Raten Chromixen kastélya

9 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Raten Chromixen kastélya - Page 9 Empty Re: Raten Chromixen kastélya

Témanyitás by Irina Shane on Hétf. 05 Okt. 2015, 00:49

Mentegetőzés, mentegetőzés, pedig ezt egy egyszerű válasszal megoldhatta volna egy szóval vagy csak szimplán az első mondatával de mosolyogva végig hallgatom.
-Egy szó vagy mondat is elég lett volna. - suttogom - Nyugi nem sértődöm meg.
Amúgy elég sok vér volt a filmben ahhoz hogy megindítsa a nyáltermelődést egy éjjeli lénynél de nem feltétlen emiatt éheztem meg, a filmes vérre immúnis lettem, ezzel edzettem magam mert ha ezt nem bírom ki akkor a valóságban még inkább nem fogom úgyhogy sok véresebb filmet néztem, direkt azokat vadásztam. Válaszolok a kérdésre.
-De, egy kicsit. - talán erőltetett ez a mosoly de nem figyelem meg, fogadom a puszit és leesik hogy egyértelműen egyedül akar menni, bár biztos nem zavarna vissza ha mennék vele, de megvárom míg elhalad majd felmegyek a szobánkba öltözni. Mire felöltöztem és elrendeztem magam hallom meg a hangját ahogy szólít.
-Megyek! - szólok vissza majd kezdem szedni a kis lábaimat lefelé a lépcsőn vissza a szobába elhaladva mellette is akár ha a folyosón ácsorog és vissza ugrok ugyan abba a helyzetbe ahogy ott hagyott.

Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by King Raten Chromixen on Szer. 14 Okt. 2015, 23:31

Azt mondja nem sértődött volna meg egy egyszerű választól, ezt egyrészt nem hiszem el, másrészt nem értem miről beszél. Próbáltam figyelni rá, hogy ne áruljam el magam, de úgy tűnik, hogy kezd jobban kiismerni, mint hittem, és már nem olyan egyszerű maszkot öltenem magamra előtte. Ez egy kicsit ijesztő, bár egyelőre nincs mitől féljek, és okom sincs nagyon, hogy megjátszam magam, ilyen helyzetekben mégis jobb lenne. Mindegy, végül elindulok vérért, hiszen ő is megszomjazott, ami jó is, van egy kis időm végiggondolni hogy hol árultam el magam. Viszont nem jövök rá még akkor se, amikor vissza érek, és nem látom a szobában. A szólongatásomra viszont válaszol, hogy már jön is, és hiába mosolyodom el az érkezésére, elsasszézik mellettem, és egyenest az ágyba ugrik. Kissé elhúzom a számat, hiszen ruha van rajta, sé tudhatja, hogy nem szeretem amikor ruhát visel.
- Fáztál? - teszem fel a hülye kérdést, hiszen nem igazán szoktunk fázni, majd megcsóválom a fejem. - Vagy szeretnéd, hogy kibontsalak a csomagolásodból. - mosolygok ravaszul, és magam előtt tartva a véres palackot, lassan megindulok felé, a két pohár az egyik kezemben, a másikban az üveg, egyelőre nem tudom mivel kiszabadítani a köntös szorításából, de amint az éjjeliszekrényhez érek ez a probléma megoldódik.

Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Témanyitás by Irina Shane on Szer. 21 Okt. 2015, 01:24

