Az Astoria utcái

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 21 Márc. 2012, 19:57

Leengedem a védelmem a kézfogásnál, így sikerül még lerántania. Önkéntelen csúszik ki a bemutatkozására válaszképp:
- Hülye majom... - Kicsit morcosabban kezdve, majd egy rövid mosollyal fejezem be, majd kicsit elkomorodik az arcom miközben megveregetem a vállát.
- Kicsit feleslegesnek érzem a kérdést, de hátha te mondasz nekem valami újat... - Kezdem komolyan egy kicsit bizonytalanul, majd mélyen a szemébe nézek.
- Neked mi a mentséged Danny? - Utalok arra, hogy a városban tolvajkodik. Remélem nem kell neki elmagyaráznom, hogy a tipikus képesség elvesztegetős dologra célzom.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Csüt. 22 Márc. 2012, 18:47


Amikor lerántom a földre, reakciója nem meglepő. Ezt már nagyon sokszor hallottam, mondhatott volna valami frappánsabbat is, de mindegy. Nagyon hirtelen komolyodik el. Mélyen a szemembe néz és kérdőre von. Nagyon ritkán gurulok dühbe, de egy pillanat alatt vészesen közel kerülök ahhoz, hogy ordítva mondjam meg a véleményemet.
~Mégis kinek képzeli ez magát?! Hogy jön ahhoz hogy felelősségre vonjon? Mi a mentségem?! Az, hogy tizenöt éves korom óta nincs senkim és az utcán élek. Az, hogy senki nem hajlandó alkalmazni egy hajléktalan mutánst. Ez a kis p*cs meg kiszabadul anyuci szoknyája alól és máris...
Nem jutok a gondolatmenet végére, mert rájövök, hogy ugyanúgy valódi alap nélkül ítélem el, mint ő engem. Hiszen nem tudok róla semmit. Csöndesen csak ennyit mondok:
- Nem tartozom neked magyarázattal.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 24 Márc. 2012, 19:14

Egy kicsit várat a válasszal, ez érthető és a válaszon sem különösen lepődök meg. De nem tudom eldönteni, hogy tényleg olyan mint én egykor vagy csak szeretném ezt látni. A valóságtól kicsit elragadtam mostanság, túlságosan is kapaszkodni akarok talán ahhoz amit megszoktam az évek során. Nem tudom mit és miért hiszek most. Pár másodper el is telik míg ráeszmélek, hogy nem reagálok a válaszra. Majd sötéten nézek csak vissza rá, valami féle felsőbb tudás meglétét remélve magamban. A hitben, hogy bölcsebb vagy tapasztaltabb vagyok a srácnál. De már közel sem vagyok benne olyan biztos mint néhány másodperce.
- Igazad van, mert te ugye senkinek... - A szavak után elgondolkozom rajta, hogy el kéne csak sétálnom. Egy lépéssel kéne megkezdenem a folyamatot, utána menne magától, mégis úgy érzem, hogy egyenlőre itt a helyem. Kicsit elragadtatom magam...~ Csak egy utca kölyök, nem?...~
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Szomb. 24 Márc. 2012, 19:40


Válaszomra pár másodpercig hallgat, láthatóan elmereng valamin, majd felsőbbrendű tekintettel folytatja ugyanabban a stílusban, amiben elkezdte. Az évek során sokszor segített át a nehéz pillanatokon, hogy nem vettem túl komolyan a dolgokat. Ezzel a hozzáállással szemlélve sokkal jobban kezelhetőnek tűnik a helyzet. Ilyen koravén alakot még életemben nem láttam. Egy velem nagyjából egykorú srác, aki úgy viselkedik, mint egy kiégett, poklokat megjárt ötvenéves ex-szuperhős. Sugárzik belőle, hogy tapasztalt öregként nézz le (valójában kissé fel) az eltévelyedett kölyökre. Most már inkább enyhén nevetségesnek tűnik a viselkedése, mint vérlázítónak. Vajon hogy válhatott ilyenné? Mi teszi ezt az emberrel? Tényleg olyan élete volt, ami indokolja ezt? Elvileg nekem se volt könnyű, de nem lettem ilyen. Ami az előző pillanatban majdnem gúnykacajra fakasztott, az most mély együttérzést vált ki bennem, és nem tudom eldönteni, melyik a helyes reakció. Enyhe bizonytalansággal a hangomban kérdezem:
- Ki vagy te? Miért csinálod ezt?
Szemébe nézve meglátok benne is valami határozatlanságot.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 24 Márc. 2012, 20:31

Talán azt hittem, hogy valami olyat fog mondani amitől megváltozhatok, valami feloldozást vagy elvezet egy válaszhoz. De mikor meghallom a két kérdést gyors egymásutánban rájöttem, hogy nem sikerült magamba süllyednem. Zavartan kicsit, tétovázva, de mégis gépiesen lököm vissza a válaszokat.
- Mire akarsz kilyukadni ifjú tolvaj? Mit csinálok? - Kevés düh lappang a szavaimban. Úgy érzem belém akarnak látni és talán ezzel valami olyat találnék ami engem is megrémít. Nem volt olyan régen mikor harcba szálltam mikor felszólítottak. Persze mondhatom, hogy az életemért küzdöttem, de kizárja ez azt, hogy a hatalomért is harcolni akartam. A hatalomért amit áhítottam, hogy végre megszabaduljak a félelemtől, hogy veszíthetek és végül pont akkor vesztettem. Mit jelenhetett ez a bukás, talán most... sikerül magamba tekintenem?
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Szomb. 24 Márc. 2012, 21:45


