The Assassination ( A merénylet )

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Szer. 17 Ápr. 2013, 19:46

Helyszín fehér ház.:
II. Franklin Pierce magához hívatja testőrségének biztonsági főnökét.
- John öreg barátom mint tudod hamarosan elutazok megkötni azt az olaj szerződést az arabokkal. Elolvastam a védelmem megszervezésének részletes adatait róla.
- Pierce mindjárt gondoltam, hogy nem azért hívsz, hogy mennyünk lőni hisz tegnap voltunk lőni sőt az előző 5 napot sem hagytuk ki megint leakarsz alázni? De vigyázz ezúttal én fogok nyerni.
- Nem, nem erről van szó a kis olaj szerződés megkötése ezúttal kicsit másmilyen őrséget igényel tudom, hogy nem szereted ha untatlak a politikai részletekkel de maradjunk abban, hogy ez sok embernek nem fog tetszeni. Ezért is szeretném tisztázni a részleteket az mivel az úti tervet ismered így térjünk a testőrségre és a fegyverzetre. Először is szeretném, hogy a fegyverzetem páncélzatom készen álljon illetve azt is, hogy a testőrök számát Triplázd meg.
- Meg triplázni ?! Utálod a feltűnést máskor fele ennyit sem tűrsz meg. Mire készülsz a harmadik világháborúra? Ám legyen, a felszerelésedhez még mindig igényeled a rejtett kardodat? Amivel Bosztonban is "gyilkoláztad" az ellenséget míg a közel múltban a seregünk fele csak röhögött mikor megjelentél lőfegyverek mellett egy kardal de hiába te csirkefogó megmutattad akkor is mekkora harcos vagy. (Pierce Bostoni akciója után brutális katonai tiszteletre tett szert gond nélkül törte az ellenséges vonalakat át a fegyverével halál pontosan célzott és mikor az ellenség közelébe ért hiába találták el kardjával mészárlásba kezdett. Az ott lévő katona társai szerint Pierce túlélt egy gránát robbanást ami közvetlenül mellette csapódott. Ezt a hírt mindannyian olvashattátok a hírekben, bulvárokban akárhol és annyit tudtok Pierceről, hogy katona volt és a nép imádja őt a szavazásokat könnyű szerrel nyerte. A golyó találatot minden ott lévő katona társa megerősítette még a felcserek is és a gránátról is szót emelt sok társa még is minek után az ellenség megfutamodott Pierce apró karcolásokkal tért haza.)
- Igen triplázd csak meg és ha a kardom nem fog fényleni igen dühös leszek! Apropó Boszton van egy speciális listám akiket azt akarom, hogy azonnal a testőrségembe tudjak bármi áron a lehető leggyorsabban! 'Ekkor Franklin Pierce felmutatott egy listát neki amit átadott Johnnak. '
(John) - Conor Sassin, Helen McLaw, Szorin Ivanov. Ha nem tévedek az elsőt személyesen is ismered még én is emlékszem arra az ifjú harcosra na hát ő se volt kis pályás ha a többi megközelíti a szintjét akkor már a harmadik világháborúra is készülhetsz. Na de nekem ennyi elég is volt ha nincs más kérésed megszervezem a kért dolgokat.
- Nincs köszönöm John.


Helyszín: Amerikai Egyesült Államok, Los Angeles, HPI Tower
Résztvevők.: Bishop
Tony Price épp szabadnapjait tengette a cégénél amikor befutott egy üzenet a felettesétől a telefonjára ( vagy ahol épp üzenetet szoktál kapni...). A holnapi nap folyamán utazzon azonnali hatállyal Moszkvába. Részletesebb információt talál a lakosztályán. Ha lakosztályodra mész találsz az asztalodon egy dokumentumot zárva amelyet ha kinyitsz találsz benne egy repülő jegyet egy holnap reggel hatkor induló járatra és ezen belül egy ösztönző levelet miszerint a céged tisztázza veled, hogy ez mennyire fontos mivel profiként dolgozol tisztában vagy vele, hogy szándékosan nem osztottak meg veled több információt a megbízó személyesen akar veled találkozni. Mivel itt választási opció igazán nincs ezért ha felszállsz a géppel az első osztályon fog téged repíteni Moszkvába élvezheted a kiszolgálást kényeztetést mindent amit csak kívánsz ezt már akkor tudod amikor a repülő jegyet megnézed.


Helyszín.: Washingtonban egy kávézóban.
Résztvevők.: Caedes
Ha kéred a számlat ha nem megkapod bár, hogy is a nő aki kihozza ugyanaz a nő volt aki eddig kiszolgált de a nő hozzá csatolt egy extra borítékot amely igen szemet szúró volt nem tudta elkerülni a figyelmedet. A borítékot kinyitva egy megbízást látsz benne kilépted szinte tiszta mint a ma született bárány így kicsit furcsállod is, hogy megbízást ad neked valaki ilyen körülmények között. De nincs mit tenni minek után kiveszed a levelet a benned lévő gondolat rosszat ígér súgni még is tudod, hogy ha valaki ennyire ismer téged, hogy mivel is foglalkozol muszáj elvállalni ha mást nem kideríteni ki tud rólad ennyit.
A levélben a neved szerepel Aion Request címezve miszerint arra ösztökélnek, hogy kint vár téged egy fekete BMW m3 amibe be kellene szállnod ugyanis nagy mennyiségű pénzről van szó. Képességeid miatt ez nem igen kelt benned félelmet. Ha kinézel egy fekete BMW m3 áll kint lesötétített ablakokkal amennyiben beszállsz azonnal útnak is indul.


Helyszín: Boston
Részvevők.: Laura Slyen
Conor Sassin éppen az erőben volt és mindennapi edzés gyakorlatait végezte. Amikor haza ért a házához egy fekete limuzint látott előtte és a háza körül fekete ölténybe lévő ügynököket akik szemmel láthatóan az Amerikaiaknak dolgoztak tehát ha nem 100% osan de elég magabiztosan tudtad volna állítani abba helyzetbe, hogy ezek az ügynökök magának az elnöknek dolgoznak főleg miután olvastad az újságcikket, hogy barátodat II. Franklin Pierce megválasztották. Ösztöneid csupa jót súgtak félelem egyáltalán nem övezett csak egy pinduri hisz tudtad legalábbis képességeid alapján valószínű volt, hogy az összes ügynök sem érne a nyomodba ha harcra kerülne a sor te győznél. Ha megközelíted a házadat az egyik ügynök leszólít és kérdi.:
- Üdvözlöm maga Conor Sassin?
Amennyiben igenel felelsz ő látja rajtad, hogy teljes felszerelésben állsz előtte így csak azt fogja felelni.:
- Nemzetbiztonságról van szó Pierce személyesen küldetett magáért gondolom ismeri kérem szálljon be a járműbe ( egy igen gyors és golyó álló limuzin ).
Ha beszállsz a járműbe az azonnal útnak is indul az ügynökök beszállása után és bármilyen italt is kérsz megkapod hisz azonnal felkínálnak neked különböző alkohol formájú italokat illetve bármit amit kívánsz.


Helyszín.: Chicago
Résztvevők.: Amazon
Helen McLaw éppen az utcán sétál mikor megáll mellette egy limuzin amelyre igen gyorsan felfigyel a limuzinból pillanatok alatt 3 fekete ruhás ügynök mászik elő.
- Maga Helen McLaw ?
Ha igennel felelsz üdvözöl téged majd a elmondja a helyzetet.
- Örvendek én James különleges ügynök vagyok nemzetbiztonságról lenne szó kérem beszállna az autóba ?
E közben felmutatja neked az azonosítóját amely szemmel láthatólag tartalmazta, hogy ő az elnök testőrégébe szolgál illetve elsőre eredetinek is tűnik amennyit sikerült belőle kivenned. Mögötte 2 ügynök hátratett kézzel biztonsági őr formában nézelődik és figyeli a terepet bár ez macska formád miatt nem igen ijeszt meg csak csupán váratlanul érint maga az egész. Ha beszállasz az autóba az elindul majd megkínálnak téged bármivel amit csak kívánsz.


Helyszín.: Chicago
Részvevők.:dr. Zield Jones
Szorin Ivanov éppen egy hírességet kísért Chicagoba egy előadásra az este végén a híresség lelépett az egyik producerrel és nem kért tovább a szolgálataidból kifizetett és ott hagyott az utca közepén. Mivel ők taxiba szálltak jó pár utca megtétele után miközben te csak kísérgetted őket nem igen tudtad már merre fele vagy csak azt tudtad, hogy jól megfognak fizetni ami így is történt. De a fizetés után te is épp taxit hívtál volna, hogy vigyen haza amikor hirtelenjében megállt előtted egy fekete limuzin kiszállt belőle 5 fekete öltönyös ember.
- Maga Szorin Ivanov ?
Ha igennel felesz az úr folytatja is. Miközben 4 társa a háttérben a terepet figyeli szemfülesen.
- Örvendek én John különleges ügynök vagyok nemzetbiztonságról lenne szó kérem beszállna a járműbe ?
Felmutatja igazolványát amelyből nem veszel ki sokat de komoly arc tekintélyéből láthatód benne a lehetőséget illetve a tréfának nyomát sem.
Ajtót nyit neked egy másik ügynök ha te közben megnézed a járművet láthatod, hogy az elképzeléseid szerint pontosan illik egy elnöki luxus limuzinhoz. Az ügynök tisztelettel beszél veled és megadja a kellő tiszteletet amely megnyugtatást sugall de félelmet semmi kép.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 17 Ápr. 2013, 22:52

~Boston~

Kellemes nap volt, épp az erdőben végeztem a szokásos edzésemet, mikor megpillantottam egy magas fát a távolban. Egy pillanatra abbahagytam az ágakon való hintázást és felkapaszkodtam egy ágra. Gondolataimba merültem miközben néztem a távolban elhelyezkedő fát.
~ Épp arra a fára másztunk fel apámmal, még régen. Azon a fán tanított ezekre a hintázós trükkökre. Már jó ideje, hogy elment. De minek is gondolok rá, jól megvagyok nélküle is. De én nem mennék el innen szívesen. Nem lenne kire hagynom a falu védelmezését, talán nekem is ki kellene képeznem valakit.
~ De elég a filozofálásból, irány haza.