Ő elment vérért, gondolva naivan hogy majd a helyemen maradok, nyem. Nekem is eszembe jutott valami halaszthatatlan dolog, aminek ő nem biztos hogy örülni fog deee szerintem lesz valamiféle hatása, remélhetőleg pozitív. Ha itthon vagyunk nem ismerjük azt a fogalmat hogy ruha, na most így fölösleges megvenni a sok drága fehérneműt meg ilyeneket mert úgy se kedvez neki mert úgy se látja, meg ez hogy mindig így vagyunk igen természetes meg mit tudom én de az előbbi incidens kialakulását is elősegíthette, valamilyen tudatalatti módon. Mindegy, a lényeg hogy a ruha nem a sátán műve, használni kell, itthon is! Úgyhogy felfáradtam szépen a kijelölt hálószobánkba, és magamra vettem némi ruhát. Persze először nem akarom leterhelni nagyon úgyhogy csak a köntöskémet meg egy alsóneműt veszek magamra,ami csipke nagy részt úgyhogy nem arról híres hogy mennyit takar, kifogása nem lehet. Épp kötöttem a köntösre a masnit amikor meghallottam hogy szólít mire el is indultam szépen. Fogadok nem fogja tudni hogy ez most miért van hogy rendhagyó mód "eltakartam" magam, de nem is kell, majd rájön, vagy elfogadja és ennyi, mindenki boldog. Gyorsítottam a lépteimen és vissza ugrottam ugyan abba a helyzetbe ahogy otthagyott. Feltesz egy kérdést amire felröhögök.
-Igen, most hogy mondod egy zokni se ártott volna. - húzom el a szám elgondolkodva, majd mosolyogva kissé oldalra billentem a fejem.
A másik gondolata mi? Nem kell sokat találgatni, aki egy kicsit is ismeri, azért hogy kicsomagoljon, végül is annak is van valami jelentése úgyhogy csak megvonom a vállam ártatlanul. Az étvágyát nem csökkentette ez a pontosan 2 ruhadarab úgyhogy nagy baj nincsen. ahogy közeledik tolnám hatra magam az ágyon de helyette kicsúszok a szélére és nagy ártatlan szemekkel pislogok rá, még mielőtt letehetné az üveget ha látok rá bármi jelet.
-Éhesz. - mondom halk vékonyra torzított hangon.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by King Raten Chromixen on Szer. 28 Okt. 2015, 21:29

Miután elindultam felé, arcomon a kaján vigyor, és a szemeim egyértelműen utalnak rá hogy mit tervezek, megállít azzal, hogy elhúzódik, majd ártatlan szemekkel pislog, és kijelenti, hogy éhes. Tényleg, a vér, szinte elfelejtettem ahogy szorongatom, lenézek és látom, hogy majd eltörik az üveg, apró hajszálerekként kezd repedezni, ösztönösen szorítom, a testem jelzi, hogy szüksége van rá, akarja.
Mosolyogva tépem le a dugót, és öntök mindkettőnknek, természetesen nem úgy, ahogy egy borospohárba szokás, szóval nem csak a pohár alján van egy kevés, hanem rendesen megtöltöm, hiszen nem alkohol, hanem annál sokkal finomabb, és egyáltalán nem ártalmas a legcsodálatosabb nedű, ami vámpír száját érheti.
- Mademoiselle Shane, vér a'la Raten. - szolgálom fel neki az italt, majd elhúzom a számat. - Megjegyzhem nem igazhán követí lá dress-code. Áz éttermünkhben kizáhrólag mezíítelen száb'hád megjehlenni. - próbálkozok kamu akcentussal is, hogy élethűvé tegyem a dolgot.

Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Karakteradatok
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Témanyitás by Irina Shane on Szer. 28 Okt. 2015, 23:55

Egy kis ártatlan szóval sikerült magához téríteni, mit is készültünk csinálni mielőtt lekötötte a ruhám a figyelmét és azon lett volna hogy kibontson belőle. Ekkor tűnik fel neki hogy az üveg a kezében majd szét pattan úgy szorítja ahogy megfeledkezett róla. De most hogy magához tért és folytatja onnan ahol félbeszakadt a művelet, kibontja az üveget és megtölti a két poharat, hát jó most ilyen rendhagyó mód pohárból eszünk, mondjuk félteném is a köntösöm a vértől, elég kényes és szeretem. Szóval amikor nyújtja a poharat térden oda kúszok az ágyon és át veszem két kézzel, a tenyereimben tartva a poharat. Majd lassan emelem és elkezdem inni, gyorsan de nem úgy mint aki évek óta nem evett, közben elkezdem leengedi magam és a bokámra ülök. Majd a végén sóhajtok egyet és a kézfejemmel törlöm meg a szám, ekkor emelem fel rá a pohárból a tekintetem is, hallottam közben hogy beszél, ál francia akcentussal, a vér felvezetőjére mondjuk nem reagáltam hirtelen, és már szerintem késő is, a többi pedig áh csak azt kifogásolja hogy fel vagyok öltözve, erre elmosolyodok kedvesen.
-Annyira nem állok messze az elvárástól szerintem, a köntös alatt szinte semmi nincs. - nyitom meg egy kicsit a mellemnél hogy látszódjon se melltartó se felső nincs alatta, aztán kicsit a combomnál is megemelem hogy az alig takaró világoskék csipke kivillanjon, majd leengedem - De ha ez már súlyos szabálysértés akkor sajnos el kell hagyom az épületet. - biggyesztem le az ajkam és hajtom le a fejem szomorkásan.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by King Raten Chromixen on Csüt. 29 Okt. 2015, 00:28