Szavai bizonytalanul, üresen és gépiesen csengenek. Az "ifjú tolvaj" megszólítással tovább fokozza a szituáció nevetségességét, de már valahogy nincs kedvem kiröhögni. Néha úgy tűnik, hogy észre se venné, ha elmennék, annyira mélyen magába fordult. Felmerül bennem a gyanú, hogy neki több segítségre van szüksége, mint nekem. De mi válthatta ezt ki? Rólam jutott eszébe valami? Nem tudom, hogy mit kéne mondanom. Sosem voltam az a lelkisegély-szolgálat típus, most meg itt állok egy ilyen alakkal, és azon gondolkodom, hogy hogy segíthetnék rajta. Elég fura helyzet, főleg, hogy eddig verekedtünk. Aztán elkezdek beszélni. Nem gondolkodom sokat, csak jönnek belőlem a szavak. Nem is igazán tudom, hogy mit akarok elérni velük. Csöndesen és határozottan beszélek. Nem mentegetni akarom magam, csak mesélek.
- Én nem azért lopok, mert meg akarok rövidíteni másokat. Tizenöt éves korom óta nincs senkim, aki gondot viselt volna rám, nincs otthonom és nincsenek jogaim. Az utcán élek, én vagyok a társadalom legalja, ráadásul mutáns is. Ez nem könnyíti meg a munkavállalást. És ha még is sikerülne, mi lehetnék? Talán rakodómunkás, aki az egész életét egy dokkban tölti. Ennél pedig hiszem, hogy többre vagyok hivatott. Mondhatod, hogy csak egy naplopó vagyok, és talán igazad is lenne, de csak innen indulva van esélyem arra, hogy jó célra használhassam a képességeimet.
Ezzel kicsit én is végiggondolom az életem. Még sosem beszéltem senkinek arról, hogy miért élek így, és most kitárom a lelkem egy vadidegen punknak. Miközben mondom, rájövök valamire. Az évek során elfelejtettem a céljaimat. Megragadtam tolvajként, és belesüppedtem ebbe az életbe, elfeledkezve arról, amiért ideiglenesen választottam. Amikor az utcára kerültem, még hős akartam lenni. Abban reménykedtem, hogy hamarosan kitörhetek innen, és úgy élhetek, ahogy nagyapa tanított. Mivel megadatott nekem az erő, hogy másokon segítsek, kötelességem lenne így tenni. Ehelyett csak magamon segítettem, és néhány rablóktól megmentett öreg nénivel elaltattam a lelkiismeretem. Előveszem a botomat. Hosszú ideje már, hogy nem került elő a tokjából. Újra elolvasom rajta a feliratot, majd a sráchoz fordulok.
- Ezt a nagyapám hagyta rám, amikor meghalt. A felirat kínaiul van, és azt jelenti: "Hőstettekhez". Azért vagyok itt, mert arra várok, hogy ezeknek a hőstetteknek az ideje eljöjjön. -Egy kis szünet után sikerül kimondanom a lényeget: - De az idők során elfelejtettem keresni az alkalmat.
Nem is tudom miért mondtam el ezeket. Miből gondolom, hogy segíthet?
- Válaszoltam a kérdésedre.-mondom- De még nem tudom, miért tetted fel. Miért fontos, hogy miért lopok? Miért érdekel, hogy hogyan jutottam idáig?
Igyekszem éreztetni, hogy én meghallgatom, ha akarja, de nem követelőzöm.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 24 Márc. 2012, 22:00

Teljesen kizárjuk magunkat a külső világból, mintha csak egy vákuum ragadna valahova máshova, a testem könnyebb lesz, ahogy a lelkem nehezül. Mintha kilépnék magamból leülnék megvizsgálni egy világ repedésit ahol az igazság lakozik. A járda repedésiben valami igaz amit fellelve lekapaszkodhatok a forrásig.
- Szóval nem tudod te miért kérdezted az előbbit. - Kezdem halkan a felismeréssel, majd az új kérdése válik fontossá, mert én már tudom a választ rá.
- Én viszont azért mert úgy érzem egyszer sok közös volt bennünk. talán én gyengébb voltam vagy pont, hogy erősebb azzal, hogy hajlandó voltam átadni magam. Kezdésnek tökéletes... - Kicsit elmélázok, még vitatom magamban a kérdést, amit a srác elé is tártam. Erősebb vagy gyengébb voltam-e azzal, hogy hozzájuk fordultam. De igazából soha nem adtam meg magam nekik, mégis...
- A Kúria az otthonom volt... - Észre se veszem, hogy a kezem eltéved, már a számhoz emelem a cigit. gyenge vagyok. Mindig is az voltam. Már a gyújtóval játszok, nem gyullad elsőre, de a srácról nem veszem le a szemem.
- A tiéd is lehetne, talán még nem késő... - Nem is biztos, hogy hozzá beszélek, nem tudom, hogy tisztán érti-e a számban lévő cigitől. Talán magamat hitegetem, talán nem, lehet, hogy rajta akarok segíteni vagy mind a kettőnkön...
De most csak az a fontos, hogy egy mélyet szippantok, a rutin kopása és a nikotin tartalom azt eredményezi, hogy már az első szál bódító hatású, pedig ez még nem is fűszerezett darab. Mereven fújom ki, míg várom a válaszokat, a világ még mindig egy külön síknak tűnik, míg a srác is csak egy lépéssel tűnik közelebbiknek, mint a többi külső tényező.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Szomb. 24 Márc. 2012, 22:25


Láthatóan elindult benne valami, de az jórészt tőlem függetlenül történik. Rágyújt egy cigire és közben elmélázva, szaggatottan beszél. Abból amit mond, úgy tűnik, mintha hozzám beszélne, ugyanakkor a távolba réved, és mintha csak a mondatok felét mondaná ki, a többit csak magában gondolva végig. Ebből kifolyólag nem igazán értem, hogy miről beszél. Egy kúriát emleget, ami valaha az otthona volt, de hogy ez mit jelent, az homályos. És hogy érti azt, hogy az enyém is lehetne? Beszívja a füstöt, majd kifújja, és vár. Mit kellene mondanom? Nem értek semmit.
- Nem értelek. -mondom zavarodottan- Kinek adtad át magad? És milyen kúriáról beszélsz?
Közben az visszhangzik a fejemben, hogy "a tiéd is lehetne". Feltámad bennem a remény, hogy ő talán kivezethet innen. De előbb neki magának kell kitalálnia abból az útvesztőből, amibe belekerült. Milyen súly nyomhatja a lelkét? Látom, hogy valami hatalmas változás megy végbe benne. Lehet, hogy egy élet fordulópontjának vagyok tanúja, ami talán az én életemé is lesz.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 24 Márc. 2012, 22:38

Kizökkent a gondolatomból,úgy érzem sietnem kell. Hogy ez a pillanat most a lehetőségem, főleg, hogy az idegtől megint elkezd lassulni a világ. Gyorsan kikapom a számból a cigit. Mintha valami kvízben lennék rávágom.
- Az X-menek! Mindenkit befogadnak. - Mintha csak egy reklám szöveget mondanék hirtelen elveszti a jelentését ahogy kimondom. Számomra, mintha csak egy távoli múlt lenne. Pedig ha két évet mondok akkor már sokat.
Most már határozottabban emelem vissza a cigarettát a számhoz. Összeszedem magam amennyire telik. Mielőtt beleszívnék megint a sráchoz szólok ismét.
- Ott törődnek veled, független az előéletedtől, naivak kicsit. Néha mintha csak néhány dedós aktivista lenne. De ha átadod magad a biztonságnak ott befogadnak. Még engem is befogadtak... - Rossz pontra tévedek, a hűvös szavaim a meleg emlékek puhaságába rántanak ismét, de csak finoman, mint mikor egy ölelésbe húznak.
- Talán még mindig... - Nem veszem vissza a számba a cigit, de mégis hamuzok gépiesen, a tagjaim elernyednek. Megingok az állásban, szeretnék térdre esni, de még bírom. Elmosolyodom és végül elengedem magam, de a képességemmel automatikusan segítem magam, mintha csak az angyalok kara engednek a földre úgy nyúlok el és földet érve nagyot, mosolyogva szippantok a cigiből.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Szomb. 24 Márc. 2012, 22:56