Jegyeztem meg magamnak, megfordultam és megindultam hazafelé. Az "úton" ágról ágra ugráltam ha pedig egy messzebbi ágra kellett ugranom, akkor a lendüléses módszerrel jutottam tovább.
Az erdő széléről tökéletesen ráláttam a házamra. Egy fekete limuzin és egy csapat öltönyös állt ott.
- Csak nem Pierce barátom jött látogatóba?
Tettem fel a költői kérdést, lemásztam a fáról, majd odasétáltam a társasághoz. Tudtam, hogy nincs mitől tartanom, elvégre ki más járkálna ennyi testőrrel és ilyen limuzinnal az elnökön kívül.
Mikor a közelbe értem az egyik öltönyös megkérdezte, hogy én vagyok -e Conor.
- Én vagyok.
Mikor megkér, hogy szálljak a járműbe, először habozok, de aztán cak beszállok a járműbe.
~ Golyóálló ez tetszik. Nem olcsó cucc.
Mikor beültem itallal kínáltak, de én jelen helyzetben nem akartam alkoholizálni.
- Inkább csak vizet. Alkoholt, csak akkor iszom, ha ünnepelek. Bár gondolom nem azért jöttek értem, mert Pierce meg akarja ünnepelni velem, hogy megválasztották.
- Megtudhatom, hogy pontosan, miről is van szó.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Szer. 17 Ápr. 2013, 23:23

Ez egy újabb átlagos nap volt számára, reggel korán kelt, felöltözött és megkezdte a napi edzését, pár órát töltött a kondiban, majd elment zuhanyozni. Ezután délben a lőtérre ment és egy órán át gyakorolt, még egy óra fegyver szét és összeszerelés. Kora-délutáni programja a torony alatti földalatti laborrendszerbe vitte, kipróbálta a legújabb álcázó ruhákat és röviden véleményezte azokat, hosszabb jelentést majd csak később ír. Mivel ez egy szabad napja volt Shadownak, délután elment a tengerpartra, csak sétált a közeli utakon és a szemét legeltette a fürdőruhás nőkön. Hátra nézett, még innen is látszódott a HPI tornya, tudta neki csak a cég van, ez volt a fejébe írva, másra gondolnia sem szabad úgy nem veszíthet semmit. Könnyű volt ezt kiszámítani. Hirtelen csöngött a mobilja, titkosított hívás, felvetet és végighallgatta a parancsot.
- Vettem. Tizenöt perc és vissza megyek.
Rögtön fordult is vissza, gyorsan eljutott a lakosztályára, belépett, ellenőrizte az asztalon lévő levelet, nincs-e benne méreg vagy esetleg radioaktív anyag. Mivel minden teszt negatív eredményt adott kinyitotta és elolvasta. Egy újabb külsős munka. Moszkva, nem éppen a legmegfelelőbb hely.
Éjszaka jó pár aktát előásott az archívumból, az orosz alvilágról és a felső körökről, ez volt az alapozó, a cégen belül még megnézte a négyszáztizenegyes programot, titkosítva volt az egész de könnyen sikerült kiderítenie, semmi köze ehhez az akcióhoz. Ezután még mélyebbre ásott, Moszkvában is ott volt a cég, nem is akármilyen formában. Bár hivatalosan nem elismert, ahogy ő sem az, állítólag ott is vannak különleges alakulatok, szélsőséges körülmények között vívott harcra felkészítve. És már volt olyan, hogy azok lőttek rájuk, függetlenül, hogy egy cég alá tartoztak.
Miután mindezzel végzett, bepakolt magának kilenc napra elég váltás ruhát, mindennapi kellékeket, élelmet, vizet, különféle valutákat. Hamis iratokat, több félét is, ezen kívül egy alap felszerelést, ruházattal, különféle kiegészítőkkel, alapvető fegyverekkel, szénszálas alapú anyagokkal, amiket az érzékelők nem jelezhetnek. A telefon hívástól számított huszonnégy órán belül már a gépen ült, éppen azt számolta mikor és mennyi ideje lesz az átszállásra, mivel Oroszországba biztos nem megy közvetlen járat.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Csüt. 18 Ápr. 2013, 00:16

Miután elolvastam a levelet, kiváncsiság ütöte fel nálam a fejét. Ki is akahat felbérelni. Despiart elküldtem, hogy tarsa szemmel a kocsit. Miután fizettem fel álltam, meg töröltem a szemüvegem, és 12 tervet találtamki, hogyan is iktassamki a kocsiban lévö személyt vagy személyeket, ha úgy tartja kedvem. Majd felvettem a táskámat az asztal melöll és elindultam a kocsihoz. Mikor oda értem, már nyitva várt az ajtaja, hát be száltam.
-Ki a célpont?

_________________
The Assassination ( A merénylet ) Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Amazon Csüt. 18 Ápr. 2013, 03:07

Heti egyszer mindig elmegyek a kedvenc éttermembe, ott meg mindig ugyanazt a kaját rendelem. Ez amolyan szertartás, ami nélkül nem volna teljes a hetem. Szóval most épp elégedetten, teli hassal ballagok az utcán, és élvezem a napsütést. Ma nincs munka, felvettek valaki mást erre a napra. Nem kérdeztem miért, nekem elég, ha közlik, hogy most kapok egy szabadnapot. A lényeg, hogy a fizut a mai napra is kapjam meg, mert nem szóltak előre, hogy nem kell bemennem dolgozni, csak tegnap.
Érdekes, hogy mikor dolgozok, és kiöltözök elegánsba, meg így, civil ruhában teljesen más személynek érzem magam. Ha csak egy topot veszek fel, úgy érzem, kevesebb felelősséggel tartozom a világnak, és élvezhetem a szabadságot.
Ekkor megáll a járda mellett egy limuzin, éppen mellettem. Hát, na kit kereshetnek? Valahogy érzem, hogy engem, mert túl jól sikerülne ez a nap, ha nem jönne közbe valami. Én milyen igazam volt!
- Igen, én vagyok - felelem kényelmesen.
Ó, szóval komoly ügyről van szó? Talán még érdekelne is, ha nem épp szabadnapom lenne. De a jelvény meggyőz róla, hogy inkább szálljak be, akkor nem lesz balhé. Végül is, limuzinban ülni mégis csak felemelő érzés. Fontosnak érzi magát az ember olyankor.
- Persze - felelem, és beszállok. Azért érdekel, hogy miről volna szó. Ilyen alakok nem minden nap keresnek fel. Az kizárt, hogy én jelentenék nemzetbiztonsági fenyegetést, másról lehet szó.
- Nem, köszönöm - utasítom vissza, ha megkínálnak valamivel - Épp most végeztem egy kiadós ebéddel. Szóval, miben segíthetek?
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 18 Ápr. 2013, 15:51

Chicago, a Jazzfesztivál környéke

Szorin Ivanov ma este is a csillogó hangú énekesnő, Sarah Van kíséretét látta el. Az egyik legrangosabb fesztiválon való fellépés után a díva egy producer társaságában távozott, miután az ukrán testőrt ismét borsosan megfizette.
- Fantasztikusan énekel a csaj, már amennyire én értek hozzá, de minden koncert után más ágyában landol. No, nem panaszkodhatok, nekem is megvolt párszor...
A veterán elindult a hotel felé, de Chicago utcáin nem olyan egyszerű tájékozódni. Ráadásul itt van az a sok utcazenész, aki a fesztiválra nem jutott be, de a várost be akarja tölteni hangokkal. Ebben a lármában még nehezebb gondolkodni.
Szorin eldöntötte, hogy taxit hív. Már majdnem hívást indított, mikor megállt mellette egy fekete limuzin.
- Nofene, Sarah a fizu mellé még limuzint is küldött? - gondolta viccesen.
Hamar kiderült, hogy nem az énekesnő volt ilyen gondos.
- Maga Szorin Ivanov? - kérdezte a járműből kiszálló öltönyös emberek egyike, bizonyára a vezetőjük. A többi a környéket figyelte.
- Ki kérdezi? - kérdezett vissza a testőr. Hallott már olyanról, hogy a kelet-európai maffia még Amerikába is elment egy vendettáért, így jobbnak látta gyanakodni.
A férfi készségesen bemutatkozik John különleges ügynökként és igazolványa felmutatása után nagy tisztelettel kéri meg Szorint, hogy szálljon be.
Az igazolvány vagy valódi vagy nagyon igényes hamisítvány. Jobban szemügyre véve a kocsit, Szorin azon sem lepődne meg, ha az elnök ülne benne. Na jó, egy kicsit azért meglepődne.
Bár kételyei nem oszlottak el teljesen, beszáll és a csapattal tart. Ha távozni akar, nem fogják tudni visszatartani. Tapasztalat.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Csüt. 18 Ápr. 2013, 19:28

Helyszín: Moszkva
Résztvevők.: Bishop

Tony Price kellően tájékozódott lett az éjszaka folyamán a Moszkvában folyó eseményekről és jó néhány alvilági céget is átfutott így úgy indult el, hogy ha valamelyik alvilági fejessel találkozna azt könnyedén felismerje legalábbis könnyebben. A felszerelését bepakolta útnak indult a repülővel amely csupán egyszer szállt le pársziban üzemanyagért de nem nyitotta ki ajtajait leszállni nem lehetett. Az első osztály kényelmes utazását élvezhetted a szebbnél szebb stewardessek csak lesték kívánságaidat bármit is kértél inni, enni még masszást is kérhettél. Megérkeztél Moszkvába amint kiszálltál a gépből és áthaladtál az ellenőrző ponton ugyanis más út nem volt 2 alakot láttál talpig szürke öltönyben piros nyakkendővel láthattad az öltönyükön, hogy minőségi volt. A két fickó miután átlépted az ellenőrző pontot beálltak eléd de semmi fenyegetést nem sugalltak hiába voltak "2 ajtós szekrények" jól kigyúrva.
- Üdv ha nem tévedek ön Mr. Shadow. Az ügynöksége kellő információval látott el minket a kinézetével kapcsolatban. Kérem kövessen.
Hatás szünetként csupán annyit várt, hogy egy igennel válaszolhass. Majd elindultak ha követted őket a reptér egyik liftjéhez jó 30-40 méter csöndes séta után majd hívták a liftet.


Helyszín.: Washington.
Résztvevők.: Caedes
Amint beszálltál a gépjárműbe kérdésedet feltéve a jármű elindult.
- Üdvözlöm Mr. Aion Request. Látom a tette embere mint ahogy olvastuk azt az aktájában.
Ebből rögtön levonod a következtetést, hogy az alvilágban már ismert bérgyilkos vagy még sem akkora titok a kiléted.
- Rendben térjünk is a tárgyra jelenleg a ön " megbízójához " tartunk aki szeretne előtte találkozni magával ő majd ismerteti a részleteket.
A kocsi már javában elindult mikor ezekre a szavakra kitér jól öltözött úriember. A kocsiban a sötét miatt nem igazán látsz sokat de a melletted ülő úr arcát igen. A kocsi a vezető arcát nem látod a testtömegére ítélve nem nagy darab. Az anyós ülésen ölő ember két vállát látod csupán amelyek szintén nem utalnak nagy gyúrásra. Ellenben a melletted ülő úr jól edzett de potenciális ellenfelet nem látsz benne. Egy jó fél órás út után ha nincs kérdésed csenben megérkeztek egy felhőkarcoló alaksorának parkoló őr bódéjához. Ahol a sofőr felmutat egy belépő kártyát majd a biztonságiak beengednek titeket azonban annyit látsz, hogy nem szimpla fegyvereik vannak hanem sivatagi sas nevezetű fegyverük amelyet te szemfülesen ki is szúrsz. Tudod ha egy olyan eltalál mekkora sebet okoz. A madarad közben kint helyet foglalhat a szemközti épületen feltűnés nélkül míg te eltűnsz a zárt parkolóban. Kiszálltok a BMW-ből és egy alaksori liftnél hívják le éppen a liftet.