Kiisszuk a poharunk tartalmát, mindketten elég mohón, ami nem meglepő, tekintve hogy volt miben megszomjazzunk. Miután ezzel végeztünk, szerelmem megtörli a száját, én viszont egyszerűen csak lenyalom, miközben ránézek és meghallgatom a válaszát. Mikor azt mondja, hogy így el kell hagynia az épületet, felkiáltok.
- Non! Non, mademoiselle, elhég ha leveszhi feleshleges ruhádahrab. Kehzdethnek á bugyhit, há kéhetem. Ésh meg kehl bűntetnem. - mosolygok, mert valamennyire beindított a kis selyemköntös, és eljátszok a gondolattal, hogy rajta hagyom, miközben az ágyra fektetem. Egyelőre még nem teszek semmit, hagyom, hogy játszadozzunk kicsit, kíváncsi vagyok a válaszára, illetve hogy bele megy-e a játékba. Mondjuk a francia akcentusom förtelmes, és már kezdem kissé zavarbaejtőnek érezni, már bánom, hogy ezt választottam. Lehetett volna elegáns angol pincér is, a brit akcentus nem is olyan nehéz, és állítólag az a legszekszibb akcentus a nők körében, általánosságban.

King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Karakteradatok

ratenka87

Témanyitás by Irina Shane on Csüt. 29 Okt. 2015, 00:58

Meg vacsoráztunk, eztán esik le hogy egy hanyag mozdulattal nyomtam le a számról a felesleges vért a kezemre, nem túl elegáns, pont ebben a környezetben ütnek majd ki az ilyen laza megmozdulások mi. A válaszaim után finoman leszedem a számmal a kezemre kent vért és reménykedek hogy nem kentem szét és nem úgy festek mint egy gyerek a jam reklámban. Közben egyből jön a tiltakozás, tudtam hogy hamar felajánlja az egyszerűbb módot az épület elhagyása helyett, már pedig élesben ez így megy ha az étterem színvonalának nem felel meg az öltözet, már be se mehet az ember. Nem állt le ezzel a hülye beszéddel, nem gond akkor folytatom én is a játékot.
- Mért a bugyit? Ez az egyik kedvencem. - mondom szintén olyan szomorúan , majd jön azzal hogy ezért megbüntet, na jó itt nem tudtam tartani a lefelé ívelő szájat, egyből össze húzódott, kiestem a szerepből de a szöveget folytatom - Pontosan mi is lesz a büntetésem? - kérdezem, ez ilyen kétségbeesett akart lenni eredetileg csak úgy nehéz ha szökik a mosoly az arcra, de már mindegy is. Közben a poharat már a félkezemben tartom, nem épp rendeltetés szerűen, inkább mint egy konyakos poharat és lopva az éjjeliszekrényre pillantok, nem akarom kiejteni a játékból de készülök megválni az üres pohártól, amit majd meg is teszek úgy hogy próbálok a helyemen maradni nagyjából és nyújtózva eljuttatni a poharat a szekrényre.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by King Raten Chromixen on Hétf. 02 Nov. 2015, 19:40