Az X-men? Nem sokat tudok róluk, de ha tényleg mindenkit befogadnak, talán ez az az alkalom, amire öt éve várok. Nincs időm azonban sokat gondolkodni ezen, mert észreveszem, hogy a srác kezd összeomlani. Mint egy drogos, akinek kezd túlságosan beütni az anyag. A cigire nézek, és látom, hogy kézzel készített. Ez most komoly? A lábai elernyednek, és természetellenes lassúsággal elkezd eldőlni. A képességét használja, tehát legalább nem ájult el. Elterül a földön, és szélesen elmosolyodva nagyot szív a cigijéből. Láthatóan nem csak nekem van szükségem arra, hogy valaki befogadjon. Leguggolok mellé, és így szólok:
- Gyere velem! Már csak azért is, mert én nem tudom az utat.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 24 Márc. 2012, 23:16

Az emberek mint sziklát az apály hullámai, laposan kerülnek. Nagy ívet hagynak körülöttem, senki nem foglalkozik azzal, hogy mit csinálok. Dannyt látom meg perifériából. Ha jól értem az Xekhez szeretne eljutni, velem. Valahol tudom, hogy ott a helyünk. Szinte látom magunk a csapattal az évfolyam fényképezésen, valami rettentő erőltetett ratyi emlékkép. Hihetetlen, hogy elgyengültem mostanában.
Kipattannak a szemeim, jól beszorítom a számba a cigit, majd a lábammal nyerek egy kis lendületet, hogy guggolásba lendüljek át. Figyelve, hogy ne koccanjak a majom sráccal.
- A hőstettekhez elkél egy csapat! - Jegyzem a tőlem telhetően derűsen. Kicsit talán erőltetettnek hangzik, de mégis valahogy őszintének érzem magamban. Én is ezért jelentkeztem az angyalokhoz. Azt hiszem legalábbis ez lehetett az ötletem.
- Apropó... megkínálhatlak? - Tör belőlem ki hirtelen az udvariasság, de kicsit zavarodott vagyok. Elvesztettem a maradék felsőbbrendűség érzésemet is ebben a pillanatban. Nem tudom a főnixek miként csinálják az újjá születés dolgot, de rám is férne már egy olyan.
- Huh... - Kezd kényelmetlen lenni ez a test hirtelenjében. Szabadságot akarok, valami még hiányzik hozzá de nem tudom, hogy mi...
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Szomb. 24 Márc. 2012, 23:39


Kicsit magához tér. Hangulata ismét megváltozott, erőtlenül kedélyeskedni próbál, és közben sikerül felküzdenie magát a földről. Amikor megkínál a cigivel, visszautasítom:
- Kösz, kihagynám. Egyikünk, azért jó, ha lábra tud állni magától.
Lassan a fölényesség álcája teljesen lekopott róla, és egy gondoskodásra szoruló, szétesett srác lett belőle. Segítek neki fölállni, majd -ha szükséges- átkarolom, hogy tudjon rám támaszkodni.
- Szerintem induljunk! - mondom. - Merre kell mennünk?
Azt hiszem, most a legnagyobb szüksége egy hosszú alvásra lenne, és erre az X-men kúria alkalmas helynek tűnik.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 25 Márc. 2012, 11:04

Nem hiszem, hogy a cigivel lenne a gond, pedig a srác arra utal. Meg is szagolom az orrom alá tartva. ~ Nem határozottan nem. ~ Legalább ebbe határozott vagyok, még bólintok is rá magam elé. Bizonyos vagyok benne, hogy sima nulla hatos pakkból van. Még akkor vettem mikor elkezdtem leszokni. Aztán hirtelen akartam letenni, nem biztos, hogy jó ötlet volt. Hisz most úgy csüngök rajta mintha láncdohányos lennék. El kéne dobni, de annyira nem vagyok felelőtlen, pér nagyobb szippantás és már csak egy csikket tartok a kezembe. Miközben elindulok a srác kérdésére, csak felcsapom a csuklyám, a vadász ösztönt érzem felébredni, mikor gyorsan körbe nézek a sarkon.
- A Kúria Brooklynban van, azt hiszem a metró felé vezet az utunk. - Egy kis mosoly is villan a csuklyám alul, de a szemem fénye alig látszik már. Tovább haladok, remélve, hogy nem kell győzködni a srácot és haladhatunk az úton aminek a végén remélem a feloldozást, szinte már érezve a mennyei fény melegét.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Vas. 25 Márc. 2012, 14:55


Összeszedi magát, és segítség nélkül indul el. A metró felé vesszük az irányt, mivel Brooklynba kell mennünk. Kicsit meglep, hogy milyen gyorsan belement, hogy velem jön. Azt szűrtem le a mondandójából, hogy már egyszer szakított az X-mennel. Minden lépéssel közelebb kerülök egy új élethez. Nem tudom, hogy mire számítsak, amikor odaérünk, de érzem, hogy a sorsom beteljesedése felé haladok, ahogy ő is. Csöndben haladok mögötte, hagyom gondolkozni, közben a saját gondolataimat próbálom rendezni. Ráébredek, hogy most valószínűleg végleg elhagyom az utcai életet. Azt a világot, ami az elmúlt öt évben az otthonom volt, hamarosan egy teljesen új környezet váltja fel. Egy pillanatra kétség támad bennem. Megtanultam túlélni az utcán, de mi lesz velem a társadalomban? Kitaszított és megvetett voltam, akiről az emberek legszívesebben tudomást sem vettek, most pedig be kell majd illeszkednem közéjük, még ha nem is átlag polgárként. Biztos, hogy ezt akarom? Nem lenne jobb élni tovább úgy, ahogy megszoktam? Lelki szemeim előtt megjelenik nagyapa arca. Szinte hallom a hangját, ahogy mondja: "Mivel erősebb vagy másoknál, kötelességed megvédeni őket." Újra határozott léptekkel megyek tovább.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Thorhalla Kedd 11 Szept. 2012, 11:33

Külső régiók – Epilógus 2.

