Kína (Tian)

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 30 Jún. 2014, 23:50

A kivetülő szöveget azért én is láthatom valamennyire, mondjuk eleinte azok csak az átlagos hírek voltak: sport, gyilkosságok, balesetek, gazdaság. Azonban ahogy az időben egyre tovább olvastunk, a számunkra jövőbeni cikkeket, szemem megakadt egy bukással kapcsolatos cikken, vagyis azon, hogy azt az időszakot a bukással azonosították.
David szavaira csak összeráncolom a homlokom.
- A jövőnkben? Talán van egy látó ismerősöd, vagy hogy értetted?
Kérdem, de igazából még mindig a cikkekkel vagyok elfoglalva hogy a férfi is. Az asgardi nem reagált semmit, szóval egyenlőre vele nem foglalkozom.
David felvetésére pedig reagálok.
- Valóban. Van ötleted merre? Semerre sem látok itt élőt, nekem ötletem sincs. Hacsak nem akarsz a megérzéseinkre hallgatni.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Kína (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Kína (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Kína (Tian) - Page 5 Mudch0 Kína (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Kína (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Kína (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 04 Júl. 2014, 00:35

????. ????. ??.– Taipei romjai (Kína), Tian
Résztvevő: David Ethan, Vera Sylen és Ragnarr Odrson

David tudja, hogy történtek már változások ahhoz a jövőhöz képest, ahol jártak, konkrétan már Andrew-nál egy nem várt változás beállt a jövőben, Bastet avatarja lett, ami abban az idővonalban nem történt meg soha, hanem elrabolta Galactus. Abban az időben az Elődök földjén őrzött valami kiszabadult, itt ezt sikerült megállítani. Így már közel sem volt biztos, hogy bármi is létrejön abból, ami ott történt. Ami a sport híreket illette csak a legfőbb japán sportok voltak benne említve a többihez általánosabb előfizetés, vagy hozzáférés kellett volna, ami most nem volt meg. A cikkek szerint az események világszerte indultak, nem csak a Földön volt ilyen, a marsi kolóniát is említik, mintha hadat üzentek volna az anyabolygónak, de a cikk nem volt egyértelmű. Ez a cikk alig pár perccel az elő katasztrófa előtt jelent meg, utána jöttek a támadások. Voltak olyan pletykák, pletykarovatban, hogy tényleg a marsiak voltak azok, de erre nem volt bizonyíték, a műholdakat és a bolygón kívüli kommunikáció blokkolva lett, így erre bizonyíték sem lehetett. Arról pedig nem volt adat, hogy hol voltak emberek most a bolygón.
Körbenézve egy főúton, vagy sugárúton voltak, hat sávos autóút a végeláthatatlanságig. Mindenhol törmelékek, romok, hátrafelé a tér, azon túl újfent romok. Bármerre eltudott indulni a hármas, amerre akart, hiszen láthatóan semerre sem volt életnek nyoma és így ellenséges erőknek sem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Sarah Hétf. 07 Júl. 2014, 15:30

Hát, a sport hírekhez nem igazán férek hozzá, csak a japán cuccokhoz, azokból sem mindhez, ami azt jelenti, hogy itt úszik el a zseniális ötletem, főleg mert kétlem, hogy japán meg egyéb ilyen helyek közelébe fogok menni a közeljövőben, bár benne van a pakliban de számolnom kell majd azzal, hogy egy vagy több bérgyilkos folyamatosan a nyomomban lesz, nos... Valószínűleg, nem biztos, de esélyes, bár lényegében tökmindegy, hogy hol vagyok mert akkor is ugyan olyan esélyes, valószínűleg van egy pár milliós vérdíj a fejemen a képi negatívnak hála, de annyi baj legyen, kisebb problémák az életben.
- Nem, ami azt illeti a csapat egy részével ideiglenesen át teleportáltak minket a jövőbe, úgy harminc évvel későbbre, szerettem volna találkozni magammal de erre nem volt lehetőség. - Feltételezem, hogy nem értem rá, mert nem hiszem, hogy akár harminc év múlva kihagynék egy lehetőséget, hogy találkozzak a fiatalabb énemmel a múltból, de legalább a feleségem fogadott. Lehet, hogy már nem biztos a jövő, de hé, legalább van valami amiben reménykedhetek, végül is amit láttam eddig belőle, meg a már nem annyira biztos jövőre alapozva a csaj valószínűleg pont az esetem. Nade. Van még itt pár érdekes dolog, például egy cikk azt állítja, hogy ez valami globálisabb a globálisnál esemény volt szerte a világban, tehát akkor nem csak itt néznek ki így a dolgok, avagy máshol is megcsappanhatott a népszám igencsak jelentősen. Akármi is ez, tényleg jó lesz rájönni minél hamarabb és tenni valami ellenlépést, már ha egyáltalán lehetséges, ha mindenhol egyszerre indult akkor nem vagyok benne biztos. De ezen ráérünk rágódni később, nagyjából sejthető, hogy mi lesz, bár konkrét leírás nincs, de azt hiszem sikerült elég információt összeszedni ahhoz, hogy a többieknek tudjak valami értelmeset mondani és az alapján majd kitaláljuk a többit, mivel kétlem, hogy ennél többet ki tudnék ebből hámozni, szóval ja, részemről kész vagyok, szóval csak kíváncsian tekintek Verára.
- Van valami amire kíváncsi vagy még? - Ha nincs akkor bezárom a cuccost, de biztos ami biztos magát a készüléket megtartom az egyik zsebemben, nem foglal az sok helyet. Felállok a földről és a fejemet vakargatva nézek nyugodtan szét, bár bármerre is nézek, életnek semmi jele semerre, helyette végtelen üres út, házak ééés a szél mint társaság.
- Megérzésekre, természetesen. - Válaszolok még egy korábbi kérdésre, majd ha innen látok egy magasabb épületet, ami egyértelműen akár messziről láthatóan is magasabb a többinél, akkor arra mutatok.
- Mit szólnál, ha megmásznánk azt? -  