Helyszín: Boston
Részvevők.: Laura Slyen
Amint beszállt mindenki a limuzinban az meg is indult. Az egyik öltönyös úr kitölt neked egy pohár vizet mellette találsz jeget ha szeretnél bele tenni. Majd az ügynök aki eddig is beszélt veled válasz a kérdésedre.
- Természetesen, de csak annyit mondhatok amennyire felhatalmaztak engem is. II. Franklin Pierce küldetett önért és egy személyes kéréssel fordult önhöz.
Ekkor az öltönyös illető elővett egy borítékot kinyitotta azt majd ha jól megfigyelted egy kartonlap szerűségvolt.
- Nos ön ha jól tudom személyes ismeretséggel már találkozott Pierce-vel nos pont emiatt esett önre a választása a karton szerint ön nem épp a legveszélytelenebb személy sőt már embert is ölt képességei alapján ön hivatalosan nincs mutánsnak titulálva de természetesen mi tudunk a képességiről. De ez most lényegtelen. Ezzel össze is csukta a mappáját.
- Egy testőrségi feladatról lenne szó.
Kis hatás szünet után folytatta.
- Gondolom tudja, hogy ez egy remek feltörő lehetőség jó fizetéssel és persze egy igen nagy elismervény, hogy a testőri gárdába szolgálhatna.
Minek után végig mondta mondandóját végig fut a fejeden, hogy mintha te be lettél volna egyszer már jelentve mutánsként most meg az hirtelen eltűnt volna hivatalosan.


Helyszín.: Chicago
Résztvevők.: Amazon
Az öltönyös urak beültek a járműbe el is indultatok. Minek után nem kértél semmi az ügynök így felelt.
- Ha még is óhajtana valamit kérem szóljon nyugodtan. De rendben van térjünk is a tárgyra.
Ekkor az öltönyös illető elővett egy borítékot kinyitotta azt majd ha jól megfigyelted egy kartonlap szerűségvolt.
- Ezen a lapon az ön élete szerepel tettei munkásságai képességei egyebek. Mivel testőrként szolgál és alkalmasnak találtuk önt egy feladatra maga II. Franklin Pierce személyesen választotta önt ki másik 3 személlyel együtt.
Ez a kijelentés azért nem kis elismerésnek számít hisz mint tisztában vagy vele Pierce volt a jelenlegi elnöke az Egyesült Államoknak.
- Testőrséget kéne vállalni nála mint személyi testőre jó fizetés és persze gondolom említenem sem kell, hogy egy magunk fajta testőrnek ez maga a megtiszteltetés és a karrier csúcsa.
Szavaiból rájössz, hogy ő Pierce testőrségébe tartozik.
Ha belemész azonnal egy reptérre mentek ahol egy magán gép vár titeket. A táblán jól leolvastad, hogy ez a Chicago nemzetközi reptér. Az urak a gépre vezetnek téged leültetnek az ellenőrző ponton hibába jelzett a gép, hogy fegyver van nálatok egy igazolvány felmutatással tovább is mentetek láthattad, hogy már vártak. A gépre felszállva ismét megkínáltak de ezúttal már a Stewardessek ugyanis ezen a magán gépen kettő is szolgált. Egy igény kényelmes széken foghaláltál helyet veled szemben pedig egy orjás kanapén 10 embernek is elé hellyel a 3 testőr. Nem sokkal később csatlakozott még 5 fekete ruhás személy hozzájuk nem kellett hozzá várni csak 2 percet és ugyanúgy egy másik személyt egy férfit kísértek melléd és ültették le szintén egy kényelmes székbe akárcsak amibe te ültél. így ti ketten egymás mellett ültetek veletek szemben pedig 8 fekete ruhás ügynök.


Helyszín.: Chicago
Részvevők.:dr. Zield Jones
Miután beszálltál a járműbe az öt ügynök követett téged majd a limuzin elindult.
- Óhajt egy italt esetleg egy szivart ?
Kérdezte John különleges ügynök mint azt felmutatott igazolványán láthattad is. Miután választól a lényegre is tőr.
- Nos ha nem bánja rögtön a lényegre is térnék.
Ekkor az öltönyös illető elővett egy borítékot kinyitotta azt majd ha jól megfigyelted egy kartonlap szerűségvolt. Az aktát ő már nagyrészt átolvasta így tudta kivel áll szemben nem mert nagyon babozni vagy meg váratni miközben elővette folyamatosan beszélt.
- Az Egyesült Államok elnöke II. Franklin Pierce személyesen választotta önt be a személyes Testőrségébe a világ minden Testőre közül csak hármat választott és az egyik maga. Gondolom említenem sem kell a jó fizetést maga a megtiszteltetést és persze ha testőrként folytatná ez lehetne karrierje csúcspontja.
Ha belemész egy a Chicago nemzetközi reptérre visznek ahol ha kinézel az ablakon láthatod, hogy egy másik ugyan olyan limuzin hajtott el a reptér elöl. Nem vagy teljesen biztos benne, hogy az is elnöki így nem is kérdezel rá. A járműből kiszállva el is indultok hiába a fegyver az ellenőrző ponton egy felmutatással be is engedtek titeket pedig mind a hatan becsipogtatok. Egy magán gépre kísértek az ügynökök ahova amint beléptél a terep felmérése egyszerű volt csinos stewardessek két igazi bombázó azonnal itallal kínált miután helyet foglaltál egy másik csinos lány mellett egy igen kényelmes széken veletek szemben 8 őr ült persze a hármat azonnal észrevetted a belépést követve. A veletek szemben lévő kanapé oly hatalmas volt, hogy 8 ügynök egyáltalán nem nyomorgott rajta sőt el is kezdtek italt rendelni és kényelembe helyezték magukat.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 18 Ápr. 2013, 20:56

Szorin Ivanov beszállt a limuzinba, utána az öt öltönyös is. Igazi luxusjárgány volt ez, amilyennel csak a legnagyobbak furikáznak. Egymással szemben lehet ülni benne láblógatva, van egy kis italtároló is.
- Óhajt egy italt vagy esetleg egy szivart? - kérdezte John ügynök.
- Nem, köszönöm! - felelt az ukrán. Az italban vagy akár a szivarban bármi lehetett, jobbnak látta visszautasítani.
- Nos ha nem bánja rögtön a lényegre is térnék.
John ügynök előhúzott a zakójából egy borítékot, majd kinyitotta. Úgy nézett ki, mint valami orvosi karton. A papíron álló szöveg egy részét már elmondta, miközben előhúzta. Nem most látta először, ez világos volt. Felkészült. Itt valami komoly dologról volt szó.
- Az Egyesült Államok elnöke, II. Franklin Pierce személyesen választotta önt be a személyes Testőrségébe. A világ összes Testőre közül csak hármat választott és az egyik maga. Gondolom, említenem sem kell a jó fizetést, a megtiszteltetést és persze ha testőrként folytatná, ez lehetne karrierje csúcspontja.
Vonzó ajánlat, ha tényleg igaz. Még egyszer átgondolta, mennyi esély van arra, hogy ez átverés. Ha meg akarnák ölni, már megpróbálhatták volna. Ha valaki olyan akarná látni, akihez önszántából nem menne, akkor kész tények elé állították volna egy keretsztorival. Itt viszont egy ajánlat hangzott el, amit vissza is utasíthat. De ha ez tényleg igaz, akkor egy életre bánni fogja, hogy nem élt a lehetőséggel.
- Áll az alku, John ügynök! - egyezett bele az együttműködésbe Szorin.
Az ügynök szólt a sofőrnek, hogy induljon a reptér felé. Hamarosan megérkeztek, egy hasonló limuzint látott távozni. Talán a másik 2 kiválasztott tagot is most hozták?
A becsekkolás után helyet foglaltak a repülőgép fedélzetén, még 3 ügynök csatlakozott hozzájuk. Az ukrán leült egy csinos lány mellé, a még csinosabb stewardess-ek pedig vodkával kínálták. Megpróbálta elkérni a szőke légibombázó telefonszámát, de az nem adta meg, vezetői utasításokra hivatkozva. Tényleg titkos ez a projekt...

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Csüt. 18 Ápr. 2013, 21:49

A repülő út nem a megszokottan telt, különösen sok légiutas kísérő volt, akik csak a kívánságát lesték, nyilván az oroszok pénzelték meg őket, hogy nyújtsanak jobb szolgáltatást. Ezen kívül a gépre nem lehetett felszállni, sem pedig leszállni Párizsban, csak üzemanyagot vettek fel, különös, ilyennel még nem találkozott, ebben is az oroszok keze lehetett.Ezek szerint tényleg komoly ügyről lehet szó, vagy csak egy nagyon jó csapda. Mind a két esetre fel volt készülve.
A repülő út alatt egész végig táblagépén dolgozott, még több információt szerzett, valamint tartotta a kommunikációt a céggel, az nagyon fontos volt minden akciónál eddig. Mikor mindennel végzett egy régebbi filmet vett elő és azt kezdte nézni, csak hogy ne legyen gyanús. Néha körbe-körbe pillantott nincs-e ügynökökkel körülvéve. Nem vett igénybe egy szolgáltatást sem, egész út alatt, most nem volt erre ideje. Csak egy dobozos nem alkoholos italt kért. Miután megitta a dobozt eltépve, kicsit formálgatva késsé alakította, amit ügyesen el is tett egy táskában, az csekkoló ponton bármikor mondhatja, hogy csak szemét. Szerencsére erre nem volt szükség. Megérkezve a két alakra csak egy hideg, érzelemmentes pillantást vetett.
- Csak Shadow.
Elég volt ennyi, nem mondott többet, hangja hideg mind az acél és a hangsúly kellemetlenül cseng.
Követi a két alakot, néha hátra pillant, egyszer-egyszer az öltönyösök mozdulatait, testtartását, tekintetüket méri fel, kideríti mennyire profik. Teljesen nyugot, biztos magában, egyelőre elég ha információkat szerez.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 18 Ápr. 2013, 23:13

~ Boston~

A vizet meg is iszom rögtön, mivel előttem töltötték ki ezért nem kellett aggódnom amiatt, hogy esetleg olyas valami lenne benne, ami árt. Jól esett a víz a napi tréning után.
Az egyik öltönyös férfi előhúzott egy borítékot, majd mint aki a bizonyítványomat kezdi el olvasni úgy beszélt velem.
~ Veszélyes, csak az ellenségre. Öltem, ja önvédelemből, meg harcban, de minden csatában vannak halottak és én nem voltam hajlandó azzá válni. Mutáns, azzá voltam nyilvánítva, bár nem értem miért,hiszen a képzés során lettem ilyen. Fára mászni, még a kisgyerek is tud.
~ Úgy érzem magam, mint aki épp hadbíróság előtt hallgatja a tetteit és az elítélés okát.
- A lényeg?
kérdezem, mire kiböki, hogy egy testőri állásról lenne szó, na erre már én is felkaptam a fejem.
~ Még jó, hogy tudom, főleg, hogy Pierce már elnök. Ha limuzint küldetett, akkor biztos a fizetés is jó lesz. Jó állás meg minden, de nekem két dolog miatt fáj csak a fejem. Az egyik a falu, hogy őrizetlenül marad, mivel én elmegyek. A másik, hogy itt valami bűzlik.
~ Pierce eleve is jó harcos és a normális testőrséget is utálja. A csatában is láttam, hogy folyton előrezavarta apát, hogy őt nem kell védeni, stb. De tényleg nem kellett, így most bűzlik, hogy engem kér fel testőrnek. Vagy valami olyanba nyúlt bele amibe nem kellett volna, vagy pedig testőrség alatt valami más feladatom lesz. Ki tudja, majd kiderül.
- Remélem többet is megtudok Piercetől, ha elvállalom.