Néhány nappal a külső részek elvesztése után:

Az elmúlt pár napot Dormammu azzal töltötte, hogy egy nagy erejű rituálét hozzon létre. Győzött, csak még többiek nem látták. Feláldozta két sárkányát és az ottani állásait, hogy megszerezze magának Agamotto szemét és így ő válhasson a Legfőbb mágussá. Astoria utcái felett lebegett és varázsolni kezdett. A vörös fellegek sokkal jobban megsűrűsödtek, hatalmas villámok cikáztak az égen. A szerencsés emberek még el tudtak menekülni, mert Dormammu egy védőmezőt húzott fel a negyedre, aminek hála a környék védve volt a behatolók ellen. Minden erejét összeszedve a démonúr végül újra varázslásba kezdett, aminek a végén egy hatalmas térkaput hozott létre két felhőkarcoló között az égben. Hatalmas sárkányok és egyéb démonok jelentek meg a környéken ezen át érkezve.
Astoria elesett és immáron teljesen a démonok uralták azt. Dormammu valamit elvesztett, de ezáltal sokkal, de sokkal nagyobb dolgot nyert vele és megkezdhette a második fázist a tervében.
Az Astoria utcái - Page 2 003ip

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Astoria utcái - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 25 Feb. 2013, 10:45

Következő körváltás: 2013. február 28. (csütörtök)

~ Déli rész ~
Résztvevők: Maximillian Evans / Axe, Danny Long, Makarov Vlagyimir Riez / Bishop, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Edward Richard MacAevus, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Natalie Pezzini és Laura Sylen

Sylen mielőtt elkezdte volna mondani azt, hogy erősítés kell meglátta, hogy ez teljesen értelmetlen dolog, a rádióban már parancsok hangzottak el, az eget hatalmas villám szelte át és a Bosszú Angyalok egy rész jelent meg a levegőben az utcákon ekkor már csak SHIELD ügynököket látott, járműben, vagy éppen gyalog tartottak a megfelelő irányba, szervezetten. Ez tervezett támadás volt a SHIELD részéről, ezt mindenki más is ki tudta venni, aki ott volt, még a rendőrnő is.

Hamarosan, mivel mindenki elindult megérkeztek az Astoria-hoz, a SHIELD-esek kaptak koordinátákat és ezúttal a kérdésekre, amiket feltettek, nem Vízió felelt, hanem maga Miller.
- Itt Black Jack! – lehetett hallani a rádióban, a háttérből lövések, mennydörgés és efféle hangok hallatszottak, a SHIELD ezredese is ismét terepen volt az Angyalokkal – Minden ügynöknek a koordinátákat megkapták Víziótól, hogy hova menjenek. Az égen pillanatokon belül feltűnő türkiz színű sárkányokat ne bántsák, azok a mieink! A földi egységek feladata, hogy mindent megtegyenek, hogy ne jussanak ki a démonok a városrészből. Az ügynökök és az önként jelentkezett rendőrök délről támadnak és ott védekeznek. A Gamma- és Vaskatona osztagosok, akárcsak a speciális ügynökök nyugatról, a Bosszú Angyalok keletről! A sárkányok és a Fury pedig az északi részt védik! Akik az égen vannak szálljanak le! Senki sem tudja a biztonságukat garantálni, az ott levő páncélos ügynökök délre induljanak azonnal!
Értelemszerű volt, hogy északról nem igen kell a támadás, hiszen ott tenger határolta Queens-et. Mikor mindenki megérkezett, láthatta, hogy masszív kordonnal volt körbevéve minden, civilt egész úton nem lehetett látni, elég jól ki lett ürítve minden. Nagyjából mindenki egyszerre érkezett meg az egyik nagyobb körúton, ismerősök és ismeretlenek, amit láthattak, hogy démonok százai – mindenféle, kisebb, nagyobb, még nagyobb több méteres lények – próbálnak áttörni a kordonon, hogy kijussanak a negyedből.

Az Astoria utcái - Page 2 00120

~ Északi rész ~
Résztvevők: George Ethan / Árny és James Runnel

Runnel és Árny szinte egyszerre indultak, mind a ketten az északi irányból. Egyikőjüknek sincs rádiója, így ők parancsot nem kaptak. Runnel robogója mellé hamarosan a kék színben tündöklő Szellemlovas érkezett meg a kék lángokban égő motorral. Körülbelül egyszerre is érkeztek meg a negyed határába. Láthatté, hogy masszív kordonnal volt körbevéve minden, civilt egész úton nem lehetett látni, elég jól ki lett ürítve minden, Runnel volt az egyetlen, akit Árny látott. Az egyik nagyobb körútra érnek, amit megláttak, hogy démonok százai – mindenféle, kisebb, nagyobb, még nagyobb több méteres lények – próbálnak áttörni a kordonon, hogy kijussanak a negyedből.


Az Astoria utcái - Page 2 00120

~ Levegőben ~
Résztvevők: Ulysses J. Forge / Aegis, Carl B. Orelov / Trizor, Scott Singer, Albert Shear / Britannia Kapitány és Victor Montano

A SHIELD-esek kaptak koordinátákat és ezúttal a kérdésekre, amiket feltettek, nem Vízió felelt, hanem maga Miller. Ugyanezt az üzenetet és koordinátákat megkapta Alberték helikoptere is.
- Itt Black Jack! – lehetett hallani a rádióban, a háttérből lövések, mennydörgés és efféle hangok hallatszottak, a SHIELD ezredese is ismét terepen volt az Angyalokkal – Minden ügynöknek a koordinátákat megkapták Víziótól, hogy hova menjenek. Az égen pillanatokon belül feltűnő türkiz színű sárkányokat ne bántsák, azok a mieink! A földi egységek feladata, hogy mindent megtegyenek, hogy ne jussanak ki a démonok a városrészből. Az ügynökök és az önként jelentkezett rendőrök délről támadnak és ott védekeznek. A Gamma- és Vaskatona osztagosok, akárcsak a speciális ügynökök nyugatról, a Bosszú Angyalok keletről! A sárkányok és a Fury pedig az északi részt védik! Akik az égen vannak szálljanak le! Senki sem tudja a biztonságukat garantálni, az ott levő páncélos ügynökök délre induljanak azonnal!
Értelemszerű volt, hogy északról nem igen kell a támadás, hiszen ott tenger határolta Queens-et. Mikor megérkeztek a negyed fölé, láthatta, hogy masszív kordonnal volt körbevéve minden, civilt egész úton nem lehetett látni, elég jól ki lett ürítve minden. Mivel elég sok helyre beláttak onnan láthatták, hogy mindegyik úton, utcán démonok százai – mindenféle, kisebb, nagyobb, még nagyobb több méteres lények – próbálnak áttörni a kordonon, hogy kijussanak a negyedből.

