Thomas Repülőtér

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Thomas Repülőtér Empty Thomas Repülőtér

Témanyitás by Morsus Szer. 28 Nov. 2012, 19:58

Az átlagos reptér főleg afrikai és dél-amerikai országokba irányítják a forgalmat.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Morsus Szer. 28 Nov. 2012, 20:06

A jelenlévők:
Amelia, Danny Long, Gunnhild. A reptéren mind kaptak egy új személyiét és felszerelést. Mind turistaként mennek. Egy hawaiingben Hood hátra dőlve várja már őket. Kaptak költőpénzt és ruhákat is. A repülőre már lehet is felszállni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 29 Nov. 2012, 10:03

Teleportálással mentem ki a városból, nem akartam „kedves” Osborn elnök nemzeti gárdájának gondot okozni azzal, hogy a blokádon át próbálok eljutni a működő reptérre. Kénytelen voltam egy szőke parókát kölcsönözni a SHIELD-től, mert a hajfestés nálam nem volt megoldás. Egy kényelmes sportosabb cipőt vettem fel, hozzá egy vékonyabb nadrágot és egy blúzt. Illetve itt még mivel már tél van egy kabátot, amit majd a repülőn el is ások a táskámba. Nagyjából tudtam, hogy ki milyen álcát kapott főleg Danny, Gunnhild indián alakját már fel kellett, hogy ismerjem, láttam róla képet. Hood volt az első, akit sikerült is kiszúrni a váróban, így hozzá mentem oda.
- Jó reggelt! – köszöntem neki. – A többieket még nem láttad?
Érdeklődtem, majd én is nézni kezdtem a tömeget. Már elkezdődött a beszállás, azaz lassan a gép is felszállt. Ha mindenki megérkezik végül, akkor elindulok felszálló kapunk felé, hogy én is felszálljak a gépre, bár gyanítottam, hogy volt még időnk a tényleges indulásig.

Amelia-n szőke paróka van, révén a haja ledobja a festéket, ha próbálják festeni. És mire találtam egy normális szőke hajú Lady Death képet majdnem lement a nap. Szóval ilyesmi a haja, a ruházata nem.
Thomas Repülőtér 1308902-human2

//A párhuzamosságra való tekintettel nem írok előzményt, majd csak a legvégén az egész kalandnak egy folytatást.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thomas Repülőtér 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Nov. 2012, 10:59

Kíváncsi lennék, hogy hányan néztek rám furcsán, amiért mínuszokban és hóesésben ujjatlan felsőben megyek a reptérre. Szerencsére a jégóriás vér igencsak sokat segített abban, hogy ne fagyjak meg itt helyben és feleslegesen nem fogok kabátot cipelni, amikor úgyis a trópuskora megyünk „nyaralni”. Ahogyan Jon bá azt elképzelte, amikor kiadta a feladatot a két Angyalának. Utáltam egyszerű ember lenni, nem mert bajom van velük, de mégis annyira törékenyek és esendőek. Semmilyen plusz erő, minimális ellenállás, vagy éppen regeneráció. Csak az érzékszerveim jobbak, olyanok, mint általában. Így vajmi könnyű volt a társaim egy részét kiszúrni a tömegben. Láthatóan Hood sem vitte túlázásba majdnem decemberben az öltözködést, ő is a meleg trópuskora készült.
- Üdv mindenkinek – léptem oda hozzájuk. – A többiek?
Nagyon ajánlani tudtam a még velünk jövőknek, hogy nehogy lemerjék késni a repülőt. Várok még néhány percet itt a többiekkel, aztán ha jönnek, ha nem én elindulok fel a repülőre, ahogyan láttam már úgyis megkezdődött a felszállás.

Gunny emberi álcája: (Szehmetnek és Danny-nek: az illata most teljesen más, mint a lupine formájában, így nem ismeritek fel, szeretjük a mágiát.)
Thomas Repülőtér 2023225-dani_moonstar_by_autumn_sacura_d316z8r

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thomas Repülőtér Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Danny Long Pént. 30 Nov. 2012, 02:35