Mondom az öltönyösnek, mint egy beleegyezés képen. ha pedig rákérdezne, hogy benne vagyok -e, akkor egyetértően bólintok.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Pént. 19 Ápr. 2013, 00:02

Mikorvelindul a kocsi, felmértem a többi utast, és a korábbiakban kiszámolt 12 mod, hogyan is öljem meg öket felugrut 32 variáciora. A melletem üllö tájékozott volt rolam, és elárulta, hogy a fönökéhez megyünk. Despair végig követette a kocsit. Mikor el mondtak amit akartak egyszerün csak anyit feleltem, hogy:
- Kivállo.
A kocsibol nehezen lehett kilátni, 30 perc mulva elértünk egy épülethez. A felszerelése, biztonsági felszerelése és az örök felszerelése nagyon komoly volt. Egyre jobban felcsigázta a kedvemet a kiváncsiság. Mikor kíszáltunk egy lifthez imponáltak. Amikor beszáltam ismételten felmértem a megölésük ósszes modját.
-Mit lehet tudni a meg bízorol?

_________________
The Assassination ( A merénylet ) Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Amazon Pént. 19 Ápr. 2013, 02:03

Végre, kiderül, hogy mégis mi folyik itt. Kényelmesen hátradőlök az ülésben, és várom, hogy elém tárják az okot, amiért itt vagyok. Tényleg fontosnak érzem magam. Idejönnek értem limuzinnal, kedvesen betessékelnek, megkínálnak mindenfélével. Ebből már is tudom, hogy le akarnak venni a lábamról, hogy elvállaljak valami őrültséget.
Az a kartonlap... szóval nem üres kézzel jöttek ám. Minden náluk van rólam. Gondolhattam volna. Persze könnyen megtudják szerezni. Tudom hogy megy ez, hála a munkámnak nekem is van azért pár aktához hozzáférésem bizonyos személyekről. Hogy hogy jutok hozzá? Hagyjuk...
Mindaddig viszonylag nyugodtan hallgatom a szövegelését, mígnem meghallom II. Franclin Pierce nevét. Egyszerre kiegyenesedek az ülésben. Ez egy álommunka! Ha én ezt most elfogadom, akkor... mi az, hogy "ha". Naná, hogy elfogadom. Ilyet ki volna képes visszautasítani?
Nem engedet utat az érzelmeimnek, hanem visszafogottan válaszolok:
- Khm... Rendben. Elfogadom a munkát. Megtiszteltetés, hogy engem választottak.
Eztán már egyenesen a reptér felé vesszük az irányt.
- Értesíteném a férjemet, hogy ajánlatot kaptam - mondom. Azzal tisztában vagyok, hogy nem közölhetek vele részleteket, azokat úgysem suoktam megosztani vele, főleg nem telefonon. Túl nagy biztonsági kockázat volna. - És, hogy lehet, pár napig nem leszek elérhető. Vagy tarthatom vele a kapcsolatot munka közben is? - kérdezem. Nem akarom csak úgy szó nélkül otthagyni őt.
A reptéren minden akadály nélkül továbbmegyünk, és felszállunk a repülőre. Ott visszautasítom ismét a felkínált ételt és italt, mert túl izgatott vagyok ahhoz, hogy bármi is lecsússzon a torkomon. Megvakarom macskafülemet zavaromban - szokásom. Még mindig nem hiszem el!
Mellém ültetnek egy fickót, és velünk szembe még vannak páran. Lehet, hogy ő lesz az egyik társam? Köszönni viszont még nem köszönök, majd lehet, hogy bemutatnak bennünket egymásnak. Madj akkor.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Pént. 19 Ápr. 2013, 19:22

Nos eddig remekül halad a kaland a 24 órás határ be van tartva továbbra is javaslom ezt ha már ennyire jól haladunk Smile Mindenki szépen ír és megvagyok elégedve veletek. Érdemes elolvasni mindenkinek a szálát hisz így információhoz juthattok ha nem is a karaktereket az ellenfelekről de ti biztosan. Ebbe a körben több szál is egyesülni fog.

Helyszín: Moszkva
Résztvevők.: Bishop

A repülő utad zökkenő mentes volt nem láttál rajta ügynököket vagy bárkit aki kicsit is gyanús lett volna kellemesen élvezheted az első osztályt. A két öltönyös nagy darab fickó csak bólintott a csak shadow-os kijelentésednek. Kellemetlen hangod nem igen érintette meg a két embert láthattad járásukon, hogy nem nem ma kezdték és a félelem legapróbb jele sem mutatkozott meg rajtuk miközben téged kísértek a lifthez. A lift érkezése után ha te szeretnél beszállni elsőként megteheted de nem akarnak kényelmetlen helyzetbe hozni, hogy felajánlják, hogy beszállhass elsőnek így ez a te döntésed hányadikként szállsz be elsőnek vagy másodikként. A két fickó az utolsó előtt emeletre nyomta meg a lift gombját nem pedig a parkoló szintre amely az utolsó volt. A liftből kiszállva egy folyosóra léptetek ki majd az egyik úr jelez, hogy balra indultok a folyóson. A folyosón láthatsz emberi mozgást főként pakoló embereket tehát nem vagytok egyedül ha jobban megnézted őket láthattad, hogy a reptér dolgozói tevékenykedtek ott akik ügyet sem vetettek rátok míg ti végig sétáltatok a hosszú folyóson egy széles jól zárt ajtót nyitott ki az egyik öltönyös egy kulccsal amelyen egy EXIT tábla díszelgett. Az ajtón kilépve már láthattad, hogy lassan esteledett de a lenyugvó nap fénye még mindig vakítóként hatott mikor kiléptek az ajtón a hosszú repülőgép úton sikerült pihenned egy adagot de azért egy hosszú utazás mindenkiből kivesz egy darabot belőled is az idő eltolódásról nem is beszélve de a helyzethez képest jól viseled ezeket. Ahogy a nap vakítására egy pillanatra behunyod a szemedet a következő pillanatban egy helikoptert pillantasz meg amely láthatóan egy szállító helikopter volt amely személyek gyors szállítására lett tervezve. Mikor elindúltatok felé az egyik úr melletted jelzett, hogy pörgetheti a rotorokat majd azok el is kezdtek pörögni. Kissé nyers hangod köszönéskor láthatólag annyit eredményezett, hogy az urak egy olyan profinak ismertek meg aki nem túl beszédes és szereti a csendet ezért ha te nem szóltál hozzájuk nekik egy szavuk sem volt amíg nem csináltál semmit. Az urak ezúttal mutatnak, hogy szállj fel a helikopterre majd muitán mind hárman beszálltatok az elindult egy jó 20 perc repülés után amely szintén csendben telt ha nem szólaltál meg megérkeztetek gond nélkül egy hatalmas villához amelynek saját helikopter leszállópanda is volt. A magasból gyorsan ha felmérted a terepet láthattad az őrségek felszerelését körülbelüli számát stb. Majd a helikopter leszállt és az egyik úr miután a rotorok nem forogtak már elhúzta az ajtót és invitált leszállásra téged ahol egy igazán csinosan öltözött nő várta, hogy kiszállj a gépből kezében egy dossziéval amelyet magához szorított még a helikopter rotorok szele miatt.


Helyszín.: Washington, valahol egy jól őrzött felhőkarcolóban.
Résztvevők.: Caedes

Beszálltatok majd láthattad, hogy az épület 100 szintből áll amely igen magasra nyúlt a madarad láthatta, hogy igen masszív épület ha elég jól mérte fel az ő szemszögéből látható volt az is, hogy nem dől összes egy könnyen. A két úr aki beszállt veled a liftbe jól láthatóvá vált egyik sem volt túl kigyúrt de nem voltak rossz kondiban a megölésükre szánt tervek számodra igen könnyen kidolgozhatóak voltak hisz egyik az egyik oldalon másik a másik oldalon állt így ha előakartad húzni a 15 cm-es késeidet egy pillanat alatt végezhettél volna velük elképzeléseid szerint. Amint beszáltál láthattad a kamerát mikor felmérted a terepet amely a liftet díszítette igen modern és méreg drága volt minden amerre csak néztél lifttől kezdve kameráig. Az urak a 88 as szintet nyomták meg legalábbis azt láttad világítani a lift ajtó becsukódott és elindultatok felfele.
- Nos uram kérdésére mielőtt választ adnék ellátnám egy két hasznos információval ha nem bánja. Az egész épület be van kamerázva a kamerák hangot is felvesznek nem tud nyugodtan telefonálni anélkül, hogy azt a kamerák na látnak illetve ne hallják ha még is óhajtana telefonálni egy szavába kerül és elkísérjük az épület egyik pontjára ahol nem található lehallgató illetve kamera vagy egyéb. Vissza térve kérdésére nem áll módomban információt kiadni a főnökömről csal annyit mondhatok amennyit mondhatok ez ügyben. Önnek elég annyit tudni róla, hogy igen nagy hatalommal rendelkezik és nem csak pénzt kérhet az adott munka elvégzéséért hanem bármilyen egyéb kérést is amennyiben jól végzi munkáját.
Több kérdésre nem igen jut idő hisz lassan megérkeztek a lift tetejéhez a nyolcvannyolcadik emeletre. Mikor kinyílik az ajtó egy rövid ám bár igen széles inkább nagy szoba mint folyosót pillantasz meg kamerákkal amelyek eltérnek az eddigiektől. Három személy áll egy nagy ajtó két oldalán az egyik az egyik oldalon a másik a másik oldalon a harmadik pedig egy asztal mögött ül. Amint kiléptek a liftből egy vörös szőnyegre léptek. Oda sétáltok az ülő emberhez aki szemmel láthatóan nő volt.
- Üdvözlöm Mr. Aion ( szólt a nő)
Felnyitott egy ládát amely zöld színű volt és igen masszív.
- Kérem helyezze fegyvereit a ládába amint kilép a szobából vissza kapja azokat.
A nő oda tett egy kulcsot amellyel azt betudod zárni illetve kitudod nyitni de ezen felül egy zár kombinációt is meg kellett adnod záráskor amint beletetted fegyvereidet. (4 szám)
A nő miután letette eléd a kulcsot annyi időt várt, hogy vissza köszönhess neki. Majd folytatta.
- A szobában lévő összes úr tisztába van a képességeivel kérem tartózkodjék tüskéi elővételétől ha teheti nehogy véletlenül félre értse valamelyikük.
A nő ezután egy mosolyt villantott miközben e szavakat mondta neked.


Helyszín: Boston ---> Washington
Részvevők.: Laura Slyen

A limuzin nagy sebességgel haladt épphogy a sebesség korlátokon belül de a vezető profi volt így nem féltél nem is éreztél kátyút vagy hirtelen fékeket mintha csak kés a vajon mentetek volna mikor elértétek az autó pályát még nagyobb sebességgel tartottatok Washington fele mint ahogy azt a táblák mutatták is.
- Ezt vehetjük egy igennek ? ( Felelte a kérdésedre miszerint megismernéd e Pierce-t még jobban)
Mire te csak bólintottál. Az úr ekkor oldalra tekintett majd észrevett még egy borítékot.
- Áh már majdnem el is felejtettem ezt Pierce küldte önnek.
Ezzel átnyújtotta neked a borítékot amelyet ha kinyitottál csak egy térkép volt benne Bostonról és jó pár száz kilométeres körzetéről. Mielőtt még kérdően tudtál volna nézni az úr elkezdte mondandóját.
- Ezen a térképen az ön falva van kékkel bekarikázva láthat rajta egy igen hosszú több kilométeres piros vonalat amelyen pontok vannak megjelölve ezeken a pontokon őr bódék vannak napi 24 órás ellenőrzéssel senki nem haladhat át délről aki ismét esetleg támadásra készülne Boston ellen mint anno. Ezek után ha megnézi ezt az autópályát egy igen komoly ellenőrző pont lett kiépítve tőlünk 500 méterre amelyet mi ugyebár nem fogunk átlépni de ott van. Ez a pont fogja nyugatról Bostont. Északról pedig csak Amerikai városok találhatók illetve persze Kanada amitől végképp nem kell tartani. Mint láthatja a pontok jó messze vannak Bostontól ezért is nem biztos, hogy láthatta őket. Piece első egyik intézkedése volt ezeket az új védelmi pontokat felhúzni természetesen nem csak Boston körül de itt kezdték meg először a kiépítésüket.
Megvárta válaszodat majd folytatta ismét.
- Még egy utolsó dolog aztán nem vagyok felhatalmazva, hogy többet mondjak önnek az adott megbízásáról még ha akarnék se tudok. ( mondta mosolyogva ) A világ összes ügynöke, testőre közül hármat választott maga Pierce és maga az egyikük.
Ezek után egy pár órás út után megérkeztetek Washingtonban az út során egy telefont kapott az egyik ügynök ami után azt befejezte így szólt.
- Időben vagyunk.
A telefont követve még volt fél óra az útból majd a Washingtoni reptérre ékeztetek.
- Kérem ne szálljon ki.
A limuzinból kiszálltak a testőrök csupán egy maradt bent veled szemben aki eddig is beszélt veled. így kellemesen a sok helyből még több hely lett. 2 perc várakozás után az ajtó kinyit majd beszállt 2 ügynök akiket eddig nem láttál őket követve egy férfi és egy macska szerű nő. Ezután a kiszállt ügynökök a kocsit már nem vették tovább körbe egy másik járműbe szálltak és ti elindultatok.
A felállás.: Te ülsz a kocsi hátsó részének bal oldalán melletted a macska nő és a jobb oldalon egy férfi aki szemmel láthatóan nem volt fekete öltöny tehát nem ügynök volt. ( Kényelmesen elfértetek ital volt bőven még szivar is nyugodtan vehetsz bármit )


Helyszín.: Chicago ----> Washington
Résztvevők.: Amazon és dr. Zield Jones

A repülő gépen ültök amely egymás mellett. A gép ajtaja csukódik és a magán gép el is indult. A stewardessek egyikével kikezdett Ivanov a nő láthatóan vevő a dumádra bár nem szeretne kikezdeni veled így a munkára hivatkozva nem ad telefonszámot egyenlőre kitudja talán a tovább győzködöd a rendelt piával kihoz egy telefonszámot ( amennyiben ezt teszed és az út további órás részében szóval tartogatod akkor az egyik kör pia alatt amelyet tárcán nyújt neked találsz egy telefon számot is egy névvel: Évi. )
Amazon mikor rákérdeztél kint lehet e telefonálnod az öltönyös úr időt kért azt mondta. ( Kérem várjon amíg átléptük az ellenőrző pontot aztán vissza térünk a kérdésre a gépen)
Nem is kell várnod sok míg a 8 ügynök közül akik kényelmesen elhelyezkedtek alkohol mentes italokat fogyasztva megszólal az egyik.
- Mis Helen kérdésére válaszolván nyugodtan telefonálhat a férjének és elmondhatja neki hol van nem titkos még jelenleg egyéb információt ne osszon meg egyenlőre egy ideig valószínűsítem nem fogja látni de a szabad napokról majd tájékoztatjuk a leszállást követően az eligazításon.
- Apropó én James különleges ügynök vagyok mint tudják az elnöki testőrség tagjai vagyunk itt mind a nyolcan ön mellett Mr. Szorin Ivanov úr ül az egyik kiválasztott. Mr. Ivanov ön mellett pedig az említett Misis Helen McLaw ül szintén az egyik kiválasztott a hármójuk közül.
Az út során lehetőségetek van egymással beszélni aki először ír tegyen fel kérdéseket a másik pedig válaszolhat azokra ellen kérdésekre nem igazán lesz idő most ebben a reagban így a gyorsabb kérdez a másik válaszolhat.
Az út során egy telefont ejt meg James ügynök amiből annyit hallotok " fél óra és landolunk ". Kiszálltok a gépből átmentek az ellenőrző ponton ahol láthatjátok, hogy Washingtonban vagytok. Egy limuzin vár titeket amelyet őrök vesznek körül a 8 őr közül kettő beszáll a többi más járművel megy tovább. A 2 két ügynök között van James ügynök is.
A kocsi felállás.: Egy férfi ül benne vele szemben egy ügynök. Mikor ti beszálltok Helen középre a férfi mellé ül melléd bal oldalra Ivanov szembe veletek 3 ügynök a melleteket ülő férfin látható, hogy nem ügynök de sejthetitek kicsoda. Beszálltok és limuzin elindul.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 20 Ápr. 2013, 10:14

Az újonnan csatlakozott ügynökök vezetője is bemutatkozik, ő James ügynök. Mind az elnöki testőrség tagjai. Bemutatja a Szorin mellett ülő macskaszerű nőt, akit Helen McLaw-nak hívnak. Az ukrán kezet nyújt. Ha a lány fogadja, jól megszorítja a kezét, mert így szokta. Feltesz néhány kérdést, hogy honnan jött, mivel foglalkozott eddig és hogy van-e családja. Ha a nő visszakérdez, ugyanezeket Szorin is elmondja. Nem árt, ha ismeri a társait...
Ivanov elgondolkozik, hogy mi is történik most? Elvállalt egy elnöki megbízást, ami nagyon jól fizet, ilyen bére még sose volt. Kérdés az, hogy mire vállalkoznak? Mire számít az elnök, ami miatt 3 mutánst kellett felkérni a személyi védelemre? Rajta és Helenen kívül van még egy ismeretlen harmadik. Nyilván a hagyományos testőri képességek mellett ő is rendelkezik valami plusszal, ezért esett rá a választás. Nem fél, mert nem az a fajta, csak szeret felkészülni.
Az is igaz, hogy a politikában nem semmi sem tart örökké. Jó elnök ez a Pierce, az egészségügyet például kiemelten támogatja, de hát háborús helyzetben bármikor fordulhat a kocka.... És ha leváltják az elnököt, általában lecserélik a testőrséget is. Mindenesetre ilyen referenciával később bárhova elmehet. Az énekesnőt meg csak őrizze más addig (úgyis szereti az új húst).
Apropó új hús, mikor az egyik ügynök rendel egy narancslevet, Szorin felfigyel az előbb kiszemelt stewardess akcentusára. Szinte észre sem venni, kivéve, ha valaki hasonlóval rendelkezik.
- Mondja, drága, véletlenül nem Kelet-Európából jött? - kérdezi, az akcentust szándékosan nem említve. Lehet, hogy nem jó pont, ha felhívja mások figyelmét a nyelvi hiányosságra.
- De igen, Oroszországból.
- Akkor szinte földi! Én ukrajnai vagyok.
A lány kedvesen mosolyogva bólogat. Lehet, hogy egyáltalán nem érdekli a fárasztó utasok dumája, de talán csak nem engedik meg nekik, hogy itt ismerkedjenek. Szorin nem adja fel: megkérdezi a lányt, hogy került Amerikába, kiderül, hogy a párjával utaztak ki, de már szakítottak. Az ukrán elmondja, hogy hasonló az élettörténetük.
A lány elnézést kér és kisiet, az ukrán utánaszól megkérve, hogy hozzon még egy vodkát. Nem fog megártani, úgy lecsúszik, mintha csak víz lenne.
Mikor visszajön, átadja a másik testőrnek a narancslevet és Szorinnak a vodkát egy kistányéron.
- Szpaszíba! - köszöni meg oroszul a lánynak.
A tányéron a szalvéta alól kikandikál valami. Az ukrán megnézi. Ez az! Egy apró cetlin egy telefonszám és a keresztnév: Évi.
James ügynök telefonál egyet, annyit lehet hallani, hogy fél óra van a leszállásig.
A gépből kiszállva Szorin Ivanov kinyújtóztatja tagjait a hosszas üldögélés után. A kicsekkoláskor már látszik a sárgán világító Washington felirat. Egy újabb limuzin várja a különleges csapatot. Szorin és Helen beszállnak, mellettük ül egy ismeretlen, velük szemben 3 ügynök. A limuzin elindul.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Vas. 21 Ápr. 2013, 10:36

-Értem.
Csöndben vártuk, hogy felérjünk. Mikor kiléptünk egy nagy szobába értünk. Despiar az épületet felet körözött égész végig. Mikor beléptünk a szobába a szokásos őrség, és egy titkárnő volt bent. A titkárnőhöz mentünk, aki egyből elkérte a fegyvereimet.
-Rendben van.
Le adtam az összes fegyvert ami csak nálam volt. Majd elzárta egy kis dobozba. Még figyelmeztetett, hogy bent tisztába vannak a képességeimmel, és mellőzem azokat.
-rendben van.
Majd az ajtó felé vettem az irányt.

_________________
The Assassination ( A merénylet ) Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Amazon Hétf. 22 Ápr. 2013, 02:12

Ez a fickó igazi szoknyavadász lehet. Remélem velem nem fog szerencsét próbálni. Nem is szentelek a számára sok figyelmet.
A kérdésemre, amit még korábban tettem föl, most kapok választ, és megkönnyebbülök, mikor engedélyt kapok rá, hogy felhívjam Henry-t. Mielőtt azonban még ezt megtehetném, bemutatnak engem és a másik fickót, a szoknyavadászt egymásnak.
- Üdvözlöm – fogadom el a felém nyújtott kezet.
A kérdéseire kurtán válaszolok:
- Chicagóból jöttem. Egy ideig rendőrként járőröztem, de a testőri munka kifizetődőbb volt, így váltottam. Házas vagyok.
Eztán ugyanazokat a kérdéseket intézem felé, inkább csak udvariasságból, mint kíváncsiságból. Valahogy abszolút hidegen hagy a férfi mi voltja, csak az érdekel, hogy jó munkatárs lesz-e belőle, vagy sem.
Eztán előveszem a mobilom, és felhívom Henry-t. Nem vonulok félre, ezeket itt körülöttem szerintem nem izgatja, hogy miről is beszélek. Legalábbis addig nem, amíg ki nem kotyogok valamit, amit nem kéne. Kicsöng a telefon, majd felveszik.
- Miaú édes… Figyelj, az van, hogy kaptam egy jó kis munkát, és el kell utaznom pár napra… Tudom, de már nem lehet, már a repülőn ülök… igen, sajnálom, máskor megbeszélem veled is, tudom… akkor nincs harag? Majd bepótoljuk… okés, puszi neked is, szia!
Miután megvolt ez is, kényelmesen üldögélek a helyemen, és várom, hogy megérkezzünk. Leszállunk. Washingtonba vagyunk, veszem tudomásul. Beszállunk egy limóba, aztán lesz ami lesz. Most már elég közel vagyunk a célállomáshoz.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 22 Ápr. 2013, 19:45

Gyors tempóban haladtunk az úton Washington felé. Bevallom elég rég volt már, hogy elhagytam ezt a kellemes környéket.
Az egyik ügynök, mikor jeleztem, hogy vállalom a munkát egy borítékot nyújtott át, amit ki is nyitottam. Boston térképét találtam benne, amely szélein piros pontok és közöttük csíkokat véltem felfedezni.
~ Mik ezek a vonalak?
Mielőtt a kérdést hangosan is kimondhattam volna, az ügynök már válaszolt is a kérdésemre.
Csak hallgattam a mondandóját, nem szóltam közbe, csak mikor megállt, akkor reagáltam hangosan.
- Ez remek ötlet volt.
~ Ezzel az én dolgomat is jóval megkönnyítenék. Bár nem tudom, hogy 100 %-os -e a védelem, de legalább a lelkiismeretem nem fog rágni, hogy őrizetlenül hagyom a falut.