Az Astoria utcái - Page 2 00120

Prológus 2.:
Résztvevők: Pokol dimenziók urai, úrnői bizalmasukkal, az asgardi káosz és halálistennő, Avalon védelmezője és a görög halálisten
Helyszín és idő: mindenki a saját idejében és helyén a saját dimenziójában, világában

Eldöntett és elérkezett az idő arra, hogy a megállapodást minden isten, istennő, démonnő és démonúr betartson. Egymástól függetlenül egyszerre kezdtek bele egy-egy rituáléba, egy olyanba, amit az égiek nem akadályozhattak meg, mert nem volt közvetett beavatkozás. Rúnák, mágiák, isteni erők keveredtek, majd egyszerre zúdultak rá a Földre, olyan hatalmas mennyiségű és erejű mágia, amit a Föld a Bukáskor szenvedett el hosszú léte során először, majd másodjára, amikor Zacharias Morsus és Thorhalla összeomlasztotta a New York körül a mágikus pajzsot és kényszerítették vele térdre Galactust…
A mágia örvénylett és kavargott, majd egyszerre találta meg az embereket, ám egy feltűnő és nem várt mellékhatással is járt a mennyre nézve. A túlvilági urak és úrnők, az istenek ajándéka elérte New Yorkot…

Az Astoria utcái - Page 2 00120

~ Mindenki ~
Még nem sikerült senkinek sem magához térnie a látványból, amit látott. A démonok, sárkányok, minden. Akik eddig részt vettek minden negyed felszabadításán sem láttak ehhez foghatót. Mindenki, mentális védelemtől függetlenül is érezte a csontjaiig hatoló félelmet és rettegést, de mégis tudták, hogy nem adhatják fel. Az égre ekkor közel negyven darab közel ötven méter hosszú türkiz sárkány repült és estek neki az égben repkedő sárkányoknak, lényeknek az északi irányból, Amelia és Serena Davidson támogatása volt mindez. Az eget a vörös felhők alatt villámok szelték át, a mennydörgés hangos volt, a villámok között az Asgardi viharisten Einar Thorson volt látható, ahogyan a repülni képes társaival nyugatról ostromolják a démonok hadát. Lyron McKenzie, az Örök Birodalom uralkodója pusztakézzel tépett le egy sárkányfejet és a lény zuhanni kezdett…
A következő pillanatban mindenki hirtelen furcsán kezdte érezni magát, nem tudta megmondani, hogy miért. A mágia érzékenyek egyszerre nyögtek fel, olyan erejű mágiát éreztek, amit életükben korábban még soha sem, mindenre és mindenkire mágia hatott, ezt a mágusok tudták és érezték, de a következményeket még megjósolni sem tudhatták. A vörös felhők eltűntek, a nap eltűnt és éjszakai égbolt vette át az helyét. A csillagok látszottak az égen, mégis valami esni kezdett onnan… vér. Az ég és a menny vérzett…
Az Astoria utcái - Page 2 Xfactor2522013digitalna

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Astoria utcái - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Svarog Hétf. 25 Feb. 2013, 11:08

Az utca a SHIELD ügynökeivel van tele, a levegőben pedig megjelentek a Bosszú angyalai. Svarog ekkor érkezett meg az egységekhez, a nyomában a társaival, Horatioval és Laurával.
Svarog már utána nézett az ügynöknőnek, potenciális tagokat keresett az Erőművekben, és a lány rajta volt a vizsgán. Érdekes, hogy most csatában is bizonyíthat, ha ezt jól megteszi, akkor bérelt helye lesz.
Mintha ez a sors akarata lett volna. Megkapták a parancsokat, hogy délről támadjanak, és elvileg Bishop, az ARMOR igazgatója vezeti. Dragunov első dolga az volt, hogy fegyvereket vételez. Odalépett az egyik teherautóhoz, remélve, hogy a társai követik.
- Maradjunk együtt - mondta, majd elvett egy gépfegyvert, és 7 tárat, hogy legyen tartalék. Durva nap lesz, és hamarosan megkezdődött a csata.
Svarog bekapcsolta az adóvevőjét. Az izgalmat a csontjaiba érezte, amikor elfoglalta a helyét a kordonon belül. A körülötte lévő SHIELD ügynökökhöz szólt.
- Na fiúk-lányok, szerintem annyian vannak a dögök, hogy mindenkinek jut majd golyó.
A szeme elé emeli a fegyvert. - Horatio, szerintem te koncentrálj a legnagyobb dögre, addig megpróbálom visszatartani a kicsiket.
A harc apokaliptikus méreteket kezdett ölteni. A velük szövetséges, türkízszínű sárkányok neki estek Dormmamu bestiáinak. A Bosszú angyalai a sárkányokra rontottak, egy fickó pedig pusztakézzel ölt meg egy szárnyas dögöt.
Svarog érezte a félelmet és a rettegést a csontjaiban...
Felordított és tűzet nyitott a kisebb dögökre. Egy se érhette el a kordont. Ők voltak az utolsó védőbástya a pokol erői és New York, a Világ között.
- Mi vagyunk a határ! Gyerünk, megijedünk egy kis félelemtől? - üvöltötte a társainak biztatásképpen. Svarog ekkor valahogy furcsán kezdte el magát érezni, se jól, se rosszul.
Nem tudta megmagyarázni a dolgot.
"Csak nem a dögök egy újabb trükkje?"
Próbált vele nem foglalkozni, tovább folytatta az előrenyomuló szörnyetegek ritkítását.
- Horatio, mi a franc ez? - kérdezte a mágust.
Ekkor kitisztult az égbolt, de a nappal csillagfényes éjszakának adta át a helyét, a következő pillanatban pedig esni kezdett az eső... Vércseppek hullottak az égből. Svarog nem törődött vele...
- Biztos Dormmamu trükkje. Mutassuk meg a vén lángos fejűnek, hogy akkor is kinyírjuk a dögjeit, hogy ha megjelenik itt bébilajhárrá változva és nagy, bociszemekkel nézz ránk.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 25 Feb. 2013, 19:03