Nem vagyok túl feltűnő, és nem sokan ismerik az arcomat, ezért nem kellett sokat foglalkozni az álcázásommal, ennek ellenére talán nekem jelent a legnagyobb problémát. Nyilvánvaló volt, hogy a majomfarkamat el kell rejteni, és a módszeren nem is kellett sokat gondolkozni: egyszerűen felvettem egy bő nadrágot, és az egyik szárába rejtettem, pont mint gyerekkoromban. ezzel a módszerrel az az egyetlen gond, hogy teljesen elszoktam már attól, hogy anélkül járjak, hogy a farkammal egyensúlyoznék, így egy kicsit bizonytalanul teszem meg az első lépéseket. Szerencsére rövid gyakorlás után sikerült többé-kevésbé rátalálnom a helyes egyensúlyra, így néhány botlástól eltekintve gond nélkül jutottam a repülőtérre. Annyira nem voltam kemény legény, hogy csak mert a trópusokra készülünk, ne vegyek fel legalább egy dzsekit. Ennek persze az lett a vége, hogy ahhoz nem öltöztem eléggé, hogy útközben ne fázzak, viszont bőven sok felesleges ruhát vettem fel. Na mindegy. Egy irreális méretű sporttáskába pakoltam, mert a botomat csak így tudom majd felvinni a gépre. Elég furcsán festhetek vele, de hát ez van. A X-mennek szerencsére nem okoz gondot egy kis plusz pénz fizetése a nagyobb csomagért.
Én érkezem meg utolsóként, de még időben. Még jó, hogy előre tudtam, hogy milyen lesz a többiek álcája, különben jó eséllyel fel sem ismertem volna őket, pláne Gunnyt.
- Sziasztok! -köszöntöm a várakozókat, majd körbenézek, és miután megállapítom, hogy nem várunk senkire így folytatom:
- Tőlem mehetünk.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Morsus Szomb. 01 Dec. 2012, 19:12

Hood alig néz fel a lányokra.
- Láttok másokat körülöttem?
Kérdi cinikusan.
- Ennyien vagyunk. A shield elit osztaga.
Erre megérkezik Danny.
- Meg ő - majd felé fordul. - Még várunk, hátha valaki előkerül, de ha aakrtok fellehet szállni. A mi jegyeink itt vannak.
Lobogtatja.
- Elvileg én vagyok jövő Serenával és te misztikus macsekkel.
Mondja Dannynek.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 01 Dec. 2012, 20:10

Némileg szigorú tekintettel néztem a cinikus kérdés után Hood-ra. Attól, hogy nem állt itt senki, még lehet, hogy voltak mások is.
- Ki tudja, hogy nem szálltak-e már fel a gépre – mutattam rá a lényegre.
Vettem egy mély levegőt, majd szándékosan a körmeimmel a Hood füle melletti falon kezdtem dobolni. „Jövő Serena” ennél hangosabban nem is lehetett volna végigkiabálni a reptéren, legközelebb a hangosbemondón fogja elmondani.
- Lassan másfél éve az Amelia nevet használom kedves Charlie – mondtam. – Én úgy tudtam, hogy legalább még hárman leszünk négyünkön felül. És nem kell olyan cinikusnak lenni, megfelelünk a feladatra.
Nem tettem hozzá hangosan, hogy két Angyalt is küldtek velük, és Gunnhilddal még bébicsőszködhetünk, anyáskodhatunk felettük, de egy csöppet sem bántam. Kivettem a kezéből a repülőjegyemet.
- Én felszállok – mondtam. – De ha szükség van rám, szóljatok és megoldom, hogy visszajöjjek.
Még egyszer a tömeg felé néztem, hátha feltűnik még valaki, akinek kellene, majd megfordulok és elindulok a repülőnk felé.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thomas Repülőtér 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 01 Dec. 2012, 20:36

Danny is megérkezett végül, úgy tűnt, hogy ennyin vagyunk csak. Igazából már ez is jócskán több volt, mint amihez én hozzá voltam szokva. Mint apám, én is magányos farkas, akarom mondani, macska voltam. Ezért voltam eredetileg is kevés ideig az angyalokkal és most másodjára lassan beérem azt, mint amikor először leléptem. Csak akkor volt értelme, most még az sem. A misztikus macskára hátranéztem, ha képes lettem volna ebben az alakban állatias morgásra, akkor most azt kapta volna a képébe.
- Ha már a mániád, hogy mindenféle ostoba jelzőkkel illetsz mindenkit, akkor maradjunk annál, hogy Valkűrként hivatkozol rám!
Gyilkos tekintettem néztem rá, miközben kiszedtem a kezéből a jegyemet, igaz ezzel az arccal és szemekkel közel sem lehetett úgy nézni, mint az anyámtól örökölt zöldekkel.
- Danny, megyünk vagy maradunk? – kérdeztem a fiút.
Lehet, hogy meggondolta magát és megvárja az esetleg még érkezőket. Ha nem, és jön, akkor vele tartok, ha marad, akkor egyedül Amelia-val megyek fel a gépre.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thomas Repülőtér Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Danny Long Vas. 02 Dec. 2012, 01:01