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 14 Júl. 2014, 11:12

Az olvasottak nem nyugtatnak meg, bár erre számítottam. A globális probléma sohasem hangzik jól. David kérdi,  hogy akarok e még keresni valamit, mire és fejemet rázom.
- Egyelőre ennyi szerintem, a kell még valami úgyis megnézhetjük majd.
Mondom, majd megerősít benne, hogy a megérzéseinkre kell hagyatkoznunk.
Lehunyom a szemem és megpróbálom kiterjeszteni érzékeimet, elsősorban a hallást s a szaglást, hogy halok -e valahol a távolban lépteket, vagy lélegzetvételt, akármi hasonlót, hátha a föld alatt vagy bárhol élnek a túlélők vagy valami, ha ez csődöt mond, akkor az orromra hagyatkozom hátha talál valami élő szagot hármunkon kívül is. Ha nyomra akadok bármely módon akkor javaslom Davidnek az észlelésem eredetének felkutatását, ha pedig nem, akkor hallgatok a megérzésére és megyek vele mászni.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Kína (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Kína (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Kína (Tian) - Page 5 Mudch0 Kína (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Kína (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Kína (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Júl. 2014, 11:38

????. ????. ??.– Taipei romjai (Kína), Tian
Résztvevő: David Ethan, Vera Sylen és Ragnarr Odrson

Mielőtt David bezárta a cikkeket és lekapcsolta a szerkezetet még látott valamit, egy térkép villant fel egy pillanatra, ha vissza akarja hozni, akkor még sikerült is. sajnos nem volt hozzá semmilyen adat, megjegyzés, csak a holografikus térkép. Az egyik kör, ami jelölve volt rajta pont arra a részre esett, ahol Davidék jelenleg voltak.
Kína (Tian) - Page 5 1zwdwm0
Vera-nak nem kellett kiterjesztenie az érzékeit és nem is tudta, azok passzívan működtek jobban, mint egy sima embernek. Így továbbra sem érzékelt sem szaglással, sem látással, sem hallással semmit sem. Ha próbálta a Tabula Rasa-t és annak élővilágát érzékelni a telepátiájával nem kapott választ, ugyanez volt igaz a Holnap Gyermekeire is. Csak üresség és hirtelen ezt a fagyos hideg érzést érezte magában is. egyedül volt és tudta, hogy mind a Tabula Rasa, akiket neki kellett volna védenie, megóvnia halottak voltak, ahogyan a Holnap Gyermekei is.
Nem igazán maradt más lehetőség, mintsem megmászni az egyik magas épületet, az ajtó lent nyitva volt a lépcsőházba, noha odabent a lift nem működött, de megmászni a lépcsőket lehetséges volt. Felérve a magasba a város jelentős része belátható volt, mindenhol romos épületek, amiket nem hozott rendbe senki. Nagyon sok épületnek a teteje sem volt már meg, mindenhol pusztulás és halál, a távolban úgy talán két km távolságra az egyik magasabb épületben azonban fényt sikerült kiszúrnia a párosnak. Mintha valaki világított volna odabent.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Sarah Kedd 15 Júl. 2014, 03:16

Valamit még sikerül éppen elcsípnem véletlenül éppen mielőtt kikapcsolom a szerkezetet. Nem vagyok benne biztos, hogy mi volt az de abban az egy röpke pillanatban kifejezetten érdekesnek tűnt, így végül engedve a természetes kíváncsiságomnak aktiváltam ismét, szerencsémre pedig könnyedén el is indul ismét és a képet is behozza. Egyik sem volt esélyes, hogy megtörténik, de bejött! Amúgy maga a kép egy világtérkép, több megjelölt ponttal is, semmi leírás, semmiféle megjegyzés, csupán pontok, nekünk pedig fogalmunk sincs éppen, hogy ezek mit jelölhetnek, de valószínűleg sok köze volt a történtekhez. Az egyik apróbb érdekesség, hogy egy pont pontosan ezt a várost jelöli, vagyis ezt a területet, ami magyarázhatná, hogy miért ennyire kihalt minden, de nem, valószínűleg az egész Föld így néz ki, vagy hasonlóan, nem csak a pontokkal jelölt helyek.
- Hát... Legalább van valamink, még akkor is ha aligha több a semminél. - Jegyzem meg a tőlem megszokott pozitivizmussal, majd pedig ténylegesen lekapcsolom a szerkezetet mielőtt zsebre teszem. Van egy olyan érzésem, hogy ha magammal tudom vinni a saját időnkbe, ha valóban időutazásról van szó jelenleg és nem egy látomásról vagy virtuális valóságról, vagy hasonlóról... A lényeg, hogy a SHIELD valószínűleg helyre tudná rakni és jelentős hasznát tudnák venni az előre megadott információknak. Szóval igen, biztos ami biztos megtartom, hátha, eztán pedig érdeklődve tekintek Vera felé, hátha, de végül úgy tűnik, hogy az én ötletem a nyerő, a közelben pedig látok is egy magas épületet amire mutogathatok és amit már most tudom, hogy egy külön élvezet lesz megmászni, ráadásul még közel is van. Út közben továbbra sincs semmiféle életnek nyoma, az épületben a lift nem meglepő módon nem működik, így pedig marad az oly ritkán használt de általában mégiscsak megbízhatóbb lépcsőzés, igencsak sok emeleten keresztül, viszont mivel nem sietünk sehová a tempó sem sürgető és nem valami fárasztó felérni az egész tetejére, köszönhetően a megfelelő karbantartásnak, legalább is a részemről, Vera már egy más kérdés, fizikailag úgy néz ki mint aki a fáradtságnál egy fokkal magasabban áll. Szóval nem tudom ő hogy van vele, de én részemről örülök, hogy a sok belefektetett munka eredményt hoz mind fizikailag mind mentálisan és hogy dagadnak a muszklik a karokon és egyebek. Be kell látnom, hogy jelenleg nem lenne a legjobb ötlet ebbe belemenni, így végül egy minimális megkönnyebbült kifújás után körbenézek innen a magaslatról a tájon, viszont amit látok az teljes mértékben ugyan az mint amit eddig is volt alkalmam nézni, pusztulás ameddig a szem ellát... Kivéve... Egy ablakban.
- Úgy látom meg is van a következő úti célunk. Nem annyira feltűnő mint a vörös villogás volt az Elődök földjén, de ez is egy jó pár mérföldes hatalmas tábla, csak remélhetőleg nem a világpusztító csodafenevadhoz. - Hé, legalább van ötletünk végre, hogy merre, ezt pedig most nem volt annyira egyszerű megtalálni, annyira pedig tényleg nem feltűnő de ebben a nagy kihaltságban nem volt nehéz kiszúrni, már csak oda kell jutnunk. Még egyszer gyorsan körbe kémlelek, majd pedig ha készen vagyunk tőlem indulhatunk is. Persze annyira valószínűleg nem sürgős, szóval ha Verának lenne valami egyéb észrevétele, piknikezni támad kedve akkor leülhetünk, sőt, legyen a vendégem, végül is egy jó kis ünnepség lett tönkretéve és azóta itt vagyunk valami kellemetlenebb szituációban.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 22 Júl. 2014, 14:21