>Svarog Horatio<
Erősítést végül kérnem se kellett, a bosszú angyalai és egy rakás SHIELD ügynök már útnak is indult.
~ Utálom, ha nem szólnak a tervezett akciókról. Miért nem lehet megelőzni a dolgokat, mintsem, hogy káosz legyen?
A gondolatmenetem azonban az adóvevőből érkező utasítások zavarták meg.
~ Délről. Vettem.
Odaszóltam a másik két ügynöknek is mielőtt elindultam volna a cél felé.
- Hallottátok, nyomás fiúk!
Intettem a srácoknak és megindultam a cél felé, persze végig a csapattal maradtam, de gondoltam kicsit ösztönzöm őket.
Miután megérkeztünk a kordonokhoz, az egyik srác máris odafutott az egyik teherautóhoz és megpakolta magát fegyverrel.
Ha hagyott ott valamit akkor én is keresek magamnak. A legjobb valami automata fegyver lenne sok tartalék tárral, így nem kéne bajlódni annyit a tárcserével és rögtön lehetne lőni a dögöket.
De ha nem találok semmit akkor a jól bevált desert eagle-nél maradok.
Miután az egyik férfi kiadja az utasításokat én nem ellenkezem, elvégre ez csak taktikai felállás.
- Majd én fedezek!
Mondtam és vagy a talált fegyverrel, vagy a saját fegyveremmel, de elkezdem lőni a hozzánk túl közel érkező kisebb lényeket.
A nagyobbak ellen a Taserrel támadok, elvégre egy bénult szörnyet még szét lehet lőni, de egy felbőszült sebesültet már nehezebb.
Igyekeztem a lehető legjobban fedezni a kis csapatunkat és ha kell a kordonhoz túl közel jutott lényekre is lövök.
Közben pedig reménykedtem, hogy van nálam elég tartalék tár, mert ha nincs akkor kénytelen leszek a kisebb szörnyek ellen karmokkal harcolni és akkor a több éves titkos feline létnek annyi
Egyszer csak furcsa érzés kerített hatalmába, nem tudtam hova tenni. talán csak a rossz előérzetek kategóriába. Majd másodperceken belül eleredt az eső, de nem is akármilyen, véreső. Ha eddig nem lettem volna ideges most az lettem.
~Mi a franc ez? Ez vér?
Mikor a férfi biztat minket a folytatásra, erőt merítettem a szavaiból és folytattam a teremtmények sorozását.


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 25 Feb. 2013, 19:58-kor.
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Trizor Hétf. 25 Feb. 2013, 19:24

A lökés hullám, a látvány, és a minimális kábulatból vissza térve Carl nem sok időt kapott a további bámészkodásra. Mert a kijelzője bejövő hívást érzékelt amit J.A.C.K. egyből fel is kommentált:
- Uram. bejövő üzenetet veszek
- Jo,jo. Igen kapcsold.
- Itt Black Jack! – lehetett hallani a rádióban, a háttérből lövések, mennydörgés és efféle hangok hallatszottak, a SHIELD ezredese is ismét terepen volt az Angyalokkal – Minden ügynöknek a koordinátákat megkapták Víziótól, hogy hova menjenek. Az égen pillanatokon belül feltűnő türkiz színű sárkányokat ne bántsák, azok a mieink! A földi egységek feladata, hogy mindent megtegyenek, hogy ne jussanak ki a démonok a városrészből. Az ügynökök és az önként jelentkezett rendőrök délről támadnak és ott védekeznek. A Gamma- és Vaskatona osztagosok, akárcsak a speciális ügynökök nyugatról, a Bosszú Angyalok keletről! A sárkányok és a Fury pedig az északi részt védik! Akik az égen vannak szálljanak le! Senki sem tudja a biztonságukat garantálni, az ott levő páncélos ügynökök délre induljanak azonnal! - hangzott az uzenet
- S.H.I.E.L.D.... - szólt maga elé tekintve elgondolkodóan Carl.
Semmi dolga nem volt a S.H.I.E.L.D. el és sose szándékozott tagságit szerezni közéjük. De itt most nem erről volt szó itt Queens védelméről... New Yorkról vagyis a szülő városáról volt szó. Carl tudta, hogy ha itt sikerül ezeket az undorító lényeket megtörni akkor meg van az esély hogy bárhonnan is jöttek, vissza kotródnak oda. De ha itt elbuknak akkor oda lesz...minden.
- J.A.C.K.! Minek is építettem ezt a páncélt?
- A Hatalmas egoja dicsőítésére? Uram
- Arra is, igen de arra hogy meg védjem az ártatlanokat. Hát itt az idő.
Carl azzal is tisztába volt, hogy ha most segít a S.H.I.E.L.D. nek talán cserébe békén hagyjak. Trizor lejjebb vett a magaságbol és a földtől mindössze 3/4 méter között repült, nem maximális sebbeséggel de igyis gyorsabban haladt mint ha futna. Már csak 50 métere lehetett a védelmi területtől látta is a kordonokat mikor hirtelen furcsa érzés kapta el nem volt se rossz se jo de ahhoz pont elég kellemetlen, hogy elveszítse koncentráló képességét egy pillanatra ami ekkora sebeségnél elég is, és neki repüljön egy lámpa oszlopnak. Az páncélján a karcolást kivéve semmi gond nem esett hála a burkolatnak és Carlnak sem, de az oszlop lassú nyikorgó hanggal és eldeformálódott alakkal eldőlt. Carl újra eszbe kapott és leszállt. Úgy döntött innen már gyalog teszi meg azt a néhány 10 métert ami még volt. Mindenhol S.H.I.E.L.D. ügynökök szaladgáltak ordibálva, szitkozódva. Távolról és közelről is állandó sárkány bőgést, puska ropogást, mennydörgést és egy tipikus hatalmas káosz hangját lehetett hallani. Trizor oda ért a kordonokhoz és egy szót sem szólt 3 méteres magasságba emelkedett majd bal alkarjából kipattintotta a fegyverét és tűzet nyitott. Kijelzője folyamatos célokat azonosított egyiket a másik után. Majd jelzett hogy, a bal karjánál levő fegyver kiürült és tárcsere szükséges, Trizor most még nem törődött ezzel. Volt másik karja is...de mikor fel emelte hogy abból kezdje el a golyó szórást hirtelen valami elkezdett hullni az fentről... vércseppek hullottak az égből. Trizor hátra repült a védekező tömeg mögé és leszállt.
- Mi a.... Mi a franc? J.A.C.K. mi ez? Azonosítsd kart tesz ez a burkolatba? Vagy a Mechanikába? - Szólt feszült és ingerült hangon Carl.

_________________
Az Astoria utcái - Page 2 Sdadpn


A VILÁG NEM VÉDI MEG MAGÁT!
Trizor
Trizor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 7
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 07.
Tartózkodási hely : Orelov Torony

Karakteradatok
Főkarakter: Trizor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

kik068

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Bishop Hétf. 25 Feb. 2013, 21:55

Köszönök a megérkezett ügynöknek és az X-Mentől érkezőnek, őszintén az utóbbi jelenlétének nem örülök, rendben, hogy szövetségben állunk velük, de most rá is figyelnem kell, nehogy baja legyen, azért az X-eknél nem úgy mennek a dolgok mint nálunk. Rohamtempóban megérkezünk az Astoriához, közben a rádión már kapom is a parancsokat, Miller az, igazi vezető ő is kint van a csatatéren, de előtte azért már mindent eltervezett. Megnézem a pontos koordinátákat, felállok a kordonhoz, előveszem az egyik fegyverem, betöltöm, élesítem, ellenőrzöm.
~ Remek. Körülbelül végtelen démon ellen kell harcolnunk a barikádok mögül. Hátborzongatóan ismerős a helyzet, de legalább ezek "csak" démonok és nem mások. Valamint most mi támadunk rájuk és nem fordítva.
Persze amint közel ér egy-két démon én magam is megkezdem a tüzelést, szokás szerint megvizsgálom hol vannak a gyenge pontjai és oda próbálok célozni. Ha közel kerülne két darab minibombát is felé hajítok. Közben figyelem a többi ügynök elhelyezkedését is. Aztán az ég átalakul, majd valami esni kezd, a hajamba túrok és megnézem mi az az anyag. Vér.
~ Ez nem jó. Nagyon nem.
- Mindenki tartsa a vonalait. Lassan próbáljuk meg őket befelé szorítani, közben lehetne a tűzerőt is növelni.
Adom ki a parancsokat a közelben lévőknek. Persze ha valahol valami probléma adódik akkor ott próbálok segíteni.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Hétf. 25 Feb. 2013, 22:09

Horatio Millvier szorosan Svarog mögött haladva közelíti meg a területet. Követve kollégája példáját fegyvert vesz el, jó néhány póttárral a kocsiról, ha egyáltalán van még valamit elvenni. Ha tud gépfegyvert hoz el, majd követi Svarogot a kordonhoz. A sárkányember szavaira lehunyta szemét, majd lehunyta a szemét, és pillanatokkal később már az acélos páncélbőrt viselte.
- Adjunk nekik - mondta, majd tüzet nyitott a démonhadra.
Hirtelen furcsa félelemszerű érzés kerítette hatalmába, majd hatalmas erejű mágiát érzett és egy pillanatra megfagyott egy helyben az erős érzéstől. Svarog szavai zökkentették fel döbbenettel vegyes rémületéből.
- Olyan erős mágiát érzek, amelyet még sose életem folyamán. Ez mindenen túlmutat amit eddig láttam, és azt kell mondjam, hogy pokolian aggasztó a dolog. Nagyon remélem, hogy a végzője mellettünk áll, mert ha nem nagy bajban vagyunk - mondta.
Az ég megváltozására és véreső megjelenése felvonta szemöldökét.
- Na ez új - jegyezte meg, majd tovább tüzelt a démonokra.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Az Astoria utcái - Page 2 250sc9gAz Astoria utcái - Page 2 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Scott Singer Hétf. 25 Feb. 2013, 22:34

Scott Singer ügynök maximális sebességgel repült az Astoria negyed irányába, majd amikor végre megkapta a parancsot a S.H.I.E.L.D. igazgatójától a kijelölt helyre repült és ott leszállva várta a kezdést. Amint megkezdődött a roham elkezdte kiosztani E.V.A.-nak az utasításokat.
- Taktikai készültség. Harci rendszereket maximumra. Gépfegyver aktiválása. Taszítósugár beállítása támadó fokozatra. Csapjunk szét a pokolfajzatok között - adta ki a parancsot az M.I.-nek, majd a páncél karján hirtelen megjelent a lőfegyver, a kezeken lévő sugárfegyver is aktiválódott.
- Minden rendszer készen áll a harcra, Scott - jelentette E.V.A.
- Akkor adjunk nekik - jegyezte meg a S.H.I.E.L.D. ügynök, majd aktiválta a célkeresztet és sorra lőtte az ellenségeket.
Néha-néha a taszítósugárral támadott amely olyan erősre volt állítva, hogy gond nélkül zúzta volna szét egy ember testének minden csontját, így Singer szerint elvileg démonoknál is hatásosnak kellett lennie. A félelem érzet nem izgatta, de az ég megváltozása és a véreső annál inkább zavarta.
- E.V.A. Ha problémák lépnek fel a rendszerben az eső miatt azonnal jelentsd - mondta az M.I.-nek.
- Igenis, Scott - hangzott a tömör felelet.
Scott Singer
Scott Singer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 35
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Cardas Hétf. 25 Feb. 2013, 23:26