Ez a Hood nagyon profinak tűnik abban, hogy mások idegeire menjen. Amelia még jól tűri a beszólását, de Gunny már sokkal kevésbé értékeli.
- Nekem megfelel. - válaszolom Hoodnak. Őszintén szólva kicsit örülök neki, hogy a megbeszélésen esett incidens után nem Ameliával kell kettesben maradnom. Nem úgy tűnik, mintha neheztelne, de valahogy nem hiányzik, hogy kedve támadjon megbeszélni a dolgot.
Arról nem tudtam, hogy mások is lesznek rajtunk kívül, és elég kíváncsi lettem, hogy milyen figurák kötnek még ki a csapatban. Eddigi tapasztalataim alapján biztosan érdekes arcok lesznek, ezért úgy döntök, hogy megvárom őket Hooddal. Nem biztos, hogy a srác nagyon jó társaság lesz, de túl fogom élni a dolgot.
- Én maradnék, de menj nyugodtan, ha akarsz. Kíváncsi lettem, hogy kik csatlakoznak még hozzánk. - mondom tehát Gunnynak.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Szehmet Vas. 02 Dec. 2012, 19:22

Szehmet csadorba burkolózva, nyugodt léptekkel sétált végig a várón. Kicsit olyan volt, mint régen, mikor kendőkkel és egyéb, beszerezhető anyagokkal leplezte nyilvánvaló mutáns mivoltát. Most valamivel profibb volt az öltözéke, de olyan régen járt már fedetlenül, hogy annak minden részlete kellemetlen érzéseket keltett. A cipő, aminek bár kényelmesnek kellett volna lennie, rossz helyeken nyomta, a ruházat pedig a legfurcsább helyzetekben bizonyult ellenfélnek. Panaszkodni persze nem panaszkodott. A küldetés szempontjából kulcsfontosságú volt, hogy elrejtse valódi mivoltát, és még így is tartott attól, hogy időzített bombaként bajt hozhat a csapatra.
A modern világ személyiségi jogokat óvó nézete persze egy ideig megóvhatta őt a lelepleződéstől, de ahhoz tökéletes arab hölgynek kellett lennie, és a farkát is meg kellett zabolázni, mely oly természetesen közvetítette eddig érzéseit, hangulatát. Most kényelmetlenül, rögzítve viselte. Reflexszerű mozdulatainak nem lett volna ura egyébként, és az bárkintek feltűnt volna, ha valami oda nem illő lengedez az öltözet alatt. A mozgás így persze furcsa volt, és mire belejött, sokat elfecsérelt a drága időből.
Minden nehézség ellenére, az érzékei legalább nem tompultak jelentősen, nem annyira, mint várta, mikor először meglátta az öltözetet. Az embereknek általában fenntartásai vannak a csadorral szemben, persze közelebbi kapcsolatba vajmi kevesen kerülnek vele, pedig bizonyára okozna nekik némi meglepetést.
Hoodot Szehmet gyorsan kiszúrta, így felé irányította lépteit, bár őrizkedett a célirányos megközelítéstől. Különös öltözéknek hála ő maga is feltűnő volt, és a ruha adta szerep nem volt egyszerűen összeegyeztethető más álcákkal. Így maradt az indirekt megoldásnál, a csapat közvetlen közelében állt meg, és alig-alig felelemve kezét intett a még várakozóknak. Az álca persze nem lett volna teljes, ha körmeivel nem kezd valamit, hiszen azok jellegzetesen macskásak voltak.. a modern körömtrend persze az extremitásokat pártolta, egy egyszerű csadorba bújt asszony pedig, előszeretettel élt a divat minden használható formájával, így Szehmet ezúttal csinos, zöldre lakkozott, telt színű körmökkel hódított.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 02 Dec. 2012, 23:24

Kényelmesben érkezem meg a repülőhöz, elvileg pont időben kell lennem, a jegyemet két ujjam közt legyezgetem. A komótos tempó közben a reptéren nézelődök, nem is telik sokba, hogy kiszúrjam a helyünket. Nem is tudom, hogy miért nem tudtam egyből, hogy Hood áll kinn ingben decemberben. Oda értemben csak egy biccentéssel köszönök neki, majd egy lassabb mozdulat keretében felemelem a kezem, elvigyorodok.
Hallottam, hogy Danny is velünk tart vagy inkább, hogy én is azzal a csapattal tartok akinek ő is a részét képezi. Mivel én sokkal inkább a cég küldöttje vagyok, mint az X.ek tagja ebben a formában. Legalábbis így értesítettek, ez valamiért rátette a bélyeget a csapatszellemem mai alakulására, de azért remélem számíthatok rá, hogy Danny fogadja a pacsit, az után erősen megszorítom a kezét a kézfogás terén, akármennyire nem vagyok ilyen téren vetélytársa.
- Szehmet?! Örvendek! - Jegyzem még a macskanőnek is az örömöm mielőtt visszafordulnék a kis majomhoz. Most olyan távolinak tűnik, vagy inkább álomszerűnek, hogy még én fordítottam az X-men felé...
- Hogy felvitte az isten a dolgát... - Jegyzem meg derűsen, egy félmosolykeretében, majd feltekintek a repülő felé.
- Rég volt... - Teszem még hozzá rendes köszönés helyett. Kicsit lehet hirtelen bunkó voltam a többiekkel, de még mindig nem csattanok ki a helyzet állásástól.
Thomas Repülőtér 2237277-011_2
A pisztoly és a sisak nincs nála, ahogy a maszk sem.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Morsus Vas. 09 Dec. 2012, 17:56