Ezek után az ügynök még egy érdekes információt közölt velem, ami kissé meglepett.
- Hármat? Ez hízelgő. Kíváncsi vagyok, ki a másik kettő.
Mondtam, majd az út további részében, csendesen utaztunk. Én csak bámultam a tájat a csuklyám alól, jobb dolgom úgysem volt. Csak néztem a tájat, a rohanó táblákat és közben a gondolataimba merültem.
~ Vajon milyenek lehetnek a társaim? És vajon mibe keveredett Pierce haverom? Ha odaérünk, majd kiderül.
Azt hittem rögtön Pircehez megyünk, de tévedtem. Ugyanis a limuzin előbb lekanyarodott a reptéren. Az ügynökök közül egy kivételével mind kiszállt. Én is ki akartam szállni, de intettek, hogy maradjak. Nem szívesen, de vártam kocsiban.
Kisvártatva beszállt a járműbe egy idegen ügynök és két másik alak. Az egyik egy macskanő volt. Formás, de most jelenleg a munkára akartam fókuszálni és nem a csajozásra. A férfi pedig érdekes volt. Első ránézésre vagy egy tizessel fiatalabb nálam. Első benyomás alapján még nem akartam levonni semmilyen következtetést se, de azért felmértem a két érkezőt, hogy látok -e náluk fegyvert.
- Üdv.
Apropó első benyomás én nem lehettem valami bizalomgerjesztő a csuklyámban. Bár a fegyvereim el voltak rejtve, de még így is elég érdekes látványt nyújthattam.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Kedd 23 Ápr. 2013, 23:03

Shadow már a két kísérőjének mozgását elemezte, a mozdulatok gyorsaságából, irányából próbálta leszűrni a képzettségüket. Sok mindent látott már, fel akarja ismerni kik is veszik körül. Biccentéssel jelzi, hogy menjenek elé a liftbe és másodikként száll be. Megnézi az emeletet, amit megnyomnak, majd vár. A folyosón végighaladva figyeli a dolgozókat, ügyet sem vetnek rájuk, tehát vagy magasabb körök, vagy nagyon mélyek között kell lennie az illetőnek, aki látni akarja. Az utcára kilépve csak hunyorog, nem védi a szemét a nap elől, mégis a helikopter hirtelen lép be látóterébe. Szó nélkül felszáll, felszerelését maga mellé helyezi. Közben már a terepet vizsgálja, merre mennek milyen irányban, házak épületek a közelben, a helikopteren lévő személyek tagjai. Teljesen természetes neki az információ gyűjtés, erre képezték ki, még a gép típusát is kideríti ha tudja. Egész út alatt egy szót se szól, csak biccentésekkel és intésekkel kommunikál ha szükséges, és ezt tudják róla, úgy tűnik az itt lévők már tudnak róla pár dolgot, tudják, hogy nem szokása a felesleges beszéd, egyre veszélyesebb a helyzet.
Mikor a gép leszáll ő egyből kilép. Önkénytelenül is óvatosan mozog, puhán, próbál takarásban vagy árnyékban haladni, biztonságos útvonalat keresni, szinte járás közben is lopakodik. A cég képezte erre is, nem tehet róla, a tudatába van égetve. Szerencsére ez most nem túl feltűnő, nem is árulja el, világos van és a terep nyílt, nincs hol takarásban menni, nincs árnyék, nincs semmi. Mégis, tudja hogy kell mozognia. Közel lép a nőhöz, végig néz rajta majd elhúzza a száját.
- Az aktát.
Jobb kezét nyújtja, kitárt tenyérrel, hogy átvegye. Őt nem zavarja a szél.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Csüt. 25 Ápr. 2013, 23:05

Helyszín: Moszkva
Résztvevők.: Bishop

Shadow kiszállt a helikopterből majd a nő felé indult meg. A nő ekkor felvette a sebességedet és előtted ment így nem volt alkalmad abba pillanatban elkérni még az aktát beinvitált a házba majd bele kezdett mondandójába miközben a szebbnél szebb folyósokon haladtatok.
- Üdvözlöm. ( Ezután bele nézett az aktába és kiolvasott belőle néhány adatot) Tony Price azaz Shadow ügynök kora 35 profi, sokkal jobb képességekkel rendelkezett mint a többi jelölt és persze főként a választásunk a kitűnő szinte hibátlan teljesítményért esett önre. Tudomásunk szerint hibátlan munkát teljesített a HPI-nál. A feladata kicsit elfog térni a szokásostól de ezt majd fönt elmondják, hogy pontosan mi is lesz az. Amit tudnia kell, hogy "cégünk" már egy ideje kapcsolatban áll az önökével és tárgyaló viszonyban vagyunk. Itt Oroszországban a kis hmm nevezzük családnak. Családunk igen nagy hatalommal bír és kézben tartjuk és irányítjuk a háttérben az ország a háttérből kedvünk szerint. Azonban Amerikára ez már kevésbé igaz szükségünk van egy ottani cégre amely az ottani nagy kutyák helyett nekünk segédkezne. Tehát gondolom nem is kell említenem, hogy ez a küldetés most elég fontos mind két fél számára.
Ekkor fölmentetek egy lépcsőn aminek a korláta aranyból volt szemmel láthatólag így elsőre azt mondtad volna, hogy valódi ( az is volt). Ezután a nő egy nagy ajtóhoz vezetett ahol két őr is állt majd kinyitotta azt. Egy piros széket láttál amelyben egy nagydarab fickó ült.
A nő ezek után kiment és egyedül hagyott téged egy öltönyös nagydarab fickóval aki szemmel láthatólag 40 körül lehetett és eléggé jól öltözött volt.
- Üdvözlöm. Ha nem tévedek ön bizonyára Shadow. A nevem Artyom enyém ez az egész bírtok kérem foglaljon helyet esetleg kér egy italt csak nyugodtan szolgálja ki magát.
Az asztalon elég szép választék volt mindenféle italból a víztől kezdve Whisky-ig.
- Nos nem is rabolnám az idejét rátérnék a lényegre. Rabolja el nekem ezt a személyt Orosz katonáim segítségével.
Ekkor eléd dob egy egy aktát amelyet ha kinyitsz láthatod benne II. Franklin Pierce fényképét. Számos adattal életkor, rövid életrajz stb csak annyi amennyit te is tudnál róla szerezni pillanatok alatt.
- Azt akarom, hogy a társaságával közösen oldjuk meg ezt az akciót természetesen nem tudom, hogy mennyit szokott fizetni a maga társósága elhiheti, hogy szép összeget kapna érte tőlem ha sikerrel jár.



Helyszín.: Washington, valahol egy jól őrzött felhőkarcolóban.
Résztvevők.: Caedes

Az ajtóhoz közeledve az egyik őr már nyitja is neked az ajtót. Amint beléptél azt be is csukja mögötted. A piros szőnyeg az ajtó alatt folytatódott egy nagy szobában amely szemmel láthatólag egy iroda volt igen szépen berendezve könyvekkel a polcon és igen drága holmikkal. Két őrt pillantasz meg akik állnak és néznek kifelé a hatalmas ablakon az íróasztal mögött neked háttal egymástól 5 méterre. A szoba több mint 10 méter hosszú és 8 méter széles volt. Az íróasztalnál egy öltönyös ült és szólalt meg.
- Kérem foglaljon helyet Mr. Aion.
Amint leülsz már át is nyújt neked egy aktát. Amiben egy kép van II. Franklin Pierce-ről.
- A személyt a képen gondolom nem szükséges bemutatnom. Ő lenne a célpontja. Mindent biztosítunk ami szükséges az akció végre hajtásához és természetesen a megfelelő összeget amelyet kér érte cserébe.
- Mielőtt leírna nekem egy összeget arra a papírra ami maga előtt van. Egy kis nehezítés van a dologban Pierce halálát csak akkor fogadom el ha elhozza nekem a fejét és látom magam előtt tehát vágja le a tüskéivel vagy amivel akarja.



Helyszín.:Washington
Résztvevők.: Amazon ; dr. Zield Jones ; Laura Slyen

A limuzin indulását követve a csuklyás fazon elég furán mutat a limuzinban de mielőtt nagyon eltudnátok kezdeni filozofálni ki kicsoda a középen ülő ügynök már bele is kezd.
- Nos mint a repülőn említettem kettőjüknek én James ügynök vagyok a kolléga a bal oldalon Smith ügynök a jobb oldalamon pedig Jones ügynök ül.
A két ügynök bólint mikor nevüket kimondják.
- (James) Mint említették társaim és én magam is önöket magam Pierce választotta ki. Önöket hármukat találta alkalmasnak a személyi testőrségébe mivel az idő sürget így a tárgyra is térnék.
- (James)Az úr a csukjában Conor Sassin. Conor a hölgy Helen McLaw és az úr pedig Szorin Ivanov.

Megvárja míg bemutatkoztok esetleg kezet fogtok.
- (James) Ugorjuk át a megvédelmezem az elnököt minden áron részt oda adom a szerződésüket és amint aláírták önök az elnök hivatalos testőrségébe tartoznak.
Ekkor láthatjátok miként 3 szerződést ad át nektek Smith ügynök.
- (Smith) Fizetés 3500$/ hét + juttatások stb stb. Nyugodtan olvassák el ha gondolják ez a rövidített higgyék el nem akarják az egészet elolvasni de ha igen természetesen átnyújtom az egész nemzet védelmi kiadványt.
Ha nincs kérdésetek és aláírtátok lassan meg is érkeztek a fehér házhoz. Ahol több turista buszt is láthattok. Amint kiszálltok a három ügynök utat tör a turisták mellett nektek csak rájuk kell tapadnotok és nem szem elöl veszíteni őket. A turisták rendszerint megtekinthették, beléphettek a Fehér ház első pár szobáját amelyre direkt erre a célra lett kialakítva. Fém érzékelők ha, testőrök az átjutás illetéktelennek esélytelen. Ahogy a fémérzékelőhöz léptek James jelez majd az egy pillanatra lekapcsolódik amint átmentek vissza. Még a turista részlegen voltatok azonban körülnézésre nem volt idő mentetek tovább egy olyan ajtó felé amelyet 2 őr is őrzött. (még a fémérzékelőkkel egy szobában)
Amint beléptek azon az ajtón egy szép nagy szobába érkeztek ami inkább folyosó mintsem szoba de jó hosszú. Ekkor megállnak az ügynökök.
- (James) megkérném önöket az oldalt elhelyezett ládákba fegyvereiket pakolják bele.
Addig nem mennek tovább míg minden pisztolyt, kést, Tomahawkot bele nem pakoltok. Minek után ezt megtettétek és újra elindultok annyit láttok ha hátra néztek, hogy ezeket a ládákat pár ügynök elviszi. Miközben a piros szőnyegen mentek végre van lehetőségeket beszélgetni hisz hosszú az út. Amerre néztek kamera minden sarokban rengetek testőr és persze olyan tisztaság, hogy padlóról is lehetne enni.
Jó pár folyóson átmentetek szinte egy labirintus a Fehér ház elsőre.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 26 Ápr. 2013, 14:52

A macskanő szolidan bemutatkozott: korábban rendőr volt, majd a civilszférába ment testőrként.
Miután megkapta rá az engedélyt, felhívta a férjét, hogy egy pár napig távol lesz. Szorinnak eszébe jutottak a boldog évek, amiket gyermeke anyjával töltött együtt. Még Ukrajnában ismerte meg a lányt és miatta hagyta ott hazáját. A fene vigye el, még mindig szerette azt a csajt! De hát a történtekkel szembe kellett nézni, nem sok nő bírja ki hosszú távon egy testőr mellett, aki hétvégén sosincs otthon...

James bemutatta a másik 2 ügynököt, Smith-t és Jones-t. A civilruhás idegent Conor Sassinként említette, ő az elnök 3. kiválasztott testőre. Teljes volt a csapat. A csuklyáját még a limuzinban sem vette le, ez talán valami hagyomány követése nála. Egy sólyommadarat ábrázoló jel volt rajta, elég jellegzetes. Szorin Ivanov kezet nyújtott Conornak és bemutatkozott.
James ügynök hamar a tárgyra tért. Elmondta, hogy a szerződés aláírása után mindhárom mutáns hivatalosan is elnöki testőr lesz. Szorin gyorsan átolvasta a szerződést, amit Smith-től kaptak és nem talált benne semmi kivetnivalót. 3500 dolláros fizetés, ez igen! És a juttatások, amiknek egy része szabadon választható. Kitűnő ajánlat, pont ahogy egy elnöktől el lehet várni.

Közben a limuzin megérkezett a Fehér Házhoz. Az ukrán még csak a híradókban látta a gyönyörű épületet. Egyszer ugyan Washingtonban lépett fel a védence, de nem maradt idő megnézni a várost, mert késésben voltak.
Nem volt sok idő nézelődni, mert ahogy James és társai kiszálltak, át kellett vágniuk egy nagy csapat turistán, akik busszal érkeztek. A látogatókat a Fehér Ház előteréig szokták bekísérni, azt megnézhették, de beljebb nem mehettek. Ennek megfelelően ahogy haladtak az épület felé, az ukrán körülnézett, hogy nem próbált-e meg közéjük keveredni egy túl kíváncsi turista vagy valaki, aki annak álcázza magát. Nem volt gond, a limuzinnal érkezett csapathoz nem társult hívatlan vendég.
James ügynök megálljt intett, lekapcsoltatta a fémérzékelőt, majd újra aktiváltatta, ahogy áthaladtak rajta.
- Ezek tényleg megbíznak bennünk. Valószínűleg az aktából felolvasottaknál is bővebben utánunk néztek. - gondolta magában az ukrán.
Az egyik ajtó előtt 2 őr állt. Ide vezetett az útjuk és egy nagy, hosszanti elrendezésű szobába érkeztek. James ügynök felszólította őket, hogy helyezzék a fegyvereiket a kirakott ládákba. Szorin le is tette ládájába a Parabellumot és a bilincset, amit mindig magánál hordott. Néhány ügynök jött a fegyverdobozokért, majd a csapat tovább indult a hosszú, piros szőnyegen.

Szorin alaposan körülnézett, titkosszolgálati rutinjának köszönhetően egyből kiszúrta a kamerákat a sarkokban. A falak mellett testőrök sorakoztak. Kicsit olyan volt, mint a filmekben a király trónjához vezető út. Persze ilyen háborús helyzetben volt a lehető legnagyobb szükség a biztonságra. Nyilván ők is ezért voltak itt.
Bonyolult útvonalon haladtak tovább, egyik folyosó nyílt a másikra. Szorinnak igencsak koncentrálni kellett, hogy memorizálja az útvonalat, ezért néma csendben követte az élen haladó James ügynököt.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Bishop Pént. 26 Ápr. 2013, 22:26

Nem volt ideje elkérni az aktát, a nő megelőzte. Követte és hallgatta amit mondott. Nyilvánvaló volt számára az egész, egy egész orosz alvilág akarja most a szolgálatába állítani, az oroszok mindig is híresek voltak erről, gyakorlatilag az irányítja az országot aki a legnagyobb szervezet feje. Talán még a miniszterelnök és a köztársasági elnök is csak így juthat hatalomra, ha már előtt bemocskolta a kezét. De ezek csak puszta tények voltak számára, ahogy a hihetetlen gazdagság is, ami körbevette. Sokkal inkább foglalkoztatta a cég érdekeltsége, hiszen jól tudja itt is minden a HPI miatt működik, kezdve a műholdaktól amik az információt szállítják, a számítógépekben működő hardwereken keresztül a papírig amire az információt nyomtatják. Csak sejtette mi lehet a háttérben, de nem gondolt bele.
A nő nyálas szövegére ügyet sem vet, jól tudja a százalékos értékeit fejből, még azt is a test egyes részein megfelelő távolságból ezerből hányszor talál halálosan. Csak az utolsó mondatra válaszol.
- Értettem.
Belép a szobába, nyugodtan helyet foglal, rezzenéstelen arccal figyeli az oroszt. A feladat világos, elrabolni az egyesült államok elnökét. Ő is csak egy célpont, egy nagyon nehezen elfogható célpont. Az aktát lassan elveszi, átnézi, semmi használható nincs benne. Pár perc eltelik mire mond valamit.
- Az emberrablás nem a profilom. -dobja az aktát az asztalra, olyan mintha nem is érdekelné az ügy- Engem nem érdekel a pénz se, folyamatosan fizetnek. Nincsenek kérdések, csak a feladat, a megbízó igényei szerint. Mikor akarja véghez vinni az akciót?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Caedes Vas. 28 Ápr. 2013, 08:12

Ajtót nyitottak nekem.
-Köszönöm.
Egy nagy luxus iroda szoba tárult elém, három ember várt már rám bent. Két biztonsági őr, jól felszereltek, és a meg bízom. Egyből hellyel kínált.
-Köszönöm, rendeben.
Majd le ültem vele szemben, és egy dossziét adót át nekem. Elmondta nekem a feltételeit.
-Két részletben kérem a pénzt, felét most felét ha teljesítettem a munkát. Tekintse foglalónak. A pénzt vissza adom ha a munka nem sikerülne. Felszerelés listát átadom majd. A fejét itt helyben vágjam le, vagy elég ide hoznom. Nem jelent semmi problémát, a meg bízást el vállalom.
Át nyújtott egy papírt amire rá írtam 299'000 $ ezt most kérem, a munka végén meg 311'000$.
-Meg felel?

_________________
The Assassination ( A merénylet ) Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 28 Ápr. 2013, 23:43

Beszállt mindenki és mielőtt rátérhettünk volna a bemutatkozásra, az egyik ügynök beszélni kezdett. Bemutatkozott és társait is bemutatta, majd minket is bemutatott egymásnak. Szorin kezet nyújtott nekem, amit én elfogadtam és megszorítottam, nem annyira hogy nagyon fájjon, csak, hogy érezze rajta, hogy nem puhány emberrel fog kezet.
- Üdv, Conor vagyok, de hívhattok sólyomnak is.
Mondtam, majd a nő felé fordultam. Először kezet akartam neki csókolni, udvariasságból, de aztán eszembe jutott, hogy egy feline pofon még ki is ütheti velem a páncélkocsi ajtaját, így inkább elvetettem az ötletet és inkább maradtam a kézfogásnál.
Miután kezet fogtunk egymással James ügynök a lényegre tért és átadta a munkaszerződéseinket, Smith ügynök pedig kifejtette, hogy mi a lényeg.
A fizetés hallatán nem sokat tudtam reagálni, csak egy íves füttyentést hallattam. Oké hogy fontos meló meg minden, de ez akkor is szép summa.
Mikor kezembe kaptam a szerződés rövidített változatát, gyorsan átfutottam. Megtanultam, hogy ne írjak alá semmit amit nem olvastam el. Tekintetemmel a főbb információdarabkákat kerestem. Mint például, hogy pontosan milyen céges juttatások vannak, a szabadságok mértékét, (hogy tudjam egyszer-egyszer ellenőrizni a falut, ahol védelmező voltam eddig) meg persze, hogy a fizetésben a szállás és az étkezés költsége is benne van -e. Csak mert nincs sok kedvem albérlet után rohangálni délután.
Ha ezekre a kérdésekre a választ megtaláltam, akkor aláírom én is a saját szerződésemet.
Megérkeztünk a fehér házhoz, át kellett vágnunk magunkat a turistákon, közel maradtam az ügynökökhöz, így nem vesztem el a nagy tömegben. Átmegyünk néhány szobán, át a turisták rengetegén, mire egy fémdetektoros ajtóhoz érünk. Az ügynök parancsára lekapcsolták a fémérzékelőket, majd mikor átértünk azokon, vissza.
A testőrtársam szavaira csak bólintottam.
Menet közben pedig igyekeztem alaposan felmérni a terepet. Mindent, kamerákat, szellőzőnyílásokat (ha merénylő lennék, azt az utat választanám) és persze minden tárgyat a helyiségben, amit a későbbiében még fel lehet használni, ha úgy adódna a helyzet.
Egy újabb helyiségbe értünk, ahol James ügynök megkért, hogy pakoljuk ki a fegyvereink. Mivel tudtam, ha nem teszem nem jutok tovább, ezért kipakoltam mindent.
Kabátom alól előhúztam az eddig megbújt, tomahawkot, majd a fegyverem, amit vadászatnál szoktam használni(ritkán). Ezek után, visszahajtottam a kabátom a helyére, a karomon, pedig feltűrtem a tavaszikabát ujjait, így láthatóvá vált, a két kilökődő assasin penge, melyeket, eddig a kabát ujja takart. Miután, mindent a ládába tettünk a ládákat néhány ügynök elvitte, mi pedig indultunk tovább a hosszú folyosón. Furcsa érzés volt fegyvertelenül járkálni.
A folyosón haladva a terepet kémleltem, pont mint az előző helyiségben. Csak már nem volt nálam fegyver így, jobban kerestem azokat az eszközöket, amiket használhatok, egy esetleges ütközet során. A hosszú folyosón néma csend honolt, ahogy haladtunk, nem is tudom miért, de végül megtörtem azt kérdésemmel.
- Régóta dolgoztok testőrként?
Kérdeztem a mellettem haladó testtőrtársaimat, miközben haladunk a tekergő folyosókon. Nehéz, megjegyezni az utat, de azért mégis próbáltam megtanulni, mivel nem tudhatom, hányszor fogok ki be járkálni a fehér házból.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- The Assassination ( A merénylet ) He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  The Assassination ( A merénylet ) 5000_Thanks_by_Mallemagic The Assassination ( A merénylet ) Mudch0 The Assassination ( A merénylet ) Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms The Assassination ( A merénylet ) Jubz_ID_Collab_by_Boneitis The Assassination ( A merénylet ) __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Amazon Hétf. 29 Ápr. 2013, 21:23

Na, gyorsan a tárgyra térünk, nincs semmi köret, amivel meg akarnák hozni a kedvünket, csak őszintén közlik a tényeket. Nagyon egyenesek. A fizetés ellen semmi kifogásom, már előre is megtapsolom magam, hogy be mertem vállalni a feladatot. Mondjuk, nem kellett hozzá sok ösztönzés, jöttem magamtól is.
- Nem szükséges, köszönöm – mondom. Nincs kedvem napokon át bújni az apróbetűs sorokkal és megjegyzésekkel tűzdelt kiadványt és tanulmányozni.
Odafirkantom a nevem a papírra, ezzel hivatalosan is elkötelezve magam az ügy mellett.
--
Megérkezünk a Fehér Házhoz, és miután átverekedjük magunkat az utat elálló turisták között, bent is vagyunk az épületben. Mikor a fegyvereinket kérik, nem aggodalmaskodom. Úgyis visszakapjuk őket, vagy legfeljebb kapunk másikat, hiszen ez a testőrködés elengedhetetlen elemét képezi.
- Hát, akiről nem tudnak mindent, abba alapból nem bíznak meg. Bevett szokás ez az ilyen felső szinteken.
Eztán válaszolok a társnőm által feltett kérdésre:
- Négy éve, de ha szigorúan vesszük, akkor inkább csak három. Egy évig csak belerázódtam a dologba. És te mióta űzöd a szakmát?
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Tank008 Hétf. 29 Ápr. 2013, 23:33

Nos a bevezető körnek hivatalosan is vége van innentől minden egyes lépésetek jóval nagyobb latot nyomnak a játék kimenetelében mint eddig nyomtak. Jelenleg senkinek sem sikerült fatális hülyeséget csinálni így mindenki elkezdte a játék veszélyesebb szakaszát és innentől nem mondhatjátok el, hogy a bevezető szakaszban sikerült meghalnotok.
Első rész.: Felfegyverkezés.



Helyszín: Moszkva
Résztvevők.: Bishop
A megbízod "Oroszország feje" rövid komor mondatodra egy igen elégedett mégis kemény mosollyal válaszolt.
- Rendben van tetszik maga nekem több ilyen lojális emberre lenne szükség ebben az üzletágban mint maga. Az akciót mától 3 napra hajtjuk véghez idő híján ha nincs kérdése azonnal indulhat is találkozni az Orosz csapattagokkal a titkárnő majd eligazítja kint várja önt.... és Shadow ha sikerrel jár intézkedem, hogy a tárgyalások a cégünk között azonnal megkötődjenek és ezzel a cége teljes támogatásomat élvezheti. Sok szerencsét.
~ Szüksége lesz rá...

Amennyiben nincs több kérdésed amint kilépsz a teremből a titkárnő oda kint vár.
- (Titkárnő) Erre kérem.
Jó pár folyosó múlva egy képhez értek amely igen értékesnek tűnik mellette egy aranyozott szoborral amelyet amint oda értek felnyit a nő és a szoborka fejében láthatóvá válik a rejtett gomb amelyet a nő meg is nyom. Amire a kép kinyílik és egy rejtett csigalépcső nyílik ki amely a szokásos csiga lépcsőnél jóval nagyobb így bőven elfértek lefele menet. Nagyjából 50 méter haladhattok lefelé amely kissé hosszúnak tűnik majd utána egy folyósora kerültök amelyen ismét egy jó 100 métert sétáltok egészen egy ajtóig. Az alaksor jól karban tartott volt modern légkondicionáló és levegőztető, szellőző rendszerekkel felszeret így a levegő tisztább volt mint a szabadban. Amint kinyitotta a fém ajtót a hölgy és te belépsz rajta egy hatalmas földalatti hangár tárul eléd.
- (titkárnő) Itt is volnánk. Viszlát.
Majd ezzel a titkárnő vissza is megy az általatok megtett úton. Amikor végre van egy pillanatod jobban körbe nézni láthatod a nagyobbnál nagyobb gépeket és egy jó pár katonát legalább 3-4 tucatot aki épp gyakorlatozik futja a köröket illetve előtted egy nagy mozgatható térképnél épp stratégiát dolgoznak ki. Az egyik katona látja, hogy beléptél majd magához int nagyjából 20 méterre áll pálcával a kezében és épp ő magyarázott a térképnél. Amint intett a fickó az egy tucat katona rögtön fordult meg és nézett rád. Amennyiben oda mész a katonák közé láthatod, hogy a katona aki magához hivatott magas rangú katonai csillagokat visel. Ha oda lépsz üdvözölnek téged majd befejezi a mondatot a "vezér" és készülődési parancsot ad ki.
A magas rangú katona nem vesztegeti az időt odalép hozzád.
- (Ezredes) Magát küldték az amcsik ám legyen készüljön az osztag 1 órán belül indul. Jobbra magától a fém ajtó mögött megtalálja a speciális páncélját "amcsi néven" a cége leküldte az adatait a méret stimmel! Jelentse az őrnek az ajtó mellett mit vitt el! Leléphet.



Helyszín.: Washington, valahol egy jól őrzött felhőkarcolóban.
Résztvevők.: Caedes
Az úr az asztal mögött átveszi a cetlit miután elmondtad a mondandódat. Egy rövid pillantás elejéig felemeli az a szeméhez, és megnézi az összeget. Majd oldalra tekint amire egy az egyik odalép az úr mellé. Az őr arca ekkor láthatóvá válik de valami nem stimmel vele az erek az arcán pirosan izzanak és mikor kinyújtja a kezét a papírérét látszik, hogy a kezét is ezen pirosan izzó erek borítják. Biztosra veheted, hogy valamilyen mutánsok vigyáznak az úr biztonságára. Az "úr" átnyújtotta a cetlit őrének majd feléd fordult és válaszolt.
- (Megbízó) Rendben van. *Bólint egyet*
Majd az őr elindul kifelé és ki is lép az ajtón becsukva maga mögött azt.
- (Megbízó) A felszerelést itt helyben párszinttel lejeb garantálom, hogy oda tudjuk adni amennyiben nem gyorsan pár óra alatt betudunk szerezni szinte bármilyen fegyvert.
Ha van kérdésed most feltudod tenni még. Pár perc elteltével nyílik mögötted az ajtó és már vissza is tért a piros eres mutáns egy aktatáskával. Majd letette azt eléd az asztalra, ezt követően ki is nyitotta azt amelyben rengeteg pénz volt. Ha jobban megnézed látszarta teljesen pontosan 299'000$ és igen csak valódinak látszik.
Amennyiben nincs több kérdésed és meg vagy elégedve a bőrönd a tartalmával elviheted azt majd az őr kikísér a fegyvereidhez amelyeket a kulccsal át is vehetsz. Majd a liftbe beszállva lementek a 66-os szintre ha élsz az itteni fegyver beszerzés lehetőségével. Amennyiben magadnak óhajtod beszerezni a garázsba mentek.



Helyszín.:Washington, Fehér Ház
Résztvevők.: Amazon ; dr. Zield Jones ; Laura Slyen
A limuzinban volt alkalmatok bemutatkozni az ügynököknek és egymásnak. A szerződés a szabadságolásra nem tért ki csak annyiban, hogy kaptatok egy nap számot.: 24 nap. Persze gondolhattátok, hogy ezt nem lehetett akármikor csak úgy kivenni. A juttatások főkép év végékre vonatkoztak illetve életbiztosítás, adó kedvezmények állandóba. Befelé menet Ivanov nem látott senkit aki beakart volna épülni közétek. A fegyvereiteket leadtátok majd ezt követően Helen mondatára amit a bizalomról mondott James ügynök csak felmosolyodik és így szól.
- ( James ) Itt nem a tudásról van szó....... Protokoll.
Majd a folyósokon keringve elértek ahhoz az ajtóhoz amiről mind hárman tudtátok mit takar a "nagy" ovális irodához. Két oldali őrséget figyelhettek meg illetve az utolsó 2 folyóson már igen sok ügynököt, iratokkal mozgolódó fazont akikről biztosra vehetitek, hogy csak a mindennapi működést intézik. Az ajtót az egyik ügynök már nyitotta is persze csak miután a pár méterre lévő titkárnő beszólt, hogy megérkeztetek. Amint kinyílik az ajtó megpillantjátok II. Franklin Pierce-t amint beléptek már fel is áll a székéből és jelenleg ti hárman vagytok bent vele, az ügynökök kint várnak.
- (Pierce) Üdvözletem!
Majd elindul felétek megkerülve az asztalát kezet nyúlt nektek sorban ( amely igen nagy megtiszteltetés ). Jobbról kezdte balra ( sorrend Helen,Ivanov, Conor ).
- (Pirerce) Hölgyem, *Kezet nyújtott*, uram *Kezet nyújtott* áhh Conor örülök, hogy újra látom *kezet nyújt*. Kérem foglaljanak helyet.
Majd ezután a kanapéra mutatott.
- Bizonyára kíváncsiak hogyan csöppentek ide nos az önöket választottam ki képességeik alapján, sikerességük alapján eddigi referenciájuk alapján. Önök mától a személyi testőrségem tagjai tehát amint végzünk ezzel a kis megbeszéléssel megkapják a kitűzőjüket, fegyvereiket. Jól utaztak? ( Megvárja válaszotokat majd folytatja ) Ha van kérdésük kérem nyugodtan tegyék fel.
Amennyien feltettétek az összes kérdéseteket és Pierce válaszolt már rá is tér a lényegre.
- (Pierce) Három nap múlva ki kell utaznom megkötni egy szerződést és azt szeretném ha elkísérnének engem mint a személyi testőreim. Igen fontos egyezményről lenne szó de majd John biztonsági főnök tájékoztatja önöket a részletekről.
Ezt követően John be is jön bemutatkozik majd rátér a lényegre kiosztva egy-egy dossziét a pontos adatokról. Majd elvezet titeket a szállásotokra amely a Fehér ház-ban lesz az alaksorban amely igen szépen van takarítva és dekorálva. Minden folyóson amin végig tekintetek virágok láthatók vázában, képek nem sok minden amit Elit fegyverként lehet használni. A szállásotok ugyan akkorák egymás mellett vannak rendelkeznek tusolóval, internet hozzá féréssel. Amint elvezetett titeket a szállásotokra egy utolsó mondattal zárna.
- (John biztonsági főnök) Holnap reggel vissza kapják a fegyvereiket. Jelenleg javaslom járják körbe a Fehér Házat és mérjék fel a terepet a gépeiken találnak információt az itt dolgozó ügynökökről, személyzetről, egyéb. Találkozó holnap reggel hétkor itt a szobájuk előtt.
Lassan este felé járt de még volt pár óra a nap lemenéséig. Ti döntitek el mivel ütitek el az időt opciók rengetegét csinálhatjátok de az idő kevés. pl.: Átolvashatjátok a hamarosan bekövetkező kísérő akció adatait, a számítógépet megnézhetitek mit tartalmaz, körbe járhatjátok a Fehér Házat stb.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

The Assassination ( A merénylet ) Empty Re: The Assassination ( A merénylet )

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.