Hú, itt komoly előkészületek zajlottak bizonyára, ha az előbbi robbanás és elszabadult káosz után egyszerre SHIELD ügynökök kezdenek masírozni az utcákon. Amint látom, előre meg volt már minden, hogy ki merre, mert elég szervezettnek tűnik ez az egész felvonulás.
Hogy a hatás még tovább fokozódjon, a hősök is betoppantak, hogy a szörnyeket illően fogadják.
Mivel úgy határoztam, hogy nem vagyok hajlandó civilként biztonságba menekülni, követem az ügynököket, akik a közelemben vannak. Példájukhoz híven, ahogy azok lekezdenek felfegyverkezni a mindjárt elkezdődő ütközetre, és is odalépek, elveszek egy olyan gépfegyvert, amilyet ők, és látva, hogy eltesznek pár tárat későbbre, én is úgy cselekszem. Hasonló fegyverrel lőttünk még az akadémián, bár az nem volt pont ilyen – állapítom meg, mikor a kezembe veszem. Viszont úgy emlékeztem, hogy ennél azok súlyra sokkal többet nyomtak. Mindegy.
Miután gyors szemügyre veszem az automatámat, követem a többieket, és igyekszem elhelyezkedni a kordonnál úgy, hogy lőni is jól tudjak onnan, ahol vagyok, és másokat se akadályozzak közben lehetőleg. Végül megtalálom a számomra tökéletes tüzelőpontot, és felemelem a fegyverem, hogy célozhassak. Amint azonban feltekintek az elém táruló látványra, elbizonytalanodom, és nem szívesen vallom be, de elfog a rettegés. Ilyet még életemben nem láttam, és azt kívánom, hogy soha többé ne is legyen hasonlóban részem. Az égen folyó csata fantasztikus és hátborzongató egyszerre. Körülnézek a sok SHIELD ügynökön. A legtöbben határozottan, bátran feszítenek, és mindjárt meghúzzák a ravaszt. Hozzájuk képest én csak egy amatőr lány vagyok, akit az események csak ide sodortak, és fogalmam sincs, honnan szedtem össze annyi bátorságot, hogy ide merészkedjek a frontra.
Borúlátó gondolataimból a hüllőszerű ügynök ugraszt ki, aki bátorítóan elkiáltja magát. Igaza van! Ha idáig volt elég merszem, akkor már végigcsinálom, és már úgy sincs más választásom. Az a nő is hasonló korú velem, aki olyan elszántan mondja a szövegét, és közben szórja a golyókat az ellenségre. Ha ő képes megcsinálni, akkor én miért ne?
Felemelem a fegyverem, és épp húznám meg a ravaszt, becélozva egy kisebb undormányt, mikor különös hatás érinti meg az elmémet, amitől egy rövid időre megzavarodom. Hogy mi lehet ez, nem tudom. Talán egy fegyver, amit az ellenség vet be?
Mielőtt azonban tovább töprengenék rajta, a bátorító kiáltások megint felhallatszódnak, mire visszanyerem előbbi határozottságom, és a többiekkel együtt beleszórok egy sorozatot az ellenségbe.
Ahogy a kezemben megrándul egy kicsit a fegyver minden kilőtt golyó után, elönt az adrenalin. A korábbi félelmem elillan, és különös módon harci vágy ébred helyette. Magabiztosabban tartom a fegyverem, és már egyre nagyobb célpontot igyekszem puskavégre kapni vele.
Észre sem veszem, hogy a felhők, amik eddig eltakarták az eget, feloszlanak, és az első cseppek, amik a fejemet érik, is elkerülik figyelmemet. Csak akkor tűnik fel a vörös színű folyadék, mikor a kezemre csöppen egy belőle. Megvonom a szemöldököm, és egy pillanatig eltart, mire rájövök, hogy amit lecsurog a kezemen, vér. Undorodva letörlöm, de máris egy újabb csepp érkezik helyette. Feltekintek, hogy mégis honnan jöhet ez a téboly, és tátva marad a szám, amint meglátom a vérző eget a fejem fölött.
Akkor már mindegy, hogy leöntöttem a ruhám egy kis üdítővel – fordul meg a fejemben ez az egyáltalán nem ide illő gondolat. Nevetséges, hogy ez jut eszembe ilyenkor!
A többiek folytatják a tüzelést, ezért én is leveszem a tekintetem az egyáltalán nem hétköznapi égi jelenségről, és lőni kezdem az ellenséget, előrébb lépve, mert a harci kedv megint feltámad bennem. Nem tudom megmagyarázni, hogy mégis miért ébredt fel bennem a küzdeni vágyás, normális esetben az ember ilyenkor menekülőre fogná, de akárhogy is, most nagyon jól jön.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Az Astoria utcái - Page 2 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 26 Feb. 2013, 01:41

Biccentek a többieknek mikor szépen egymás mellé érünk. Kezembe veszem az az egy szem boxert amit magammal hoztam a biztonság kedvéért.
- Riez ügynök, Danny! - Majd indulok is tovább, már előre félve az elénk álló seregektől. Látom magam előtt a hozzánk hasonló sorkatonák halálát. De ezek a képek erőt adnak, látom az értelműket érzem, hogy nem tehetünk mást. Lazítom a vállamat a lépdelés közben, elkezdem rövid gyors lélegzetekkel növelni a pulzusom. Már bőven van időm felismerni az ismerős társakat mire odaérünk és megkapjuk rádión a parancsot. Látom ahogy a világ szembeszáll Queen utolsó védelmi vonalával. ~ A győzelem a miénk, már csak meg kell küzdenünk érte!~ Elégedett mosollyal nézek körbe, mielőtt elgyengülnének a tagjaim.
Szinte érzem ahogy kihuny belőlem az a melengető érzés ami behozott a tűzvonalig. Megrogynak a térdeim, látom ahogy a tűz elemészt minket és látok elesni minden arcot feleslegesen. Egy pillanat csupán, a démon utolsó csapása, egyenesen a morálba. Savanyú arckifejezéssel nézek ki a csuklyám alól mikor eleresztem a gravitációt a démonokkal szemben. Ezzel adva löketet az önbizalmamnak és talán játszva a halál angyala hangulattal kicsit félelmet kelteni a túloldalon, önbizalmat hozni a miénkre. Lassan emelem fel oldalt a kezeimet az éh felé ívesen és ezzel a mozdulattal akarok törmelékdarabokat emelni az én szintemre a csapataink szélén.
Eljött az idő, hogy kipróbáljuk mit ér az angyalképzés...

Ha a démonok akármit próbálnak dobni felénk azt annyira elnehezítem, hogy ráomoljon a súlyának többszörösével, a lövéseiknek pedig megpróbálom elvenni annyira a tömegét, hogy az veszélytelenül álljon meg a csapatok között a levegőben miután a lendülete előrlődött a súlytalanságban vagy ki nem pördítette az ég felé. Megpróbálok a lehető legtöbb bejövő támadást szemmel tartani az adrenalin helyzet nyerte előnyeimmel.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Árny Kedd 26 Feb. 2013, 10:29

A motorral igencsak húztam neki, így bőven nem tartott sokáig ide érni, itt viszont kénytelen vagyok lefékezni. Démonok, kicsik, nagyok, próbálnak áttörni egy kordonon s ezek megállítására csak én vagyok itt... Meg valami másik alak, akit még nem láttam korábban, s csak egy röpke pillantást vetek rá, nem hiszem, hogy ő pont ezért lenne itt, habár ki tudja. Természetesen érzem a velőmig hatoló félelmet és rettegést, azonban biztosra veszem, hogy ezek nem a saját érzéseim és valami még arra is sarkall, hogy vigyem véghez azt, amiért ide rendeltem magam, nem is terveztem volna másként, azonban meglepő dolgok történnek... Persze ez az egészre jellemző, hiszen sárkányok ölnek sárkányokat és a villámokból ítélve itt van ama bizonyos Einar is, de valami még különösebb következik. Hatalmas erejű mágiát érzékelek tulajdonképpen a semmiből, ami még engem is nyögésre kényszerít... Valószínűleg ember még nem hallott ennyire férfias, mély nyögést. Mindent mágia ölel körbe, egyszerűen érzem s megváltozik az ég is, eltűnnek a felhők s a nap, helyét pedig az éjszakai égbolt veszi át, mely vérezni kezd.
~ Véreső, remek. ~ Bár valamilyen szinten feltételezem, de mégsem hiszek benne teljesen, hogy ez Dormammu húzása lenne, nem, egyszerűen nem ezzel a stílussal intézte az ügyeit, s ez most mágia, méghozzá nem is kevés, vajon mi lehet? Talán nem a legmegfelelőbb alkalom ez az agyalásra, s ezt mivel elég könnyen belátom, megpróbálom figyelmen kívül hagyni az eseményeket, ami őszintén szólva nem igazán megy és felkészülten várni a démonok hadát, mivel oda menni csak így öngyilkosság lenne.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 2 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 14 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8 ... 14  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.