Hood felkapja a táskáját.
- Majd mikor megjegyzed, hogy a nevem Hood és nem Charles, akkor leszel Amelia.
Mivel mindenki megérkezett így a hat személy felszáll a gépre. Az út több órás. Axe Szehmet mellé kap ülést és még pár filmet is kapnak választásnak. Az út végére mind elgémberednek, de a repülő lassan közeledik. Már látni a szigetet.


/Utolsó kör ide aztán már kaland helyszínen folytatjuk/

Pár nappal korábban: A rejtélyes Sakaari űrhajón.
Tyranis feltöri a rendszert és mikor beront Deathlok meglepve nézi őt.
- Átkozott szajha! Hát nem bírtál magad...
A lány nem várta meg szavakat és neki támadt. Túl sokáig túl pontosan tervezte meg a támadást. Deathlok esélytelen volt. A kiborgot felkészületlenül érte a roham. A lány megragadta a gyémántot és a robot pánikjában használta. A hajó megrázkódott majd több helyen robbanni kezdett. A gyorsasága megnőtt és elszáguldott a földi védelmek mellett.
A káoszban és a füstben a hajó becsapódott még Tyranis is eszméletét vesztette az ütközésben.
Órákkal később pár hajó jelent meg az óceánon úszó roncs körül. A hajó lyukain besétáltak és lámpáikkal a furcsa vörös bőrű emberekre, meg rovarokra néztek. Megtalálták a shiar lányt és társát.
- Jelentsd a vezetőségnek. találtunk túlélőket.
Whadalec ébredezik és látja a fekete ruhás kommandósokat. A vállukon egy ismeretlen emblémával. Az egyik odalép hozzá és fejbe vágja apuska tussal.
- Csodaország már várja őket.


_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 10 Dec. 2012, 10:49

- Rendben – bólintottam Danny-nek.
Igazából alig jutottam néhány lépést előre, amikor Szehmet illatát megéreztem, hogy ő is itt van, habár a csador alatt nem igen lehetett felismerni. Illetve egy fiú, aki elvileg X-men és Angyal programos is. egy vigyorral fordultam még felszállás közben Szehmet felé.
- Farahnaz-tól kaptad kölcsön? – kérdeztem.
Fent a gépen leültem a helyemre, Danny mellé. A sok órás úton nem filmeztem, sokkal inkább átfutottam az aktákat a srácról, Axe-ról. Illetve még egyszer elolvastam a titkos aktákat, amiket kaptunk még Jon bától a SHIELDnél mielőtt ideküldött minket. Örültem, végre egy igazán nekem való feladat, már úgyis hiányoltam az ilyesmit. Aztán mégis a végére egy film belefért, mert kifogytam az olvasnivalókból. Mire letelt a pár óra már minden végtagom fájt, ülni sem volt kényelmes. Miért is nem tudtunk teleportálással jönni? Nyűgösen néztem ki az ablakon, de végre valahára megláttam a szigetet. Akkor lassan leszállunk, az első dolgom egy kiadós nyújtós edzés lett volna, de erre csak akkor lesz esélyem, ha lesz annyi plusz időnk. Hagynék magunknak ennyit? Kizárt. Akkor csak alakot váltok, vissza az eredetire, ott legalább nem sajognak az izmaim…

//Folytatás: Dagabi reptér//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 11 Dec. 2012, 21:18-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thomas Repülőtér Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 10 Dec. 2012, 11:00

- Majd ha megtanulod, hogy a nevem Amelia és nem Serena, akkor Hood leszel és nem Charlie – mondtam.
Nem voltam benne biztos teljesen, hogy a csapat alkalmas lesz, főleg, ahogyan Axe nem vett senkiről tudomást, azokról, akikkel évek óta egy csapatban van, ellenben megannyira örült annak, akit a legjobb tudomásom szerint csak párszor látott. Vettem egy mély levegőt, nem fogok rászólni, talán majd az indulás előtt kapnak egy beszédet, amiben próbálok az ilyesmikre is figyelmeztetni. Hogy ennyien vagyunk, egy teljes csapatként kell mozognunk, mindenkinek figyelnie kell mindenkire, mintha csak a saját élete is ettől függene. Most nem veszthetünk senkit és ez nagyon fontos volt. talán jobban, mint máskor. Nem örültem volna annak, ha végül be kell hívni a SHIELD-et, vagy bármelyik alszervezetét az országba. Nem tett volna túl jót a politikai színtéren.
Az utazás során végig töprengtem és próbáltam bármit is felidézni a mi időnkből erről a helyről, de semmit sem tudtam. Semmire sem emlékeztem, annyira nem vettünk tudomást mi sem Genosha-ról. Így ennek, hogy ezzel foglaltam el magam úgy repült el a pár óra, hogy fel sem tűnt. A másik fele, hogy rettegtem a repüléstől, így mindenképp le akartam foglalni magam. Az ablakon nem voltam hajlandó kinézni, magasan volt, hiába múltak az évek a tériszonyom nem múlt. Hazafele nem leszek hajlandó újra repülőre ülni…

//Folytatás: Dagabi reptér//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Thomas Repülőtér 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Danny Long Hétf. 10 Dec. 2012, 21:06

Őszinte meglepetésemre az első, aki felbukkan az Axe. Nem gondoltam, hogy ő is velünk tart.
- Örülök, hogy látlak! - mondom neki széles mosollyal, és természetesen elfogadom a kinyújtott kezét.
Amikor a csadoros nőhöz fordul, én is üdvözlöm.
- Azt hiszem még nem ismerjük egymást. A nevem Danny Long.
Axe megjegyzésére mosolyogva válaszolok.
- Kalandos volt, de csak eljutottam idáig. Te viszont szépen eltűntél.
Közben eljön az ideje annak, hogy gépre szálljunk, így el is indulunk a bejárat felé. A jegyem Gunny mellé szól, így ott foglalok helyet. Úgyis lesz még alkalmunk Axe-el megbeszélni az eseményeket. Sosem ültem még repülőn, így eleinte minden nagyon izgalmasnak tűnik. Gyönyörködöm a tájban, amit még sosem láttam ilyen nézőpontból. A több órás út első negyede ezzel villámgyorsan el is telik. Mivel Gunny a küldetés aktáit olvasgatja, nem zavarom, ehelyett alszom egyet. Nem volt könnyű elaludnom az izgalomtól az éjjel, de most már szerencsére nem okoz gondot. Csak akkor ébredek fel, amikor már a sziget közelébe érünk.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Morsus Kedd 11 Dec. 2012, 21:09

A tömény hétórás út utána társaság megérkezik egy nagyon meleg helyre. A lassan hóval borított New York és NJ után eza kis sziget olyan, hogy egy forró nyári napa mikróban. meglepően keveredett a lakosság. Afrikai és kaukázusi emberek egyenlően vannak és meglepően sok az indián is köztük. Főleg a bolt tulajdonosok között.

Itt lehet írni:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1745-dagabi-repter#23049

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 19 Márc. 2013, 14:17

22:35
Résztvevő: Jersey kapitány

//Igény szerint lehetsz civilben, vagy akár szuperhős ruhában.//

22:20-kor landol a géped a Steven Rogers reptéren, a terveid szerint kiterjeszted szuperhősi tevékenységedet New Yorkra is. Ezek azonban csak a tervek. A katonaság ugyanis lezárta a New Yorki légteret, repteret, általában az összes teret. Az utazás ezen módja sokkal egyszerűbb lett volna még Jerseyből is, ugyanis a közutak a démonok miatt nagy károkat szenvedtek - nem csak a pusztítások miatt, hanem mert a bevonuló katonai erők nehézkes gépei komoly megterhelést jelentenek. Emellett persze sokan szeretnék elhagyni a várost még mindig, míg mások már visszaköltöznének a felszabadított területekre. Egyszóval nagy a káosz, de szerencsére te már jó ideje megváltottad a jegyedet, így fel tudtál szállni a gépedre. Ami aztán félúton visszafordult, és letett téged megint Jersey-ben. A blokád persze nem újdonság, de úgy tűnik, félreinformálták a légitársaságot, mert állítólag megnyitották újra a reptereket. A kapitány sűrű elnézéskérések közepette tette le a gépet, te pedig otthon vagy.
A csomagjaidat átvetted, és épp most értél a váróba, ahol viszonylag kevesen vannak ilyen késői órán, de természetesen az élet sosem áll meg Jersey-ben sem, még ha az összes new yorki a világ legbénább helyeként emlegeti is. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint egy, a várón átrohanó biztonsági őr, aki futtában a rádióján kommunikál.
-Azonnali erősítést kérek - hangzik a rádióból.
-Itt Hershey, úton vagyok! - Válaszol a férfi.
-Az kevés lesz... - Jön a válasz a másik oldalról, aztán a biztonsági őr befordul egy sarkon és továbbfut.
A várakozók többsége nem fordít különösebb figyelmet a dologra, néhányan előrelátó módon összeszedik a holmijukat, és a rendőr céljával ellentétes irányba indulnak.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Hazátlan Kedd 19 Márc. 2013, 22:28

Repülés ide-oda. Nagyszerű! Bosszankodhatnék egy sort, de értelmetlen lenne. Nem lennék vele előrébb, nem mellesleg meg megértem a dolgot. Tudom mi megy most Yorkban, szóval szóra sem érdemes. A bőröndöm ami szerényen van megpakolva robog utánam, mivel okés.... van itt izom de azért még se cipelem fél vállról. Nincs rajtam a jelmez, vagy is nem látható módon, mert a tréningem alatt meglapul, de nem szúrhat szemet senkinek. Nem mintha néhányan nem ismernének fel... vállaltam az arcom a kezdetektől. A váróban lassan elhelyezkednék, mire az egyik őr végig rohan a helységen, és nem tűnik a nyugalom mintaképének. valami gáz van. Nem tudom mi, de nem árt ha segítek. A bőröndöt magam mögött hagyom, nem sokat törődve vele.

-Vigyázzon rá!

Szólok az egyik ott dolgozónak, majd az őr után kiáltok erőteljesen, katonáktól megszokott szigorral, és fegyelmezettséggel.

-Jersey Kapitány vagyok! Tájékoztasson! Segítek amiben kell!

Nem mondanám hogy suttogtam, szóval hátra sandíthatna az őr. Miközben várom a reakciót végig a nyomában vagyok, és a sportszerelésemet lehámozom magamról. Zip-záras felső, meg egy a láb oldalán végig gombos, könnyen "letéphető" nadrág, amit egy mozdulattal lerántok. Kezembe csomagolom, és az egyik civil kezébe nyomom. Azt csinál vele amit akar. Ajándék. Tőlem, neki, Jersey Kapitánytól. Ezután már látható a jelmezem, de maszkomat még nem húzom fel magamra. Azt kezembe szorongatom, majd elrugaszkodva a talajtól pár centire emelkedve repülni kezdek a kiszemeltem mögött. Mind ezekkel demonstrálva, igen én vagyok az! Jersey Kapitány.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 20 Márc. 2013, 18:26

Az utóbbi időkben tényleg mindenkinek a kedvére tettél, a marketing kampányod már-már tévéképernyőre kívánkozik, és láthatóan meg is van az eredménye. Mikor elhangzik a neved, nem csak a biztonsági őr áll meg, és fordul hátra, hanem legalább tíz-tizenöt várakozó is rögtön feléd fordul. Többen fényképezni, kamerázni kezdenek téged, páran a nyomodba is szegődnek aláírásért, de erre most nem sok időd van.
-Kapitány? - Kérdi a biztonsági őr bizonytalanul, aztán ahogy sztriptízes mozdulattal lerántod a gatyádat, rögtön megérti a dolgot. - Oh, maga tényleg mindenhol ott van! Úgy tűnik, támadás érte a repteret... Pontosabban valakit, aki éppen ma utazott volna. A ,D' terminálon van az incidens, ennél többet még én sem tudok.
Gyorsan a rádiójáért nyúl.
-Itt Hershey, velem van Jersey Kapitány, rögtön ott leszünk! - Jelenti a társainak, akiktől már nem érkezik válasz, ez pedig épp eléggé intő jel, hogy azonnal futni kezdjen a terminál felé, te pedig repülve követed.
Néhány folyosó és forduló után elértek a helyre, amit kerestek - valójában nem lenne szükség a hatalmas D betűre, elég egyértelmű a dolog. A terminál jó része romokban hever már, a falból több helyen hatalmas darabokat szakítottak ki, a lerögzített padokat feltépték, por száll mindenhol. A civilek jelentős része a környező üzletekbe vagy információs pultok mögé menekült. Végül meglátod azt is, aki vélhetően felelős az egészért.
Thomas Repülőtér 200px-Override_gregherd_01
A férfi lábánál egy biztonsági őr fekszik betört koponyával, de még életben. Tőle nem messze pedig egy öltönyös férfi kuporog a fal tövében. Úgy tűnik, a biztonsági őr saját testével próbálta feltartani a férfit.
-Heh, csak te vagy az? Már kezdtem megijedni, hogy egy igazi ellenségem lesz. Nincs itt semmi dolgod, egy macska sem ragadt a fán. Hazamehetsz, öcsi!
A férfi mély, gúnytól csöpögő hanggal beszél, aztán egy szúrós tekintetet vet a melletted álló biztonságira, aki a fegyverét készül elővenni.
-Azt nem tenném... - Mondja lassan tagolva, és a lábát a földön fekvő őr torkára helyezi. - Idecsúsztatod a pisztolyodat, aztán megfordultok, és leléptek innen. Vagy a haverodnak annyi.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Hazátlan Szer. 20 Márc. 2013, 19:33

Nem foglalkozva most senkivel elérem a probléma forràsàt, a D terminàlt. Por, törmelék és füst. Civilek veszélyben és a tettes. Igyekszem a lehető leggyorsabban felmérni a terepet. Nem tetszik a helyzet. Főleg nem a bűnöző làbànàl lévő őr állapota. Kollegàja igyekszik fegyvert rántani de nem bölcs lépés. A terrorista elmond egy monològot de nem hat meg. Csak széles mosolyom a jutalma. Igen... nem ő az első. Nem hat meg a gúnyolòdàsa. Felveszem àlarcomat majd az őrre nézek.

-Tegye amit mond. Nem akarunk áldozatokat szükségtelenül.

Mondatom vége nem hazuttol meg. Katona vagyok, szàmolok az àldozatokkal de most nem érzem szükségét. Remélem hallgat rám a biztonsàgi. Bàtorító tekintetem benne a szavaim hellyességét. Ezt elintézem én. Én és ez a... ez a bűnöző. Végig nézek rajta, làb izmaim megfeszülnek amint talajt fogok, és várom a pillanatot. Ha kell elrugva magamat a földtől bele repülök a célszemélybe. De addig is csak higgadtan.

-Csak nyugalom! Gondolom amiért jöttél az màr sikerült. Elmegyünk egymàs mellett.

Mondom kissé csillapìtva a kedélyeket. Ha pedig a biztonsàgi őr eszi amit kell a fegyver egyenesen a bűnözőhöz csùszik. Akkor jövök én. Remélhetőleg lessz annyi időm hogy abban a pillanatban meglòdùjak és leteperjem a férfit. Persze csak ha lankad egy szempillanatra is a figyelme, míg a fegyvert oda csusztatjàk neki.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 22 Márc. 2013, 09:49

A biztonsági őr megtorpan, mikor a társa nyakára kerül a csizma, aztán csak a te utasításodra folytatja a mozdulatot. Lassan előveszi a pisztolyt, és a földre teszi.
Eközben te hozzászólsz a bűnözőhöz., amire válaszol is.
-Nyugalom? Heh, micsoda tárgyalózseni. Nem, nem egészen. Még nem végeztem itt.
A biztonsági őr odacsúsztatja a fegyvert, de várakozásaiddal ellentétben a férfi nem hajol le érte, még csak félre sem rúgja, oda sem néz, láthatóan nincs szüksége fegyverre, különben már elvette volna a másik őrtől. Így sajnos nem nyílik lehetőséged a támadásra, de legalább lövöldözés sem alakul ki egyelőre.
A biztonsági őr ezután hátrálni kezd, hiszen azt mondtad neki, tegye, amit a bűnöző mondott.
-Nagyra értékelném, ha te is követnéd a barátod példáját, és szépen elhúznád a csíkot, ha csak nem akarod, hogy bemocskoljam a csizmám talpát - közli fenyegetően a férfi, és némi nyomást helyez az ájultan fekvő őr nyakára.
A környező boltokban megbújó civilek jó része kilesve figyeli az összetűzést, és páran felsikoltanak a mozdulat láttán. Többen hangot is adnak félelmüknek.
-Állítsd meg, Kapitány!
-Meg fogja ölni!
-Csináljon már valamit!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Hazátlan Pént. 22 Márc. 2013, 15:08

Nincs lehetőségem letàmadni. Azt hittem figyelmetlenebb lesz, de nem. Nem becsülöm alà, vele ellentétben aki azt teszi irànyomba. De legyen. Kicsit megszorongat és elszàntnak làtszik. Hiàba a bàtorítàs és a felém szavazott bizalom nem lehetek òvatlan.

-Renben legyen ahogy akarod.

Mondom majd hàtràlok lassan. De egy valamit megtanultam. Terroristàkkal nem egyezkedem. Túl magabiztos és tudatos ez az alak. Valòszínüleg megöli az őrt akàr mit is tegyek. Vagy legalàbbis megprobálja. Épp ezért szànom el magam. Hàtràlok, majd a lehető leggyorsabban egy nagyobb darab tormelékért nyùlok és diszkoszvetőként halyítom el a tőlem kitelő legnagyobb erővel. Célra tart... Tűz!!!

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Bishop Hétf. 01 Ápr. 2013, 19:47

Szépen elkezdesz kihátrálni, ellenfeled arcán egy elégedett vigyor jelenik meg, de nem engedi el áldozatát, sőt ahogy gondoltad épp most készül megölni a szerencsétlen földön fekvőt teljes erejéből a torkára nehezedve. Ekkor nyúlsz egy nagyobb rúd felé aminek a végén még egy kisebb fém láda is van. Akár egy diszkoszvető megpörgeted és elhajítod a férfi felé,a ki most veszi észre, hogy már hiába zsarolna, ezt a kártyát már eljátszotta. Nagy lendülettel oldalra ugrik a törmelék elől, egy pult mögé érkezve. A manőver közben egy kisebb reccsenő hangot is lehet hallani, az őr nyaka volt, még párszor visszhangzik a füledben, aztán ismét a támadó hangját hallod a pult mögül.
- Kár pedig azt hittem, hogy több eszed van és eltakarodsz szépen.
Miután befejezte a mondandóját csak egy másodperc telik el majd két nagy roppanással kiszakítja helyéről a teljes fedezékét, feje fölé emeli és feléd hajítja. Szerencsére nincs körülötted más akit veszélyeztetne, de téged egyenesen célba vesz az asztal szerű hosszú pult, ami még az előbb egy üzlet előtt állt.

//Átveszem a kalandot Taotól, hogy ne szakadjon félbe. Igyekszem lehetőség szerint rendszeresen írni. Remélem megfelel majd az elvárásaidnak a folytatás, ugyanis nem vagyok a mesélők gyöngye, ezért előre is elnézést.//
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Hazátlan Hétf. 01 Ápr. 2013, 22:59

Az őr nyaka reccsen... reccsen... reccsen... és csak víz hangzik a fülemben. Szerencsétlen. Nem akartam veszteséget, de ennek ára van. A terrorista fedezékbe vetődik, de azzal a lendülettel már támad is. Úgy látom nincs híján a fizikai erőnek. Feljegyezve! A repülő tárgy elől elmanőverezni próbálok, lehetőleg úgy, hogy kitérek az útjából egy a levegőbe vetődéssel, ami nem a talajon végződik... repülő pozitúra, majd megpróbálom leteperni. Lehetőségekhez mérten csak ha civil nincs veszélyben. Azért próbálom ezt megelőzni. Míg velem van elfoglalva az alak, talán kimenekülhetnek az ártatlanok.

-KIFELÉ! Mindenki! Azonnal!

Ordítom ellentmondást nem tűrő, parancsoló hangon. Minden fizikai erőmet latba vetve az ellenek repülve, vállaira rámarkolva a talajba próbálom paszírozni, és az általam valamiféle páncélnak ítélt öltözékét letépni próbálom.

_________________
Karakterek: Tyson Chandler - Hazátlan; Tyson Chandler - Alternatíva;
George Strong - Gabriel; Charles O'neil; Fu-Hang Katemi - Árny

Hazátlan Felszerelés/fegyverek:
Telepata blokkoló sisak, Speciális golyóálló mellény, Éjjellátó, Katonai kés, Sokkoló, CZ-100 lőfegyver, s&w .500 magnum, PDW, Shotgun, 2x SMG, Sniper, 3xEMP gránát, 9xRepeszgránát, 1xFoszfor gránát, 3x Hang gránát, 3xTaposóakna
Eszközök:
Jeladót, radart, adóvevőt, telefont zavaró PDA, Mobiltelefon, iránytű, svájci bicska
Egyéb:
5db csokoládé, ragtapasz, fertőtlenítő, sebkötöző, gyújtó
Hazátlan
Hazátlan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 168
Hozzászólások régi : 1005
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Patriot
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Bishop Kedd 02 Ápr. 2013, 01:01

Rögtön kilövöd magad elszáguldasz a feléd repülő tárgy fölött majd egyenesen a terroristába repülsz. Neki már volt annyi ideje hogy karjait maga előtt X alakba tartsa, mikor becsapódsz megragad téged és már fordul is, hogy elhajítson, de te elkapod a páncélját. Egy pillanat múlva már ki is zökkentetek az egyensúlyból, mind a ketten a földön vagytok féltérdre rogyva, nagyjából hét méter van köztetek, a te kezedben ott van a két letépett vállvédő. Most már biztos, nagyjából ugyanolyan erősek és ellenállóak lehettek.
- Arrghhh -nyögi ellenfeled, majd teljes erőből a padlóba vág, mire az megremeg, egy lökéshullám szerű folyamatot kiváltva. A civilek már nincsenek a közelben, de téged mindjárt elér a hullám, ahogy a felrepülő padló darabokból látod nem kis erővel.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Thomas Repülőtér Empty Re: Thomas Repülőtér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.