- Azhért á bugyíít, merh ázh tákhárjá el á leg mágnétique részh, ámít szehetnék megkóstolhni. - mondom vigyorogva, miközben ő is mosolyogni kezd, bár látom, hogy próbálja visszafogni magát. Miközben elhajol, hogy letegye a poharat, megfogom a derekánál, miután ezzel végzett, és ahogy az ágyra pattanok, elfektetem a lábamon.
- Kezdetnek elfenekellek. - mosolygok, és figyelek, hogy mennyire megy bele a játékba. Ha nincs vele problémája, akkor ütögetni kezdem a fenekét, persze nem úgy, hogy tényleg fájjon neki, de azért csattanjon szépeket a hatás kedvéért. Pár csattanás után pedig megfogom, és eltépem a bugyit, majd vesz másikat ha nagyon akar, és átfordítom az ágyon, ha még mindig hagyja magát. - Most pedig ki kellene kötözzelek a következő büntetésedhez. - mondom, ami inkább szórakozás, mint komoly dolog, mert könnyedén eltörné az ágy lábát, és el is szakítaná a kötelet, na jó, itt elveszítettem a fonalat.
- De mivel az nem fog menni, azt hiszem az is elég, ha lefoglak. - vigyorgok, és megpróbálom megmarkolni a csuklóját, leszorítani az ágyhoz.

King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Karakteradatok

ratenka87

Témanyitás by Irina Shane on Hétf. 02 Nov. 2015, 20:10

Azért a bugyit mert útban van, gondoltam, de a többi? A többi nincs útban, kérdem én? De észlelek némi hibát a mondatban, értem én hogy franciásan próbál beszélni úgy hogy nem ismeri a nyelvet de ezt a szót , várjunk csak.
-Úgy érted, magnifique? - javítom ki pimaszul, a szövegkörnyezetből erre tudtam következtetni, lehet kicsit egoista volt.
Közben húzódik a szám és érdeklődtem a büntetés felőle. A sunyi be is támad amikor védtelen vagyok és még nem figyelek mert a poharat néztem hogy biztonságban van e, de hipp hopp, a térdére vagyok fektetve mint egy rossz gyerek. Ú, ebből sejtem mi lesz, de csöndben maradok és az ajkamba harapok kissé lehajtott fejjel hogy a szőke tincseim takarják az arcom. Amikor kijelenti mit fog tenni nem mondok semmit csak becsukom a szemem, csak legyen tisztában az erejével, csak legyen tisztában az erejével, mert ha nem nem biztos hogy olyan vicces lesz, bár meghalni szerintem senki nem fog tehát, tragikus nem lesz csak...rossz egy kicsit.
Pár ütés után úgy érzem magam mint egy nem tudom, enyhén mazochista de elkezdtem kuncogni, de nem engedem nevetéssé fajulni, ez így megy pár ütésig, aztán érzem és hallom ahogy szakad a fehérneműm. Erre egyből feltolom magam a karjaimmal az ágyon és próbálok hátra nézni ahol a ruhanemű helye volt vagy a maradványaira majd Ratenre nagy szemekkel pislogva rá mint aki enyhe sokkot kapott, még tán a szám is megnyílt egy picit. Ez tényleg a kedvenc darabom volt, de most nem jutok szóhoz csak nézek ilyen ijedt tekintettel, mereven, nem hiszem el hogy kajak képes volt...bármelyik másikat, nem érdekelt volna, de ezt, brühüü, sajnálom, nem világ vége de sajnálom. Közben átfordít az ágyon, ajjaj ki akar kötözni, fhuuu na arra kíváncsi leszek, jujj, itt kő kövön nem marad ha megpróbálja, biztos amortizálás, erre a felvetésre is furán pislogok rá csak most olyan "vajon nem felejtett e el valamit" nézéssel, hahó szívem, nem ember lány vagyok, tudod....most hirtelen bevillant volna valami de csak túl reagálás, nem akarom elrontani a pillanatot egy túl agyalt fölösleges dologgal, de az arcomra ez az aggodalom fajta is kiült. Bombázom kifejezésekkel, lehet a kövinél zárlatot kap vagy feladja. Aztán nem soká meg is nyugtat, a kötözés nem fog menni, erre elmosolyodok, helyette inkább lefog, hát jó, egy próbát meg ér, nem csináltam még ilyet mondjuk. Amikor megmarkolja a csuklóm és leszorítja egy fél pillanatig a veszély érzet és az ijedtség tök be de hamar kizárom, azért imitálom hogy próbálok szabadulni, feszítve a testem és nyögdécselve, tartva néha egy kis szünetet nagy ártatlan szemekkel pislogva, pihegve.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by King Raten Chromixen on Hétf. 02 Nov. 2015, 21:05

