Black Industries

Go down

Black Industries Empty Black Industries

Témanyitás by Leonard W. Black Szer. 27 Jún. 2012, 23:10

Black Industries 2lt4x04

A hatalmas gyárépület otthont ad, a gyárnak természetesen, valamint a Black Industries cég székhelyének és a Black családnak is. A céget Jonathan Black alapította és fejlesztette fel a jelenlegi szintjére. A gyárban különböző elektronikai és közhasználati eszközöket gyártanak (kommunikációs eszközök, járművek, stb.)

A birtok közepén található a cégépület. Az a hely ahol az irodák és a papírmunkával valamint az ügyfelekkel foglalkoznak, valamint itt dolgoznak azok az alkalmazottak is, akik a "jövő dolgait" találják fel. A birtok hátsó részének háromnegyedét a tulajdonképpeni gyárépület foglalja el, ahol az előállítások folynak. A maradék egynegyed részen található a Black család lakhelye. Ugyanakkor parkolók és őrposztok is találhatóak a birtok területén.
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Thorhalla Pént. 29 Jún. 2012, 12:52

Résztvevő: Leonard W. Black

Egy teljesen átlagos június végei nap volt ez Cape Mayben. New Jersey szerencsés volt, ugyanis a New Yorkot érő újabb katasztrófa, a démonok eljövetele és a furcsa támadások, amikkel a média újra tele volt elkerülték ezt a régiót. Odakint hőség volt, bár ez teljesen megszokott volt ebben az évszakban. Leo valószínűleg éppen a cég ügyeivel volt elfoglalva, amikor a titkárnője szólt be, hogy a rendőrség egyik tagja keresi őt és beszélni akar vele. Amint megkapta a választ, hogy beengedheti a rendőrt a titkárnő így is tesz. Az irodába egy rendőrnő lépett be, és ahogyan ez megtörtént a sapkáját már vette is le.
Black Industries 1232287-liza_large
- Üdvözlöm Mr. Black – mondta a nő. – Amanda Perry hadnagy vagyok a Trentoni rendőrségtől. Szeretnék önnek feltenni néhány kérdést egy gyilkossági ügyben.
Elhallgatott néhány pillanatra, megvárta, hogy a férfi feldolgozhassa amit eddig mondott, majd folytatta.
- A reggeli órákban holtan találták az egyik trentoni sikátorban Mr. Arthur Harry-t. fogadja részvétemet e miatt. megtudja mondani, hogy Mr. Harry-t mikor látta utoljára?
Leonardnak azonnal beugrik a férfi neve, a könyvelési osztály feje volt a férfi, előző nap még látta is őt, amikor véget ért a férfi műszakja olyan este 6 körül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Industries Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Leonard W. Black Pént. 29 Jún. 2012, 13:34

Azt hiszem, hogy kivételesen dicsérhetem magam azért, hogy légkondit szereltettem mindenhova a birtokon, így legalább ilyen nagy melegben senki sem kap hőgutát. Beleértve természetesen engem is. Nem épp a kedvenc napszakom a reggel, mondhatni esti madár vagyok.
- Kísérje be. - válaszoltam a titkárnőnek és az iratok átvizsgálását félbehagytam. Felkeltette a kíváncsiságomat, hogy mi okból kifolyólag kereshet a rendőrség pont engem. Persze a fejemben rögtön megjelentek azok a lehetőségek, amik miatt kereshetnek, viszont ezekből egyiket sem támasztotta alá a valóság, vagy létező bizonyíték.
- Örvendek, Perry hadnagy. Hallgatom. - álltam fel a helyemből, hogy legalább egy biccentéssel üdvözöljem a nőt. Igazán attraktív nő volt, viszont most egyrészt nem a megfelelő időpont és hely volt ahhoz, hogy érdemtelen flörtbe kezdjek, ráadásul az ok amiért idejött eléggé, hogy is mondjam, aggasztó.
- Mr. Harry... Mr. Harry... - ismételgettem az említett személy nevét, miközben emlékeimben kutakodva kerestem a legközelebbi dátumot amikor találkoztam a könyvelési osztály fejével. Pár pillanat múlva pedig már be is ugrott a válasz. - Oh, igen. Tegnap este találkoztam vele utoljára. Mielőtt befejezte volna a műszakját még feljött, hogy tisztázzunk pár dolgot a nyersanyagokkal kapcsolatban. Ez nem tartott tovább egy vagy két percnél, szóval olyan öt óra ötven perc és hat óra tízperc közöttre tehető az utolsó vele való találkozásom időpontja. - adtam, lehetőleg, kielégítő választ a hadnagy kérdésére, és mondandóm alátámasztása képpen előkeresve az asztalon helyet foglaló dokumentumok közül azt, amivel Mr. Harryvel együtt foglalkoztunk átnyújtottam neki. Nem valami nagy durranás a dolog, csak pár nyersanyag, összeg, a szállító neve és ilyesmi hétköznapi dolgok egyvelege.
- Esetleg, megkérdezhetem, hogy mi történt pontosan? Gondolom észreveheti rólam, hogy most hallok erről a dologról először. Szóltak, hogy ma reggel nem jelentkezett be, de nem épp egy ilyen okot feltételeztem emögött. - vettem át egy kicsit a kérdező szerepét. Volt bennem valami, vagy inkább valaki, akit érdekeltek a tett körülményei. Fogalmam sincs, hogy miért akarták volna megölni szegény férfit, habár a munkahelyi életén kívüli élete már nem az én fennhatóságom és érdeklődési köröm alá tartozott. Viszont azt remélem, hogy valaki nem direkt az én cégem alkalmazottjait szemlélte ki célpontnak, mert az nem lenne egy kellemes reklám, szó mi szó.
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Thorhalla Pént. 29 Jún. 2012, 14:23