Bejön egy térkép, meg se kell kérnem Davidet, hogy visszahozza, az első ami feltűnik azok a pontok, és az egyik pont azon a helyen van ahol mi is, a második ami feltűnik, hogy Párizs és Tabula Rasa is egy ilyen körben fekszik.
- Csak nem.
Kiterjesztem hát érzékeimet, de meglepve tapasztalom, se tabula rasa élővilágát se a holnap gyermekeit nem érem el.
- Elbuktam, Akiket őriznem kellett volna, meghaltak. Számítottak rám én pedig időt ugrottam és nem lehettem ott amikor szükségük volt rám.
Mondom lehorgasztott fejjel inkább csak magamnak, mintsem Davidnek.
A rossz hangulatomből azonban felébreszt az ötlet és a menni, élni akarás ösztöne.
Megmászunk egy hatalmas épületet, pontosabban annak lépcsőit. Onnan pedig már újabb célpontot találunk magunknak. a lécsőmászás nem viselt meg, artistaként elég jó volt a kondim és az nem volt annyira régen sem, hogy elvesztettem szinte mindenem, a cirkuszi társulatot.
- Menjünk.
Mondom csak röviden Davidnek, majd ha megindulunk lefelé akkor iután leérkeztünk a fény felé vesszük az irányt, legalábbis ez a terv.

kövi 4 reag után folytatás itt:Tabula Rasa


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Aug. 2014, 16:56-kor.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Kína (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Kína (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Kína (Tian) - Page 5 Mudch0 Kína (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Kína (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Kína (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Júl. 2014, 08:56

????. ????. ??.– Taipei romjai (Kína), Tian
Résztvevő: David Ethan és Vera Sylen

Davidnek a gondolkodás közben eszébe jut, hogy van egy elmélet, miszerint a legtöbb dolog, amit valaki a tud a jövőről és a múltban az ellen tesznek, hogy az bekövetkezzen, általában ez a törekvés fogja elhozni azt, amit el akarnak kerülni. Az idővonalakkal babrálni, mint a jövőbeli énjeik is mondták igencsak veszélyes.
A megbeszélés után a páros… mivel ekkor tűnt fel nekik, hogy az eddig velük levő Asgardi férfi eltűnt, igazából már az épületbe sem ment be, de mire leértek teljesen nyoma tűnt. Szóval a páros elindult arra, amerre a fényeket látták. Innen lentről nem érzékelték semmilyen módon, túlságosan is magasan volt, így torony iránt kellett menniük az emlékeik szerint. Amíg haladtak, semmilyen létformát nem láttak továbbra sem, de legalább két óra séta után megérkeztek annak a háznak az aljába, ahonnan a fényeket látták. Mostanra már sötétedni is kezdett és így innen lentről teljesen nyilvánvaló volt, hogy nem lámpa, hanem tűz fénye volt az, ami onnan fentről világított. Itt lent meglepő módon ennek az épületnek az ajtaja be volt reteszelve, így már a bejutás is nehezebb volt, mint aminek látszott. Az a hely, ahonnan a fények jöttek, pedig még mindig sokkalta magasabban volt, mint ahova Vera feltudott ugrani – révén erőből tudott ugrani, de egyébként repülni nem. Így egyrészt meg kellet oldani a bejutást is, ami igencsak sürgőssé kezdett válni, amikor a városban szinte minden irányból hangos állatias, ám mégis részben emberi üvöltözés hallatszott minden irányban, egyre hangosabban, ahogyan a sötétség is egyre gyorsabban kezdte átvenni a fény helyét.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Sarah Csüt. 24 Júl. 2014, 02:34

Hmm, lehet mégsem annyira jó ötlet elszántan kergetni az egyetlen olyan dolgot amire igazán vágyok az életben mert a végén elúszik... Kellemetlen lenne, eléggé, ja, hát... Ja. Majd még meglátom, hogy mi legyen ezzel az egésszel, most a legfontosabb úgyis az, hogy jussunk valamerre. Vera szavaira az egyik szemöldökömet felhúzva tekintek rá majd pedig megvakargatom a tarkómat kissé kellemetlenül és megfordul a fejemben, hogy mondjak-e rá valamit vagy sem, mert azért mégiscsak eléggé komolynak hangzik, oly annyira, hogy már én is elfelejtettem a piknikezés gondolatát. Lássuk be, nem én lennék, ha nem tennék hozzá valamit.
- Ugyan. Nem mintha tehetnél arról, hogy valami az akaratod ellenére ide rángatott és még mindig lehet, hogy nem valós amit látunk. - Jegyzem meg biztatóan, a tőlem megszokott pozitív hangnemben. Különben ilyen szempontból valószínűleg én is problémázhatnék azon, hogy a többiek nagy eséllyel halottak, a családom és a második családom és mindenki aki még fontos, de nem pánikolok ezen, mivel még mindig benne van a pakliban, hogy ez az egész egy látomás, vagy valami hasonló és tényleg csak ott fekszünk a tér közepén. Amúgy lentről már nem lehet normálisan látni, hogy merre is van az épület, így végül is a korábbi tájolás alapján kell viszonylag vakon haladni, az Asgardink pedig eltűnt de ez feltűnt már hamarabb, feltűnve eltűnt... Igen, fogalmam sincs, hogy hova keveredhetett el így az egyik pillanatról a másikra és vissza mennék keresni de van egy olyan érzésem, hogy felesleges próbálkozás lenne, nem tudom miért, egyszerűen érzem a zsigereimben. Maga a sétálás amúgy a részemről beszédesen telik, már ha Vera úgy véli, hogy van kedve társalogni és nem csak halálsoros módjára csendben akarunk gyalogolni előre, nekem az is megfelel de így legalább egy kicsit gyorsabban telhet az idő és amúgy is régen láttam, biztosan lenne mit mesélnie. Akármelyik verzió is jön be, végül megérkezünk az épülethez, ahonnan feltekintve már jobban látható a fényforrás mivolta, amely tűz lehet, valamint a bejárat el van reteszelve, tehát mindenképpen van bent valaki és valamiért nem akarja, hogy mások bejussanak. Eleinte feltételezem, hogy más emberek ellen lenne ez a lépés, de ahogyan a semmiből a hangok minden irányból felzendülnek, ezek az... Emberi és mégis állati hangok... Mondjuk úgy, hogy nem emberekkel van itt a probléma, vagy nem teljesen emberekkel. Mindenesetre is minél hamarabb tanácsos lenne bejutni és ha más nem akkor az ajtót kell majd valahogyan berúgni, de arra nem rátok sok esélyt. Hideg vérrel kezdem el vizsgálni az épület oldalát illetve esetleges alacsony ablakokat amiket valamilyen módon elérhetünk... Esetleg a közelben bármit amin mászni lehetne akár az első emeletig egy ablakig.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 05 Aug. 2014, 21:06

