközben lassan gurulnak a kihalt utcán. Az ő fegyverét sem találja s abban biztos, hogy nem a mexikói hanyagsága miatt.
~
Valami nem stimmel. ~ fut át a gondolat Albert agyán és lassú, óvatos mozdulattal nyúl hátra kardjáért. Egy alig észrevehető sóhajtással nyugtázza, hogy az még a helyén van. Ugyanakkor elkezd aggódni társáért, aki jelen helyzetben végtelenül védtelennek tűnik. Már-már felvetődik Albertban a gondolat, hogy vajon miért kellett ilyen veszélyesre helyre hoznia társát, amikor robbanás szerű fényhatásra lesznek figyelmesek, amit nagyon hamar a vele járó hanghatás is követ.
-
Menj, menj, MENJ! Alig két mérföld. A következő kereszteződésnél fordul dél kelet irányába! - adja ki az utasítást a sofőrjének.
Victor feszülten figyelte a házakat, a kerteket. A sok éves, metropolisokban szerzett tapasztalata alapján, már egy függöny rándulásból meg tudja érezni a veszélyt. Most azonban minden csendes volt, még az ő ösztöneinek is. Bár lassan haladnak, gyakorlatilag csak gurulnak előre, lába lazán simul a gázpedálra. Fel van rá készülve, hogy a megfelelő baljós jelre, vagy utasításra kigyorsítson. Ez pedig hamarosan egészen biztosan megérkezik, ugyanis robbanásra lesznek figyelmesek. Miután egy repülő tárgy, vélhetőleg becsapódik a talajba, Albert kiadja az utasítást. Victor rutinosan nyomja le a sebességet és az autó egyenletes, ugyanakkor dinamikus gyorsulásba kezd. A sok tíz óra gyakorlás meghozta a hatását. Tökéletes "repülő rajtot" vettek. Se egy kerékcsikorgás, se kipörgés.
Az utasítások és a saját megfigyelései alapján próbál úgy vezetni, hogy eljussanak a becsapódás helyszínére. Az még nem tűnt fel neki, hogy eltűntek a fegyverei. Egyelőre a környezetére és a vezetésre koncentrál s meg van győződve arról, hogy mindenen ott van, ahol legutóbb hagyta gondosan előkészítve.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Vipra Phertelmer Szer. 06 Jún. 2012, 23:19

Egy szép kis csoport gyűlt össze egy eléggé díszes társaság. Két fickón például egy higtech egész testes páncél volt tele mindenféle méregdrága és bizonyára nagyon veszélyes fegyverrel. Meg ott volt egy rózsaszín hajú leányzó aki csillogó szemekkel bámulta a két páncélost. Meg ott voltak ketten az x-mentől amiről halvány segély fogalmam sem volt, hogy mi lehet. Az egyik hölgy pedig aki utánam érkezett egy árnyékból lépett elő. Még szerencse, hogy nemrég voltam Avalonban különben leesett volna az állam a csodálkozástól. Ott volt még az én sárkányember barátom is. Gondoltam megkérdezem azt a furcsa fazont vagy a kis hölgyet mellette mi az az x-men. Szép lassan hozzájuk sétáltam és megszólítottam őket.
--Üdv ne haragudjatok de én európai vagyok és nem túl informált. Megmondanátok mi az az x-men?- a kérdésem azonban nem biztos, hogy el jutott a fülükig mert abban a pillanatban eltűnt minden fegyver és páncél. Ezután egy robbanás hallatszott és valami nem messze tőlünk becsapódott a földbe. A sárkányember és a mellette álló megsínylette a becsapódást. Belenéztem a kráterbe és egy meglehetősen csinos nő hevert benne. A Terminának hívott lány letérdelt a becsapodott hölgy mellé. A nem régebbi kalandom miatt úgy döntöttem figyelmeztettem a segítőkész hölgyet
-Vigyáz kérlek lehet hogy ez valami csapda. Volt már, hogy egy nő úgy tűnt veszélyben van és majdnem egy világ veszett oda.-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 35

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 07 Jún. 2012, 11:09

Elég nagy csapat verődött össze, vannak vagy tízen, ha jól számolom, de úgy tűnik, nem ismerik egymást, elég távolságtartóak, és gyanakvóak, ezt már innen megérzem. Azt nem hallom jól, hogy miről beszélnek, csak pár foszlányt tudok kivenni a szavakból, de úgy tűnik, hasonló okból lehetnek itt, mint én. A forró mágikus szélből nem sokat érzek,inkább csak tudom, hogy ott van, de az elég feltűnő, ahogy néhány páncélos alakról egyszerűen eltűnik minden felszerelés. Mivel nálam amúgy sem volt semmilyen fegyver, ez nem okoz sok változást. Úgy döntök, közelebb megyek az épülethez, és egyelőre elkerülöm a társaságukat, különben hamar komoly problémáim adódnának. Ám épp mikor elindulhatnék, meghallom a robbanást. Ledermedve figyelem a repülő testet, ami végül pont a csapat mellett csapódik be, mint valami meteor, és olyan krátert vág a földbe, hogy bizonyossá válik: ember ezt nem élheti túl. De ahogy látom, szó sincs itt arról, hogy ember lenne az illető. A földön fekvő nőnek alig vannak sérülései, akármivel is harcolt, az nem volt képes kárt tenni benne, csak azért ájult el valószínűleg, mert ekkorát zuhant, vagy egyszerűen megijedt. Amíg a legtöbben a lány köré gyűlnek, én az épület felé fordulok, azt a helyet kémlelem, ahol a robbanás történt. Egy másodpercig habozok csak, aztán továbbra is szellemalakban maradva lebegni kezdek a robbanás helyére, talán ott van még az, ami ezt okozhatta.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Cassandra Kerst Pént. 08 Jún. 2012, 00:36

Miközben várom, hogy valaki előrukkoljon egy tervvel, hirtelen az egész bandát lefegyverzi egy lágy fuvallat... Ha nem lenne ilyen elkeserítő a helyzet, egészen komikusan nézne ki, ahogy mindenki a fegyvere hűlt helyét tapogatja. A két páncélos fickón a leglátványosabb a változás, ahogy hirtelen utcai ruhában állnak mellettünk. Mivel nem volt nálam semmiféle fegyver, engem látszólag nem érint a mágia, de így is megijeszt ez az új fejlemény...hiszen csapattársaim erőssége nem kis mértékben a fegyvereikben és páncéljukban rejlett. Próbálom túltenni magam a dolgon és a közelemben álló, állítása szerint európai férfi kérdésére válaszolni, mikor a szavaimat megakasztja egy közeli házban keletkezett robbanás.

A detonáció és a tetőn keresztül kirobbanó majd mellénk zuhanó lány teljesen váratlanul ér, de megpróbálom összeszedni magam. Mivel úgy gondolom nem én értek a csapatunkból a sérülések ellátásához a legjobban, se egy esetleges fogoly lefogásához, inkább azt próbálnám felfedezni, hogy jön-e valaki a lány után az épület felől, és miért is 'távozott sietősen' ő a tetőn keresztül onnan. Ez a nap egyre őrültebb lesz.. Először a helyemen maradva figyelem fél percig a házat és környékét, hogy van-e arrafelé bármi mozgás, majd ha ezzel nem jutok eredményre, a képességemhez próbálok folyamodni. Feltételezem, hogy a robbanás következtében a lakóház szerkezete eléggé károsodott és tüzek keletkeztek. Lehet, hogy nem így van, de egy próbát megér. Ha nincs semmi fény, csak egybefüggő árnyakat éreznék ebben a homályban, de ha egy tűz fénykörében lenne valaki...

Ha az épület 50 méteren belül van (ha nem, de nincs túl messze, és nem történik semmi, közelebb merészkedek), mivel egyfajta hatodik érzékként tudom érzékelni az árnyakat ekkora távon belül, megpróbálok közöttük tudatosan keresni az épület körül, tetején és odabent bármiféle nagyjából humanoid alakút, ehhez egy ideig eléggé erősen koncentrálok, mivel ebben a homályban rengeteg árnyék vesz körül. Túl sok időt nem akarok ezzel eltölteni, szóval ha túl nagy kihívást jelent a feladat, akkor inkább feladom, hogy tudjak a közvetlen környezetemre figyelni, és kockázatot vállalva ugyanazt teszem mintha a keresésem nemleges eredményt adott volna: ha nem találok semmi mozgó alakot, közelebb merészkedek, és ha lehetséges (ha nem fenyeget azonnali veszély az utolsó lépés után) maximum 3 árnylépést elhasználva szándékomban áll körbenézni az épületnél, kezdve a tetőn való megjelenéssel. //1//
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by A Misztikus Pókember Pént. 08 Jún. 2012, 02:42

A hihetetlenül magabiztos kiállásimra azt hiszem nem érkezik válasz vagy csak nem vettem észre, hogy akármelyik megszólalás. Kicsit körbe nézek a csapaton, meleg szellő fúj át rajtunk és talán észre se venném a fegyverek hiányát, még ha nálam is volt az a két bot, de akkor meglátom a páncélosokat is és reflex szerűen kaptam körbe a tekintetemet, hátha látok valamit jönni és pont emiatt maradok le arról, hogy szemtől szembe lássam az első nagyszabású történést vagy a szemem kiszúratásáról pár törmelékkel. De érzem a robbanás szelét, látom a fényeket és hallom az irdatlan robbanás zaját. Az érzékeim egy pillanatra leszűkülnek tőle, de akkor elkezd átállni az adrenalin helyzetre az érzékelésem. Még pár szívdobbanás és már lassított felvételben látom a társaim a kráter felé igyekezve. Majd én is megindulok lassan lépdelve a kráter felé közben folyamatosan a környezetemet kémlelem.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Pént. 08 Jún. 2012, 15:40

Svarog és a társai az egyik pillanatban még totál magabiztosan kiérkeznek a helyszínre, a következőben pedig minden fegyverük eltűnik, hamarosan már csak az utcai ruhájukban állnak ott.
- Fura ez az egész - morogja Svarog, a következő pillanatban egy lángoló valami csapódik be, a robbanás során csúnya égési sebek és vágások jelennek meg a mutáns testén. Dragunov egy pillanatra el is ájul, majd feltápászkodik.
Odalép a becsapódási kráterhez, amiben egy fiatal lány fekszik. Meglátja, hogy az a srác is ott van akivel még Avalonba harcolt.
- Ők a mutánsok jó fiúi - válaszolja röviden Svarog. - És hogy van a csajod, Morgana? Esetleg neki nincs köze ehhez?
Látja, hogy egy másik nő az ájult leányzóhoz siet.
- Randall, mit gondolsz? Mibe keveredtünk?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Pént. 08 Jún. 2012, 19:48

Még többen érkeznek, mind különbözőek, férfiak és nők eléggé vegyesen, de valahogy egyik sem bír válaszolni arra a bizonyos kérdésre, mely engem foglalkoztatna most a legjobban, némelyik még eléggé szánalmasan is viselkedik, már kezd elegem lenni belőlük, és még csak pár perce vagyok a társaságukban, talán jobb lenne ha én most fognám magam, hátat fordítanék, és elsétálnék a helyszínről, s igen, valóban meg is akarom ezt tenni, de előbb még szinte „kényszeresen” vetek egy undorodó pillantást az önmagát európainak valló férfira, még hogy nem tudja, hogy mi az-az x-men, mindenki tudja, hogy kik ők, ha máshonnan nem, rajzfilmekből, vagy képregényekből, ott díszelegnek szinte minden nagyobb újságosnál, és ezt még én is tudom, pedig nem rendelkezek egy „ tájékozott „ múlttal.
- Remek, egy csapat idióta sükettel vagyok körülvéve. - Morgom úgy kb félhangosan, s már fordulnék is el, hogy más irányba vegyem az utamat, hiszen nem tudom hogy kik ezek, így lehet hogy csak egy csapat szerencsétlen idegenbe futottam bele, és nem a shieldesekbe, akiket keresek, ám mielőtt ezt megtehetném, érzek egy viszonylag kellemesnek mondható, melegebb szellőt, ami nem mondható átlagosnak, megborzongok, s egy pillanattal később megérzem, ahogyan igencsak közel felgyülemlik egy jó adagnyi mágikus energia. Kissé megvakarom a tarkómat a dologra, nem véletlenül vagyok végül is itt, és azt hiszem hogy innentől kénytelen leszek beszállni a dologba, akár ők azok, akár nem, s erre az egészre én csak annyit mondok.:
- Francba… - Majd pedig nézem a szálló objektumot, amely nem messze tőlünk csapódik a földbe, egy kissé eltakarom a tekintetem, a jobb karommal, hogy a szememet ne csessze szét esetleges törmelék, mely felcsapódik, a többi nem érdekel, sebek, heh, had legyenek, majd begyógyulnak, a szemeim viszont nem állnak ilyen könnyedén helyre, ha megsérülnek. Várok egy kicsit, majd lentebb eresztem a karomat, úgy tűnik bármiféle sérülés nélkül megúsztam az egészet, milyen kellemes dolog, és a többieken végig nézve, úgy tűnik hogy nincs meg néhány cuccuk, ezért pedig ösztönösen én is rátapintok a páncélomra, s kellemesen tapasztalom, hogy még mindig deaktiválva nyugszik a csuklómon, helyes, de térjünk a lényegre, nyugodt, egyenletes, és kissé nehéz léptekkel indulok meg a kráter felé, csak azért hogy realizálhassam: Egy nő fekszik benne, nos ez már annyira nem tetszik, úgy tűnik hogy életben van, egy átlagos féreg, vagyis ember, nem élhet túl egy ilyen zuhanást, már egyáltalán azt se, ami ilyen erővel kirobbantotta az épületből, már csak a lökés megölte volna, pluszba még átszállt a tetőn, és még magasabbról becsapódott ide. Lentebb ereszkedem, majd pedig csettintgetni kezdek a fülébe, ha pedig nem reagál erre, akkor a lábammal, pontosítva a talpammal elfordítom a fejét a velem ellentétes irányba.
- Heh, kíváncsi vagyok miféle hulladék ez… - Jegyzem meg magamnak, majd pedig ha még mindig nem csinál semmit, akkor nem törődve azzal, hogy esetleg törött-e valamely csontja, vagy hogy lehet belső sérülése, átcsúsztatom karjaimat a lábai, és a háta alatt, majd pedig egy könnyű mozdulattal emelem fel, s helyezem a bal vállamra, onnantól fogva pedig már csak a lábait fogom a bal karommal, és had csüngjön el magának. Radosra nézek, majd pedig biccentek neki hogy jöjjön, persze feltételezem hogy jönne ő magától is, de jobb szeretem az emberek tudtára adni a dolgokat, s ezzel pedig jómagam is elindulok a ház felé, kíváncsi vagyok, hogy érezni fogok-e még hasonló nagy energiákat, vagy nagyobbakat talán, s persze ha így alakul, jelzek a többieknek, hogy esetleg húzódjanak fedezékbe, vagy legalább készüljenek fel rá hogy valami kellemetlen fog történni.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Randall Scott Szomb. 09 Jún. 2012, 08:01

Egész népes társaság verődött össze így a végére. Két páncélos, néhány mutáns, ebből a legtöbbjük az X-Men-hez tartozik, ami kifejezetten nagy segítség lesz. Mennek a beszélgetések és a találgatások, hogy mi folyik itt, mivel, vagy kivel állunk szemben és egyéb dolgok. A bibi csak az, hogy ezt nagyrészt mindenki tudja: démonok. Ennyi, démonokkal állunk szemben. Az európai srác kérdez az X-Men-ről, és rögtön két-három helyről meg is kapja rá a választ, míg egy másik tag morog valamit az orra alatt. Ahogy megnézem, nem igazán társasági lény, legalábbis emberekkel biztos nem, és ezért kicsit ellenszenvesnek hat, de majd meglátjuk mit tud. Szellő. Kellemes, és nem tudom mikor volt ilyen utoljára. Csakhogy ez nem közönséges szellő. Mikor elmúlik minden fegyverünk eltűnik, plusz mindkét páncél szublimál.
- Hát ez meg? - reméltem, hogy valaki tudja rá a választ, de ha tudta is volna, nem lett volna alkalma válaszolni, mert egy közeli házban, robbanás zaja rázta meg a környéket, és valami kirepült a tetőn keresztül. A törmelékesőt sikerült elkerülnöm, de nem volt mindenki ilyen szerencsés. A legtöbben a kráterhez mennek, amit a kirepülő valami okozott. Az a valami egy nő volt.
- Nem semmi! Elég strapabíró lehet. - jegyze meg, mire az egyik tag odasétál, és igen sajátos módon ellenőrizni kezdi, majd felkapja.
- Normális vagy? Legalább rendesen vizsgálnád meg! - kicsit kifakadtam és rárivalltam, de egyáltalán nem érdekeltek a következmények. Ha ő így játszik, én is így fogok. Amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. Svarog hozzám címezi a következő kérdését.
- Nem tudom, de biztos izgalmasabb, mint az előző akció. Csak a páncélokat és a fegyvereket kellene valahogy de-szublimálni. - válaszolok újdonsült ismerősömnek.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Jún. 2012, 11:54

Résztvevők: Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano, Arthur Jonathan Willningame /Warmaster, Randall Scott / Warzone, William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Árny, Vipra Phertelme, Maximilian Evans / Axe, Yamato Arisa és Cassandra Kerst

Victor elindult a megfelelő hely irányába és hamarosan meg is érkeznek arra, ahol mindez volt, az utca másik végére, ahonnan látják, hogy a másik végében az utcának egy csomó ember a kráternél és a következőket látják Tao és Cassie kivételével:

Tao és Cassie szinte teljesen egyszerre indulnak el az épülethez, hogy ott körbenézzenek. Tao kezén a tetoválás végig pörgött, igaz ez nem volt máshogy azóta, hogy a városba érkezett, így igazából nem volt túlságosan megbízható a képessége jelenleg. Egyszerre érkeztek meg az épület tetejéhez, benézve a lyukon, amit a nő okozott bent nem volt tűz, semennyi sem, néhány dolog megpörkölődött, de ennyi. Valamit látnak odabent az árnyak között elsuhanni, erre Tao képessége megszűnt és angyali formájában zuhant rá Cassie-re. Szerencséjükre a tető lapos volt, így csak azon estek el és nem zuhantak le. Cassie felismeri a férfit, volt a tévében az arca, az ő képmása jelenleg a Szabadságszobor, az ő hibája a démoninvázió.
Termina letérdelt a lány mellé és hozzáért, amikor ez megtörtént furcsa bizsergető érzés kerítette hatalmába, de ez egyből elmúlt, ahogyan felkelt mellőle és távolabb lépett.
Axe is elindul a kráterhez, de semmilyen gyanús dolgot nem lát, nem érez. Még mindig teljesen kihalt az egész környék.
Árny viszont be is ér és felkapta a nőt a földről. Furcsa érzés járja körbe a testét, kacagást hall a fejében és egy hangot. „Ez megfelel!” Fájdalom hasított Árny testébe, a lány kiesett a kezeiből és újra a földre zuhant, a férfi pedig térdre. Mindenki látta, ahogyan kékes fény, lángok ölelték körbe Árnyat, majd lepték be a testét teljesen. A férfi érezte, hogy átalakul, a korábbi tervei olyan kevésnek és semmisnek tűntek, új feladata volt, a démonok legyőzése, a régi rend visszaállítása és megbüntetni azokat, akik megérdemlik és levadászni azokat a személyeket, akik nem teljesítik a Mephisto által kiszabott küldetésüket.
A kék lángok kicsaptak mindenfelé és mindenkit a földre döntöttek, ennek hála Arise és Svarog sebei tovább szakadtak és mélyületek. Ahogyan a lángok eltűntek Árny helyén már egy másik személy állt ott. Az új Szellemlovas.
Jester és Shadow búvóhelye Blue-ghost-rider

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Warmaster Szomb. 09 Jún. 2012, 13:37

Az egész kezdetben egy átlagos bevetésnek indult, ám már rögtön az elején igen csak sok probléma adódott. Először is véletlen összefutottam Grrr-l, aki persze valahogy összekombinálta hogy ki is lehetek valójában, ezt követően pedig maga a földi pokol szabadult el. Ennek persze, az adott helyzetbe inkább örültem, hiszen egy igen csak kellemetlen meglepetéstől kímélt meg. Igen, földbe csapódó titokzatos alakokhoz, minden felől támadó démonokhoz, hozzá vagyok szokva, azonban hely védőmágiája lefegyverzett bennünket és mióta nincs képességem soha nem harcoltam még élesbe. Sopánkodásra azonban, időm és lehetőségem sincsen. Az ide tévedt civilek, shiledesek és x-men tagok összekeveredek és látszólag egyiknek sincsen megoldása semmire. Kevesen képesek józanul mérlegelni a helyzetet. Sőt olyan is akad, aki saját sérüléseiről se vesz tudomást, de kiselőadásra és találgatásra azért jut ideje. Az első reakcióm nekem is a pánik félelem, amely számomra se szokatlan érzés, de nekem nem bénítja le az izmaimat, nem tompítja el az érzékeimet, helyette inkább mint hideg zuhany józanítja ki fejemet és segít a logikus gondolkozásba. Ezért, nem rohanok oda nőhöz, ami valóban lehet démon, ezért mérem fel a helyzetet bemutatkozás helyett és ezért állok látszólag nyugodtan kissé távol a többiektől.
- A nevem Dr. Arthur Jonathan Wilningame, a S.H.I.E.L.D. századosa. Kérem, a civileket hogy vagy vonuljanak biztonságos helyre vagy ha minden áron hősködni akarnak, csinálják rendesen és vegyék figyelembe hogy ez egy katonai akció. Innentől, egy egység vagyunk a magán akciók, fegyelmezetlenségnek a továbbiakban nincsen helye.A poénkodást pedig, most rögtön fejezzék be aki szerint ez jó móka azt szájon vágom. Hulkot már kiütöttem egyszer, páncél nélkül elbírok magukkal is még. -
Éppen hogy végig tudom, mondani a nőt megfogó különös férfiból kék lángok csapnak fel és már is felveszi a szellemlovag formáját. Az átalakulás során felszabaduló energia szétterül a környéken magával ragadva, engem és a többieket is. Annyira, az átalakulásra figyelek, hogy még az esésemet is alig tudom megfelelően tompítani egy ügyes oldalra gurulással, a könyökön és térdem a kemény földnek ütődik, amelynek erejéből szinte semmit se tompít a nem éppen erre tervezett védőruha. Az esés után még néhány, másodperc még kell mire újra cselekedni tudok, és közelebb mehetek hozzájuk. Ezt követően pedig megpróbálom, rendbe szedni a csapatot amennyire persze, az emberileg lehetséges.
- A sebesültek, kérem jöjjenek ide orvos vagyok! A többiek biztosítsák területet, aki esetleg tud repülni, vagy rendelkezik valamilyen speciális érzékkel az folytathatja felderítést. Egyenlőre, azonban helyzetünket kell stabilizálni, a vizsgálódásra ráérünk utána foglalkozni. Még nőt se sikerült beazonosítani, nem tudjuk hogy veszélyes-e. Gondolom, a mágia szakértőnk még így átváltozva is képes ezt valamilyen varázslattal megállapítani. Gyerünk, emberek mint ha élnének! Próbájának védőgyűrűt formálni! Maguk se örülnének, ha miközben megpróbálom ellátni önöket néhány démon ütne rajtuk. -
Mondom, szinte ösztönös katonai rutinnal és magabiztossággal amit eredetileg eltervezve bár legbelül minden vagyok csak épp nyugodt nem. Egyszerűen túl sok minden történik egyszerre, annyira sok hogy már követni se akarom. Ha például elkezdenék agyalni, hogy mekkora jelentősége van annak hogy megjelent egy új szellemlovas egészen biztosan félre döfném a tűt. Először, a szárnyas sárkányszerű fickót, (svarog) próbálom ellátni ha hagyja magát, utána pedig sorra azokat akik kevésbé súlyosan sérültek, de szükségét érzik. Elsősegély felszerelés, és kötszer szerencsére bőven akad túlélőcsomagba és seregbe megtanultam hogyan hozzam ki kevésből is lehető legtöbbet.
Warmaster
Warmaster
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 234
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 10.
Age : 34
Tartózkodási hely : New York, Brooklyn

Karakteradatok
Főkarakter: Taikuri
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.