Résztvevő: Leonard W. Black

A nő átvette a papírokat, amiket átnyújtottak neki, egyelőre nem nézett bele, valószínűleg nem ért ezekhez a dolgokhoz, amik a könyvelést takarták.
- Nem bánja, ha elviszem ezeket a papírokat? – kérdezte is meg végül.
Végighallgatta Leo-t, majd bólintott a szavainak a végén. Néhány pillanatig még el is gondolkodott, hogy mennyi mindent árulhatna el ebből az egészből a férfinak, de végül a szokásos zsaruszöveget kezdte mondani.
- Egyelőre nem tudunk sokat – kezdte. – Az öngyilkosságot a szakértőink kizárták, minden jel idegenkezűségre mutat. Egy vékony drótzsineggel fojtották meg, még élt ekkor, illetve előtte hat késszúrást is kapott, mindegyik profin kivitelezett munka, bármelyikbe belehalt volna, még orvosi ellátás mellett is. amit még tudunk, hogy közel volt a lakásához, az autóját megtaláltuk. Az iratai és a pénze és az értékei is nála voltak. Nem történt rablás, csak kivégzés.
Egyben hadarta le az egészet, itt tartott csak egy kisebb szünetet, majd egy nagyobb levegővétel után folytatta.
- Nem tudja esetleg, hogy voltak-e a cégen belül, vagy azon kívül problémái, esetleg ellenségei, megfenyegették-e őt? Vagy csak a cégnek akartak így ártani?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Industries Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Leonard W. Black Pént. 29 Jún. 2012, 14:43

Nem lepett meg, hogy a hadnagy nem olvasott bele az iratokba. Őszintén szólva én magam, még így is irtózom tőlük, hogy tudom, mi és hogyan működik benne, viszont számomra kötelező módon élnem kell ezzel.
- Persze, nyugodtan elviheti. - válaszolom gyorsan, viszont cseppet sem hadarva.
- Hmm... Ezek szerint akkor nem hirtelen felindulásból elkövetett emberölés áldozatává vált. Viszont nincs információm arról, hogy valami afférja lett volna a cégen belül, igazán érzékenyen érintenek engem a cégen belüli nézeteltérések, úgyhogy azokat többnyire figyelemmel kísérem, de Mr. Harrynek nem voltak ilyesmi gondjai. A magánéletéről pedig csupán annyit tudok, amennyi a hozzánk benyújtott önéletrajzán szerepel. Nincs szándékomban és jogomban sem áll belekontárkodni az alkalmazottjaim magánéletébe. - sétáltam az irodám hatalmas ablakaihoz. Lenézve a szemem elé tárult a napsugarakkal körbeölelt épületegyüttes képe. Sehogy sem tudtam elképzelni azt, hogy egy kihalt gyártelep feküdne ennek a helyén.
- Őszintén remélem, hogy ez nem egy esetleges, a cégem elleni, támadást jelent. Annak súlyos következményei és velejárói lennének, ráadásul fogalmam sincs, hogy ki próbálna meg efféle merényletet. Legjobb tudomásom szerint egyetlen olyan céggel, vagy cégcsoporttal sem tartok olyan kapcsolatot, ami hasonló cselekvésre adna okot bárkinek is. - sóhajtok mélyet. Jelenleg csupán az gátolja meg azt, hogy saját nyomozást indíthassak, hogy ez az audienciám van a hadnaggyal.
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 30 Jún. 2012, 11:17

Résztvevő: Leonard W. Black

A nő bólintott még Leo szavaira. A végén a farzsebéhez nyúlt és elővette a pénztárcáját.
- Köszönöm a segítségét Mr. Black – mondta.
A tárcában kutatott valamiért, végül egy névjegykártyát nyújtott a férfi felé. A rendőrségi kártya volt, rajta a nő neve és rangja, alatta a Trentoni rendőrség telefonszáma a megfelelő mellékkel és egy rendőrségi email cím.
- Amennyiben eszébe jut még valami, vegye fel velem a kapcsolatot. Illetve ne lepődjön meg, ha véletlenül még felkeressük, ha felmerül még valami. Viszontlátásra!
Amennyiben Leo nem tartja fel a hadnagyot, akkor az sarkon fordul és távozik is az irodából és még némileg hallani is lehet a folyosón, ahogyan távolodik a kijárat felé.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Industries Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Leonard W. Black Vas. 01 Júl. 2012, 19:40

Egy pillanatra egész furcsa dolgokra gondoltam. Leginkább valami olyasmire, hogy a hadnagy pénzösszeget akar átadni nekem azért, hogy elfeledkezzek ezekről a dolgokról vagy valami. Mondanom sem kell, hogy micsoda megnyugvást jelentett a számomra, hogy csak egy névjegykártyát vesz elő.
- Igazán nincs amit, kisasszony. Én köszönöm, hogy tudomásomra hozta, hogy egyik beosztottam elhalálozott, és nem kell aggódnia, ha bármit megtudok értesíteni fogom. - fogadtam el a névjegykártyát, majd az asztalról felvéve egyet az enyém közül nyújtottam át a nőnek. - Ha pedig keresnének, akkor ezen a telefonszámon biztosan elérnek, ha esetleg nem tartózkodnék itt. Viszont látásra. - még követtem a nőt, amint kilép az irodámból, majd ezt követően a biztonsági felvételeken, amíg el nem éri a kijáratot.
- Kérem, mondja meg, hogy ha bárki keres, akkor jelenleg valami fontos ügy miatt nem tartózkodom benn. - közöltem a titkárnőmmel, hogy távozni kívánok, majd kinyitva az irodámban levő másik ajtót léptem be egy valamivel kisebb helyiségbe. Egyetlen kapcsolóval, úgymond, életre keltettem az egész termet. Közvetlenül előttem egy erre speciálisan kialakított tárolóban foglalt helyet a jól ismert Blackhawk jelmez, mellette pedig további tárolókban foglaltak helyet a különböző felszerelések. Nem kerül sok időbe, hogy átöltözzem és felszereljem magamat. Ezt követően pedig az itt elhelyezett titkos kijárat felé veszem az irányt, ami egészen az útig biztosítja az észrevétlen kijutást számomra.
Leonard W. Black
Leonard W. Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Leonard W. Black
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Júl. 2012, 11:26

Résztvevő: Leonard W. Black

- Értettem uram – válaszolt a titkárnő.
Leo hátrament a saját kis birodalmába, majd igencsak gyorsan át is öltözött. Mivel tökéletesen ismerte a gyára épületét, így feltűnésmentesen tudott kisurranni az épületből. Azonban itt jött a kellemetlenség, az autókérdés*. Ha nincs autója, vagy egyéb közlekedési eszköze, akkor taxit kell hívni, ami olyan negyed óra alatt érkezik meg. Ha mégis van autója Leo-nak, akkor valószínűleg a magánparkolóban meg is találta azt. Nagyjából tudta, hogy a volt alkalmazottja merre is lakhat, így könnyedén odatalálhat a környékre. Legyen bármilyen módja az utazásnak úgy negyed óra utazás után Leo végül megérkezik Trenton utcáira. A környék egyelőre még le van zárva, a nyomozók és a helyszínelők már távoztak, csak egy sárga szalag mutatja a helyét a bűnténynek és két rendőr, akik próbálják a bámészkodókat távoltartani.

Black Industries 00120

* Autót kérlek akkor vegyél magadnak, 2 kreditért, vagy 10k dollárért. Ha egyiket sem szeretnéd, akkor marad, hogy taxit hívsz.
Elég, ha csak oda írsz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Black Industries Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Black Industries Empty Re: Black Industries

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.