//A kalandot Sarah távozása miatt befejezem, Vera-nak kitalálok néhány napon belül valamit, majd a kalandtopicban / PÜ-ben jelzem, hogy hol lehet kezdeni játszani.
Tabula Rasa-ban folytatódik az új kaland.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Jún. 2016, 00:01




2048. május 5., kedd
Fa Szigetek (Dél-Kínai Tenger, Kína), Tian


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

John kellemes fák alatti területen ébredt fel. Valóban távol-keletiek figyelték őt, leginkább talán a kínaiakra hasonlítottak, de elég egyformák erre a népek, így nem tudhatta biztosan. Mindene sajogott, leginkább a feje, ami miatt szédült és hányingere is volt, némileg görcsölt is a feje, a fényre érzékeny volt mintha migrénnel szenvedett volna. Megpróbált felkelni, hogy a családját, sajátjait keresse, de pár lépés után összeesett és elvesztette az eszméletét...
Pár nappal később tért csak magához, egy kinti kertben egy kellemes ágyon feküdt, a páncélja nem volt rajta, póló, nadrág volt csak, a fején egy hűvös kendő. Így most már jobban rálátott a helyre, ahol volt. A városka belseje felé ezt láthatta:
a hely:
A másik irányban pedig a tengert, ahonnan kellemesen hűvös szél fújt. Az épületek noha régiesnek látszottak John egyből láthatta, hogy ennek ellenére nagyon modern építőanyagból készült, ami a saját világában is előfordult. Mire ténylegesen felülhetett volna egy a haját vörösre festett tetovált 25 év körüli fiatal nő lépett oda hozzá, hogy megnézze hogy van a férfi.
- Jó reggelt - köszönt angolul. - Ha minden igaz most már sokkalta jobban kell éreznie magát, mint amikor ide került a semmiből...


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 11 Jún. 2016, 10:32-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 11 Jún. 2016, 08:47

A fejem még mindig sajog, de csak annyira, mint egy nagy ütés után. A névtelen támadónk arca, az a mindent beterítő arc az utolsó emlékem és a robbanás a saját országomból. Lehet, hogy ez is az, de rosszak a sejtelmeim. Ahogy felébredek, a kardomért kapnék és rögtön fel is ülnék. Emlékszem azokra a furcsa arcokra. Mielőtt felülhetnék, egy hasonló áll meg mellettem. Megnézem, de nem látok támadó szándékot. Logikus lenne oda kerülni, ahonnan a támadás jött, de úgy látszik, nem ez történt. A nyelv érthető, pedig a nő idegen.
Végignézek magamon, a kendőt leveszem és az ágyra teszem. Nem vagyok harcias, nem látom okát, hogy támadnom kéne. Figyelem, hogy hazudik-e, bár nem hinném. Szép a környék és jó a levegő, de nem tudom értékelni, mert a világom háborúban áll, a családom veszélyben, nem tudom, mennyien élték túl a robbanást. Aggódom és tenni akarok valamit.
- Jónapot kívánok, kisasszony! - köszöntöm udvariasan.
- Maga látott el? Hálás köszönet, de mennem kell, mert fontos teendőim vannak. Hol találom az öltözetemet?
Kell a páncélom és a kardom. Utána pedig fel kell derítenem, hol vagyok és erre nem biztos, hogy egy orvos a legjobb.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 12 Jún. 2016, 00:01




2048. május 5., kedd
Fa Szigetek (Dél-Kínai Tenger, Kína), Tian


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

A lány kíváncsi és érdeklődő volt, figyelte John-t, hogy mit is csinál. A kisasszony után szólalt meg, lehet, hogy közbevágva a férfi szavaiba is, ha közvetlen utána akarta volna folytatni.
- Zhuge Meili - mutatkozott be.
Arra a részre, hogy körbe akar nézni John a lány meglepetten pillantott rá, majd elnézett a fiatal férfi háta mögötti területre.
- Azt hiszem, hogy már mindent látott - mondta. - Ha feláll, akkor a saját háta mögött is látni fogja a tengert.
Ha megtette John, akkor valóban már magasabbra látott és minden irányban viszonylag hamar megláthatta a tengert. Az oldalába fájdalom hasított a bal oldali bordái magasságában.
- A felszerelése a házban van, de jobban örülnék, ha nem itt akarna középkori lovagot játszani, főleg, hogy még mindig vannak törött bordái, valószínűleg belső vérzése is és be akarom magát vinni az egyik kórházba, de csak este érkezik meg a hajó. 300km-re vagyunk a legközelebbi szárazföldtől, összesen százan élnek a faluban, a legtöbben öregek. A dél-kínai tengeren van jelenleg.
Összefonta a mellkasa előtt a kezeit.
- Elmondaná, hogy miként került ide a semmiből? - kérdezte. - És ki bánt el ilyen rondán magával?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 12 Jún. 2016, 09:43

Én is bemutatkozhattam volna, jogos, de ki tudja, mit tudtak már meg rólam és hogy egyáltalán hová kerültem. Megvárom, amíg a nő válaszol. Hátrafordulok és akkor érzem magam, hogy a csatában bizony szereztem harci sebesüléseket. A bordáimnál hasogat a fájdalom, erre fel is szisszenek, de nem nyavalygok. Katona vagyok, honvédő, hős férfi. Hatalmas tenger tárul a szemeim elé. A mindenit! A világ másik vége, tényleg.
- Most már én is érzem... - felelem a nőnek, ahogy visszafordulok felé.
300 km, egy város a semmiben, hajóval fogunk menni. Dél-Kínához semmi közöm, én Angliában nőttem fel, ott tanultam, azt védtem. Az arc, ami megtámadott minket, nem volt kínai. Nagyobb a baj, mint gondoltam. Hosszabb idő lesz rájönni, mi történt és hogy kerülhetek vissza.
- Értem. Még egyszer köszönöm a segítségüket. Gondolom, nem egyedül tette.
Illendő lenne elmondanom a történetemet. Ha a teljes valóságot mondom, még bolondnak néznek és a sebészet után kapok egy szobát a pszichológusaiknál is. Arra nincs szükség. Utánam fognak nézni, mert nálunk is kellett azonosítás, mikor beteget vittek be. Le fogok bukni, hogy máshonnan érkeztem. Abban reménykedem, hogy nem én vagyok az egyetlen.
- Bocsásson meg, hogy kissé hirtelenkedtem. A nevem John Whitman. A király hadseregében szolgáltam, Angliában és a palota védelme közben ért engem az, ami ért. Magam sem ismerem a támadónkat. Erős mágus támadott meg minket, aki világok között akart járni. Egy robbanás történt és utána itt ébredtem fel.
Ha látom, hogy ez teljesen idegen neki, akkor kiegészítem.
- Ellenőrizhetik, az itteni világ semmilyen nyilvántartásában nem szerepelek. De ha már idekerültem, szeretném megismerni. Amíg a hajó megjön, mond pár szót a világról? Vagy tud hozni újságokat, esetleg elektronikus hálózaton keresztül tudok olvasni? Hálás lennék, még hálásabb, Ms. Meili!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Jún. 2016, 00:00




2048. május 5., kedd
Fa Szigetek (Dél-Kínai Tenger, Kína), Tian


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

A nő továbbra sem volt ellenséges, csak figyelte John-t, hogy kell-e a férfinak segítség, vagy boldogul egyedül. Pajkosan legyintett az újabb köszönetre, amit kapott.
- Én vagyok csak itt orvos a szigeten - mondta. - Mások nem igen értenek a gyógyászathoz orvosi szinten. Sajnos eléggé kiesünk mindentől és kicsi a létszáma a szigetnek ahhoz, hogy rendes felszerelésünk legyen. Ha lenne, akkor regenerálódó szérum már régen rendbe hozta volna önt.
Ekkor kezdett el bemutatkozni John és beszélni, közben a nő pár lépést tett a házhoz, majd benyúlt az ablakon és két poharat vett ki, majd egy üveg limonádénak kinéző folyadékot töltött bele. Még pár pirulát is elővett, így a poharat és a gyógyszereket is odanyújtotta Johnnak. Amúgy, amit mondott láthatóan nem nagyon zökkentette ki, vagy nem lepte meg.
- Kellően hűvös, vegye be a gyógyszereket, az egyik véralvadást segíti, a másik fájdalomcsillapító. Értem, ha mágikus robbanás történt, akkor van sejtésem, hogy miért is van itt.
Ha a férfi elvette, amiket kapott, akkor ő maga is felveszi a saját poharát és kiitta egy húzóra belőle a nedűt.
- Mit is mondhatnék a világunkról? Egy eléggé nehezen átlátható hatalmi harcok dúlnak a hatalomért, Magneto, ha a név ismerős megfertőzte a teljes világot és mindenki mutáns lett, már gyógyulnak ki az emberek belőle. Több új faj jött létre ebből adódóan, a mutánsok többé nem lehetnek mágiahasználók, van egy szomszédunk - mutatott az égre.
Ha John arra nézett megláthatta az égen a másik Föld bolygót.
- Egy másik realitás, ezért nem lepődtem meg azon, hogy ön is onnan jött, de tudom, hogy nem abból, ott fura lények élnek. Most Tianban van, a mágikus birodalomban, amit a Kéz és a mágusok tanácsa vezet...
Ahogyan a Misst kimondta a férfi a lány rápillantott.
- A Zhuge a családnevem, a Meili a keresztnév - mosolygott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 25 Jún. 2016, 09:45

Egy apró szigetre vetődtem. Egyetlen orvosuk van? Nehéz lehet itt az élet. Technológiában úgy állhatnak, mint mi otthon. Regen szérum, hasonló házak. Most már megbízok benne, elfogadom az italt és a gyógyszert is. Rám fér, tele vagyok rosszabbnál rosszabb sebbel. A tanácsát meghallgatva lassan kortyolok, leküldöm a két pirulát és az italt hagyom, hogy enyhítsen.
- Finom, nagyon jól esik.
Van egy sejtése. Ezt nem hittem volna. Nagyon hihetetlen nekem az egész. Lehet, hogy innen érkezett a támadás és sejti, hogy kitől? Mágia, erre csapott le. Meghallgatom a beszámolót. Háborúban áll ez a világ, nem olyan békés, mint a miénk volt. Lázadók ott is voltak, de legalább egységes rend uralkodott és hamar megoldódtak az ilyen helyzetek. Ez a sziget jó helynek tűnik, elkerülhették a bajok.
- Magneto egy nagyon erős mágus volt nálunk, ő készítette a varázsfegyvereket. Úgy kezelte a fémet, mintha kohó és kalapács lenne egyben.
Itt egy mutánsról volt szó, ez más lesz. Bele fogok még én ebbe keveredni, figyelnem kell a különbségekre. Mesterséges mutálás, nagyon gonosz elképzelés.
- Sokan bele is haltak, ugye?
Elvesztették a varázserejüket, új fajok. Nem mondom, nagyon érdekes. Ahogy felnézek, a szám is tátva marad. Egy másik világ! Ilyeneket láttam a robbanás előtt is. Többet. Vajon onnan jöttem? Nem, a nő elmondja, hogy ismerik.
- Honnan ismerik a másik világot? Van átjáró? Vagy megtámadta ezt a világot?
Tian, Kéz, mágusok tanácsa. Inkább kérdezek, mint hogy elmeséljem, nálunk mit jelentett ez.
- Kína, ugye? Itt milyen szervezet a Kéz és a mágusok tanácsa? Mik a céljaik, a módszereik?
Félreértelmeztem a nevét.
- Elnézését kérem! Szólítsam akkor Ms. Zhugének?
Szeretem megadni a tiszteletet. Ha Meili, akkor viszont engem Johnnak kell hívnia, úgy korrekt. Azt hiszem, ideje többet mondanom a támadásról.
- Az a mágus, akit láttam, egy arcként rajzolódott ki egy fénygömbben. Hatalmas arcként, körbeolvagultuk a sereggel és a fogai mögött, a szája mélyén láttam a világokat összekötve. Valahogy kapcsolatot talált közöttük, átjárót. Nem kínai volt, kaukázusi vonásokat láttam. Van sejtése, esetleg itt ismernek ilyet?
Az erőm nincs meg a legyőzéséhez, de egy mágusokkal teli országban találhatok segítséget. Az a mágus lehet a kulcs a hazatérésemhez. Remélem, nem ő uralkodik itt, mert akkor bajban lennék. Még nagyobb bajban. Megint a másik földre nézek és próbálok stabil ülő helyzetet felvenni. Lassan, hogy ne fájjon annyira.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Jún. 2016, 00:01




2048. május 5., kedd
Fa Szigetek (Dél-Kínai Tenger, Kína), Tian


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

Alighogy John megitta az italt és bevette a gyógyszereket azok máris hatni kezdtek és minden fájdalma maximálisan elmúlt. Alig tíz másodperc telt el ezen idő alatt, ez is a modern orvostudomány része volt. Valószínűleg John saját világában is voltak efféle gyógyszerek. Arra a lány felhúzta a szemöldökét, amikor a férfi mágusnak titulálta Magneto-t.
- Ő mutáns errefelé, genetikai módosulás egy X gén van jelen benne, ami a képességét adja, de a mágneses és fémmanipulációs mutáció stimmel nálunk is - mondta.
A következő kérdésre kedvesen rázta meg a nő a fejét, már-már boldogan, ebből sejthető volt előre a válasza.
- Nem igazán - mondta. - Valaki nagyon profin elkészítette azt a vírust. Én úgy vélem, hogy nem is a bolygóról származott...
Végighallgatta a következő kérdéseket is, majd arra is felelt Meili.
- Vannak átjárók igen, több helyen túlságosan is vékony a realitás szövete, és egybeérnek a realitások. Annyira nem értek hozzá, orvos vagyok, nem fizikus. De az biztos, hogy van átjáró, több is, erről a világról is voltak ott, illetve onnan is itt. Próbálják megfertőzni ezt a világot is a halhatatlanság kórjával, ami náluk van...
A Kína kérdésre megcsóválta a fejét.
- Nem egészen, várjon egy pillanatot - ezzel berohant a házba.
Alig fél perc múlva jött ki egy kommunikátorral és egy térképet vetített ki holografikusan.
Spoiler:
- Nos ez a világ térkép, Tian pedig a zöld terület, mint láthatja nem csak Kínából áll - magyarázta. - A világon az összes mágiahasználó ide tömörül most már, a misztikusok. Célok és módszerek... erre sem tudok választ adni, nem vagyok politikus, de védenek minket Magneto-tól, Apokalipszistől és mindenki mástól, aki ártani akar és a régi hagyományok nagyon fontosak nekik.
A következőkre bólintott.
- Igen, köszönöm a Ms. Zhuge megfelelő lesz - mondta.
A folytatásra a tarkóját vakarta meg.
- Mindenféle mágiahasználó ide költözött, egy félig olasz, félig amerikai a Mágusok tanácsának vezetője, ő a Legfőbb Mágus, Zacharias Morsus, de ő sem gonosz és nem hiszem, hogy más világokat támadna. Nem lehet, hogy azért került ide, mert itt a legtöbb mágia a világunkon?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 09 Júl. 2016, 09:17

Fejlett az orvostudományuk, legalább annyira, mint a miénk. Alig érzek már valamit az előző fájdalmakból. Teljesen elmúltak. A bordatörés szerintem nem múlt el ettől, még óvatosnak kell lennem. Nagyon kedves nő ez a doktor nő. Gondosan elmagyarázza, hogy itt nagyok a különbségek.
- Furcsa ez, hogy itt is van Magneto, de más, mint nálunk. Lehet, hogy él egy itteni John Whitman is, meg a családomnak, a királyomnak, mindenkinek megvan az itteni megfelelője?
Ha arra gondolok, hogy a világok hasonlítottak, a lakóik is hasonlíthatnak. Odaát is lehetett ilyen kis szigetfalu, nem ismertem az egész világot. Figyelni kell, nehogy keverjem a dolgokat! Mutáns, genetikailag megváltozott ember, aki másokat is meg akart változtatni, akaratuk ellenére. Egy egész világot!
- Örülök, hogy nem történtek ilyenek.
Bólogatok és rámosolygok a nőre. Nem akartam megijeszteni, jó is látni, hogy boldog a tudattól, hogy elmúlt a kór.
- A lényeg, hogy már kigyógyultak. Más bolygókról szoktak ide jönni idegenek?
Nekünk tudomásunk volt más világokról, de ott békés volt a kapcsolat. Lehettek távoli, agresszív fajok, népek, de hozzánk nem értek el.
- Értem. Nos, nem titkolom, hogy én szeretnék hazajutni, a családomhoz, a birodalomhoz, a királyhoz, akire felesküdtem. Érdekelne, hol vannak ilyen átjárók, hátha el tudok jutni a saját világomba, nem csak erre a másik földre.
Nem akarom titkolni. A másik föld az elmondottak szerint nem az én földem. Halhatatlanság kórja? Fertőzés? Itt mindig háborúk vannak, azt mondta. Lehet, hogy nem kellene magamat beleártanom, de mst arra gondolok, hogy ha ezt a nőt és ezta falut fenyegetné valami, kötelességem megvédeni. Megmentették az életemet, tartozom nekik.
A tárképet megnézem és próbálom memorizálni. Ujjamat végighúzom a kontinensek mentén a kivetített képen, tulajdonképpen a levegőben.
- Pont ugyanilyen az én világom is, ugyanezek a földrészek vannak.
A birodalmakat meg kéne ismernem. Nem járhatok itt teljesen idegenként, aki semmit nem tud az egészről. Zhuge megint nagyon kedves, sokat elmesél. Egyszerű szigetlakó, nem tudhat mindent. Informálódnom kell.
- Köszönöm, igyekszem megjegyezni mindent. A hagyományok nekem is fontosak, akik azokat tisztelik, azokat kedvelem. Elképzelhető, hogy a mágia tömény jelenléte vonzott ide, mint egy mágnes. Tudna adni olvasnivalót, leírást a birodalmakról, a világ jelenlegi történetéről? Szívesen meghallgatom Önt is, de attól tartok, sokkal több minden érdekelne és nem szeretném kifárasztani, Ms. Zhuge!
A mágust talán nem találom meg, de ha kitartóan kutatok, egyszer nyomra akadhatok és visszajutok a világomba. Addig pedig megfelel nekem ez a hely, azt hiszem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Júl. 2016, 00:02




2048. május 5., kedd
Fa Szigetek (Dél-Kínai Tenger, Kína)
Tian


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

A nő elgondolkodott mielőtt válaszolt volna.
- Lehetséges, hogy van ebben a világban is önnek egy verziója - mondta. - Soha sem lehet tudni.
A következő lényegesre szinte azonnal bólintott, ami az idegeneket illette.
- Természetesen - felelte. - Nagyon régóta tudunk az idegen fajok létezéséről. A kree birodalommal például közösen van egy bázisa a bolygónak a Holdon. Úgy tudom, hogy a Marsi Köztársaság is rendszeresen kereskedik velük, többször, mint a Földdel.
Zavartan nézett a következőnél a férfira Zhuge és megrázta a fejét miközben védekezően emelte fel a karjait.
- Fogalmam sincs, hogy hol lehetnek effélék, gondolom ha elmegy a Lebegő városba, akkor ott a mágusok tanácsa tud segíteni.
A következőre bólintott, majd a tableten az alsó sarokba mutatott egy ikonra.
- Holoneten mindent megtalál, amit szeretne - mosolygott. - Ha gondolja üljön le olvasni és akkor utána járok, hogy mikor érkezik meg a hajó, amit kértem, hogy bevigye önt a kontinensre. Ha éhes, vagy szomjas, csak szóljon, van minden.
Még megvárta a választ, és John nekitudott állni olvasni is, a holonet pontosan ugyanolyan volt, mint az internet, ha a férfi ezen a néven ismerte a világhálót, így emiatt könnyedén kiismerhette magát rajta.

//Kb azt tudod elolvasni, ami a szabályzatban van, illetve az első és a 2.korszak leírásánál Smile Amiket valószínűleg Te magad egyébként is olvastál korábban.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 10 Júl. 2016, 08:19

Ez érdekes. Vajon milyen élete lehet itt John Whitmannek? Itt is lovag, védő harcos vagy valami egész más? Mi lesz, ha találkozom vele? Összeomlik az univerzum? Nem hiszem. Sajnos én sem vagyok járatos ezekben. Mindegy, nem az itteni énem a legfontosabb, hanem a családom odahaza.
- Örülök, hogy akkor itt is viszonylag békés a viszony, nálunk is hasonló, csak nem ilyen intenzív. Tudunk róluk, de nem nagyon van kapcsolat.
- Rendben, szeretnék akkor elmenni oda!
Lebegő Város, mágusok tanácsa. Még jól is hangzik. Remélem, meg fognak érteni és én is őket. Holonet, internet, ezek ismerősek. Nagyon is hasonló ez a világ, csak nem teljesen mágiára alapul.
- Nagyon köszönöm, Ms. Zhuge! Étkezni szeretnék, mert azt hiszem, nagyon rég ehettem.
Most pedig kattintok, keresek és behozom a világ történelmét. Igyekszem figyelmesen elolvasni, megértve az összefüggéseket, megjegyezve a neveket és a helyek neveit. Olyan vagyok, mint egy idegen, egy földönkívüli, pedig én is földi vagyok, csak egy másik földről. Be kell hozni a lemaradást. Bele is merülök és ha a nő hozza a kaját, azt közben befalatozom. Mikor végzek, remélhetőleg már megtudom, mikor jön a hajóm.
- Ms. Zhuge, van ilyen eladó kommunikátoruk? Örülnék, ha kapcsolatban maradhatnánk. Amíg a hajó megjön, addig pedig hálám jeléül szívesen segítek itt olyan munkában, amit az állapotom lehetővé tesz.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Júl. 2016, 00:00




2048. május 5., kedd
Fa Szigetek (Dél-Kínai Tenger, Kína)
Tian


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

John-t még megkérdezte a nő, hogy milyen ételt szeretne, hagyományos kínait, vagy pedig valami univerzálisabbat. Ha kínait, akkor először csípős levest, majd valamilyen édes-savanyú marhát kapott tésztával, vagy rizzsel attól függően, hogy melyiket szerette volna. Ha nem helyi ételt akart, hanem átlagost, akkor zacskós húslevest, illetve lasagne-t tudott adni neki a nő. Amíg még olvasott és étkezett, addig nem is zavarta meg a férfit mindebben, csak ha már végzett, akkor fogja megmondani, hogy mikor is jön a hajó. Eddigre már kezdett odakint is lemenni a nap, délután 6 körülre járt az idő, John nagyjából az egész délutánt eltudta tölteni olvasással.
- Egy óra és itt van a hajó - mondta ekkor a nő.
A kommunikátoros kérdés nem lepte meg és csak kedvesen mosolyodott el rá.
- Tartsa csak meg, nekem van másik - mondta. - Az elérhetőségem benne van. De szerintem a legjobb lesz, ha nekilát öltözni, úgy vélem, hogy még mindig nem tud teljes sebességgel haladni, így kell fél óra, hogy leérjünk a kikötőbe.
Ha John tette, amit a nő kért és felöltözött, majd gyalog neki is álltak eljutni oda. 40 perc volt az út nagyjából, alig negyedórát kellett várni, mire a sziget mellett szinte a semmiből felbukkant a víz alól egy rájára emlékeztető nagyjából harminc méter hosszú és húsz méter széles tengeralattjáró.
a hajó:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 12 Júl. 2016, 05:01

Ha már egyszer idegenbe tévedtem, szeretném megismerni az itteni fogásokat. Kínait nálunk is lehetett enni, de Kínában más, eredeti recept szerint csinálják és azt sose kóstoltam. Hú, ez a leves elég erős, de nagyon ízletes is, így lassan fogyasztom, élvezem az ízeket. A marhát már gyorsabban, az tömény táplálék, nagyon jólesik.
Nem alszom be az olvasásban, mert leköt, nagyon is érdekel ez a világ. Igyekszem mindent megjegyezni, még ha ez nem is lehetséges, mert nem vagyok számítógép. A fő irányvonalakat tudom földrajzilag és politikailag, a töbit majd gyakorlatban megismerem.
- Hogy elment az idő! Nagyon kedves, köszönöm szépen! - felelem Zhuge ajándékára.
Öltözni kell, meg is teszem, hamarosan teljes páncélzatban indulok. Oldalamon a kardra mutatok.
- Veszélyes a világuk, de nem lesz baj abból, hogy ezzel akarok felszállni?
A kardom kell, olyan, mintha a karom lenne, nélküle nem szívesen mennék bárhova. A lovamat még nem szólíthatom, amíg teljsen nem jöttem rendbe. Kiadós sétába kezdünk. Nem fárasztom tovább a nőt kérdésekkel, így is sokat tett értem. A hajó nagyon modern és tetszik az ívelése. Tengeri állatot idéz, rájaszerű. Víz alatt közlekedik, ez érdekes. Nem utaztam még ilyennel. Ha lehet, akkor jegyet váltok rá és mielőtt felszállnék, udvariasan elköszönök Ms. Zhugétól:
- Örök hálám! Még jelentkezni fogok, addig is legyenek szép napjai!
Ezután pedig a hajón kell elfoglalnom a helyemet és megnézni, mikor kell leszállnom.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 13 Júl. 2016, 00:00




2048. május 5., kedd
Fa Szigetek (Dél-Kínai Tenger, Kína)
Tian


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

A lány megrázta a fejét a kardos kérésre.
- Mivel a hajó csak önt fogja szállítani, így nem lesz vele gond – mondta. – Egyébként is ezen a világon szinte mindenki fegyvert hord, vagy ő maga a fegyver, így csak ajánlani tudom, hogy tartsa magánál.
Nem kellett jegyet váltani, úgy tűnt, hogy részben tényleg csak azért lett idehívva a hajó, hogy John-t kivigyék a szárazföldre.
- Önnek is Mr. Whitman – mondta a nő. – Ha megérkeztek és látták egy kórházban mindenképp szóljon vissza, hogy mi van önnel.
Kérte még meg a férfit. A személyzet roppant kedves volt egyébként, szívesen ellátták mindennel, amit csak kért, étellel, itallal. A hajó egyébként nagyrészt a víz alatt volt, de a teteje továbbra is a felszínen és így haladt roppant gyorsan. Alig 1,5 óra alatt megtennék a közel háromszáz kilométeres utat, ami a szárazföldhöz kellett. Eddigre má r teljesen Egy privát dokkban álltak meg, ahol egy leginkább egy távolkeleti harcművészetes ruhába öltözött férfi várakozott.
- Mr. Whitman? – kérdezte akcentus nélküli angolsággal, ha megerősítést kapott, akkor folytatta. – Mr. Feng vagyok, a Mágusok Tanácsa küldött önért, hogy elvigyem a Lebegő Városba hozzájuk. Ott kap majd orvosi ellátást és vizsgálatok is meglesznek.
Megvárta a férfi válaszát és utána folytatta.
- Teleportálással megyünk, ha késznek érzi ma

//Bocsi, hogy ennyire rohantunk, csak nem éreztem szükségesnek köröket pazarolni az unalmas hajóútra Embarassed //

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 16 Júl. 2016, 08:23

Ms. Zhuge még utoljára is nagyon kedves. Egy egész hajó, ami csak engem visz? Különjárat, nem is gondoltam volna. Megnyugtató, hogy nem lesz gond a páncéllal és a fegyverrel. Veszélyes világban élnek. Odahaza nem ilyen volt, ezt még meg kell szoknom. Még nem is találkoztam itt igazi fenyegetéssel, csak kedves emberekkel. Nem szabad elfelejteni.
- Rendben, mindenképpen jelzek!
Ezt a szigetet megjegyzem és Ms. Zhugét főleg. Talán egy otthonféle is lehet belőle, amíg itt vagyok. Úgy tudnám érezni. Az út során kérek enni és inni, könnyű, de laktató ételeket és italokat. A személyzetre se lehet panaszom. Az ablakon át a vizet nézve tűnödöm, mi is vár itt rám. Lehet, hogy sose jutok haza, nagy esély van rá. Átjárókat nem lehet csak úgy nyitni, nem úgy mozognak a világok közt az emberek. Hosszú az út, de egészen jól elrepül és mikor ki kell szállni, egy férfi fogad. Harcművésznek tűnik, lehet, hogy az is a tanács szolgálatában. Lehúzom a kesztyűmet és úgy nyújtom a kezemet, bár nem vagyok biztos abban, hogy itt is szokás ez.
- Jó napot kívánok! Igen, John Whitman vagyok. Köszönöm, indulhatunk is!
Megint rosszullét várható, erre igyekszem felkészülni.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 17 Júl. 2016, 00:03




2048. május 5., kedd
Tian – A repülő város
(Kína középső része)
Tian szövetség


Résztvevő: John Whitman / Kék Lovag

Feng örömmel elfogadta John kéznyújtását és viszonozta is azt, erős, határozott kézfogása volt. A válasz után elégedetten bólintott és megigazította a ruháját egy kicsit.
- Rendben van, akkor mindjárt ott is vagyunk – mondta.
Felrajzolt néhány rúnát a levegőbe, mire egy éles villanás történt. Az eredménye a teleportáció volt, ami John realitásában is némi szédüléssel és hányingerrel járt. Amint már rendben volt egy szobában találta magát, ha az ablakon kinézett távol-keleti stílusú épületeket látott, de min egy-egy lebegő szigeten/sziklán volt.* Az épületek pedig roppant szép látványt nyújtottak az éjszakai fényekben.
- Üdvözlöm Tiab-ban – mondta a férfi. – Úgy értesültem Ms. Zhuge-tól, hogy szükséges egy orvosi vizsgálat, ami sürgős, amennyiben engedi, akkor most azonnal meg is ejtenénk.
Itt egy pillanatra megállt és John-ra nézett, hogy mit is akar.
- Vagy esetleg előtte inkább lepakolna és körülnézne a városban? – érdeklődött. – A Mágusok Tanácsa reggel 10-kor fogja önt fogadni, addig is kap itt szállást a városban és természetesen teljes ellátást is.

*Lásd a topic első reagja.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kína (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kína (Tian) - Page 5 Empty Re: Kína (Tian)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.