Kijavít, abba is hagyom a kamu franciát, de mást nem reagálok rá. Megbotlott a nyelvem, és nem hiszem, hogy most ezen kéne fennakadjon, azt hittem ennél fűtöttebb a levegő. Mindenesetre hagyja, sőt, élvezi is az elfenekelést, halkan fel is kuncog, én meg kezdek beindulni. Mikor eltépem a fehérneműjét, mintha az kicsit sok lenne neki, amit tényleg nem értek... rákeres a neten, és rendel tíz másikat, vagy ezret is ha nagyon akar.
Mikor átfordítom, jut eszembe, hogy ez így nem lesz egészen jó, hiába vagyok már tettre kész, mégis hiányzik még valami... ami tekintve hogy halottak vagyunk, a síkosítás. Végül feljebb csúszok, és rátérdelek a kezére, amíg a borosüvegért nyúlok, és remélem, hogy nem borít fel. Ha sikerül, akkor a vért használom, mint első este, és utána visszahelyezkedem, ismét lefogva a lányt.
- Kész vagy a büntetésedre? -teszem fel a kérdést, majd ha nem ellenkezik, illetve látom rajta, hogy neki is tetszik a dolog, akkor magamévá teszem a kis előjáték után, végig lefogva a nőt, durván és gyorsan, ami a játékhoz illik. Ez most kicsit önző, és kicsit rólam szól, nem annyira róla, de ettől függetlenül ügyelek rá, hogy ő is élvezze, nem akarok neki fájdalmat sem okozni, szóval próbálok a kereteken belül maradni. Ha nem lenne jó neki, akkor nem menne bele több játékba, ami csak nekem rossz.

King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Karakteradatok

ratenka87

Témanyitás by Irina Shane on Hétf. 02 Nov. 2015, 21:38

A pillanatnyi elgyengülésemre, amit a kényelmes ruhadarab elvesztése okozott, nem különösebben reagál, ami nem baj, úgy se értené ezt a dolgot, neki elszakad valami megrántja a vállát és vesz másikat, amit én is tehetnék, nem a pénz az akadály, na de lapozzunk, meg volt az egy perc néma csönd.
lefog és hagy egy kicsit szenvedni, nem sokáig, utána gondol egyet és rátérdel a kezeimre, jaaa látom miért...jó, de addig nyugodtan elengedhetett volna, nem futottam volna el. Ki használom az alkalmat és pimaszul megemelem egy kicsit, nem fogom felborítani vagy ilyesmi csak megijesztgetem, mutatom hogy most megszökhetnék ha annyira akarnék. De csak egy rövid ideig húzom vele az agyát utána türelmesen megvárom, amíg vissza helyezkedik és újra lefogja a kezem, vajon végig képes lesz így tartani? Ami nem baj, legalább nem török össze semmit és nem okozok neki sérüléseket, a többi pozitív meg most jön.
A kérdésére elkezdek mozgolódni mintha kényelmetlen lenne és feszíteni magam, részben hozzá is dörgölőzve "véletlenül" és válaszolok ártatlan hangon.
- Ne, nem tettem semmi rosszat. -majd akaratlanul is elmosolyodok, francba, de így legalább nem érti félre.
És tényleg, végig nem eresztett, ami nem volt rossz, onnan tudtam hogy már túl van a kontrollon amikor egy kis ellenállást mutattam jobban megszorongatott, nem mondom hogy fájt, addig nem feszítettem a dolgot. Vagyis, később lehet hogy de, de akkor már nem igazán törődtem vele, miután rendesen bedurvultunk, nem sűrű az ilyen, nem tesz jót a környezetünknek...mintha annyira figyelnénk arra. Csak a lábaimat tudtam rátekerni és szorítani velük és feszíteni magam, korlátolta a szabadságom, de ettől független nem volt rossz, sőt volt benne valami plusz, de azért nem helyezném állandó programra. Főleg miután végeztünk és elengedett, elnyúltam az ágyon, ekkor tűnt fel hogy a köntös végig rajtam volt, kicsit zilált lett a végére meg véres....ömm, nemm, nem számít most. Megigazítgattam egy kicsit és Raten felé fordultam a mellkasára hajtva a fejem és a mellkasára a kezem, ekkor vettem észre hogy a csuklóm kicsit színes lett, na nem gáz, nem soká gyógyul is, sőt rá lehet segíteni, próbálok a szememmel arra nézni amerre a véres palack volt utoljára.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok:

Témanyitás by King Raten Chromixen on Csüt. 05 Nov. 2015, 18:23

Miután végeztünk, a szokásos módon helyezkedtünk el, én a hátamon, ő pedig rám feküdve. Ekkor vettem észre, hogy végig köntösben volt, valahogy a ruhadarab érdekelt a legkevésbé. Mindegy, ha neki így jobb, felőlem fetrenghet a véres ruhadarabban, amíg nem takar túl sokat, addig nincs vele bajom. Átkaroltam, miközben bekapcsoltam a tévét a hangvezérlésemmel.
- Azt hiszem ebből már nem lesz mozi. - mosolygok, és megcsókolom a homlokát, majd ásítok egyet. - Főleg hogy el is fáradtam. - helyezkedek egy kicsit, hogy kényelmesen feküdjek, és magamhoz vonom Irinát, miközben cirógatni kezdem amennyire a köntös engedi - szenvedjen, ha már felöltözött, nem fogok próbálkozni, hogy legyűrjem ezt az akadályt, annyival kevesebb jut neki, mint amennyivel kevesebb jut nekem.
- Nem pihenünk kicsit? - kérdezem, hiszen tényleg érzem, hogy jót tenne egy kis alvás. Na jó, alvás előtt még egy kis vér, ha megszerzi a palackot, akkor én is kérek belőle, de utána tényleg jó lenne pihenni egy keveset.

King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Karakteradatok

ratenka87

Témanyitás by Irina Shane on Kedd 10 Nov. 2015, 01:02

Megigazgattam a köntöst, utolsó pillanatait had élvezze ki mert ha rólam lekerül a kövi megálló a kuka lesz, vége van. Majd összebújva fekszünk az ágyon, közben tv-t kapcsol, furcsa...de csal fészkelődök egy kicsit hogy kényelmesen legyek és behunyom a szemem. A kijelentésére csak elmosolyodom.
-Sejthető volt.
Majd jelzi hogy elfáradt, én se kevésbé és asszem egyszer már készültünk pihenni csak félbe szakadt, a fészkelődésének teret engedek azzal hogy feltámaszkodok és hagyom szabadon mozogni, majd vissza húz. Cirógat, anyagon keresztül nem olyan hatásos de legalább hamar belenyugodott hogy fedi valami a testem, bár nem sokáig, ezt le kell vennem és megszabadulni tőle, az állapota csökkenti a jó közérzetem, ahogy egy kicsit az is hogy ömm elég véres vagyok. Nagyon kiakad ha most lelépek egy gyors tusira, nem bírom hogy így ragadok tapadok, most főleg nem. Felhozza az ötletet hogy pihenjünk kicsit amire csak megvonom a vállam, felőlem pihenhetünk ha tudunk, de előtte még...gördülök a másik oldalamra és lendülök ülésbe, felkapva a boros üveget amit egy rövid ideig csak tartok, vajon nagyon kiégetné ha most csak úgy meghúznám az üveget, lusta vagyok a pohárig nyúlni.

Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Karakteradatok
Síkok: